Wakacje nad Baltykiem- zbiorczy - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-09, 21:12   #541
anjya
Rozeznanie
 
Avatar anjya
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 992
Dot.: Wakacje nad Baltykiem- zbiorczy

Niezdecydowanym polecam z całego serca ośrodek Medusa w Rusinowie (niedaleko Jarosławca, który jest niedaleko Darłowa )

Znajduje się tam kilka - kilkanaście domków wyposażonych w tv, łazienkę (prysznic, WC), lodówkę, małą kuchenkę i co najważniejsze - ośrodek ma w sobie 'to coś' ja osobiście się w nim zakochałam - w Rusinowie jest sporo takich ośrodków z domkami, ale wszystkie to gołe, drewniane domy, stawiane metr od siebie - byleby zarobić i oszczędzić miejsce.
a w Medusie roślinność ma po kilkanaście metrów, do domków idzie się w gąszczu drzew, nie ma szans, żeby podglądać sąsiadów ani żeby oni podglądali Ciebie jest tam po prostu pięknie, nie trzeba iść nad morze, żeby wypocząć

do morza jest 1500m (pieszo jakieś 10-15 minutek, samochodem moment), we wsi jest kilka sklepów, tuż obok ośrodka w dwóch gospodarstwach jest możliwość zjedzenia "domowego" obiadu - nie próbowałam, nie jestem w stanie powiedzieć, czy smaczne

plaża w Rusinowie jest piękna, czysta, wieczorem podczas zachodu słońca było może z 5 osób jest część kamienista (jeśli wchodzisz wejściem tuż na wprost Rusinowa) oraz jest część piaszczysta (którą znaleźliśmy jak już nogi bolały od kamieni ), do której można się dostać jadąc w lewo
będąc w Darłowie na moment zajrzeliśmy na plażę i się przeraziliśmy - człowiek na człowieku, parawan na parawanie - TRAGEDIA! nie wyobrażam sobie jechać na wakacje i spędzać je w takim miejscu ..
a nam się wydawało będąc w Rusinowie w ciągu dnia, że te parę osób to i tak sporo ..

z Rusinowa jest 3km do Jarosławca - jest to raczej miasteczko typowo turystyczne, tak naprawdę jedna główna ulica, gdzie są same sklepiki z pamiątkami jest tam piękna, duża latarnia, która ma większy zasięg od latarni w Ustce i Darłowie każda inna ulica miasteczka to ośrodki wypoczynkowe ...

jeśli chodzi o jedzenie - w Jarosławcu, właśnie na głównej ulicy, znajduje się Pizzeria Va Bene - jest tam NAJLEPSZA PIZZA JAKĄ KIEDYKOLWIEK JADŁAM, nawet prawdziwa włoska pizza jej nie dorównuje mięciutkie ciasto urzekające swoim smakiem i do tego dodatki - koniecznie podwójny ser - aż się rozmarzyłam na myśl tego jedzonka trafiliśmy tam pierwszego dnia pobytu i od tej chwili byliśmy tam codziennie aż do wyjazdu - nawet z Darłowa jechaliśmy na obiad do Jarosławca ceny niewygórowane - średnio 50zł za obiad dla 4 osób, a kto się nie najadł dopchał się mega gofrem za 2zł na rogu ulicy

posiadający samochód mają duży wybór, jeśli chodzi o wycieczki po okolicy, my zaliczyliśmy Darłowo, jezioro Kopań, jezioro Wicko, Sławno - naprawdę jest sporo do zobaczenia

z całego serca polecam wczasy w Rusinowie w Medusie oraz jedzenie w Va Bene w Jarosławcu

dodaję zdjęcia plaży w Rusinowie - niestety, ale nie znalazłam zdjęcia ośrodka takiego, na którym nie byłoby kogoś z nas
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCF4917.jpg (34,0 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF4924.jpg (53,0 KB, 28 załadowań)
anjya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-10, 19:01   #542
Kiniolek91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 329
Dot.: Wakacje nad Baltykiem- zbiorczy

Cytat:
Napisane przez nusia4 Pokaż wiadomość
Podasz namiary na ten ośrodek? albo jeśli jest taka możliwośc to linka..?

