Wymienię w maju Laura Mercier, MUFE, MAC, Stila, Korres, Chanel, Massimo Dutti, Mango, Asos - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Ogłoszenia > Targowisko: kosmetyki

Notka

Targowisko: kosmetyki Targowisko: kosmetyki. Tutaj oddajemy i wymieniamy kosmetyki, których już nie używamy. Nie używasz? Oddaj!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-05-21, 12:18   #1
iamblue
Zadomowienie
 
Avatar iamblue
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 485
Przekupka: 53 pkt / 100% pozyt.

w maju Laura Mercier, MUFE, MAC, Stila, Korres, Chanel, Massimo Dutti, Mango, Asos


WĄTEK NIEAKTUALNY

zapraszam do nowego wątku, który znajduje się tutaj
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=776727



Witam w moim wątku miłe wizażanki

Moja (przydługa) wishlista znajduje się tutaj https://wizaz.pl/forum/showthread.php...4#post35 314374


- Moje kosmetyki przechowuję w higienicznych warunkach, w domu w którym się nie pali i opisuję rzetelnie
- Chętnie wymieniam się osobiście na terenie Warszawy
- Wysyłkę preferuję listem poleconym lub paczką (ekonomiczny czy priorytet - do ustalenia). Zgodnie z regulaminem Targowiska wysyłka listem poleconym jest na własną odpowiedzialność i możliwa tylko przy zgodzie obu stron. Preferuję zatem tę formę przy wymianie rzeczy o niewielkiej wartości.
- Zachowuję dowód nadania i oczekuję tego samego. W razie gdy paczka ode mnie nosi ślady uszkodzenia bądź otwierania, bardzo proszę o wypełnianie protokołu szkody przy listonoszu/okienku pocztowym. W przeciwnym razie nie będę mogła wnieść reklamacji na poczcie!
- Nie interesuje mnie wymiana z osobami które uważają że ich odpowiedzialność kończy się wraz z nadaniem przesyłki na poczcie
- Wysyłam rzeczy dobrze opakowane (obowiązkowo bąble) i oczekuję tego samego
- Kosmetyki które się do tego nadają mogę spryskać przed wysłaniem płynem odkażającym Skinsept Pur (na życzenie)
-Bardzo proszę nie wysyłać mi kosmetyków ubrudzonych, zakurzonych, z sierścią domowych pupili
- Jeśli masz mniej przekupek, prośba do Ciebie o wysyłkę jako pierwsza
- Po przekazaniu adresów wymiana jest wiążąca
- Nie odmieniam się bez wyraźnego powodu i zgody obu stron
- Proszę o zachowanie poufności danych osobowych- tzn. przed wyrzuceniem koperty zamazanie ich (ja robię to samo)
- Nie używam kosmetyków które dostałam od drugiej strony do czasu otrzymania od niej informacji że moja przesyłka dotarła cała i zdrowa i proszę o to samo. Jednocześnie jeśli wysyłałyście jako pierwsze, dawajcie znać że przesyłka ode mnie dotarła, abym nie czekała w nieskończoność
- W weekendy rzadko bywam na Wizażu, proszę zatem o cierpliwość jeśli przez weekend nie odpisuję
- Dokładki zaznaczam na fioletowo

Do wymienienia mam:

Oczy:
*cień Everyday Minerals - kolor Still Moments. Nowy i nieużywany, zaplombowany, travel size.


*kredki do oczu/cienie w kredce NYX Jumbo Eye Pencil - w kolorach Cashmere i Sparkle Nude - przetestowane. W obydwóch kredkach plastikowa nakładka zabezpieczająca jest pęknięta ale nie przeszkadza to w użytkowaniu (nakładka nie zsuwa się). Zdarza mi się ich używać, więc jeśli ktoś będzie zainteresowany uściślę dokładne zużycie.


*kredka do oczu Max Factor Kohl Pencil - kolor 090 Natural Glaze - zatemperowana 2-3 razy, zużycie szacuję na 30%.


