Scent Bar LXI - Strona 24 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-03-20, 20:04   #691
Betty83
Zakorzenienie
 
Avatar Betty83
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 8 073
Dot.: Scent Bar LXI

Cytat:
Napisane przez aileenn Pokaż wiadomość
Ad. 1. Jestem inna Wczoraj na kolację wtrząchłam talerz batatów pieczonych w prodiżu (z blaszki w piekarniku to nie to samo ) z czosnkiem niedźwiedzim i oliwą
Ad. 2. Jaki?
1.
u mnie jednak lepsze reakcje na mixy

2. reduktor? na razie thermo speed extreme na miesiąc (trochę mocniejsze od therm line'ów), a jak za słaby będzie, to arli venom hyperdrive 3.0+ - wersja z usa albo thermal pro revolution. oba bardziej hardcorowe

a stepper chcę jakiś kompaktowy, skrętny z linkami
nie wiem, czytam na razie
hop sporty mają niezłe opinie i znośne ceny

Edytowane przez Betty83
Czas edycji: 2017-03-20 o 20:06
Betty83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-20, 20:04   #692
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bar LXI

Dzięki za dywanową ankietę Nie kupujemy.
Ogólnie jestem zniesmaczona stanem chałupy po wyprowadzce gościa - popsute: światło w kuchni, spłuczka, prysznic, rura od pralki, zapchana umywalka, brak prądu w płycie kuchennej, rozwalone krzesło, złamana deska w łóżku, obie kanapy poplamione Plus standardowo pochlapane ściany, uwalone kontakty, rozklekotane gałki, brudne dywany, okna, podłogi. A po kątach czysto
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-20, 20:30   #693
Miciel
Wpisz tu zomzing
 
Avatar Miciel
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 12 948
Dot.: Scent Bar LXI

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Dzięki za dywanową ankietę Nie kupujemy.
Ogólnie jestem zniesmaczona stanem chałupy po wyprowadzce gościa - popsute: światło w kuchni, spłuczka, prysznic, rura od pralki, zapchana umywalka, brak prądu w płycie kuchennej, rozwalone krzesło, złamana deska w łóżku, obie kanapy poplamione Plus standardowo pochlapane ściany, uwalone kontakty, rozklekotane gałki, brudne dywany, okna, podłogi. A po kątach czysto
po kątach to ubrania leżały i kurz wyszedł razem z nimi
__________________
avatar




Miciel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-20, 20:41   #694
aileenn
Mother of Cats
 
Avatar aileenn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 6 814
Dot.: Scent Bar LXI

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Dzięki za dywanową ankietę Nie kupujemy.
Ogólnie jestem zniesmaczona stanem chałupy po wyprowadzce gościa - popsute: światło w kuchni, spłuczka, prysznic, rura od pralki, zapchana umywalka, brak prądu w płycie kuchennej, rozwalone krzesło, złamana deska w łóżku, obie kanapy poplamione Plus standardowo pochlapane ściany, uwalone kontakty, rozklekotane gałki, brudne dywany, okna, podłogi. A po kątach czysto
W ramach pocieszenia, że nie jest tak źle Znajomy wynajmuje mieszkanie i jego przedostatni lokatorzy, sądząc po wyglądzie i zapachu paneli w sypialni, lubili złoty deszcz Panele rzecz jasna do wymiany.
ZapiszZapisz


---------- Dopisano o 21:41 ---------- Poprzedni post napisano o 21:37 ----------

Cytat:
Napisane przez Betty83 Pokaż wiadomość
2. reduktor? na razie thermo speed extreme na miesiąc (trochę mocniejsze od therm line'ów), a jak za słaby będzie, to arli venom hyperdrive 3.0+ - wersja z usa albo thermal pro revolution. oba bardziej hardcorowe

a stepper chcę jakiś kompaktowy, skrętny z linkami
nie wiem, czytam na razie
hop sporty mają niezłe opinie i znośne ceny
Tak, reduktor - dziękuję
Sprzętu nie kupuję. To, co mam (hantelki i hula-hop), plus ciężar własnego ciała, wystarczą, żeby się poruszać i zmachać. A zakwasy robię sobie z filmikami tej laski: klik
Zapisz
__________________

aileenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-20, 20:54   #695
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Scent Bar LXI

