Program Rodzina 500 plus - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-04-02, 11:42   #1861
motyla
Zakorzenienie
 
Avatar motyla
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5 934
Dot.: Program Rodzina 500 plus

Cytat:
Napisane przez dorris23 Pokaż wiadomość
Zanim dostanie emeryture to większość poumiera, moja mama harowała całe życie i co? Zmarła w wieku 55 lat. Ciotka i wujek podobnie, emerytury nie otrzymali. Gdzie są ich pieniądze? A no właśnie.
w necie są jakieś informacje na temat dziedziczenia emerytury - sprawdzałaś może? ja tak pobieżnie, nie wiem jak to wygląda w praktyce, ale coś tam niby się dziedziczy:

http://emerytura.gov.pl/wybor-ofezus/dziedziczenie/

zresztą dlatego mówię - trzeba zmienić ZUS, a nie naciskać na ludzi, żeby więcej rodzili.
motyla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-02, 11:44   #1862
Jamajka007
Zakorzenienie
 
Avatar Jamajka007
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pomiedzy niebem a piekłem
Wiadomości: 5 564
Dot.: Program Rodzina 500 plus

Cytat:
Napisane przez Onnaa88 Pokaż wiadomość
motyla
Moi niestety są dość bezpośredni dlatego takie uwagi z ich strony.Mam w rodzinie jedna ciocie które dzieci nie ma.Jej mąż owszem z partnerką z poprzedniego związku.Moja rodzina postrzega ja jako smutna osobę która żałuję że dzieci nie ma,według mojej mamy ciocia kupiła sobie psa żeby zapełnić pustkę po tym że dzieci nie posiada.Gdy zadałam pytanie czy kiedyś mojej mamie powiedziała,że żałuję że dzieci nie ma to mama odpowiedziała że nic jej takiego nie mówiła.Więc skąd takie przekonanie?Nie rozumiem czy osoby bez dzieci są gorsze?Przecież sama robię na swoją emeryturę i nie muszę plodzić dzieci żeby one na tą moją emeryturę pracowały
I ciocia nie płacze Twojej mamie w słuchawkę, że "zdążyła być w Tokio i Paryżu ale nie zdążyła zostać mamą"?
Kurde, skąd u ludzi przekonanie, że tylko dzieci dają szczęście, a jak ktoś ich nie posiada to na pewno tego żałuje?
__________________

"Każdy popełnia głupstwa, kiedy jest nieszczęśliwy.."



Jamajka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-02, 11:45   #1863
Onnaa88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 200
Dot.: Program Rodzina 500 plus

Motyla
Wiesz wiele osób nie da rady pracować tak długo dlatego wydłużenie wieku nie jest dobrym pomysłem.Ja osobiście wolałabym dostać mniejsza emeryturę ale jej doczekać niż martwić się że nie mam rady tak długo pracować.
Onnaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-02, 11:47   #1864
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Program Rodzina 500 plus

Sprawa w sadzie w sprawie poronienia.
Świadkowie;
-aptekarka czy gdy kupowala test ciążowy to byla usmiecnieta czy zmartwiona?
-ginekolog, jak przyjęła wiadomosc o ciazy? Byla szczęśliwa, zalamana, czy zaskoczona?
-ojciec dziecka czy była zadowolona z ciąży? Czy dbala o siebie?
-sprzedawczyni, czy w ciagu ostatnich tygodni kupowala w sklepie alkohol, papierosy lub chipsy? Jaka kupowala zywnosc?
itp. i itd.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-02, 11:47   #1865
dorris23
Pyskatka
 
Avatar dorris23
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Daleko w świecie
Wiadomości: 2 832
Dot.: Program Rodzina 500 plus

Co do ustawy aborcyjnej to debilizm. Tak mozna to tylko nazwać. Są tak poważne uszkodzenia płodów, że te dzieci nie mają szans przeżycia i albo umierają jeszcze w łonie albo zaraz po urodzeniu. W najgorszym przypadku męczą się całe życie. Po co świadomie sie na to narazac? Debilizm.
__________________
Najważniejsza na świecie jest rodzina.
Najpierw ta, w której się urodziłeś.
Później ta, którą sam stworzyłeś.
dorris23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-02, 11:48   #1866
Onnaa88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 200
Dot.: Program Rodzina 500 plus