Oczywiście, jest to dom wypoczynkowy POD RÓŻĄ. Wklejam linka...
Po zdjęciach wydaje się być atrakcyjny...

http://www.leba-kurort.pl/pre_wyszuk.php?show=pod_roza/
__________________

"Trudno jest złapać wiatr,
brać na żarty ten szalony świat.
Trudno jest, przecież wiem,
wierzyć w bajki, jeszcze w życie wplatać je..."



"To, czego tylko chcę - ja z Tobą w chłodnym deszczu"
Kiniolek91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-10, 20:18   #543
Martyska011
Rozeznanie
 
Avatar Martyska011
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 517
Dot.: Wakacje nad Baltykiem- zbiorczy

Cytat:
Napisane przez shockwaves Pokaż wiadomość
Wybieram się tam z TŻ w drugiej połowie sierpnia
Napiszcie proszę co warto tam zobaczyć. Może warto wybrać się autobusem do Niemiec?

Szczerze byliśmy dwa razy w Świnoujściu, ale do Niemiec sie nie wybraliśmy

---------- Dopisano o 20:18 ---------- Poprzedni post napisano o 20:17 ----------

Mozecie powiedzieć cos o Rewalu? z góry dzięki
Martyska011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 11:37   #544
ZuOla
Raczkowanie
 
Avatar ZuOla
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 274
Dot.: Wakacje nad Baltykiem- zbiorczy

Ja właśnie wybrałam Świnoujście, apartament przy promenadzie - jedziemy z psiakiem, więc zależało mi, żeby gdzieś na uboczu kwatere znaleźć. I co mnie cieszy to to, iż nie ma problemu ze znalezieniem kwatery z akceptacją zwierząt. W Gdynii się orientowałam, to co drugie ogłoszenie było z zakazem.
Do Niemiec też się wybieramy... Zobaczymy jak to będzie !
ZuOla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-13, 23:37   #545
szatanica1989
Zakorzenienie
 
Avatar szatanica1989
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 184
Dot.: Wakacje nad Baltykiem- zbiorczy

Ja z TŻtem dwa lata z rzędu jeździłam do Władysławowa - małe, fajne i klimatyczne miasteczko, plaże przyjazne, w klubach sezonowych też można się wybawić, noclegi zawsze po przyjeździe szukaliśmy - polecam taką piętróweczkę przy delikatesach na osiedlu domków, bodajże na Ogrodowej, zaraz na rogu ale bliżej morza wbrew pozorom też można w dobrej cenie nocleg złapać, my mieliśmy chyba w cenie 40 zł/osobodoba.

W tym roku zasadziliśmy się na Sopot, chcemy zahaczyć o Aquapark, i tu pojawia się moje pytanie: czy da się nocleg znaleźć tak spontanicznie? W jakiej cenie?

Jak jest z plażą? Atrakcjami?

Z góry dziękuję za odpowiedzi
szatanica1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-14, 10:46   #546
zosia2005
Raczkowanie
 
Avatar zosia2005
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 73
Dot.: Wakacje nad Baltykiem- zbiorczy

Cytat:
Napisane przez baja_86 Pokaż wiadomość
zainteresowałaś mnie tym ośrodkiem. Szukam w miarę spokojnego miejsca na weekend z (już) mężem, niekoniecznie w dużym kurorcie. Masz jakieś namiary na ten ośrodek? Jak cenowo wygląda wypoczynek w tym miejscu?
Dobry wybór! Myśmy byli praktycznie przed sezonem bo dopiero stawiali budy na głównym deptaku ale sam ośrodek jest w lesie za wydmą. Jeżeli nastawiacie się na szaleńtwa dyskotekowe to kiepsko bo tylko namioty piwne na plaże ale na bycie ze sobą - to super! W pokojach dwu- osobowych jest wygodne duuuuuuuuuuże łóżko małżeńskie (myślę że to ważne). Wtedy jak myśmy byli, była cisza i spokój - z autem może być tylko problem bo od razu w ofercie piszą iż nie gwarantują wszystkim gościom miejsca na parkingu ale jak się raz zajmie to jest)
Pozdrawiam
p.s dajcie znać czy tam jedziecie?
Opis ośrodka znajdziecie na http: metamorfoza.gat.pl albo wpiszcię Gat Metamorfoza w wyszukiwarkę
__________________
Zosia2005
zosia2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-14, 10:56   #547
baja_86
Zakorzenienie
 
