Wymienię Maj 2012 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Ogłoszenia > Targowisko: kosmetyki

Notka

Targowisko: kosmetyki Targowisko: kosmetyki. Tutaj oddajemy i wymieniamy kosmetyki, których już nie używamy. Nie używasz? Oddaj!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-05-21, 02:22   #1
TheSketchedLady
Wtajemniczenie
 
Avatar TheSketchedLady
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 070
Przekupka: 48 pkt / 100% pozyt.

Maj 2012


WĄTEK NIEAKTUALNY! ZAPRASZAM TU!





Uwaga!
Ja odpisuję na każdą wiadomość i tego samego oczekuję od was. Ignorowanie mnie uważam za brak szacunku dla mnie i mojego czasu, a jestem pamiętliwa - więc nie zdziwcie się, jeśli któregoś dnia tak samo potraktuję was. Dziękuję.


dostępne
dokładka
wymienione



Wymienię


Makijaż
* puder prasowany Inglot YSM Young Skin Makeup w kolorze YO4 (wanilia, kolor naturalny) - używany, pozostało ok. 65% - Ruffian
* podkład Revlon ColorStay Combination/Oily Skin w kolorze 110 Ivory (dla cery mieszanej i tłustej, jeden z jaśniejszych podkładów dostępnych na rynku) - opakowanie 30ml, używany, pozostało ok. 10%
* cień do powiek Inglot w kolorze białym z aplikatorem - używany, pozostało ok. 70%, pokruszony
* baza pod makijaż Sephora Base lissante Smoothing primer (matująca) - opakowanie 15ml, używana, pozostało ok 25% - Cindy28
* puder mineralny Eclat mineral Bourjois - opakowanie 14g, odcień 02 vanilie (zupełnie pokruszony, ale zamknięty w pudełeczku, uda się dotransportować)
* puder matujący Maybelline PUREpowder Matte Finish - odcień 015 (idealny dla bladolicych), opakowanie 16g, pozostało ok 70% (z tym, że metalowa część odklejona od plastikowej - nie stanowi to problemu w używaniu) - Ruffian
* róż INGLOT Face Blush - odcień 82 (różowobrunatny, wygląda na ciemny, ale nakładany pędzlem daje naturalny efekt), opakowanie 18m, użyty kilkanaście razy, zużycie prawie zerowe
* dwa błyszczyki do ust L'Oreal Paris Glam Shine: w kolorze 01 Clear Crystal (bezbarwny) oraz w kolorze 16 Pure Chrome (biały brokat) - BAHAMONDE, 6ml - nieużywane
* Revlon Grow Luscious Mascara w kolorze oo1 (czarny) - trudno mi określić ile pozostało, myślę, że ok. 25%, była zaprawiana tonikiem do twarzy, kupiona ok. 8 miesięcy temu, wyczyszczona szczoteczka
* Maybelline Liquid Eyeliner kolor 61 black, opakowanie 5ml, pozostało minimum 50% - poprzecierane, zniszczone opakowanie, brak daty ważności, ale używałam go niedawno i myślę, że jest w porządku
* korektor kryjący niedoskonałości cery L'Oreal Paris True Match - kolor 2 vanilla, użyty może ze 3 razy, kupiony ok. miesiąc temu
* podkład Inglot AMC w kolorze LW 100 - bardzo jasny, najjaśniejszy Inglota (nie wszędzie dostępny), jeden z najjaśniejszych na rynku, na żółtym podtonie; pozostało około 60% z 30ml; ładnie kryje, ma przyjemny zapach - tylko za inny podkład (najchętniej Bourjois Healthy Mix 51 lub inny z wish list); wymieniam, bo kolor nie do końca mi odpowiada


