Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.3. - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-10-01, 10:39   #1861
BYou
MBZ♥
 
Avatar BYou
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród;)
Wiadomości: 11 918
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.3.

Alliw
jeszcze raz dla Solenizanta


zapomniałamRoszpunka dostała od Dziadków ten kombinezon z hm-u dwuczęściowyprześliczny jestma takie gumki regulowane przy nogawkach żeby trzymał buciki-akurat w muklukach czy emu będzie Jej ciepłotakże kupię jeszcze jeden jednoczęściowy i wsio
Dostała jeszcze berecik/czapeczkę z rękawiczkami z hmu-u taki różowy komplet i koszulę dżinsową
__________________


BYou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 10:40   #1862
oldzinx
Raczkowanie
 
Avatar oldzinx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 493
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.3.

Cytat:
Napisane przez kasia86bgo Pokaż wiadomość
NO WIEC WITAM sie z Wami na Polskiej Zimi
- lot minol szybko, Milus byl ciut markotny przez pierwsze 15 min, no ale nim zdarzylismy sie wzbic w przestworza ten juz smacznie spal - obudzil sie jakos ok 15min przed ladowaniem, szybie podanie do osoby obok - i mama ledwo do Wc zdarzyla, bo akurat tak sie udasowil ze mi na pecherza nacikal, no a jak spl, to go przekladaniem nie chciala rozbudza - haha.
witamy w PL, za udaną podróż

Cytat:
Napisane przez nestelle Pokaż wiadomość
ja prawie zawsze bez wozka jestem ....
zdrowka dla Tomka oby nic sie nie rozwinelo .
Dziękujemy

O nie, ja już bez wózka nie idę nigdzie. Mogę go pchać z Tomkiem na rękach ale wrzucę do niego wszystkie klamoty i jakoś lżej

Cytat:
Napisane przez Agateczka* Pokaż wiadomość
zdrówka dla Tomcia
a ty to nieźle obładowana szłaś
Jak taki menel Zachwiej spod sklepu wyglądałam, no tylko że on bez dziecka chodzi ale zawsze reklamówkami obwieszony .

Cytat:
Napisane przez Tasia34 Pokaż wiadomość
Nie gniewaj się, ale za pogrubione
No i zdrówka oczywiście
Haha, nie gniewam się, sama z siebie miałam ubaw.
Ciekawi mnie tylko czemu Tomek zawsze jak gdzieś wyjdziemy musi się zasikać. Może to z powodu emocji albo zmiany temperatury nie wiem. Ale tak pampka zasikał że aż przeciekło.
Ale jedna rzecz mnie wkurzyła, nie było w przychodni żadnego przewijaka, nic. Jak zapytałam babki w rejestracji gdzie tu można dziecko przebrać to mi pokazuje że w przedsionku/wejściu jest stolik. Ciekawe jak tam miałam przebrać, jak wszyscy wchodzą i wychodzą, przeciąg i zimno. Qrwa no, musiałam dwa krzesła złączyć, pielucha pod tyłek i tak przewijałam w poczekalni . O karmieniu już nie wspomnę...

buziaki dla wszystkich cioć za zdrówka dla Tomcia

Cytat:
Napisane przez mamaNastuni Pokaż wiadomość
Witam
Byłam u lekarza z moim kręgosłupem i doktor powiedziała mi, że nie może dać mi niczego na ból. Dostałam skierowanie na rehabilitację. Byłam też na zakupach i kupiłam sobie 2 sukienki I mąż w końcu wrócił

Nastunia kończy dzisiaj 5 miesięcy Rośnie mi moja baba
dla Nastuni i dla wszystkich dzisiejszych solenizantów
Dziewczyny już pisały a ja się podpinam, lepiej bez paska

Cytat:
Napisane przez Luna0 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
u nas kiepściutko, mały chory. Dziś dopiero byliśmy u lekarza bo w weekend to tylko pogotowie (z reguły zostawiają żeby zarobić i dzieciaczki dopiero tam łapią porządne choróbska ) na szczęście ma tylko kaszel i katar ale żadnych zmian na płuckach
ciężki był weekend.. szczególnie noce, w sobote TŻ czekał do 2 z małym co chwile go uspokajając itp. a od 2 do 5 pełniłam warte ja-i się wyspałam! Gorzej było w piątek jak go lulałam prawie całą noc-pół godziny lulania=5 minut snu
wczorajsza noc już dobrze przebudzał się bo kaszlał ale spał dalej w łóżeczku łądnie, o 4:30 obudził się na cyca więc jak zawsze wzięłam do łóżka ale po cycu nie mógł sobie zasnąć i się rozryczał więc wstałam żeby go wziąść do wózka a wtedy on się powyginał tak że nagle cisza-zasnął. Tylko ja nie miałam się gdzie położyć! Musiałam budzić TŻ żeby jakoś spróbował się na boczku ze mną zmieścić.. za to młody spał do 7
ogólnie jest mi bardzo cieżko bo zaraziłam się od Kamila i o ile np rano mam energię to nagle czuje się jak pijana, wszystko mi boli i opadam kompletnie z sił.. straszne to jest chorować przy dziecku..
szybkiego powrotu do zdrowia dla ciebie i synka.

Witamy,
Tomek wsio ok. Zdrowy, więcej z nosa leci ale odciągam na bieżąco. A i coś wam powiem, wstał dzisiaj przed 7 doszłam do wniosku że wcześniej spał tak krótko bo mogło mu być po prostu zimno w głowę, bo reszta ciała porządnie otulona była. Ostatnie noce dosyć chłodne były a dopiero od wczoraj u nas w bloku grzeją. Odkręciłam na noc grzejnik i było ciepło. Ciekawe jak jutro będzie. A i muszę jakiś dobry termometr pokojowy kupić.

Alliw, Janek ma włosy jak Tomek
__________________
Tomuś

Edytowane przez oldzinx
Czas edycji: 2013-10-01 o 10:46
oldzinx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 10:41   #1863
corka_rosy
Wtajemniczenie
 
Avatar corka_rosy
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: dom-niedom
Wiadomości: 2 500
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.3.

Cytat:
Napisane przez alliw Pokaż wiadomość
I dla wszystkich fanek Jankowych włosów foto z nową fryzurą
Piękności!
I dla Ciebie, odzywaj się tu częściej!
__________________
zgodnie z planem, zgodnie z logika, zgodnie z ogólnie przyjętymi zasadami,
zgodnie z Biblią, Koranem, Torą i komiksami


21.04.2013.
corka_rosy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 10:42   #1864
maria28
Kniaginia
 
Avatar maria28
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 799
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.3.

Witam

Cytat:
Napisane przez Tasia34 Pokaż wiadomość
Myślałam, że Was nadrobię, ale nie dam rady... Obejrzeliśmy w końcu 1. odcinek ostatniej serii Dextera Uwieeelbiam
TŻ chory, boję się, że zarazi Małego i mnie... W dodatku będzie chrapał przez katar...
My już skończyliśmy ostatnią serię. Dość przewidywalna, a wątek z tym prokuratorem oderwany nawet od amerykańskiej rzeczywistości
Ale i tak lubimy oglądać
Zdrówka!