Cytat:
Napisane przez justynaneyman Pokaż wiadomość
Witajcie w barze, poproszę o kule... dalej nie ma odpowiedzi w tej ważnej sprawie, co się tak wlecze... normalnie zawału mało nie dostaliśmy, jak przyszedł polecony - a to był podatek od nieruchomości
Gdzie te czasy, kiedy turkot kółeczek listonoszowego wózka budził radość




Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
koth-pacjent
Pierwszy raz mi się zdarzyło, że potrzebowałam interwencji lekarza po ugryzieniu, kciuk nabrał wygladu nadmuchanego od lateksowej rękawiczki plus pojawiła się czerwona pręga po samą pachę, bolesna

Zaszczepili mnie przeciw tężcowi, i wscieklizna też chyba będzie, koth nieszczepiony
ała
Cytat:
Napisane przez Murszafka Pokaż wiadomość
Warzywniak. Taki wielki na półtora metra długości od drzwi do kasy. Drzwi otwarte, żeby się trzy osoby z kolejce zmieściły. Na to wchodzi młoda kobieta Z WÓZKIEM do środka "a bo ja nie lubię zostawiać na zewnątrz, tyle się teraz słyszy o porwaniach"... No na hesusa, serio?? I trzy pozostałe osoby są uwięzione w sklepie, bo panna jeszcze nie wie, co kupi, a zablokowała przejście dokładnie...
Jeszcze później kopniakiem bramę otworzyła...
Już sobie wyobrażam jej potomka w jej wieku... Ech...

Kiedy ostatnio słyszałyście coś o porwaniu sprzed sklepu?? Półtora metra od kasy, drzwi otwarte, no żesz cholera... Niech weźmie dziecko na ręce, a wózek zostawi pod sklepem, albo poczeka, aż ludzie wyjdą... Ludzkość jest skazana na zagładę...
nie zostawiłabym dziecka przed sklepem

Ale ogólnie sytuacja słaba. Ja w takich warunkach zazwyczaj rezygnuję z zakupów
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Płaszcz ten https://static.zara.net/photos///201...=1485437710681

szpile te https://static.zara.net/photos///201...=1487860222784 Wziełam jednak rozmair wieksze, bo swój by mnie pił szybko.

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
No wiem, że bataty w Barze niepopularne
Ja uwielbiam fryty z batatów bym mogła codziennie jeść (tylko nie chciałoby mi sie ich codziennie kroić, za twarde )

Dzięki za głaski w sprawie chorego Dida mego, już prawie zdrowy, ufff

Redzia ja bym też w dywan nie inwestowała.
Moja siostra wynajmowała mieszkanie parze miłych Hindusów, ogólnie dobrze im się współpraca układała oprócz tego że okazało sie że podczas 1,5 roku mieszkania u nich sprzątali delikatnie mówiąc sporadycznie Później siostra tydzień sprzątała to mieszkanie żeby się znowu nadało do wynajęcia

Widziałam że temat kosmetyczny też się pojawiał więc może polecicie jakiś krem pod oczy (najlepiej dostępny w Rossmanie i nie za miliony monet )
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-20, 21:14   #696
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LXI

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Dzięki za dywanową ankietę Nie kupujemy.
Ogólnie jestem zniesmaczona stanem chałupy po wyprowadzce gościa - popsute: światło w kuchni, spłuczka, prysznic, rura od pralki, zapchana umywalka, brak prądu w płycie kuchennej, rozwalone krzesło, złamana deska w łóżku, obie kanapy poplamione Plus standardowo pochlapane ściany, uwalone kontakty, rozklekotane gałki, brudne dywany, okna, podłogi. A po kątach czysto
No tak, kawaler sam w domu, i to nie swoim.

Kurcze współczuję, bo mimo, że wiadomo, że wynajem nastawiony na zysk, to jednak koszy wyglądają na sporawe .

---------- Dopisano o 22:14 ---------- Poprzedni post napisano o 22:12 ----------

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
3. Może, dziad
Rany boskie, jak on to robi? Myślałam, że wycina się raz na zawsze.

