Spotkania biżuteryjne - Kraków i okolice - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Biżuteria

Notka

Biżuteria Miejsce dla osób, które robią biżuterię. Tutaj możesz zaprezentować własnoręcznie wykonaną biżuterię, obejrzeć prace innych, podzielić się wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-22, 16:40   #1351
ggagatka
Zakorzenienie
 
Avatar ggagatka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Siedlce/Kraków
Wiadomości: 3 778
GG do ggagatka
Dot.: Spotkania biżuteryjne - Kraków i okolice

Cytat:
Napisane przez loquacee Pokaż wiadomość
No z moich wyliczeń wynika, że w strzale znajdzie się miejsce dla Ggagatki, Marisellu, Lookrecji i Roh Oraz kierowcy Faktem jest, że z tyłu będzie ścisk, ale zdaje się raz tak już jechałyśmy z Rybnika, więc jest do przeżycia
Juppi
__________________
Moja biżuteria aktualnie:
+ wire wrapping itp.
+ "nowa era"
Stare dzieje:
+ debiut
+ gliniaki



ggagatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-23, 18:07   #1352
marisella
Wtajemniczenie
 
Avatar marisella
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 398
GG do marisella
Dot.: Spotkania biżuteryjne - Kraków i okolice

Cytat:
Napisane przez KarmazynowyKamyk Pokaż wiadomość
No właśnie... Co zabrać i co będziemy robić...
Kulkam wymownie milczy Pisałam jej SMSa jakiś czas temu z tym samym pytaniem, ale odpowiedziała mi cisza :/ Ktoś ma jakiś pomysł na awaryjny plan B?

Cytat:
Napisane przez lookrecya Pokaż wiadomość
i czy ktos ma ochote sie powymieniac kamulcami, bo ja na niektore juz patrzec nie moge, a ostatnio jakos nosilam je bez sensu i nie wiem - zabierac czy nie?
U mnie to jest zawsze tak, że chętnam się powymieniać póki jest to w sferze planów, a potem się w praniu okazuje, że chętnam raczej coś odkupić, bo się ze swoimi kamolcami rozstać nie mogę, choćby nie wiem co

Cytat:
Napisane przez verha Pokaż wiadomość
A ja niestety nie dam rady, bo w poniedziałek idę na pogrzeb...


Cytat:
Napisane przez loquacee Pokaż wiadomość
No to skoro Verhy nie będzie to proponuję żeby Marisellu przejęła miejsce w Strzale, a żeby nie było że Marisellu musi wcześniej wyjść to ja się po spotkaniu u Kulkam wpraszam do Marisellu na placuszki otrębuszki. I finito.
Otręby już kupione, serki homo się chłodzą Jaja są jeszcze u kur pod tyłkami, ale jeśli nie zdążę podskoczyć po nie rano, to albo zakupię w sklepie gdzieś po drodze, albo jadąc na placuszki przystaniemy u mojej cioci Zosi, która za czasów dzieciństwa marisellu łyżeczką kręcila jej kogel mogel w szklance, gdy przyjeżdżałam na wakacje i kury z jaj ogramiby, o ile ktoś nas nie uprzedzi O. Taki jest plan, może być?

Cytat:
Napisane przez loquacee Pokaż wiadomość
No z moich wyliczeń wynika, że w strzale znajdzie się miejsce dla Ggagatki, Marisellu, Lookrecji i Roh Oraz kierowcy Faktem jest, że z tyłu będzie ścisk, ale zdaje się raz tak już jechałyśmy z Rybnika, więc jest do przeżycia
Aga, proszę Cię, jaki ścisk? Zakładając że ja się na hama ulokuję jak zwykle z przodu, acoby Cię móc po drodze dokarmiać , z tyłu będą siedziały same takie, co mają po 50 cm w pasie. Jeszcze ze dwie dodatkowe by tam takie wlazły bez problemu

A w ogóle czy trasa wiedzie przez rondo ofiar katynia, powiedzcie mi? Bo jak tak, to czy ja bym się mogła dosiąść tam gdzieś? Zahaczyłabym sobie o ikeę z rańca, skoro już się w tamte rejony zapuszczam...
marisella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-23, 18:51   #1353
loquacee
Zadomowienie
 
Avatar loquacee
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 759
GG do loquacee
Dot.: Spotkania biżuteryjne - Kraków i okolice

