Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz. 5. - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-18, 23:28   #2371
agniesikk
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 10 183
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.5.

Za 1500zl to sie utrzymasz wynajmujac pokoj... A ile mozna lat zyc w takich warunkach? Czlowiek tez by chcial sie z czasem wyniesc na swoje, a nie cale zycie mieszkac z obcymi ludzmi na mieszkaniu. Mam nadzieje, ze spojrzalas pod tym kątem. O tym wlasnie mowimy, 2500 po tylu latach pracy to tez nie sa zadne kokosy, biorac pod uwage ile trzeba kasy wydac na kolejne studia. W szkolnictwie tez podobno sa podwyzki- np. szalone kwoty 150zl itp.

Edytowane przez agniesikk
Czas edycji: 2012-09-18 o 23:29
agniesikk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 02:11   #2372
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 970
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.5.

Cytat:
Napisane przez gazowane lody Pokaż wiadomość
musiałam wejść do tego basenu bo to była lekcja wfu a nie zamierzałam dostawać nieprzygotowania a co za tym idzie jedynek za każdy basen który był raz w tygodniu..

i wybacz ale jak stała ode mnie pół metra to trudno było tego bobra nie zauważyć jak miałam go na wysokości oczu ..

nie wiem czy jakby była ogolona to lepiej by to wyglądało.. ale ja w wieku 13 lat i mając jakieś delikatne włoski jak to na początku dojrzewania nie wiedziałam że kobieta może mieć AŻ TAKIE chaszcze.. i mogło mnie to zniesmaczyć albo oszołomić.. i nie bardzo mi się podobało że jakaś baba się przy mnie rozbiera ukazując swoją naturę..

---------- Dopisano o 21:31 ---------- Poprzedni post napisano o 21:30 ----------


a masz w tym momencie 13 lat?
Dla mnie przerażające jest to, co piszesz. To był basen, przebieralnia damska, bez ograniczeń wiekowych typu dzieci tu, a tam osoby dorosłe.

Cytat:
Napisane przez heksita Pokaż wiadomość
Wow, najlepiej starszym pomarszczonym i nieapetycznym paniom z nieogolonymi (o zgrozo!) bobrami zakazać wychodzenia na jakiekolwiek baseny czy siłownie. Delikatne oczęta mogą przecież zostać zbrukane .
Pamiętam, że na gazecie kiedyś była w tym temacie dyskusja. Matka z dzieckiem stwierdziła, że w pewnym wieku nie powinno się korzystać z basenu, bo skóra pomarszczona jest nieestetyczna rozpętała się burza, ale jak widzę nic się od tego czasu nie zmieniło.

Cytat:
Napisane przez gazowane lody Pokaż wiadomość
ciekawi mnie która z was by się rozebrała przy obcych dzieciach gdyby w promieniu 3 metrów miała przebieralnię
Jak jestem na basenie to szybko się przebieram, biorę prysznic i lecę na basen i z powrotem też na tym się skupiam i zasadniczo to nawet nie zwracam uwagi na kostiumy kobiece, a co dopiero na wiek czy wygląd.
A jak ktoś się kapie nago, bo chce i nie ma zakazów, a mi to przeszkadza to nie staram się patrzeć w tamta stronę.

Cytat:
Napisane przez asioollka Pokaż wiadomość
Jednak mój próg tolerancji został przekroczony, gdy kiedyś na basenie rozmawiały dwie nagie dziewczyny i jedna wyciągnęła maszynkę i zaczęła golić Bożenę. Już nie mówię o tym, że bez żadnej pianki czy żelu ; p
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 06:53   #2373
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.5.

Cytat:
Napisane przez Suvia Pokaż wiadomość

A ten właśnie post mnie tak tknął dzisiaj, jaja bym chyba urwała takiemu dojrzałemu facetowi - https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...08&postcount=2
O matko, to napisała normalna wizażanka ze zdjęciem a avie. Trudno uwierzyć, że takie buraki istnieją... I to był jeszcze mąż. Przed ślubem to powinni jakieś testy psychologiczne przeprowadzać.
Szkoda dziecka i tej kobiety.