Współczuję.
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-20, 21:20   #697
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bar LXI

Cytat:
Napisane przez Miciel Pokaż wiadomość
po kątach to ubrania leżały i kurz wyszedł razem z nimi


Cytat:
Napisane przez aileenn Pokaż wiadomość
W ramach pocieszenia, że nie jest tak źle Znajomy wynajmuje mieszkanie i jego przedostatni lokatorzy, sądząc po wyglądzie i zapachu paneli w sypialni, lubili złoty deszcz Panele rzecz jasna do wymiany.
O bosz
Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
Moja siostra wynajmowała mieszkanie parze miłych Hindusów, ogólnie dobrze im się współpraca układała oprócz tego że okazało sie że podczas 1,5 roku mieszkania u nich sprzątali delikatnie mówiąc sporadycznie Później siostra tydzień sprzątała to mieszkanie żeby się znowu nadało do wynajęcia
Czyli jednak wygrałam życie

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
No tak, kawaler sam w domu, i to nie swoim.

Kurcze współczuję, bo mimo, że wiadomo, że wynajem nastawiony na zysk, to jednak koszy wyglądają na sporawe .
1. chyba nie do końca sam bo pod kanapą znaleźliśmy gumkę Na szczęście nową, w folii.
2. właściwie nie. TŻ sam naprawił większość poza elektryką i pralką. Ja odgruzowywałam, zostały mi do ogarnięcia plamy na łóżku.
Czasami jestem pod wrażeniem swojego chłopa, że niby jajogłowy, a wszystko reperuje
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-03-20, 21:23   #698
Miciel
Wpisz tu zomzing
 
Avatar Miciel
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 12 948
Dot.: Scent Bar LXI

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Czasami jestem pod wrażeniem swojego chłopa, że niby jajogłowy, a wszystko reperuje
aha, wiedziałem, że ma jakieś zalety
__________________
avatar




Miciel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-20, 21:41   #699
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LXI

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość

1. chyba nie do końca sam bo pod kanapą znaleźliśmy gumkę Na szczęście nową, w folii.
2. właściwie nie. TŻ sam naprawił większość poza elektryką i pralką. Ja odgruzowywałam, zostały mi do ogarnięcia plamy na łóżku.
Czasami jestem pod wrażeniem swojego chłopa, że niby jajogłowy, a wszystko reperuje
1. No ale właśnie o to mi chodziło - tylko sam, w sensie "singiel" mógł robić takie używanie

2. No to sehr gut, a ścian nie trza malować?

Jesli mowa o "usterkach" to my ostatnio mieliśmy stan przedzawałowy. małżon miał chyba 300 puls brał prysznic, i jak chciał wyjść, to drzwi od kabiny, cytuję: "uciekły mu z ręki" i rąbnęły na resztę łazienki. Zdążył tylko zamknąc oczy. Co dziwne, drzwi całe. Nie pękły. Wyłamały się zawiasy. Ale szklane drzwi, które rabnęły o blat umywalkowy a potem o wannę są całe i zdrowe. Żałuję, że blat tylko trochę się ukruszył bo bym zmieniła go chętnie. Ale radość, że nie mam gazliona odłamków szkła w łazience bezcenna. No i że małż cały, bo podskoczyłam jak poparzona i nie powiem co widziałam oczami wyobraźni przez te długie 3 sekundy zanim tam wpadłam.

No i natychmiastowa refleksja, milion razy zdarza się, że on się kąpie pod prysznicem a ja albo w wannie, albo myję zęby przy umywalce. Także te drzwi wówczas rozbiłyby się o mnie. Serio, takiego scenariusza bym nigdy nie przewidziała. A jednak, szit happens.
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-20, 21:44   #700
Murszafka
To ja :)
 
Avatar Murszafka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 9 787
Dot.: Scent Bar LXI

Cytat:
Napisane przez agnyska81 Pokaż wiadomość
TŻa kolega prowadzi rodzinny dom dziecka i właśnie niedawno mieli zmianę składu wychowanków - o poprzednich nagle upomnieli się rodzice W tej okolicy to nie jedyny taki przypadek, że nagle zaczynają wojować o powrót dzieci czy to z rodziny zastępczej czy rodzinnego domu dziecka
Hesysie, straszne to, strasznie być takim dzieckiem, o którym się myśli tylko, jak o skarbonce
Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość

nie zostawiłabym dziecka przed sklepem
Pewnie, że nie, nikt tam tego nie miał na myśli...
Zapisz
__________________
- Chciałem powiedzieć [...], że na tym świecie jest chyba coś, dla czego warto żyć.
Śmierć zastanowił się przez chwilę.
-KOTY, stwierdził w końcu. KOTY SĄ MIŁE.

