Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI - Strona 104 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-03-03, 12:50   #3091
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość

Asia ale Ty nie masz grubych nog! Co Wy opowiadacie Dziewczyny! Widziałam Twoje zdjęcia i możesz wstawić jeśli chcesz obiektywnej opinii jakieś. Zresztą ile cm masz w udzie? wiesz? Ja uważam ze jesteś jak najbardziej normalną kobieta.
oj Agatko zapewniam Cię, że nieprzesadzam w udzie mam sporo niestety mogę śmiało napisać, że moje uda to dwa kulfony w porównaniu do reszty ciała i kuferek tez mam wypasiony zresztą sama różnica wymiarów( 28 cm więcej w tyłku niż w pasie ) już powinna zarysować Ci mniej więcej szkic mojego wydatnego ciała (dolnej partii )
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 12:59   #3092
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Jakbyś chciała więcej opinii pytaj, ale konkretnie, bo ciężko mi cos opisać co mi sluzy
Dzięki, na pewno z tego skorzystam nie raz Ciekawią mnie jeszcze Kerastase, ale cena niestety powala, wiec nawet nie będę się napalać

Cytat:
Kochana ja naprawdę mam włosy jakie mam, ale to po części moja wina, po części nie. Bunny mnie widziała na zywo i wie że włosy mam dziecięce, takie sypkie z natury. Cienkie, ale nie sa rzadkie. Sa srednie.
Jednak efekty rozjaśniacza, kombinacji 5 razy w roku mam.
Ostatnio farbowałam miesiąc temu. Postaram się dotrzymać włosy do końca kwietnia-wtedy mam ważna imprezę i chciałabym ladnie wygladac. Ale i tak nie wiem co wtedy zrobię. Na razie zapisałam się do fryzjerki na podcięcie grzywki za 3 tyg.
Mi się podobają takie dziecięce, mięciutkie, sypkie, mają dużo uroku Podejrzewam, że jakbyś przykładowo wyjechała do Chin, to by wszyscy chcieli Ci je macać Znajoma TŻ ma podobny typ i właśnie w Chinach jej włosy robiły furrorę


Cytat:
Napisane przez anias2 Pokaż wiadomość
Witam,

Truskawkowa wiosna wiesz moze gdzie jeszcze mozna kupic ten krem alantan? bo wchodze na strone ☠☠☠☠☠☠☠ i wykupili chyba wszystko bo nie ma :/
O kurczę To na pewno nie blondyny, aż takiego zasięgu wątek nie ma. Callmeblondie ostatnio go polecała, fanki pewnie się rzucily na D.o.z Popytaj w zwykłych aptekach, Zmalowana z YT mówiła, że kupiła w jakiejś pierwszej lepszej i nie powinno być problemu. W Superpharm nie widziałam


Cytat:
i jeszcze jedno pytanie mam do Ciebie, czy masz cos sprawdzonego i godnego polecenia jesli chodzi o krem pod oczy na zmarszczki mimiczne?
Ojej, nie pomogę niestety, bo nie używam Polecam jednak mocno rozejrzeć się wśród kremów do twarzy, szczególnie Avene. Można je z powodzeniem stosować pod oczy, a sklady mają ciekawsze

---------- Dopisano o 13:59 ---------- Poprzedni post napisano o 13:53 ----------

Ania, zerknij jeszcze raz, jest dostępny
http://www.d o z.pl/apteka/p47922-Alantandermoline_krem_lek ki_50_g

Skasuj spacje, bo Wizaż cenzuruje
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 13:02   #3093
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość

[/COLOR]Ania, zerknij jeszcze raz, jest dostępny
http://www.d o z.pl/apteka/p47922-Alantandermoline_krem_lek ki_50_g

Skasuj spacje, bo Wizaż cenzuruje
właśnie ja wczoraj jak szukałam to wpisałam ALANTAN DERMOLINE i mi nie znalazło ,dopiero później napisałam to razem i wyskoczył
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 13:03   #3094
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Dziękuję Ci bardzo Tego przesuszenia się właśnie boję

