Sierpniowe Panny Młode cz.II - Strona 143 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-04-18, 08:32   #4261
Kaja83
Raczkowanie
 
Avatar Kaja83
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: piękne miasto
Wiadomości: 105
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Cytat:
Napisane przez Michalina81 Pokaż wiadomość
Z ta sukienka to tak za bardzo nie wiem, bo mi sie moja sukienka juz nie podoba no ale jest w zalaczniku. Tylko prosze szczerze!

Jeszcze nie mam bizuteri no i bielizny tez. Fryzure chce miec delikatnego koka i moze kwiata jak sie da. Welony bede miala dwa, dlugi do Kosciola i krotki na wesele. Chcialam piwonie miec w bukiecie ale niestety nie da sie, wiec szukam teraz.

Chcialam sie jeszcze dopytac o te 3 m-ce. Czy akt urodzenia do slubu jest wazny 3 m-ce czy moge to wyciagnac wczesniej a nie wczesniej niz 3 m-ce przed udac sie do USC i spisac protokol? Bo juz sie pogubilam
Michalina81 - suknia jest piękna! Bardzo mi się takie podobają - skromna i oryginalna, a asymetria dodaje elegancji Co do Twoich wątpliwości, to chyba taka nasza kobieca natura, i tak już mamy. Ja też wybrałam sukienkę, a potem się zastanawiałam czy to dobry wybór. No ale klamka zapadła. Jak dobierzemy dodatki to będziemy wyglądać ekstra!
Kaja83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-18, 09:42   #4262
BebiBebi
Rozeznanie
 
Avatar BebiBebi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 654
GG do BebiBebi
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Cytat:
Napisane przez sanderek5 Pokaż wiadomość
Bardzo ciekawy bukiet Widziałam już podobne
Nie pamiętam, jaką masz suknię... Moim zdaniem takie bukiety pasują do sukni w stylu hiszpańskim :P
Wiesz, sama się jeszcze nad tym nie zastanawiałam, bo do lipca to mogę znaleźć 100 rożnych innych bukietów, dokładnego nie mam zaplanowanego. Do mojej sukni pasują bukiety z dlugich kwiatów, na miejscu wybrałam tulipany holenderskie, jednak one będą ładnie wyglądać tylko 1 dzień, a co jeśli pogoda nie wypali i zdjęć tego dnia nie będzie ?
A te róże to zaproponował mi Pan w kwiaciarni sam
Jest bardzo cenionym florystą w okolicy i zna się na rzeczy.

Ten bukiet z tulipanów jest na jego stronie wystarczy wpisać w google amdecor opole i wejść w galerię lub w "meble i kwiaty" i tam jest po lewej stronie

Dziękuję za odpowiedzi
Miłego dnia dziewczyny
__________________




BebiBebi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-18, 12:02   #4263
lasoa
Zakorzenienie
 
Avatar lasoa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 16 346
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Cytat:
Napisane przez neti1 Pokaż wiadomość
ja fyzjerkę i wizażystkę już dawno mam zamówioną...radzę i Tobie za tym się obejrzec...wbrew pozorom czas leci...
Ja juz chodziłam za fryzjerką, ale mówiły wszystkie że przyjść w maju

Cytat:
Napisane przez aniak_1988 Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny Jestem strasznie szczęśliwa... trochę niestety to trwało... Rozstaliśmy się nawet z TŻtem na jakiś czas (tak jak już pisałam wcześniej) ale wyszło nam to na dobre! Wszystko jeszcze raz przemyśleliśmy... było kilka poważnych rozmów... stwierdziliśmy, że pomimo wszystko nie jesteśmy w stanie bez siebie żyć
Postanowiliśmy nie rezygnować z sierpniowego terminu ślubu - więc wracam do Was!
szczescia Wam życze!

Dzwonili że są już obrączki więc pojdziemy w czwartek lub piątek

Za nami już 3 lekcje po 1.5 godziny tanca a w środę następna
lasoa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-18, 13:41   #4264
ninitoja
Rozeznanie
 
Avatar ninitoja
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 782
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Cytat:
Napisane przez blueberry88 Pokaż wiadomość
Robicie zabiegi kosmetyczne przed ślubem? Jeśli tak, to jakie?
Dwa dni przed ślubem będę mieć hennę brwi i rzęs oraz maseczkę nawilżającą, i to wsio .
__________________
15.08.2003 -
12.03.2010 -
20.08.2011 -



