Scent Bar X - Strona 138 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-15, 23:34   #4111
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar X

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Przyczajona Morsica
zuch girl ! ale że co że marzniesz? jak mors(ica)?
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-15, 23:36   #4112
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar X

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
a ja całkiem serio, chciałam zapytać x stron wcześniej ale nie było "okazji" bo to trywialne niesamowice,
o to czy któraś z was nosi może okulary, i czy mogłąby rzucić kilkoma nazwami, linkami do oprawek, wiem ze jest milion optyków na ulicy ale ja uziemiona w domu, jakoś z googlowania niewiele mi wyszło same adresy, oferta nie bardzo, a jestem na etapie kupowanie oprawek ( mam minusy, ha mam wiele minusów,!) chciałam się poorientowac w modelach i cenach.

wiem, banał za banałem i banałem pogania ale jak ktoś ma to wie gdzie klikać. ceneo i allegro obskoczyłam i tam znikome ilości.
Kłania się okularnica plusowa od drugiego roku życia

Ostatnio kupowałam oprawki i szkła w Vision Express. Wybór oprawek spory, cenowo różnie, ale i promocje mają i jakieś oprawki za 30-50 zł też widziałam. Często chodziłam tam po prostu przymierzać oprawki, żeby zobaczyć, w czym mi dobrze. Też wybrałam jakieś tanie ale łącznie ze szkłami zapłaciłam dosyć dużą kwotę, bo pani udało się mnie namówić na szkła z antyrefleksami ( czy z refleksami). Prawie omdlała, jak usłyszała, że nigdy takowych szkieł nie miałam, a spędzam przy komputerze kilka-kilkanaście godzin dziennie
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-15, 23:36   #4113
LouLou25
Zakorzenienie
 
Avatar LouLou25
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 843
Dot.: Scent Bar X

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
Ok, umowa stoi- Ty się modlisz do mnie, a ja podaję to "wyżej". Tylko zaraz wychodzę z psami, więc moja usługa jest aktualna za pół godziny.
Swoją drogą, strasznie mi "przykadziłaś"
Nie odbierz tego zle, to moze brzmi ironicznie ale takie nie jest! Sama widzisz, ze mam dosyc luzny stosunek do spraw religii i wiary a co za tym idzie do modlitwy. A jesli jest cos takiego jak modlitwa ateistyczna - forma uczczenia czegos i podziekowania jednoczesnie to wlasnie to robie, bo lubie sobie pogadac z ciekawymi i refleksyjnymi ludzmi, takimi jak Ty
__________________

sure. fine. whatever.


LouLou25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-15, 23:37   #4114
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar X

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
zuch girl ! ale że co że marzniesz? jak mors(ica)?
Nie, że taka otłuszczona jestem: brzydal:
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-15, 23:40   #4115
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Scent Bar X

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
cud w Sokółce
Napisz coś więcej

Cytat:
Napisane przez LouLou25 Pokaż wiadomość
tylko, ze Bog u Kolakowskiego nie mial fizycznej postaci siwobrodego dziadka kazacego piekielnymi czelusciami niewiernych, taka "wiare" jak mial Kolakowski "lykam" - czyli uznajacej Boga za pewien lad, nieomylnosc i prawde absolutna, chociaz nie wiem czy sie z tym zgadzam
wiara oparta na strachu i "zabobonie" do mnie nie przemawia
Znalazłem ciekawe artykuły - pierwszy, drugi, trzeci

Cytat:
Napisane przez edytapa68 Pokaż wiadomość
Dobranoc...
Dobranoc
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-15, 23:41   #4116
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Scent Bar X

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Przyczajona Morsica
Morsica?
Coś Ci się z zębami stało???
Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
a ja całkiem serio, chciałam zapytać x stron wcześniej ale nie było "okazji" bo to trywialne niesamowice,
o to czy któraś z was nosi może okulary, i czy mogłąby rzucić kilkoma nazwami, linkami do oprawek, wiem ze jest milion optyków na ulicy ale ja uziemiona w domu, jakoś z googlowania niewiele mi wyszło same adresy, oferta nie bardzo, a jestem na etapie kupowanie oprawek ( mam minusy, ha mam wiele minusów,!) chciałam się poorientowac w modelach i cenach.

