Jasny podkład - zbiorczy, cz. III - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-07-09, 21:38   #841
szminkinagodzinki
Raczkowanie
 
Avatar szminkinagodzinki
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 178
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Ostatnio na półkach Rossmana rzuciła mi się w oczy nowa seria kosmetyków AA Wings of color. Najjaśniejsze odcienie podkładów wydawały mi się niestandardowo jaśniutkie, co uradowało moje oko. Nr 202 (a był jeszcze 201) wydawał się porównywalny, a nawet jaśniejszy od Loreal true match ivory, który uznaję póki co za najjaśniejszy udany podkład drogeryjny...
Ktoś coś już kupował, testował?
Czy ta nowa seria AA jest udana? Bo chętnie bym się pokusiła o najjaśniejszy kolor z możliwych, ale jeśli oksyduje albo formuła fatalna, to żal nawet tych 30 zł...
Byłabym wdzięczna o jakieś opinie, bo póki co w internetach cicho o tej nowej serii podkładów...
szminkinagodzinki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-13, 12:32   #842
Westka
Zakorzenienie
 
Avatar Westka
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 9 224
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

A co z podkładami AA Lumi? Wycofali je? Nawet w sklepach internetowych są niedostępne.
Westka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-13, 12:56   #843
kolorowymotylek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 17
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Ku przestrodze: Ja NIE POLECAM podkładu z Avene. Ten "najjaśniejszy" jest po prostu pomarańczowy, pieniądze wyrzucone w błoto
kolorowymotylek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-14, 07:51   #844
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

No i tak się zgapiłam, że wyjeżdżam na wakacje z odcieniem NC10 z MAC Po prostu chyba się nie będę malować, bo jakiego filtra bym nie używała, to na pewno słońce mnie troche złapie i mój podklad będzie za jasny


Chyba że polecacie coś, co na szybko mogę kupić w Rossmannie za niską cenę (żeby mi nie było szkoda, jeśli nie podpasuje)
Mam na myśli coś o max 1 ton ciemniejszego niż NC10 z MAC.
(cera mieszana o żółtych podtonach)

Edytowane przez martaakow
Czas edycji: 2017-07-14 o 07:53
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-14, 14:16   #845
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
No i tak się zgapiłam, że wyjeżdżam na wakacje z odcieniem NC10 z MAC Po prostu chyba się nie będę malować, bo jakiego filtra bym nie używała, to na pewno słońce mnie troche złapie i mój podklad będzie za jasny


Chyba że polecacie coś, co na szybko mogę kupić w Rossmannie za niską cenę (żeby mi nie było szkoda, jeśli nie podpasuje)
Mam na myśli coś o max 1 ton ciemniejszego niż NC10 z MAC.
(cera mieszana o żółtych podtonach)
Może kup miniaturę bb ze skin 79 - tego pomarańczowego?
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-14, 14:17   #846
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Może kup miniaturę bb ze skin 79 - tego pomarańczowego?
Chyba mi nie dojdzie, jutro wyjeżdżam
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-14, 14:56   #847
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
No i tak się zgapiłam, że wyjeżdżam na wakacje z odcieniem NC10 z MAC Po prostu chyba się nie będę malować, bo jakiego filtra bym nie używała, to na pewno słońce mnie troche złapie i mój podklad będzie za jasny


Chyba że polecacie coś, co na szybko mogę kupić w Rossmannie za niską cenę (żeby mi nie było szkoda, jeśli nie podpasuje)
Mam na myśli coś o max 1 ton ciemniejszego niż NC10 z MAC.
(cera mieszana o żółtych podtonach)
Nie kupuj teraz, jak się opalisz, to wtedy będziesz mogła wybrać sobie coś, co ci podpasuje i kolorem, i właściwościami