Cytat:
Napisane przez nestelle Pokaż wiadomość
w ogole to mam wrazenie tez ze ja najmniej z Was sie tym wszystkim przejmuje .... ja po prostu mysle ze dziecku jesli jest na cycu nic nie zabraknie i obojetnie ile sloiczkow i czego sie naje ,ile i jakich kaszek zje badz nie zje - bedzie ok .......
No ale to Twoje 3 dziecko
Ja jestem po środku, pomiędzy nieprzejmującą się nestelle a mamami, które skrupulatnie zapisują kiedy, co, ile zjadło dziecko itp., itd. Pediatra mnie prześwięci, bo ja jakoś nonszalancko do tego podchodzę.

No i druga sprawa, wydaje mi się, że mamy, które niedługo wracają do pracy, muszą szybciej przejść na podawanie stałych pokarmów.

Cytat:
Napisane przez Malpka Pokaż wiadomość

no i kończymy dziś 7 miesięcy


Cytat:
Napisane przez despa Pokaż wiadomość
wiesz co , ale to wynika z programów z jakim dzieci uczą- co jakis czas zmieniają i program i wymagania i nie biorą pod uwage mozliwości dzieci,
Już się boję pójścia dziecka do szkoły.



Ja już po montażu rolet i żaluzji. Panowie byli tak mili, że za niewielką opłatą zamontowali mi też karnisz w Róży pokoju. Mieli detektor przewodów i zbrojeń, więc TŻ już nie musi przeżywać (on miał montować, ale się bał).
Róża dzielnie zniosła ich pobyt. Wiertarkę najchętniej wzięłaby do buzi.
maria28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 10:47   #1865
Dragusia88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 5 748
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.3.

Cytat:
Napisane przez alliw Pokaż wiadomość
Teraz w skrócie co u nas. Dziś kończymy 7 miesięcy

I dla wszystkich fanek Jankowych włosów foto z nową fryzurą

wow jaka czuprynka fajna

Cytat:
Napisane przez maria28 Pokaż wiadomość

Róża dzielnie zniosła ich pobyt. Wiertarkę najchętniej wzięłaby do buzi.
będzie jakimś majstrem

uff w końcu zjadł i poległ, bo juz się bałam że jeść nie chce. oby wstał w lepszym humorze
__________________

Dragusia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 11:02   #1866
alliw
Zadomowienie
 
Avatar alliw
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 331
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.3.

Cytat:
Napisane przez BYou Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Witam się tylko bo mamy awarię internetu:/będę podczytywać z telefonu ale z pisaniem gorzej.
No własnie kogoś mi brakowało

Cytat:
Napisane przez Dragusia88 Pokaż wiadomość
dziś w nocy u nas był nalot kosmitów. a teraz do soboty włącznie jestem praktycznie sama


Corka, a jak twoje cycki? rozhulały się?

---------- Dopisano o 11:56 ---------- Poprzedni post napisano o 11:48 ----------

Cytat:
Napisane przez BYou Pokaż wiadomość
Alliw
jeszcze raz dla Solenizanta
Cytat:
Napisane przez corka_rosy Pokaż wiadomość
Piękności!
I dla Ciebie, odzywaj się tu częściej!
Cytat:
Napisane przez Dragusia88 Pokaż wiadomość

wow jaka czuprynka fajna
dziękujemy

Cytat:
Napisane przez oldzinx Pokaż wiadomość
Jak taki menel Zachwiej spod sklepu wyglądałam, no tylko że on bez dziecka chodzi ale zawsze reklamówkami obwieszony .


dziwczyny które chciały ciepłe buciki, na tej stronce są fajne:
http://www.babyssecret.pl/today.html
tylko trzeba sie zalogowac

---------- Dopisano o 12:02 ---------- Poprzedni post napisano o 11:56 ----------

Moderna, pytanko mam jeszcze o tego konika z lamaze, bo wiem ze masz. Marcel jest nim zainteresowany? Bo ciocia chce cos Jankowi kupic i mam cos zasugerowac , a ten konik mi sie podobał juz dawno.
__________________
Jaś - 01.03.2013
http://www.suwaczki.com/tickers/relgi09kcmhyv1un.png
alliw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 11:09   #1867
maria28
Kniaginia
 
Avatar maria28
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 799
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.3.

Cytat:
Napisane przez Dragusia88 Pokaż wiadomość
dziś w nocy u nas był nalot kosmitów. zaczynamy dzień od kupy w pampersie i na gaciach, ale ponieważ Florek od jakiegoś czasu nie lubi się przebierać odrazu chce na brzuch to kupa była u niego w pampersie, na jego gaciach, na moich gaciach, moje ręce w kupie, jego nogi eh ;/ do tego obroty raz w jedną raz w drugą strone połączone z darciem się ( jego darciem póki co) nie wiem ile nam to zajeło czasu i chusteczek do wycierania.
Dzień kupy


Cytat:
Napisane przez alliw Pokaż wiadomość
Dziś kończymy 7 miesięcy
Hej!
Boska fryzura i boski uśmiech Janka!

Cytat:
Napisane przez BYou Pokaż wiadomość
zapomniałamRoszpunka dostała od Dziadków ten kombinezon z hm-u dwuczęściowyprześliczny jestma takie gumki regulowane przy nogawkach żeby trzymał buciki-akurat w muklukach czy emu będzie Jej ciepłotakże kupię jeszcze jeden jednoczęściowy i wsio
Dostała jeszcze berecik/czapeczkę z rękawiczkami z hmu-u taki różowy komplet i koszulę dżinsową
Fajne prezenty

Cytat:
Napisane przez oldzinx Pokaż wiadomość
Tomek wsio ok. Zdrowy, więcej z nosa leci ale odciągam na bieżąco. A i coś wam powiem, wstał dzisiaj przed 7
maria28 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-01, 11:51   #1868
anika_s
Wtajemniczenie
 
Avatar anika_s
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 2 381
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.3.

Cytat:
Napisane przez kasia86bgo Pokaż wiadomość

NO WIEC WITAM sie z Wami na Polskiej Zimi
- lot minol szybko, Milus byl ciut markotny przez pierwsze 15 min, no ale nim zdarzylismy sie wzbic w przestworza ten juz smacznie spal - obudzil sie jakos ok 15min przed ladowaniem, szybie podanie do osoby obok - i mama ledwo do Wc zdarzyla, bo akurat tak sie udasowil ze mi na pecherza nacikal, no a jak spl, to go przekladaniem nie chciala rozbudza - haha.
witamy

---------- Dopisano o 12:49 ---------- Poprzedni post napisano o 12:44 ----------

Cytat:
Napisane przez maria28 Pokaż wiadomość
Dzień kupy
no Oliwia też dzisiaj zrobiła giganta całe plecy , szyja, przy przebieraniu
jeszcze doszło prześcieradło z przewijaka i pudełko z chusteczkami
no i robimy pranko

---------- Dopisano o 12:51 ---------- Poprzedni post napisano o 12:49 ----------

Cytat:
Napisane przez maria28 Pokaż wiadomość
Ja już po montażu rolet i żaluzji. Panowie byli tak mili, że za niewielką opłatą zamontowali mi też karnisz w Róży pokoju. Mieli detektor przewodów i zbrojeń, więc TŻ już nie musi przeżywać (on miał montować, ale się bał).
uuu
__________________
15-07-2006 jestem żona
od 13-04-2013 najszczęśliwsza mama na świecie
http://suwaczki.slub-wesele.pl/201304134865.html
anika_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 11:52   #1869
kasia86bgo
Zakorzenienie
 
Avatar kasia86bgo
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: NO / PL
Wiadomości: 4 205
GG do kasia86bgo Send a message via Skype™ to kasia86bgo
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.3.