Bo takim tokiem myślenia to nam nie długo ten wiek wydłuża o kolejne 10 lat byle dostać kilka stów więcej.Tak jak pisałam są zawody w których osoby nie poradzą sobie z tak długą praca. Przykład mojej mamy która musi w pracy dużo dźwigać.Wszystko po kolei jej siada,nie ma możliwości na awans a tu jeszcze jakieś 15 lat ciężkiej pracy jej zostanie.Wtedy będę musiała ja utrzymywać?Bo mój tato też schodowany złamał kręgosłup i z jego chorobowego nie dadzą rady się utrzymać.
Onnaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-02, 11:49   #1867
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Program Rodzina 500 plus

Cytat:
Napisane przez Jamajka007 Pokaż wiadomość
Widzę teraz jeszcze jeden problem tej ustawy.
Jak dobrze zauważyła autorka posta, o którym jest tam mowa, kobiety z obawy o ciążę, od razu pójdą na L4. Czyli potencjalny pracodawca będzie ostrożnie patrzył na kandydatki i bardziej skłaniał sie w stronę kandydatów

Chyba zacznę sobie wpisywać w CV jako zaleta "nie planuję dzieci"


Jest jeszcze jeden plus prorodzinny. Kobiety w wieku rozrodczym do pracy nie beda przyjmowane, wiec z nudow beda dzieci rodzic
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-02, 11:49   #1868
Jamajka007
Zakorzenienie
 
Avatar Jamajka007
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Pomiedzy niebem a piekłem
Wiadomości: 5 564
Dot.: Program Rodzina 500 plus

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Sprawa w sadzie w sprawie poronienia.
Świadkowie;
-aptekarka czy gdy kupowala test ciążowy to byla usmiecnieta czy zmartwiona?
-ginekolog, jak przyjęła wiadomosc o ciazy? Byla szczęśliwa, zalamana, czy zaskoczona?
-ojciec dziecka czy była zadowolona z ciąży? Czy dbala o siebie?
-sprzedawczyni, czy w ciagu ostatnich tygodni kupowala w sklepie alkohol, papierosy lub chipsy? Jaka kupowala zywnosc?
itp. i itd.
oraz:
-starsza pani sąsiadka (bo ona wie przecież wszystko)
-proboszcz parafii, czy kobieta modliła się za zdrowie dziecka
-niedoszli dziadkowie, czy nie przekazali swoim dzieciom złych genów?
-pracodawca: czy chciała pracować, czy może on ją do tego zmuszał?
__________________

"Każdy popełnia głupstwa, kiedy jest nieszczęśliwy.."



Jamajka007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-02, 11:50   #1869
motyla
Zakorzenienie
 
Avatar motyla
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5 934
Dot.: Program Rodzina 500 plus

Cytat:
Napisane przez Onnaa88 Pokaż wiadomość
motyla
Moi niestety są dość bezpośredni dlatego takie uwagi z ich strony.Mam w rodzinie jedna ciocie które dzieci nie ma.Jej mąż owszem z partnerką z poprzedniego związku.Moja rodzina postrzega ja jako smutna osobę która żałuję że dzieci nie ma,według mojej mamy ciocia kupiła sobie psa żeby zapełnić pustkę po tym że dzieci nie posiada.Gdy zadałam pytanie czy kiedyś mojej mamie powiedziała,że żałuję że dzieci nie ma to mama odpowiedziała że nic jej takiego nie mówiła.Więc skąd takie przekonanie?Nie rozumiem czy osoby bez dzieci są gorsze?Przecież sama robię na swoją emeryturę i nie muszę plodzić dzieci żeby one na tą moją emeryturę pracowały
hm, to ciekawe co z ludźmi, którzy nie mogą mieć dzieci...

oczywiście, że my zarabiamy na swoje emerytury. nie wiem, skąd w ogóle pomysł, że cudze dzieci na nasze emerytury robią. tyle ile wpłacimy do ZUSu, tyle wyciągniemy, przynajmniej w teorii.

