Targowiskowe ploteczki part II - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Ogłoszenia > Targowisko: ciuchlandia

Notka

Targowisko: ciuchlandia Targowisko: ciuchlandia. Tutaj wymieniamy się ubraniami, dodatkami, obuwiem, paskami, torebkami itp.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-15, 15:59   #1741
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Przekupka: 50 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Targowiskowe ploteczki part II

Cytat:
Napisane przez solange421 Pokaż wiadomość
Cala mi napisała, że oba są z 2008roku, także jeśli to prawda, to faktycznie są ok. roku przeterminowane, albo własnie termin mija, bo dokładnej daty nie znam

ale juz myślę, że wszystko wyjaśnione
w takim razie wychodzi na to, że Cala ma rację...
sama przed wystawieniem kosmetyków sprawdzam ich datę ważności, chociaż Cali też zdarzyło się 'niedopatrzenie', więc może powinna łagodniej na to spojrzeć.
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 16:05   #1742
Cala
404 Not Found
 
Avatar Cala
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Niezlokalizowana
Wiadomości: 13 514
Przekupka: 169 pkt / 100% pozyt.
GG do Cala
Dot.: Targowiskowe ploteczki part II

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
z tego co wiem, to data na opakowaniu kosmetyków z avonu to data produkcji, od której kosmetyk ważny jest 3 lata.
taka mała uwaga.
TwojaKokaina,

choć nie jestem wielbicielką kosmetyków firmy Avon z moich informacji też tak wynika
Data produkcji kremów to 08.04.2008 i 26.06.2008 rok
W załącznikach przesyłam zdjęcia...

Czy w takim razie solange421 jako Avonomaniaczka nie powinna tego wiedzieć?
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  P1050189.jpg
Wyświetleń: 52
Rozmiar:  25,8 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  P1050190.jpg
Wyświetleń: 37
Rozmiar:  22,9 KB  
Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!
__________________
Cala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 16:19   #1743
solange421
Zakorzenienie
 
Avatar solange421
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 726
Przekupka: 43 pkt / 100% pozyt.
GG do solange421 Wyślij wiadomość przez MSN do solange421 Send a message via Skype™ to solange421
Dot.: Targowiskowe ploteczki part II

nigdzie nie napisałam, że Cala chciała mnie oszukać, kłamiąc że kosmetyki są przeterminowane
Napisałam, że z początku pomyślałam, że pewnie kłamie, ale potem ochłonęłam, przyznałam ze nie sprawdziłam terminu na opakowaniu i to moja wina
Co nie znaczy, że Cala jest świeta w tej całej sytuacji, a wina lezy tylko po jednej stronie. Chodzi o tą całą podejrzaną sprawę z wysyłką.
I o tym cały temat. Ze zdjęć wynika, że są przeterminowane, co jest już niepodważalne. Także Cala dostanie pieniądze, po czym zwróci mi kosmetyki nienaruszone.
No cóż, przykro mi że taka sytuacja miała miejsce, pierwszy raz mi się coś takiego zdarzyło.

Do pytania Cali już nie będe się odnosić, bo myślę, ze było zupełnie zbędne. W każdym razie dziękuję za pomoc w obiektywnym spojrzeniu na tą całą sytuację.
solange421 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 16:36   #1744
gatka_84
Zadomowienie
 
Avatar gatka_84
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 429
Przekupka: 4 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Targowiskowe ploteczki part II

Wina leży po obu stronach,( brak info o przesyłce mimo umowy na dany dzień no a z drugiej strony przeterminowane kosmetyki).

Swoją drogą solange nie lepiej olać to i nie tracić kasy . Przecież kosmetyki są przeterminowane to po co CI one i tak ich już nie użyjesz, więc zaoszczędziłabyś pieniądze
gatka_84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 16:39   #1745
Cala
404 Not Found
 
Avatar Cala
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Niezlokalizowana
Wiadomości: 13 514
Przekupka: 169 pkt / 100% pozyt.
GG do Cala
Dot.: Targowiskowe ploteczki part II

Cytat:
Napisane przez solange421 Pokaż wiadomość
Proszę Cię, przestań ironizować i powoływać się na to, że należe do jakiegoś klubu na wizażu.. Zapisałam się tam pare lat temu i ani razu więcej go nie odwiedziłam oprócz tego że się zapisałam. Poza tym to nie ma związku ze sprawą, więc daruj sobie ten ton wypowiedzi. Tak, specjalnie wyslalam przeterminowane kosmetyki, mając świadomośc tego jaki problem z tego wyniknie.
Moim zdaniem ma związek i dlatego do tego się odnoszę.