Ingrid widziałam, niestety trochę za chłodny i za ciemny dla mnie Szkoda
Ja teraz się czaję na lioele triple solution bo szukam czegoś mocno kryjącego i pozostawiającego satynowe wykończenie A on jest dość jasny, i nie ma różowych tonów Bo z drogeryjnych raczej nic takiego nie znajdę

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ex tak samo, wstaw jakieś swoje zdjecie obecne do albumu. Dziewczyny, przesadzacie chyba grubo

---------- Dopisano o 13:31 ---------- Poprzedni post napisano o 13:30 ----------

A jakiego podkładu do jakiej cery szukacie?
Kochana u mnie to wzrost gra główną rolę- 156cm a ważę aktualnie 63kg... Wszystko poszło mi w uda, łydki, brzuch i pupę

Ja szukam mocno kryjącego, żeby był żółtawy, i zostawiał satynowe wykończenie
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 13:10   #3095
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Asia akurat widziałam Twoje zdjęcia przed dieta i ćwiczeniami jakiś czas temu i nie było źle! A po ćwiczeniach tez widziałam i było bardzo dobrze, pamiętam zdjecie z Zakopanego
nie wiem jak teraz ale na pewno nie inaczej.

Truskawkowa kazde wlosy maja swój urok,ale ja niestety musze mniej eksperymentować z nimi. Bo dostały w kość przez te lata...
Kerastase zależy co bys chciała ale ponoc składowo jest średnio co już słyszałam nieraz, ale stad nie wiem jaki jest fenomen ze mi akurat pasują

---------- Dopisano o 14:05 ---------- Poprzedni post napisano o 14:03 ----------

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Kochana u mnie to wzrost gra główną rolę- 156cm a ważę aktualnie 63kg... Wszystko poszło mi w uda, łydki, brzuch i pupę

Ja szukam mocno kryjącego, żeby był żółtawy, i zostawiał satynowe wykończenie
Ja tez wysoka nie jestem i jak tyję zawsze jestem jak kulka

Hmm mocno kryjący miałam kiedyś swietny podkład naprawdę MOCNO kryjący, zdaje się pharmaceris do cery naczynkowej

http://www.bangla.babyonline.pl/opin...kryjacy-spf-20

---------- Dopisano o 14:10 ---------- Poprzedni post napisano o 14:05 ----------

A ja mam do Was pytanie. Nigdy nie chodziłam do Inglota, jakos nie wiemdziec czemu. Ale jak poszłam wczoraj po te pigmenty przepadłam. Wybor niesamowity, u mnie w galerii handlowej stoisko mają ogromne. Piekne cienie, eyelinery, cudo. Cenowo przystępnie, cień 13 zł. Ale jak jest z ich jakoscia? Interesuja mnie głownie cienie, eyelinery żelowe? Może jest tu jakaś fanka Inglota?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 13:32   #3096
Leae
Rozeznanie
 
Avatar Leae
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 794
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Dzięki, na pewno z tego skorzystam nie raz Ciekawią mnie jeszcze Kerastase, ale cena niestety powala, wiec nawet nie będę się napalać

Mi się podobają takie dziecięce, mięciutkie, sypkie, mają dużo uroku Podejrzewam, że jakbyś przykładowo wyjechała do Chin, to by wszyscy chcieli Ci je macać Znajoma TŻ ma podobny typ i właśnie w Chinach jej włosy robiły furrorę


O kurczę To na pewno nie blondyny, aż takiego zasięgu wątek nie ma. Callmeblondie ostatnio go polecała, fanki pewnie się rzucily na D.o.z Popytaj w zwykłych aptekach, Zmalowana z YT mówiła, że kupiła w jakiejś pierwszej lepszej i nie powinno być problemu. W Superpharm nie widziałam



Ojej, nie pomogę niestety, bo nie używam Polecam jednak mocno rozejrzeć się wśród kremów do twarzy, szczególnie Avene. Można je z powodzeniem stosować pod oczy, a sklady mają ciekawsze

---------- Dopisano o 13:59 ---------- Poprzedni post napisano o 13:53 ----------

Ania, zerknij jeszcze raz, jest dostępny
http://www.d o z.pl/apteka/p47922-Alantandermoline_krem_lek ki_50_g