Terry Pratchett, Czarodzicielstwo
Murszafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-20, 21:48   #701
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bar LXI

Cytat:
Napisane przez Miciel Pokaż wiadomość
aha, wiedziałem, że ma jakieś zalety
I jeszcze: żre wszystko co ugotuję i nie kwęka

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
1. No to sehr gut, a ścian nie trza malować?
2. No i natychmiastowa refleksja, milion razy zdarza się, że on się kąpie pod prysznicem a ja albo w wannie, albo myję zęby przy umywalce. Także te drzwi wówczas rozbiłyby się o mnie.
1. trza, już machnięte... gdzieniegdzie
2. o rany O_o
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-20, 23:15   #702
Betty83
Zakorzenienie
 
Avatar Betty83
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 8 073
Dot.: Scent Bar LXI

Rejcz


Cytat:
Napisane przez aileenn Pokaż wiadomość
Sprzętu nie kupuję. To, co mam (hantelki i hula-hop), plus ciężar własnego ciała, wystarczą, żeby się poruszać i zmachać. A zakwasy robię sobie z filmikami tej laski: klik
ja nie umiem hula-hop, a do fitnesów nie mogę się w tym roku zmusić (w zeszłym nieźle mi szło )
mam nadzieję, że prochy i maszynka zadziałają stymulująco i w końcu się zmotywuję
stepper zamówiony, z komputronika
Betty83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 07:06   #703
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Scent Bar LXI

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość




O bosz


Czyli jednak wygrałam życie



2. właściwie nie. TŻ sam naprawił większość poza elektryką i pralką. Ja odgruzowywałam, zostały mi do ogarnięcia plamy na łóżku.
Czasami jestem pod wrażeniem swojego chłopa, że niby jajogłowy, a wszystko reperuje
Ad 1 no po prostu zawsze może być gorzej
Ad2 fajnie że TŻ sobie poradził
Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
1. No ale właśnie o to mi chodziło - tylko sam, w sensie "singiel" mógł robić takie używanie

2. No to sehr gut, a ścian nie trza malować?

Jesli mowa o "usterkach" to my ostatnio mieliśmy stan przedzawałowy. małżon miał chyba 300 puls brał prysznic, i jak chciał wyjść, to drzwi od kabiny, cytuję: "uciekły mu z ręki" i rąbnęły na resztę łazienki. Zdążył tylko zamknąc oczy. Co dziwne, drzwi całe. Nie pękły. Wyłamały się zawiasy. Ale szklane drzwi, które rabnęły o blat umywalkowy a potem o wannę są całe i zdrowe. Żałuję, że blat tylko trochę się ukruszył bo bym zmieniła go chętnie. Ale radość, że nie mam gazliona odłamków szkła w łazience bezcenna. No i że małż cały, bo podskoczyłam jak poparzona i nie powiem co widziałam oczami wyobraźni przez te długie 3 sekundy zanim tam wpadłam.

No i natychmiastowa refleksja, milion razy zdarza się, że on się kąpie pod prysznicem a ja albo w wannie, albo myję zęby przy umywalce. Także te drzwi wówczas rozbiłyby się o mnie. Serio, takiego scenariusza bym nigdy nie przewidziała. A jednak, szit happens.
O rany dobrze że nikomu nic się nie stało, uff



Macham z pracy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 07:28   #704
Katty_p13
Piers do przodu
 
Avatar Katty_p13
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 285
Dot.: Scent Bar LXI

Obudzilam sie wczesniej niz zwykle ..... Czyli o 5 i juz zdazylam wiele zrobic wdocznie 4 gdziny spania wystarcza mi do zycia 😋