Avatar baja_86
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 6 947
Dot.: Wakacje nad Baltykiem- zbiorczy

Cytat:
Napisane przez zosia2005 Pokaż wiadomość
Dobry wybór! Myśmy byli praktycznie przed sezonem bo dopiero stawiali budy na głównym deptaku ale sam ośrodek jest w lesie za wydmą. Jeżeli nastawiacie się na szaleńtwa dyskotekowe to kiepsko bo tylko namioty piwne na plaże ale na bycie ze sobą - to super! W pokojach dwu- osobowych jest wygodne duuuuuuuuuuże łóżko małżeńskie (myślę że to ważne). Wtedy jak myśmy byli, była cisza i spokój - z autem może być tylko problem bo od razu w ofercie piszą iż nie gwarantują wszystkim gościom miejsca na parkingu ale jak się raz zajmie to jest)
Pozdrawiam
p.s dajcie znać czy tam jedziecie?
Opis ośrodka znajdziecie na http: metamorfoza.gat.pl albo wpiszcię Gat Metamorfoza w wyszukiwarkę
dzięki śliczne Co prawda nasz wyjazd stoi pod znakiem zapytania, w związku z planowanym remontem, ale być może uda się wyjechać chociaż na kilka dni. Miejsce z opisu wydaje się być idealne, chcemy odpocząc w spokoju we dwoje jeśli się tam wybierzemy to na pewno napiszę
baja_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-14, 20:36   #548
Nikeila
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3
Dot.: Wakacje nad Baltykiem- zbiorczy

Polecam Kołobrzeg Zakochałam się w tym mieście i co roku tu przyjeżdżam. Polecałam Pensjonat ,, Sofia''.
Tel.kom. 0 510 091 435
stac. 0943527809
Nikeila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-14, 21:14   #549
Melodia mgieł nocnych
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Centralna Polska
Wiadomości: 2 479
Dot.: Wakacje nad Baltykiem- zbiorczy

A ja tam lubię Trójmiasto
__________________


All the single ladies, now put your hands up!!!


Pani Magister


OPENER 2010
Melodia mgieł nocnych jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-14, 21:25   #550
szatanica1989
Zakorzenienie
 
Avatar szatanica1989
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5 184
Dot.: Wakacje nad Baltykiem- zbiorczy

PROSZĘ O POMOC!!

W przyszłym tygodniu wybieramy się z TŻtem nad morze, mamy do wyboru: ŁEBĘ, WŁADYSŁAWOWO, SOPOT. Taka wstępna selekcja. We Władysławowie byliśmy dwa lata temu i rok temu, więc wolałabym coś innego, Sopot znamy mniej więcej, najbardziej aquapark widzę, że Wizażanki chwalą Łebę, napiszcie o niej coś więcej jakie ceny, jakie plaże, jakie atrakcje?? Będę BAAAARDZO wdzięczna!

Ja mogę polecić Władysławowo, bo byłam, widziałam, wypoczywałam Miasteczko młodzieżowe, fajne imprezownie ceny w miarę, można w dniu przyjazdu znaleźć nocleg, jesteśmy z TŻtem tego przykładem Plaża b. fajna, nie mam większych zastrzeżeń, przytulnie, a wieczorami imprezowo, więc polecam
szatanica1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 09:28   #551
agutkaa85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 11
Dot.: Wakacje nad Baltykiem- zbiorczy

Witam,
ja też mam pytanie odnośnie Łeby. A dokładniej czy da rade znalźć kwaterę już tam na miejscu. Robiliśmy tak w kołebrzegu i władku- stali tam ludzie na dworcu i oferowali noclegi. Czy coś podobnego można spotkać równieź w Łebie? I czy te kwatery są w miare przystępnych cenach, w internecie udało się nam znaleźć za 40zł, choć naszym marzeniem byłoby za 35.
Pozdrawiam
agutkaa85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-15, 09:41   #552
Baby14
Zakorzenienie
 
Avatar Baby14
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 12 206
Dot.: Wakacje nad Baltykiem- zbiorczy

Ja wróciłam w niedziele z Łeby i mogę co nieco napisać o tym miasteczku.
W noclegach nie jestem zorientowania gdyż byłam tam na kolonii.

