Kosmetyki mineralne Buff'd - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-23, 13:14   #931
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez mykofenolan mofetilu Pokaż wiadomość
Jakie zmiany na Buff'd!! (nie byłam tam kilka dni...) zmieniają kolorystykę!! konkretnie podzielili podkłady wg kategorii nadając im nowe nazwy, przy czym ani słowa informacji o zmianach tak się nie robi!! a może któraś z Was miała jakieś info? w każdym razie części kolorów podkładów już nie ma (np. almond) a reszta w trakcie wyprzedaży więc pewnie też szybko zniknie... gdyby chociaż pisali przy tych nowych jakie to odpowiedniki tych starych to byłby łatwiej... z resztą nowe-nienowe, bo też po obniżonych cenach, oczywiście tylko pełnowymiarowe. i jaka tu jest polityka firmy? "zaskoczyć" = "zdezorientować" klienta? a tak ich uwielbiałam miłością wierną.... jedyny plus że trochę taniej na razie pełnowymiarówki http://www.buffd.com/index.php?main_...products_id=11 i refille http://www.buffd.com/index.php?main_...roducts_id=192, miejmy nadzieję że to wszystko ładnie poopisują i nie będziemy się gubić.
właśnie weszłam na ich stronę i zonk, gdzie sa moje kolory?
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 13:51   #932
mykofenolan mofetilu
Zadomowienie
 
Avatar mykofenolan mofetilu
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 885
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

na wypadek, gdyby ktoś przeoczył wątek o kodach i promocjach: Santa's Little Helper Kit - Buff'd Cosmetics - Wydając 20CAD na kosmetyki Buff'd możesz zamówić również do trzech zestawów Santa's Little Helper Kit (każdy zestaw o wartości 32.20 składa się z trzech pełnowymiarowych cieni dowolnie wybranych i pędzelka #66), płacąc za każdy zestaw 19.95 CAD. Ogółem daje to niecałe 80CAD, a powyżej 80CAD wysyłka jest darmowa. chyba niezły pomysł na grupowe zamówienie, choć może będą chętne na cały taki zestaw
mykofenolan mofetilu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 15:13   #933
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
właśnie weszłam na ich stronę i zonk, gdzie sa moje kolory?
Stare odcienie są na dwóch ostatnich stronach ("many shades have not been re-named they will still be available and may be found at the end of the mineral foundation pages on our website"):

http://www.buffd.com/index.php?main_...vo12t1t4660ot5
http://www.buffd.com/index.php?main_...ort=20a&page=6
__________________

Edytowane przez Lorri
Czas edycji: 2009-11-23 o 15:21
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-05, 21:49   #934
cat_on_de_road
Raczkowanie
 
Avatar cat_on_de_road
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 203
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

hello, niesmiało zadam pytanie... jak to wyglada płacenie podatku od zamowienia na Buff'd, jeśli całośc zapłaty za moją wysyłkę wynosiłaby mniej niz 22 euro? chodzi mi bardziej o sposob, w jaki mialabym to opodatkowanie zapłacić?
moze pytanie juz było - jesli tak to przeoczylam, przejrzałam dziś od samego rana strasznie dużo postów o róznych minerałkach i troche mi to wszystko 'lata' przed oczami
jesli bylo faktycznie to tylko napiszcie, jutro rano przejrze dokładnie watek raz jeszcze
__________________
powoli sie rozglądam za małymi zmianami w życiu codziennym...