Edytowane przez ninitoja
Czas edycji: 2011-04-18 o 13:43
ninitoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-18, 13:59   #4265
lasoa
Zakorzenienie
 
Avatar lasoa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 16 346
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Cytat:
Napisane przez ninitoja Pokaż wiadomość
Dwa dni przed ślubem będę mieć hennę brwi i rzęs oraz maseczkę nawilżającą, i to wsio .
Wiem, że to głupie pytanie, ale po co robi się hennę?
lasoa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-18, 15:21   #4266
BebiBebi
Rozeznanie
 
Avatar BebiBebi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 654
GG do BebiBebi
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Cytat:
Napisane przez lasoa Pokaż wiadomość
Wiem, że to głupie pytanie, ale po co robi się hennę?
Henna służy do malowania skóry, włosów. Stosując hennę na brwi i rzęsy pięknie je podkreślasz kolorem
__________________




BebiBebi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-18, 16:45   #4267
Goyya
Raczkowanie
 
Avatar Goyya
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 252
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

wypowiem sie z pozycji kosmetyczki .... henna to po prostu farbowanie rzęs i brwi,nie maluje sie nia skóry-(tzn sa henny do malowania skory-mozna robic tatuaze tymczasowe. ale to w ogole co innego...)
henna rzes wspaniale poglebia spojrzenie i wydluza optycznie rzesy,bo zwykle maja one jasniejsze koncowki.co do brwi to podkreslenie koloru(niekoniecznie na czarno!!!) i odpowiednie wydepilowanie powoduje optycznie powiekszenie oczu i moze wrecz zmienic wyglad twarzy...

---------- Dopisano o 17:45 ---------- Poprzedni post napisano o 17:37 ----------

co do zabiegow przedslubnych polecam:
1.wersja podstawowa- maska z masazem twarzy,ampulka...najlepsz e algi bo relaksuja i daja super efekt nawilzenia.wazna sprawa bo potem ladnie sie makijaz trzyma!mozna zrobic nawet w dzien slubu,ale jak ze wszystkim-trzeba wczesniej zrobic kilka razy,zeby nie ryzykowac uczuleniem.baaaardzo mala szansa-ale po co sie narazac...
2.piling kawitacyjny-oczyszczanie twarzy ultradzwiekami. bezbolesna,bardzo przyjemne a superskuteczne-zwlaszcza w serii kolo 5 razy raz na tydzien. mozna polaczyc z pkt 1(a nawet trzeba przynajmniej ze 2 razy z tych 5)
3.mikrodermabrazja-mocniejsze oczyszczenie skory,tez warto zrobic w serii.skora zaraz po czesto jest podrazniona,dobrze polaczyc z kwasami lub z pkt 1
4.zageszczenie i przedluzenie rzęs metoda 1:1,piekne naturalnie wygladajace rzesy,ktrych nie trzeba malowac. w zwiazku z tym zerowa szansa na "koale"(czyt.rozmazan y tusz pod oczami)w wyniku poplakania sie
jak sobie cos przypomne to dopisze
Goyya jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-18, 16:48   #4268
lasoa
Zakorzenienie
 
Avatar lasoa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 16 346
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Cytat:
Napisane przez Goyya Pokaż wiadomość
wypowiem sie z pozycji kosmetyczki .... henna to po prostu farbowanie rzęs i brwi,nie maluje sie nia skóry-(tzn sa henny do malowania skory-mozna robic tatuaze tymczasowe. ale to w ogole co innego...)
henna rzes wspaniale poglebia spojrzenie i wydluza optycznie rzesy,bo zwykle maja one jasniejsze koncowki.co do brwi to podkreslenie koloru(niekoniecznie na czarno!!!) i odpowiednie wydepilowanie powoduje optycznie powiekszenie oczu i moze wrecz zmienic wyglad twarzy...

---------- Dopisano o 17:45 ---------- Poprzedni post napisano o 17:37 ----------