Skasuj spacje, bo Wizaż cenzuruje

Przez Ciebie kupiłam ten peeling z papayą, od dłuższego czasu szukałam czegoś takiego Używa się go masując przez minutę twarz i potem normalnie spłukuje, tak? On ma jakieś granulki złuszczające, czy same enzymy?
__________________
12.07.2015 r. - 60 cm

Leae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 13:34   #3097
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Asia akurat widziałam Twoje zdjęcia przed dieta i ćwiczeniami jakiś czas temu i nie było źle! A po ćwiczeniach tez widziałam i było bardzo dobrze, pamiętam zdjecie z Zakopanego
nie wiem jak teraz ale na pewno nie inaczej.
wiem że nie było źle ,ale jednak też nie tak jak powinno to wyglądać ( przynajmniej nie tak jak ja bym tego chciała ) nigdy nie byłam szczuplaczkiem zawsze przy kości moje uda były i są nadal potężne nawet po schudnięciu w porównania do reszty ciała i takie już zapewne pozostaną
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-03, 13:38   #3098
beatusia10
Wtajemniczenie
 
Avatar beatusia10
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 714
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Identycznie mam z winogronowym, chyba nawet gorzej, bo dochodzi do tego puch i susza.
no a dla mnie winogronowy to HIT, w przeciwieństwie do kokosowego właśnie
__________________
30.04.2014
beatusia10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 13:41   #3099
anias2
Zadomowienie
 
Avatar anias2
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 1 119
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Truskawkowa dziekuje nie pokazywalo mi tego kremu.
Siedze wlasnie na tej stronie i tak sie zastanawiam co jeszcze kupic fajnego...
anias2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 13:44   #3100
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Leae Pokaż wiadomość
Przez Ciebie kupiłam ten peeling z papayą, od dłuższego czasu szukałam czegoś takiego Używa się go masując przez minutę twarz i potem normalnie spłukuje, tak? On ma jakieś granulki złuszczające, czy same enzymy?
Nie pożałujesz On ma postać takiego gęstego, przezroczystego żelu. Działa na zasadzie enzymatycznej, trzeba oczywiście pamiętać, że enzymy potrzebują wilgoci i jak się da zbyt mało w jedno miejsce, to działa słabiej.

Nakładam odrobinę na partie twarzy i masuję delikatnie z poł minutki. Zalecają na suchą skórę, ale zawsze zwilżam lekko palce. Trzeba pokombinować. Dokładam żelu, jeżeli jest potrzeba

Potem spłukuję wodą. Można jeszcze przejechać wacikiem, on usunie mechanicznie pozostałości naskorka.

Poźniej macam non stop twarz, bo jest taka gładka

Jeżeli masz meszek na policzkach, to uważaj, za niego też się zabiera, a włoski są za mocne, więc zostają często takie częsciowo rozpuszczone
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 14:07   #3101
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

dziewczyny wstyd mi jak diabli , ale dodałam do albumu moje obecne foty na których zobaczycie jak obecnie wyglądam nie jestem szczuplaczkiem i proszę się nieprzestraszyć na 3 foto widać dokładnie jaką proporcje mają moje uda w porównaniu do szerokości w pasie
agatko dla Ciebie to zrobiłam
i ... pamiętajcie , że dwa razy rodziłam i dużo przytyłam więc wyglądam jak wyglądam do ideału mi jeszcze daleko
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-03, 14:21   #3102
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Asia masz taką samą budowę ud jak ja, u samej góry najszersze.
Za to pociesz się tym, że masz płaski brzuch jak nie po ciążach
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 14:24   #3103
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Hej
Ze mna cos jest nie tak ciągle sikam, mam mdłości i mocne bóle brzucha - robilam dzisiaj nawet test ciążowy ale wypadł negatywnie.
Teraz jeżdze i robie rozne badania żeby zobaczyć co mi jest

Ja również zakupiłam ten peeling co polecała Truskawkowa - ciekawa jestem jak na mnie podziała