problem jest gdzie indziej - potrzeba jest więcej ludzi na opłacenie emerytur gwarantowanych czy na emerytury dla zawodów (typu policjant czy wojskowy), gdzie pracuje się 20 lat i można sobie zostać emerytem. to na te emerytury potrzeba więcej dzieci.

doczytałam o Twoich rodzicach i o ich pracy i masz rację, muszę się z tym argumentem zgodzić.

moja mama z kolei już jest w wieku emerytalnym, ale bardzo chce pracować, bo wyliczyli jej śmiesznie niską emeryturę. niestety każdego dnia się boi, że pracodawca jej podziękuje. w naszym kraju jest tyle niedociągnięć, że aż nie wiadomo, czy się śmiać czy płakać.

Edytowane przez motyla
Czas edycji: 2016-04-02 o 12:00
motyla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-02, 12:03   #1870
StarFighter
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 319
Dot.: Program Rodzina 500 plus

Można jechac na Slowacje w razie czego dziewczęta, nie panikujcie
StarFighter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-02, 12:04   #1871
motyla
Zakorzenienie
 
Avatar motyla
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5 934
Dot.: Program Rodzina 500 plus

Cytat:
Napisane przez StarFighter Pokaż wiadomość
Można jechac na Slowacje w razie czego dziewczęta, nie panikujcie
masz może więcej takich genialnych rad?
motyla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-02, 12:05   #1872
StarFighter
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 319
Dot.: Program Rodzina 500 plus

Są ważniejsze sprawy z jakimi będziemy miec do czynienia np 500+ albo obnizka wieku emerytalnego



Nie mam więcej rad, chce doradzic

Nie można robić z problemu aborcji sprawy ogolnonarodowej

Edytowane przez StarFighter
Czas edycji: 2016-04-02 o 12:07
StarFighter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-02, 12:06   #1873
Onnaa88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 200
Dot.: Program Rodzina 500 plus

Motyla
To ten nie fajna sytuacja Twojej mamy,na moje to jakoś prawo powinno jednak chronić te starsze osoby przez zwolnieniem.
Tu wszystko działa tak jak należy
Znów zaczynam się zastanawiam nad wyjazdem za granicę nie czuje się na tyle bezpiecznie w swoim kraju.Mieszkałam kiedyś w Holandii aż trzy lat i wszystko wydawał się o wiele łatwiejsze.
Onnaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-02, 12:06   #1874
motyla
Zakorzenienie
 
Avatar motyla
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5 934
Dot.: Program Rodzina 500 plus

Cytat:
Napisane przez StarFighter Pokaż wiadomość
Są ważniejsze sprawy z jakimi będziemy miec do czynienia np 500+ albo obnizka wieki emerytalnego
nieprawda, zdrowie i życie kobiet bije na głowę jakiekolwiek rozdawnictwo czy emerytury
motyla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-02, 12:07   #1875
Onnaa88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 200
Dot.: Program Rodzina 500 plus

Czas iść do pracy w taki ładny słoneczny dzień miłego dnia wam życzę
Onnaa88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-02, 12:07   #1876
StarFighter
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 319
Dot.: Program Rodzina 500 plus

No tak ale jak życie matki jest zagrożone to ciaze się usunie i juz
StarFighter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-02, 12:11   #1877
201607211025
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 659
Dot.: Program Rodzina 500 plus

To kpina, żeby wypłacać pieniądze do 18 roku życia, a w szczególności patolom, którzy zakończyli już swoją edukację, bo mają lepsze rzeczy do roboty, np. bujanie się po osiedlu, czy spanie do 13.

---------- Dopisano o 13:11 ---------- Poprzedni post napisano o 13:09 ----------

Cytat:
Napisane przez StarFighter Pokaż wiadomość
Nie można robić z problemu aborcji sprawy ogolnonarodowej
Akurat to jest sprawa ważniejsza, niż te zasiłeczki.
201607211025 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-02, 12:14   #1878
dorris23
Pyskatka
 
Avatar dorris23
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Daleko w świecie
Wiadomości: 2 832
Dot.: Program Rodzina 500 plus

Dzięki projekcie tej ustawy aborcyjnej mam wrażenie, że nasz naród zamiast iść do przodu to się cofa.