co do zabiegow przedslubnych polecam:
1.wersja podstawowa- maska z masazem twarzy,ampulka...najlepsz e algi bo relaksuja i daja super efekt nawilzenia.wazna sprawa bo potem ladnie sie makijaz trzyma!mozna zrobic nawet w dzien slubu,ale jak ze wszystkim-trzeba wczesniej zrobic kilka razy,zeby nie ryzykowac uczuleniem.baaaardzo mala szansa-ale po co sie narazac...
2.piling kawitacyjny-oczyszczanie twarzy ultradzwiekami. bezbolesna,bardzo przyjemne a superskuteczne-zwlaszcza w serii kolo 5 razy raz na tydzien. mozna polaczyc z pkt 1(a nawet trzeba przynajmniej ze 2 razy z tych 5)
3.mikrodermabrazja-mocniejsze oczyszczenie skory,tez warto zrobic w serii.skora zaraz po czesto jest podrazniona,dobrze polaczyc z kwasami lub z pkt 1
4.zageszczenie i przedluzenie rzęs metoda 1:1,piekne naturalnie wygladajace rzesy,ktrych nie trzeba malowac. w zwiazku z tym zerowa szansa na "koale"(czyt.rozmazan y tusz pod oczami)w wyniku poplakania sie
jak sobie cos przypomne to dopisze
zapewne warto sprobować henne wcześniej żeby nie wyszła kicha?
lasoa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-18, 16:51   #4269
Goyya
Raczkowanie
 
Avatar Goyya
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 252
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

wart wybrobowac kosmetyczke bo henna w kazdym salonie jest taka sama,kwestia odpowiedniego doboru-a to juz kwestia fantazji o rzesy sie nie ma co martwic,ale z brwiami latwo przesadzic a to juz jest dramat... wiec zdecydowanie wyprobowac trzeba.
Goyya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-18, 18:03   #4270
aga-6
Raczkowanie
 
Avatar aga-6
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 118
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Cytat:
Napisane przez thea2 Pokaż wiadomość
Gratulacje A jaki kolor garnituru?
Czarny i w przypadku TŻ także ciemny krawat bo jasne kompletnie mu nie pasują.

Ja to jestem genialna, kupiłam buty do sukienki, wracając już myślałam czy dobrze zrobiłam. Spojrzałam w domu zadowolona, założyłam prawy, ok, lewy i co wystaje mi 2mm drugi paluszek poza but niby nie wygląda to źle ale...
aga-6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-18, 20:57   #4271
Michalina81
Raczkowanie
 
Avatar Michalina81
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 102
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Cytat:
Napisane przez Goyya Pokaż wiadomość
wypowiem sie z pozycji kosmetyczki .... henna to po prostu farbowanie rzęs i brwi,nie maluje sie nia skóry-(tzn sa henny do malowania skory-mozna robic tatuaze tymczasowe. ale to w ogole co innego...)
henna rzes wspaniale poglebia spojrzenie i wydluza optycznie rzesy,bo zwykle maja one jasniejsze koncowki.co do brwi to podkreslenie koloru(niekoniecznie na czarno!!!) i odpowiednie wydepilowanie powoduje optycznie powiekszenie oczu i moze wrecz zmienic wyglad twarzy...

---------- Dopisano o 17:45 ---------- Poprzedni post napisano o 17:37 ----------

co do zabiegow przedslubnych polecam:
1.wersja podstawowa- maska z masazem twarzy,ampulka...najlepsz e algi bo relaksuja i daja super efekt nawilzenia.wazna sprawa bo potem ladnie sie makijaz trzyma!mozna zrobic nawet w dzien slubu,ale jak ze wszystkim-trzeba wczesniej zrobic kilka razy,zeby nie ryzykowac uczuleniem.baaaardzo mala szansa-ale po co sie narazac...
2.piling kawitacyjny-oczyszczanie twarzy ultradzwiekami. bezbolesna,bardzo przyjemne a superskuteczne-zwlaszcza w serii kolo 5 razy raz na tydzien. mozna polaczyc z pkt 1(a nawet trzeba przynajmniej ze 2 razy z tych 5)
3.mikrodermabrazja-mocniejsze oczyszczenie skory,tez warto zrobic w serii.skora zaraz po czesto jest podrazniona,dobrze polaczyc z kwasami lub z pkt 1
4.zageszczenie i przedluzenie rzęs metoda 1:1,piekne naturalnie wygladajace rzesy,ktrych nie trzeba malowac. w zwiazku z tym zerowa szansa na "koale"(czyt.rozmazan y tusz pod oczami)w wyniku poplakania sie
jak sobie cos przypomne to dopisze

Ja chodze na pilingi co 2 tydzien teraz, pozniej bedzie juz jakos co 3 tygodnie, henne tez chce sobie zrobic, ale sprobuje wczesniej bo jak raz zrobilam to na drugi dzienn obudzilam sie z zaropialymi, spuchnietymi oczami i nie chce zeby to sie powtorzylo.
i tez bede chciala dodac troche sztcznych rzes, ale nie za duzo zeby nie wygladaly sztucznie, ale to juz pozostawie mojej wizazystce. No i przed slubem jakis piling ciala i troche sloneczka i to wszystko chyba, no i pazurki.
Michalina81 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-18, 21:30   #4272
ardillka
Zadomowienie
 