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
63 kg/165cm
wagowo celu nie mam, wizualnie ma byc dobrze
w udzie mam teraz 54cm w połowie gdzieś, przy pachwinie 56cm
a dieta...no cóż, trzeba jeść by chudnąć, nie można się głodzić, ćwicząc trzeba tylko zdrowo jeść

a figura jaka mi się podoba to np taka
Załącznik 5601485
o nie - jak dla mnie taka figura jest już przesadzona i uważam to za mało kobiece. Takie umięśnione ciałka podobaja mi sie tylko u facetów

Taki brzuszek by mi zdecydowanie wystarczył :
https://encrypted-tbn0.gstatic.com/i...fl_LTDGtZdyeKz

http://2.bp.blogspot.com/-QRczBBq_SY...vfhfo1_500.jpg

ale mi zawsze jakieś fałdki wystają a jak sie najem to już w ogóle mam wzdęty brzuchol

---------- Dopisano o 15:24 ---------- Poprzedni post napisano o 15:22 ----------

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
dziewczyny wstyd mi jak diabli , ale dodałam do albumu moje obecne foty na których zobaczycie jak obecnie wyglądam nie jestem szczuplaczkiem i proszę się nieprzestraszyć na 3 foto widać dokładnie jaką proporcje mają moje uda w porównaniu do szerokości w pasie
agatko dla Ciebie to zrobiłam
i ... pamiętajcie , że dwa razy rodziłam i dużo przytyłam więc wyglądam jak wyglądam do ideału mi jeszcze daleko
ee tam przesadzasz troche - jak na dwie ciąże to podziwiam cię że masz taki płaski brzuszek
a udami sie kompletnie nie przejmuj !!! Pamiętaj podkreślaj to co ci sie najbardzije w tobie podoba a maskuj te niedoskonałości na punkcie których masz kompleks

A tak z ciekawości ile masz wzrostu kochana?
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 14:26   #3104
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
Asia masz taką samą budowę ud jak ja, u samej góry najszersze.
Za to pociesz się tym, że masz płaski brzuch jak nie po ciążach
no mówiłam przecież
ta ... brzuch jest płaski jak stoje ,bo jak usiąde to mam dwie fałdki nadal jest tam za dużo tłuszczyku no i na udach też a przy tym mój wzrost mi nie pomaga ...jestem mała i w stosunku do wagi wyglądam gorzej w porównaniu do wyższych osób o tej samej wadze
mam 158 wzrostu
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała

Edytowane przez asiabb1983
Czas edycji: 2014-03-03 o 14:28
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 14:30   #3105
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
dziewczyny wstyd mi jak diabli , ale dodałam do albumu moje obecne foty na których zobaczycie jak obecnie wyglądam nie jestem szczuplaczkiem i proszę się nieprzestraszyć na 3 foto widać dokładnie jaką proporcje mają moje uda w porównaniu do szerokości w pasie
agatko dla Ciebie to zrobiłam
i ... pamiętajcie , że dwa razy rodziłam i dużo przytyłam więc wyglądam jak wyglądam do ideału mi jeszcze daleko
Asia brzuch measz mega zgrabny, piersi super
Nogi-nie masz grubych, masz uda u góry większe ale ja tez mam takie udo. U mnie taka bułka się robi u góry. Taka już nasza uroda widocznie. Dla mnie wyglądasz bardzo atrakcyjnie



LAVIA może pęcherz Ci się zaziębił, od układu moczowego często są tez nudności.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 14:39   #3106
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Nie pożałujesz On ma postać takiego gęstego, przezroczystego żelu. Działa na zasadzie enzymatycznej, trzeba oczywiście pamiętać, że enzymy potrzebują wilgoci i jak się da zbyt mało w jedno miejsce, to działa słabiej.

Nakładam odrobinę na partie twarzy i masuję delikatnie z poł minutki. Zalecają na suchą skórę, ale zawsze zwilżam lekko palce. Trzeba pokombinować. Dokładam żelu, jeżeli jest potrzeba

Potem spłukuję wodą. Można jeszcze przejechać wacikiem, on usunie mechanicznie pozostałości naskorka.