*kredka rozświetlająca pod łuk brwiowy Catrice - z limitowanki Hollywood Fabulous 40ties. Zużycie widoczne na zdjęciu, była 1 raz zatemperowana.Fajny produkt, ale ja w porannym pośpiechu nie mam czasu na zajmowanie się rozświetlaniem łuku brwiowego więc u mnie się marnuje


*cień do powiek Korres - kolor 36 Brun, nowy.


*rzęsy w kepkach Eyelure - brak jednej krótkiej i jednej średniej sztuki+ 4 krótkie kępki były raz użyte (przyklejone na kilka sekund do powieki i odklejone). Reszta nieużywana.Z pudełkiem, klejem i instrukcją.

*paint pot MAC - w kolorze Bare Study. Zużycie ok. 10%. Chętnie wymienię na paint pota Painterly lub Soft Ochre, lub inny jasny, matowy cień w kremie.

*liner w żelu Maybelline Eyestudio Lasting Drama
- nowy, nieotwierany w kolorze czarnym.

Twarz:

*róż Everyday Minerals- kolor Nick Nack, została połowa z biga. Śliczny, neutralny róż, ale ja mam za dużo róży i u mnie się marnuje.

*róż do policzków w sztyfcie Topshop Makeup - kolor Sneakpeek, maźnięty ze 3 razy (zużycia nie widać).W opakowaniu wygląda na żarówę ale przy odpowiednim rozblendowaniu wygląda b. naturalnie Taki.

*podkład Everyday Minerals- kolor Golden Fair, formuła Intensive. Została 1/3 z biga.

*próbki baz kolorystycznych z kolorowka.com
- Color Blend Yellow, Color Blend Blue nieużywane, Color Blend White - została odrobina do spróbowania. Do zażółcania/ochładzania/rozjaśniania podkładów.

*próbka różu EDM Apple- zostało niedużo
*próbka podkładu Lily Lolo Barely Buff-
zostało niedużo
*próbka dwutlenku tytanu z kolorowka.com-
nowa
Próbki różu, podkładu i dwutlenku dodam do wymiany gratis, jeśli ktoś będzie zainteresowany

*róż Everyday Minerals- w kolorze Pink Ribbon. Opakowanie samplowe 2,5 gram, użyty ze 3 razy.

*róż NYX Stick Blush- w kolorze Hibiscus. Użyty jakieś 5 razy, róż jest w kremie, zdezynfekuje go Skinsept Purem przed wysyłką.

*nowa próbka podkładu Benefit Big Easy - kolor Light/Medium, pojemność 3 ml w tubce i kartoniku

Usta:

*Dior Addict Fluid Stick
- kolor Aventure, użyty dwa razy do testów. Nie mój kolor jednak To wersja tester, wygląda jednak identycznie jak produkt.

*pomadka Revlon Colorburst Lip Butter- kolor Creme Brulee. Użyłam jakieś 5 razy. Na zdjęciu wygląda jakby miała duże zużycie ale pojemność początkowa masełka to tylko 2,5 gram, stad tak to wygląda

*masełko do ust Korres Lipbutter - kolor Wild Rose, użyłam 5 razy.

*szminka Rimmel Hydra Renew - kolor Nude Delight. Użyta 3-4 razy.

*szminka Catrice z limitowanki Hollywood Fabulous 40ties- kolor The Nude Scene, użyta z 5 razy, taka

Lakiery:

*lakier Chanel- kolor Ballerina, jest to tester z niewielkim ubytkiem. Pochodzi z wymiany z elizziak.

*lakiery Paula Dorf -
kolory Stormy i Saint Tropez (marka ze Stanów) . Każdy użyty raz.

*2 lakiery Rimmel z kolekcji Rita Ora - w kolorach Lose Your Lingerie (użyty do 1 malowania obu dłoni) i Breakfast in Bed (użyty raz na 1 paznokciu).

*Essie Beyond Cozy - ubytek jednego malowania.