Avatar ardillka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: granica śląsk/małopolska
Wiadomości: 1 285
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Ja kiedyś poszłam na hennę rzęs. Myślałam że jak zrobię sobie to nie będę musiała tuszować ich, ale nie było widać różnicy po nałożeniu jej... I zrezygnowałam. A na brwi bym się nie odważyła.
Choć babcia od TŻ sobie robi hahahaha

---------- Dopisano o 22:30 ---------- Poprzedni post napisano o 22:25 ----------

Cytat:
Napisane przez aga-6 Pokaż wiadomość
Czarny i w przypadku TŻ także ciemny krawat bo jasne kompletnie mu nie pasują.

Ja to jestem genialna, kupiłam buty do sukienki, wracając już myślałam czy dobrze zrobiłam. Spojrzałam w domu zadowolona, założyłam prawy, ok, lewy i co wystaje mi 2mm drugi paluszek poza but niby nie wygląda to źle ale...
Pod suknią nie będzie widać Na buty nikt nie zwraca uwagi - chyba, że są ewidentnie widoczne i krzykliwe.
__________________
NASZ WIELKI DZIEŃ 20 sierpnia 2011r

http://pannymlode2011.blogspot.com/2.../ardillka.html
ardillka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-18, 21:53   #4273
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Cytat:
Napisane przez aga-6 Pokaż wiadomość
Wpadłam się pochwalić, u nas kolejna sprawa załatwiona, TŻ zakupił garnitur koszula też już zamówiona. Teraz tylko parę drobiazgów i on swoją garderobę już ma.
Fajnie. Mój nie kupi, dopóki nie zrzuci brzuszka (który podobno jest duży - jak dla mnie nie jest tak źle). Bo do tego czasu 10 razy mu się figura zmieni i jeszcze na koniec okaże się, że kupiony garnitur jest za duży

Cytat:
Napisane przez BebiBebi Pokaż wiadomość
Ta aranżacja kwiatów mi się podoba, co Wy na to ?
Śliczne. Gdyby nie fakt, że moja sukienka jest klasyczną princeską, to brałabym pod uwagę wachlarz, tylko ze storczyków i frezji oczywiście nawet na targach swego czasu taki upatrzyłam.

Cytat:
Napisane przez BebiBebi Pokaż wiadomość
wybrałam tulipany holenderskie, jednak one będą ładnie wyglądać tylko 1 dzień, a co jeśli pogoda nie wypali i zdjęć tego dnia nie będzie ?
Z tulipanami uważaj, bo tak jak napisałaś - na drugi dzień bukiet już nie będzie taki sam. Tulipany wybiją ponad wszystkie inne kwiaty i się zdeformuje. Mi od razu florystka powiedziała, że tulipanów nie poleca chyba, że tylko na jednodniowe, szybkie wesele.

Cytat:
Napisane przez Goyya Pokaż wiadomość

co do zabiegow przedslubnych polecam:
1.wersja podstawowa- maska z masazem twarzy,ampulka..
2.piling kawitacyjny
3.mikrodermabrazja
4.zageszczenie i przedluzenie rzęs metoda 1:1,
Powiedz mi, czy do bardzo wrażliwej i skłonnej do podrażnień cery nadaje się któryś z tych peelingów? I jaka jest tak plus minus cena przedłużania 1:1?
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 06:41   #4274
fitalasa
Raczkowanie
 
Avatar fitalasa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 144
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

jaki bukiet pasuje do tej sukni? http://www.lisaferrera2011.pl/suknia/9713 może coś podpowiecie, bo mi podoba się coś w tym stylu http://img174.imageshack.us/img174/2...bnemaj4bn4.jpg
__________________
szczęśliwa żona
fitalasa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 07:10   #4275
ma.ko
Zakorzenienie
 
Avatar ma.ko
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Oława:)
Wiadomości: 9 188
GG do ma.ko
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Dzień dobry
A ja znowu nie mam czasu Was nadrobic ehh
__________________
Choć ciężko mi to idzie, walczę ze słabościami

O miłość trzeba zawalczyć. To, co przychodzi łatwo, jest niewiele warte. A im będzie trudniej, tym będzie więcej warta.