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Dying is easy it's living that scares me to death .
Katty_p13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 08:32   #705
aileenn
Mother of Cats
 
Avatar aileenn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 6 814
Dot.: Scent Bar LXI

Wiosna i to oficjalnie


Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Czasami jestem pod wrażeniem swojego chłopa, że niby jajogłowy, a wszystko reperuje
Fajnie mieć takiego


Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
No i natychmiastowa refleksja, milion razy zdarza się, że on się kąpie pod prysznicem a ja albo w wannie, albo myję zęby przy umywalce. Także te drzwi wówczas rozbiłyby się o mnie. Serio, takiego scenariusza bym nigdy nie przewidziała. A jednak, szit happens.
O matko.
Dobrze, że nic się stało
Zawiasy idą do wymiany czy zmienicie całą konstrukcję?


Cytat:
Napisane przez Betty83 Pokaż wiadomość
mam nadzieję, że prochy i maszynka zadziałają stymulująco i w końcu się zmotywuję
stepper zamówiony, z komputronika
Mnie zmotywowało odbicie w lustrze (nie mam lustra całopostaciowego na stałe gdzieś przywieszonego, tylko od czasu do czasu wyciągam je zza szafy) w połączeniu z informacją o ślubie na początku maja, na który muszę iść (ślub w rodzinie TŻ-ta, więc się nie wymigam).
W ogóle liczebność rodziny TŻ-ta lekko mnie przeraża. Po kilkunastu latach bycia razem, wciąż dowiaduję się o jego nowych kuzynach, ciociach, stryjkach itp.


Cytat:
Napisane przez Katty_p13 Pokaż wiadomość
Obudzilam sie wczesniej niz zwykle ..... Czyli o 5 i juz zdazylam wiele zrobic wdocznie 4 gdziny spania wystarcza mi do zycia 😋
4 godz. to tryb Napoleona Też bym tak chciała
Zapisz
__________________

aileenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 10:18   #706
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LXI

Cytat:
Napisane przez aileenn Pokaż wiadomość
Wiosna i to oficjalnie



O matko.
Dobrze, że nic się stało
Zawiasy idą do wymiany czy zmienicie całą konstrukcję?
1. Yep. Czym pchniecie? tak się zastanawiam.

2. Już wymienione. Całość, byłaby do wymiany, gdyby się rozprysła w drobny mak. Raczej samych drzwi byśmy nie dokupili, chyba. Anyway, przeżyliśmy ten wieczór serio intensywnie. Przestrach byl niemały. Wielkie szczęście.

Edytowane przez rachell111
Czas edycji: 2017-03-21 o 10:20
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 10:46   #707
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bar LXI

Cytat:
Napisane przez aileenn Pokaż wiadomość
Mnie zmotywowało odbicie w lustrze (...)
A mnie legginsy pijące w bebzon

Rejcz, pafnę Chaman's Party bo uparłam się je zdenkować. Nikt nie chce kupić, foch, więc sama męczę. I odleweczkę Dune sobie skołowałam, zawsze mnie nęcą wiosną. Innych typowo wiosennych perfum w zasadzie nie mam... Jak będzie cieplej, to sięgnę po Norne, no i Encens Flamboyant są u mnie całoroczne.
Co dziwne nie mam w tym roku parcia na nowe zapachy, wyjątkowo nie chce mi się lasów ani łąk... Jakieś zniechęcenie na zaś mnie ogarnęło. Jedynie chciałabym poznać Smoked Plum & Leather Jo Loves, ale to jak mniemam jesienny słodziak.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 10:51   #708
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LXI

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość

Rejcz, pafnę Chaman's Party bo uparłam się je zdenkować. Nikt nie chce kupić, foch, więc sama męczę. I odleweczkę Dune sobie skołowałam, zawsze mnie nęcą wiosną. Innych typowo wiosennych perfum w zasadzie nie mam... Jak będzie cieplej, to sięgnę po Norne, no i Encens Flamboyant są u mnie całoroczne.
Co dziwne nie mam w tym roku parcia na nowe zapachy, wyjątkowo nie chce mi się lasów ani łąk... Jakieś zniechęcenie na zaś mnie ogarnęło. Jedynie chciałabym poznać Smoked Plum & Leather Jo Loves, ale to jak mniemam jesienny słodziak.
Aj see. Masz konkret, wiesz czego Ci potrza. Fajnie, fajnie. Pozazdrościć.