Szczerze mówiąc to ciężko powiedzieć Najlepiej się rozmów z Lookrecją jak jej pasuje, bo jak jej pasuje podejść pod Ikeę to byłoby super, to wtedy może być meeting point pod Ikeą a Bożenka może wsiąść wedle uznania - na matecznym, na grunwaldzkim, albo na dworcu głównym Ggagatko ty też daj znać gdzie Tobie lepiej - dworzec czy Ikea
__________________
Mój wątek na forum
loquacee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-23, 20:00   #1354
kulkam
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 223
GG do kulkam
Dot.: Spotkania biżuteryjne - Kraków i okolice

Mari, dostałam SMS, odpiszę, jak spacyfikuję (czyt. zagonię do łóżka ) moje panny.

---------- Dopisano o 21:00 ---------- Poprzedni post napisano o 20:02 ----------

No, dzieci w łóżkach, więc mogę na spokojnie Wam odpisać. Przepraszam za tak długie milczenie, ale ostatnio żyłam konferencją F8 (Facebook), którą wczoraj można było śledzić online i trochę zapomniałam o wizażu - przepraszam.
Jeśli chodzi o niedzielę - przede wszystkim przywieźcie dobre humory Jeśli ktoś ma ochotę, możemy się pobawić w malowanie na szkle - mam farbki, których chętnie użyczę. Tylko wtedy proponuję przywieźć ze sobą jakieś szkło, bo moich okien malować nie pozwolę, a szklanek może braknąć
Z żarełka planuję na obiad zrobić makaron w białym sosie, więc może się przydać jeszcze coś do kawy No i bułeczki Rudej zawsze mile widziane Ale nie przesadzajcie z jedzeniem, bo kto to potem zje
Chociaż placuszki-otrębuszki też brzmią kusząco, więc proszę tu nie planować konkurencyjnej imprezy - placuszki mogą być na kolację Jakby co, otręby mam, jajek też trochę się znajdzie. Nie wiem tylko, czy uda mi się kupić serki, więc tutaj promiennie uśmiecham się do Mari Czego jeszcze potrzeba? Pomidor, koperek...?
Javarem - przyjedź z córą - moje dziewczyny (4 i 6 l.) ucieszą się, że mają towarzystwo, a my będziemy mieć dzieci z głowy
kulkam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-24, 12:48   #1355
ResurrectionOfHappiness
Rozeznanie
 
Avatar ResurrectionOfHappiness
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 767
Dot.: Spotkania biżuteryjne - Kraków i okolice

Ech... ja jednak nie dam rady przybyć . Tym samym "moje" miejsce w srebrnej strzale jest wolne.
ResurrectionOfHappiness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-24, 13:31   #1356
ggagatka
Zakorzenienie
 
Avatar ggagatka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Siedlce/Kraków
Wiadomości: 3 778
GG do ggagatka
Dot.: Spotkania biżuteryjne - Kraków i okolice

Cytat:
Napisane przez loquacee Pokaż wiadomość
Szczerze mówiąc to ciężko powiedzieć Najlepiej się rozmów z Lookrecją jak jej pasuje, bo jak jej pasuje podejść pod Ikeę to byłoby super, to wtedy może być meeting point pod Ikeą a Bożenka może wsiąść wedle uznania - na matecznym, na grunwaldzkim, albo na dworcu głównym Ggagatko ty też daj znać gdzie Tobie lepiej - dworzec czy Ikea
Dla mnie przystanek pod Ikeą jest najlepszy, bo 172 mi tam dojeżdża.

Cytat:
Napisane przez ResurrectionOfHappiness Pokaż wiadomość
Ech... ja jednak nie dam rady przybyć . Tym samym "moje" miejsce w srebrnej strzale jest wolne.
Uuu, szkoda

A co do tego co będziemy robić...
Mam taki pomysł: Wymyślamy jakieś hasło. Niech każda z nas przygotuje jakieś materiały, dowolne - koraliki, zawieszki, minerały, drut, filc, materiał, scrapowe pierdoły czy inne, które wg. niej mogą się wpasować w hasło. Materiałami się wymienimy i stworzymy coś do tego hasła. Może to być biżuteria, może być coś innego, co sie da stworzyć z materiałów, które dostaniemy.
Wiem, że to trochę mało czasu, więc najwyżej taki pomysł może być na jakieś następne spotkani.

Poza tym jeśli ktoś ma ochotę, to mogę przywieźć wełnę i igły (mam dwie cienkie i jedną grubą) i możemy coś pofilcować.