Twarz
* krem Bioderma Sebium Hydra (nawilżający krem do cery tłustej) - opakowanie 40ml, używany, pozostało ok. 50%
* krem L'Oreal Pure Zone (krem nawilżający przeciw niedoskonałościom) - opakowanie 50ml, używany, pozostało ok. 50%
* balsam do ust Carmex Strawberry (balsam w tubce o smaku i zapachu truskawek) - opakowanie 10g, używany, pozostało ok. 65% - Cindy28
* krem pod oczy Garnier Essentials (Regenerating eye cream) - opakowanie 15ml, pozostało ok. 80%
* krem intensywnie nawilżający do cery normalnej i mieszanej Yves Rocher - słoik 50ml, raz maźnięty - taki: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...gel-cream.html (genialnie nawilża, ale powinnam była wybrać opcję do cery suchej)


Pielęgnacja
* balsam osłabiający odrastające po depilacji włoski AVON Skin So Soft soft&smooth - opakowanie 250ml, używany, pozostało ok 75%
* krem do depilacji Veet Hydro'Restor do skóry suchej - opakowanie 100ml, nieużywany, w kartonowym pudełku, wraz z aplikatorem - lena44
* balsam do ciała MadesCosmetics o zapachu granatu - opakowanie 150ml, kupiony w Douglasie, nawet nieotworzony
* kuleczka do kąpieli Yves Rocher o zapachu malinowym - nowa, zapakowana w folię (oddam jako gratis - upomnijcie się przy wymianie)
* balsam do ciała Dove supreme Body Silk - słoik 300ml, pozostało ok. 65%, wkropiłam do niego trochę zapachu DKNY Be Delicious
* balsam prostujący włosy Nivea Straight&Easy - opakowanie 150ml, używany, pozostało ok. 15%, brak daty ważności (oddam jako gratis - upomnijcie się przy wymianie) - SceneQueene
* wazelina kosmetyczna Bielenda, 25ml - maźnięta kilka razy, kupiona kilka dni temu (oddam jako gratis - upomnijcie się przy wymianie)
* antyperspirant Garnier mineral ActionControl, buteleczka 150ml - tylko kilka razy psiknięty


Paznokcie
* lakier do paznokci Inglot AMC Nail Enamel w kolorze 518 (różowy z metalicznym połyskiem) - opakowanie 12ml, użyty kilkanaście razy - Cindy28
* bezbarwny lakier do paznokci Rimmel London Lycra Pro - opakowanie 12ml, używany, pozostało ok. 30%, zaprawiony zmywaczem
* lakier do paznokci Revlon w kolorze 044 Blue Lagoon (niebieski z błyszczącymi drobinkami) - opakowanie 14.7ml, nieużywany - Cindy28
* dwa lakiery do paznokci Yves Rocher, kolory R001 Nude rose (różowy) i 01 Fleur de lune (biały) - BAHAMONDE, opakowania po 3ml - nawet nieotwierane, kupione z miesiąc temu


Akcesoria
* pędzel do podkładu płaski EcoTools BAMBOO foundation brush 1202 - wyprany, w oryginalnym opakowaniu - najchętniej za inny pędzel do podkładu lub coś przydatnego z wish
* pędzel do różu INGLOT (ścięty), używany przez ok. miesiąc, wyprany - ragutka
* pędzelek do cieni INGLOT 16PP - użyty kilka razy, wyprany - Narrhien
* rękawiczki do koloryzacji włosów - nieużywane, niewyjmowane z folii, opakowanie lekko uszkodzone (oddam jako gratis - upomnij się przy wymianie)
* kosmetyczka L'Oreal foliowa, przezroczysta, o wymiarach 22x17x9cm - używana
* torba ekologiczna wielokrotnego użytku marki Yves Rocher - nowa
* szczoteczka do twarzy SEPHORA Professional, kupiona ok. 2 tygodnie temu - użyta tylko kilka razy, ale zdążyła się lekko zmechacić (nadal gotowa do użytku)[/COLOR]
* prostownica do włosów Holden (taka jak ta: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...zna-pr-41.html) - mam ją już nie wiem jak długo, 5 lat na pewno; ma lekko odłamaną jedną z płytek (nieznacznie), naderwany kawałek obudowy (przy płytce), lekko uszkodzony kabel, ogólnie z zewnątrz podniszczona; nie ma problemu z używaniem jej, prostuje, nie nawala, szybko się nagrzewa
* opakowanie po pudrze Inglot - puderniczka, brak wkładu z pudrem, ale można to uzupełnić; lusterko leciutko odpryśnięte, puderniczka lekko porysowana (widać ślady używania), zatrzask jest lekko odłamany, ale jest szczelna, zamyka się bez problemu
* zalotka INGLOT czarna - kupiona ok. 2 tygodnie temu, użyta kilka razy, stan idealny - Tassarinian
* mini zalotka INGLOT (taka jak ta: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...er-inglot.html) - kupiona około roku temu, widać normalne ślady używania
* nowe maszynki Gilette - różowe, kupione ok. miesiąca temu, kilka zbędnych wymienię