Leoś 29.12.2014 
ma.ko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 07:33   #4276
ninitoja
Rozeznanie
 
Avatar ninitoja
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 782
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Ja hennę robiłam po raz pierwszy w życiu i jestem baaardzo zadowolona. Mam tak jasne rzęsy i brwi, jakbym w ogóle ich nie miała. A po hennie nie muszę się już malować . Poza tym na ślub będę mieć doczepiane kępki rzęs i henna spowoduje, że nie będzie widać ich jasnej nasady (wytuszować je do końca, nie wsadzając szczoteczki do oka byłoby ciężko).
__________________
15.08.2003 -
12.03.2010 -
20.08.2011 -


ninitoja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 07:59   #4277
agnes 20
Zadomowienie
 
Avatar agnes 20
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 1 210
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

kurcze, ze też wcześniej nie trafiłam na ten wątek. Mam sporo do nadrobienia. Mogę dołączyć?
__________________
20.08.2011
25.07.2014 Lenka
http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371a8rhyxv8.png
agnes 20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 08:13   #4278
Michalina81
Raczkowanie
 
Avatar Michalina81
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 102
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Hej Dziewczynki,
Nie wiecie jak sie ciesze ze znalazlam ten watek! Jestescie super! Czasami mam problem z czytaniem wszystkich postow tylko

Do naszych slubow pozostalo juz nieco ponad 3 miesiace!
Pozdrawiam i milego dnia zycze!
Michalina81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 08:39   #4279
blueberry88
Zakorzenienie
 
Avatar blueberry88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 5 322
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Cytat:
Napisane przez agnes 20 Pokaż wiadomość
kurcze, ze też wcześniej nie trafiłam na ten wątek. Mam sporo do nadrobienia. Mogę dołączyć?



Ja nigdy nie regulowałam brwi i chyba oddam się temu zabiegowi. Nad henną właśnie myślę, bo przy wytuszowanych rzęsach brwi zawsze wyglądają tak łyso. Na co dzień się nie maluje. Chcę 15 lipca zrobić oczyszczanie manualne+kawitacja+sonofo reza+algi na twarz, 1 sierpnia powtórzyć kawitację na twarzy i dołączyć na dekolcie i plecach. Włosy spięte i suknia odkrywająca plecy i dekolt, a tu jakaś krostka... Chciałabym tego uniknąć. Zastanawiam się, czy jak będę tego 15 lipca u kosmetyczki, czy wtedy nie strzelić regulacji+henny, żeby potem nie było zaskoczenia, że jest coś nie tak - a przez 3 tygodnie, to dałoby się jeszcze coś uratować. A może w ogóle nie kombinować z brwiami i rzęsami... Hm... Kosmetyczka sprawdzona i ufam jej, ale...

Edytowane przez blueberry88
Czas edycji: 2011-04-19 o 08:41
blueberry88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-19, 08:41   #4280
thea2
Zadomowienie
 
Avatar thea2
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 252
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Cytat:
Napisane przez ma.ko Pokaż wiadomość
Dzień dobry
A ja znowu nie mam czasu Was nadrobic ehh
Ale ważne, że wpadasz tutaj i podczytujesz

Cytat:
Napisane przez agnes 20 Pokaż wiadomość
kurcze, ze też wcześniej nie trafiłam na ten wątek. Mam sporo do nadrobienia. Mogę dołączyć?
Zapraszamy Powiedz coś o Was, pokaż sukienkę Jak idą przygotowania?

Cytat:
Napisane przez Michalina81 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczynki,
Nie wiecie jak sie ciesze ze znalazlam ten watek! Jestescie super! Czasami mam problem z czytaniem wszystkich postow tylko

Do naszych slubow pozostalo juz nieco ponad 3 miesiace!
Pozdrawiam i milego dnia zycze!
Wystraszyłam się widząc te 3 miesiące Ale do naszego slubu jeszcze 4 miesiące i tydzień, bo my z końcówki miesiąca Niemniej jednak to mało