---------- Dopisano o 12:14 ---------- Poprzedni post napisano o 12:12 ----------

Patrzcie na to, prezerwatywy na receptę?
http://www.wysokieobcasy.pl/wysokie-...Redirects=true

Swoją drogą to żart prima ale i do tego może jeszcze dojść :P
__________________
Najważniejsza na świecie jest rodzina.
Najpierw ta, w której się urodziłeś.
Później ta, którą sam stworzyłeś.

Edytowane przez dorris23
Czas edycji: 2016-04-02 o 12:15
dorris23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-02, 12:14   #1879
motyla
Zakorzenienie
 
Avatar motyla
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5 934
Dot.: Program Rodzina 500 plus

Cytat:
Napisane przez StarFighter Pokaż wiadomość
No tak ale jak życie matki jest zagrożone to ciaze się usunie i juz
nowa ustawa antyaborcyjna tego zabrania.

Dorris, może to prima aprilis : D
motyla jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-02, 12:16   #1880
dorris23
Pyskatka
 
Avatar dorris23
 
Zarejestrowany: 2015-04
Lokalizacja: Daleko w świecie
Wiadomości: 2 832
Dot.: Program Rodzina 500 plus

Cytat:
Napisane przez motyla Pokaż wiadomość
nowa ustawa antyaborcyjna tego zabrania.

Dorris, może to prima aprilis : D
No tak, niby żart ale po co im podsuwać pomysły?
__________________
Najważniejsza na świecie jest rodzina.
Najpierw ta, w której się urodziłeś.
Później ta, którą sam stworzyłeś.
dorris23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-02, 12:17   #1881
StarFighter
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 319
Dot.: Program Rodzina 500 plus

Doris ale czemu sądzisz ze kasowanie dzieci bez powodu jest cofaniem się (wyłączając, gwałty, zagrożenie zycia mamy) widocznie taka jest wola narodu w końcu wygrał Pis z dużą przewagą razem ze swoimi wszystkimi projektami
StarFighter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-02, 12:18   #1882
motyla
Zakorzenienie
 
Avatar motyla
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5 934
Dot.: Program Rodzina 500 plus

Cytat:
Napisane przez dorris23 Pokaż wiadomość
No tak, niby żart ale po co im podsuwać pomysły?
czekam na dzień, w którym ogłoszą, że przeprowadzili szeroko zakrojoną akcję na cały kraj polegająca na dziurawieniu gumek i zamianie pigułek anty na witaminę C i nie byłabym tym specjalnie zdziwiona.

---------- Dopisano o 13:18 ---------- Poprzedni post napisano o 13:18 ----------

Cytat:
Napisane przez StarFighter Pokaż wiadomość
Doris ale czemu sądzisz ze kasowanie dzieci bez powodu jest cofaniem się (wyłączając, gwałty, zagrożenie zycia mamy) widocznie taka jest wola narodu w końcu wygrał Pis z dużą przewagą razem ze swoimi wszystkimi projektami

a może poczytaj, co jest w nowej proponowanej ustawie? bo wyraźnie nie wiesz, o czym mówisz. poza tym, czy oni nie obiecywali przypadkiem, że za aborcję się nie wezmą?

i pigułki "po" będą zakazane, fajnie będzie

Edytowane przez motyla
Czas edycji: 2016-04-02 o 12:21
motyla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-02, 12:19   #1883
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Program Rodzina 500 plus

No nie liczcie na to żer wizażanek potrafi czytać i to ze zrozumieniem, on swoje wie i będzie głupoty klepał aż się kiedyś ze ścianą zderzy.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-02, 12:26   #1884
StarFighter
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 319
Dot.: Program Rodzina 500 plus