Chaman's Party mówi mi cośkolwiek tylko za pośrednictwem Fragry. I get the general idea

Dune - to już chyba Twoja wiosenna tradycja Spójny obraz.

No ta śliwka pewnie taka będzie, ale zawsze jest nadzieja, że ją skóra trochę uwytrawni. Może będzie cut.

Edytowane przez rachell111
Czas edycji: 2017-03-21 o 10:53
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 10:53   #709
aileenn
Mother of Cats
 
Avatar aileenn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 6 814
Dot.: Scent Bar LXI

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
1. Yep. Czym pchniecie? tak się zastanawiam.
Chciałam coś wiosennego i od rana nie mogę się zdecydować, więc wciąż niczym.

W ogóle czuję się przymulona jak rzadko - strasznie nie lubię tego stanu. Wata zamiast mózgu.
Zapisz
__________________

aileenn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-03-21, 10:57   #710
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LXI

Skacząc z tematu na temat - jedzenie.

Własnie robię listę małżu do Biedry. I polecam jak ktoś lubi słodko-kwaśno i buraka czerwonego - ten barszcz. https://www.google.pl/search?q=mro%C..._R5AEFqb4BZHM:

Koniecznie wrzucony na smażące się cebulkę z jabłkiem. Można dodac marfefki. A po ugotowaniu dodac mascarpone - jesli wolicie słodziej, albo serek a'la Philadelfia, jesli słoniej. Bueno!!! Ale trza lubić klimaty jabłko -burak. Nasze grono zjada po 3 michy na raz, po czym resztę wynosi w słoikach do domu
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 10:58   #711
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scent Bar LXI

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
koth-pacjent
Pierwszy raz mi się zdarzyło, że potrzebowałam interwencji lekarza po ugryzieniu, kciuk nabrał wygladu nadmuchanego od lateksowej rękawiczki plus pojawiła się czerwona pręga po samą pachę, bolesna

Zaszczepili mnie przeciw tężcowi, i wscieklizna też chyba będzie, koth nieszczepiony
Tru biedactwo


Zna się ktos na laryngologii? Mam pierwsze wyniki opisowe porannej tomografii i wynika, że prawie wszystko prawidłowe
Poza wypukłościami koło długich korzeni zębów (trzeba znów na rtg kontrolne iść do denta), przegroda "bardzo niewielkie skrzywienie", do tego jakaś "concha bullosa dex", reszta wszystko "bez zmian, ujścia drożne", tylko w sitowych lekko zmieniona śluzówka
Więc czemu mnie od dziecka boli czoło
Alergia tata miał testy alergiczne i nic mu nie wykazały, a zatoki jak bolały tak bolą Dopiero za tydzień mam laryngologa, to się więcej dowiem
__________________
Ubieram się na czarno, bo jestem z Nilfgaardu

Edytowane przez Maja102
Czas edycji: 2017-03-21 o 11:20
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 10:58   #712
aileenn
Mother of Cats
 
Avatar aileenn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 6 814
Dot.: Scent Bar LXI

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
A mnie legginsy pijące w bebzon

Rejcz, pafnę Chaman's Party bo uparłam się je zdenkować. Nikt nie chce kupić, foch, więc sama męczę. I odleweczkę Dune sobie skołowałam, zawsze mnie nęcą wiosną. Innych typowo wiosennych perfum w zasadzie nie mam... Jak będzie cieplej, to sięgnę po Norne, no i Encens Flamboyant są u mnie całoroczne.
Co dziwne nie mam w tym roku parcia na nowe zapachy, wyjątkowo nie chce mi się lasów ani łąk... Jakieś zniechęcenie na zaś mnie ogarnęło. Jedynie chciałabym poznać Smoked Plum & Leather Jo Loves, ale to jak mniemam jesienny słodziak.
Ad. legginsów - Z tym, że mnie już wszystko wszędzie zaczyna pić
Ad. pachnienia - Smoked Plum & Leather
ZapiszZapiszZapisz
__________________

aileenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 10:59   #713
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LXI

Cytat:
Napisane przez aileenn Pokaż wiadomość
Chciałam coś wiosennego i od rana nie mogę się zdecydować, więc wciąż niczym.