Ja teraz dużo czasu spędzam na zewnątrz i trochę się opaliłam, więc w końcu mogłam kupić sobie podkład patrząc na właściwości, a nie tylko na kolor wybrałam Catrice HD Liquid Coverage, normalnie najjaśniejszy odcień był ze 3 tony za ciemny, teraz mniej-więcej pasuje (tonacja może nie doskonała, ale nie odcina się za bardzo), a podkład uwielbiam Na mojej tłustej cerze trzyma się dużo lepiej, niż Revlon CS. Szkoda, że to chyba najciemniejszy z podkładów Catrice, bo jest świetny. Choć ogólnie podkłady Catrice mają ładne, beżowe odcienie, nie jakieś wściekłe pomarańcze, brzoskwinie i prosiaczkowe róże
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-07-14, 15:15   #848
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Chyba mi nie dojdzie, jutro wyjeżdżam
W niektórych Rossmannach są, ale lepiej sprawdź, w których (można online) bo w mojej okolicy na 19 Rossmanów, Skin79 jest w dwóch
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-14, 19:40   #849
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Już za późno, przeżyję bez podkładu
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-19, 10:45   #850
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Mega się cieszę, bo udało mi się upolować podkład NYX Total Control Drop Foundation (01 Pale) w bardzo dobrej cenie. Alicja Witza wyprzedawała teraz kilka kosmetyków na swoim FanPage, zgłosiłam się dosłownie w ostatniej chwili bo już chwilę później była inna osoba zainteresowana, ale byłam pierwsza Podobno tylko zeswatchowany, więc prawie cały, 35 zł + wysyłka Normalnie 71 zł za zaledwie 13 ml!!! Bardzo skutecznie mnie ta cena do pojemności odstraszała, a tak przynajmniej będę mogła go wypróbować i stwierdzić, czy warto. Jak już przyjdzie i będę miała wolną chwilkę, to na pewno zarzucę swatchem! Wydawał się mega jasny
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-19, 11:10   #851
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;75606066]Mega się cieszę, bo udało mi się upolować podkład NYX Total Control Drop Foundation (01 Pale) w bardzo dobrej cenie. Alicja Witza wyprzedawała teraz kilka kosmetyków na swoim FanPage, zgłosiłam się dosłownie w ostatniej chwili bo już chwilę później była inna osoba zainteresowana, ale byłam pierwsza Podobno tylko zeswatchowany, więc prawie cały, 35 zł + wysyłka Normalnie 71 zł za zaledwie 13 ml!!! Bardzo skutecznie mnie ta cena do pojemności odstraszała, a tak przynajmniej będę mogła go wypróbować i stwierdzić, czy warto. Jak już przyjdzie i będę miała wolną chwilkę, to na pewno zarzucę swatchem! Wydawał się mega jasny [/QUOTE]
Testuj i dawaj znać bo mam dostęp do nyxa stacjonarne i jestem bardzo ciekawa jak się podkład sprawuje
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-26, 14:41   #852
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Podkład już do mnie przyszedł, ale to jest maleństwo! Pogoda za oknem fatalna, ciemno jak w dziurze Muszę poczekać na lepszą bo nic ze swatchy nie wyjdzie, a nie chcę robić kilku prób bo to takie maleństwo, że szkoda mi zużyć pół opakowania na mizianie po rękach Z kolei lampa przekłamuje kolory. Ech te dylematy Wydaje się być ekstremalnie jasny!
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-27, 15:10   #853
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

W moim Rossmannie postawili szafę AA Wings of color.
Jako że wróciłam z urlopu, musiałam kupić sobie ciemniejszy podkład.
Najjaśniejsze kolory prawie wszystkich są całkiem ładne, ale nie należy się spodziewać bardzo jasnych. Na opaloną cerę mi się nadają.
Prawie wszystkie serie są w żółtych odcieniach, tylko jedna była różowa, ale niestety nie przypomnę sobie która...

Ja kupiłam AA Wings of color Matt Filler + Collagen, bo kolor mi się najbardziej podobał. Powiedziałabym, że jest trochę jaśniejszy niż Healthy Mix 51 i zbliżony do Revlon 150 Buff do cery mieszanej, ale o cieplejszej żółci.

Wrzucam zoksydowane swatche. (AA oksyduje dość znacząco)
Po lewej AA Wings of color Matt Filler + Collagen kolor 201 Vanilla
Po prawej MAC Studio Fix NC10

Kolor Vanilla występuje w kilku z wersji podkładów AA, ale odcień się różni, więc lepiej sprawdzić.

