Yves Rocher, Hydra Vegetal, 24H Intense Hydrating Gel Cream (Żel - krem intensywnie nawilżający 24h)

Efekt dla urody:
1. Intensywnie nawilża skórę przez 24h.
2. Skóra jest widocznie bardziej elastyczna.
3. Skóra jest pełna blasku.
Składnik aktywny: soki roślinne z klonu i niebieskiej agawy
Sok z klonu i niebieska agawa mają właściwości zatrzymujące wodę w skórze. Dodatkowy składnik aktywny: woda z hamamelisu o właściwościach łagodzących.
Formuła testowana pod kontrolą dermatologiczną.Nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego.

tragedia i koszmar

Krem który mnie zachwycił a potem popsuł mi cerę.... bardzo ładnie pachnie, ma fajne, porządne opakowanie i na początku nawilża. Wydawało mi sie że krem się spisze idealnie bo przez cały dzień zostawiał delikatną warstewkę na skórze i cera była ciagle nawilżona. ale po pewnym czasie wyskakiwały mi małe krostki, trochę zaskórników itp co mi się zdarza ale nie w takiej ilości. Jak zaczełam przykrywać to makijażem to wyszło jeszcze gorzej. Make up po nim spływa a zaskórniki robią się jeszcze gorsze. Krem zużyłam na smarowanie nóg a po 2 tygodniach skóra wróciła do normalności.

średniak

Krem nawilża, ale i do końca nie wchłania się. Konsystencja jest lekka. Mimo wszystko zapycha cerę. Skład nie do końca jest naturalny. Dimethicone- silikon, który może zapychać.

Wykorzystała: kilka próbek

Po prostu ok

Miałam kilka próbek i szczerze nijak wspominam ten krem, cana jest z kosmosu, jak dla mnie, gdyby nie próbki to bym go nie miała, ale ogólnie jest lekki, szybko się wchłania i pozostawia tak fajnie nawilżona skórę, ale jak za taką cenę można oczekiwać lepszego efektu.

Fajny produkt

Konsystencja kremu jest super, dzięki temu, że to żel, krem szybko się wchłania, nawilża, wygładza i nie zapycha. Ma delikatny zapach. Jest bardzo delikatny. Nadaje się pod makijaż, co dla mnie jest ogromnym plusem. Na pewno do niego jeszcze wrócę.

Ratunek dla suchej cery

Dla mojej suchej cery - produkt świetny. Genialnie nawilża, ma cudowną formułę - nie za wodnistą, ale nie za gęstą. Służy mi dzielnie zarówno latem, jak i zimą. Bardzo szybko się wchłania i nie pozostawia mojej skóry tłustej, czy świecącej, a po prostu nawilżoną i gładką :)

bardzo dobry

Używałam tej wersji przez zimę i bardzo się sprawdzał, dobrze nawilżał, fajnie się wchłaniał. Przyjemny zapach. Szkoda że producent zmienił skład. Chętnie wrociłabym do tej wersji. Nowy 48h słabo się wchłania, totalnie nie nadaje się pod makijaż, zwyczajnie wszystko się rolkuje....

Fajny, ale bez szału

Moja mama jest jego fanką - ma skórę suchą i w lecie używa go non stop. A w zimie przerzuca się na jego brata - wersję nieżelową.

Zdarzyło mi się go kilka razy podkrasc i oto wnioski: nawilża, ma fajna, lekka konsystencję. Szybko się wchłania choć pozostawia lekki film na skórze.

Cena wysoka, ale bardzo łatwo go upolować w promocji.

Kupiony w: U konsultantki

Średni

Powiedziałabym, że średniak. Twarz mnie po nim szczypała i się nieładnie błyszczała. Nie umiem ocenić nawilżenia, ponieważ użyłam go tylko kilka razy. Teraz mi się przydaje do stosowania na szyję, przynajmniej na tej części ciała się sprawdza.

Bardzo dobry!

Bardzo go lubię, świetnie nawilża, dobrze radzi sobie pod makijażem. Cena rzeczywiść dość wysoka, ale z promocjami typu -40% lub 1+1 jest już napradę znośnie.

Zapycha pory

Mam duże problemy z trądzikiem, dlatego często mam wysuszoną skórę przez "mocne" kosmetyki na niedoskonałości. Początkowe dobrze nawilżał, jednak z czasem moje problemy z trądzikiem wróciły ze zdwojoną siłą. Zauważyłam, że to przez używanie tego właśnie kremu. Do tego cena jest również bardzo przesadzona do jego jakości. Niestety zawiodłam się na nim.

Zatyka i zapycha

Początkowo wydawało mi się ze to będzie naprawdę dobry krem ale po kilku dnia zaczęły mi wyskakiwać krostki mimo że moja skóra nie jest bardzo problematyczna, raczej typowo normalna. Wydawało się że krem nawilża ale nawilżenie jest dopóki nie umyje się twarzy, nawet samą wodą i to jest chyba powód zapychania skóry. Krem zostawia tłustawą warstwę na skórze która schodzi przy przepłukaniu wodą ale skóra pod nią nie jest bardziej nawilżona. Moje podkłady (inglot HD, bell illumi czy affiniton) ześlizgiwały się z twarzy po 2-3h kiedy miałam nałożony ten krem. Zużyłam jedno opakowanie i nie kupię kolejnego.

Zapycha pory, powoduje wypryski

Krem kupiłam po wykorzystaniu jego próbki. Początkowo byłam zadowolona z jego nawilżających właściwości i przymykałam oko na tłusty film, który pozostawiał - dobrze się sprawdzał pod makijaż. Jednak po dłuższym stosowaniu zaczął powodować wypryski, zatykał pory, a dogłębne poczucie nawilżenia zostało zastąpione przez powierzchniowe uczucie tłustości. Jakość nieadekwatna do ceny. Solidne opakowanie, ale trudno nabierać krem, gdy ma się dłuższe paznokcie.