wiem, banał za banałem i banałem pogania ale jak ktoś ma to wie gdzie klikać. ceneo i allegro obskoczyłam i tam znikome ilości.
Nie noszę, ale na TEJ stronie jest spory wybór i "przymierzalnia" okularów.
Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
Wczoraj kupiłam 3 flaszki Być może za 12 zł, czy to już wystarcza, żeby być uznaną za snobkę?
Pojęcia nie mam. Nigdy nie byłam dobra w takich klasyfikacjach.
Nawet nie wiem, czy ja się łapię, skoro potrafię się "połaszczyć" na kawałek flaszki albo odlewkę.

edit:
A swoją drogą, jak to kupiłaś 3 flaszki za 12 zyli?!
Ja też chcę!

Edytowane przez Sabbath
Czas edycji: 2009-10-15 o 23:44
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-15, 23:43   #4117
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar X

a propo anorektycznie chudych - po mnie opinie splywaja jak po kaczce, ja sama tez mam luzacki mocno stosunek do oceniania innych wyglądu, rzadko to robie w sposob inny niz ciepły, taki swojski bym powiedziala.

ale lądując w szpitalach z powodów jakis tam - słyszę na wpół przytomna z bólu, cierpienia - a pani to za chuda - medyczne stwierdzenie myślałby kto autorytet. teraz juz przewracam oczami i nie mówie nic, lub no za chuda dla kogo?

mam 164 waze 50 kg a w spodnie 36 sie zmiescic za chiny ludowe nei moge wiec za chuda nie jestem. ale pytanie czy aby sie nie odchudzam co raz pada w moim kierunku. natomiast wsrod osob które dbają o swoją sylwetkę funkcjonuję jako no, kiedyś byłąś chuda .

no i tak się to kręci, i będzie kręcić, raz za chuda raz nie.

Aha zaznaczam że wagę podałam mocno orientacyjnie, juz dawno jest ponad ale ja się nie ważę, dla mnei jedynym wyznacznikiem jest to w co się mieszczę i jak w tym wyglądam.
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-15, 23:43   #4118
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar X

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Moesica?
Coś Ci się z zębami stało???
Pokruszyłam sobie na Ciastkach

A co do emotki----> Uwielbiam ją. Jest taka "zgryźliwa"

Nie znoszę tej---->
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-15, 23:46   #4119
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar X

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Nie, że taka otłuszczona jestem: brzydal:
o sweet mother of jesus !!!!!! a ja sie martwiłąm że nie grzeją!


Sabb - dzięki za linka ( kiedyś w końcu mi sie kliknie i nie z edytuje Saab. .

cieszę sie jak dziecko w Disneylandzie w tych opraweczkach

Edytowane przez rachell111
Czas edycji: 2009-10-15 o 23:48
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-15, 23:55   #4120
LouLou25
Zakorzenienie
 
Avatar LouLou25
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 843
Dot.: Scent Bar X

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość

Znalazłem ciekawe artykuły - pierwszy, drugi, trzeci

dzieki polecam ta stronke: http://www.racjonalista.pl/
kopalnia wiedzy

a swoja droga to im wiecej czlowiek mysli o sensie wszystkiego tym bardziej sie odrealnia
__________________

sure. fine. whatever.