Pielęgnacja:


*naturalny olejek z drzewa herbacianego Zrób Sobie Krem - została połowa z 7 ml, ważny 11/2014. Opakowanie jest nieco zmasakrowane- wieczko porysowane i nalepka się zatłuściła od innego olejku. Dla mnie najważniejsze jest to, że jest szczelne i nie przepuszcza światła, ale informuję w razie jakby dla kogoś miało to znaczenie



Zdjęcia kosmetyków znajdują się tutaj http://s51.photobucket.com/albums/f3...iriri/wymiana/



Ubrania:

Wszystkie ubrania są nowe, dobrej jakości, w klasycznych wzorach i kolorach. Nie mam wielkiego ciśnienia na ich pozbycie się, dlatego mogę trochę marudzić Wymienię je na coś o podobnej wartości (chętnie hurtem za perfumy z wishlisty).

*szaro-czarna sukienka z Mango, rozmiar M. Bez metki, nie noszona (zmierzyłam, odcięłam metkę i się rozmyśliłam). Kosztowała ok. 70 zł.

* czarna tunika z szyfonową górą River Island. Rozmiar UK 10, tył dłuższy niż przód. Nowa z metką. Kosztowała ok. 70 zł.

*smokingowy żakiet z Mango w kolorze kremowym. Rozmiar M, chociaż polecałabym go osobie noszącej większe M lub małe L , albo lubiącej oversize (na mnie jest za duży). Nowy z metką, kosztował ok 200 zł. Ma lekkie zaciągnięcie na wewnętrznej podszewce - nie przeszkadza w użytkowaniu (mogę zrobić zdjęcie).

*czerwony sweter w paski Massimo Dutti, nowy, rozmiar M. Dłuższy z tylu. Fason oversize. Sweter kupowany w outlecie- nie ma metek papierowych i ma wycięte metki wewnętrzne boczne (ta na karku jest, metka ze skladem tez jest). Wełniany, z niewielkim dodatkiem kaszmiru i elastanu. Kosztowal ok. 50 zl.

*100% bawełniany t-shirt Asos Petite - nowy i nienoszony, rozmiar UK 10. Na mnie niestety za duży. Taki

Wymienione:

*krem tonujący Laura Mercier Tinted Moisturiser Broad Spectrum SPF 20- duża miniatura o pojemności standardowego podkładu (30 ml), w kolorze Nude (drugi w kolejności jasności, neutralny). Świetny produkt, jednak dla mnie odrobinę za ciemny. Użyty trzy razy - polecial do Callianny

*różo-rozświetlacz Stila Baked Cheek Duo - kolor Pink Glow. Mam z wymiany, ja użyłam dwa razy. Ogółem szacuję zużycie na jakieś 20%. dla Neyve

*kredka do oczu Jumbo Liner Sephora - kolor Dark Brown Matte. Nowa, bez zabezpieczającego plastiku, nieużywana- kupiłam w S. i dopiero w domu, po oderwaniu plastiku zabezpieczającego zorientowałam się że to nie ten kolor który chciałam Chętnie wymienię na kolory Beige lub Taupe.wymiana z misianką


*kredka do oczu Make-Up Forever Aqua Eyes - kolor 23L. Kredkę mam z wymiany więc nie jestem w stanie określić jej pierwotnej wielkości ale zużycie szacuję na jakieś max 30%. Kod SB02A.
*masło do ciała Kings & Queens o zapachu mango - użyłam raz, masło jest w higienicznej tubie i ma przyjemny skład (Kings & Queens należy do Korresa)
*Caudalie Divine Oil - wielofunkcyjny olejek do twarzy, ciała, włosów, pięknie pachnie. Opakowanie travel size 15 ml, ubytek max. 2 cm, z atomizerem. - wymianka z Mirianką
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  620618_back.jpg
Wyświetleń: 23
Rozmiar:  10,7 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  620618_main.jpg
Wyświetleń: 18
Rozmiar:  11,0 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  51100163_10.jpg
Wyświetleń: 18
Rozmiar:  18,6 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  73440797_02.jpg
Wyświetleń: 39
Rozmiar:  19,4 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  british-model-kate-moss-arrives-at-the-fall-winter-2011-mango’s.jpg
Wyświetleń: 12
Rozmiar:  18,6 KB  

Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  73440797_02_R.jpg
Wyświetleń: 15
Rozmiar:  19,0 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  image1xl.jpg
Wyświetleń: 9
Rozmiar:  14,3 KB  
Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!
Załączone zdjęcia
   

Edytowane przez iamblue
Czas edycji: 2014-09-01 o 11:19 Powód: nieaktualne
iamblue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-21, 12:21   #2
iamblue
Zadomowienie
 
Avatar iamblue
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 485
Przekupka: 53 pkt / 100% pozyt.
Dot.: w maju Laura Mercier, MUFE, MAC, Stila, Korres, Chanel, Massimo Dutti, Mango, A

*sweter Vila - oversize, rozmiar S, 100% bawełna, nowy z metką z Asosa, kosztował ok. 85 pln.

*ołówkowa spódniczka Glamorous - rozmiar UK 10, nowa z metką z Asosa, kosztowała ok. 70 pln. Nie mam zdjęcia mojej spódniczki ale wklejam zdjęcie bardzo podobnej z tej samej firmy- moja jest w identycznym kolorze i z identycznego materiału. Różnica jest taka że moja nie ma kieszeni z boku tylko gładki panel materiału i pas u góry jest czarny a nie camelowy.

*trzy pary spodni z Mango- mam kolorze czarnym, granatowym i beżowym. Zdjęcia nie oddają ich urody i wygody noszenia - miałam takie same spodnie o rozmiar większe i zachodziłam je na śmierć, po czym kupiłam trzy pary na zapas bo były moimi ulubionymi. Nowe z metką, rozmiar 36, niestety przeliczyłam się z moimi możliwościami schudnięcia i 36 jest na mnie nadal za małe W rzeczywistości nie mają takiej rozkloszowanej nogawki u dołu, są ładnie dopasowane i mega uniwersalne.
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  image2xxl.jpg
Wyświetleń: 3
Rozmiar:  89,0 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  image4xxl.jpg
Wyświetleń: 3
Rozmiar:  66,5 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  43312192_02.jpg
Wyświetleń: 14
Rozmiar:  20,2 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  43312192_09.jpg
Wyświetleń: 13
Rozmiar:  24,7 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  43312192_92.jpg
Wyświetleń: 5
Rozmiar:  17,6 KB  

Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  glamorous-camel-pencil-skirt-product-4-12880333-893833637_large_flex.jpg
Wyświetleń: 5
Rozmiar:  20,0 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  glamorous-camel-pencil-skirt-product-3-12880333-893158564_large_flex.jpg
Wyświetleń: 5
Rozmiar:  21,8 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  glamorous-camel-pencil-skirt-product-2-12880333-892476007_large_flex.jpg
Wyświetleń: 5
Rozmiar:  19,4 KB  
Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!

Edytowane przez iamblue
Czas edycji: 2014-09-01 o 11:19 Powód: nieaktualne
iamblue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-21, 12:30   #3
iamblue
Zadomowienie
 
Avatar iamblue
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 485
Przekupka: 53 pkt / 100% pozyt.
Dot.: w maju Laura Mercier, MUFE, MAC, Stila, Korres, Chanel, Massimo Dutti, Mango, A

*dwie pary eleganckich wąskich spodni ze sprzączkami po boku z Massimo Dutti - na zdjęciu są czarne i bordowe, ja mam czarne i camelowe. Rozmiar 40, są na mnie za duże. Założone raz i uprane, nie noszą żadnych śladów użytkowania. Zapłaciłam za każda parę 120 pln.
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  img-thing.jpg
Wyświetleń: 11
Rozmiar:  9,7 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  img-thing2.jpg
Wyświetleń: 9
Rozmiar:  9,3 KB  
Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!