Poza tym mogę przywieźć filc w arkuszach i można coś uszyć.

no i na koniec jeszcze chętnie nauczyłabym się czegoś z bedingu, jeśli ktoś byłby w stanie wytłumaczyć.

I muszę ogłosić że bardzo chcę porobić coś twórczego
__________________
Moja biżuteria aktualnie:
+ wire wrapping itp.
+ "nowa era"
Stare dzieje:
+ debiut
+ gliniaki




Edytowane przez ggagatka
Czas edycji: 2011-09-24 o 14:12
ggagatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-24, 19:27   #1357
marisella
Wtajemniczenie
 
Avatar marisella
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 398
GG do marisella
Dot.: Spotkania biżuteryjne - Kraków i okolice

Cytat:
Napisane przez kulkam Pokaż wiadomość
Jeśli ktoś ma ochotę, możemy się pobawić w malowanie na szkle - mam farbki, których chętnie użyczę. Tylko wtedy proponuję przywieźć ze sobą jakieś szkło, bo moich okien malować nie pozwolę, a szklanek może braknąć
O, bosko! A to muszą być jakieś szczególne szklanki/szkło/whatever czy nie? Po malowaniu się je piecze albo coś, żeby musiały wytrzymać temperaturę, czy nie?

Hihi, jak dobrze, że będę wcześniej w Ikei, se zanabędę

Cytat:
Napisane przez kulkam Pokaż wiadomość
Jakby co, otręby mam, jajek też trochę się znajdzie. Nie wiem tylko, czy uda mi się kupić serki, więc tutaj promiennie uśmiecham się do Mari Czego jeszcze potrzeba? Pomidor, koperek...?
A otrąb ile masz? Starczy (po 3 łyżki na osobę )? I masz owsiane czy pszenne? Bo jak coś, to ja mogę zabrać Jajek tylko bym może faktycznie nie brała, bo mogą nie dotrzeć, a serki homo wezmę od siebie

Z dodatków co tylko dusza zapragnie Możemy coś kupić na miejscu zanim do Ciebie dotrzemy

Jak mi się uda zdążyć i poskromić piekarnik, to postaram się upiec dukańskie ciacho z rabarbarem, ale to tak na dwoje babka wróżyła, więc tego. Acz nie sądzę, żeby w razie czego ktoś ubolewał nad jego brakiem

Cytat:
Napisane przez ResurrectionOfHappiness Pokaż wiadomość
Ech... ja jednak nie dam rady przybyć . Tym samym "moje" miejsce w srebrnej strzale jest wolne.
Buuuuu...

Cytat:
Napisane przez ggagatka Pokaż wiadomość
Dla mnie przystanek pod Ikeą jest najlepszy, bo 172 mi tam dojeżdża.
Czyli co, pod Ikeą? Będzie Ci pasować, Lookrecyo droga? Bo jak nie, to ja się grzecznie dostosuję
I która to miała być, 11?


Cytat:
Napisane przez ggagatka Pokaż wiadomość
Mam taki pomysł: Wymyślamy jakieś hasło. Niech każda z nas przygotuje jakieś materiały, dowolne - koraliki, zawieszki, minerały, drut, filc, materiał, scrapowe pierdoły czy inne, które wg. niej mogą się wpasować w hasło. Materiałami się wymienimy i stworzymy coś do tego hasła. Może to być biżuteria, może być coś innego, co sie da stworzyć z materiałów, które dostaniemy.
Wiem, że to trochę mało czasu, więc najwyżej taki pomysł może być na jakieś następne spotkani.
Pomysł super na następne spotkania, też kiedyś o czymś takim myślałam A filcyk możesz wziąć, tak awaryjnie, jak już wszystkie szklanki wytłuczemy Może udałoby się uszyć mikroba, łamiąc bezczelnie Twoje prawa autorskie?