Cytat:
Napisane przez nestelle Pokaż wiadomość
za podroz .
ile zostajesz w PL?
a ja taka ciebie ciekawa a Ty wpadasz i znikasz .no nic zapytam teraz .
jak Ci poszlo z tymi lokatorami -brudasami?
i jak ci sie ulozylo damsko-mesko ...wyszlo /wychodzi cos z tym Johnem?(dobrze pamietam imie?) .
10.11 qracam - Mlody ma wizyte w helse no i 8.12 juz znwou laduje w PL - swieta chrzciny - po nowym roku to chyba dopiero w sierpniu na 2 tyg przylece, bo wszk juz do pracy trza bedzie wrocic.


loktorzy wyprowadzili sie nim zdarzylam z pl wrocic - ale podono takie akcje sie tam dzieja, zem szczelkiwa ze takich nie odtawiali jak mieszkali ze man

co do Johna ... szkoda slow



Cytat:
Napisane przez Tasia34 Pokaż wiadomość
Już sporo od rana naskrobałyście, zaraz będę nadrabiać
Ale tylko pochwalimy się - dziś byliśmy u ortopedy i usg od razu - stawy biodrowe już się zmineralizowały (jądra kości znaczy się ), wszystko jest ok Teraz wizyta, jak już Krzyś będzie chodził
Wypytała, co już robi, zresztą sam jej pokazał na kozetce Został wychwalony, że taki silny, ruchliwy, ponad wiek Podobno to, co wyczynia, to po 6 mcu dzieci robią I do miesiąca czasu może już raczkować
No to się nieskromnie pochwaliłam Ale z dumy to prawie pękłam
no bo jak Jadra sa Ok to wszytsko musi hihi.



dobra dzis jest dzien marudzenia, spal mi 2h - ale Mlodsza dzis szl na 13. na wykaldy wiec do 11. okupowala kompa.

zaraz sie zbieram na spacer - i tacie w aptece jakies pastylki musz kupic

do pozniej.
__________________
Miluś

http://suwaczki.maluchy.pl/li-65599.png
kasia86bgo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 11:56   #1870
anika_s
Wtajemniczenie
 
Avatar anika_s
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 2 381
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.3.

Cytat:
Napisane przez Tasia34 Pokaż wiadomość
TŻ chory, boję się, że zarazi Małego i mnie... W dodatku będzie chrapał przez katar...
zdrówka i kurujcie sie intensywnie

---------- Dopisano o 12:54 ---------- Poprzedni post napisano o 12:52 ----------

Cytat:
Napisane przez kasia86bgo Pokaż wiadomość

co do Johna ... szkoda slow .
czyli lipa...

---------- Dopisano o 12:56 ---------- Poprzedni post napisano o 12:54 ----------

Cytat:
Napisane przez alliw Pokaż wiadomość
I dla wszystkich fanek Jankowych włosów foto z nową fryzurą
On zawsze mi poprawia humor
__________________
15-07-2006 jestem żona
od 13-04-2013 najszczęśliwsza mama na świecie
http://suwaczki.slub-wesele.pl/201304134865.html
anika_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 12:09   #1871
mamaNastuni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 72
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.3.

Cytat:
Napisane przez alliw Pokaż wiadomość
Teraz w skrócie co u nas. Dziś kończymy 7 miesięcy
I dla wszystkich fanek Jankowych włosów foto z nową fryzurą
za 7 miesięcy
Jaki mały słodziak

Cytat:
Napisane przez BYou Pokaż wiadomość

zapomniałamRoszpunka dostała od Dziadków ten kombinezon z hm-u dwuczęściowyprześliczny jestma takie gumki regulowane przy nogawkach żeby trzymał buciki-akurat w muklukach czy emu będzie Jej ciepłotakże kupię jeszcze jeden jednoczęściowy i wsio
Dostała jeszcze berecik/czapeczkę z rękawiczkami z hmu-u taki różowy komplet i koszulę dżinsową
Super prezenty

Cytat:
Napisane przez oldzinx Pokaż wiadomość
Witamy,
Tomek wsio ok. Zdrowy, więcej z nosa leci ale odciągam na bieżąco. A i coś wam powiem, wstał dzisiaj przed 7 doszłam do wniosku że wcześniej spał tak krótko bo mogło mu być po prostu zimno w głowę, bo reszta ciała porządnie otulona była. Ostatnie noce dosyć chłodne były a dopiero od wczoraj u nas w bloku grzeją. Odkręciłam na noc grzejnik i było ciepło. Ciekawe jak jutro będzie. A i muszę jakiś dobry termometr pokojowy kupić.
Super, że Tomek zdrowy
__________________
Anastazja
ur.30.04.13r. 3980g 59cm
mamaNastuni jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-01, 12:14   #1872
nestelle
Zakorzenienie
 
Avatar nestelle
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4 416
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.3.

Cytat:
Napisane przez BYou Pokaż wiadomość
mamoNastuni, coś ok 75cm
dluuuuga .zmierzylam groszka bo spal ma 76 cm . ale jest malutki
Cytat:
Napisane przez Dragusia88 Pokaż wiadomość
pal licho ze bylismy wszyscy w kupie ale ten płacz
biedactwo ....
Cytat:
Napisane przez alliw Pokaż wiadomość
Czuje się wywołana myślami przez Nestelle , więc się odzywam (chociaż już wczoraj się zbierałam żeby coś napisać).

Jakoś ostatnio mało zorganizowana jestem, bo ciągle brakuje mi czasu, bo ciągle coś (Janek, spacery, zabawy, zapasy na zime, zakupy w necie, fb itd), wizaz czytam ale pisac już nie ma kiedy

Nestelle, witaj ponownie OC też mogłaby wrócić, bo ciekawa jestem co u Dziedzica...

Teraz w skrócie co u nas. Dziś kończymy 7 miesięcy (Malpka, dla Karolka cmok od nas). I wciąż jesteśmy tylko na cycu. Chciałam wprowadzać jedzonko metodą blw, ale Janek jeszcze nie siada, więc na razie z rozszerzania diety nici. Chociaż ostatnio daliśmy mu marchewkę, (trzymałam go na kolanach i sam jadł), było ogromne zdziwienie i mina pt. co to jest, gdzie mój cyc ale troszkę zjadł, bo wyszła na drugi dzień w stanie niezmienionym potem robiliśmy podejście do brokuła (znalazł się wszędzie tylko nie w buzi ) no i w końcu jabłko, nawet fajnie poszło, bo mógł się wgryźć, ale krzywił się strasznie, a my z tz nie mogliśmy się powstrzymać ze śmiechu, bo takie miny strzelał Ale tak jak pisała Nestelle, nie stresuje się na zapas, na razie cyc wystarcza, jak nie zacznie siadać w najbliższym czasie to spróbuje słoiczki, ale ciśnienia nie mam.
A poza tym to Jankowi idą górne jedynki, bo w zeszłym tyg mieliśmy dwa dni marudera, ale już jest ok, choć nowych zębów wciąż brak Z umiejętności na razie nic nowego sie nie pojawiło (wciąż tylko pełza), ale zaczął podnosić dupkę wiec powoli szykujemy sie do raczkowania. I to chyba wsio z serii mój pamietniczku
Aha, kupiłam puzzle Skip-hop, te które pokazywała Bzinka i Katka (już dawno się na nie czaiłam) i są super. Piękne kolory, nie śmierdzą chemią i są grube. Tż też z nich bardzo zadowolony, bo jak opiekuje się Jankiem, to może sobie na nich poćwiczyć