LouLou25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-15, 23:57   #4121
Sabbath
Wiedźma
 
Avatar Sabbath
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 12 013
Dot.: Scent Bar X

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
a propo anorektycznie chudych - po mnie opinie splywaja jak po kaczce, ja sama tez mam luzacki mocno stosunek do oceniania innych wyglądu, rzadko to robie w sposob inny niz ciepły, taki swojski bym powiedziala.

ale lądując w szpitalach z powodów jakis tam - słyszę na wpół przytomna z bólu, cierpienia - a pani to za chuda - medyczne stwierdzenie myślałby kto autorytet. teraz juz przewracam oczami i nie mówie nic, lub no za chuda dla kogo?

mam 164 waze 50 kg a w spodnie 36 sie zmiescic za chiny ludowe nei moge wiec za chuda nie jestem. ale pytanie czy aby sie nie odchudzam co raz pada w moim kierunku. natomiast wsrod osob które dbają o swoją sylwetkę funkcjonuję jako no, kiedyś byłąś chuda .

no i tak się to kręci, i będzie kręcić, raz za chuda raz nie.

Aha zaznaczam że wagę podałam mocno orientacyjnie, juz dawno jest ponad ale ja się nie ważę, dla mnei jedynym wyznacznikiem jest to w co się mieszczę i jak w tym wyglądam.
Mam podobnie. I wzrostowo (163) i wagowo (tuż pod 50 się trzymam, ale tez nie wiem dokładnie, bo tez się nie ważę).
I tak samo ludziska jedne mówią, żem chuda, inne że byłam chuda kiedyś - bo kiedyś to rzeczywiście byłam chuda.
A ja jestem normalna. jak na siebie jestem normalna.
Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Pokruszyłam sobie na Ciastkach
E, tam na ciastkach.
Pewnie znowu potajemnie jakiegoś suchara chrupałaś.

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Sabb - dzięki za linka ( kiedyś w końcu mi sie kliknie i nie z edytuje Saab. .
Nie raz już się tak komuś wypsło. No i fajnie. to solidne samochody są.
Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
cieszę sie jak dziecko w Disneylandzie w tych opraweczkach
Cieszę się.
Sabbath jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-16, 00:03   #4122
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar X

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
o sweet mother of jesus !!!!!! a ja sie martwiłąm że nie grzeją!


Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
a. E, tam na ciastkach.
Pewnie znowu potajemnie jakiegoś suchara chrupałaś.
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-16, 00:06   #4123
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar X

jednak padam Dobranoc
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-16, 00:06   #4124
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Scent Bar X

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość
Teoria łaski jest mi znana i... Z jednej strony może kiedyś na mnie łaska spłynie i uwierzę (choć oczywiście wątpię, bo łaska boska dla osoby nie uznającej istnienia sił nadprzyrodzonych jest tylko teoretycznym konstruktem)
W religii katolickiej jest pojęcie nieskończonego, boskiego miłosierdzia, które oznacza (w uproszczeniu oczywiście), że nawet niewierzący będą zbawieni.

Zaraz... czy to oznacza, że niektórzy będą zbawieni na siłę? Albo wyznawca Allaha/Buddy/Jahwe odnajdzie spokój wieczny w chrześcijańskim raju?

Cytat:
a z drugiej strony, czasem, szczegolnie podczas bezpośrednich rozmów z próbującymi mnie nawracać ludźmi, mam wrażenie, że przekonanie o tym, że dostąpili łaski daje im poczucie wyższości. i tego bym nie chciała "dostąpić"
Dokładnie - nie lubię "przegięć" w żadną ze stron

Cytat:
U mnie jest tak, że niby wiem, że nie ma, że kidy wszystko się skończy nie będzie mi wcale bardziej źle, niż zanim wszystko się nie zaczęło (czyli nie bedzie mi źle bo wcale mi nie będzie), ale jakoś żal tch potencjalnych kolejnych szans, kolejnych doznań, kolejnych wieków
Wiem, napisałem bzdurę - nie można bać się tego, że nie ma życia po śmierci, bo strach jest związany z życiem właśnie i umarły go nie doświadcza. No ale żyję i się boję. I wypisuję sprzeczne sobie farmazony

Z kolei wizja życia wiecznego mnie nudzi (chyba, że pojęcie nudy związane jest tylko i wyłącznie z "obecnym życiem")
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-16, 00:43   #4125
justynaneyman
Zakorzenienie
 
Avatar justynaneyman
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: jestem warszawianką
Wiadomości: 10 776
Dot.: Scent Bar X