Suplementy diety

* miesięczny program regeneracji włosów i paznokci Yves Rocher, lekko pogięte pudełko, ulotka wewnątrz, kuracji pozostało na pół miesiąca - 15 tabletek - SceneQueene


Próbki


wszystkie razem/wybrane za coś przydatnego lub pojedynczo jako gratisy (upomnij się przy wymianie)

* Naomi by Naomi Campbell - nowy, opakowanie 1.2ml
* Puma Urban Motion woman - nowy, opakowanie 1.2ml
* Mexx Fresh woman - nowy, opakowanie 1.2ml
* Paco Rabanne 1 Million - nowy, opakowanie 1.2ml
* Jette - nowy, opakowanie 1ml


* krem Vichy Laboratoires Nutrilogie 1 do cery suchej - nowy, opakowanie 1,5ml (brak daty ważności!)
* przeciwzmarszczkowy krem nawilżający Dermika Vitamina P Plus do cery naczynkowej - nowy, opakowanie ok. 2ml
* regenerujący krem na noc L'Oreal Paris Dermo-Expertise Kod Młodości - nowy, opakowanie ok 2ml
* krem na dzień Olay Age Defying Anti-Wrinkle SPF 15 - nowy, opakowanie 3ml
* liftingujący krem Estee Lauder Resilience Lift Extreme SPF 15 - nowy, opakowanie 1,5ml
* przeciwzmarszczkowy krem na noc Dr Irena Eris Fortessimo 45+ - nowy, opakowanie 1,5ml
* podkład Clarena Fluid Foundation Mat w kolorze Ivory (matujący, kolor naturalny) - nowy, opakowanie 2ml (data ważności do kwietnia 2012 - ewentualnie na przetestowanie, sprawdzenie konsystencji, koloru, itd.)


* regenerujący krem do ciała Dermika Body Passione change your skin - nowy, opakowanie 7ml
* regenerujący balsam do ciała Dr Irena Eris SPA Resort - nowy, opakowanie 7ml
* przeciwcellulitowy balsam do ciała Clarins Lift-Minceur Haute Definition - nowy, opakowanie 10ml
* odżywka po koloryzacji włosów Garnier Color Naturals - nowa, opakowanie 10ml




Uwaga!
Poza wątkiem mogłabym oddać również (za coś, na czym szczególnie mi zależy): *odlewkę kremu pod oczy Clarins, *dwa potrójne cienie do powiek INGLOT (biały i dwa odcienie różowego; złoty, żółtawy i ciemnozielony), *płyn micelarny AA Eco, *czasopisma (Joy, Glamour, itd.), *nowe lakiery do paznokci Sally Hansen, *używaną paletkę korektorów z Sephory (za inny korektor), *próbki Clinique 3 kroki typ 1 oraz 3 i 4, *inne rzeczy z moich zasobów (głównie Sephora).