Cytat:
Napisane przez solange421 Pokaż wiadomość
Poza tym Cala, kto jak kto, ale akurat Ty powinnaś to zrozumiać, bo zdaje się, że przytrafiła Ci się identyczna sytuacja (wysłałaś zepsutą/nie działająca rzecz do wizażanki) i nie poniosłaś tego konsekwencji. Także to tak jakby wizażanka zarzucała, że specjalnie wysłałaś jej zepsutą rzecz. Przytaczam to tylko po to, abyś się postawiła w mojej sytuacji
Zrozumiałabym gdybyś mniej pretensjonalnie odpowiedziała na moją informację odnośnie przeterminowanych kosmetyków... Ty natomiast twierdząc, że jestem bezczelna zaczęłaś mnie atakować, że to ja miałam się niby rozmyślić przez opóźnioną wysyłkę.
I te usprawiedliwienia, że "nieotwierane kosmetyki mają minimum 3 lata", albo że "przy kremach tego typu do liftingu termin ważności jest dłuższy niż przy zwykłym kremie".
Skoro publicznie przyznałaś się do popełnionego błędu już tak nie twierdzisz?

Cytat:
Napisane przez solange421 Pokaż wiadomość
Tak, zaraz Ci przesle pieniądze na odsyłkę. Z kolei wg regulaminu Tobie nalezy się neutralny.
Kosmetyki mają do mnie wrócić nienaruszone, w takim samym stanie jak Ci wysłałam.
Nie przedstawiałabym tej sprawy na forum, gdybym dostała od Ciebie PW.
Mi się należy? Za co, wg Ciebie należy mi się komentarz neutralny?
Kosmetyki wrócą do Ciebie w nienaruszonym stanie, tego możesz być co najmniej pewna. I nie stawiaj mi proszę warunków bo zaistniałej sytuacji to nie przystoi...

Cytat:
Napisane przez solange421 Pokaż wiadomość
misianka tak, zgadzam się z tym. Chodziło konkretnie o to, że moim zdaniem wizażanka się po prostu rozmyśliła (o czym świadczyły wiadomości) po podaniu adresów, co łamie regulamin. Bardziej oburzyło mnie to, że nie poinformowała mnie o tym, w końcu na wizaż ma czas, a aby wysłać PW nie miała. Totalna ignorancja. Tym bardziej, to że nie wysłała wyszło przypadkiem w rozmowie, nie napisała nawet dlaczego tylko podała numer konta.
już pomijam fakt, że chciałam to załatwić ugodowo, a ona się bulwersuje i atakuje mnie.
Czy na PW, napisałam Ci, lub chociaż zasugerowałam, że się rozmyśliłam? NIE. I nie rozmyśliłam się. Nie miałam czasu, wysłać wcześniej przesyłki, czy to tak trudno Ci zrozumieć?
Twoją paczkę miałam wysłać wraz z paczką do zioła i wisienka_na_torcie. Przed pójściem na pocztę dostałam paczkę od Ciebie i całe szczęście... Paczki do zioła i wisienka_na_torcie wysłałam, Po powrocie z poczty napisałam wiadomości do dziewczyn z potwierdzeniem opóźnionej wysyłki i przeprosinami, co dziewczyny mogłyby potwierdzić... Do Ciebie też taką wiadomość bym wysłała, gdyby wszystko było okej z paczką od Ciebie.
Wybacz, ale po otrzymaniu przeterminowanych kosmetyków byłam słusznie zdenerwowana i jakoś nie miałam zamiaru się tłumaczyć przed Tobą, chyba nawet to by było co najmniej śmieszne. Stąd napisałam do Ciebie informacje, że kosmetyki są przeterminowany, podając nr konta i prosząc o wpłatę na wysyłkę zwrotną.