W ogóle czuję się przymulona jak rzadko - strasznie nie lubię tego stanu. Wata zamiast mózgu.
Zapisz
Znam to. Minie.
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 11:10   #714
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bar LXI

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
1. Chaman's Party mówi mi cośkolwiek tylko za pośrednictwem Fragry. I get the general idea

2. Dune - to już chyba Twoja wiosenna tradycja Spójny obraz.

3. No ta śliwka pewnie taka będzie, ale zawsze jest nadzieja, że ją skóra trochę uwytrawni. Może będzie cut.
1. troszku gnijące ziemniaki z bazylią, troszku ognisko z porostów, troszku mięta z kffiatami
2. no ba! Ale co kupię flakon, to zajeżdża mi lelijami i drogerią.
3. wg recenzji ma być wytrawny, wigilijny kąpot, ale podchodzę nieufnie do odczuć tej recenzentki. Ma zupełnie inny próg odczuwania słodyczy i wytrawności. Niemniej chciałabym poznać - bo śliwki.

Cytat:
Napisane przez aileenn Pokaż wiadomość
Ad. legginsów - Z tym, że mnie już wszystko wszędzie zaczyna pić
Ja też bym się napiła
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 12:15   #715
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LXI

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
Dzięki za głaski w sprawie chorego Dida mego, już prawie zdrowy, ufff



Widziałam że temat kosmetyczny też się pojawiał więc może polecicie jakiś krem pod oczy (najlepiej dostępny w Rossmanie i nie za miliony monet )
1. No to uff.

2. Niestety nie pomogę w temacie, kompletnie się nie orientuję. Zapewne za rok poczuję potrzebę, i wtedy będę poszukiwać.

A jakie masz potrzeby, może sprecyzuj, na jakim działaniu i formule Ci zależy i nożyce się odezwą Napięcie? Nawilżenie? Natłuszczenie? Na dzień? Na noc?

O!Mam! Obił mi się o uszy na Jutubach, ale to krem z L'Orient, pod czy z macierzystymi komórami? Drogi. Niemniej wszystko chyba zależy od potrzeb. Nie znam go, tylko teraz mi się przypomniał, jako coś wyróżniającego się.

https://www.google.pl/search?q=Krem+...QPgqEaiLfEP-M:

Ja sama, jeśli już, to szukam czegoś co zmniejszy opuchliznę i rozjaśni, ale to drugie to chyba tylko vit C. Cała jestem szaro-buro-brunatno-czerwona. Tuszuję Annabelsami, ale wolałabym się rozjaśnić i nie musieć tuszować, wiadomo

Edytowane przez rachell111
Czas edycji: 2017-03-21 o 12:17
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 13:33   #716
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bar LXI

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Ja sama, jeśli już, to szukam czegoś co zmniejszy opuchliznę i rozjaśni, ale to drugie to chyba tylko vit C. Cała jestem szaro-buro-brunatno-czerwona. Tuszuję Annabelsami, ale wolałabym się rozjaśnić i nie musieć tuszować, wiadomo
Przejdź na azjatycką pielęgnację

Co do kremów pod oczy, to nic nie polecę, używam koreańskiego, który wydaje się być dość fajny, ale żeby jakiś cud, to nie.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 13:50   #717
aileenn
Mother of Cats
 
Avatar aileenn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 6 814
Dot.: Scent Bar LXI

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Ja sama, jeśli już, to szukam czegoś co zmniejszy opuchliznę i rozjaśni, ale to drugie to chyba tylko vit C. Cała jestem szaro-buro-brunatno-czerwona. Tuszuję Annabelsami, ale wolałabym się rozjaśnić i nie musieć tuszować, wiadomo
Na czerwoność dobrze mi robi żel arnikowy forte Flosleku. Nakładam cienko na nos i policzki (pod krem/serum) i zwykle też pod oczy, choć na opuchliznę u mnie działa gorzej niż na czerwoność.
Pod oczy rossmanowskiego niczego nie doradzę. Sama się czaję na podocznego ślimaka Orientany, bo napaszczny ślimak Orientany robi mi bardzo dobrze
Zapisz
Zapisz
__________________

aileenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 13:54   #718
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LXI