Posiadam na wymianę także buty - KLIK


Poszukuję głównie: meteorytów Guerlain (obojętny kolor, byle w oryginalnym, najlepiej pełnowymiarowym opakowaniu, może być odsypka), masełka do ust Korres, pędzli (z Sephory i lepsze).
Pełna lista TUTAJ.

To moja pierwsza oferta na wizażu, nie znam za bardzo zasad, itd. W razie W - proszę o wyrozumiałość
Pozdrawiam!
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSCN0371.jpg
Wyświetleń: 147
Rozmiar:  118,9 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  DSCN0369.jpg
Wyświetleń: 166
Rozmiar:  149,0 KB  
Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!

Edytowane przez TheSketchedLady
Czas edycji: 2012-08-03 o 23:59
TheSketchedLady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-21, 07:08   #2
kkasikka
Zakorzenienie
 
Avatar kkasikka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 857
Przekupka: 69 pkt / 99% pozyt.
Dot.: Maj 2012

cos u mnie za :
* podkład Revlon ColorStay Combination/Oily Skin w kolorze 110 Ivory (dla cery mieszanej i tłustej, jeden z jaśniejszych podkładów dostępnych na rynku) - opakowanie 30ml, używany, pozostało ok. 10%
* krem Bioderma Sebium Hydra (nawilżający krem do cery tłustej) - opakowanie 40ml, używany, pozostało ok. 50%
* pędzel do podkładu płaski EcoTools BAMBOO foundation brush 1202 - użyty raz, wyprany, w oryginalnym opakowaniu
*pędzel do różu INGLOT (ścięty), używany przez ok. miesiąc, wyprany
kkasikka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-21, 07:44   #3
natalab
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 742
Przekupka: 20 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Maj 2012

cos u mnie za:
* podkład Revlon ColorStay Combination
* puder matujący Maybelline PUREpowder Matte Finish - odcień 015
* lakier do paznokci Inglot
__________________
Odpisuj u mnie

Moja wymiana:
biżuteria/ubrania:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post48358050
książki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post41932564
natalab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-21, 09:57   #4
mikia20
Ekspert GotowaniaNaGazie
 
Avatar mikia20
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wsi spokojna, wsi wesoła...
Wiadomości: 9 369
Przekupka: 39 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Maj 2012

Coś za

* puder prasowany Inglot YSM Young Skin Makeup w kolorze YO4 (wanilia, kolor naturalny) - używany, pozostało ok. 65%
* podkład Revlon ColorStay Combination/Oily Skin w kolorze 110 Ivory (dla cery mieszanej i tłustej, jeden z jaśniejszych podkładów dostępnych na rynku) - opakowanie 30ml, używany, pozostało ok. 10%

* puder mineralny Eclat mineral Bourjois - opakowanie 14g, odcień o2 vanilie (zupełnie pokruszony, ale zamknięty w pudełeczku, uda się dotransportować)
* puder matujący Maybelline PUREpowder Matte Finish - odcień 015 (idealny dla bladolicych), opakowanie 16g, pozostało ok 70% (z tym, że metalowa część odklejona od plastikowej - nie stanowi to problemu w używaniu)

* lakier do paznokci Inglot AMC Nail Enamel w kolorze 518 (różowy z metalicznym połyskiem) - opakowanie 12ml, użyty kilkanaście razy
mikia20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-21, 11:06   #5
aakkzzii
Zakorzenienie
 
Avatar aakkzzii
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: WWA
Wiadomości: 8 348
Przekupka: 108 pkt / 99% pozyt.
GG do aakkzzii
Dot.: Maj 2012

coś za pędzel do podkładu płaski EcoTools BAMBOO foundation brush 1202 - użyty raz, wyprany, w oryginalnym opakowaniu
__________________
bardzo przepraszam za błędy ortograficzne !
http://www.suwaczki.com/tickers/zem3cwa1wu9i2qk0.png

wymianki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1112886
aakkzzii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-21, 12:24   #6
Ruffian
Zadomowienie
 
Avatar Ruffian
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 160
Przekupka: 26 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Maj 2012

Interesuje mnie:
puder matujący Maybelline PUREpowder Matte Finish - odcień 015 (idealny dla bladolicych), opakowanie 16g, pozostało ok 70% (z tym, że metalowa część odklejona od plastikowej - nie stanowi to problemu w używaniu)
oddam za to Vichy + coś jeszcze sobie u mnie wyszukasz?
__________________
Odpisz proszę u mnie wtedy niczego nie przegapię!