A więc miejscowość jest ok. Bardzo czyste plaże , w budkach na plaży można kupić jakieś gofry , jedzenie itd. Tam jest drogo ,ale w mieście jakby się na spożywcze wybrać to jest w normę z cenami. Wracając do plaż to mi najbardziej podobało się na zachód od hotelu "Neptun". Dużo jest tam ludzi , jakieś festyny i koncerty tam były. Chyba że ktoś chce spokój to trzeba iść na wschod a tam już jest cicho. Idąc do miasta można się przepłynac statkiem na zachod słonca- co serdeczenie polecam Jest tam też Wesołe Miasteczko , klub Las Vegas i takie pyyszne lody na łopatke Koniecznie spróbujcie ;D Sprzedają je w cukierni z takim pomarańczowym banerem.
Warto też zobaczyć Słowiński PN i ruchome wydmy. Tylko tam najlepiej dojechać taką "bajeczna: ciuchcią bo to kawał drogi

Jakby ktoś chciał więcej informacji to moge cos napisac.
Baby14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 09:51   #553
malinkowo88
Raczkowanie
 
Avatar malinkowo88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: mazowieckie :)
Wiadomości: 440
Dot.: Wakacje nad Baltykiem- zbiorczy

hej mam pytanko co sądzicie o pobycie w Mielnie wybieram się do tej nadmorskiej miejscowości, ale czy klimat jest spoko?? Słyszałam że to miasto dla mlodych, chodź co do tego sa podzielone zdania.
proszę o wrażenia osób które już zwiedziły tę miejscowość.
Osobiście polecam Władysławowo!!! Fajne miejsce na wypoczynek jest co zobaczyć, fajna plaża i klimacik ok.
Co do Łeby wrażenia średnie, za dużo dresiarzy i plaża okropnie brudna, ale to tylko moje spostrzeżenia.
__________________
24.02.2005
25.12.2010
02.06.2012
malinkowo88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 10:28   #554
nusia4
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 336
Dot.: Wakacje nad Baltykiem- zbiorczy

Ja jadę do Łeby w sierpniu. Pokoi szukaliśmy tańszych,bo chcemy na dłużej niż tydzień jechac i udało się znaleźc pokoje za 35zl (pokoje gościnne SIERANT) Może nie są za ciekawe,ale nie jadę po to by przesiedziec cały dzień w pokoju. Byłam w Łebie,ale bardzo dawno i nie pamiętam czy jest tam jakaś biedronka,polo itp.?
nusia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 11:15   #555
malinkowo88
Raczkowanie
 
Avatar malinkowo88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: mazowieckie :)
Wiadomości: 440
Dot.: Wakacje nad Baltykiem- zbiorczy

Cytat:
Napisane przez nusia4 Pokaż wiadomość
Pokoi szukaliśmy tańszych,bo chcemy na dłużej niż tydzień jechac i udało się znaleźc pokoje za 35zl (pokoje gościnne SIERANT) Może nie są za ciekawe,ale nie jadę po to by przesiedziec cały dzień w pokoju.
Wiesz nie byłam akurat w tym pensjonacie, ale byłam w jakimś (nie pamiętam nazwy) na obrzeżach Łeby, zaraz przy stacji ORLEN do plazy 15 minut spacerkiem, cena za pokój 35zł(drogo!!!) to jeszcze wyłączała nam pani właścicielka pensjonatu ciepłą wode, pokój generalnie niezaciekawy No a Łeba sama w sobie ma jakiś tam urok, wydmy to obowiązkowy punkt pobytu. Mam nadzieje, że trafisz na lepszych właścicieli Udanego pobytu
__________________
24.02.2005
25.12.2010
02.06.2012
malinkowo88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 11:16   #556
Baby14
Zakorzenienie
 
Avatar Baby14
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 12 206
Dot.: Wakacje nad Baltykiem- zbiorczy

Cytat:
Napisane przez malinkowo88 Pokaż wiadomość
hej mam pytanko co sądzicie o pobycie w Mielnie wybieram się do tej nadmorskiej miejscowości, ale czy klimat jest spoko?? Słyszałam że to miasto dla mlodych, chodź co do tego sa podzielone zdania.