I dla wszystkich fanek Jankowych włosów foto z nową fryzurą
Janek boski cudowny ,pogodny chlopiec i wloski urosly
dla solenizanta
tez mysle ze OC mogla wrocic . no i Ptaszysko (choc pewnie po ostatnim nie powinnam ich wymieniac w jednej linii)

Cytat:
Napisane przez corka_rosy Pokaż wiadomość
bo masz już trzecie dziecko, a tu dużo zestresowanych pierworódek
ale kiedys tez bylam pierworodka i podchodzilam podobnie ,wierz mi

kciuki za przybieranie !

co do rozgotowywania jedzenia - ja nie jestem za tym - traci sie cenne wartosci .lepiej zmixowac itp.
Cytat:
Napisane przez BYou Pokaż wiadomość
zapomniałamRoszpunka dostała od Dziadków ten kombinezon z hm-u dwuczęściowy prześliczny jest ma takie gumki regulowane przy nogawkach żeby trzymał buciki-akurat w muklukach czy emu będzie Jej ciepłotakże kupię jeszcze jeden jednoczęściowy i wsio
Dostała jeszcze berecik/czapeczkę z rękawiczkami z hmu-u taki różowy komplet i koszulę dżinsową

qrcze ja wlasnie szukam kombinezonu razem z ocieplaczem na stopki -jako calosc .Roszek co chwila gubi,zdejmuje ,skopuje buty -wszystkie ...na rzepy,sciagacze....
Cytat:
Napisane przez oldzinx Pokaż wiadomość
Jak taki menel Zachwiej spod sklepu wyglądałam, no tylko że on bez dziecka chodzi ale zawsze reklamówkami obwieszony .


za spanko
co do przychodni - ale jelopy ,dziecko w przeciagu przewijac

Cytat:
Napisane przez maria28 Pokaż wiadomość

No ale to Twoje 3 dziecko

Ja już po montażu rolet i żaluzji. Panowie byli tak mili, że za niewielką opłatą zamontowali mi też karnisz w Róży pokoju. Mieli detektor przewodów i zbrojeń, więc TŻ już nie musi przeżywać (on miał montować, ale się bał).
Róża dzielnie zniosła ich pobyt. Wiertarkę najchętniej wzięłaby do buzi.
..... dla Rozy !

co 3 dziecka -jak juz pisalam kiedyyys mialam tylko 1 i tez mialam podobne podejscie -pelen luzik

dzis zaprowadzilam pedem Kube do szkoly - i czekamy ,czeeeekamy ..... a pani spokojnym kroczkiem z luzikiem przybyla na lekcje 13 minut pozniej .....
wiec mowie do innych mam -ze tu takie spoko a ja pakowalam Kubie szybko do buzi jajka aby migiem zjadl 2 sniadanie w domu .na to inna mama - "to jeszcze nic ,ja zaspalam ,zrywam sie zlozka i lece po bartka ,sadzam na krzesle i stawiam miseczke z platkami i wmuszam bo dziecko zaspane gotowe jeszcze zasnac nad tym sniadaniem i krzycze -bartek szybko jedz bo spoznimy sie do szkoly . nagle patrze a to nie bartek -pomylilam dzieci i obudzilam bezsensu drugiego syna ......" lezalam jak to opowiadala . dodam ze ma 5 dzieci .
__________________
J . N . R
nestelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 12:24   #1873
nestelle
Zakorzenienie
 
Avatar nestelle
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 4 416
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.3.

Cytat:
Napisane przez kasia86bgo Pokaż wiadomość
10.11 qracam - Mlody ma wizyte w helse no i 8.12 juz znwou laduje w PL - swieta chrzciny - po nowym roku to chyba dopiero w sierpniu na 2 tyg przylece, bo wszk juz do pracy trza bedzie wrocic.


loktorzy wyprowadzili sie nim zdarzylam z pl wrocic - ale podono takie akcje sie tam dzieja, zem szczelkiwa ze takich nie odtawiali jak mieszkali ze man

co do Johna ... szkoda slow
.
szkoda ,myslalam ze cos wam wyjdzie......

a co do pl to troszke bedziesz- gorzej w przyszlym roku ,no ale teraz przynajmniej dziadkowie sie nacisza wnukiem (moze tatko Cie nie bedzie juz denerwowac )
__________________
J . N . R
nestelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 12:32   #1874
BYou
MBZ♥
 
Avatar BYou
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród;)
Wiadomości: 11 918
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.3.

Nestelle leżę ze śmiechu ale Syn tej pani musiał być zdziwiony
Roszpunka też skopuje wszystko:/jedynie sznurowane adidaski nie umie.A te gumki ograniczają Jej to także luzik

Oldzinx super, że zdrowiutki

Alliw

Dla Chorowitków naszych dużo sił
__________________


BYou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 12:35   #1875
anika_s
Wtajemniczenie
 
Avatar anika_s
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 2 381
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.3.

Cytat:
Napisane przez nestelle Pokaż wiadomość

dzis zaprowadzilam pedem Kube do szkoly - i czekamy ,czeeeekamy ..... a pani spokojnym kroczkiem z luzikiem przybyla na lekcje 13 minut pozniej .....
wiec mowie do innych mam -ze tu takie spoko a ja pakowalam Kubie szybko do buzi jajka aby migiem zjadl 2 sniadanie w domu .na to inna mama - "to jeszcze nic ,ja zaspalam ,zrywam sie zlozka i lece po bartka ,sadzam na krzesle i stawiam miseczke z platkami i wmuszam bo dziecko zaspane gotowe jeszcze zasnac nad tym sniadaniem i krzycze -bartek szybko jedz bo spoznimy sie do szkoly . nagle patrze a to nie bartek -pomylilam dzieci i obudzilam bezsensu drugiego syna ......" lezalam jak to opowiadala . dodam ze ma 5 dzieci .
ale zonk!
__________________
15-07-2006 jestem żona
od 13-04-2013 najszczęśliwsza mama na świecie
http://suwaczki.slub-wesele.pl/201304134865.html
anika_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 12:39   #1876
Dragusia88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Berlin
Wiadomości: 5 748
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.3.

Cytat:
Napisane przez nestelle Pokaż wiadomość
wiec mowie do innych mam -ze tu takie spoko a ja pakowalam Kubie szybko do buzi jajka aby migiem zjadl 2 sniadanie w domu .na to inna mama - "to jeszcze nic ,ja zaspalam ,zrywam sie zlozka i lece po bartka ,sadzam na krzesle i stawiam miseczke z platkami i wmuszam bo dziecko zaspane gotowe jeszcze zasnac nad tym sniadaniem i krzycze -bartek szybko jedz bo spoznimy sie do szkoly . nagle patrze a to nie bartek -pomylilam dzieci i obudzilam bezsensu drugiego syna ......" lezalam jak to opowiadala . dodam ze ma 5 dzieci .


a ja właśnie zrobiłam zakupy na allegro dla Florka bo już mu się aktualne zabawki znudziły. kupiłam wiec 4 nowe Fisher Price sorter, gadający aparat, młotek chichotek i aktywne klocki. razem 150zł z przesyłką.
zaraz zrobie liste na święta
__________________

Dragusia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 12:50   #1877
Moderna
Zakorzenienie
 
Avatar Moderna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 9 050
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.3.