Cytat:
Napisane przez solange421 Pokaż wiadomość
Także myślę, że się już chyba wszystko wyjaśniło. Cala, pieniądze niedługo dostaniesz.
Zatem czekam na przelew, po którym odeślę kosmetyki.
__________________
Cala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 16:44   #1746
Rayne
Wtajemniczenie
 
Avatar Rayne
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdańsk/Warszawa
Wiadomości: 2 927
Przekupka: 45 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Targowiskowe ploteczki part II

Cala, a ja uważam - pomijając kwestię oczywistej winy solange, jeśli chodzi o przeterminowane kremy - że w dobrym tonie jest poinformowanie o opóźnieniu wysyłki z winy nadawcy wtedy, kiedy ta wysyłka miała pierwotnie nastąpić. "Troszkę" to niefajne, wysłać ileś tam dni po terminie i dopiero wtedy poinformować o fakcie drugą stronę
__________________
Signature deleted.
Rayne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 16:48   #1747
Cala
404 Not Found
 
Avatar Cala
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Niezlokalizowana
Wiadomości: 13 514
Przekupka: 169 pkt / 100% pozyt.
GG do Cala
Dot.: Targowiskowe ploteczki part II

Cytat:
Napisane przez Olka954 Pokaż wiadomość
A ja myślę, że takie wiadomości (na dodatek utrzymane w takim tonie) powinnyście wymieniać prywatnie między sobą. A tutaj powinny się wypowiedzieć osoby postronne - co myślą o sytuacji i ewentualnie coś poradzić...
Rozmowa była prowadzona w PW, dopóki solange421 nie przeniosła jej tutaj, stawiając siebie w świetlne osoby poszkodowanej...
Odpisałam solange421 (nie omieszkałabym nie odpisać w zaistniałej sytuacji...), jednak przez problemy jakie wizaż miał z serwerami wiadomość, jak twierdzi do niej nie doszła.

Swoją drogą gdybym była zaniepokojona brakiem odpowiedzi od kogokolwiek upomniałabym się poprzez wysłanie kolejnej PW...
__________________
Cala jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-15, 16:51   #1748
solange421
Zakorzenienie
 
Avatar solange421
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 726
Przekupka: 43 pkt / 100% pozyt.
GG do solange421 Wyślij wiadomość przez MSN do solange421 Send a message via Skype™ to solange421
Dot.: Targowiskowe ploteczki part II

Cala, prosze Cie, daruj już sobie ten ton wypowiedzi. Wszystko zostało już wyjaśnione. Jedynie prowokujesz dyskusje ze mną
Wiele źródeł podaje, że kosmetyki mają ważność około 3 lat i to tyle w tej kwestii. Tak, zależy jeszcze od tego jaki to kosmetyk, ma to znaczenie.
Jeśli masz wątpliwości odnośnie tego jaki komentarz Ci się po tym należy, radze przeczytać regulamin. Poza tym Ty nie poniosłaś żadnej konsekwencji tego, że wyslałaś komuś zepsutą rzecz, byłaś w identycznej sytuacji jak i ja.
Tak, miałam sugestie odnośnie tego że ogólnie to robisz mi łaske wymieniając się i sprawa z wysyłką też to sugerowała
Moge przytaczac Twoje wypowiedzi, ale po co? Nie zejdę do tego poziomu..
Cala, poza tym wiadomość o tym ,że nie wysłałąś wyszła przypadkiem. Już o tym wspominałąm, ale powiem jeszcze raz - nie napisałabym tego na forum gdybym dostałą wiadomość od Cali i to tyle

Poza tym sprawa się już wyjaśniła, także myślę, że możesz już się troche uspokoić. Ta wiadomość jedynie psuje już atmosfere w wątku. Także to tyle co mam do powiedzenia, jak masz jeszcze jakieś żale do mnie to zapraszam na PW, pozdrawiam

Edytowane przez solange421
Czas edycji: 2012-01-15 o 16:53
solange421 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 16:52   #1749
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Przekupka: 50 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Targowiskowe ploteczki part II

Cytat:
Napisane przez Cala Pokaż wiadomość
TwojaKokaina,

choć nie jestem wielbicielką kosmetyków firmy Avon z moich informacji też tak wynika
Data produkcji kremów to 08.04.2008 i 26.06.2008 rok
W załącznikach przesyłam zdjęcia...

