Shih Tzu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Zwierzęta domowe - wiZOOż

Notka

Zwierzęta domowe - wiZOOż Forum dla miłośników zwierząt domowych. Szukasz porady w temacie psów, kotów, żółwi, chomików itp.? Forum wiZOOż to miejsce dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-04-24, 13:12   #1
malina19
Zakorzenienie
 
Avatar malina19
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 11 414

shi tzu


co sadzicie o tej rasie, czy sa tutaj fani tej rasy
malina19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-24, 15:39   #2
ka_ma
Zakorzenienie
 
Avatar ka_ma
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 115
Dot.: shi tzu

moj byly facet ma takie pieski, sa sliczne, bardzo towarzyskie, pieszczochy, posluszne, ogolnie same zalety
ka_ma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-24, 16:53   #3
malina19
Zakorzenienie
 
Avatar malina19
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 11 414
Dot.: shi tzu

a moze ktos jeszcze cos o nich wie
malina19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-24, 18:03   #4
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: shi tzu

z tego, co wiem, mogą mieć problemy z oczami i sierścią w późniejszym wieku. Poza tym są bardzo towarzyskie i rodzinne. Osobiście nie jestem zwojenniczką tej rasy, ale...przecież piękny jest każdy pies

Edytowane przez Taverney
Czas edycji: 2006-04-25 o 16:08
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-25, 16:02   #5
*Claire*
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 347
Dot.: shi tzu

sa fajne,ale trzeba duzo czasu poswiecac na pielegnacje ich sierści
__________________

*Claire* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-25, 16:12   #6
aprzybyla
Wtajemniczenie
 
Avatar aprzybyla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 2 171
GG do aprzybyla
Dot.: shi tzu

śliczna rasa! Takie maskotki!
kochane
__________________
Żonka
niespokojny duch... nielubiący nudy... teraz poświęcony rodzinie
BTW mów mi Agnieszka
aprzybyla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-25, 16:21   #7
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: shi tzu

no nie wiem, czy takie maskotki Może i słodko wyglądają, ale to małe 'zadziorki', są bardzo temperamente i choć przyjacielskie i miłe, nie są to pierski salonowe, trudno je ugładzić, a swoje zdanie (to jest szczeknięcie) i charakterek mają całkiem spory, nieproporcjonalny do wzrostu.
A niech tam, wkleję jeszcze, co mam na dysku
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-24, 09:34   #8
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Smile Shih Tzu

Od 2 tygodni jestem szzcęśliwa właścicielką kochanej suni Shih Tzu Jolly. Jeżeli ktoś z Was ma takiego pieska to proszę o sygnał, chciąłbym troszke dowiedzieć sie o zachowaniach i pielęgnacji tego słodkiego pieska. Czytam posty też na Dogomanii ale jednak jestem uzależniona i wole bardziej Wizaż
Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-24, 09:58   #9
Viris
Zakorzenienie
 
Avatar Viris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Tego nawet ja nie wiem...
Wiadomości: 4 224
Dot.: Shih Tzu

Ja nie mam, ale moja bliska rodzina posiada. I niestety sa to bardzo nieodpowiedzialne osoby, szkoda psa, bo trzeba na jego pielegnacje bardzo duzo czasu poswiecic i wtedy jest uroczy i zdrowy. Po cichu knuje akcje zeby moja rodzine uswiadomic jak maja dbac o ten biedny koltunek...

Dobra rada ogolna. Czytaj wszystko co Ci wpadnie w rece na temat rasy. Dbaj o oczy, przy lecie obcinaj (jak juz bedzie dorosly, przy szczeniaku chyba obcinac nie mozna). Oczy maja bardzo wrazliwe, a siersc trzeba bardzo pielegnowac. Powodzenia
__________________




18,8 kg mniej od 26.01.2007 . Zamiast XL - M/S
Viris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-24, 10:03   #10
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Shih Tzu

Cytat:
Napisane przez Gonia
Od 2 tygodni jestem szzcęśliwa właścicielką kochanej suni Shih Tzu Jolly. Jeżeli ktoś z Was ma takiego pieska to proszę o sygnał, chciąłbym troszke dowiedzieć sie o zachowaniach i pielęgnacji tego słodkiego pieska. Czytam posty też na Dogomanii ale jednak jestem uzależniona i wole bardziej Wizaż
Ja mam 3 letnią Pralinkę Shih-tzu koloru srebrnego (najmniej jest piesków tego kolorku), która w sumie nieustannie zmienia swoje umaszczenie i ciągle ma inny kolor siersci Jakby co to pytaj