Edytowane przez iamblue
Czas edycji: 2014-09-01 o 11:19 Powód: nieaktualne
iamblue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-21, 12:42   #4
ewciaa82
Zakorzenienie
 
Avatar ewciaa82
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 6 508
Przekupka: 64 pkt / 100% pozyt.
Dot.: w maju Laura Mercier, MUFE, MAC, Stila, Korres, Chanel, Massimo Dutti, Mango, A

Witaj, moze znajdziesz cos za ktores z perfum
ewciaa82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-21, 13:53   #5
visuale
Raczkowanie
 
Avatar visuale
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 336
Przekupka: 11 pkt / 100% pozyt.
Dot.: w maju Laura Mercier, MUFE, MAC, Stila, Korres, Chanel, Massimo Dutti, Mango, A

a ja jestem zainteresowana żakietem znajdziesz coś?
__________________
wymieniam: https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post47715363


Proszę, pisz u mnie - ja u Ciebie
visuale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-21, 14:40   #6
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Przekupka: 65 pkt / 100% pozyt.
Dot.: w maju Laura Mercier, MUFE, MAC, Stila, Korres, Chanel, Massimo Dutti, Mango, A

Coś u mnie za MAC Bare study i marynarkę Mango?
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-21, 14:56   #7
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Przekupka: 207 pkt / 100% pozyt.
Dot.: w maju Laura Mercier, MUFE, MAC, Stila, Korres, Chanel, Massimo Dutti, Mango, A

Hej przygarnęłabym kieckę i/lub tunikę - zapraszam do obu wątków
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-21, 15:34   #8
azaina
Rozeznanie
 
Avatar azaina
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Śląsk/Trójmiasto
Wiadomości: 963
Przekupka: 6 pkt / 100% pozyt.
Dot.: w maju Laura Mercier, MUFE, MAC, Stila, Korres, Chanel, Massimo Dutti, Mango, A

niestety nic
__________________
If you change nothing, nothing will change!
azaina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-22, 13:09   #9
iamblue
Zadomowienie
 
Avatar iamblue
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 485
Przekupka: 53 pkt / 100% pozyt.
Dot.: w maju Laura Mercier, MUFE, MAC, Stila, Korres, Chanel, Massimo Dutti, Mango, A

do góry
iamblue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-22, 16:07   #10
ddiana
Zakorzenienie
 
Avatar ddiana
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 7 388
Przekupka: 134 pkt / 100% pozyt.
GG do ddiana
Dot.: w maju Laura Mercier, MUFE, MAC, Stila, Korres, Chanel, Massimo Dutti, Mango, A

Baza jest w trakcie negocjacji,gdyby się coś zmieniło dam znać
__________________
Proszę odpisz,nikt nie lubi być lekceważony


moje flaszki
ddiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-22, 16:28   #11
Ceith
korzonek
 
Avatar Ceith
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Z gór i równin.
Wiadomości: 6 010
Przekupka: 94 pkt / 100% pozyt.
Dot.: w maju Laura Mercier, MUFE, MAC, Stila, Korres, Chanel, Massimo Dutti, Mango, A

coś za:
*podkład Everyday Minerals- kolor Golden Fair, formuła Intensive. Została 1/3 z biga.

*próbka podkładu Lily Lolo Barely Buff- zostało niedużo

*pomadka Revlon Colorburst Lip Butter- kolor Creme Brulee. Użyłam jakieś 5 razy. Na zdjęciu wygląda jakby miała duże zużycie ale pojemność początkowa masełka to tylko 2,5 gram, stad tak to wygląda
*szminka Catrice z limitowanki Hollywood Fabulous 40ties- kolor The Nude Scene, użyta z 5 razy, taka
__________________
Wymiana kosmetyków:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1273210
Ceith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-22, 17:44   #12
hathayoga
perfumove love
 
Avatar hathayoga
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 12 640
Przekupka: 260 pkt / 100% pozyt.
Dot.: w maju Laura Mercier, MUFE, MAC, Stila, Korres, Chanel, Massimo Dutti, Mango, A

Cytat:
Napisane przez iamblue Pokaż wiadomość

*szaro-czarna sukienka z Mango, rozmiar M. Bez metki, nie noszona (zmierzyłam, odcięłam metkę i się rozmyśliłam). Kosztowała ok. 70 zł.