Cytat:
Napisane przez blueberry88 Pokaż wiadomość



Ja nigdy nie regulowałam brwi i chyba oddam się temu zabiegowi. Nad henną właśnie myślę, bo przy wytuszowanych rzęsach brwi zawsze wyglądają tak łyso. Na co dzień się nie maluje. Chcę 15 lipca zrobić oczyszczanie manualne+kawitacja+sonofo reza+algi na twarz, 1 sierpnia powtórzyć kawitację na twarzy i dołączyć na dekolcie i plecach. Włosy spięte i suknia odkrywająca plecy i dekolt, a tu jakaś krostka... Chciałabym tego uniknąć. Zastanawiam się, czy jak będę tego 15 lipca u kosmetyczki, czy wtedy nie strzelić regulacji+henny, żeby potem nie było zaskoczenia, że jest coś nie tak - a przez 3 tygodnie, to dałoby się jeszcze coś uratować. A może w ogóle nie kombinować z brwiami i rzęsami... Hm... Kosmetyczka sprawdzona i ufam jej, ale...
A robiłaś już tego typu zabiegi ? Czy to pierwszy raz? Dobrze, że chcesz je zrobić wcześniej, bo gdyby się okazało, ze coś uczuliło albo coś złego się stało (odpukać!!) to jest czas, żeby przeszło Ja myślałam, że też zdecyduję się na jakieś zabiegi, ale kosmetyczka odradziła mi, mówiąc że mam bardzo ładną cerę i nie potrzebuję nic. Zrobię sobie ze 3 peelingi w rozsądnych odstępach czasu w domowych warunkach i to na tyle. Henny chyba nie będę robić ale planuję przyciemnić brwi, ostatnio kosmetyczka przyciemniła mi czymś (nie wiem czy to jakiś cień był czy coś) tak delikatnie i było idealnie. Brwi wyreguluję (wolałabym u kosmetyczki, bo sama nie mam cierpliwości) najpóźniej dzień przed ślubem, na pewno nie w ten sam dzień, żeby nie zostały brzydkie ślady, czasem się to zdarza. A w sprawie rzęs stawiam na kępki i tusz i tyle
__________________
Nasz kochany Synuś

Edytowane przez thea2
Czas edycji: 2011-04-19 o 08:49
thea2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 09:01   #4281
magratka
Rozeznanie
 
Avatar magratka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 694
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Cytat:
Napisane przez agnes 20 Pokaż wiadomość
kurcze, ze też wcześniej nie trafiłam na ten wątek. Mam sporo do nadrobienia. Mogę dołączyć?
Zapraszamy! Na jakim etapie przygotowań jesteś?

Co do zabiegów kosmetycznych, to ja nie mogę żadnych peelingów, ani laserów, bo dopiero w czerwcu kończę kurację izotretynoiną. Ale jutro wybieram się na manicure hybrydowy, żeby zobaczyć, jak to wygląda i jak się trzyma, a w maju zrobię próbę opalania natryskowego. W lipcu i w sierpniu (jakieś 3-4 dni przed ślubem) chyba pójdę na maskę algową, bo uwielbiam i dla mnie to najbardziej relaksujący zabieg.
A poza tym przed samym ślubem brwi sama sobie wyreguluję, pójdę na manicure i pedicure. Jakiś tydzień przed zamówię opalanie natryskowe, jeżeli próba w maju się zakończy sukcesem. Henna jakoś do mnie nie przemawia, nie lubię mieć bardzo ciemnych brwi, a rzęsy wolę wytuszować.
Jeżeli szukacie dobrego peelingu enzymatycznego, to polecam ananasowy z biochemii urody, byłam z niego bardzo zadowolona.
magratka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 09:32   #4282
agnes 20
Zadomowienie
 
Avatar agnes 20
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 1 210
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Cytat:
Napisane przez magratka Pokaż wiadomość
Zapraszamy! Na jakim etapie przygotowań jesteś?
z rzeczy załatwionych :
-kupiona sukienka od koleżanki- suknia angel model darren (muszę tylko skrócić i przed samym weselem dać do odświeżenia)
-kupione praktycznie wszystkie dodatki:buty, biżuteria, dwa welony(długi i krótki), bielizna, mam też bolerko ale schudłam ostatnio i będę musiała je zmniejszyć
-umówiona wizyta u makijażystki i fryzjera, wybrane z grubsza fryzura i makijaż
-wpłacona zaliczka na strojenie kościoła i kwiaty, bukiecik jeszcze do końca nie wybrany waham się nad mała okrągła kuleczką z drobniutkich delikatnie różowych różyczek a tym http://fotoflorystyka.pl/photos/spragnieni-zieleni-4
- wpłacona zaliczka za sale, za kamerzystę, fotografa, zespół
-ciasto i tort będzie piekła moja chrzestna
-kupiona wódka i zawieszki na butelki
- obrączki ( mamy ślub cywilny )


do załatwienia:
- zamówić zaproszenia
- wybrać menu
- kupić cały strój Tż
- załatwić samochód
- załatwić poradnię małżeńską i te wszystkie papierki
- kupić kolorowe trunki
- kupić dekoracje do domu
- znaleźć panią która zrobi tanio paznokcie


tyle mi się przypomniało na razie

planuje też zrobić sobie przed ślubem mikrodermabrazję, tylko nie wiem kiedy żeby nie było za późno, ale też żebym nie zdążyła wszystkiego rozdrapać bo ja strasznie nerwowa jestem
__________________
20.08.2011
25.07.2014 Lenka
http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371a8rhyxv8.png

