Co najbardziej was denerwuje we wspólnym mieszkaniu z chłopakiem/ narzeczonym/ mężem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-15, 13:25   #1
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Cool

Co najbardziej was denerwuje we wspólnym mieszkaniu z chłopakiem/ narzeczonym/ mężem


Nie wiem czy był już taki wątek, szukałam i nie znalazłam, ale może coś mi umknęło... w każdym razie pytanie takie jak w tytule - co was najbardziej wkurza od kiedy zaczęłyście mieszkać ze swoim TŻ?

Jeśli chodzi o mnie to chyba fakt, że ciężko "zagonić" mojego TŻ do sprzątania, bo uważa że skoro ciężko pracuje, a ja "tylko" studiuję to moge posprzątać w mieszkaniu sama... bo on jest baaaaaaardzo zmęczony. Fakt - prace ma ciężką, ale w sumie mógłby raz na jakiś czas sam z siebie ruszyć tyłek i wziąć do ręki odkurzacz...
Poza tym nagminnie nie zamyka kosmetyków typu żel do kąpieli, jego żel do włosów, szampon, itd... po prostu stoją w łazience otwarte.
Lubi spać z uchylonym oknem nawet jak jest chłodno... a ja czasem budze się w nocy i muszę to okno zamykać, bo marznę.
Wkurza mnie też to, że nie gasi światła po wyjściu z kuchni...

chyba tyle a jak jest u was?
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 13:30   #2
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Co najbardziej was denerwuje we wspólnym mieszkaniu z chłopakiem/ narzeczonym/

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Nie wiem czy był już taki wątek, szukałam i nie znalazłam, ale może coś mi umknęło... w każdym razie pytanie takie jak w tytule - co was najbardziej wkurza od kiedy zaczęłyście mieszkać ze swoim TŻ?

Jeśli chodzi o mnie to chyba fakt, że ciężko "zagonić" mojego TŻ do sprzątania, bo uważa że skoro ciężko pracuje, a ja "tylko" studiuję to moge posprzątać w mieszkaniu sama... bo on jest baaaaaaardzo zmęczony. Fakt - prace ma ciężką, ale w sumie mógłby raz na jakiś czas sam z siebie ruszyć tyłek i wziąć do ręki odkurzacz...
Poza tym nagminnie nie zamyka kosmetyków typu żel do kąpieli, jego żel do włosów, szampon, itd... po prostu stoją w łazience otwarte.
Lubi spać z uchylonym oknem nawet jak jest chłodno... a ja czasem budze się w nocy i muszę to okno zamykać, bo marznę.
Wkurza mnie też to, że nie gasi światła po wyjściu z kuchni...

chyba tyle a jak jest u was?
A Ty pracujesz, czy tylko studiujesz? Jesli prace ma ciezka, to moze sie czuc zmeczony.

Tak samo on moze uwazac, ze kazesz mu zamykac okno i mu jest goraco (sprobuj spac gdy jest goraco).

Co Tobie przeszkadza, co on robi ze swoimi kosmetykami?

Wiem, ze temat ma byc do wymieniania co komu przeszkadza, ale sprobuj spojrzec na to z innej perspektywy
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 13:37   #3
Kasandra18
Raczkowanie
 
Avatar Kasandra18
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 99
Dot.: Co najbardziej was denerwuje we wspólnym mieszkaniu z chłopakiem/ narzeczonym/

Mój mąż od kiedy pamiętam angazował się w prace domowe. Zrobiliśmy układ: jak on pracuje na 14 to sprzata w domu, gotuje obiad i robi pranie, a jak ma na rano to ja jak wracam z pracy robie to samo. I zwykle nie mamy z tym problemu. czasem zdarzy sie ze jak gdzies wychodzi to zostawi odkręcony żel.