Cytat:
Napisane przez Sabbath Pokaż wiadomość

edit:
A swoją drogą, jak to kupiłaś 3 flaszki za 12 zyli?!
Ja też chcę!
Sabb, ale to tylko Być Może, w sklepie jedno jest po 7 zeta
Aczkolwiek wiele sobie obiecuję po nim.
Kupno kawałka flaszki to kryptosnobizm niszowy, w pewnym sensie się więc załapujesz

---------- Dopisano o 01:41 ---------- Poprzedni post napisano o 01:35 ----------

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
W religii katolickiej jest pojęcie nieskończonego, boskiego miłosierdzia, które oznacza (w uproszczeniu oczywiście), że nawet niewierzący będą zbawieni.

Zaraz... czy to oznacza, że niektórzy będą zbawieni na siłę? Albo wyznawca Allaha/Buddy/Jahwe odnajdzie spokój wieczny w chrześcijańskim raju?
No jak się tam już, kurka, znajdzie, to chyba z marszu przejdzie na katolicyzm- w końcu będzie miał dowód
Albo...nie będzie tam tak znów nudno
Pójdą wszyscy z pytaniem do Boga, kim naprawdę jest. Całkiem ciekawie się zrobi

---------- Dopisano o 01:43 ---------- Poprzedni post napisano o 01:41 ----------

Śpijcie dobrze. Dobranoc. Ja mam jeszcze przed snem coś do zrobienia. Obiecałam Lou Lou.
justynaneyman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-16, 01:00   #4126
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Scent Bar X

Cytat:
Napisane przez LouLou25 Pokaż wiadomość
dzieki polecam ta stronke: http://www.racjonalista.pl/
kopalnia wiedzy
Znam "racjonalistę" Denerwuje mnie tylko to, że tak wielu artykułów nie rozumiem

Cytat:
a swoja droga to im wiecej czlowiek mysli o sensie wszystkiego tym bardziej sie odrealnia
Mnie z kolei dołuje

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
No jak się tam już, kurka, znajdzie, to chyba z marszu przejdzie na katolicyzm- w końcu będzie miał dowód
Albo...nie będzie tam tak znów nudno
Pójdą wszyscy z pytaniem do Boga, kim naprawdę jest. Całkiem ciekawie się zrobi


I owce będą sypiały z lwami, i nie będzie Refanu, i papierosy będzie można palić bez obaw o zdrowie

Btw - to "sypianie owiec" to bez skojarzeń proszę

Cytat:
Śpijcie dobrze. Dobranoc. Ja mam jeszcze przed snem coś do zrobienia. Obiecałam Lou Lou.
Jednak machniesz tego jelenia?

---

Dobranoc all
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-16, 01:01   #4127
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar X

Gryksiu - nie smutaj się
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-16, 01:10   #4128
LouLou25
Zakorzenienie
 
Avatar LouLou25
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 843
Dot.: Scent Bar X

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość



Mnie z kolei dołuje



I owce będą sypiały z lwami, i nie będzie Refanu, i papierosy będzie można palić bez obaw o zdrowie
tez mnie doluje dlatego wole psychologie od filozofii
i ahoj od dymiacego astmatyka
__________________

sure. fine. whatever.


LouLou25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-16, 01:16   #4129
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Scent Bar X

Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Gryksiu - nie smutaj się
No dooobra...

Zobacz, już mi wesoło --->

Cytat:
Napisane przez LouLou25 Pokaż wiadomość
ahoj od dymiacego astmatyka
Jesteś hardkorem
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-16, 01:18   #4130
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar X

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
No dooobra...

Zobacz, już mi wesoło --->
Cieszę się i ja
Dobranoc wszystkim.
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-16, 08:44   #4131
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Scent Bar X

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
Matko, tyle pisania i nie przedstawiłam nie tylko kontrowersyjnych poglądów, ale żadnych???!!!
Jestem zrozpaczona. Mogłam już namalować dwa jelenie na rykowisku i jednego sprzedać
chodziło mi tylko o podkreślenie tego ze nie wszystko co nam sie pomysli i powie trzeba rozwazać w kategori wyrażania poglądów

Cytat:
Cud w Sokółce (przyznaj się, sama to wymyśliłaś)
Ja wymyśliłam cud w Sokółce
kurna..to naukowcy badają, księża myslą a rozwiązanie jest takie proste- to ja wymyśliłam!