Wymienię ubrania damskie i męskie, buty, różności:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=87205770
Ruffian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-21, 12:24   #7
coco_85
Oszust internetowy
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 899
Przekupka: 15 pkt / 94% pozyt.
Dot.: Maj 2012

hej cos u mnie?
coco_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-21, 17:08   #8
kkasikka
Zakorzenienie
 
Avatar kkasikka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 3 857
Przekupka: 69 pkt / 99% pozyt.
Dot.: Maj 2012

co powiesz na bioderme i pedzel ecotools?
kkasikka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-21, 17:30   #9
xxcherrymerryxx
Raczkowanie
 
Avatar xxcherrymerryxx
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: POLSKA
Wiadomości: 358
Przekupka: 4 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Maj 2012

cos u mnie za;
* baza pod makijaż Sephora Base lissante Smoothing primer (matująca) - opakowanie 15ml, używana, pozostało ok 25%
* balsam do ust Carmex Strawberry (balsam w tubce o smaku i zapachu truskawek) - opakowanie 10g, używany, pozostało ok. 65%
* pędzel do podkładu płaski EcoTools BAMBOO foundation brush 1202 - użyty raz, wyprany, w oryginalnym opakowaniu
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=623269
WYMIANKA KOSMETYCZNA CZERWIEC : )

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post34520631
moja wish !: )
xxcherrymerryxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-21, 17:36   #10
angie3
Raczkowanie
 
Avatar angie3
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 389
Przekupka: 19 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Maj 2012

* balsam do ust Carmex Strawberry (balsam w tubce o smaku i zapachu truskawek) - opakowanie 10g, używany, pozostało ok. 65%
* pędzel do podkładu płaski EcoTools BAMBOO foundation brush 1202 - użyty raz, wyprany, w oryginalnym opakowaniu
*pędzel do różu INGLOT (ścięty), używany przez ok. miesiąc, wyprany


coś u mnie?
__________________
moja wymianka kosmetyczna
angie3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-21, 18:09   #11
zaakrecona
Zakorzenienie
 
Avatar zaakrecona
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 227
Przekupka: 66 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Maj 2012

cos u mnie za:

* krem pod oczy Garnier Essentials (Regenerating eye cream) - opakowanie 15ml, pozostało ok. 80%
podkład Revlon ColorStay Combination/Oily Skin w kolorze 110 Ivory (dla cery mieszanej i tłustej, jeden z jaśniejszych podkładów dostępnych na rynku) - opakowanie 30ml, używany, pozostało ok. 10%

* puder mineralny Eclat mineral Bourjois - opakowanie 14g, odcień o2 vanilie (zupełnie pokruszony, ale zamknięty w pudełeczku, uda się dotransportować)


* lakier do paznokci Inglot AMC Nail Enamel w kolorze 518 (różowy z metalicznym połyskiem) - opakowanie 12ml, użyty kilkanaście razy
* odżywka do paznokci wapniowa Revlon - opakowanie 14.7ml, użyta kilkanaście razy


* pędzel do podkładu płaski EcoTools BAMBOO foundation brush 1202 - użyty raz, wyprany, w oryginalnym opakowaniu
*pędzel do różu INGLOT (ścięty), używany przez ok. miesiąc, wyprany
?
__________________
BLOG
zaakrecona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-21, 19:26   #12
Cay
Wtajemniczenie
 
Avatar Cay
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 963
Przekupka: 34 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Maj 2012

coś u mnie za pędzel do podkładu?