---------- Dopisano o 20:27 ---------- Poprzedni post napisano o 20:24 ----------

A w ogóle mi się przypomniało oczywiście rychło w czas - Kamyczku, o ile jeszcze tu zajrzysz, dałabyś radę wziąć swoje dziurkacze scrapowe? Bo może bym wśród nich wypatrzyła coś, co by się nadało do zrobienia zimowych zszywek do deklaracji VATowskich. Na letnie już nie pora, jesienne od biedy zrobię z listków od Piechotki przywiezionych, ale zimowe mi spędzają sen z powiek Gdyby coś się u Ciebie znalazlo, to ja wezmę papier i sobie dziurknę (ależ w dechę słowo wymyśliłam, heh )
marisella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-24, 20:23   #1358
kulkam
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 223
GG do kulkam
Dot.: Spotkania biżuteryjne - Kraków i okolice

1. RoH - szkoda wielka
2. Trochę wyplatanek znam, więc np. jakąś prostą kulkę mogę pokazać, jak się plecie, inne wzory korzystając ze ściągi też
3. Szkło dowolne, wypieka się po 3 dniach od malowania (temp. 150 st.), ale i bez wypiekania jest trwałe, tylko nie można myć w zmywarce.
4. Z dodatków do placuszków mam szynkę z indyka, pomidorów może mi braknąć, bo wymyśliłam jeszcze surówkę z kapusty pekińskiej, pomidora i ziel. ogórka do obiadu. Koperek mam tylko suszony, bo zapomniałam kupić świeżego Ew. z dodatków mam jeszcze powidła śliwkowe 2011 (nieskromnie się pochwalę, że własnego pomysłu - z cynamonem i słodką papryką ), więc chętnie się podzielę/pochwalę
Czekam na Was z niecierpliwością - w razie problemów z dojazdem dzwońcie Na wszelki wypadek dodam, że najlepiej do mnie skręcić w I ulicę po zjeździe z autostrady (przed światłami), a nie tak, jak kieruje GPS - bo prowadzi bardziej okrężną drogą
kulkam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-24, 21:29   #1359
loquacee
Zadomowienie
 
Avatar loquacee
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 759
GG do loquacee
Dot.: Spotkania biżuteryjne - Kraków i okolice

Kulka wyślij mi adres smsem albo na prv

Baby. Jestem pod ikeą jutro o 11. See juuuu
__________________
Mój wątek na forum
loquacee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-24, 21:33   #1360
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: Spotkania biżuteryjne - Kraków i okolice

Cytat:
Napisane przez marisella Pokaż wiadomość

A w ogóle mi się przypomniało oczywiście rychło w czas - Kamyczku, o ile jeszcze tu zajrzysz, dałabyś radę wziąć swoje dziurkacze scrapowe? Bo może bym wśród nich wypatrzyła coś, co by się nadało do zrobienia zimowych zszywek do deklaracji VATowskich. Na letnie już nie pora, jesienne od biedy zrobię z listków od Piechotki przywiezionych, ale zimowe mi spędzają sen z powiek Gdyby coś się u Ciebie znalazlo, to ja wezmę papier i sobie dziurknę (ależ w dechę słowo wymyśliłam, heh )
Ale że co ty chcesz zrobić??
Wezmę cosik w takim razie...
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-24, 22:25   #1361
marisella
Wtajemniczenie
 
Avatar marisella
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 398
GG do marisella
Dot.: Spotkania biżuteryjne - Kraków i okolice

Oj takie no... hmmm... trudno to wytłumaczyć Zszywki po prostu, do zszywania papieru, takie jak ze zszywacza, tylko ozdobne, żeby bezduszne papiery były mniej bezduszne Na lato miałam takie z błękitnymi motylkami, ale teraz jesień, to muszę sobie zmienić Mam jakieś listki, brązowe z jednej, a zielone z drugiej strony, więc to by ewentualnie było w miarę, ale na zimę nic nie mogę wykombinować. Mam znaczy fajne takie gałązki, jak rzadka tuja czy coś w ten deseń, ale za dużo mają farfocli i się nie nadadzą, to musi coś zwartego być Może się coś u Ciebie znajdzie, a jak nie, to będę myśleć dalej Skidi ma fajny dziurkacz z kotem, a koty są dobre na każdą porę roku, prawda?
marisella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-24, 23:27   #1362
lookrecya
Zadomowienie
 
Avatar lookrecya
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 166
GG do lookrecya
Dot.: Spotkania biżuteryjne - Kraków i okolice

a czy ktos wie czy pod ikea oznacza slownie "pod ikea" czy mamy sie znalezc na jakims przystanku, bo z ostatnich doswiadczen wynika ze to nie takie proste
lookrecya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-25, 00:28   #1363
marisella
Wtajemniczenie
 
Avatar marisella
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 398
GG do marisella
Dot.: Spotkania biżuteryjne - Kraków i okolice

Hahahaha Nie wiem

Aga, gdzie dokładniej Ci wygodniej nas zgarnąć?