Cytat:
Napisane przez BYou Pokaż wiadomość
Moderna o kurde aż tak mnie dużo?
moglabyś bloga prowadzić z Twoją wiedzą o żywieniu, kosmetykachCzytelniczek byś miała sporo
hehe.. no w tej czesci wyprzedzilas nawet Kasie

dziekuje za komplement, ale ja naprawde nie posiadam wiedzy tajemnej, troszke tylko poczytalam to dziele sie tym, co wiem.. musialabym tony ksiazek przeczytac, by wziac sie za pisanie a blogow jest taka masa, ze wystarczy nam na lata czytania
ale dziekuje
jeszcze za czasow sprzedciazowych mialam manie na punkcie mody, pozostalosci sa ukryte na blogu na wizazu
Cytat:
Napisane przez alliw Pokaż wiadomość

I dla wszystkich fanek Jankowych włosów foto z nową fryzurą
hej hej hej
wszystkiego NAJ dla przystojnego Jasia
dobrze, ze jestescie odzywaj sie czesciej

co do blw to moze to troche niewygodne, ale tak wlasnie mozna zaczac, dziecko siedzi na Twoich kolanach
my juz tez troszke probowalismy, do buzi wpycha, ale dalej nie wie co z tym poczac wnioskuje, ze chce, ale jeszcze nie jest do konca gotowy - no ale cwiczyc od czasu do czasu bedziemy
Cytat:
Napisane przez corka_rosy Pokaż wiadomość
Tak mi się przypomniało, że czytałam, że można dawać zwykłą jaglaną rozgotowaną, a potem jeszcze zblendowaną. I po próbie z Holle pewnie tak właśnie będę robić. Bez cackania się
ooo dobry pomysl
Cytat:
Napisane przez BYou Pokaż wiadomość
A
zapomniałamRoszpunka dostała od Dziadków ten kombinezon z hm-u dwuczęściowyprześliczny jestma takie gumki regulowane przy nogawkach żeby trzymał buciki-akurat w muklukach czy emu będzie Jej ciepłotakże kupię jeszcze jeden jednoczęściowy i wsio
Dostała jeszcze berecik/czapeczkę z rękawiczkami z hmu-u taki różowy komplet i koszulę dżinsową
ohhh myslalam ostatnio nad tym kombinezonem, ale wszystkie odradzily dwuczesciowy, wiec odpuscilam... a taki laaadny, dla chlopaczka w kolorze turkusowym byl

Cytat:
Napisane przez alliw Pokaż wiadomość
Moderna, pytanko mam jeszcze o tego konika z lamaze, bo wiem ze masz. Marcel jest nim zainteresowany? Bo ciocia chce cos Jankowi kupic i mam cos zasugerowac , a ten konik mi sie podobał juz dawno.
Marcel lubi konika rozmawia z nim, przytula, gryzie w pyszczek (jedyny minus to ten, ze nie mozna go wyprac, tylko ewentualnie mokra szmatka przeczyscic).
Mysle, ze to bardziej dla starszych dzieci, moze od 7-8 miesiaca, bo na razie marcel bawi sie tylko na lezaco, wiec to troche ogranicza.

Cytat:
Napisane przez kasia86bgo Pokaż wiadomość
co do Johna ... szkoda slow
szkoda..

Cytat:
Napisane przez nestelle Pokaż wiadomość
wiec mowie do innych mam -ze tu takie spoko a ja pakowalam Kubie szybko do buzi jajka aby migiem zjadl 2 sniadanie w domu .na to inna mama - "to jeszcze nic ,ja zaspalam ,zrywam sie zlozka i lece po bartka ,sadzam na krzesle i stawiam miseczke z platkami i wmuszam bo dziecko zaspane gotowe jeszcze zasnac nad tym sniadaniem i krzycze -bartek szybko jedz bo spoznimy sie do szkoly . nagle patrze a to nie bartek -pomylilam dzieci i obudzilam bezsensu drugiego syna ......" lezalam jak to opowiadala . dodam ze ma 5 dzieci .
__________________
Moja dziewczynka
Moderna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 12:52   #1878
Moderna
Zakorzenienie
 
Avatar Moderna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 9 050
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.3.

Cytat:
Napisane przez Dragusia88 Pokaż wiadomość


a ja właśnie zrobiłam zakupy na allegro dla Florka bo już mu się aktualne zabawki znudziły. kupiłam wiec 4 nowe Fisher Price sorter, gadający aparat, młotek chichotek i aktywne klocki. razem 150zł z przesyłką.
zaraz zrobie liste na święta
poprosze o zdjecia lub chociazby linki?

szukam fajnych zabawek

(ale najbardziej kusi mnie ten stoliczek polecany przez malpke)
__________________
Moja dziewczynka
Moderna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 13:39   #1879
Malpka
Zakorzenienie
 
Avatar Malpka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Świdnik
Wiadomości: 7 226
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.3.

Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość

ja to wszystko wiem. ale co by było gdyby nagle (od dziś) Karol czy Roszek zwiększyli potrzebę cyca. Mój zawsze jadł często (10, częściej 12 razy dziennie). Nie przeszkadzało mi to, z resztą tak rozumiem ideę kp. ale od 6mż mój syn je mega często. np. dziś w nocy 8 razy... wyglada to jakby zwiększyły się nagle potrzeby. na szczęście cycki wyrabiają na zakrętach, ale - chyba - to sygnał do rozszerzenia diety...
heh. martwię się. dobrze, że za godzinę mamy lekarza, to zapytam
powiem ci ze moj tez czesto cyca ciagnie w dzien co 1,5 h max 2 ale to jak mnie nie ma w domu i jest z tż-tem dłuzej jeszcze nie wytrzymał nawet jak zje obiadek zjada max pół słoika duzego to i tak po godzinie domaga sie cyca a jak widzi ze szykuję to macha rękami nogami buzie otwiera już język na wierzchu komicznie to wygląda a w nocy to wiesz ze też często wróć bardzo często wstajemy na jedzenie chyba taki typ

Cytat:
Napisane przez nestelle Pokaż wiadomość
patrzac na dokonania synka to powinien niedlugo dowod dostac wiec moze choc ten "tylko cyc" robi z niego jeszcze niemowlaka
zobaczysz raz -dwa sie przestawi ,nie ma wyboru .....
.


no taką mam nadzieje ze się przestawi, będzie musiał

Cytat:
Napisane przez alliw Pokaż wiadomość
Cześć laski!