Cytat:
przypomniał mi o bytności w Sanktuarium Matki Boskiej Po Trzykroć Przedziwnej (niedaleko Warszawy), pojechałam tam tylko z powodu kapitalnej nazwy, no ale, skoro się już tam jest, to się człowiek modli, i, kurczę, modlitwa została wysłuchana w ekspressowym tempie.
Lou, polecam

---------- Dopisano o 00:10 ---------- Poprzedni post napisano o 00:07 ----------
wow! super! a dlaczego ona jest po trzykroć przedziwna?


Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
a ja całkiem serio, chciałam zapytać x stron wcześniej ale nie było "okazji" bo to trywialne niesamowice,
o to czy któraś z was nosi może okulary, i czy mogłąby rzucić kilkoma nazwami, linkami do oprawek, wiem ze jest milion optyków na ulicy ale ja uziemiona w domu, jakoś z googlowania niewiele mi wyszło same adresy, oferta nie bardzo, a jestem na etapie kupowanie oprawek ( mam minusy, ha mam wiele minusów,!) chciałam się poorientowac w modelach i cenach.

wiem, banał za banałem i banałem pogania ale jak ktoś ma to wie gdzie klikać. ceneo i allegro obskoczyłam i tam znikome ilości.
ja nosze, ale i tak nie unikniesz łazenia i mierzenia-akurat kupno oprawek przez net jest raczej niemozliwe ( według mnie )


Cytat:
Napisane przez madziczka Pokaż wiadomość
Pokruszyłam sobie na Ciastkach

A co do emotki----> Uwielbiam ją. Jest taka "zgryźliwa"

Nie znoszę tej---->
dokładnie mam to samo
ta druga jest jakaś taka...jak pół dupy zza krzaka


dla zainteresowanych pierwszym cudem eucharystycznym w Polsce:

http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,tit...l?ticaid=18ee9


http://miasta.gazeta.pl/bialystok/1,...okuratury.html

---------- Dopisano o 09:42 ---------- Poprzedni post napisano o 09:31 ----------

co do okularów
taz mam pytanie:
powidzcie jak sie czyści szkła okularow? ja cały czas chodze w zapackanych, bo nie moge ich wyczyścic. Czy są jakieś płyny, szmatki chusteczki, cokolwiek?

pytanie drugie- da sie cos zrobic zeby okulary nie parowały?
kurna....chodze po mieście, wchodze do sklepu ogladac buty i......kurna NIC NIE WIDZE- bo glasy zaparowały , no i co mam zrobić? zdjąć? to tez nie będę nic widziała

---------- Dopisano o 09:44 ---------- Poprzedni post napisano o 09:42 ----------

dlaczego tu nikago nie ma? jak tak pisze sama do siebie to sie czuje jakbym piła do lustra

Edytowane przez Polly_
Czas edycji: 2009-10-16 o 08:35
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-16, 09:04   #4132
Betty83
Zakorzenienie
 
Avatar Betty83
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 8 073
Dot.: Scent Bar X

Dzień Dobry
Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
co do okularów
taz mam pytanie:
powidzcie jak sie czyści szkła okularow? ja cały czas chodze w zapackanych, bo nie moge ich wyczyścic. Czy są jakieś płyny, szmatki chusteczki, cokolwiek?

pytanie drugie- da sie cos zrobic zeby okulary nie parowały?
kurna....chodze po mieście, wchodze do sklepu ogladac buty i......kurna NIC NIE WIDZE- bo glasy zaparowały , no i co mam zrobić? zdjąć? to tez nie będę nic widziała
Ja nie noszę okularów, ale wiem że akcesoria do czyszczenia są. Te chusteczki to nawet przy zakupie często dodają.
Nadają sie one również do czyszczenia obiektywów w aparatach foto.