Co do Łeby wrażenia średnie, za dużo dresiarzy i plaża okropnie brudna, ale to tylko moje spostrzeżenia.

Mielno jest świetne ! Lepsze od Łeby wg mnie. Ale rzeczywiście jest to młodzieżowe miasto. Plus tego taki że tam dużo się dzieje i nie sposób się nudzić.

Plaża w Łebie brudna? Ja nie widziałam brudu tam Po za tym podawali ostatnio ,że jest 4 miejscowością gdzie sa najczystsze plaze

Cytat:
Napisane przez nusia4 Pokaż wiadomość
. Byłam w Łebie,ale bardzo dawno i nie pamiętam czy jest tam jakaś biedronka,polo itp.?
Nie spotkałam żadnej Biedronki , polo itd. Najwięcej jest chyba Delikatesów Bo z takich większych sklepów to trudno ... Chyba że gdzieś nie w centrum.
Baby14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 11:27   #557
malinkowo88
Raczkowanie
 
Avatar malinkowo88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: mazowieckie :)
Wiadomości: 440
Dot.: Wakacje nad Baltykiem- zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Baby14 Pokaż wiadomość
Plaża w Łebie brudna? Ja nie widziałam brudu tam Po za tym podawali ostatnio ,że jest 4 miejscowością gdzie sa najczystsze plaze
Byłam w Łebie rok temu, ale za czysto to nie było. Wkładałaś ręke w piasek a tam pety i inne niespodzianki, ale to tylko moje spostrzezenie. Koszy poprostu było zamało, bo nie powiem rano i wieczoram oczyszczano plaże z tych brudów, ale nie dokładnie. A w wodzie również pływały rożne rzeczy, ale to było w zeszłym roku. Może teraz jest inaczej.
Fajnie słyszeć że jest co robić w Mielnie Bo jak nie bedzie pogody to człowiek się czymś innym zajmie
__________________
24.02.2005
25.12.2010
02.06.2012
malinkowo88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 11:34   #558
Baby14
Zakorzenienie
 
Avatar Baby14
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 12 206
Dot.: Wakacje nad Baltykiem- zbiorczy

Cytat:
Napisane przez malinkowo88 Pokaż wiadomość
Byłam w Łebie rok temu, ale za czysto to nie było. Wkładałaś ręke w piasek a tam pety i inne niespodzianki, ale to tylko moje spostrzezenie. Koszy poprostu było zamało, bo nie powiem rano i wieczoram oczyszczano plaże z tych brudów, ale nie dokładnie. A w wodzie również pływały rożne rzeczy, ale to było w zeszłym roku. Może teraz jest inaczej.
Fajnie słyszeć że jest co robić w Mielnie Bo jak nie bedzie pogody to człowiek się czymś innym zajmie
A no to może się troszkę zmieniło w Łebie teraz Chociaż raz wpadłam w morzu na zdechłą rybę No i glonów też było sporo.;/

Oj w Mielnie na pewno się nudzić nie bedziesz
Baby14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 12:58   #559
malinkowo88
Raczkowanie
 
Avatar malinkowo88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: mazowieckie :)
Wiadomości: 440
Dot.: Wakacje nad Baltykiem- zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Baby14 Pokaż wiadomość
A no to może się troszkę zmieniło w Łebie teraz Chociaż raz wpadłam w morzu na zdechłą rybę No i glonów też było sporo.;/

Oj w Mielnie na pewno się nudzić nie bedziesz
Ja już nie bedę mówiła na co ja sie natknełam...
Ale ważne aby Tobie się podobało
Za dwa tygodnie będę się lenić w Mielnie
__________________
24.02.2005
25.12.2010
02.06.2012
malinkowo88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-15, 13:07   #560
Indali
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 299
Dot.: Wakacje nad Baltykiem- zbiorczy

Dziewczyny mi już ręce opadają .