Poźniej macam non stop twarz, bo jest taka gładka

Jeżeli masz meszek na policzkach, to uważaj, za niego też się zabiera, a włoski są za mocne, więc zostają często takie częsciowo rozpuszczone
ja mam dużo meszku na twarzy takiego mięciutkiego
ciekawe czy mi go rozpuści w takim razie hah

a powiedz mi o który to alantan chodzi ? bo przeoczyłam co nie co

---------- Dopisano o 15:39 ---------- Poprzedni post napisano o 15:35 ----------

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
CZOŁEM LASKI!
Mam pytanie, już się przewijało, ale uciekło. Dziewuszki ile miesięcznie wam na samo jedzonko wychodzi?

A w ogóle to taka lipa u mnie dziś w pracy, te nowe kosmetyki ze Schwarzkopfa w ogóle nie schodziły, a i klientki jakie uświadomione. Czaicie, że z 5 razy padło pytanie, czy owe maski, odżywki i inne posiadają silikony? Nawet raz się pokusiłam, by się wdrążyć temat, ale laska mnie zbyła i powiedziała, że nie używa WCALE. A takie siańsko rude miała.

Lavia
http://allegro.pl/body-dekolt-siatec...951878505.html to już kiedyś obczajałam, nawet chciałam zamówić, ale nie wiem, jaki stanik tu do tego nosić, bo chyba będzie widać miseczki w tej dziurze?
tez wlasnie nie wiem jaki stanik do nich nosic - najlepiej chyba wygląda bez stanika ale ja mam za małe pituty żeby tak chodzić....

zobacz tutaj jak swietnie sie prezentuja:
http://img.szafa.pl/ubrania/0/012237...-siateczka.jpg

http://img04.allegroimg.pl/photos/40.../41/3910884163

---------- Dopisano o 15:39 ---------- Poprzedni post napisano o 15:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Asia brzuch measz mega zgrabny, piersi super
Nogi-nie masz grubych, masz uda u góry większe ale ja tez mam takie udo. U mnie taka bułka się robi u góry. Taka już nasza uroda widocznie. Dla mnie wyglądasz bardzo atrakcyjnie



LAVIA może pęcherz Ci się zaziębił, od układu moczowego często są tez nudności.
no mozliwe że to od pęcherza wlasnie - tym bardziej ze ja mam tendencje do zapalen pęcherza i często ta dolegliwosc do mnie powraca. Ide na badania moczu wkrótce. a poki co w śr lece do gina a jutro bede miala wyniki krwi....
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 15:05   #3107
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Hej
Ze mna cos jest nie tak ciągle sikam, mam mdłości i mocne bóle brzucha - robilam dzisiaj nawet test ciążowy ale wypadł negatywnie.
Teraz jeżdze i robie rozne badania żeby zobaczyć co mi jest
Oj, wspołczuję, pewnie to jakaś infekcja cholerna

Cytat:
Ja również zakupiłam ten peeling co polecała Truskawkowa - ciekawa jestem jak na mnie podziała
Szkoda, że mi nie płacą za polecanie Jak mi przyjaciołka o nim opowiadała, to nie byłam przekonana, ale jak dostałam probkę to się zakochałam

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
ja mam dużo meszku na twarzy takiego mięciutkiego
ciekawe czy mi go rozpuści w takim razie hah
Taki delikatny rozpuści, ale ja mam taki trochę mocniejszy na linii żuchwy. Na początku się dziwiłam skąd na policzkach tyle martwego naskórka Teraz przecieram te partie ręcznikiem, bo sam zel nie da rady

Cytat:
a powiedz mi o który to alantan chodzi ? bo przeoczyłam co nie co
Alantandermoline krem lekki
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...tenolem-5.html

---------- Dopisano o 16:05 ---------- Poprzedni post napisano o 15:51 ----------

Asia, ja się tu spodziewałam rozlazłej kulki, a Ty zgrabna babeczka jesteś przecież Jesteś proporcjonalna, bardzo kobieca. Masz jędrne ciało, wszystko na swoim miejscu, niejedna kobieta-nieródka Ci by pozazdrościła, serio tak uważam. Drobinką o rozmiarze 0 nie będziesz, bo po prostu masz inną budowę ciała i pewnych rzeczy się nie przeskoczy. Cwiczyć i zdrowo się odżywiać zawsze warto, ale raczej dla lepszego samopoczucia