---------- Dopisano o 07:53 ---------- Poprzedni post napisano o 07:49 ----------

Cytat:
Napisane przez MonikaFaustyna Pokaż wiadomość
Mnie rozwaliła hipokryzja pewnej "Świętej" pary z tematu dzisiaj u Drzygi. Tacy święci sobie przysięgli czystość do ślubu, ale... miłość francuską uprawiają i petting...ba nawet ze sobą mieszkają. No przepraszam, ale jakbym ja chciała być przykładną katoliczką, to raczej bym nie mieszkała z partnerem przed ślubem, o wszelkich erotycznych zaspokajaniach się w jakikolwiek sposób już nie mówię. Dla mnie to hipokryzja, że klasyczny seks jest "be" ale już mieszkanie razem i macanie się jest "cacy" .
Dziewczyna mi się wydała tak w ogóle sympatyczna, ale zastanawiałam się na ki ch... oni ze sobą zamieszkali? Nie oglądałam od początku, może mi ktoś wyjaśni? I dlaczego nie biorą ślubu skoro są tacy religijny?
A ten chłoptaś śmiesznie się próbował wykłócać z katechetką. Widać, że nie za bardzo wie, o co chodzi w jego religii.
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 06:54   #2374
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.5.

Cytat:
Napisane przez new_me Pokaż wiadomość
i wydaje mi sie ze jest ich calkiem sporo; zapewne wiekszosc dziwczyn, slepo zapatrzonych w ukochanego, typ "Miś moim Panem i Władca jest" chocby mialo czarno na bialym to i tak nie uwiezyloby w to co wyprawia ich facet
Takie laski mnie rozwalają. I rozwala mnie, że laski jak Misiaczek je zdradzi to zawsze "bo ta dzi**ka "ukradła" mi chłopaka" itd. Zabić ją. Biedny misiaczek który jest podrywany przez wszystkie złe kobiety tego świata.

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Niestety zarówno wśród dziewczyn jak i facetów zdarzają się szuje, które zdradzają.

Podkreślone - "umoczyć" - okropne określenie Co to niby ma znaczyć?
Umoczyć jest dla mnie jak "ciota". Masakra generalnie.


Co do dyskusji o bobrze-to się uśmiałam generalnie.
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 07:15   #2375
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.5.

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Takich parek więcej jest, niestety… Osób, którzy „są katolikami, ale bez problemy antykoncepcję stosują” też jest wiele. Szkoda.
Ja mam tak w rodzinie. Generalnie u mnie seks=temat tabu. Jednak mama wie, że biorę tabletki, a chłopaka mam od prawie 5 lat. Ostatnio mnie pytała, czemu nie chodzę do spowiedzi. Po pierwsze to wstydzę się z nią o tym rozmawiać, po drugie - to chyba oczywiste.... Za to ona chodzi i wiem, że w szafeczce leżą prezerwatywy

---------- Dopisano o 08:12 ---------- Poprzedni post napisano o 08:04 ----------

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
A twojej mamie gratuluję wychowania seksualnego! brawo Krystyna, twoja nastoletnia córka padła prawie na zawał widząc prawdziwą kobietę nago w sytuacji bez kontekstu seksualnego.
Mnie też nie raduje na żywo widok jakichkolwiek nagich kobiet(z bobrem czy bez), nie jest mi też obojętny. Raczej budzi niesmak.

---------- Dopisano o 08:15 ---------- Poprzedni post napisano o 08:12 ----------

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
znaczy, nie wiem w jakich Ty warunkach bylas wychowywana, ale mnie jako 13 - latki nie dziwilaby naga obca kobieta przebierajaca sie w szatni. nie wiem, gdyby moze tam udeptywala kapuste, to by mnie pewnie zdziwilo...
Serio? Kurde, ja na basenie jeszcze nikogo nagiego nie widziałam. Są te wspólne szafeczki, ale każdy czeka na wolną kabinę do przebrania. Ja też.
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 07:51   #2376
el_vestido_rojo
beach please
 
Avatar el_vestido_rojo
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 205
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.5.