P.S. Nie bądź trollem!
cat_on_de_road jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-01, 01:44   #935
dudkaaa
Raczkowanie
 
Avatar dudkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 475
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
właśnie weszłam na ich stronę i zonk, gdzie sa moje kolory?
Szczerze mowiac mnie ciesza zmiany w organizacji kolorow, wreszcie moglam dla siebie zamowic probki, wczesniej to jakas czarna magia byla (choc moze tylko dla mnie).
Wzielam Light Olive i Golden w formulach Original i Light.
Polaczylam sobie na razie po polowie original i wyszedl chyba moj kolor. na razie testuje, naklada sie niezle, ale sie warzy na mnie po jakims czasie , za to krycie super, moze troszke mniejsze od EGM Cover me
dudkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 13:32   #936
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Heloł zastanawiam się nad ich pędzlami - podobaja mi się, kuszą mnie i w ogóle moja miłość. Z tym, że żeby mi się one opłacały najlepiej przebić kwotę obecnie 100$ (a kiedyś było 75$) gwarantującą darmową wysyłkę. Szarpnęłabym się, bo na taką ilość pędzli nie jest to niebotycznie dużo, ale boję się cła. Szukałam w naszym wątku i na wizażu, ale chyba mi na mózg padło, bo nie mogę nic na ten temat znaleźć - wiem, że cło często zależy od farta, ale mimo wszystko chciałabym się czegos na ten temat dowiedzieć. Dysponujecie może taka wiedzą ?
__________________
I will marry melody...


neitka
neitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-14, 22:08   #937
figa84
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 10 668
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Chcą ode mnie za wysyłkę próbek 1,70 CAD. Czyży zmienili, czy tylko ja coś nie tak klikam?
figa84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-15, 05:48   #938
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

zmienili, niestety, chociaż muszę przyznać, że i tak sobie malo liczą.

Ja się chyba zaraz rozpłaczę, chciałam skorzystać z promocji na pędzle i co? nie zdążyłam, bo mi na paypala pieniądze nie doszły, a buff'd nie potwierdza zamówienia bez zapłaty. Szlag by ich trafił (paypala w sensie), a kasy nadal nie mam - od niedzieli idzie...
__________________
I will marry melody...


neitka

Edytowane przez neitka
Czas edycji: 2010-02-17 o 09:43
neitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-26, 08:10   #939
Pampelina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 65
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Witam,
zaciekawiły mnie podkłady Buff'd ale nie wiem kompletnie jaki kolorek wybrac ( z EDM podpasowal mi najbardziej Multi-Tasking Neutral), Z EDM Sandy Fair na upartego też pasowal choc troche ogólnie blado wychodziło.
wdzięczna będę za podpowiedzi w sprawie kolorku
Oj kuszą te minerałki choc nie znalazlam jeszcze firmy z ktorej podklad bylby idealny (kolor i dzialanie na buzi )
Pampelina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-06, 17:45   #940
a*a*a*
Ania
 
Avatar a*a*a*
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 036
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Jejku dziewczyny,mam nadzieję, że ktoś tu jeszcze zagląda. Czy orientujecie się czy jest gdzieś organizowane wspólne zamówienie z Buff'd? Tak by chciała te minerałki, a nie mam możliwości sama zrobienia zakupu. Szukałam ale nic nie znalazłam
__________________
Wymianka
Durny nick ciągnie się przez całe życie...
a*a*a* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-31, 13:30   #941
Julianka_7oo7
Zadomowienie
 
Avatar Julianka_7oo7
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 297
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Dzisiaj mam chyba patent na odgrzewanie wątków
Przyszły do mnie próbeczki , po tygodniu od zamówienia tempo ekspresowe... w zwiazku z tym brawa dla tej firmy

Medium Light Olive w formule Original
Medium Warmw formule Light
Light Golden w formule Concealing

I dostałam darmowe dodatkowe sampelki blush Tricky.. prosiłam o ciepłe odcienie a ten w woreczku raczej jawi się neutralnie. I cien Linen... ładnie na razie w strunie sie prezentuje.