A denerwuje mnie to że mój mąż nie ma gustu!!! Owszem super sprząta ale nie potrafi np. ładnie poukładać na półkach albo w złe miejsce coś da co wogule nie pasuje do otoczenia!!!
On strasznie wszystko krytykuje np. nóż jest brudny, albo moja kosmetyczka leży na pralce, lbo , że jestem bałaganiarą (a wcale nią nie jestem)
Kasandra18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 13:38   #4
Ratatuj
Zadomowienie
 
Avatar Ratatuj
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Sląsk
Wiadomości: 1 145
Dot.: Co najbardziej was denerwuje we wspólnym mieszkaniu z chłopakiem/ narzeczonym/

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Poza tym nagminnie nie zamyka kosmetyków typu żel do kąpieli, jego żel do włosów, szampon, itd... po prostu stoją w łazience otwarte.
U nas to ja często nie zamykam kosmetyków do kąpieli
I tak stoją w kabinie pod prysznicem,nikt nie robi z tego problemu.


Cytat:
Lubi spać z uchylonym oknem nawet jak jest chłodno... a ja czasem budze
I słusznie,to zdrowo jest

edit; spać nie budzić sie ;-)

Edytowane przez Ratatuj
Czas edycji: 2009-07-15 o 13:39
Ratatuj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 13:38   #5
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Co najbardziej was denerwuje we wspólnym mieszkaniu z chłopakiem/ narzeczonym/

Hehe, wiem - już się przyzwyczaiłam do wielu rzeczy
Tylko po prostu niektóre mnie wkurzają, tak samo pewnie jego ja czasem denerwuję Jeżeli chodzi o sprzątanie to ja studiuje i pracuję dorywczo, ogólnie mam więcej wolnego czasu niż on więc zajmuję się mieszkaniem praktycznie sama, c czasem mnie dobija bo czuję się jak kura domowa :/ dlatego chciałabym żeby mi pomógł, ale sam z siebie rzadko to proponuje, bo przyzwyczaił się, że zawsze jest czysto.

Jeśli chodzi o kosmetyki to jakoś mnie drażni ich widok w łazience... wiem, że to może głupie... po prostu jak je widzę takie pootwierane to je zamykam oczywiście nie robię mojemu TŻ pretensji z takich błahych powodów, bo uznałby że wariuję

Z tym oknem jest różnie, ja ogólnie mam problemy z zatokami i musze unikac przeciągów, a czasem też w kuchni jest otwarte okno, potem robi się przeciąg i rano budze się zakatarzona. Teraz jest lato więc po prostu zamykam okno w kuchni a u nas w pokoju jest uchylone. Ale w zimie nie moge ścierpieć tego, że on bez względu na moje zatoki i prośby o zamknięcie okna, otwiera je, "bo jemu jest gorąco" ....

tka odpowiedz dla wyraka

Edytowane przez visionAM
Czas edycji: 2009-07-15 o 13:40
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 13:38   #6
Dociakowa
Zadomowienie
 
Avatar Dociakowa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wschód
Wiadomości: 1 947
Dot.: Co najbardziej was denerwuje we wspólnym mieszkaniu z chłopakiem/ narzeczonym/

Cytat:
Napisane przez Wyrak Pokaż wiadomość
A Ty pracujesz, czy tylko studiujesz? Jesli prace ma ciezka, to moze sie czuc zmeczony.

Tak samo on moze uwazac, ze kazesz mu zamykac okno i mu jest goraco (sprobuj spac gdy jest goraco).

Co Tobie przeszkadza, co on robi ze swoimi kosmetykami?

Wiem, ze temat ma byc do wymieniania co komu przeszkadza, ale sprobuj spojrzec na to z innej perspektywy
Ale nie pracuje chyba 7 dni w tygodniu prawda? Choć jeden dzień w tygodniu mógłby poświęcić na posprzątanie...

Możecie dojść do porozumienia .. niech on spi odkryty albo Ty kup sobie dodatkowy koc

A sprawy z kosmetykami nie rozumiem
__________________

->
76,6....30.07->72,7......65,5kg.. .60
Dociakowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 13:40   #7
LadyBe
Raczkowanie
 
Avatar LadyBe
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 106
Dot.: Co najbardziej was denerwuje we wspólnym mieszkaniu z chłopakiem/ narzeczonym/

Mnie wkurza, że nie lubi sprzątać i wczytstko robi 'zaraz' wrrr
LadyBe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-15, 13:42   #8
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Co najbardziej was denerwuje we wspólnym mieszkaniu z chłopakiem/ narzeczonym/

Cytat:
Napisane przez Dociakowa Pokaż wiadomość
Ale nie pracuje chyba 7 dni w tygodniu prawda? Choć jeden dzień w tygodniu mógłby poświęcić na posprzątanie...