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość

Umoczyć jest dla mnie jak "ciota". Masakra generalnie.
Obrzydliwe określenie, tak samo jak wcześniej wspomniane "puknąć" czy "posunąć

Cytat:
Co do dyskusji o bobrze-to się uśmiałam generalnie.
Ja też
Lecz nadal nie rozumiem bulwersu dziewczyny, która zobaczyła nagą (o zgrozo!) kobietę w damskiej szatni

Edytowane przez el_vestido_rojo
Czas edycji: 2012-09-19 o 07:54
el_vestido_rojo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 07:53   #2377
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.5.

Ja nie rozumiem w ogóle jak kobieta może powiedzieć "mam ciote". Po prostu nigdy tego nie zrozumiem. To jest takie obrzydliwe określenie

A "umoczyć"-to z tym pierwszy raz spotkałam się tutaj na wizażu, na tym wątku. Albo jak facet mówi "przeruchałem laske"
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-19, 08:23   #2378
Phoce
Flawless
 
Avatar Phoce
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7 873
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.5.

Cytat:
Napisane przez el_vestido_rojo Pokaż wiadomość
Obrzydliwe określenie, tak samo jak wcześniej wspomniane "puknąć" czy "posunąć
Oczywiście, że są obrzydliwe, bo takie mają być. Są to określenia pejoratywne użyte (a przynajmniej przeze mnie) w odniesieniu do zdrady, czyli czegoś w moim odczuciu obrzydliwego.
Przecież to chyba oczywiste, że nie napisałabym, że mój chłopak, z którym się kochamy, mnie posuwa.
Zdrada wzbudza we mnie tak silne emocje, że jakoś nie potrafię się przejmować swoją ewentualną wulgarnością.
__________________
"We need to know, as women, we're important.
I think the breakdown is when a woman doesn't know
what she is and she settle for less.
Check out your worth because you're worth more than that."
Phoce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 08:40   #2379
el_vestido_rojo
beach please
 
Avatar el_vestido_rojo
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 205
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.5.

Cytat:
Napisane przez Phoce Pokaż wiadomość
Oczywiście, że są obrzydliwe, bo takie mają być. Są to określenia pejoratywne użyte (a przynajmniej przeze mnie) w odniesieniu do zdrady, czyli czegoś w moim odczuciu obrzydliwego.
Przecież to chyba oczywiste, że nie napisałabym, że mój chłopak, z którym się kochamy, mnie posuwa.
Zdrada wzbudza we mnie tak silne emocje, że jakoś nie potrafię się przejmować swoją ewentualną wulgarnością.
Rozumiem i wyobrażam sobie, że raczej nikt w takiej sytuacji nie wykrzyknie: "Jak on mógł kochać się z tamtą dzi..ą " Emocje w tej sytuacji są, powiedziałbym, w pełni uzasadnione
Mimo wszystko, po prostu nie podobają mi się te określenia , zwłaszcza używane tak o .
el_vestido_rojo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 09:01   #2380
new_me
Zadomowienie
 
Avatar new_me
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 906
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.5.

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
a jaka dumna! penetracji nie było więc jestem dziewicą! i czasami och jak jest ciepło wręcz gorąco i się tak zaspokajamy to mam ochotę się złamać ale w imię Boga i święceń czystości mówię sobie nie
pamietam ze czytalam kiedys o parze, malzenstwie, w kotrym po latach mezczyzna zachorowal na HIV, zona p[rzed slubem byla "dziewica", zaczeli dochodzic do tego od kogo mogli sie zarazic, mezczyzna skontaktow sie ze swoimi bylymi partnerkami ktore okazaly sie zdrowe a na koncu wyszlo ze ta jego zona aby zachowac czystosc do slubu uprawiala z innymi tylko seks analny i tak tez zarazila najpierw siebie a potem meza
new_me jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 09:07   #2381
el_vestido_rojo
beach please
 
Avatar el_vestido_rojo
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 205
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.5.