Czy w takim razie solange421 jako Avonomaniaczka nie powinna tego wiedzieć?
no to rzeczywiście stukną im 4 lata.

Edytowane przez TwojaKokaina
Czas edycji: 2012-01-16 o 11:22
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 17:05   #1750
Cala
404 Not Found
 
Avatar Cala
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Niezlokalizowana
Wiadomości: 13 514
Przekupka: 169 pkt / 100% pozyt.
GG do Cala
Dot.: Targowiskowe ploteczki part II

Cytat:
Napisane przez Rayne Pokaż wiadomość
Cala, a ja uważam - pomijając kwestię oczywistej winy solange, jeśli chodzi o przeterminowane kremy - że w dobrym tonie jest poinformowanie o opóźnieniu wysyłki z winy nadawcy wtedy, kiedy ta wysyłka miała pierwotnie nastąpić. "Troszkę" to niefajne, wysłać ileś tam dni po terminie i dopiero wtedy poinformować o fakcie drugą stronę
Masz rację, jednak nie zmienia to faktu, że solange421 nie powinna w obecnej sytuacji kurczywie trzymać się mojej opóźnionej przeze mnie wysyłki bo nie jest ona powodem rezygnacji z wymiany, ani też powodem nieudanej wymiany...

Tak czy siak, po tym zdarzeniu doszłam do wniosku, że bez względu na to jak bardzo będzie zależało danej wizażance z mniejszą ilością przekupek na czasie czy danej rzeczy - skoro mam przywilej wysyłki jako druga, będę wysyłać dopiero po otrzymaniu paczki i sprawdzeniu czy wszystko jest w porządku...

---------- Dopisano o 18:05 ---------- Poprzedni post napisano o 18:00 ----------

Cytat:
Napisane przez solange421 Pokaż wiadomość
Cala, prosze Cie, daruj już sobie ten ton wypowiedzi. Wszystko zostało już wyjaśnione. Jedynie prowokujesz dyskusje ze mną
Wiele źródeł podaje, że kosmetyki mają ważność około 3 lat i to tyle w tej kwestii. Tak, zależy jeszcze od tego jaki to kosmetyk, ma to znaczenie.
Jeśli masz wątpliwości odnośnie tego jaki komentarz Ci się po tym należy, radze przeczytać regulamin. Poza tym Ty nie poniosłaś żadnej konsekwencji tego, że wyslałaś komuś zepsutą rzecz, byłaś w identycznej sytuacji jak i ja.
Tak, miałam sugestie odnośnie tego że ogólnie to robisz mi łaske wymieniając się i sprawa z wysyłką też to sugerowała
Moge przytaczac Twoje wypowiedzi, ale po co? Nie zejdę do tego poziomu..
Cala, poza tym wiadomość o tym ,że nie wysłałąś wyszła przypadkiem. Już o tym wspominałąm, ale powiem jeszcze raz - nie napisałabym tego na forum gdybym dostałą wiadomość od Cali i to tyle

Poza tym sprawa się już wyjaśniła, także myślę, że możesz już się troche uspokoić. Ta wiadomość jedynie psuje już atmosfere w wątku. Także to tyle co mam do powiedzenia, jak masz jeszcze jakieś żale do mnie to zapraszam na PW, pozdrawiam

Mylisz się, poniosłam konsekwencje. Chociażby finansowe... Jednak z tamtej sytuacji wyniosłam także naukę na przyszłość, tak jak i z tej.
Mam nadzieję, że Ty również się czegoś nauczysz...

Cieszę się, że doszłyśmy do porozumienia.
Pozdrawiam serdecznie
__________________
Cala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-15, 18:38   #1751
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 18 882
Przekupka: 239 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Targowiskowe ploteczki part II

Cytat:
Napisane przez solange421 Pokaż wiadomość
C
Jeśli masz wątpliwości odnośnie tego jaki komentarz Ci się po tym należy, radze przeczytać regulamin. Poza tym Ty nie poniosłaś żadnej konsekwencji tego, że wyslałaś komuś zepsutą rzecz, byłaś w identycznej sytuacji jak i ja.