---------- Dopisano o 01:28 ---------- Poprzedni post napisano o 00:52 ----------

O matulku, mówię Wam, od 4 godzin się zabieram za pieczenie ciasta i się jeszcze nie zabrałam. Chyba dlatego, że czuję w kościach, że to będzie niewypał i pojadę do kulkam z samymi serkami homo


EDIT: No i nie zabrałam się w końcu :/ Uznałam, że skoro mleka nie mam, to przecież i tak na pewno by nie wyszło, ależ skąd. Czuję, że przesiąkam lenistwem i wsiową dekadencją, czas popracować nad sobą

Edytowane przez marisella
Czas edycji: 2011-09-25 o 05:22
marisella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-25, 07:16   #1364
RudaAB
Zadomowienie
 
Avatar RudaAB
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 1 781
GG do RudaAB
Dot.: Spotkania biżuteryjne - Kraków i okolice

Mnie praca w przedszkolu jednak nie służy
Przeziębiona jestem. Myślałam, że dzisiaj będzie lepiej, ale niestety.
Bułeczek nie popróbujecie.
__________________

RudaAB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-25, 07:29   #1365
marisella
Wtajemniczenie
 
Avatar marisella
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 398
GG do marisella
Dot.: Spotkania biżuteryjne - Kraków i okolice

Pal licho bułeczki, ale coś nam się zmniejsza towarzystwo nalotowe, kurczę! I to jeszcze choróbsko, fe Zdrowia, Ruda, czosnku pojedz

EDIT: A w ogole to ja powoli wybywam z domu, więc gdyby coś ważnego zaszło, na przykład miejsce zbiórki przesunęło się na Kurdwanów albo inny Ruczaj, to dajcie znać na komórę Do zobaczenia! (komu kupić szklankę? )

Edytowane przez marisella
Czas edycji: 2011-09-25 o 07:30
marisella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-25, 19:27   #1366
skidblandir
Rozeznanie
 
Avatar skidblandir
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 865
GG do skidblandir
Dot.: Spotkania biżuteryjne - Kraków i okolice

Jak było?
__________________

skidblandir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-25, 22:05   #1367
marisella
Wtajemniczenie
 
Avatar marisella
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 398
GG do marisella
Dot.: Spotkania biżuteryjne - Kraków i okolice

Spotkanie skończyło się PÓŹNO Loquacee dopiero telepie się do domu ze wsi, choć placuszków otrębuszków nie chciała jeść, jakimiś rycinami się tłumaczyła Sadu też nie obejrzałyśmy, bo żarówka przy domu sie zjarała i było ciemno jak w jedynym miejscu, w którym nie da się rozłożyć parasolki Podziwiałyśmy za to widok z balkonu, choć także nie było widać zupełnie nic ale od czego się ma wyobraźnię, nie? No.

A teraz se siedzę i gadamy z Zygmuntem Dobrze mieć kogoś równie co ja inteligentnego koło siebie
marisella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 09:49   #1368
kulkam
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 223
GG do kulkam
Dot.: Spotkania biżuteryjne - Kraków i okolice

Zygmunt mnie również dotrzymuje towarzystwa - Agatko, będę się jeszcze uśmiechać o jego portret/szkic, bo chyba już mam pomysł na prezent urodzinowy dla teścia
W ogóle bardzo Wam dziękuję dziewczyny za spotkanie - jak zwykle czuję się pełna chęci do działania i właśnie zajadam pyszne powidła brzoskwiniowe Mari A moje dziewczyny spytały mnie wczoraj wieczorem, czy mogę Was częściej zapraszać Więc zapraszam i jeszcze dziś uzupełnię zapas zmywacza do paznokci (kupię chyba butelkę XXL )
kulkam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 10:30   #1369
lookrecya
Zadomowienie
 
Avatar lookrecya
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 166
GG do lookrecya
Dot.: Spotkania biżuteryjne - Kraków i okolice

trzeba przyznac, ze spotkanie bylo mega udane - tworcze,wesole, smakowite.. och i ach podziekowania dla organizatorki za goscine i pomyslowe zajecia jakby jeszcze mozna bylo zdjecia prosic

to kto nastepny robi spotkanie? pazdziernik za pasem, ja bardzo chetnie, ale ze zapraszalam niedawno to moze jest jeszcze ktos kto w tym roku nie doczekal sie swojej kolejki?
lookrecya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-09-26, 10:40   #1370
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: Spotkania biżuteryjne - Kraków i okolice