Cytat:
Napisane przez new_me Pokaż wiadomość
pamietam ze czytalam kiedys o parze, malzenstwie, w kotrym po latach mezczyzna zachorowal na HIV, zona p[rzed slubem byla "dziewica", zaczeli dochodzic do tego od kogo mogli sie zarazic, mezczyzna skontaktow sie ze swoimi bylymi partnerkami ktore okazaly sie zdrowe a na koncu wyszlo ze ta jego zona aby zachowac czystosc do slubu uprawiala z innymi tylko seks analny i tak tez zarazila najpierw siebie a potem meza
el_vestido_rojo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-19, 09:31   #2382
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.5.

No to niezła historia . Mój ojciec mówi, że na brak mózgu niestety jeszcze lekarstwa nikt nie wynalazł.
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 10:18   #2383
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.5.

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Serio? Kurde, ja na basenie jeszcze nikogo nagiego nie widziałam. Są te wspólne szafeczki, ale każdy czeka na wolną kabinę do przebrania. Ja też.
nie wiem jak jest na basenie, bo tam nie chadzam, pisalam o moich doswiadczeniach z silowniami - a troche ich bylo, w tym takie o wysokim standardzie (silownie, nie doswiadczenia), i nigdy sie nie spotkalam z kabina do przebierania. i szczerze powiedziawszy, nie widzialabym sensu istnienia takowej, bo co, po aerobiku kilkanascie osob bedzie w jednej kolejce czekalo, zeby wzajemnie nie zohydzic sie widokiem bozenek? inna rzecz, ze najpierw trzeba sie rozebrac pod prysznic, a potem z powrotem ubrac po prysznicu, czyli kazda wizyta w kabinie bylaby podwojna. no i nie wiem jak wygladaja prysznice basenowe, ale na silowniach nierzadko brak kotar (sa na przyklad takie boksy, oddzielane scianami, ale bez zaslony), a chodzilam tez kiedys na taka, gdzie byla wspolna sala "prysznicowa".

Cytat:
Napisane przez el_vestido_rojo Pokaż wiadomość
Lecz nadal nie rozumiem bulwersu dziewczyny, która zobaczyła nagą (o zgrozo!) kobietę w damskiej szatni
no, nie? zeby to goly facet byl w damskiej szatni, to w sumie mozna byloby sie zdziwic, ale kobitka?
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.

Edytowane przez siarka40
Czas edycji: 2012-09-19 o 10:20
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 10:21   #2384
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.5.

Na wielu basenach w regulaminie jest nakaz umycia się nago, co jest albo nie czytane albo totalnie ignorowane wiecie, strategiczne miejsca... pachy stopy i... mnie bardziej obrzydza myśl że w tej samej wodzie kąpie się 5 dziadów z brudnymi członkami, niż że ktoś myje się nago.
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 10:26   #2385
el_vestido_rojo
beach please
 
Avatar el_vestido_rojo
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 205
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.5.

Cytat:
Napisane przez siarka
no, nie? zeby to goly facet byl w damskiej szatni, to w sumie mozna byloby sie zdziwic, ale kobitka?
Sodomia i Gomoria
el_vestido_rojo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 10:35   #2386
gazowane lody
Zakorzenienie
 
Avatar gazowane lody
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 5 297
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.5.

Cytat:
Napisane przez agniesikk Pokaż wiadomość
Za 1500zl to sie utrzymasz wynajmujac pokoj... A ile mozna lat zyc w takich warunkach? Czlowiek tez by chcial sie z czasem wyniesc na swoje, a nie cale zycie mieszkac z obcymi ludzmi na mieszkaniu. Mam nadzieje, ze spojrzalas pod tym kątem. O tym wlasnie mowimy, 2500 po tylu latach pracy to tez nie sa zadne kokosy, biorac pod uwage ile trzeba kasy wydac na kolejne studia. W szkolnictwie tez podobno sa podwyzki- np. szalone kwoty 150zl itp.
ja podałam przykład że podwyżki dla przedszkolanek istnieją.. a nie czy można się z nich utrzymać czy nie..