Zauważyłam czytając watek że zmieniła sie nomenklatura w odcieniach i pewnie nic wam to nie mówi, no ale mam nadzieje ze jakoś wróci Wam ochota na gadanie w tym watku

Dam znać jak moje odcienie po przetestowaniu, zrobie swatche i takie tam Entuzjazm mnie rozsadza

zestawienie kolorów z EDM Int. Neutral

Edytowane przez Julianka_7oo7
Czas edycji: 2010-03-31 o 13:55
Julianka_7oo7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-02, 10:37   #942
Julianka_7oo7
Zadomowienie
 
Avatar Julianka_7oo7
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 297
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

U mnie trzeci dzień testów tych proszków, i jestem absolutnie zachwycona. Kazdy z tych kolorków ładnie wyglada na mojej buzi, odcieniowo oliwka najbardziej pasuje do szyi ale ta którą wybrałam jest o ton za ciemna. Jesli chodzi o wchłanianie sie to niemalże leży jak Lucy Minerals. I tez jak Lucy nie wymaga kremu pod podkład. Choć z kremem też daje rade. Dłuzej sie trzyma i w lepszym stanie niż EDM. Polubiłam te proszki bardzo. Szkoda tylko ze taka cena podkładu, wolałabym mniejszą porcje za niższą cenę..

Edytowane przez Julianka_7oo7
Czas edycji: 2010-04-02 o 10:44
Julianka_7oo7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 18:02   #943
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

ile sypią do sampli cieni wam? różnie, czy z reguły tak samo? Ile sampla edm? Bo niby 1ml ma być...
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-11, 22:19   #944
mykofenolan mofetilu
Zadomowienie
 
Avatar mykofenolan mofetilu
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 885
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

mi zawsze sypią różnie... zamawiam u nich od roku, a jeśli chodzi o te kolorowe prochy (cienie, bronzery, rozświetlacze) to nie zauważyłam, żeby sypali porównywalne ilości w danej kategorii. śmiem twierdzić, że do gratisów sypią trochę mniej, i chyba pure pigments też mam jakoś mniej, ale może to tylko kwestia przypadku. próbka ich cienia w porównaniu do sampla cienia EDM? bez porównania wystarcza gdzieś tak na 3-4tyg codziennego używania (to tak na oko, bo raczej nie pokusiłam się nigdy o codzienne używanie tego samego cienia przez miesiąc ) a dla mnie EDM wystarcza do nieskończoności

za to próbki podkładów są takie same: 3 woreczki to "ubity" sampel z EDM, choć tu też takie moje prywatne zdanie, że wystarcza na dłużej niż sampel z EDM (fakt, że inny rodzaj krycia, inna struktura proszku - light i tak jest świetnie kryjący, pozostałe formuł Buff'd zamówiłam raz ponad rok temu - to były tynki :/ chyba, że teraz zmienili formuły)
mykofenolan mofetilu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 17:15   #945
enaiv
Zakorzenienie
 
Avatar enaiv
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 666
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez Julianka_7oo7 Pokaż wiadomość
Dzisiaj mam chyba patent na odgrzewanie wątków
Przyszły do mnie próbeczki , po tygodniu od zamówienia tempo ekspresowe... w zwiazku z tym brawa dla tej firmy

Medium Light Olive w formule Original
Medium Warmw formule Light
Light Golden w formule Concealing

I dostałam darmowe dodatkowe sampelki blush Tricky.. prosiłam o ciepłe odcienie a ten w woreczku raczej jawi się neutralnie. I cien Linen... ładnie na razie w strunie sie prezentuje.

Zauważyłam czytając watek że zmieniła sie nomenklatura w odcieniach i pewnie nic wam to nie mówi, no ale mam nadzieje ze jakoś wróci Wam ochota na gadanie w tym watku

Dam znać jak moje odcienie po przetestowaniu, zrobie swatche i takie tam Entuzjazm mnie rozsadza

zestawienie kolorów z EDM Int. Neutral
ojej, strasznie ciemna ta oliwka medium light, a chciałam zamawiać medium A jak z różem, trzyma się dłużej niż EDM?
enaiv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 20:09   #946
Julianka_7oo7
Zadomowienie
 