Spotkanie bardzo było udane
Szkoda, że coś mnie choroba bierze...
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 10:49   #1371
kulkam
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 223
GG do kulkam
Dot.: Spotkania biżuteryjne - Kraków i okolice

Zdjęcia już wrzuciłam tylko trochę się zdublowały - kto mi pomoże usunąć duble?
Haniu, zdrówka (chyba, że wolisz sobie zafundować L4, żeby mieć czas na dziurkowanie ).
kulkam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 11:40   #1372
marisella
Wtajemniczenie
 
Avatar marisella
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 398
GG do marisella
Dot.: Spotkania biżuteryjne - Kraków i okolice

A gdzie są fotki? Bo ja jak zwykle nic nie mogę znaleźć takiego...
marisella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 11:53   #1373
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: Spotkania biżuteryjne - Kraków i okolice

Na fotach o wiele lepiej mój kufelek wyszedł... Mogę udawać, że to to ładne było
Oczywiście kufla zapomniałam, więc odbiorę przy okazji zwrotu dziurkacza...
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 13:19   #1374
kulkam
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 223
GG do kulkam
Dot.: Spotkania biżuteryjne - Kraków i okolice

Tam, gdzie zawsze
kulkam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 14:37   #1375
lookrecya
Zadomowienie
 
Avatar lookrecya
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 166
GG do lookrecya
Dot.: Spotkania biżuteryjne - Kraków i okolice

Cytat:
Napisane przez kulkam Pokaż wiadomość
Tam, gdzie zawsze
nie dziala...
widze kilka starszych albumow , ale tego nie - czy tu chodzi o jakies haslo czy cos
lookrecya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 16:01   #1376
marisella
Wtajemniczenie
 
Avatar marisella
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 398
GG do marisella
Dot.: Spotkania biżuteryjne - Kraków i okolice

No własnie mam niestety to samo :/ Widziałam tylko foty, które aga na fb wrzuciła Fajne

W fartuszku do bitek prezentuję się po prostu jak czysty seks
marisella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 17:37   #1377
ggagatka
Zakorzenienie
 
Avatar ggagatka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Siedlce/Kraków
Wiadomości: 3 778
GG do ggagatka
Dot.: Spotkania biżuteryjne - Kraków i okolice

Było fantastycznie! Pracowałyśmy ostro i bardzo mi się to podobało.
Co do zdjęć, to każda powinna dostać maila z linkiem od Picasa. A lookrecji i Kamyka chyba nie ma w bazie, więc proszę na PW o maile, żebym ich dopisała do listy i żebym mogła udostępnić zdjęcia.
__________________
Moja biżuteria aktualnie:
+ wire wrapping itp.
+ "nowa era"
Stare dzieje:
+ debiut
+ gliniaki



ggagatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 18:33   #1378
KarmazynowyKamyk
Zakorzenienie
 
Avatar KarmazynowyKamyk
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 8 407
GG do KarmazynowyKamyk
Dot.: Spotkania biżuteryjne - Kraków i okolice

Ja mam wszystkie zdjęcia...
__________________
KarmazynowyKamyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 18:51   #1379
skidblandir
Rozeznanie
 
Avatar skidblandir
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Pszczyna
Wiadomości: 865
GG do skidblandir
Dot.: Spotkania biżuteryjne - Kraków i okolice

Ej, to ja się pisze, bo też chcę pomalować na szkle!!
A w ogóle co do cyklu spotkań - ja będę zapraszać, jak już będe miała lepsze warunki lokalowe, dobrze? Czyli jak tylko zrobimy remont i się do Pszczyny przeprowadzę Ale obiecuję!
__________________

skidblandir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-26, 18:57   #1380
loquacee
Zadomowienie
 
Avatar loquacee
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 759
GG do loquacee
Dot.: Spotkania biżuteryjne - Kraków i okolice

No ja w samochodzie coś tam smęciłam że następne by mogło być u mnie, aleeee raczej nie w październiku... Raz, że ciężko u mnie z weekendami w tym miesiącu, a dwa, że jeszcze nie wiem kiedy będę miała obronę, ale z dużą dozą prawdopodobieństwa, graniczącą z pewnością stwierdzić można że w październiku. Więc jakby co to ja się piszę na listopad albo grudzień, wedle uznania
__________________
Mój wątek na forum
loquacee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biżuteria


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:56.