Niestety nie mam z czym innym zeswatchawać, bo nie posiadam nic więcej...

Co do właściwości to jeszcze nic nie wiem. Podkład jest dość rzadki, trochę oleisty. Krycie pewnie w okolicach średniego.




edit.
Zdaję relację z nakładania. Niezbyt wydajny - musiałam nałożyć prawie 2 pompki (Studio Fix nakładam 1 pompkę na całą twarz). Palcami się trochę maże. Gąbką nakłada się bajecznie łatwo. Daje bardzo przyjemne wykończenie - skóra jest miła w dotyku, nie lepi się, nie jest ściągnięta. Podkładu po nałożeniu praktycznie nie widać na twarzy - trzeba się przyjrzeć dosłownie z nosem w lusterku. Nie wchodzi w żadne załamania. Wykończenie jest matowe, ale nie wygląda jak maska. Wygląda jak skóra, która z natury się nie wyświeca Nigdy w życiu nie pomijałam pudru, a teraz mam nawet ochotę, bo sam ten podkład wygląda zadowalająco dla mnie. Na wszelki wypadek nałożę na strefę T, a na jakieś luźniejsze wyjście nie użyję wcale na próbę.
Jeszcze co do krycia - tak jak myślałam, jest średnie w kierunku nawet dość niskiego, jeśli nałożyć cieniutką warstwę, ale można je budować. Łatwo dokładają się kolejne warstwy, nie wiem jak dużo, bo nie chciałam uzyskać mocnego krycia, ale myślę, że można się pokusić o to.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_20170727_155655.jpg (137,5 KB, 96 załadowań)

Edytowane przez martaakow
Czas edycji: 2017-07-27 o 17:59
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-27, 20:31   #854
KZag
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 553
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Hej,
Dziewczyny znacie jakiś podkład podobny kolorystycznie i kryjąco do Bobbi Brown Long-Wear porcelain ?
Używam go 1,5 roku i uwiebiam, ale zaczęły mi po nim wychodzić ropne gule
Tylko nie Mac, bo po nim tez była tragedia na twarzy.
KZag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-27, 21:28   #855
szminkinagodzinki
Raczkowanie
 
Avatar szminkinagodzinki
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 178
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Martaakow - dzięki za recenzję nowego podkładu AA - wiem, że mają kilka wersji tych podkładów, ale jednak odcienie faktycznie nie są tak jasne, jak mi się wydawało przy sztucznym świetle, dodatkowo oksydują, co dla mnie wyklucza je całkowicie.
Ostatnio wyłapałam nowość od Inglota - https://inglot.pl/podklady/721-podkl...usie-everlight
Ponoć leciutki, tak jak lubię. Najjaśniejszy odcień wydaje się naprawdę zadowalająco jasny. Jeszcze nie próbowałam - czekam, aż zużyję wcześniejsze podkłady. Ale zapowiada się dobrze.
szminkinagodzinki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-28, 00:01   #856
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez szminkinagodzinki Pokaż wiadomość
Martaakow - dzięki za recenzję nowego podkładu AA - wiem, że mają kilka wersji tych podkładów, ale jednak odcienie faktycznie nie są tak jasne, jak mi się wydawało przy sztucznym świetle, dodatkowo oksydują, co dla mnie wyklucza je całkowicie.
To prawda, że odcienie nie powalają, ale jeśli spojrzeć na półki innych marek, to jest i tak bardzo dobrze - 5 czy 6 typów podkładów ze stosunkowo jasnymi odcieniami, dla każdego typu cery coś się znajdzie.
W sklepie ten podkład wydawał mi się bardzo jasny, aż się bałam, czy nie będzie za jasny na moją opaleniznę, ale to była tylko kwestia braku porównania - w Rossmannie nie ma nic na poziomie Studio Fix NC10, a moja dłoń w tym momencie jest konkretnie murzyńska w porównaniu do twarzy.
Wrzuciłam te swatche i całą opinię, bo wiem, że po pierwsze jest lato i może część dziewczyn złapie trochę słońca, a po drugie często na ten wątek trafiają dziewczyny na poziomie Healthy Mix 51 czy Revlon 150. Nawet jeśli dla nas to już dość ciemne odcienie, to dla większości osób są one jasne
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-28, 17:11   #857
szminkinagodzinki
Raczkowanie
 