Zgadzam się z dziewczynami, jesteś atrakcyjną kobietką i tyle
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 15:14   #3108
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

dziękuje dziewczynki za wasze zdanie o mnie
wiem , że mogę jeszcze popracować nad sobą i swoim wyglądem i będę nadal to kontynuować bo i tak udało mi się tyle zrzucić ,ale chciałabym jeszcze z 5-7 kg , a waga stoi już od roku i ani drgnie co powoduje u mnie złość i wydaje mi się, że jestem wielorybem w porównaniu do was
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 15:38   #3109
beatusia10
Wtajemniczenie
 
Avatar beatusia10
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 714
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Realnie nie rozjaśniła, ale mam wrażenie, że optycznie rozjaśnia, rozświetla. Wlosy bardzo odbijają światło i pewnie przez to wydają się bardziej... białawe

To szkoda, bo bym się podzieliła Ten baniak jest stanowczo za duży, jak w rodzinie kilka babek, to zejdzie, ale samotnie używany prawie nie ubywa
coraz bardziej kusisz tą maską... hmm, ja bym chętnie przyjęła odlewkę tak sobie myślę, co bym Ci mogła mojego odlać, ale w sumie aktualnie mam tylko propozycje polecane na wątku od siebie polecić mogę kwaśną maskę UNA: http://perfektshop.pl/product.php?id_product=7163 jak ktoś lubi zapach ananasowy, to się zakocha no i jest super po farbowaniu, włosy są boskie zdenkowałam ją po ostatnim farbowaniu

---------- Dopisano o 16:38 ---------- Poprzedni post napisano o 16:30 ----------

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Fajna kolekcja, jest w czym wybierać Pisałaś, że polecasz Matrixa, chętnie bym sobie (kiedyś) sprawiła jakaś maskę czy odżywkę, masz jakieś przetestowane typy?
ja miałam szampon i balsam z serii biolage.. włosy były dość miękkie, ale nie było efektu wow..
__________________
30.04.2014
beatusia10 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-03-03, 15:47   #3110
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
dziękuje dziewczynki za wasze zdanie o mnie
wiem , że mogę jeszcze popracować nad sobą i swoim wyglądem i będę nadal to kontynuować bo i tak udało mi się tyle zrzucić ,ale chciałabym jeszcze z 5-7 kg , a waga stoi już od roku i ani drgnie co powoduje u mnie złość i wydaje mi się, że jestem wielorybem w porównaniu do was
Oj Asia, a my przy Tobie jesteśmy płaszczki, przynajmniej ja, spójrz na to z tej strony


Cytat:
Napisane przez beatusia10 Pokaż wiadomość
coraz bardziej kusisz tą maską... hmm, ja bym chętnie przyjęła odlewkę tak sobie myślę, co bym Ci mogła mojego odlać, ale w sumie aktualnie mam tylko propozycje polecane na wątku od siebie polecić mogę kwaśną maskę UNA: http://perfektshop.pl/product.php?id_product=7163 jak ktoś lubi zapach ananasowy, to się zakocha no i jest super po farbowaniu, włosy są boskie zdenkowałam ją po ostatnim farbowaniu

---------- Dopisano o 16:38 ---------- Poprzedni post napisano o 16:30 ----------



ja miałam szampon i balsam z serii biolage.. włosy były dość miękkie, ale nie było efektu wow..
Ciężarnej się nie odmawia, jakiś pojemniczek wytrzasnę Nie chcę niczego w zamian, naprawdę Tylko wysłać mogę pod koniec tygodnia albo w następnym, dziś rano wysłałam Kylie, a potem przeniosłam się z dala od maseczki Seri Podeślij mi adres na PW
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 15:55   #3111
shizaxa
Wtajemniczenie
 
Avatar shizaxa
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 011
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

ale test chyba najbardziej wiarygodny jest jak sie już miesiączka spóźnia co nie? wcześniej może nie pokazać ciąży?