A z parowaniem, to nie wiem co się robi.

Ja przed chwilą niemal zawał zaliczyłam. Padł mi pracowy laptop, siedzę czytam wizaż, a ten do mnie "stan wstrzymania" i kaput, więcej się nie uruchomił.
No to szukam przyczyny, sprawdzam czy do listwy podłączony, czy do kompa wtyczka wpięta, wciskam wszystko co się da, szukam już w necie przez komórkę jak reanimować....
A tam się wyczka jedna w jakimś pudełeczku, zasilaczu czy czymś, na podłodze wypięła...
Bardziej wystraszyłam się wykrycia, że prywatne strony przeglądam niż uszkodzenia sprzętu
Ale już działa, zdążę posprzątać w historii przed 15...
__________________
today's rain is tomorrow's whisky
Betty83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-16, 09:21   #4133
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Scent Bar X

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość

Jesteś hardkorem


Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość


co do okularów
taz mam pytanie:
powidzcie jak sie czyści szkła okularow? ja cały czas chodze w zapackanych, bo nie moge ich wyczyścic. Czy są jakieś płyny, szmatki chusteczki, cokolwiek?
są specjalne szmatki oraz płyny (np takie w atomizerku ) do czyszczenia, kupuje się je w u optyka

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
pytanie drugie- da sie cos zrobic zeby okulary nie parowały?
kurna....chodze po mieście, wchodze do sklepu ogladac buty i......kurna NIC NIE WIDZE- bo glasy zaparowały , no i co mam zrobić? zdjąć? to tez nie będę nic widziała

nosić soczewki kontaktowe
a tak serio to nie wiem czy jest jakaś metoda


Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość

dlaczego tu nikago nie ma? jak tak pisze sama do siebie to sie czuje jakbym piła do lustra


Ja jestem ale idę na zakupy. Trzymajcie kciuki żebym buty kupiła i żeby siostra kupiła przede wszystkim
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-16, 09:39   #4134
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Scent Bar X

wczoraj w aptece:

-Ile kosztuje u państwa szampon Dercos Vichy?

A- mmmmhhhhh ....zebym ja widziała jak mam to w komputerze wprowadzone

- Moze pod Vichy pani poszuka

A-taaaa...mam coś....ale tu mam 2

- chodzi mi o ten z czerwoną nalepką, przeciwko wypadaniu

A-ale ja tu nic nie mam, który jest który, 2 mam...mmmm...tak dwa.....tak...no! jeden koszuje 38 zł a drugi 49....ale nie wiem który to który

-
- a ten zestaw w witrynce z szamponem?

A- a to nie wiem

- a co jest w tym zestawia oprócz szamponu?

A- no..szampon jest gratis

- tak widzę...ale do czego on jest gratis?

A-no do sprayu

- ale co to jest w tym spraju....

A- płyn!

- do włosów, tak?

A- nie wiem- wiem ze do nacierania
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-16, 09:52   #4135
Betty83
Zakorzenienie
 
Avatar Betty83
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 8 073
Dot.: Scent Bar X

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
wczoraj w aptece:

-Ile kosztuje u państwa szampon Dercos Vichy?

A- mmmmhhhhh ....zebym ja widziała jak mam to w komputerze wprowadzone

- Moze pod Vichy pani poszuka

A-taaaa...mam coś....ale tu mam 2

- chodzi mi o ten z czerwoną nalepką, przeciwko wypadaniu

A-ale ja tu nic nie mam, który jest który, 2 mam...mmmm...tak dwa.....tak...no! jeden koszuje 38 zł a drugi 49....ale nie wiem który to który

-
- a ten zestaw w witrynce z szamponem?

A- a to nie wiem

- a co jest w tym zestawia oprócz szamponu?

A- no..szampon jest gratis

- tak widzę...ale do czego on jest gratis?

A-no do sprayu

- ale co to jest w tym spraju....