Edytowane przez agnes 20
Czas edycji: 2011-04-19 o 09:40
agnes 20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 09:56   #4283
Kwiatuszek1604
Wtajemniczenie
 
Avatar Kwiatuszek1604
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 376
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Cytat:
Napisane przez agnes 20 Pokaż wiadomość
z rzeczy załatwionych :
-kupiona sukienka od koleżanki- suknia angel model darren (muszę tylko skrócić i przed samym weselem dać do odświeżenia)
-kupione praktycznie wszystkie dodatki:buty, biżuteria, dwa welony(długi i krótki), bielizna, mam też bolerko ale schudłam ostatnio i będę musiała je zmniejszyć
-umówiona wizyta u makijażystki i fryzjera, wybrane z grubsza fryzura i makijaż
-wpłacona zaliczka na strojenie kościoła i kwiaty, bukiecik jeszcze do końca nie wybrany waham się nad mała okrągła kuleczką z drobniutkich delikatnie różowych różyczek a tym http://fotoflorystyka.pl/photos/spragnieni-zieleni-4
- wpłacona zaliczka za sale, za kamerzystę, fotografa, zespół
-ciasto i tort będzie piekła moja chrzestna
-kupiona wódka i zawieszki na butelki
- obrączki ( mamy ślub cywilny )


do załatwienia:
- zamówić zaproszenia
- wybrać menu
- kupić cały strój Tż
- załatwić samochód
- załatwić poradnię małżeńską i te wszystkie papierki
- kupić kolorowe trunki
- kupić dekoracje do domu
- znaleźć panią która zrobi tanio paznokcie


tyle mi się przypomniało na razie

planuje też zrobić sobie przed ślubem mikrodermabrazję, tylko nie wiem kiedy żeby nie było za późno, ale też żebym nie zdążyła wszystkiego rozdrapać bo ja strasznie nerwowa jestem
witaj
to super ze juz duzo macie po zalatwiane polecam jak najszybciej zalatwic poradnie malzenska bo czesto jest brak miejsc a z tego co wiem to do podpisania protokolu przed malzenskiego musicie miec juz to zalatwione, przynajmniej tak jest u nas a moge zapytac jaka wodke macie? bo mamy z tym problem i w ogole nie wiemy co kupic

a co do zabegow kosmetycznych to henna i maseczki oraz regulacje brwi robie na codzien ale jestem umowiona z kosmetyczka i mam zamiar zrobic cos extra zobaczymy co mi poleci
__________________
Kwiatuszek1604 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 10:17   #4284
jusztyska
Zadomowienie
 
Avatar jusztyska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 623
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

hej, hej
nadrobiłam Was szybciutko, ale już nie cytowałam

jak się lepiej zorganizuje z życiem w domu to powrócę tu znowu :P narazie usiłuję zmieścić się w moim małym pokoiku...:P

miłego dzionka
jusztyska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 10:17   #4285
agnes 20
Zadomowienie
 
Avatar agnes 20
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: podlaskie
Wiadomości: 1 210
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Cytat:
Napisane przez Kwiatuszek1604 Pokaż wiadomość
witaj
to super ze juz duzo macie po zalatwiane polecam jak najszybciej zalatwic poradnie malzenska bo czesto jest brak miejsc a z tego co wiem to do podpisania protokolu przed malzenskiego musicie miec juz to zalatwione, przynajmniej tak jest u nas a moge zapytac jaka wodke macie? bo mamy z tym problem i w ogole nie wiemy co kupic

a co do zabegow kosmetycznych to henna i maseczki oraz regulacje brwi robie na codzien ale jestem umowiona z kosmetyczka i mam zamiar zrobic cos extra zobaczymy co mi poleci
wódkę kupiliśmy jeszcze w starym roku, żeby nie płacić zwiększonego watu. Wzięliśmy zubrówkę białą, ma ładną butelkę i była akurat w promocji więc nie drogo nam wyszło, ale tak się trochę boję bo to wtedy była nowość i nikt tak na prawdę nie wypróbował jaka jest w smaku
__________________
20.08.2011
25.07.2014 Lenka
http://www.suwaczki.com/tickers/relgh371a8rhyxv8.png
agnes 20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 10:18   #4286
jusztyska
Zadomowienie
 