Pamiętam chyba kiedyś już coś pisałaś o tych piseskach,że chcesz w związku z psem Dody-dobrze kojarzę?
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-24, 10:15   #11
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Smile Dot.: Shih Tzu

Cytat:
Napisane przez natii4


Ja mam 3 letnią Pralinkę Shih-tzu koloru srebrnego (najmniej jest piesków tego kolorku), która w sumie nieustannie zmienia swoje umaszczenie i ciągle ma inny kolor siersci Jakby co to pytaj

Pamiętam chyba kiedyś już coś pisałaś o tych piseskach,że chcesz w związku z psem Dody-dobrze kojarzę?
Chciałam najpierw Yorka, potem zakochałam sie w piesku Dody, który właśie okazał się Shih Tzu, pojechałam na wystawę psów do Sopotu z zamiarem jednak, że kupię yorka a przyjechałam z Shih Tzu... i nie żałuje, bo jestem w niej zakochana po uszy . Jest cudowna, dla wszystkich przyjacielska i prawie przynajmniej narazie nie szzceka, co przy Yorkach było niemozliwe.
Moja sunia ma umaszzcenie biało-czarno-brązowe- beżowe .... jest śliczniutka. Mam pytanie jaką karmę dajesz swojemu pupilowi, żeby był zdrowy i miał ładną sierść? Ja jej daję teraz Eukanubę, ale podobno po niej pieski rosną w górę zamiast nabierać masy.... a tego nioe chce jak coś to będę Cie dalej zamęczać, jeżeli pozwolisz
Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-24, 10:40   #12
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Shih Tzu

Cytat:
Napisane przez Gonia
Chciałam najpierw Yorka, potem zakochałam sie w piesku Dody, który właśie okazał się Shih Tzu, pojechałam na wystawę psów do Sopotu z zamiarem jednak, że kupię yorka a przyjechałam z Shih Tzu... i nie żałuje, bo jestem w niej zakochana po uszy . Jest cudowna, dla wszystkich przyjacielska i prawie przynajmniej narazie nie szzceka, co przy Yorkach było niemozliwe.
Moja sunia ma umaszzcenie biało-czarno-brązowe- beżowe .... jest śliczniutka. Mam pytanie jaką karmę dajesz swojemu pupilowi, żeby był zdrowy i miał ładną sierść? Ja jej daję teraz Eukanubę, ale podobno po niej pieski rosną w górę zamiast nabierać masy.... a tego nioe chce jak coś to będę Cie dalej zamęczać, jeżeli pozwolisz
U nas problem w domu jest taki,że mamy kota. Kot jest największym idolem naszego psa i pies chce wszystko robić to co kot I niestety nie je karmy dla psów-kupowanie karmy dla psów to u nas poprostu wyrzucanie pieniędzy w błoto,bo pies woli chodzić głodny przez kilka dni niż jeść tą karmę,bo on chce tą samą karmę co kot,a kot je swoją Purinę Zresztą z tego co wiem z własnych rozmów z właścicielami shih-tzu wielu im daje karmy dla kotów,bo są drobniejsze Wiadomo,że częściowo te karmy się różnią,ale sucha karma nie jest jedyną formą posiłku jaką nasz pies dostaje.

Nasz pies jada bardzo wiele serów. Jak mieliśmy go jako szczeniaka to karmiony był przez dłuższy czas białym serem wymieszanym z żółtkiem (rada hodowcy). Nieustannie mamy w domu ser czy to w plasterkach Hohlanda czy też zwykły,bo pies uwielbia jeść ser. Uwielbia wątróbkę Zarówno smażoną jak i surową.