---------- Dopisano o 11:31 ---------- Poprzedni post napisano o 11:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Dla mnie przerażające jest to, co piszesz. To był basen, przebieralnia damska, bez ograniczeń wiekowych typu dzieci tu, a tam osoby dorosłe.



Pamiętam, że na gazecie kiedyś była w tym temacie dyskusja. Matka z dzieckiem stwierdziła, że w pewnym wieku nie powinno się korzystać z basenu, bo skóra pomarszczona jest nieestetyczna rozpętała się burza, ale jak widzę nic się od tego czasu nie zmieniło.



Jak jestem na basenie to szybko się przebieram, biorę prysznic i lecę na basen i z powrotem też na tym się skupiam i zasadniczo to nawet nie zwracam uwagi na kostiumy kobiece, a co dopiero na wiek czy wygląd.
A jak ktoś się kapie nago, bo chce i nie ma zakazów, a mi to przeszkadza to nie staram się patrzeć w tamta stronę.



Iwonalodz.. nie wiem co jest w tym przerażającego. Jak się boisz wypowiedzi na forum to może czas coś z tym zrobić.. a poważnie.. to była szatnia z przebieralnią.. były szafki a obok przebieralnie więc zupełnie nie rozumiem dlaczego z tak owych przebieralni nie skorzystała. tyle w tym temacie..

---------- Dopisano o 11:33 ---------- Poprzedni post napisano o 11:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Phoce Pokaż wiadomość
Oczywiście, że są obrzydliwe, bo takie mają być. Są to określenia pejoratywne użyte (a przynajmniej przeze mnie) w odniesieniu do zdrady, czyli czegoś w moim odczuciu obrzydliwego.
Przecież to chyba oczywiste, że nie napisałabym, że mój chłopak, z którym się kochamy, mnie posuwa.
Zdrada wzbudza we mnie tak silne emocje, że jakoś nie potrafię się przejmować swoją ewentualną wulgarnością.
lubię to!

---------- Dopisano o 11:35 ---------- Poprzedni post napisano o 11:33 ----------

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
Na wielu basenach w regulaminie jest nakaz umycia się nago, co jest albo nie czytane albo totalnie ignorowane wiecie, strategiczne miejsca... pachy stopy i... mnie bardziej obrzydza myśl że w tej samej wodzie kąpie się 5 dziadów z brudnymi członkami, niż że ktoś myje się nago.
nigdy się nie spotkałam z NAKAZEM kąpieli NAGO.. w życiu bym nie poszła na taki basen..
__________________
pisze się:
wg - według
wgl - w ogóle

Udowodniłam samej sobie, że się da!
75kg-62,5
kg


Takie tam przemyślenia
gazowane lody jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 10:39   #2387
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.5.

Cytat:
Napisane przez gazowane lody Pokaż wiadomość
nigdy się nie spotkałam z NAKAZEM kąpieli NAGO.. w życiu bym nie poszła na taki basen..
to Ty sie myjesz pod prysznicem w majtkach i staniku?
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 10:41   #2388
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.5.

Oh czytujesz regulaminy? bo ja tak. I na niektórych basenach widuję nakaz albo raczej sugestia odnośnie kąpieli nago (nakaz DOKŁADNEGO umycia ciała oznacza: zdejmuje pani majtki i tam również się pani pucuje ale nie napiszemy tego wprost bo dewotki padną na zawał*). Nie oburzaj się tak tylko przejrzyj regulamin swoich basenów na które chodzisz, może się okaże że taka informacja tam jest ;- )

a jak chcesz się koniecznie kłócić z tym to zapraszam tutaj https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=412339

*bo jak wiadomo wagina to w Polsce słowo zakazane, spróbuj go użyć w jakimś regulaminie sugerując że to jedna z tych części ciała jakie należy myć, kobiety wyjdą oburzone i narobią rabanu
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 10:43   #2389
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.5.