---------- Dopisano o 16:55 ---------- Poprzedni post napisano o 16:51 ----------

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
dziękuje dziewczynki za wasze zdanie o mnie
wiem , że mogę jeszcze popracować nad sobą i swoim wyglądem i będę nadal to kontynuować bo i tak udało mi się tyle zrzucić ,ale chciałabym jeszcze z 5-7 kg , a waga stoi już od roku i ani drgnie co powoduje u mnie złość i wydaje mi się, że jestem wielorybem w porównaniu do was
Asiu im bardziej o tym myślisz tym gorzej idzie to zrzucanie wagi
wrzuc na luz, staraj się jeść zdrowo, chodź na ten aerobik co chodzisz i nie mysl tyle o wadze. Twój mąż kocha Cie na za figurę ale za całokształt

a Ty Agatko na pewno przesadzasz nt swoich ud wszystkie nasze wg Ciebie są dobre tylko Twoje grubasy
__________________
"Adoptując jednego psa nie zmienisz całego świata, ale zmienisz świat tego psa"


Zapuszczam włosy:
było (styczeń '13)-40cm
jest (październik'13)-50cm
będzie-55cm

Farbuję: wella koleston 12/89
shizaxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 16:02   #3112
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Mam dylemat który krem bb zamówić
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...spf30-pa-.html
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...spf25-pa-.html

---------- Dopisano o 17:02 ---------- Poprzedni post napisano o 16:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość

Hmm mocno kryjący miałam kiedyś swietny podkład naprawdę MOCNO kryjący, zdaje się pharmaceris do cery naczynkowej

http://www.bangla.babyonline.pl/opin...kryjacy-spf-20
Miałam przyjemność go używać i krył bosko, ale utrzymywał się na mojej twarzy może z godzinkę..
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 16:02   #3113
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Ten pierwszy ma arbutynę, na dłuższą metę może rozjaśnić przebarwienia i ogólnie rozjaśnić skórę.

Tamten drugi jednak bardziej mnie przekonuje
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 16:06   #3114
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Dziewczyny używała któraś z Was może FAKE BAKE FLAWLESS?? Szukam jakiegos dobrego brazujacego balsamu albo samoopalacza na moja bladziutka skóre

http://chillinofficial.blogspot.com/...lawless_3.html
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 16:10   #3115
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
Ten pierwszy ma arbutynę, na dłuższą metę może rozjaśnić przebarwienia i ogólnie rozjaśnić skórę.

Tamten drugi jednak bardziej mnie przekonuje
Nie wiem sama który mam brać, bo boję się że ten drugi będzie za mało krył A po lioele widziałam efekty na youtube, zresztą sama miałam próbkę także wiem czego się po nim spodziewać I co tu teraz robić
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 16:20   #3116
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Asia a widzisz i nalezą się baty w pupe:P bo jednogłośnie już ustaliłyśmy ze jesteś odpowiadnia w swojej figurze

A ja tak tak-ja mam uda baleronymoze kiedyś pokusze się o zdjęcia

Dziewczyny pleaseee piszcie jak się zapatrujecie na cienie Inglota bo nie wiem czy powiekszac moja kolekcje!!!

---------- Dopisano o 17:20 ---------- Poprzedni post napisano o 17:18 ----------

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Dziewczyny używała któraś z Was może FAKE BAKE FLAWLESS?? Szukam jakiegos dobrego brazujacego balsamu albo samoopalacza na moja bladziutka skóre

http://chillinofficial.blogspot.com/...lawless_3.html
Ja iestety nie uzywalam nie znam się na tych preparatach...a to w Polsce w ogole jest do kupienia?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 16:21   #3117
beatusia10
Wtajemniczenie
 
Avatar beatusia10
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 714
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Asia a widzisz i nalezą się baty w pupe:P bo jednogłośnie już ustaliłyśmy ze jesteś odpowiadnia w swojej figurze

A ja tak tak-ja mam uda baleronymoze kiedyś pokusze się o zdjęcia

Dziewczyny pleaseee piszcie jak się zapatrujecie na cienie Inglota bo nie wiem czy powiekszac moja kolekcje!!!
ja miałam, ale dawno i byłam bardzo zadowolona na pewno długo się utrzymywały i pod tym względem wypadały o niebo lepiej niż cienie z L'oreala.
__________________
30.04.2014
beatusia10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 16:26   #3118
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez beatusia10 Pokaż wiadomość
ja miałam, ale dawno i byłam bardzo zadowolona na pewno długo się utrzymywały i pod tym względem wypadały o niebo lepiej niż cienie z L'oreala.
O dziekuje Ci za odp Kiedys dawno temu miałam ale były beznadziejne. Nie chodziłam tam kilka dobrych lat, ale jak byłam wczorajwszystko wydaje się mocno napigmentowane, takie naprawdę dopracowane.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 16:31   #3119
beatusia10
Wtajemniczenie
 