Przepraszam, ale to Ty może przeczytaj Regulamin - neutral jest za rozmyślenie się ot tak po prostu, a nie po otrzymaniu rzeczy nie nadającej się do użycia.

A argumenty, że Cala wysłała coś tam komuś nic do tego nie wnoszą akurat, to inna sprawa.

---------- Dopisano o 19:38 ---------- Poprzedni post napisano o 19:00 ----------

I do obu Pań, Solange i Cala znaczy, mam prośbę - dajmy już spokój, ok?
Mi się też wydaje, że sprawa załatwiona
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-15, 19:03   #1752
redroses
Zakorzenienie
 
Avatar redroses
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 8 540
Przekupka: 140 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Targowiskowe ploteczki part II

Tez kiedyś dostałam przetermionowany kosmetyk, z pudełka nawet była perfidnie zdarta data ... ale jakos wtedy wyjezdzałam i nie miałam czasu się dochodzić...

Ponawiam pytanie, moze akurat ktoś kto też umówił się na wymianę z wizaznką SuperSztuka nie widział mojego poprzedniego posta na poprzedniej stronie

Wymieniłyśmy się adresami i od tej pory cisza, miała wysłać pierwsza, ale nie loguje się...
Czekam ponad tydzień jakoś ale nic nie ma, chodzi mi o to ze nie wiem kiedy mogę przywrócić rzeczy na wymianę?
Żeby nie było tak ze ja je znów dodam wymienię i paczka przyjdzie
2 czy 3 tygodnie czekać jak myślicie?
redroses jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 11:01   #1753
elektrownia atomowa
Wtajemniczenie
 
Avatar elektrownia atomowa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: :-)
Wiadomości: 2 834
Przekupka: 49 pkt / 100% pozyt.
GG do elektrownia atomowa
Dot.: Targowiskowe ploteczki part II

Cytat:
Napisane przez redroses Pokaż wiadomość

Ponawiam pytanie, moze akurat ktoś kto też umówił się na wymianę z wizaznką SuperSztuka nie widział mojego poprzedniego posta na poprzedniej stronie

Wymieniłyśmy się adresami i od tej pory cisza, miała wysłać pierwsza, ale nie loguje się...
Czekam ponad tydzień jakoś ale nic nie ma, chodzi mi o to ze nie wiem kiedy mogę przywrócić rzeczy na wymianę?
Żeby nie było tak ze ja je znów dodam wymienię i paczka przyjdzie
2 czy 3 tygodnie czekać jak myślicie?
Też mam taką sytuację z wizażanką infernal_temptation. Tyle, że ja już po raz drugi zostałam przeproszona za to, że nie mogła wysłać...bla bla bla, juz ze trzy razy wysyłała paczkę , która do dzis nie dosżła. Tez własciwie nie wiem co zrobić. Jestem w tyle dobrej sytuacji, że ja mam więcej przekupek i nigdy nie wysyłam jako pierwsza ani nawet jednocześnie z osobami początkującymi.
Tak się zastanawiałam jak można do niej dotrzeć, ale FB nie posiadam, a na nk nie moge odnaleść.
__________________
Wymienię
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=973916
elektrownia atomowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 11:11   #1754
martii90
Zakorzenienie
 
Avatar martii90
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 622
Przekupka: 16 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Targowiskowe ploteczki part II

Cytat:
Napisane przez elektrownia atomowa Pokaż wiadomość
Też mam taką sytuację z wizażanką infernal_temptation. Tyle, że ja już po raz drugi zostałam przeproszona za to, że nie mogła wysłać...bla bla bla, juz ze trzy razy wysyłała paczkę , która do dzis nie dosżła. Tez własciwie nie wiem co zrobić. Jestem w tyle dobrej sytuacji, że ja mam więcej przekupek i nigdy nie wysyłam jako pierwsza ani nawet jednocześnie z osobami początkującymi.
Tak się zastanawiałam jak można do niej dotrzeć, ale FB nie posiadam, a na nk nie moge odnaleść.
próbowałaś przez gg? jak coś to mogę spróbować pomóc odnaleźć przez FB.
__________________
- the best is yet to come