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
nie wiem jak jest na basenie, bo tam nie chadzam, pisalam o moich doswiadczeniach z silowniami - a troche ich bylo, w tym takie o wysokim standardzie (silownie, nie doswiadczenia), i nigdy sie nie spotkalam z kabina do przebierania. i szczerze powiedziawszy, nie widzialabym sensu istnienia takowej, bo co, po aerobiku kilkanascie osob bedzie w jednej kolejce czekalo, zeby wzajemnie nie zohydzic sie widokiem bozenek? inna rzecz, ze najpierw trzeba sie rozebrac pod prysznic, a potem z powrotem ubrac po prysznicu, czyli kazda wizyta w kabinie bylaby podwojna. no i nie wiem jak wygladaja prysznice basenowe, ale na silowniach nierzadko brak kotar (sa na przyklad takie boksy, oddzielane scianami, ale bez zaslony), a chodzilam tez kiedys na taka, gdzie byla wspolna sala "prysznicowa".

(...)
Na większości basenów też tak jest, więc tak czy tak nago trzeba się pokazać. No chyba, że ktoś myje się w majtkach/kostiumie - to by mnie szczerze mówiąc bardziej zdziwiło niż naga baba latająca po szatni, bo co to za mycie w ubraniach?
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-19, 10:43   #2390
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.5.

pierwsza lepsza tabliczka http://www.zycie.pila.pl/informacje/...piktogramy.jpg

w aqua parku w Sopocie nie spotkałam takiego zapisu, ale co za różnica skoro na saunie i tak się chodzi praktycznie nago ;- )
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 10:44   #2391
gazowane lody
Zakorzenienie
 
Avatar gazowane lody
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 5 297
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.5.

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
to Ty sie myjesz pod prysznicem w majtkach i staniku?
w stroju.. a później przychodzę do domu i się kąpię jeszcze raz normalnie
__________________
pisze się:
wg - według
wgl - w ogóle

Udowodniłam samej sobie, że się da!
75kg-62,5
kg


Takie tam przemyślenia
gazowane lody jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 10:47   #2392
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.5.

Super, dla mnie w domu to możesz się nawet w kwasie solnym kąpać, ale mnie interesuje twój prysznic PRZED wejściem na basen kiedy następuje krytyczny moment wnoszenia na kąpielisko brudów z zewnątrz.
Zmierzam do tego że kąpanie się nago powinno być normą, niczym szokującym. Nie nakazem bo niektóre osoby to zawstydza, ale nie ma też się co dziwić jak się piersi zobaczy na basenie. Olaboga ;-) zawsze można pójść w burkini do aqua parku.
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 10:51   #2393
gazowane lody
Zakorzenienie
 
Avatar gazowane lody
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 5 297
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.5.

u mnie są tabliczki że należy skorzystać z prysznica aby schłodzić ciało i żeby nie dostać szoku termicznego a nie dlatego że ktoś przychodzi z brudnymi pachami czy innymi częściami ciała .. serio.. pierwszy raz taką tabliczkę widzę jak na tym zdjęciu
__________________
pisze się:
wg - według
wgl - w ogóle

Udowodniłam samej sobie, że się da!
75kg-62,5
kg


Takie tam przemyślenia
gazowane lody jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 10:53   #2394
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.5.

Cytat:
i żeby nie dostać szoku termicznego a nie dlatego że ktoś przychodzi z brudnymi pachami czy innymi częściami ciała
czyli chodzi o to żeby skropić się wodą bez użycia mydła?

dziwię się że na taką syfiastą pływalnie jeździsz ja bym się bała po prostu
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 11:02   #2395
gazowane lody
Zakorzenienie
 
Avatar gazowane lody
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 5 297
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.5.

nie wiem.. ja na basen chodzę czysta.. nie rozumiem więc nakazu mycia się przed wejściem .. no chyba że by jeszcze dawali dodatkowe minuty za które nie trzeba płacić.. chociaż nie.. i tak bym się przed wejściem nie wykąpała bo to dla mnie bez sensu skoro przyszłam czysta.. no ale niech wam będzie że jestem brudasem z grzybicą i serem w gaciach
__________________
pisze się:
wg - według
wgl - w ogóle

Udowodniłam samej sobie, że się da!
75kg-62,5
kg


Takie tam przemyślenia
gazowane lody jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 11:04   #2396
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.5.