Możecie dojść do porozumienia .. niech on spi odkryty albo Ty kup sobie dodatkowy koc

A sprawy z kosmetykami nie rozumiem
pracuje 5 dni w tygodniu, w soboty co drugi tydzień. Właśnie o to chodzi, że nie mogę się z nim dogadac w kwestii sprzątania, bo zawsze mówi - potem to zrobię, mam chwilę dla siebie to chcę odpocząć itp. i kończy się tak, że ja sprzątam

kosmetyki juz wyjaśniłam, tak jakoś mnie to drażni po prostu...
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 13:54   #9
conslusion
Rozeznanie
 
Avatar conslusion
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 586
Dot.: Co najbardziej was denerwuje we wspólnym mieszkaniu z chłopakiem/ narzeczonym/

Mieszkam z moim Tż tylko okresowo, że się tak wyrażę. Tzn tydzień on u mnie, później ja dwa tyg czy miesiąc u niego etc.

Denerwuje mnie to, że kiedy wchodzi do domu najczęściej kieruje się prosto na łóżko, żeby chwilę odpocząć i wtedy ściąga skarpetki, które oczywiście lądują pod łóżkiem. Nie wyniesie ich do łazienki, no bo odpoczywa, a jak już odpocznie, to zapomina i ja również, bo wpycha je tak głęboko, że ich nie widzę, a później wyciągam 5 par skarpet spod łóżka

Denerwuje mnie, że nie opuszcza klapy od sedesu. Niecierpię tego.

Nie lubię, jak Tż myje naczynia, bo jest tak dokładny, że aż mnie telepie. Jeden talerz myje, myje i myje, a woda się leje. Nie lubię marnowania wody.

Lubi też głośno oglądać tv i słuchać muzyki, za czym ja nie przepadam. Zbyt dużo decybeli strasznie mnie drażni. Jeszcze w przypadku muzyki ok, ale ten telewizor ...

Za to mój Tż niecierpi, kiedy ubrudzony jest dzióbek pasty do zębów, żelu pod prysznic, czy butelka z płynem do naczyń, a ja je nagminnie brudzę.
conslusion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 13:58   #10
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Co najbardziej was denerwuje we wspólnym mieszkaniu z chłopakiem/ narzeczonym/

Cytat:
Napisane przez conslusion Pokaż wiadomość
Denerwuje mnie to, że kiedy wchodzi do domu najczęściej kieruje się prosto na łóżko, żeby chwilę odpocząć i wtedy ściąga skarpetki, które oczywiście lądują pod łóżkiem. Nie wyniesie ich do łazienki, no bo odpoczywa, a jak już odpocznie, to zapomina i ja również, bo wpycha je tak głęboko, że ich nie widzę, a później wyciągam 5 par skarpet spod łóżka

Lubi też głośno oglądać tv i słuchać muzyki, za czym ja nie przepadam. Zbyt dużo decybeli strasznie mnie drażni.
Też tak mam
Tylko skarpetki mojego TŻ lądują w łazience, gdy po pracy idzie się kąpać i rozbiera się w łazience to wszystkie ciuchy potem stamtąd zabiera, ale skarpetki ZAWSZE zostają na podłodze
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 14:27   #11
Wyrak
Zakorzenienie
 
Avatar Wyrak
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 19 268
Dot.: Co najbardziej was denerwuje we wspólnym mieszkaniu z chłopakiem/ narzeczonym/

Cytat:
Napisane przez Dociakowa Pokaż wiadomość
Ale nie pracuje chyba 7 dni w tygodniu prawda? Choć jeden dzień w tygodniu mógłby poświęcić na posprzątanie...