Avatar Julianka_7oo7
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 297
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
ojej, strasznie ciemna ta oliwka medium light, a chciałam zamawiać medium A jak z różem, trzyma się dłużej niż EDM?
Zgadzam się ta oliwka jest ciemna...
Róż trzyma sie bardzo dobrze, ale po całym dniu jednak troszke sie zmienia. Na mnie generalnie róże szarzeją... ciemnieją w neutralne tony. Jedynie róż Lucy Minerals tak sie nie zachowuje.
Niestety nie mam porównania do różów EDM bo jeszcze nie używałam
Julianka_7oo7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 21:31   #947
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

właśnie malutko sypią do cieni ( a odkryłam,że 'cozy' ,który dla mnie był tylko różem, nudnym , którego nie chciałam dotknąć, jest ślicznym , opalizującym różowym, wpadającym mocno w tony brzoskwiniowe i starego złota... pod każde światło inny) . Testowałam formułę orginal ostatnio i jest jakaś taka tłusta i mocno kryjąca. Gdyby była tynkowa , to jeszcze ok, dałoby się cieniuteńką warstwę -a tutaj? Jak bardzo gęsty fluid, w dodatku ciemnieje na twarzy, co z light nigdy się nie działo...
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 14:59   #948
agneiw
Raczkowanie
 
Avatar agneiw
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 265
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Zgodnie z najnowszym trendem, rownieź Buff'd pojawiło się na allegro:
http://allegro.pl/listing.php/search...tring=buff%27d
agneiw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-13, 11:50   #949
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Ale się zdenerwowałam..
Pokładając duże nadzieje w buffd zrobiłam dość spore zamówienie próbkowe i teraz wszystko znów będzie leżeć
To co dzisiaj zrobił mi ten podkład jest niewybaczalne.
Nakładając rano wszystko wydawało się być w porządku,później też,lecz po ok.3 godzinach jak spojrzałam w lusterko to doznałam szoku i to nie pozytywnego.
O ile kolor nawet fajnie dobrany,to z pod podkładu wyszło wszystko to co ukryłam.
Zaskórniki podkreślone,zaczerwienien ia,itp na wierzchu,no porażka istna ;O
Dobrze że mam dzień wolny i większej ilości ludzi się nie pokazywałam.
Jutro testuje blusche.
Jeszcze nigdy żaden kosmetyk nie sprawił mi,żeby buzia dobrze wyglądała,a np trądziku w sumie nie mam :|
Czasem sobie myślę,że jak się pomaluję to wyglądam gorzej,ale z make-upu nie umiem jakoś zrezygnować.
Nie wiem już czego używać do twarzy jeśli chodzi o podkład,wszystko jest BE

Edytowane przez Kachnaaaa
Czas edycji: 2010-10-13 o 11:55
Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-26, 07:16   #950
braworka
Zakorzenienie
 
Avatar braworka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 025
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Buffd wprowadza matowe róze!

Przecenione są stare róże: Daylight, Flush, Dusty Rose, Malted, Cinnamon and Bark .


TE Sienna, Neopolitan, Crimson, Brick and Merlot zostaną zmienione na matowe.

oraz trzy nowe kolory cieni:
__________________
żegnaj Herko

braworka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 20:32   #951
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 145
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Widzę, że nikt nie lubi Buff'd. Ja zamówiłam próbki, wyprosiłam na nich konkretne odcienie róży i rozświetlaczy w ramach sample manii. Tego samego dnia wczesnym popołudniem już wysłali. Odpowiadają na każdą wiadomość, trzeba przyznać, że to się nazywa podejście. Choć na lumiere chyba też nie ma co narzekać(tfu, tfu), gorzej z meow, w którym nikomu się nie chce odpisać.
W ramach testów mogą być słocze trzech najjaśniejszych goldenów w różnych formułach. Moja minerałowa mania się rozwija i liczę na nie bardzo. Mam nadzieję, że wszystko do mnie dotrze
__________________
Stosuję bardziej lub mniej pokracznie zasady CG od 22.07.10r