Instagram
martii90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 11:20   #1755
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Przekupka: 50 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Targowiskowe ploteczki part II

u mnie sytuacja jest taka, że mam wątek 'oddam', w którym wystawiłam rzeczy, które oddaję za zwrot kosztów wysyłki. jedna wizażanka w pierwszy dzień istnienia wątku napisała, że jest zainteresowana zestawem do paznokci, który dla niej odłożyłam. prosiła o podanie adresu, bo wyśle mi pieniądze listem (?!). byłam zdziwiona, ale ok. potem napisała, że jednak chce nr konta, bo pani na poczcie powiedziała, że pieniędzy listem się nie wysyła. od tego czasu zamilkła, nie daje znaku życia, pieniędzy też mi na koncie nie zaksięgowało, a w sumie doszło do wymiany adresów.
czy w tej sytuacji wystawić jakąś przekupkę?
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 13:00   #1756
Olka954
Zadomowienie
 
Avatar Olka954
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 1 626
Przekupka: 76 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Targowiskowe ploteczki part II

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
u mnie sytuacja jest taka, że mam wątek 'oddam', w którym wystawiłam rzeczy, które oddaję za zwrot kosztów wysyłki. jedna wizażanka w pierwszy dzień istnienia wątku napisała, że jest zainteresowana zestawem do paznokci, który dla niej odłożyłam. prosiła o podanie adresu, bo wyśle mi pieniądze listem (?!). byłam zdziwiona, ale ok. potem napisała, że jednak chce nr konta, bo pani na poczcie powiedziała, że pieniędzy listem się nie wysyła. od tego czasu zamilkła, nie daje znaku życia, pieniędzy też mi na koncie nie zaksięgowało, a w sumie doszło do wymiany adresów.
czy w tej sytuacji wystawić jakąś przekupkę?
Oczywiście przy rezygnacji po wymianie adresów neutral się należy A ile już czekasz na przelew?
__________________
Wymiana:
hand made

Szukam:
życzeniowy
ciuchowy


Olka954 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 13:10   #1757
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Przekupka: 50 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Targowiskowe ploteczki part II

Cytat:
Napisane przez Olka954 Pokaż wiadomość
Oczywiście przy rezygnacji po wymianie adresów neutral się należy A ile już czekasz na przelew?
na razie tydzień, więc poczekam jeszcze
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 13:48   #1758
Olka954
Zadomowienie
 
Avatar Olka954
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 1 626
Przekupka: 76 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Targowiskowe ploteczki part II

Cytat:
Napisane przez TwojaKokaina Pokaż wiadomość
na razie tydzień, więc poczekam jeszcze
Też bym tak zrobiła Wiadomo - wypadki losowe się zdarzają
__________________
Wymiana:
hand made

Szukam:
życzeniowy
ciuchowy


Olka954 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 14:15   #1759
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Przekupka: 50 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Targowiskowe ploteczki part II

Cytat:
Napisane przez Olka954 Pokaż wiadomość
Też bym tak zrobiła Wiadomo - wypadki losowe się zdarzają
właśnie. napisałam pw, zobaczymy, co odpisze a jak zrezygnuje to trudno.
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-16, 16:55   #1760
Olka954
Zadomowienie
 
Avatar Olka954
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 1 626
Przekupka: 76 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Targowiskowe ploteczki part II

Lux_Lux
- mogę się mylić, nie chcę nikogo oskarżać bezpodstawnie , ale czy ta dziewczyna nie próbowała kiedyś wciskać podróbek? W aktualnym wątku też prawie wszystkie zdjęcia są z internetu... Albo mi się tak wydaje

__________________
Wymiana:
hand made

Szukam:
życzeniowy
ciuchowy


Olka954 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 19:05   #1761
sereniti
Zakorzenienie
 
Avatar sereniti
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: zewszad
Wiadomości: 3 365
Przekupka: 83 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Targowiskowe ploteczki part II

też mi się ona kojarzy z czymś podejrzanym...
sereniti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-16, 22:03   #1762
CzerwonaKokarda
Zakorzenienie
 
Avatar CzerwonaKokarda
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 10 117
Przekupka: 148 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Targowiskowe ploteczki part II

Była zgłaszana tutaj ileś stron temu, chyba jako "klon" ? W każdym razie albo to zostało wyjaśnione, albo nikt nie zareagował. Nie wiem dokładnie, nie śledziłam.
CzerwonaKokarda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 10:59   #1763
Marciia
Zadomowienie
 