*smokingowy żakiet z Mango w kolorze kremowym. Rozmiar M, chociaż polecałabym go osobie noszącej większe M lub małe L , albo lubiącej oversize (na mnie jest za duży). Nowy z metką, kosztował ok 200 zł. Ma lekkie zaciągnięcie na wewnętrznej podszewce - nie przeszkadza w użytkowaniu (mogę zrobić zdjęcie).



Interesują mnie dwa Twoje ciuszki. Może znajdziesz coś w moich wątkach?
Poza nimi mam trochę drobnych rzeczy z Twojej wish (próbki perfum, trochę oleju kokosowego z BU), nowy podróżny zestaw pędzli syntetycznych, mogę zrobić niewielką odsypkę peelingu Dermalogica (tego fajnego ).
Zapraszam
__________________

Kosmetyki

Wish
hathayoga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-22, 18:06   #13
Gosia197
Zakorzenienie
 
Avatar Gosia197
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Tomaszów Maz.
Wiadomości: 12 901
Przekupka: 220 pkt / 100% pozyt.
Dot.: w maju Laura Mercier, MUFE, MAC, Stila, Korres, Chanel, Massimo Dutti, Mango, A

Witaj! Moze cos znajdziesz za Laura Mercier Tinted Moisturiser Broad Spectrum i kredke Jumbo Liner Sephora-brąz?
Gosia197 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-22, 21:55   #14
Lacturia
Wtajemniczenie
 
Avatar Lacturia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 961
Przekupka: 45 pkt / 100% pozyt.
GG do Lacturia Send a message via Skype™ to Lacturia
Dot.: w maju Laura Mercier, MUFE, MAC, Stila, Korres, Chanel, Massimo Dutti, Mango, A

Coś u mnie?
__________________
http://lacturia.blogspot.com Mój blog

Wymiana kosmetyczna&biżuteria&tor ebki -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778720

Wish -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=47297911
Lacturia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-23, 20:00   #15
Balbinka07
Rozeznanie
 
Avatar Balbinka07
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 592
Przekupka: 10 pkt / 100% pozyt.
Dot.: w maju Laura Mercier, MUFE, MAC, Stila, Korres, Chanel, Massimo Dutti, Mango, A

hej, może coś u mnie za róż stila i masełko revlon creme brulee?
__________________
nowe Missguided,Zara, Asos, river isl., kosmet. MAC, Chanel,NYX
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post49195590
Kosmetyki naturalne Dushka, Chanel, MAC, Shiseido
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1215911
Balbinka07 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-23, 21:07   #16
charlotte89
Zakorzenienie
 
Avatar charlotte89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 6 767
Przekupka: 91 pkt / 100% pozyt.
Dot.: w maju Laura Mercier, MUFE, MAC, Stila, Korres, Chanel, Massimo Dutti, Mango, A

Coś u mnie za krem tonujący LM?
charlotte89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-24, 06:38   #17
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Przekupka: 207 pkt / 100% pozyt.
Dot.: w maju Laura Mercier, MUFE, MAC, Stila, Korres, Chanel, Massimo Dutti, Mango, A

proszę o cierpliwość, jestem w trakcie poremontowego sprzątania i nie moge się dokopać zapasów kosmetycznych...
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-24, 20:15   #18
iamblue
Zadomowienie
 
Avatar iamblue
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 485
Przekupka: 53 pkt / 100% pozyt.
Dot.: w maju Laura Mercier, MUFE, MAC, Stila, Korres, Chanel, Massimo Dutti, Mango, A

do gory
iamblue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-26, 10:56   #19
iamblue
Zadomowienie
 
Avatar iamblue
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 485
Przekupka: 53 pkt / 100% pozyt.
Dot.: w maju Laura Mercier, MUFE, MAC, Stila, Korres, Chanel, Massimo Dutti, Mango, A

up up
iamblue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-26, 12:02   #20
Farmaceutka77
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 185
Przekupka: 82 pkt / 100% pozyt.
Dot.: w maju Laura Mercier, MUFE, MAC, Stila, Korres, Chanel, Massimo Dutti, Mango, A

hej, nie mam już maski z Dermedic, pozostałe kosmetyki są dostępne
Farmaceutka77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-28, 04:20   #21
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Przekupka: 119 pkt / 100% pozyt.
Dot.: w maju Laura Mercier, MUFE, MAC, Stila, Korres, Chanel, Massimo Dutti, Mango, A