My od samego początku karmiliśmy psa bez jakiś ceregieli. Normalnie domowe jedzenie i pies jest szczęśliwy. Zresztą właścicielka hodowli,z której go kupowaliśmy mówiła,że normalne jedzenie dla psa to nie jest nic złego. Ogólnie on jest wielkim niejadkiem i jada albo rano albo późnym wieczorem,a bardzo często trzeba go gonić po domu z jedzeniem,bo nawet jak mu w brzuchu burczy to on czasami nie chce jeść

Jedną z ważniejszysz rzeczy jest zapewnienie psu dostateczej ilość wapnia. Widziałam shih-tzu, które nie miało tego wapnia zapewnionego w odpowiedniej ilośc w "dzieciństwie" i potem miało dziwnie powykrzywiane nóżki
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-24, 11:57   #13
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Shih Tzu

Opanowałąm już wiedzę ale tylko teoretycznie dot. pielęgnacji szaty, jest to trudne ale doskonale zdawałam sobie z tego sprawe. mam nadzieje , że w praktyce będę potrafiła sobie z tym poradzić
Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-24, 14:24   #14
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Shih Tzu

Cytat:
Napisane przez Gonia
Opanowałąm już wiedzę ale tylko teoretycznie dot. pielęgnacji szaty, jest to trudne ale doskonale zdawałam sobie z tego sprawe. mam nadzieje , że w praktyce będę potrafiła sobie z tym poradzić

To jest jedna z najgorszych rzeczy. Nasza psiunia każde lato ciężko przechodzi,więc z doświadczenia wiem,że w takie upały lepsze przycięcie psa.

U mnie myśleliśmy,że pies będzie kanapowcem. Mamy dom z ogrodem i już po kilku tygodniach odkryliśmy,że pies tylko arystokratycznie wygląda,bo uwielbia kopać dziury, spać na piachu etc. Niestety kąpiele co 2-3 tygodnie (latem) to norma i większość osób twierdzi,że psa się powinno kąpać kilka razy w roku,ale z shih-tzu poprostu go trzeba kąpać gdy jest potrzeba

Nie wiem jak wygląda sytuacja ze spacerami,bo shih-thu to straszne uciekiniery, zwłaszcza na początku. Jak nasz pies był szczeniakiem to wystarczyła chwila,by uciekł i by były problemy ze złapaniem go. Generalnie większość osób pisze o tym,by nie spuszczać psa ze smyczy,bo można go już nie zobaczyć. Znam tylko jednego psa tej rasy, który nie ucieka,ale jest to ewenement W tej chwili jak np. ma za luźno zapiętą obrożę i ona się zsunie to pies czeka,a jak był mały to momentalnie uciekał.

Ważna jest pielęgnacja uszu-z racji tego,że uszy są przykapnięte łatwo o rozwój infekcji. Najlepiej zaopatrzyć się u weterynarza w preparat, który rozpuszcza woskowinę

Ulubioną porą roku jest zima. Pies kocha siedzieć na śniegu, bawić się. Niestety śnieg zbija się na sierści i tworzy z ciała psa taką "śnieżkę". Pies ma problemy z chodzeniem,bo to jest dość ciężkie. Trzeba go w domu ogrzać i rozkruszyć ten śnieg.
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-24, 19:09   #15
wszełka
Zakorzenienie
 
Avatar wszełka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 065
Dot.: Shih Tzu

moj TŻ ma suczke wlansie tej rasy Sonia jest śliczna nigdy nie ucieka, mozna ją spokojnie puścić ze smyczy i idzie obok nogi je zwykłe domowe jedzenie, moj TZ kąpie ja tak co 2 tygodnie bo potrafi sie tak umorusać że nie jest juz taka siwa tylko czarna lub brązowa
ostatnio wpadła w rój os i pogryzły ją , miała ich pełno zaplątanych w kłaczki ale przeżyła..lecz teraz jeżeli coś obok niej przeleci to biega jak szalona
pozdraiwam
__________________

Blogowo

"Happiness hit her like a bullet in the head..."
wszełka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-25, 07:15   #16
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Smile Dot.: Shih Tzu

Wczoraj po raz pierwszy wykąpałam moją psiutke. Bałam sie tego, ale jakoś obie przeżyłyśmy . Trzęsła się ze strachu i piszzcała a potem latała po mieszkaniu jakby ją coś ugryzło Taka śmieszna była .... KOCHAM MOJEGO PIESKA . Oczywiście wg zaleceń najpierw spryskałam ją specjalnym preparatem i ładnie wyczesałam... choć nie było to łatwe....
Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-25, 08:11   #17
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Shih Tzu

Cytat:
Napisane przez Gonia
Wczoraj po raz pierwszy wykąpałam moją psiutke. Bałam sie tego, ale jakoś obie przeżyłyśmy . Trzęsła się ze strachu i piszzcała a potem latała po mieszkaniu jakby ją coś ugryzło Taka śmieszna była .... KOCHAM MOJEGO PIESKA . Oczywiście wg zaleceń najpierw spryskałam ją specjalnym preparatem i ładnie wyczesałam... choć nie było to łatwe....
Mój ma 3 lata,a do tej pory kąpiele wyglądają tak jak opisałaś. Jak słyszy napuszczanie wody do wanny to ucieka
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-25, 08:21   #18
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Dot.: Shih Tzu