Avatar Marciia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 946
Przekupka: 46 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Targowiskowe ploteczki part II

Dziewczyny czy jest możliwość wywiązania się z wymiany bez konsekwencji, w przypadku gdy wizażanka miała wysłać paczkę już dawno temu? (w moim przypadku na szczęście ja miałam wysłać po otrzymaniu od niej paczki z powodu większej ilości przekupek). Dziewczyna nie odpowiada na wiadomości. Ostatnią wiadomość od niej dostałam prawie 3 tygodnie temu. Dodam, że wizażanka ma zero przekupek. Wkurza mnie to, ponieważ mogłam już tą rzecz dawno wymienić ;|
Marciia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 11:14   #1764
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Przekupka: 50 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Targowiskowe ploteczki part II

Cytat:
Napisane przez Marciia Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy jest możliwość wywiązania się z wymiany bez konsekwencji, w przypadku gdy wizażanka miała wysłać paczkę już dawno temu? (w moim przypadku na szczęście ja miałam wysłać po otrzymaniu od niej paczki z powodu większej ilości przekupek). Dziewczyna nie odpowiada na wiadomości. Ostatnią wiadomość od niej dostałam prawie 3 tygodnie temu. Dodam, że wizażanka ma zero przekupek. Wkurza mnie to, ponieważ mogłam już tą rzecz dawno wymienić ;|
też miałam taką sytuację i po prostu napisałam jej, że już trochę przesadza i dość czekania.
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 16:56   #1765
elektrownia atomowa
Wtajemniczenie
 
Avatar elektrownia atomowa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: :-)
Wiadomości: 2 834
Przekupka: 49 pkt / 100% pozyt.
GG do elektrownia atomowa
Dot.: Targowiskowe ploteczki part II

Cytat:
Napisane przez Olka954 Pokaż wiadomość
Lux_Lux
- mogę się mylić, nie chcę nikogo oskarżać bezpodstawnie , ale czy ta dziewczyna nie próbowała kiedyś wciskać podróbek? W aktualnym wątku też prawie wszystkie zdjęcia są z internetu... Albo mi się tak wydaje
też własnie zastanawia mnie wątek tej wizażanki. Zaglądałam tam niedawno i jakoś tak dziwnie mi to wygląda
Cytat:
Napisane przez Marciia Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy jest możliwość wywiązania się z wymiany bez konsekwencji, w przypadku gdy wizażanka miała wysłać paczkę już dawno temu? (w moim przypadku na szczęście ja miałam wysłać po otrzymaniu od niej paczki z powodu większej ilości przekupek). Dziewczyna nie odpowiada na wiadomości. Ostatnią wiadomość od niej dostałam prawie 3 tygodnie temu. Dodam, że wizażanka ma zero przekupek. Wkurza mnie to, ponieważ mogłam już tą rzecz dawno wymienić ;|
Jestem w dokładnie takiej samej sytuacji. Nadal czekam na paczkę , która już trzy razy była wysyłana i do dziś nie doszła. Chyba zacznę działać, bo moja cierpliwość została wyczerpana
założe tego FB i poszukam dziewczyny
__________________
Wymienię
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=973916
elektrownia atomowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 16:59   #1766
redroses
Zakorzenienie
 
Avatar redroses
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 8 540
Przekupka: 140 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Targowiskowe ploteczki part II

Cytat:
Napisane przez elektrownia atomowa Pokaż wiadomość
też własnie zastanawia mnie wątek tej wizażanki. Zaglądałam tam niedawno i jakoś tak dziwnie mi to wygląda

Jestem w dokładnie takiej samej sytuacji. Nadal czekam na paczkę , która już trzy razy była wysyłana i do dziś nie doszła. Chyba zacznę działać, bo moja cierpliwość została wyczerpana
założe tego FB i poszukam dziewczyny
ja szukałam uzytkowniczki z ktora umowiłam sie na wymiane i czekam...; ale nie ma jej ani na facebooku ani na nk...

a co do lux_lux kiedys bya zainteresowana czyms ode nie ale jak poprosiłam o zdjęcia real to przestała odpowiadac pomimo moich upominan.
Ale ma juz 2 przekupki -pozytywne