Rzeczywiście muszę dopiero przeczytać ustawę

Po prostu nie wierze ze nie ma tam zapisów o zagrożeniu zycia mamy i o ciąży spowodowanej czynem zabronionym
StarFighter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-02, 12:27   #1885
201604301943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7 169
Dot.: Program Rodzina 500 plus

[1=ce453443562697063682673 4dc4cc81c1d23e519_62b0fbf 266bee;58285116]Swoją drogą mojej mamie przedszkolanki proponowały, żeby mnie posłała do szkoły rok wcześniej. I nie posłała z powodów podobnych do "zabieranie dzieciństwa". A potem przez całą podstawówkę nudziłam się na lekcjach.
Na lekcji matmy nauczycielka miała zwyczaj wypisywania od razu 3 zadań na tablicy, potem było po kolei robione wspólnie, lub każdy sam, jeśli chciał. Gdy miałam zrobione wszystkie klasa na tablicy kończyła pierwsze. Takie memento dla tych sądzących, że szkoda dzieciaczków do szkoły.
[/QUOTE]
High five. Moja mama myślała o wcześniejszym posłaniu mnie do szkoły, ale niestety uległa argumentom o zabieraniu dzieciństwa. Może nie zasmuciłabym jej faktem, że nie lubię matematyki - a nie lubiłam, bo zadania były typu 3 jabłka na obrazku, policz i wpisz cyfrę, w momencie gdy ja potrafiłam np. dzielić pisemnie.

Cytat:
Napisane przez Onnaa88 Pokaż wiadomość
luter20
Jak ktoś nie może mieć dzieci to też nie powinien dostawać emerytury? Co wtedy z takimi ludźmi?
Przymusowe zapłodnienie in vitro! A nie... in vitro nielegalne...

Cytat:
Napisane przez Krolowa Julianna Pokaż wiadomość
Ale to też wina systemu pracy. Pielęgniarki pracują nie tylko przy "obsludze" pacjentów oddzialowych - zajmuja sie tez przeciez formalnosciami czy pobieraniem próbek dla laboratoriow. Tu jest duża wina pracodawcy ze nie przesuwa powiedzmy osób 10-15 lat przed emeryturą do innych zadań jeżeli w obrębie danego zawodu jest teoretycznie taka możliwość.
Nie bardzo jest kim przesuwać. Średnia wieku personelu pielęgniarskiego jest bardzo wysoka, większość osób musiałaby mieć zapewnione te "biurkowe" stanowiska. Poza tym czemu młode mają sobie niszczyć kręgosłupy, żeby powtarzać za kilka lat ten sam problem? Potrzeba więcej personelu, potrzeba sanitariuszy dysponujących siłą, a przede wszystkim sprzętu, takiego jak w innych krajach, który wyręcza człowieka z używania siły.

Cytat:
Napisane przez Jamajka007 Pokaż wiadomość
Dlatego to nie policjanci i żołnierze, tylko taki pan Miecio powinien mieć prawo do wcześniejszej emerytury. Chociaż wszystko zależy od uwarunkowań indywidualnych, spotkałam ekipę panów grubo po 60 (jeden miał ponad 70) i żwawo pracowali, chociaż przyznawali że jest ciężko.
Policjantom należy odebrać wcześniejsze emerytury i wiele innych przywilejów. Jak widzę, kto tam idzie na renty, emerytury, to mnie szlak trafia.

Cytat:
Napisane przez motyla Pokaż wiadomość
z punktu widzenia PiSu, to to jest idealny sposób na większą liczbę narodzin. polecam każdemu poczytać, co znajduje się w tej ustawie antyaborcyjnej - kosmos, ludzie, kosmos.

http://polska.newsweek.pl/hit-facebo...,383121,1.html
To jest przerażające...

Cytat:
Napisane przez StarFighter Pokaż wiadomość
A co mnie obchodzi ustawa antyaborcyjna jak ma byc obniżony wiek emerytalny i tak nie ma aborcji dopuszczalnej w Polsce poza 3 przypadkami
Ty tak serio?
Doczytałam, jesteś facetem, to wiele tłumaczy, choć tak na prawdę nic nie tłumaczy. Co cię obchodzi cudze zdrowie i życie, co nie? W końcu w twoje nikt się nie wtrąca, bo tak jak biskupi, jesteś mężczyzną.