Możecie dojść do porozumienia .. niech on spi odkryty albo Ty kup sobie dodatkowy koc

A sprawy z kosmetykami nie rozumiem
No pewnie, zasuwa 5.5 dnia w tygodniu, po to, zeby moc sobie w jeden wolny posprzatac. Super wizja

Nie chce go usprawiedliwiac, bo (a) to obowiazek obojga partnerow (b) samo sie to nie zrobi, ale w sytuacji, gdy jedna osoba zasuwa i utrzymuje dom, to druga moglaby zrobic w tym zakresie wiecej. Co nie zmienia faktu, ze mu odkurzanie od czasu do czasu krzywdy nie zrobi
__________________
Łajrak blog: https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=288138

Myslisz, ze mu sie podobasz? Czyli rzecz o nadinterpretacji: https://wizaz.pl/forum/blog.php?b=2437

OCZY (patrz av) cisna mi na MOZG. Prosze wez to pod uwage przy czytaniu moich postow.
Wyrak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-15, 14:31   #12
Indali
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 299
Dot.: Co najbardziej was denerwuje we wspólnym mieszkaniu z chłopakiem/ narzeczonym/

Kiedyś denerwowałam się takimi rzeczami jak ta nieszczęsna klapa od sedesu, czy porozlewana woda w około wanny i inne zostawianie skarpetek tam gdzie je się ściągnie.

Z czasem i zmianą partnera stwierdziłam, że to są zbyt błahe rzeczy. A facet owszem zostawia skarpetki , deske i rozlewa. Ale ja robię więcej bałaganu, więc siedzę cicho .
__________________
Czego się nie rozumie, to się podziwia.
Indali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 14:34   #13
Marseille
Rozeznanie
 
Avatar Marseille
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Pod słońcem Toskanii...
Wiadomości: 634
Dot.: Co najbardziej was denerwuje we wspólnym mieszkaniu z chłopakiem/ narzeczonym/

Jesli autorka tylko studiuje, a on pracuje to faktycznie mogłaby czesc obowiazkow przeniesc na siebie. Ale jesli oboje pracuja to facet fakt lekko ułomnie sie zachowuje.
__________________
"Najlepszą metodą przewidywania przyszłości jest jej tworzenie."
Marseille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 14:35   #14
LadyBe
Raczkowanie
 
Avatar LadyBe
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 106
Dot.: Co najbardziej was denerwuje we wspólnym mieszkaniu z chłopakiem/ narzeczonym/

Ja chyba też bardziej bałaganię
Ale te jego "ZARAZ" doprowadza mnie do szału jak nic innego
LadyBe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 14:35   #15
madmuazelle
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 8 516
Dot.: Co najbardziej was denerwuje we wspólnym mieszkaniu z chłopakiem/ narzeczonym/

Szczerze??Mieszkam z tż-tem i nic mnie wkurza.Sprzątamy co piątek,w tygodniu też nabierząco,moge na niego liczyć. Jak widzi,że kosz pełny to sam z siebie idzie wyrzucić smieci,jak zauwazy że jest coś zepsute to idzie i naprawia.Nie ma czegoś takiego,że musze go błagać,aby się ruszył i zrobil coś w domu.

Edytowane przez madmuazelle
Czas edycji: 2009-07-15 o 14:38
madmuazelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 14:35   #16
conslusion
Rozeznanie
 
Avatar conslusion
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 586
Dot.: Co najbardziej was denerwuje we wspólnym mieszkaniu z chłopakiem/ narzeczonym/

Jeszcze jedna rzecz mi się nasunęła, może nie bezpośrednio związana z mieszkaniem razem, chociaż też.
A widzę, że jest tu też mężczyzna, więc może mi wyjaśni, bo mój Tż nie potrafi.

