Trailer - spoiler - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-10, 17:25   #1
goldfish3000
Wtajemniczenie
 
Avatar goldfish3000
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 543
Angry

Trailer - spoiler


Wkurzyłam się
Już chyba po raz trzeci lub czwarty spotykam się z sytuacją, gdy w zwiastunach zdradzana jest niemal cała fabuła
Przeczytam sobie opis, obejrzę trailer i co? I wiem o co chodzi.
A wcale nie chciałam wiedzieć

Czemu zapowiedzi zaczynają przypominać streszczenia?
Skandal normalnie.
__________________


Jestem w szoku.
Zaraz wracam.



Mój suwaczek
goldfish3000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 13:30   #2
wesna
Wtajemniczenie
 
Avatar wesna
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 482
Dot.: Trailer - spoiler

Dla mnie to też nieziemsko irytujące i dlatego zaprzestałam oglądania trailerów. Opisy czytam tylko te najkrótsze, polecam szczególnie te jednozdaniowe; wprowadzają baaardzo ogólne pojęcie o czym jest film i dodatkowo budują napięcie i zaciekawienie.

Jeżeli chodzi o trailery to lubie je pod warunkiem, że nie zamierzam w całości oglądać danego filmu . Najczęściej oglądam trailery komedii romantycznych i filmów science fiction .

Goldfish, trailer którego filmu tak cię zirytował? Może wprowadźmy jakąś klasyfikację "trailerów zakazanych"
wesna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 13:47   #3
Kota
Zakorzenienie
 
Avatar Kota
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 8 947
Dot.: Trailer - spoiler

Skandal?
Mnie to akurat nie zbytnio nie denerwuje.
Przed pójściem do kina zwykle czytam recenzje- nierzadko też spojlerują. Jakoś nie cierpi na tym mój odbiór filmu.
__________________
Kot najgorszego sortu
Kota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 16:42   #4
goldfish3000
Wtajemniczenie
 
Avatar goldfish3000
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 543
Dot.: Trailer - spoiler

Cytat:
Napisane przez wesna Pokaż wiadomość

Goldfish, trailer którego filmu tak cię zirytował? Może wprowadźmy jakąś klasyfikację "trailerów zakazanych"
Ostatnio ten

Klik

Niby ok, to remake, ale przecież na litość Bozi, nie wszyscy muszą znać oryginał


Cytat:
Napisane przez Kota Pokaż wiadomość
Skandal?
Mnie to akurat nie zbytnio nie denerwuje.
Przed pójściem do kina zwykle czytam recenzje- nierzadko też spojlerują. Jakoś nie cierpi na tym mój odbiór filmu.
Zgadzam się w 50%
Są takie filmy, które i tak się obejrzy, nawet jeśli zna się doskonale fabułę, np. "Pasja"
Ale jak film opiera się na elementach zaskoczenia i już wiadomo, że "ten tego, bo...", to jest to najmniej irytujące
__________________


Jestem w szoku.
Zaraz wracam.



Mój suwaczek
goldfish3000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 16:53   #5
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Trailer - spoiler

Gold, to jest denerwujace, ale mnie w zwiastunach cos innego bardziej denerwuje - gdy w zwiastunie komedii w 2.5 minutach sa zawarte wszystkie smieszne sceny
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 17:23   #6
goldfish3000
Wtajemniczenie
 
Avatar goldfish3000
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 543
Dot.: Trailer - spoiler

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
Gold, to jest denerwujace, ale mnie w zwiastunach cos innego bardziej denerwuje - gdy w zwiastunie komedii w 2.5 minutach sa zawarte wszystkie smieszne sceny
Fakt, mnie też to drażni, choć komedie to ja raczej rzadko.... od wielkiego dzwonu
Ale z tego wynika jedno, nawet trailer trzeba umieć zrobić. I powinno się to robić zgodnie z zasadą "Nie rób drugiemu..."
__________________


Jestem w szoku.
Zaraz wracam.



Mój suwaczek
goldfish3000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 19:19   #7
Little Lady
Raczkowanie
 
Avatar Little Lady
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 372
Dot.: Trailer - spoiler

Dokładnie zgadzam się się z wami dziewczyny. Aczkolwiek jeżeli chodzi o serial ' Lost ' to bardzo chętnie oglądam trailery, bo ludzie naprawdę fajnie montują sceny, które podsycają tylko ciekawość Co do spoilerów to naprawdę, żadko kiedy czytam. To o czym będzie film dowiaduję się zazwyczaj z ulotek w kinie - a na nich jest zawartych zazwyczaj bardzo mało informacji A jeżeli idzie o komedie to fakt, czasem pokazane są tylko najlepsze sceny, potem oglądasz calość i się rozczarowujesz, bo już nawet nie śmieszą cię te fragmenty, które wielokrotnie już widziałaś...
__________________
" Jako jedyne spośród wszystkich stworzeń na świecie, trolle wierzą, że istoty żywe poruszają się w czasie do tyłu. Jeśli przeszłość jest widoczna, a przyszłość ukryta, tłumaczą, to znaczy, że musimy stać tyłem do przodu. Wszystko co żyje, porusza się tyłem "
T. Pratchett "Kosiarz"
Little Lady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:00.