Cytat:
Napisane przez Jamajka007 Pokaż wiadomość
Widzę teraz jeszcze jeden problem tej ustawy.
Jak dobrze zauważyła autorka posta, o którym jest tam mowa, kobiety z obawy o ciążę, od razu pójdą na L4. Czyli potencjalny pracodawca będzie ostrożnie patrzył na kandydatki i bardziej skłaniał sie w stronę kandydatów

Chyba zacznę sobie wpisywać w CV jako zaleta "nie planuję dzieci"
Niedawno trochę w tym temacie rozmawiałam ze znajomym prowadzący sklep. Mówił wprost, że jeżeli ma opcję, to do pracy chętniej przyjmuje mężczyznę. Ale jak mi powiedział o paru kwestiach z ZUSem, to mu się nie dziwię.

Cytat:
Napisane przez dorris23 Pokaż wiadomość
Co do ustawy aborcyjnej to debilizm. Tak mozna to tylko nazwać. Są tak poważne uszkodzenia płodów, że te dzieci nie mają szans przeżycia i albo umierają jeszcze w łonie albo zaraz po urodzeniu. W najgorszym przypadku męczą się całe życie. Po co świadomie sie na to narazac? Debilizm.
To wszystko jeszcze "pół biedy", jeśli można tak powiedzieć w tym przypadku. Ale jeżeli ta ustawa zabroni leczenia ciąż pozamacicznych czy zaśniadu groniastego, to będzie to bestialstwo.
201604301943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-02, 12:27   #1886
StarFighter
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 319
Dot.: Program Rodzina 500 plus

Pigulki "po" szkodzą zdrowiu i mogą negatywnie wplywac na przyszłą ciążę
StarFighter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-02, 12:29   #1887
motyla
Zakorzenienie
 
Avatar motyla
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 5 934
Dot.: Program Rodzina 500 plus

Cytat:
Napisane przez StarFighter Pokaż wiadomość
Rzeczywiście muszę dopiero przeczytać ustawę

Po prostu nie wierze ze nie ma tam zapisów o zagrożeniu zycia mamy i o ciąży spowodowanej czynem zabronionym
Cytat:
Napisane przez StarFighter Pokaż wiadomość
Pigulki "po" szkodzą zdrowiu i mogą negatywnie wplywac na przyszłą ciążę
chętnie z Tobą porozmawiam kiedyś w tym temacie, ale naprawdę, doedukuj się, bo Twoja niewiedza jest porażająca.

chętnie poczytam swoją drogą o tych strasznych skutkach pigułek po - masz może jakieś ciekawe źródła?
motyla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-02, 12:30   #1888
StarFighter
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-03
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 319
Dot.: Program Rodzina 500 plus

MetalFish tu nie chodzi o to ze jestem przeciwny przerywaniu ciąży bez uzasadnienia
StarFighter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-02, 12:30   #1889
201604301943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7 169
Dot.: Program Rodzina 500 plus

Cytat:
Napisane przez StarFighter Pokaż wiadomość
Rzeczywiście muszę dopiero przeczytać ustawę

Po prostu nie wierze ze nie ma tam zapisów o zagrożeniu zycia mamy i o ciąży spowodowanej czynem zabronionym
Właśnie o to chodzi, żeby zlikwidować te wyjątki od zakazu, które były do tej pory. Bo to wg Kościoła jest niedopuszczalny kompromis i aborcja ma być zakazana w każdym przypadku, bez najmniejszego wyjątku.
201604301943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-02, 12:31   #1890
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Program Rodzina 500 plus

Metal fish a czy myślisz ze te imbecyle rozróżnią ciąże pozamaciczną czy zaśniad częściowy ( z tkankami płodu) czy całkowity od fizjologicznej ciąży? Nie bo są imbecylami którzy potrafią jedynie wrzeszczeć o zabijaniu niewinnych ( oczywiście aborcja w ich rodzinie to ZUPEŁNIE inna sprawa).
dacn jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-23 12:42:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:53.