Zdecydowaliśmy się wczoraj, że zrobimy sobie parodniowy wypad nad morze. Najbliżej nam do Kołobrzegu, Świnujścia i wszystkiego co pomiędzy Od rana dzwonię szukając czegokolwiek wolnego na przyszly tydzień i wszystko zajęte, albo słyszę, że biorę pokój na cały tydzień albo mogę sobie pomarzyć (jedziemy na 4 dni bo to wyszło spontanicznie i nie mamy szans na dłużej) . Ja bym pojechała na żywioł, ale facet by mi nie darował jakby na miejscu okazało się, że nie mamy gdzie spać . Była, któraś z Was ostatnio w K albo Ś i czy były jakieś wywieszki "wolne pokoje" ? Ja już nie wiem co zrobić .
__________________
Czego się nie rozumie, to się podziwia.
Indali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 16:14   #561
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: Wakacje nad Baltykiem- zbiorczy

Pytanie do Jagny odnośnie Pomarańczowego we Władysławowie - albo kogoś kto tam też był


Czy nadaje się to pole na wyjazd z trzylatką? Jakieś sugestie? I czy plaża jest na wprost czy po schodach?

Będę wdzięczna za wszelkie info dodatkowe.
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 16:23   #562
becia_hehe
Raczkowanie
 
Avatar becia_hehe
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Nowy Sącz
Wiadomości: 275
GG do becia_hehe
Dot.: Wakacje nad Baltykiem- zbiorczy

Hej Dziewczyny a co możecie powiedziec o Międzyzdrojach ?? Znacie może jakieś fajne miejsca w tej miejscowości które warto zobaczyc itp??
becia_hehe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 16:27   #563
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: Wakacje nad Baltykiem- zbiorczy

Moja subiektywna opinia o Międzyzdrojach - ścisk, ciasnota w mieście, a na plaży to już w ogóle mówić ciasnota to mało, masz tyle miejsca co swój ręcznik, beznadzieja.
Polecam niedalekie Świnoujście, byliśmy rok temu, z dwulatką i było super, no i ta mega-plaża
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 17:30   #564
Martyska011
Rozeznanie
 
Avatar Martyska011
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 517
Dot.: Wakacje nad Baltykiem- zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Indali Pokaż wiadomość
Dziewczyny mi już ręce opadają .

Zdecydowaliśmy się wczoraj, że zrobimy sobie parodniowy wypad nad morze. Najbliżej nam do Kołobrzegu, Świnujścia i wszystkiego co pomiędzy Od rana dzwonię szukając czegokolwiek wolnego na przyszly tydzień i wszystko zajęte, albo słyszę, że biorę pokój na cały tydzień albo mogę sobie pomarzyć (jedziemy na 4 dni bo to wyszło spontanicznie i nie mamy szans na dłużej) . Ja bym pojechała na żywioł, ale facet by mi nie darował jakby na miejscu okazało się, że nie mamy gdzie spać . Była, któraś z Was ostatnio w K albo Ś i czy były jakieś wywieszki "wolne pokoje" ? Ja już nie wiem co zrobić .
Indali nie martw sie o wolne pokoje w świnoujsciu, my co roku do tego miasta przyjeżdzaliśmy z Tżetem pociągiem i za kazdym razem na stacji PKP i przy promie stało mnóstwo osób i zachecało aby u nich wynająć pokój. Tyle wiem o Świnoujściu, a tak w ogóle to polecam to miasteczko
Czy któs może powiedzieć cos o Rewalu?

Edytowane przez Martyska011
Czas edycji: 2009-07-15 o 17:32
Martyska011 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 10:35   #565
Jagna111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10
Dot.: Wakacje nad Baltykiem- zbiorczy

Cytat:
Napisane przez edytcia Pokaż wiadomość
Pytanie do Jagny odnośnie Pomarańczowego we Władysławowie - albo kogoś kto tam też był


Czy nadaje się to pole na wyjazd z trzylatką? Jakieś sugestie? I czy plaża jest na wprost czy po schodach?

Będę wdzięczna za wszelkie info dodatkowe.