Cytat:
Napisane przez natii4
Mój ma 3 lata,a do tej pory kąpiele wyglądają tak jak opisałaś. Jak słyszy napuszczanie wody do wanny to ucieka
szzceniaczki są super ale to takie małe głupolki . Już się nie mogę doczekac kiedy mój piesio bedzie mądrym, dorosłym pieskiem..... ale również szalonym troszke ;-)
Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-28, 12:07   #19
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Shih Tzu

Cytat:
Napisane przez Gonia
szzceniaczki są super ale to takie małe głupolki . Już się nie mogę doczekac kiedy mój piesio bedzie mądrym, dorosłym pieskiem..... ale również szalonym troszke ;-)
One są mądre i szalone za razem Mój właśnie śpi rozwalony na łopatkach i chrapie
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-28, 13:58   #20
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Smile Dot.: Shih Tzu

Mój tez śmiesznie pochrapuje . a tak w ogóle to juz pół osiedla mnie zagaduje.... każdy zachwyca się moja Jolly - ale mamy powodzenie a ona łasi sie do kazdego. Jedna dziewczynka stwierdziła , że prowadzę kotka na smyczy . jaja jak berety .
A tak zmieniając temat .... jak długo Twój piesek siusiał w domku? Moja załatwia się już na dworzu ale w domu tez niestety.... wiem, ze to jeszzce maleństwo, ale już nie moge doczekac się, kiedy nauczy sie wołać na dwór.....
A i niespodzianka, mój piesio polubił kąpiele. Codziennie wieczorkiem po ostatnim spacerze, myję jej brzusio i łapki po spacerze. Wczoraj sama tego sie domagała stojąc przy wannie i poszzcekiwała . A jak biorę kąpiel chce do mnie wskoczyć .
Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-28, 19:00   #21
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Shih Tzu

Cytat:
Napisane przez Gonia
Mój tez śmiesznie pochrapuje . a tak w ogóle to juz pół osiedla mnie zagaduje.... każdy zachwyca się moja Jolly - ale mamy powodzenie a ona łasi sie do kazdego. Jedna dziewczynka stwierdziła , że prowadzę kotka na smyczy . jaja jak berety .
A tak zmieniając temat .... jak długo Twój piesek siusiał w domku? Moja załatwia się już na dworzu ale w domu tez niestety.... wiem, ze to jeszzce maleństwo, ale już nie moge doczekac się, kiedy nauczy sie wołać na dwór.....
U mnie też sie wszyscy zbiegali-jak do szczeniaków. W moim mieście (15 tys.) jest aż 10 shih-tzu,więc piesek nie był aż takim "egzotycznym" stworzeniem

Z sikaniem to było tak,że generalnie zawsze po przebudzeniu i po posiłku i wieczorem szliśmy na dwór (mam dom z ogrodem) i dość szybko problem sikania się skończył
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-31, 00:59   #22
twister_male
BAN stały
 
Avatar twister_male
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Inąd
Wiadomości: 813
Dot.: Shih Tzu

Shih-tzu, to ta mała owłosiona galareta????
twister_male jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-31, 01:00   #23
twister_male
BAN stały
 
Avatar twister_male
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Inąd
Wiadomości: 813
Dot.: Shih Tzu

Oj, pomyliłem rasy. Ten shih-tzu jest śliczny... Na serio, tylko bardzo trudny w utrzymaniu. Ale taki kochaniutki....
twister_male jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-08-31, 09:09   #24
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Smile Dot.: Shih Tzu

piesek jest cudny . Jak z nią wychodze na spacery to słyszałam juz rózne określenia . że prowadze kota na smyczy , że jest podobny do króliczka lub do długowłosej świnki morskiej .
Pielęgnacja owszem nie jest łatwa, ale jak ktoś kupuje tego pieska z pełną świadomością tego to spraawia mu to przyjemność. Trzeba go conajmniej raz w miesiącu kąpać, ja jej codziennie wieczornym spacerze myje wodą brzuszek, łapki i pyszzcek, przynajmniej 2 razy w tygodniu dokładnie czesać no i oczywiście co najważniejsze - trzeba KOCHAĆ tego psiutka
Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-05, 07:52   #25
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Smile Dot.: Shih Tzu

Natii - kiedy twój piesek zmieniał ząbki i włos? i jak to znosił ?
Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-07, 12:25   #26
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Shih Tzu

Cytat:
Napisane przez Gonia Pokaż wiadomość
Natii - kiedy twój piesek zmieniał ząbki i włos? i jak to znosił ?