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
No chyba, że ktoś myje się w majtkach/kostiumie - to by mnie szczerze mówiąc bardziej zdziwiło niż naga baba latająca po szatni, bo co to za mycie w ubraniach?
ja, jak pisalam, w szatni sie skupiam na rozbieraniu/ubieraniu, zasadniczo nie przygladam sie wspoltowarzyszkom, raz jeden zwrocila moja uwage dziewczyna, bo wykonywala dziwne akrobacje przy szafce - okazalo sie, ze probowala odziac sie w stanik, bedac zakryta recznikiem - nie dosc, ze musialo jej to zajac o wiele wiecej czasu niz "normalne" zalozenie tej czesci garderoby, to wlasnie tymi dziwnymi manewrami sklonila mnie do spojrzenia na nia.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 11:04   #2397
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.5.

Strasznie mi przykro że niektórzy po prostu nie rozumieją idei mycia się przed wejściem na kąpielisko ;- )
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 11:11   #2398
magyarparaszt
Ha ha ha ha ha
 
Avatar magyarparaszt
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Mur.
Wiadomości: 7 547
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.5.

Cytat:
Napisane przez MonikaFaustyna Pokaż wiadomość
Mnie dziwi mój M.... włączył mi mecz w tv i poszedł spać. Jak mu przełączę to się pewnie obudzi i spyta o wynik. No ja nie mogę .
Mój ociec też tak robi

Cytat:
Napisane przez asioollka Pokaż wiadomość
Jeszcze w temacie afery basenowej - osobiście uważam, że każdy ma jakiś tam swój próg nagości, jedni nie lubią rozbierać się przy obcych, inni nie mają z tym problemu. Na basenie czy na siłowni w szatni nie widzę nic dziwnego w półnagich kobietach. Jednak mój próg tolerancji został przekroczony, gdy kiedyś na basenie rozmawiały dwie nagie dziewczyny i jedna wyciągnęła maszynkę i zaczęła golić Bożenę. Już nie mówię o tym, że bez żadnej pianki czy żelu ; p
Ał, aż mnie Szymon zabolał

Cytat:
Napisane przez MonikaFaustyna Pokaż wiadomość
Haha dobry jest . Chciałam zauważyć, że obecnie to, że się ma mgr przed nazwiskiem, nie oznacza, że będą nam budować pomniki a pracodawcy będą się o nas bić. No i studia nie są gwarantem jakiejkolwiek pracy w dzisiejszych czasach,
Nieeeeee? Zabiłaś moją dziecięcą ufność...

Cytat:
Napisane przez agniesikk Pokaż wiadomość
Zadziwia mnie niezmiennie zachowanie mojego kolegi. Nie udało mi się w tym roku dostać na farmację, co on taktownie skomentował, że "nieudolnie staram się o przyjęcie na farmację". Chłopak w tym roku zacznie studiować kierunek o wdzięcznej nazwie Chemia i przyroda-nauczycielskie studia dwuprzedmiotowe. I chyba myśli, że jak dostał się na studia, to pracodawcy zaczną go lizać po stopach, bo tak potrzebują kolejnego magistra. W ogóle wkurza mnie takie wywyższanie się, jak jeszcze tych studiów nie zaczął. Równie szybko jak się na nie dostał, może z nich wylecieć
Haha, co za kretyn Mnie wkurzał mój kolega K., który przez całe studia ględził, że my na tym węgierskim to się obijamy i nic nie musimy uczyć, za to ON NA FARMACJI!!
Od tej pory nie przepadam za ludźmi z farmacji

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość


Serio? Kurde, ja na basenie jeszcze nikogo nagiego nie widziałam. Są te wspólne szafeczki, ale każdy czeka na wolną kabinę do przebrania. Ja też.
Kiedyś nie było Jak byłam młoda, chodziłam na basen, to panie się przebierały normalnie, jakoś nie krępował mnie widok bobrów, bo z własną matką też sobie czasem razem nago w łazience stoimy (zaraz zostanę zlinczowana, że mi matka bobra pokazuje i że pedofilstwo )