---------- Dopisano o 19:51 ---------- Poprzedni post napisano o 19:20 ----------

Oj nie, niestety lokówki nie oddam za pędzel

---------- Dopisano o 20:26 ---------- Poprzedni post napisano o 19:51 ----------

nic więcej mi się nie podoba daj znać, jak będziesz robić dokładki
__________________
Wymiana kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1174391
Cay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-21, 19:26   #13
blondi001993
Raczkowanie
 
Avatar blondi001993
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: obecnie Niemcy
Wiadomości: 431
Przekupka: 0 pkt / 0% pozyt.
GG do blondi001993
Dot.: Maj 2012

cos za pedzle, base i puder mineralny ?
__________________
'Jest taki ktoś na świecie, którego życie jest dla nas ważniejsze niż samo nasze'




platyna für immer
blondi001993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-21, 20:19   #14
_amaja_
Zadomowienie
 
Avatar _amaja_
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Tarnowa
Wiadomości: 1 546
Przekupka: 73 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Maj 2012

Witaj, może znajdziesz coś u mnie w zamian za:

* przeciwzmarszczkowy krem nawilżający Dermika Vitamina P Plus do cery naczynkowej - nowy, opakowanie ok. 2ml
* regenerujący krem na noc L'Oreal Paris Dermo-Expertise Kod Młodości - nowy, opakowanie ok 2ml
* krem na dzień Olay Age Defying Anti-Wrinkle SPF 15 - nowy, opakowanie 3ml
* liftingujący krem Estee Lauder Resilience Lift Extreme SPF 15 - nowy, opakowanie 1,5ml
* przeciwzmarszczkowy krem na noc Dr Irena Eris Fortessimo 45+ - nowy, opakowanie 1,5ml
* krem odmładzający Clarena Microcollagen & Peptide Luxury Cream - nowy, opakowanie 2ml
* podkład Clarena Fluid Foundation Mat w kolorze Ivory (matujący, kolor naturalny) - nowy, opakowanie 2ml
* regenerujący krem do ciała Dermika Body Passione change your skin - nowy, opakowanie 7ml
* regenerujący balsam do ciała Dr Irena Eris SPA Resort - nowy, opakowanie 7ml
* przeciwcellulitowy balsam do ciała Clarins Lift-Minceur Haute Definition - nowy, opakowanie 10ml
* łagodzące mleczko do ciała Garnier intensywna pielęgnacja wrażliwej skóry - opakowanie 6ml

?
_amaja_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-21, 21:33   #15
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Przekupka: 117 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Maj 2012

Dziękuję za propozycję, ale nic nie wpadło mi w oko
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-21, 21:47   #16
elizabarbara
Zakorzenienie
 
Avatar elizabarbara
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: far far east ...
Wiadomości: 6 814
Przekupka: 71 pkt / 100% pozyt.
GG do elizabarbara
Dot.: Maj 2012

Dziekuje, ale nic nie wypatrzyłam
__________________
25.II.2014. Emilka i Natalka
30.X.2012 [*]Aleksander


WYMIANKA
elizabarbara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 09:29   #17
_amaja_
Zadomowienie
 
Avatar _amaja_
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Tarnowa
Wiadomości: 1 546
Przekupka: 73 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Maj 2012

Bardzo chętnie wymienię za masażer i herbatkę Tylko bardzo Cię proszę o podanie dat ważności próbek, tak żebym zdążyła je wykorzystać
_amaja_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 09:59   #18
coco_85
Oszust internetowy
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 899
Przekupka: 15 pkt / 94% pozyt.
Dot.: Maj 2012

hej, niestety zakolanówki już poszły:/ za maskare chetnie pędzel do podkladu i różu co ty na to??
coco_85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-22, 21:09   #19
_amaja_
Zadomowienie
 