Teraz w skrócie co u nas. Dziś kończymy 7 miesięcy (Malpka, dla Karolka cmok od nas). I wciąż jesteśmy tylko na cycu. Chciałam wprowadzać jedzonko metodą blw, ale Janek jeszcze nie siada, więc na razie z rozszerzania diety nici. Chociaż ostatnio daliśmy mu marchewkę, (trzymałam go na kolanach i sam jadł), było ogromne zdziwienie i mina pt. co to jest, gdzie mój cyc ale troszkę zjadł, bo wyszła na drugi dzień w stanie niezmienionym potem robiliśmy podejście do brokuła (znalazł się wszędzie tylko nie w buzi ) no i w końcu jabłko, nawet fajnie poszło, bo mógł się wgryźć, ale krzywił się strasznie, a my z tz nie mogliśmy się powstrzymać ze śmiechu, bo takie miny strzelał Ale tak jak pisała Nestelle, nie stresuje się na zapas, na razie cyc wystarcza, jak nie zacznie siadać w najbliższym czasie to spróbuje słoiczki, ale ciśnienia nie mam.
A poza tym to Jankowi idą górne jedynki, bo w zeszłym tyg mieliśmy dwa dni marudera, ale już jest ok, choć nowych zębów wciąż brak . Z umiejętności na razie nic nowego sie nie pojawiło (wciąż tylko pełza), ale zaczął podnosić dupkę wiec powoli szykujemy sie do raczkowania. I to chyba wsio z serii mój pamietniczku
Aha, kupiłam puzzle Skip-hop, te które pokazywała Bzinka i Katka (już dawno się na nie czaiłam) i są super. Piękne kolory, nie śmierdzą chemią i są grube. Tż też z nich bardzo zadowolony, bo jak opiekuje się Jankiem, to może sobie na nich poćwiczyć

I dla wszystkich fanek Jankowych włosów foto z nową fryzurą
Buziak i dla was jaki on słodki

Cytat:
Napisane przez maria28 Pokaż wiadomość
Witam


Ja już po montażu rolet i żaluzji. Panowie byli tak mili, że za niewielką opłatą zamontowali mi też karnisz w Róży pokoju. Mieli detektor przewodów i zbrojeń, więc TŻ już nie musi przeżywać (on miał montować, ale się bał).
Róża dzielnie zniosła ich pobyt. Wiertarkę najchętniej wzięłaby do buzi.
__________________
Ten znalazł swoje miejsce na ziemi, kto znalazł miejsce w sercu drugiego człowieka
05.07.2008
J http://www.suwaczek.pl/cache/ec6d661a82.png
K http://www.suwaczek.pl/cache/f2a2119f90.png
W http://www.suwaczek.pl/cache/ef8b004f6a.png
Malpka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-01, 13:57   #1880
maria28
Kniaginia
 
Avatar maria28
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 799
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.3.

Cytat:
Napisane przez kasia86bgo Pokaż wiadomość
10.11 qracam - Mlody ma wizyte w helse no i 8.12 juz znwou laduje w PL - swieta chrzciny - po nowym roku to chyba dopiero w sierpniu na 2 tyg przylece, bo wszk juz do pracy trza bedzie wrocic.
Ty to się nalatasz

Cytat:
Napisane przez nestelle Pokaż wiadomość
nagle patrze a to nie bartek -pomylilam dzieci i obudzilam bezsensu drugiego syna ......" lezalam jak to opowiadala . dodam ze ma 5 dzieci .
Aaa! Nie mogę!

Cytat:
Napisane przez Dragusia88 Pokaż wiadomość


a ja właśnie zrobiłam zakupy na allegro dla Florka bo już mu się aktualne zabawki znudziły. kupiłam wiec 4 nowe Fisher Price sorter, gadający aparat, młotek chichotek i aktywne klocki. razem 150zł z przesyłką.
zaraz zrobie liste na święta
Wow, niezłe zakupy!

Cytat:
Napisane przez Moderna Pokaż wiadomość
poprosze o zdjecia lub chociazby linki?

szukam fajnych zabawek

(ale najbardziej kusi mnie ten stoliczek polecany przez malpke)
Ja też.
A ten stolik to ma magiczne właściwości On jest z FP czy z jakiej firmy?
maria28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 13:58   #1881
pani22ka
Zakorzenienie
 
Avatar pani22ka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13 182
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.3.

Cytat:
Napisane przez Moderna Pokaż wiadomość
w pewnym momencie diete trzeba rozszerzyc, bo i dziecko ma wieksze potrzeby - nie tylko poznawcze ale takze potrzebuje wiecej pozywienia do swojego rozwoju (choc jezeli mamy w sobie tyle uporu to pewnie i pierwszy rok cycek dalby rade wykarmic dziecie ) a
heh. lekarka powiedziała mi o magicznej sile kobiecego cyca (jakbym tego nie wiedziała...). on się w pełni dostosowuje do potrzeb dziecka (każdych: kalorychnych również). więc on (czyt. Torres), po prostu, ma potrzebę częstego jedzenia. świetnie przybiera. KASZKI NIE POTRZEBUJE (jeśli nie chce...). Lekarka - na 8 pobudek nocnych - poleca MM. a jak nie chcę mm, to się bujam po nocach... heh.

Cytat:
Napisane przez nestelle Pokaż wiadomość
....czasem az mnie budzi tym przelykaniem

dream team groszek z nestelle

Cytat:
Napisane przez mamaNastuni Pokaż wiadomość
Wcześniej myślałam, że będę czekać uparcie do skończonego 6.
heh. czekałabym jednak...


Cytat:
Napisane przez alliw Pokaż wiadomość
I dla wszystkich fanek Jankowych włosów foto z nową fryzurą
aaaaa?! gdzie jaś?! toż to pan Jan!!!!!! ale się zmienił!!!

Cytat:
Napisane przez oldzinx Pokaż wiadomość
Tomek wsio ok.


Cytat:
Napisane przez maria28 Pokaż wiadomość
Ja jestem po środku, pomiędzy nieprzejmującą się nestelle a mamami, które skrupulatnie zapisują kiedy, co, ile zjadło dziecko itp., itd. Pediatra mnie prześwięci, bo ja jakoś nonszalancko do tego podchodzę.
hehe, masz zdrowe podejście. moje zapiski nikomu nic nie dają nawet mnie :P

Cytat:
Napisane przez maria28 Pokaż wiadomość
Róża dzielnie zniosła ich pobyt. Wiertarkę najchętniej wzięłaby do buzi.


Cytat:
Napisane przez nestelle Pokaż wiadomość
dluuuuga .zmierzylam groszka bo spal ma 76 cm . ale jest malutki
padłam. malutki??????????
synek koleżanki, od którego dostajemy ciuszki, ma teraz 14 miesięcy i mierzy 77 ,5 cm... aaaa!


Mój syńcio potroił wagę (zawrotną ) urodzeniową. Ważymy ok. 8 kg (8250 w bodziaku i pamperaku). Ostatnia 6w1, pierwsze meningo... heh. czekam na poszczepiennego marudera
__________________
Fuck the past kiss the future Bono
T. 9.03.2013
O. 3.03.2015

pani22ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 14:01   #1882
colorblue
Zakorzenienie
 
Avatar colorblue
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 394
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.3.

Kochane Mamusie!!!

Jestem mamusią maj-czerwiec 2013, udzielam się na tamtejszym wątku.

Piszę ogólny apel ponieważ wiem ,że wizaż ma moc!!!

Moja mama ma 46 lat. W maju tego roku nagle zachorowała. Dostała silnego rzutu choroby. Diagnoza Stwardnienie rozsiane
W maju była w 2 szpitalach na oddziałach neurologicznych. Dostała kilka dawek sterydów. Jednak jej stan się pogorszył, Wylądowała na wózku inwalidzkim.
Tato wzywał zaprzyjaźnionego rehabilitanta do domu co drugi dzień,który po kosztach ją godzinkę rehabilitował. Przyniosło to jakieś skutki, mama zaczęła poruszać się ledwo o balkoniku. Przejście kilku kroków to dla niej męczarnia bo zaraz nogi się trzęsą i traci równowagę.
W czerwcu odbyła 6 tyg turnus rehabilitacji w Górznie. Tam dostała 2 rzutu, porażenia mięśnia twarzy, straciła na 2 tygodnie mowę.. Do tej pory ćwiczy z logopedą by mogła normalnie mówić.
Teraz czeka na kolejne rehabilitacje. Prywatnie mój tato nie jest w stanie jej tego zapewnić w takim stopniu w jakim powinien. Pracuje sam, a ma na utrzymaniu jeszcze mojego 10 letniego brata.
Na NFZ na miejsce w ośrodku rehabilitacji czeka się miesiącami niestety.
Moja mama powinna dostawać leki na te chorobę.. Jednak na program by się dostać nie ma szans z racji wieku
Koszt leczenia bez refundacji to kilka tysięcy złotych miesięcznie.. na co mojego tate nie stać.