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
nie wiem jak jest na basenie, bo tam nie chadzam, pisalam o moich doswiadczeniach z silowniami - a troche ich bylo, w tym takie o wysokim standardzie (silownie, nie doswiadczenia), i nigdy sie nie spotkalam z kabina do przebierania. i szczerze powiedziawszy, nie widzialabym sensu istnienia takowej, bo co, po aerobiku kilkanascie osob bedzie w jednej kolejce czekalo, zeby wzajemnie nie zohydzic sie widokiem bozenek? inna rzecz, ze najpierw trzeba sie rozebrac pod prysznic, a potem z powrotem ubrac po prysznicu, czyli kazda wizyta w kabinie bylaby podwojna. no i nie wiem jak wygladaja prysznice basenowe, ale na silowniach nierzadko brak kotar (sa na przyklad takie boksy, oddzielane scianami, ale bez zaslony), a chodzilam tez kiedys na taka, gdzie byla wspolna sala "prysznicowa".


Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
Na wielu basenach w regulaminie jest nakaz umycia się nago, co jest albo nie czytane albo totalnie ignorowane wiecie, strategiczne miejsca... pachy stopy i... mnie bardziej obrzydza myśl że w tej samej wodzie kąpie się 5 dziadów z brudnymi członkami, niż że ktoś myje się nago.
I siuśki

Cytat:
Napisane przez gazowane lody Pokaż wiadomość
u mnie są tabliczki że należy skorzystać z prysznica aby schłodzić ciało i żeby nie dostać szoku termicznego a nie dlatego że ktoś przychodzi z brudnymi pachami czy innymi częściami ciała .. serio.. pierwszy raz taką tabliczkę widzę jak na tym zdjęciu
Czyli z brudnymi penisami jednak wchodzą do basenu?
__________________
mięsem tylko rzucam


magyarparaszt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 11:14   #2399
gazowane lody
Zakorzenienie
 
Avatar gazowane lody
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 5 297
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.5.

zresztą trochę zboczyłyśmy z tematu chyba.. bo mi chodziło o to że tam były przebieralnie do tego wolne.. więc nie mam pojęcia dlaczego ona zwyczajnie do niej nie weszła tylko tak przy wszystkich się rozebrała..

to tak jakby miała te prysznice z zasłonką ale się nie zasłoniła..

no dla mnie to jest dziwne że jeżeli na basenie są przebieralnie i zasłonki to się z nich nie korzysta i już.. chyba po coś one są.. tak czy nie?

---------- Dopisano o 12:14 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------

magyarparaszt nie wiem czy wchodzą z brudnymi penisami do basenu.. nie wnikam w to czy facet się umył przed wejściem do basenu.. przecież w gacie mu nie zaglądam i nie wiem czy ma brudnego czy czystego.. ja jak idę na basen to idę czysta a nie z brudną waginą
__________________
pisze się:
wg - według
wgl - w ogóle

Udowodniłam samej sobie, że się da!
75kg-62,5
kg


Takie tam przemyślenia
gazowane lody jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-19, 11:15   #2400
Gofrzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Gofrzyca
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 19 756
Dot.: Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią cz.5.

Dziewczyny co wam się porobiło?? Co by gazowana nie napisała to od razu najazd na nią.
Wątek ma tytuł Ludzkie zachowania i poglądy, które dziwią no i gazowana napisała co ją dziwi a wy od razu najazd. To ze was to nie dziwi to nie znaczy ze innych też nie. Opanujcie się trochę.
__________________
Padał deszcz tak jak dziś, miałaś uchylone drzwi.
Stałem w nich niczym pies,
w zębach niosąc bukiet ściem.
Zatrzasnęłaś je na klucz, wystawiłaś mnie na bruk.
Choć rację masz, że nie znasz mnie,
jak mogłaś tak dać wkręcić się.
Gofrzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:48.