Moja fragrantica
LadyMadalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 20:42   #952
kasiura
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 708
GG do kasiura
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

tak, buff'd to świetna, przyjazna firma, tym bardziej żałuję, że te minerały mi nie podeszły zresztą rzeczywiście większości dziewczyn też nie, gdyż na wielu twarzach się ważą... ale są wyjątki i może Ty też się nim okażesz, na których te podkłady trzymają się świetnie
Z moich obserwacji wynika też, że tym którym w miarę spasowały minerały Buff'd pasowało też Lucy Minerals (zresztą firma tak samo przyjazna a obsługa równie miła i szybka
__________________
[eucerin][/eucerin]
kasiura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 20:43   #953
Scarlet23
Zadomowienie
 
Avatar Scarlet23
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 686
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez LadyMadalena Pokaż wiadomość
Widzę, że nikt nie lubi Buff'd. Ja zamówiłam próbki, wyprosiłam na nich konkretne odcienie róży i rozświetlaczy w ramach sample manii. Tego samego dnia wczesnym popołudniem już wysłali. Odpowiadają na każdą wiadomość, trzeba przyznać, że to się nazywa podejście. Choć na lumiere chyba też nie ma co narzekać(tfu, tfu), gorzej z meow, w którym nikomu się nie chce odpisać.
W ramach testów mogą być słocze trzech najjaśniejszych goldenów w różnych formułach. Moja minerałowa mania się rozwija i liczę na nie bardzo. Mam nadzieję, że wszystko do mnie dotrze
W ramach mojej minerałomani miałam zamwic cosik z tej firmy no ale jak na razie ceny mnie skutecznie odstraszają daj znac jak tam próbeczki
Scarlet23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 06:35   #954
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Ja lubię buff'd i tylko buff'd. Właśnie sobie wymyśliłam, że zamówię ukochane przez wiele lily lolo i dla mnie to jakaś pomyłka w ogóle. Krycia zero. A używam minerałów kilka lat, więc w miarę wiem, jak się z nimi obchodzić i jakie różne sposoby nakładania warto wytestować. Lucy minerals też nie dla mnie, czekam na wypłatę i zamawiam buff'd. Jeden podkład przy absolutnie codziennym malowaniu - po bułki do sklepu też, starcza mi na rok.
__________________
I will marry melody...


neitka
neitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 21:50   #955
Joasia Be
Rozeznanie
 
Avatar Joasia Be
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 510
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Buff'd ma fajne kolorki dla żółtych oliwek - mnie podpasował kolorystycznie i Medium Light Olive i Medium Light Warm. Niestety- formuła nie, nie, nie. Gęsty, tapetujący już przy niewielkiej ilości proszku, zostawia wyraźny pudrowy puszek na twarzy, a tego nie znoszę. Jednak z Lucy bym go nie porównała, bo Lucy przy odrobinie gimnastyki jakoś udaje się położyć, a Buff'd niestety nie.
__________________
Wymiana mineralna - naturalna https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post28276464
Joasia Be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-28, 22:04   #956
LadyMadalena
Wtajemniczenie
 
Avatar LadyMadalena
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 145
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

też próbowałam lily lolo i moje odczucia były podobne. Zero krycia za to duża widoczność na twarzy. Pasuje mi edm intensive, meow ff, awgm, lumiere oprócz ff. Nie jestem w stanie znieść lucy na swojej twarzy i w sumie nie ze względu na wykończenie ale kolory, wszystkie ciemne, żaden na dobrą sprawę mi nie pasuje. Mieszać mi się nie chce bo i zachwytu brak. Jak tylko moje próbki dotrą obiecuję zdjęcia i trochę opisu. Jestem ich szaleńczo ciekawa. Oprócz podkładów bardzo podobają mi się róże i rozświetlacze. Ciekawe jak rzeczywistość.
__________________
Stosuję bardziej lub mniej pokracznie zasady CG od 22.07.10r

Moja fragrantica

Edytowane przez LadyMadalena
Czas edycji: 2012-02-28 o 22:06
LadyMadalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-12, 15:01   #957
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Minerały zapomniane. A ja właśnie do nich wracam. Chcę zamówić próbki lub refile formuły Light i stosować jako suchy korektor. Zapytałam ostatnio, czy ich produkty nie zmieniły się od 2009 r. i dostałam błyskawiczną odpowiedź ze sklepu, że nic poza odcieniami się nie zmieniło. Sprawdzili nawet, co wtedy zamawiałam i napisali, że dawny Fair to teraz Neutral - Ligh, a Cream to Beige - Medium Ligh.