Avatar _amaja_
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Tarnowa
Wiadomości: 1 546
Przekupka: 73 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Maj 2012

Wiesz, jeśli już większość próbek jest po terminie i nie jesteś pewna co do ich terminu, to jednak zrezygnuję z wymiany...Może innym razem, pozdrawiam
_amaja_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-22, 23:00   #20
Cindy28
Lux Mundi
 
Avatar Cindy28
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kyoto ;D
Wiadomości: 13 603
Przekupka: 72 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Maj 2012

Cześć
Za GlissKura podziękuję
Interesuje mnie lakier SH i utwardzacz do paznokci.
Mogłabyś dołączyć jakieś foto? Jaki jest stopień zużycia kosmetyków?
I co Ci u mnie wpadło w oko ?
Pozdrawiam
__________________
"Nie ma czasu na całowanie
niewłaściwych chłopców"...

Edytowane przez Cindy28
Czas edycji: 2012-05-22 o 23:01
Cindy28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-23, 08:27   #21
Alik1977
Zadomowienie
 
Avatar Alik1977
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kutno
Wiadomości: 1 184
Przekupka: 32 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Maj 2012

Nic nie znalazłam. Może masz cos jeszcze poza watkiem ?
__________________
Moja wymianka :
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=522849
Alik1977 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-23, 14:14   #22
villete
Zakorzenienie
 
Avatar villete
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 443
Przekupka: 48 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Maj 2012

a jakie są Twoje zasoby? jak masz coś z moich wish + jakieś minerały bądź półprodukty, to mnie łatwo przekabacić
__________________
Nie będę wspierać finansowo firm, które godzą się na bestialskie traktowanie zwierząt.
NIKT NIE JEST TEGO WARTY.
Dowiedz się więcej!



wymiana
villete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-23, 14:54   #23
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Przekupka: 117 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Maj 2012

Inglotowską zalotkę mam, dziękuję, jakoś mnie nie zachwyca
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-23, 21:51   #24
villete
Zakorzenienie
 
Avatar villete
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 443
Przekupka: 48 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Maj 2012

niestety nic nie widzę
__________________
Nie będę wspierać finansowo firm, które godzą się na bestialskie traktowanie zwierząt.
NIKT NIE JEST TEGO WARTY.
Dowiedz się więcej!



wymiana
villete jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-23, 23:45   #25
indywidumm
Rozeznanie
 
Avatar indywidumm
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 976
Przekupka: 10 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Maj 2012

niestety nic
__________________
Przygarnę wkłady do paletki MAC !


indywidumm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-24, 14:52   #26
platekrozy
Zakorzenienie
 
Avatar platekrozy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: II piętro
Wiadomości: 8 496
Przekupka: 114 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Maj 2012

niestety nic
__________________



platekrozy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-24, 16:20   #27
MamaMagda
Wtajemniczenie
 
Avatar MamaMagda
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Bergen, Norwegia
Wiadomości: 2 546
Przekupka: 44 pkt / 98% pozyt.
Dot.: Maj 2012

nic niestety, pozdrawiam
__________________
Wymiana kosmetyków marzec 2015
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=806964
MamaMagda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-24, 16:54   #28
blackangel88
Wtajemniczenie
 
Avatar blackangel88
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 893
Przekupka: 15 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Maj 2012

Znajdziesz coś u mnie za pędzel do podkładu płaski EcoTools BAMBOO?
blackangel88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-24, 19:10   #29
blackangel88
Wtajemniczenie
 
Avatar blackangel88
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2 893
Przekupka: 15 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Maj 2012

Tylko pędzlem jestem zainteresowana
blackangel88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-25, 08:15   #30
Cay
Wtajemniczenie
 
Avatar Cay
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 963
Przekupka: 34 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Maj 2012

Niestety wciąż nic
__________________
Wymiana kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1174391
Cay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Targowisko: kosmetyki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:41.