Niestety nic
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-28, 12:20   #22
iamblue
Zadomowienie
 
Avatar iamblue
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 485
Przekupka: 53 pkt / 100% pozyt.
Dot.: w maju Laura Mercier, MUFE, MAC, Stila, Korres, Chanel, Massimo Dutti, Mango, A

dziewczyny, zrobiłam dokładkę ciuchową, zapraszam
iamblue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-28, 13:52   #23
Callianna
Zadomowienie
 
Avatar Callianna
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 660
Przekupka: 41 pkt / 100% pozyt.
Dot.: w maju Laura Mercier, MUFE, MAC, Stila, Korres, Chanel, Massimo Dutti, Mango, A

wklejam fotkę podkładu:
http://iv.pl/images/83485358321828288743.jpg
__________________
moja wymianka kosmetyczna
Callianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-28, 14:50   #24
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Przekupka: 65 pkt / 100% pozyt.
Dot.: w maju Laura Mercier, MUFE, MAC, Stila, Korres, Chanel, Massimo Dutti, Mango, A

tak jestem zainteresowana pp i marynarką Mango oddasz mi je za paletkę DIor czy źle zrozumiałam
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-28, 15:04   #25
Gosienika
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Nibylandia :)
Wiadomości: 987
Przekupka: 17 pkt / 100% pozyt.
Dot.: w maju Laura Mercier, MUFE, MAC, Stila, Korres, Chanel, Massimo Dutti, Mango, A

Hej, coś u mnie za lakier Chanel Balerina?
Gosienika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-28, 15:47   #26
genevive
Zakorzenienie
 
Avatar genevive
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 162
Przekupka: 80 pkt / 100% pozyt.
Dot.: w maju Laura Mercier, MUFE, MAC, Stila, Korres, Chanel, Massimo Dutti, Mango, A

Może coś u mnie za granatowe spodnie z Mango, rozm 36?
Mam wątek kosmetyczny i ciuchowy - zajrzyj, może voś sobie znajdziesz w jednym, albo drugim
genevive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-28, 16:56   #27
sydunia
Zakorzenienie
 
Avatar sydunia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 20 264
Przekupka: 124 pkt / 100% pozyt.
Dot.: w maju Laura Mercier, MUFE, MAC, Stila, Korres, Chanel, Massimo Dutti, Mango, A

coś za żakiet i sukienkę Mango?
sydunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-28, 18:06   #28
Hunting Bear
Wtajemniczenie
 
Avatar Hunting Bear
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2 883
Przekupka: 102 pkt / 100% pozyt.
Dot.: w maju Laura Mercier, MUFE, MAC, Stila, Korres, Chanel, Massimo Dutti, Mango, A

Hejka! Znajdziesz coś u mnie za podkład Everyday Minerals- kolor Golden Fair, formuła Intensive, Color Blend White, próbka podkładu Lily Lolo Barely Buff
naturalny olejek z drzewa herbacianego Zrób Sobie Krem ?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post82545656

Wymianka kosmetyki
Too Faced, korektory MAC, podkład Smashbox
Hunting Bear jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-28, 20:47   #29
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Przekupka: 65 pkt / 100% pozyt.
Dot.: w maju Laura Mercier, MUFE, MAC, Stila, Korres, Chanel, Massimo Dutti, Mango, A

A co byś chciała dobrać do marynarki?
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-28, 20:52   #30
Pani Stettke
Zakorzenienie
 
Avatar Pani Stettke
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 5 460
Przekupka: 147 pkt / 100% pozyt.
Dot.: w maju Laura Mercier, MUFE, MAC, Stila, Korres, Chanel, Massimo Dutti, Mango, A

Niestety, nic nie znalazłam
__________________
wymiana
Pani Stettke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Targowisko: kosmetyki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-27 09:53:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:51.