Avatar jusztyska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 623
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

btw. 130 dni do ślubu
jusztyska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 10:31   #4287
thea2
Zadomowienie
 
Avatar thea2
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 252
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Cytat:
Napisane przez jusztyska Pokaż wiadomość
btw. 130 dni do ślubu
Super Ale nam szybko mijają kolejne dni, dopiero co było 140 Urządzaj się szybko w pokoiku i wracaj do nas

agnes20, dużo już macie załatwione, niewiele zostało Zamiast trunki przeczytałam tuniki i zastanawiałam się, po co chcesz kupować kolorowe tuniki
__________________
Nasz kochany Synuś

Edytowane przez thea2
Czas edycji: 2011-04-19 o 10:33
thea2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 12:31   #4288
blueberry88
Zakorzenienie
 
Avatar blueberry88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 5 322
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Cytat:
Napisane przez thea2 Pokaż wiadomość
A robiłaś już tego typu zabiegi ? Czy to pierwszy raz? Dobrze, że chcesz je zrobić wcześniej, bo gdyby się okazało, ze coś uczuliło albo coś złego się stało (odpukać!!) to jest czas, żeby przeszło Ja myślałam, że też zdecyduję się na jakieś zabiegi, ale kosmetyczka odradziła mi, mówiąc że mam bardzo ładną cerę i nie potrzebuję nic. Zrobię sobie ze 3 peelingi w rozsądnych odstępach czasu w domowych warunkach i to na tyle. Henny chyba nie będę robić ale planuję przyciemnić brwi, ostatnio kosmetyczka przyciemniła mi czymś (nie wiem czy to jakiś cień był czy coś) tak delikatnie i było idealnie. Brwi wyreguluję (wolałabym u kosmetyczki, bo sama nie mam cierpliwości) najpóźniej dzień przed ślubem, na pewno nie w ten sam dzień, żeby nie zostały brzydkie ślady, czasem się to zdarza. A w sprawie rzęs stawiam na kępki i tusz i tyle
Zabiegi już robiłam, poza regulacją. Ja mam problemy z cerą, jak nastolatka
blueberry88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 13:16   #4289
lasoa
Zakorzenienie
 
Avatar lasoa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 16 346
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

a w jakiej cenie jest mniej wiecej henna?

Ja zrobiłam wczoraj 50 zawieszek na alkohol, jeszcze sporo zostało
lasoa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-19, 13:25   #4290
Almariel
Zakorzenienie
 
Avatar Almariel
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 8 992
Dot.: Sierpniowe Panny Młode cz.II

Cytat:
Napisane przez thea2 Pokaż wiadomość

A robiłaś już tego typu zabiegi ? Czy to pierwszy raz? Dobrze, że chcesz je zrobić wcześniej, bo gdyby się okazało, ze coś uczuliło albo coś złego się stało (odpukać!!) to jest czas, żeby przeszło Ja myślałam, że też zdecyduję się na jakieś zabiegi, ale kosmetyczka odradziła mi, mówiąc że mam bardzo ładną cerę i nie potrzebuję nic. Zrobię sobie ze 3 peelingi w rozsądnych odstępach czasu w domowych warunkach i to na tyle. Henny chyba nie będę robić ale planuję przyciemnić brwi, ostatnio kosmetyczka przyciemniła mi czymś (nie wiem czy to jakiś cień był czy coś) tak delikatnie i było idealnie. Brwi wyreguluję (wolałabym u kosmetyczki, bo sama nie mam cierpliwości) najpóźniej dzień przed ślubem, na pewno nie w ten sam dzień, żeby nie zostały brzydkie ślady, czasem się to zdarza. A w sprawie rzęs stawiam na kępki i tusz i tyle
Ja podobnie, nie mam problemów z cerą raczej i nie robię jakichś specjalnych zabiegów. Chociaż jestem fanką peelingu kawitacyjnego i może się jeszcze przed ślubem ze 2 razy wybiorę. henny sobie nie robię, bo mam dośc ciemną oprawę oczu i nie potrzebuję.
Za to w najbliższym czasie sie pewnie do fryzjera wybiorę, zrobić porządek z moim kolorem.
Almariel jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:06.