Avatar szminkinagodzinki
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 178
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
To prawda, że odcienie nie powalają, ale jeśli spojrzeć na półki innych marek, to jest i tak bardzo dobrze - 5 czy 6 typów podkładów ze stosunkowo jasnymi odcieniami, dla każdego typu cery coś się znajdzie.
W sklepie ten podkład wydawał mi się bardzo jasny, aż się bałam, czy nie będzie za jasny na moją opaleniznę, ale to była tylko kwestia braku porównania - w Rossmannie nie ma nic na poziomie Studio Fix NC10, a moja dłoń w tym momencie jest konkretnie murzyńska w porównaniu do twarzy.
Wrzuciłam te swatche i całą opinię, bo wiem, że po pierwsze jest lato i może część dziewczyn złapie trochę słońca, a po drugie często na ten wątek trafiają dziewczyny na poziomie Healthy Mix 51 czy Revlon 150. Nawet jeśli dla nas to już dość ciemne odcienie, to dla większości osób są one jasne
Moim jedynym porównaniem w Rossmanie jest L'oreal True match ivory. To chyba jedyny prawdziwie jasny, nieoksydujący podkład drogeryjny jaki znam. Bez porównania z nim też głupieję i tak przejechałam się na podkładzie Pupy - kupiłam najjaśniejszy na promocji, no i oczywiście znacznie za ciemny, tak że teraz muszę go mieszać z czymś znacznie bledszym;p
Nową serię AA wypadałoby kiedyś przetestować, zwłaszcza ze jak mówisz - dobrze wygląda i jest przyjemna dla skóry. No, ale to kiedyś;p
szminkinagodzinki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-28, 20:43   #858
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez KZag Pokaż wiadomość
Hej,
Dziewczyny znacie jakiś podkład podobny kolorystycznie i kryjąco do Bobbi Brown Long-Wear porcelain ?
Używam go 1,5 roku i uwiebiam, ale zaczęły mi po nim wychodzić ropne gule
Tylko nie Mac, bo po nim tez była tragedia na twarzy.
Popatrz na podkłady Marca Jacobsa i najjaśniejszy z Too Faced - Born This Way kolorek Snow.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-29, 10:01   #859
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez szminkinagodzinki Pokaż wiadomość
Moim jedynym porównaniem w Rossmanie jest L'oreal True match ivory. To chyba jedyny prawdziwie jasny, nieoksydujący podkład drogeryjny jaki znam. Bez porównania z nim też głupieję i tak przejechałam się na podkładzie Pupy - kupiłam najjaśniejszy na promocji, no i oczywiście znacznie za ciemny, tak że teraz muszę go mieszać z czymś znacznie bledszym;p
Nową serię AA wypadałoby kiedyś przetestować, zwłaszcza ze jak mówisz - dobrze wygląda i jest przyjemna dla skóry. No, ale to kiedyś;p
Akurat w moim Rossmannie nie było szafy L'oreala, bo też zawsze porównuję do tego podkładu. Ale miałam go i myślę, że ten AA jest zbliżony kolorystycznie. Może ledwo zauważalnie ciemniejszy (nawet nie o pół tonu), ale on się ładnie wtapia w twarz, więc myślę, że jak ktoś jest na poziomie True Match Ivory, to może próbować.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-29, 21:34   #860
KZag
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 553
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Popatrz na podkłady Marca Jacobsa i najjaśniejszy z Too Faced - Born This Way kolorek Snow.
Snow jest pomarańczowy i za tępy dla mnie. MJ Genius za słabe krycie, a Remecable wręcz przeciwnie, a szkoda bo najjaśniejszy kolor jest bardzo ładny.
KZag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-30, 15:21   #861
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Wstawiam swatche NYX Total Control Drop Foundation 01 Pale - ten podkład jest ekstremalnie jasny. Jest pięknie żółty, dokładnie tak, jak bym tego chciała, tzn. nie ma w sobie ani krzty brzoskwini. Ale dla mnie ZA jasny. Szkoda, że kolejne odcienie są kiepskie, tzn. na każdym zdjęciu wyglądają inaczej niestety, ale nie widzę tam odrobinę ciemniejszego żółtka (wnioskuję po tym zdjęciu : https://www.instagram.com/p/BTESwdHg..._molenda&hl=pl ). Ogólnie zakupu nie żałuję, wykorzystam go do rozjaśniania innych, więc nie planuję się go pozbywać, przynajmniej na razie Ale nie sądzę, bym mogła Wam opisać jego działanie solo. Ze smarowania wydaje się być tłusto-oleisty, ale jak zerknęłam na skład, to takie wrażenie robią raczej silikony