Kolor włosów zmienia nieustannie,bo każdej pory roku ma inny kolorek. Jeszcze wiosną był taki kremowy,a teraz ma dużo koloru karmelowego

Z zębami w ogóle przeszło niezauważalnie Kiedyś tylko zauważyliśmy,że on ząbków nie ma i dopiero się zorientowaliśmy,że mu się ząbki wymieniają Bezboleśnie, bezproblemowo tylko nikt nie wie co się stało z tymi zębami, które mu wypadł
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-07, 13:02   #27
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Smile Dot.: Shih Tzu

Cytat:
Napisane przez natii4 Pokaż wiadomość
Kolor włosów zmienia nieustannie,bo każdej pory roku ma inny kolorek. Jeszcze wiosną był taki kremowy,a teraz ma dużo koloru karmelowego

Z zębami w ogóle przeszło niezauważalnie Kiedyś tylko zauważyliśmy,że on ząbków nie ma i dopiero się zorientowaliśmy,że mu się ząbki wymieniają Bezboleśnie, bezproblemowo tylko nikt nie wie co się stało z tymi zębami, które mu wypadł
Dziękuję Natii
Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-11, 11:17   #28
gusinek
Rozeznanie
 
Avatar gusinek
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 631
GG do gusinek
Smile Dot.: Shih Tzu

witam goraco wszystkie szczesliwe posiadaczki shih tzu
od 17 dni jestem przeszczęśliwa włascicielka mojej malutkiej Fibi (prezent na urodzinki od narzeczonego)
super ze powstał taki wątek, bo ja za wiele tez nie wiem tzn naczytałam sie bardzo duzo o pielegnacji itp ale wiadomo ze kazdy piesek jest inny

ja karmie moja karma Royal canin starter junior, pani weterynarz powiedziała ze ta karma jest ok, ale oczywiecie moge zmienic na inna ale jesli zmnienie np na pedigri to wtedy bede musiała jeszcze kupowac dodatkowe witaminki a ta royal zawioera juz witaminki wiec pozostałam przy tej karmie

własnie zaraz wybieram sie z mała do oani weterynarz, poniewaz znalazłam pchłę grrr i gryzie ona moja Fibi.

kapałam ja narazie 1 raz ale chyba nie polubiła wody, był pisk i próby ucieczki z wanny, ale jakos to obie przeszłysmy

pozdrawiam gorąco


a oto moja kochana Fibi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg fibi.JPG (71,7 KB, 343 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fibi2.JPG (74,3 KB, 392 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fibii.JPG (83,7 KB, 329 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fibii3.jpg (68,1 KB, 395 załadowań)
__________________
mój skarb Bartuś 30.04.2010 3400 57cm

przeczytaj proszę, może Ty potrafisz pomóc

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post35342764


Edytowane przez gusinek
Czas edycji: 2006-09-11 o 11:43
gusinek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-11, 11:48   #29
Gonia
Zakorzenienie
 
Avatar Gonia
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Gdynia:) czasem Gdańsk ;)
Wiadomości: 8 797
Smile Dot.: Shih Tzu

ale masz tez ślicznego szzceniaczka . Ja swoją najpierw karmiłam Eukanuba ale wyczytłam , że po niej pieski bardzo rosną wzwyż, zamiast nabierać masy, więc szybko tez przeszłam na Royal. Pieskowi bardzo ta karma smakuje. uwielbia też ser żółty krojony w kosteczkę , można czasem dać pokruszony twaróg.... Witam trzecią sczcesliwą posiadaczkę Shih Tzu...
Gonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-09-11, 13:31   #30
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Shih Tzu

Mój kręci nosem na wszystko co jest psią karmą

Ostatnio się zastanawiałyśmy z mamą nad tą specjalną karmą dla shih-tzu,ale jak znowu zacznie kręcić nosem i uciekać to nie warto pieniążków tracić,a nigdzie nie widziałam próbeczek tej karmy
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Zwierzęta domowe - wiZOOż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:33.