Bez leków i ciągłej rehabilitacji moja mama nie będzie sprawna, nie będzie mogła samodzielnie funkcjonować i chodzić.

Ja nie jestem w stanie pomóc jej finansowo.. jedynie swoją fizyczną pomocą , co robię codziennie.

Napisałam już do jednej fundacji z pytaniem o subkonto by móc zbierać dla mamy 1 % z podatków oraz by ludzie dobrej woli mogli wpłacać jakiekolwiek darowizny.

Fundacja poprosiła o wypisy ze szpitala z diagnozą SM. Konto zostało mamie utworzone..Tak więc zbiórka jest jak najbardziej zweryfikowana i legalna.

Mam pytanie do Was. Jest tu na wizażu wiele wspaniałych osób.. sama się o tym przekonałam...
Czy znajdzie się ktoś kto odpowie na mój post, apel o pomoc dla mojej mamy na leczenie i rehabilitację?
Liczy się każda złotówka.. dosłownie.
Mój tato chce sprzedać samochód by było chociaż na jakąkolwiek dawkę leku.. Ja próbuję go od tego odwieść ponieważ musi mieć czym dojechać do pracy żeby zarobić oraz z mamą po lekarzach.

podałabym konto Fundacji i wszelkie dane by pieniążki trafiały na mamy subkonto



Nie wiem już co robić. Nie mogę patrzeć na cierpienie mojej mamy,która nie jest w stanie sama nawet się umyć. Lekarze mówią,że zmiany w mózgu są bardzo silne i szanse na całkowite wyzdrowienie żadne.. ale dzięki lekom i rehabilitacji jest szansa,że mama będzie w stanie dojść do jakiejkolwiek sprawności i chodzić choćby o kuli.

Z góry przepraszam jeśli kogoś tym postem urażę... poprostu szukam pomocy dla niej gdzie się już da

Wczoraj tato wiózł mamę do profesora do Złotoryi. Na początek mama ma dostać lek Interferon . Koszt miesięczny leczenia tym lekiem to 2 500 złotych co miesiąc!. Do tego dochodzi 1 tysiąc miesięcznie za rehabilitację ( w przerwach między turnusami na które się czeka miesiące tato musi opłacić rehabilitanta do domu)
Tak więc naprawdę każda złotówka ma znaczenie



Dane do przelewu darowizny to:

Dobro Powraca-fundacja na rzecz Chorych na stwardnienie rozsiane
ul. Hłaski 34/12, 54-608 Wrocław

Numer konta: 95 1140 1140 0000 2133 5400 1001

W tytule przelewu : Elżbieta Dolata




Z góry serdecznie dziękuję!!!
__________________
START 64,7 kg
CEL 52 kg
OBECNIE 60,6 kg


min sierpnień 520/1000
Minuty lipiec 610/1000
Minuty CZERWIEC : 1205 /1000
Minuty MAJ: 1005 min/1000

Edytowane przez colorblue
Czas edycji: 2013-10-02 o 21:15
colorblue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 14:03   #1883
kasia86bgo
Zakorzenienie
 
Avatar kasia86bgo
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: NO / PL
Wiadomości: 4 205
GG do kasia86bgo Send a message via Skype™ to kasia86bgo
Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.3.

Boshe jaki wstyd - poszlam do "stokrotki" bo jest promocja kaszek z Nestlle 3za2 - tylko ze same Mleczno-ryzowe i co Kasia wziela 2 ryzowe i 1 mleczno-ryzowa i zdziwko na kasie ze nie wbilo promicji - mowie kasjerce ze jest ta promocja na nie i Musi to wbic, przyszla kierowniczka i uswiadomila mi ze nam rozne kadzki dlatego nie nie weszlo - Zonk jak nic, nistety mieli tylko jedna mleczna wiec zawitam tam we czwartek bo jutro ma byc distawa. No ale wstydu sie najadlam kolejke wstrzymalam haha. Bioshe :-/
__________________
Miluś

http://suwaczki.maluchy.pl/li-65599.png
kasia86bgo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 14:11   #1884
Moderna
Zakorzenienie
 
Avatar Moderna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 9 050
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.3.

Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość
heh. lekarka powiedziała mi o magicznej sile kobiecego cyca (jakbym tego nie wiedziała...). on się w pełni dostosowuje do potrzeb dziecka (każdych: kalorychnych również). więc on (czyt. Torres), po prostu, ma potrzebę częstego jedzenia. świetnie przybiera. KASZKI NIE POTRZEBUJE (jeśli nie chce...). Lekarka - na 8 pobudek nocnych - poleca MM. a jak nie chcę mm, to się bujam po nocach... heh.
fajna masz ta lekarke
moc kobiecego cyca

A Torres w nocy to naprawde pije czy tylko podziobie i spi dalej?
__________________
Moja dziewczynka
Moderna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 14:19   #1885
BYou
MBZ♥
 
Avatar BYou
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród;)
Wiadomości: 11 918
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.3.

Pani, oby wszystko było dobrze po szczepieniu i z wagę

Maria ja się bałam tego rozszerzania diety, czytałam, sprawdzałam schematy, "srałam żarem" zdałam się na instynkt i nie żałuję

Dagusiu ale zakupysuperja muszeę kupić zabawkowy telefon i pilota do tv bo to Roszpunkę interesuje teraz

Moderna ja odpuściałam ten kombinezon ale dumna Babcia nietakże bardzo się cieszę

Colorblue przykro mi:/może napisz do administratorów z prośbą o podwieszenie osobnego wątku z Twoją prośba?

Kasia, zakochanaś czy co? doczytałam, żeś przylatała do Polandii


Roszpunka się obudziła bo słyszę jak gada do motylków na ścianie idę Ją podglądnąć


A i dziś pierwszy raz rozpłakała się jak Jej zniknęłam z oczu. Czżby dopadał nas już lęk separacyjny?
__________________


BYou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 14:24   #1886
Moderna
Zakorzenienie
 
Avatar Moderna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 9 050
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.3.

Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość
Mój syńcio potroił wagę (zawrotną ) urodzeniową. Ważymy ok. 8 kg (8250 w bodziaku i pamperaku). Ostatnia 6w1, pierwsze meningo... heh. czekam na poszczepiennego marudera
jest moc
a meningo dlaczego tak szybko szczepicie?

---------- Dopisano o 15:20 ---------- Poprzedni post napisano o 15:19 ----------

Cytat:
Napisane przez maria28 Pokaż wiadomość
A ten stolik to ma magiczne właściwości On jest z FP czy z jakiej firmy?
tak z FP
http://www.ceneo.pl/2231784

---------- Dopisano o 15:22 ---------- Poprzedni post napisano o 15:20 ----------

Cytat:
Napisane przez BYou Pokaż wiadomość

Dagusiu ale zakupysuperja muszeę kupić zabawkowy telefon i pilota do tv bo to Roszpunkę interesuje teraz

Moderna ja odpuściałam ten kombinezon ale dumna Babcia nietakże bardzo się cieszę

A i dziś pierwszy raz rozpłakała się jak Jej zniknęłam z oczu. Czżby dopadał nas już lęk separacyjny?
ooo telefon, to chyba tez bylaby niezla zabawka

lek separacyjny, juz?
jak myslicie, dopada kazde dziecko ?