Cyclopentasiloxane, Water/Aqua/Eau, Glycerin, Vinyl Dimethicone/Methicone Silsesquioxane Crosspolymer, Propylene Glycol, PEG-10 Dimethicone, Isododecane, Dimethicone, Phenyl Trimethicone, Polymethyl Methacrylate, Triethoxycaprylylsilane, Trimethylsiloxysilicate, Propylene Carbonate, Disteardimonium Hectorite, Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol. MAY CONTAIN / PEUT CONTENIR (+/-): Mica, Titanium Dioxide (CI 77891), Iron Oxides (CI 77491, CI 77492, CI 77499).

Jest bardzo wodnisty i dość długo zastyga, mocno spływa, co widać po swatchu, mimo że starałam się go rozetrzeć

Zrobiłam też test ciemnienia i nie ciemnieje prawie wcale lub wcale (świeży swatch odbijając światło może się wydawać jaśniejszy). Obok jeszcze porównałam korektor Catrice 005 za jednym zamachem, ale ta świeża plama już i tak zdążyła ściemnieć po paru sekundach

Góra:
(1) NYX Stay matte but not flat 01 Ivory
(2) Missha Perfect Cover #13
(3) NYX Total Control Drop Foundation 01 Pale
(4) Revlon ColorStay Combination/Oily 150 Buff
(5) Ingrid Ideal Face 10 Light Ivory/kość słoniowa
(6) Skin79 Super+ Beblesh Balm Orange
(7) Dermacol Make-up Cover 208


Dół:
(8) korektor Maybelline Affinitone 01 Nude Beige
(9) korektor Catrice Liquid Camouflage 005 Light Natural
(10) korektor L'Oreal True Match 1 Ivory
(11) korektor Astor Perfect Stay 001 Ivory
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-30, 23:37   #862
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 330
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Ten NYX Pale wygląda bardzo zachęcająco (chociaż ciężko jest mi go odnieść do mojego podkładu). Tylko ciekawa jestem jego właściwości.
Wolałabym zostać przy sprawdzonym Genius Gel, ale skoro wycofali mój odcień, to muszę poszukać zamiennika. Niestety trochę wątpię, czy jakiś podkład będzie w stanie dorównać jego idealnej (dla mnie) formule.

A jaką macie opinię na temat rozjaśniaczy z NYX? Bo już prawie pogodziłam się z myślą, kupię Lancome Teint Miracle 0,5 i go rozjaśnię.
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-31, 06:49   #863
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Ja ten rozjaśniacz NYX lubię
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-31, 12:02   #864
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 330
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;75904961]Ja ten rozjaśniacz NYX lubię [/QUOTE]
Nie zmienia właściwości podkładu? Dobrze się miesza?
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-31, 12:30   #865
JustDreaming
Rozeznanie
 
Avatar JustDreaming
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 757
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