Cytat:
Napisane przez aileenn Pokaż wiadomość
Na czerwoność dobrze mi robi żel arnikowy forte Flosleku. Nakładam cienko na nos i policzki (pod krem/serum) i zwykle też pod oczy, choć na opuchliznę u mnie działa gorzej niż na czerwoność.
Pod oczy rossmanowskiego niczego nie doradzę. Sama się czaję na podocznego ślimaka Orientany, bo napaszczny ślimak Orientany robi mi bardzo dobrze
Zapisz
Zapisz
Thnx. Miałam kiedyś podstawowy, nie forte, używałam tylko na oczy, z pewnością spróbuję. Choć u mnie to już nie tylko naczynowość. Mam gazylion połączonych przyczyn rumienia. Pójdę wkrótce w w wit C i hope.

Ups, widze Glikola Propylowego - maj namba łan wróg. Ale kupię i tak, spróbuję, zawsze przyda się

Edytowane przez rachell111
Czas edycji: 2017-03-21 o 13:56
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 13:57   #719
aileenn
Mother of Cats
 
Avatar aileenn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 6 814
Dot.: Scent Bar LXI

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Thnx. Miałam kiedyś podstawowy, nie forte, używałam tylko na oczy, z pewnością spróbuję. Choć u mnie to już nie tylko naczynowość. Mam gazylion połączonych przyczyn rumienia. Pójdę wkrótce w w wit C i hope.
A jesteś dobrze nawilżona? Pytam, bo sama czerwienieję też przy odwodnieniu skóry.
Zapisz
__________________

aileenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-03-21, 14:40   #720
agnyska81
Zakorzenienie
 
Avatar agnyska81
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 13 040
Dot.: Scent Bar LXI

Powitać z kanapy

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Jesli mowa o "usterkach" to my ostatnio mieliśmy stan przedzawałowy.
O ja Cię, usterka to mało powiedziane

TŻ parę dni temu czyścił kaloryfer parownicą i spadł mu na podłogę. Huk był niezły, myślałam, że ściana się zawaliła Na szczęście nic nie ucierpiało.

Cytat:
Napisane przez Betty83 Pokaż wiadomość
ja nie umiem hula-hop
Pjona, myślałam, że jestem z tym sama na świecie Dziwne, bo za dzieciaka umiałam

Cytat:
Napisane przez aileenn Pokaż wiadomość
W ogóle liczebność rodziny TŻ-ta lekko mnie przeraża.
Mnie liczebność TŻowej rodziny zdziwiła w drugą stronę - na naszym ślubie z jego krewnych było 5 osób

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Własnie robię listę małżu do Biedry. I polecam jak ktoś lubi słodko-kwaśno i buraka czerwonego - ten barszcz. https://www.google.pl/search?q=mro%C..._R5AEFqb4BZHM:
O mniam, moje smaki

Cytat:
Napisane przez Maja102 Pokaż wiadomość
Zna się ktos na laryngologii? Mam pierwsze wyniki opisowe porannej tomografii i wynika, że prawie wszystko prawidłowe
Poza wypukłościami koło długich korzeni zębów (trzeba znów na rtg kontrolne iść do denta), przegroda "bardzo niewielkie skrzywienie", do tego jakaś "concha bullosa dex", reszta wszystko "bez zmian, ujścia drożne", tylko w sitowych lekko zmieniona śluzówka
Więc czemu mnie od dziecka boli czoło
Alergia tata miał testy alergiczne i nic mu nie wykazały, a zatoki jak bolały tak bolą Dopiero za tydzień mam laryngologa, to się więcej dowiem
Nie znam się jakoś szczególnie, ale zainteresowała mnie ta concha.

Mnie boli wszystko, od czoła po uszy, a zmiany mam tylko w szczękowych

Pożarłam aloo gobi i jestem mega usatysfakcjonowana Tym bardziej, że nie musiałam go sama robić.
__________________

Joga z rana jak śmietana.
agnyska81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-26 13:12:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:57.