Avatar beatusia10
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 714
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

nadrobiłam tych kilka dni i takie mam wnioski:
Bunny- jaka Ty jesteś laleczka
Lavia- śliczne masz te włoski, ale chyba megajasno jak na poziom 8
Asia- przesadzasz z tymi udami
Shizaxa- jesteś najbardziej umięśnioną dziewczyną, jaką "znam"
no i współczuję wszystkich problemów zdrowotnych, bo widzę, że mało która nie miała ostatnio jakichś problemów
ja niestety muszę dołączyć do tego grona- we wtorek mieliśmy "lekką" stłuczkę, efekt- pogotowie do pracy, skręcone kręgi szyjne, kołnierz na 3 tygodnie, no i prawie, że ciągły ból głowy na szczęście nie miałam zapiętych pasów, więc z dzieckiem ok.. ale w szpitalu tak mnie potraktowali, że nawet nie chcę opowiadać... bo się nie zgodziłam na rtg... mąż też ma skręcone kręgi i jeszcze uszkodzone więzadła
__________________
30.04.2014

Edytowane przez beatusia10
Czas edycji: 2014-03-03 o 16:37
beatusia10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-03-03, 18:13   #3120
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Część XXVI

Cytat:
Napisane przez shizaxa Pokaż wiadomość
ale test chyba najbardziej wiarygodny jest jak sie już miesiączka spóźnia co nie? wcześniej może nie pokazać ciąży?

---------- Dopisano o 16:55 ---------- Poprzedni post napisano o 16:51 ----------



Asiu im bardziej o tym myślisz tym gorzej idzie to zrzucanie wagi
wrzuc na luz, staraj się jeść zdrowo, chodź na ten aerobik co chodzisz i nie mysl tyle o wadze. Twój mąż kocha Cie na za figurę ale za całokształt

a Ty Agatko na pewno przesadzasz nt swoich ud wszystkie nasze wg Ciebie są dobre tylko Twoje grubasy
ja robiłam przed miesiączką i mi nie wyszedł dokładny tzn ta druga kreseczka była tak ledwo widoczna ,że uznałam , że nie jestem w ciązy .potem robiłam tydzień po niby spodziewanym okresie i już dwie krechy jak nic były
tak będę robić
no właśnie Agatka tez swoje
Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Asia a widzisz i nalezą się baty w pupe:P bo jednogłośnie już ustaliłyśmy ze jesteś odpowiadnia w swojej figurze

A ja tak tak-ja mam uda baleronymoze kiedyś pokusze się o zdjęcia

no i znowu zaczynasz
Cytat:
Napisane przez beatusia10 Pokaż wiadomość
nadrobiłam tych kilka dni i takie mam wnioski:
Bunny- jaka Ty jesteś laleczka
Lavia- śliczne masz te włoski, ale chyba megajasno jak na poziom 8
Asia- przesadzasz z tymi udami
Shizaxa- jesteś najbardziej umięśnioną dziewczyną, jaką "znam"
no i współczuję wszystkich problemów zdrowotnych, bo widzę, że mało która nie miała ostatnio jakichś problemów
ja niestety muszę dołączyć do tego grona- we wtorek mieliśmy "lekką" stłuczkę, efekt- pogotowie do pracy, skręcone kręgi szyjne, kołnierz na 3 tygodnie, no i prawie, że ciągły ból głowy na szczęście nie miałam zapiętych pasów, więc z dzieckiem ok.. ale w szpitalu tak mnie potraktowali, że nawet nie chcę opowiadać... bo się nie zgodziłam na rtg... mąż też ma skręcone kręgi i jeszcze uszkodzone więzadła
ojej dobrze, że nic bardziej poważniejszego
dużo zdrówka dla Was
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-05 12:53:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:21.