A- płyn!

- do włosów, tak?

A- nie wiem- wiem ze do nacierania


Uwielbiam takie sytuacje.


Wygrałam 3 aukcje z albumami malarstwa rosyjskiego, nie dość że za małe pieniądze to jeszcze od jednego sprzedawcy
__________________
today's rain is tomorrow's whisky
Betty83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-16, 10:43   #4136
LouLou25
Zakorzenienie
 
Avatar LouLou25
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 843
Dot.: Scent Bar X

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
A-no do sprayu

- ale co to jest w tym spraju....

A- płyn!


to sprej tez jest? za czasow mojego uzytkowania chyba nie bylo...


Cytat:
Napisane przez Betty83 Pokaż wiadomość



Wygrałam 3 aukcje z albumami malarstwa rosyjskiego, nie dość że za małe pieniądze to jeszcze od jednego sprzedawcy
tam to dopiero skarby maja Pojechalabym sobie do np Petersburga

a propos okazji to wczoraj szukajac kozakow upolowalam fajne, zlote tenisowy w mega przecenie, za 35 zl
__________________

sure. fine. whatever.


LouLou25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-16, 10:50   #4137
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Scent Bar X

Cytat:
Napisane przez LouLou25 Pokaż wiadomość

to sprej tez jest? za czasow mojego uzytkowania chyba nie bylo...
właśnie w tym zetsawie był szampon i czarne pudłko z napisem NEW!
więc nowośc jaka, chciałam sie dowiedzieć co to jest




Cytat:
a propos okazji to wczoraj szukajac kozakow upolowalam fajne, zlote tenisowy w mega przecenie, za 35 zl

rrrety...jak wyglądają złote tenisowe kozaki? az sie boję......
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-16, 10:57   #4138
LouLou25
Zakorzenienie
 
Avatar LouLou25
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 843
Dot.: Scent Bar X

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość

rrrety...jak wyglądają złote tenisowe kozaki? az sie boję......

zeby nie bylo, ze w trampko-kozakach gustuje
__________________

sure. fine. whatever.


LouLou25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-16, 11:03   #4139
madziczka
Zakorzenienie
 
Avatar madziczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 16 493
GG do madziczka
Dot.: Scent Bar X

Polly - wiem, że są jakieś specjalne spray'e, płyny przeciw parowaniu okularów Musiałabyś zapytać u optyka. Też chyba końcu się zainteresuję, bo w okresie zimowym toż to upierdliwa przypadłość jest
__________________
"Jeśli skończysz, prowadząc beznadziejne życie dlatego, że słuchałeś swojej mamy, swojego taty, księdza i jakiegoś gościa z telewizji, to w pełni na nie sobie zasłużyłeś."

Frank Zappa

http://www.youtube.com/watch?v=_e1pADu6VvI
madziczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-16, 11:15   #4140
Betty83
Zakorzenienie
 
Avatar Betty83
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 8 073
Dot.: Scent Bar X

Cytat:
Napisane przez LouLou25 Pokaż wiadomość
tam to dopiero skarby maja Pojechalabym sobie do np Petersburga
Trochę wstyd, bo w Ermitażu nie byłam. Tzn byłam, ale na chwilę bo już zamykali. Za to Tretiakowską i Puszkinskie Muzeum mam zwiedzone.
Poluję na reprodukcje niedźwiadków Szyszkina i TEGO Van Gogha (przez ten pociąg, którego długo nie widziałam...)

Najlepiej jechać maj-lipiec, na białe noce
Teraz to już tam noc polarna się zaczyna.
Mi wystarczy tydzień zimy w Moskwie... choć nie twierdzę że nie wrócę przed wiosną. Wizę mam do końca marca chyba...


Złote trampki...
Niedługo to będzie wymóg przyjęcia do scent baru. Ja może lepiej już na złote/srebrne balerinki zapoluję....
11 część będzie się nazywać Bling-Bling-Bar
__________________
today's rain is tomorrow's whisky
Betty83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:18.