Jeśli chodzi o Pomarańczowe, to nie za bardzo nadawało się na wypad z małym dzieckiem -> wtedy, gdy tam byliśmy, mieli kłopot z ciepłą wodą oraz prądem (nie za bardzo chcieli udostępniać prąd pod namioty - Nam w końcu udostępnili, bo byliśmy w dziesiątkę )
Poza tym, z zielonego namiotu (kiedyś był to namiot Calsberga) dobiega co wieczór głośna muzyka, więc dzieciaki nie chcą spać :|

W Chłapowie polecam pole Alexa, jest pięć minut drogi za Pomarańczowym (w kierunku Jastrzębiej Góry) pole jest świetnie usytuowane (również na klifie) jest sporo drzew dających cień, z prądem nie ma żadnych problemów, jest więcej natrysków i zawsze jest ciepła woda
Możecie także poprosić o miejsce nieopodal stołu z ławkami (są rozmieszczone co kilkadziesiąt metrów) i odpadnie Wam problem rozstawiania własnych stolików.
Dodatkowo, na polu jest kuchnia, a przy polu znajduje się nieźle zaopatrzony sklep i warzywniak.

Jeśli chodzi o zejście na plażę, to w większości przypadków są o schody, jednak jeśli cofniecie się z powrotem, to zaraz za Pomarańczowym jest zejście bez schodów, ew. idąc dalej, w kierunku Jastrzębiej Góry, możecie pójść kanionem -> to niesamowite, magiczne miejsce


Pozdrawiam i życzę udanego wypadu
Jagna
__________________


Jagna111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-16, 20:59   #566
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: Wakacje nad Baltykiem- zbiorczy

Jagna dziękuję za wyczerpującą i konkretną wypowiedź, jeśli wybierzemy siętam to skorzystamy z Alexa. Jeszcze raz dzięki
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 10:27   #567
moooniaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar moooniaaaa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 600
Dot.: Wakacje nad Baltykiem- zbiorczy

Cytat:
Napisane przez edytcia Pokaż wiadomość
Jagna dziękuję za wyczerpującą i konkretną wypowiedź, jeśli wybierzemy siętam to skorzystamy z Alexa. Jeszcze raz dzięki
Dwa pierwsze zdjęcia to zejście tzw. Wąwozem (trzeba podejść w kierunku Jastrzębiej Góry)

Trzecie to typowe zejście (idąc w stronę Władysławowa)

A ostatnie zdjęcie to zejście z Chłapowa. Dla mnie,młodej osoby czasami brakowało tchu Ale za to jest ustawionych na schodach kilka ławek,wieczorkiem można posiedzieć i popatrzeć na morze z góry,bardzo fajny widok.

Ogólnie dla mnie Chłapowo się podoba, my mieszkaliśmy w pensjonacie blisko głównej ulicy (i tych pól namiotowych) i wszystko było blisko. Sklepy, knajpy, przystanek autobusowy. Do Władysławowa chodziliśmy codziennie spacerkiem bo w miarę blisko
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wplata 098.jpg (145,0 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wplata 108.jpg (151,0 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wplata 181.jpg (139,2 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg wplata 143.jpg (149,2 KB, 35 załadowań)
moooniaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 11:31   #568
malinkowo88
Raczkowanie
 
Avatar malinkowo88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: mazowieckie :)
Wiadomości: 440
Dot.: Wakacje nad Baltykiem- zbiorczy

Z Władysławowa jest niewielki kawałek drogi do Chłapowa
A tak wogóle to podobała mi sie plaża we Władku w porównaniu z innymi to jest super!!!
P.S. Może był ktoś w Mielnie? Prosze o swoje spostrzeżenia
__________________
24.02.2005
25.12.2010
02.06.2012
malinkowo88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-17, 21:05   #569
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: Wakacje nad Baltykiem- zbiorczy

moooniaaaa dzięki za wizualizację
Schody MEGA!!! I daje mi to do myślenia.

Jakby ktoś miał sprawdzone kempingi/kwatery w Łebie (blisko morza) to jestem zainteresowana opiniami.
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-18, 00:00   #570
blue_apple
Zakorzenienie
 
Avatar blue_apple
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 883
Dot.: Wakacje nad Baltykiem- zbiorczy

Dziewczyny, a Rowy?

Macie jakieś noclegi do polecania?
Potrzebuję pokoju dla dwóch osób, czystego, schludnego.

Szukam w tym internecie i szukam i niewiele jest, ojj. Nie chciałabym ryzykować i na miejscu szukać czegoś
blue_apple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-10-25 09:00:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:09.