[1=397c2675f3cdfd9a8d96949 5a6edd4aafb32f2d2_655aa1f 83943f;75913061]Nie zmienia właściwości podkładu? Dobrze się miesza?[/QUOTE]
ja nie zauważyłam żeby zmieniał, ale nie próbowałam z nim mieszać 'hardkorowych' we właściwościach podkładów, typu bardzo matujący. Rozjaśnia też przyzwoicie, wystarczy niewiele aby dość znacząco rozjaśnić podkład. Mieszałam go też z korektorem Maybelline Age Rewind i było super Ogólnie polecam, szczególnie że nie jest szalenie drogi
JustDreaming jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-31, 13:08   #866
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Ja tam nie widzę różnicy po zmieszaniu, niektórzy się skarżą, że zmienia, ale w porównaniu do innych rozjaśniaczy i tak jest najlepszy - dobrze napigmentowany, więc wystarczy odrobina. Chcesz, to zajrzyj tutaj
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-31, 13:16   #867
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 330
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Dzięki dziewczyny.
397c2675f3cdfd9a8d969495a6edd4aafb32f2d2_655aa1f83943f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-01, 14:07   #868
a*a*a*
Ania
 
Avatar a*a*a*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 036
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

No to ja też napiszę wreszcie co myślę o podkładzie The Ordinary.

Ogólnie biorąc pod uwagę cały hype w sieci (nawet Goss piał z zachwytu) liczyłam na podkład co najmniej ponadprzeciętny. Podkład jest natomiast (w moim odczuciu)... po prosty przyzwoity.
Najjaśniejszy kolor jest jasny. Może nawet i bardzo jasno. Ale wciąż tylko 'jasny'. Raczej nie dla bladolicych. Dla mnie np. nieco za ciemny. W dodatku delikatnie ciemnieje na twarzy. Zauważyłam to po tym, że użyłam trochę korektora w pewnych miejscach i o ile na początku wydawało się, że idealnie się ze sobą dogadały, tak potem podkład zoksydowal i zostałam z jasnymi, żółtymi plamami na twarzy (od korektora właśnie) 😂 Krycie jest dobre, zwłaszcza że można budować. Wykończenie raczej matowe, ale ja mam suchą cerę, więc może to też ma znaczenie.
Ogólnie podkład spoko, ale taki powiedzmy na co dzień. Nie jest jakimś killerem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymianka
Durny nick ciągnie się przez całe życie...

Edytowane przez a*a*a*
Czas edycji: 2017-08-01 o 14:08
a*a*a* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-01, 19:31   #869
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

Cytat:
Napisane przez a*a*a* Pokaż wiadomość
No to ja też napiszę wreszcie co myślę o podkładzie The Ordinary.

Ogólnie biorąc pod uwagę cały hype w sieci (nawet Goss piał z zachwytu) liczyłam na podkład co najmniej ponadprzeciętny. Podkład jest natomiast (w moim odczuciu)... po prosty przyzwoity.
Najjaśniejszy kolor jest jasny. Może nawet i bardzo jasno. Ale wciąż tylko 'jasny'. Raczej nie dla bladolicych. Dla mnie np. nieco za ciemny. W dodatku delikatnie ciemnieje na twarzy. Zauważyłam to po tym, że użyłam trochę korektora w pewnych miejscach i o ile na początku wydawało się, że idealnie się ze sobą dogadały, tak potem podkład zoksydowal i zostałam z jasnymi, żółtymi plamami na twarzy (od korektora właśnie) 😂 Krycie jest dobre, zwłaszcza że można budować. Wykończenie raczej matowe, ale ja mam suchą cerę, więc może to też ma znaczenie.
Ogólnie podkład spoko, ale taki powiedzmy na co dzień. Nie jest jakimś killerem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A jest szansa na jakiegoś swatcha? Szkoda, że to taki przeciętniak
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-08-01, 22:17   #870
a*a*a*
Ania
 
Avatar a*a*a*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 036
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy, cz. III

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;75953451]A jest szansa na jakiegoś swatcha? Szkoda, że to taki przeciętniak [/QUOTE]
A wrzucilam gdzieś wyżej swatcha, tylko pewnie kilka stron trzeba się już cofnąć. Ale postaram się jeszcze na dniach zrobić jakiś porównawczy. 😊

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Wymianka
Durny nick ciągnie się przez całe życie...
a*a*a* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-10-16 18:57:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:11.