Kiedys dziewczyny nazwały ja "dziewczyna od wypinki" <--- cytuje i podobno ze to jakis klon jakiejs uzytkowniczki, bylo zglaszane tu ale nie wiem czy do moderatorow

Edytowane przez redroses
Czas edycji: 2012-01-17 o 17:03
redroses jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 17:05   #1767
Olka954
Zadomowienie
 
Avatar Olka954
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 1 626
Przekupka: 76 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Targowiskowe ploteczki part II

Cytat:
Napisane przez redroses Pokaż wiadomość

a co do lux_lux kiedys bya zainteresowana czyms ode nie ale jak poprosiłam o zdjęcia real to przestała odpowiadac pomimo moich upominan.
Ale ma juz 2 przekupki -pozytywne

Kiedys dziewczyny nazwały ja "dziewczyna od wypinki" <--- cytuje i podobno ze to jakis klon jakiejs uzytkowniczki, bylo zglaszane tu ale nie wiem czy do moderatorow

No własnie ten brak realnych zdjęć jest podejrzany, poza tym dziewczyna ma w wątku prawie same "perełki"...
__________________
Wymiana:
hand made

Szukam:
życzeniowy
ciuchowy


Olka954 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 17:09   #1768
elektrownia atomowa
Wtajemniczenie
 
Avatar elektrownia atomowa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: :-)
Wiadomości: 2 834
Przekupka: 49 pkt / 100% pozyt.
GG do elektrownia atomowa
Dot.: Targowiskowe ploteczki part II

Cytat:
Napisane przez redroses Pokaż wiadomość
ja szukałam uzytkowniczki z ktora umowiłam sie na wymiane i czekam...; ale nie ma jej ani na facebooku ani na nk...

a co do lux_lux kiedys bya zainteresowana czyms ode nie ale jak poprosiłam o zdjęcia real to przestała odpowiadac pomimo moich upominan.
Ale ma juz 2 przekupki -pozytywne

Kiedys dziewczyny nazwały ja "dziewczyna od wypinki" <--- cytuje i podobno ze to jakis klon jakiejs uzytkowniczki, bylo zglaszane tu ale nie wiem czy do moderatorow
Wysłałam maila oraz odezwałam się do niej na gg i czekam.

,,dziewczyna od wypinki"
dwie przekupki to nie zbyt wiele, chociaż zawsze coś. Może po prostu dziewczyna ma taki pomysł na swój wątek.Ja osobiście nie miałam z nią styczności.
__________________
Wymienię
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=973916
elektrownia atomowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 19:18   #1769
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 18 882
Przekupka: 239 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Targowiskowe ploteczki part II

Cytat:
Napisane przez Marciia Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy jest możliwość wywiązania się z wymiany bez konsekwencji, w przypadku gdy wizażanka miała wysłać paczkę już dawno temu? (w moim przypadku na szczęście ja miałam wysłać po otrzymaniu od niej paczki z powodu większej ilości przekupek). Dziewczyna nie odpowiada na wiadomości. Ostatnią wiadomość od niej dostałam prawie 3 tygodnie temu. Dodam, że wizażanka ma zero przekupek. Wkurza mnie to, ponieważ mogłam już tą rzecz dawno wymienić ;|
wyślij jej PW z konkretnym terminem i info, ze jak się nie wywiąże w tym terminie, wymianka jest unieważniona
tylko sprawdź czy się logowała w ogóle, bo różnie bywa
możesz PW wysłać do mojej wiadomości
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-17, 20:59   #1770
Marciia
Zadomowienie
 
Avatar Marciia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 946
Przekupka: 46 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Targowiskowe ploteczki part II

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość
wyślij jej PW z konkretnym terminem i info, ze jak się nie wywiąże w tym terminie, wymianka jest unieważniona
tylko sprawdź czy się logowała w ogóle, bo różnie bywa
możesz PW wysłać do mojej wiadomości
Właśnie czy się logowała to nie widać u niej w profilu, ale ostatnią wiadomość napisała na forum już dawno, tego samego dnia co mi ostatnią, więc wydaje mi się, że się nie logowała. W każdym razie czekam na znak od niej do piątku...
Marciia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Targowisko: ciuchlandia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:07.