---------- Dopisano o 15:24 ---------- Poprzedni post napisano o 15:22 ----------

Cytat:
Napisane przez colorblue Pokaż wiadomość
Kochane Mamusie!!!

Jestem mamusią maj-czerwiec 2013, udzielam się na tamtejszym wątku.
wspolczuje
BYou dobrze radzi, popros adminow o podwieszenie watku (moze nawet lepiej by bylo na plotkowym?)

a ze zbieraniem pieniazkow to najlepiej zglosic sie do jakies fundacji, by Wam otworzyli takie specjalne konto (tak mysle, bo inaczej mozecie miec problemy)..
__________________
Moja dziewczynka

Edytowane przez Moderna
Czas edycji: 2013-10-01 o 14:26
Moderna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 14:28   #1887
BYou
MBZ♥
 
Avatar BYou
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród;)
Wiadomości: 11 918
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.3.

Moderna chyba nie wszystkie dzieci to przechodzą:/
U nas dziś pierwszy raz jak poszłam do kuchni, jak się wychyliłam to uśmiech, zniknęłam płacz i łzy jak grochy. Potem poszłam do łazienki i to samo:/może to nie to ale tak mi się skojarzyło:/


Pytałaś o te gryzaki wodne, mamy dwa ale się nie sprawdziły. Jak wszystko ląduje w buzi tak to co powinno nie. Podobnie było ze smoczkiem.

Jeszcze się Jej przysnęło

*masz rację z tą fundacją i subkontem-bo tam pewnie sprawdzają dokumentację medyczną, wszystko jest legalnie i nie ma podejrzeń o matactwa, wyłudzenia itptutaj pewnie administracja tez pewnie chciała do wglądu dokumenty.
__________________



Edytowane przez BYou
Czas edycji: 2013-10-01 o 14:30
BYou jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 14:52   #1888
maria28
Kniaginia
 
Avatar maria28
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 799
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.3.

Cytat:
Napisane przez BYou Pokaż wiadomość
Dagusiu ale zakupysuperja muszeę kupić zabawkowy telefon i pilota do tv bo to Roszpunkę interesuje teraz
U nas też te sprzęty są hitem. I jeszcze aparat fotograficzny.

Cytat:
Napisane przez BYou Pokaż wiadomość
U nas dziś pierwszy raz jak poszłam do kuchni, jak się wychyliłam to uśmiech, zniknęłam płacz i łzy jak grochy. Potem poszłam do łazienki i to samo:/może to nie to ale tak mi się skojarzyło:/
Ostatnio odkurzałam z Różą, nosząc ją w bujaczku do każdego pomieszczenia, które aktualnie sprzątałam. Musiała mnie widzieć, bo inaczej był płacz i ryk.
maria28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 15:14   #1889
colorblue
Zakorzenienie
 
Avatar colorblue
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3 394
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.3.

Cytat:
Napisane przez BYou Pokaż wiadomość
Pani, oby wszystko było dobrze po szczepieniu i z wagę

Maria ja się bałam tego rozszerzania diety, czytałam, sprawdzałam schematy, "srałam żarem" zdałam się na instynkt i nie żałuję

Dagusiu ale zakupysuperja muszeę kupić zabawkowy telefon i pilota do tv bo to Roszpunkę interesuje teraz

Moderna ja odpuściałam ten kombinezon ale dumna Babcia nietakże bardzo się cieszę

Colorblue przykro mi:/może napisz do administratorów z prośbą o podwieszenie osobnego wątku z Twoją prośba?

Kasia, zakochanaś czy co? doczytałam, żeś przylatała do Polandii


Roszpunka się obudziła bo słyszę jak gada do motylków na ścianie idę Ją podglądnąć


A i dziś pierwszy raz rozpłakała się jak Jej zniknęłam z oczu. Czżby dopadał nas już lęk separacyjny?
Gdzie i do kogo napisać o podwieszenie prośby?

Cytat:
Napisane przez Moderna Pokaż wiadomość
jest moc
a meningo dlaczego tak szybko szczepicie?

---------- Dopisano o 15:20 ---------- Poprzedni post napisano o 15:19 ----------

tak z FP
http://www.ceneo.pl/2231784

---------- Dopisano o 15:22 ---------- Poprzedni post napisano o 15:20 ----------



ooo telefon, to chyba tez bylaby niezla zabawka

lek separacyjny, juz?
jak myslicie, dopada kazde dziecko ?

---------- Dopisano o 15:24 ---------- Poprzedni post napisano o 15:22 ----------

wspolczuje
BYou dobrze radzi, popros adminow o podwieszenie watku (moze nawet lepiej by bylo na plotkowym?)

a ze zbieraniem pieniazkow to najlepiej zglosic sie do jakies fundacji, by Wam otworzyli takie specjalne konto (tak mysle, bo inaczej mozecie miec problemy)..
Dzisiaj znalazłam fundację "Dobro Powraca" zajmującą się chorymi na SM. Będę dzisiaj składała drogą elektroniczną do nich wniosek o założenie subkonta. Przesłać muszę dokumentację medyczną gdzie będą dane mojej mamy i diagnoza ,że jest to stwardnienie. Mam też orzeczenie o niepełnosprawności mamy wydane w sierpniu tego roku..
Także z dokumentacją to nie problem. Jeśli ktoś zechce mogę zeskanować i przesłać. Administracji też prześlę,żeby mieli pewność zanim mój post podwieszą


Cytat:
Napisane przez BYou Pokaż wiadomość
Moderna chyba nie wszystkie dzieci to przechodzą:/
U nas dziś pierwszy raz jak poszłam do kuchni, jak się wychyliłam to uśmiech, zniknęłam płacz i łzy jak grochy. Potem poszłam do łazienki i to samo:/może to nie to ale tak mi się skojarzyło:/


Pytałaś o te gryzaki wodne, mamy dwa ale się nie sprawdziły. Jak wszystko ląduje w buzi tak to co powinno nie. Podobnie było ze smoczkiem.

Jeszcze się Jej przysnęło

*masz rację z tą fundacją i subkontem-bo tam pewnie sprawdzają dokumentację medyczną, wszystko jest legalnie i nie ma podejrzeń o matactwa, wyłudzenia itptutaj pewnie administracja tez pewnie chciała do wglądu dokumenty.
Z dokumentacją to nie problem. Prześlę administracji by było wszystko potwierdzone
__________________
START 64,7 kg
CEL 52 kg
OBECNIE 60,6 kg


min sierpnień 520/1000
Minuty lipiec 610/1000
Minuty CZERWIEC : 1205 /1000
Minuty MAJ: 1005 min/1000
colorblue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-10-01, 15:20   #1890
BYou
MBZ♥
 
Avatar BYou
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Zasiedmiogórogród;)
Wiadomości: 11 918
Dot.: Mamusie Marzec - Kwiecień 2013 cz.3.

Colorblue, napisz do Zlosliwca, albo AgiZ

Maria, to u nas podobnie
__________________


BYou jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:36.