Gdyby ktoś chciał się przyłączyć do zamówienia, to zapraszam (będę składać w przyszłym tygodniu). Przypominam, że to firma kanadyjska, płaci się dolarami kanadyjskimi. Polecam tylko formułę Light, w przeciwieństwie do pozostałych nakłada się bez problemu. Nie warto się sugerować nazwą - formuła jest mocno kryjąca, dużo bardziej niż większość popularnych podkładów. Jak wspomniałam, u mnie idealnie sprawdza się jako korektor, ale można nakładać na całą twarz, jeżeli ktoś potrzebuje naprawdę dobrego krycia lub chce stosować podkład jako samodzielną ochronę przed UV. Próbki były dawniej bardzo wydajne (ok. 1 g proszku), mam nadzieję, że nadal są.
__________________
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-13, 10:26   #958
Tatoonka
Raczkowanie
 
Avatar Tatoonka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 324
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Witam
Ja byłabym chętna na próbki podkładów
Jako że dopiero zaczynam przygodę mineralną (za mną pierwsze testy EDM i Lumiere i jakieś 60 stron wątku ogólnego ) zastanawiam się nad odcieniem.

Kolorystycznie w miarę pasuje mi fairy light neutral EDM, zastanawiam się nad golden fair, golden light i ew. golden medium light w formule light.
Lorri, jeśli mogłabyś się wypowiedzieć nt. tych odcieni to byłabym wdzięczna Czy może wziąć jeszcze jakąś próbkę jaśniejszą i neutralną gdyby te okazały się jednak za żółte lub za ciemne?

Czy zamówienie będzie tu czy na wątku wspólne zamówienia?
Proszę o wyrozumiałość - jeszcze nie brałam udziału we wspólnych zamówieniach minerałów.
Tatoonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-13, 22:01   #959
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Cytat:
Napisane przez Tatoonka Pokaż wiadomość
Lorri, jeśli mogłabyś się wypowiedzieć nt. tych odcieni to byłabym wdzięczna Czy może wziąć jeszcze jakąś próbkę jaśniejszą i neutralną gdyby te okazały się jednak za żółte lub za ciemne?

Czy zamówienie będzie tu czy na wątku wspólne zamówienia?
Proszę o wyrozumiałość - jeszcze nie brałam udziału we wspólnych zamówieniach minerałów.
Od czasu gdy zamawiałam Buff'd, minęło kilka lat, przybyło wiele odcieni. Nie znam ich niestety. Sama będę dopiero próbować. Celuję w beże i neutrale, wezmę próbki z różnych poziomów jasności. Tobie też radzę zamówić kilka. Buff'd robi miksy na życzenie (klik), w razie czego można sobie ustalić idealny odcień na podstawie własnej mieszanki.

Nie organizuję dużego zamówienia zbiorowego, nie mam na to czasu. Zresztą chyba nie ma zbyt wielkiego zapotrzebowania. Jak coś wybierzesz, pisz na pw.
__________________
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-15, 15:50   #960
Tatoonka
Raczkowanie
 
Avatar Tatoonka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 324
Dot.: Kosmetyki mineralne Buff'd

Nie miałam dostępu do komputera ,jeśli jeszcze nie jest za późno, to wieczorem dam Ci znać jakie próbki wezmę. Chwilowo nie mam możliwości posprawdzać kolorów.
Tatoonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-11-05 09:38:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:43.