Włosy cienkie, gęste, niskoporowate - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Forum z ekspertem marki Gliss Kur

Notka

Forum z ekspertem marki Gliss Kur Zapraszamy do zadawania pytań naszemu ekspertowi marki Gliss Kur. Ekspert Magdalena Krulikowska - Konsultant Naukowy Schwarzkopf&Henkel oraz wykładowca WSZKiPZ, odpowie na Wasze pytania dotyczące pielęgnacji włosów.

 
 
Narzędzia
Stary 2016-12-05, 16:35   #1
Kasiektom
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 9

Włosy cienkie, gęste, niskoporowate


Witam, ja mam problem z uzyskaniem jakiejkolwiek objętości moich włosów.. Mam włosy niskoporowate, cienkie ale gęste, sypkie więc są raczej zdrowe.. ale ten nieustający przyklap.. szampony zwiększające objętość często podrażniają mi skórę głowy, wykonuję też co jakiś czas peelingi skóry głowy, które na jakieś dwa dni dają mi uczucie push-up.. stosuję wcierki i kuracje na porost włosów i widać, że zaczynają już wyrastać np. w zakolach i mam nadzieję, że te nowe włosy dodadzą objętości.. ale co stosować z rzeczy kosmetyków, aby był chociaż minimalny efekt objętości?
Kasiektom jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-07, 12:10   #2
michall336
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 5
Dot.: Włosy cienkie, gęste, niskoporowate

Mam ten sam problem, cały czas z tym walcze.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama

Edytowane przez michall336
Czas edycji: 2016-12-08 o 20:06
michall336 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-12-11, 00:19   #3
Mia1612
Raczkowanie
 
Avatar Mia1612
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 299
Dot.: Włosy cienkie, gęste, niskoporowate

Polecam zacząć od szamponu delikatnego, ale jednocześnie przeznaczonego dla włosów bez objętości/przetłuszczających się. Na moje cienkie włosy działa dobrze Eubiona szampon z rumiankiem i kiwi, szampon Avalon organics Rozmarynowy lub z aptecznych szampon Pharmaceris Keratineum. Oprócz tego l-cysteina jako dodatek przy myciu włosów. Dodatkowo warto czasem niskoporowate włosy lekko "podniszczyć" np farbowaniem henną albo farbą apteczną (Herbatint, Biokap, w odcieniu np o ton jaśniejszym od naturalnego), niektórzy dopiero wtedy zauważają poprawę w układaniu się włosów
Mia1612 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Forum z ekspertem marki Gliss Kur


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-11 01:19:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:27.






© 2000 - 2025 Wizaz.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Jakiekolwiek aktywności, w szczególności: pobieranie, zwielokrotnianie, przechowywanie, lub inne wykorzystywanie treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, w szczególności w celu ich eksploracji, zmierzającej do tworzenia, rozwoju, modyfikacji i szkolenia systemów uczenia maszynowego, algorytmów lub sztucznej inteligencji Obowiązek uzyskania wyraźnej i jednoznacznej zgody wymagany jest bez względu sposób pobierania, zwielokrotniania, przechowywania lub innego wykorzystywania treści, danych lub informacji dostępnych w ramach niniejszego serwisu oraz wszystkich jego podstron, jak również bez względu na charakter tych treści, danych i informacji.

Powyższe nie dotyczy wyłącznie przypadków wykorzystywania treści, danych i informacji w celu umożliwienia i ułatwienia ich wyszukiwania przez wyszukiwarki internetowe oraz umożliwienia pozycjonowania stron internetowych zawierających serwisy internetowe w ramach indeksowania wyników wyszukiwania wyszukiwarek internetowych

Więcej informacji znajdziesz tutaj.