Nie wiem, czy wszyscy faceci tak mają, ale chyba wszyscy, których znam. Chodzi o ściąganie koszulek. Dlaczego facet nie potrafi chwycić koszulki od dołu i ją ściągnąć, tylko łapie za kołnierz i drze. A później wielkie zdziwienie, co te moje koszulki takie porozciągane pod szyją?
conslusion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 14:39   #17
Marseille
Rozeznanie
 
Avatar Marseille
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Pod słońcem Toskanii...
Wiadomości: 634
Dot.: Co najbardziej was denerwuje we wspólnym mieszkaniu z chłopakiem/ narzeczonym/

Cytat:
Napisane przez madmuazelle Pokaż wiadomość
Szczerze??Mieszkam z tż-tem i nic mnie wkurza.Sprzątamy co piątek,w tygodniu też nabierząco,moge na niego liczyć. Jak widzi,że kosz pełny to sam z siebie idzie wyrzucić smieci,jak zauwazy że jest coś zepsute to idzie i naprawia.Nie ma czegoś takiego,że musze go błagać,aby się ruszył i zrobil coś w domu.

masz szczęscie, trafiłas na fajnego faceta

---------- Dopisano o 15:39 ---------- Poprzedni post napisano o 15:38 ----------

Cytat:
Napisane przez conslusion Pokaż wiadomość
Jeszcze jedna rzecz mi się nasunęła, może nie bezpośrednio związana z mieszkaniem razem, chociaż też.
A widzę, że jest tu też mężczyzna, więc może mi wyjaśni, bo mój Tż nie potrafi.

Nie wiem, czy wszyscy faceci tak mają, ale chyba wszyscy, których znam. Chodzi o ściąganie koszulek. Dlaczego facet nie potrafi chwycić koszulki od dołu i ją ściągnąć, tylko łapie za kołnierz i drze. A później wielkie zdziwienie, co te moje koszulki takie porozciągane pod szyją?

hehe
__________________
"Najlepszą metodą przewidywania przyszłości jest jej tworzenie."
Marseille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 14:46   #18
conslusion
Rozeznanie
 
Avatar conslusion
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 586
Dot.: Co najbardziej was denerwuje we wspólnym mieszkaniu z chłopakiem/ narzeczonym/

Marseille, może się rozwiniesz, bo nie wiem, jak mam to zinterpretować.
conslusion jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 14:52   #19
Li Mei
Przyczajenie
 
Avatar Li Mei
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 24
Dot.: Co najbardziej was denerwuje we wspólnym mieszkaniu z chłopakiem/ narzeczonym/

;-) Mój TŻ czasem doprowadza mnie do szału (i odwrotnie pewnie też).
On nie "lubi"odkładać rzeczy na swoje miejsce....Np. gdy się rozbiera przed snem swoje ubrania zostawia na podłodze przy łóżku.
Albo gdy bierze książkę/gazetę/kubek /..ect. to zostawia w tym samym miejscu ,w którym skonczył z danej rzeczy korzystać...WNERWIAJĄCE.

Problemem jest też to,że nawet jak widzę,że on stara się sprzątać to robi to tak niedbale...Jakby nie rozróżniał bałaganu od porządku;P

***
Ale jakby nie patrzeć...te wady to pikuś ...Nie chciałabym mieszkać z nikim innym.
__________________
"Nieważne jak mocno bijesz, ale jak dużo jesteś w stanie znieść i nadal iść do przodu. Tak powstaje zwycięzca. Jeśli wiesz na co cię stać, rób to, na co cię stać.
Ale musisz być gotowy na ciosy.
I jeśli nie jesteś tym, kim chcesz być, nie szukaj winy w innych. Tak robią tchórze."(R.B)
Li Mei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-15, 14:53   #20
zielona87
Zadomowienie
 
Avatar zielona87
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Najpiękniejsze miasto Polski:)
Wiadomości: 1 892
Dot.: Co najbardziej was denerwuje we wspólnym mieszkaniu z chłopakiem/ narzeczonym/

Wkurza mnie to że brudzi nieskończone ilości talerzy i widelców i nie wpadnie na umycie po sobie,
Ogólnie to nie podoba mi się to że nigdy nie wpadnie na to zeby zrobić coś za mnie, czy dla mnie,a to że ja non stop robie cos takiego dla niego to nie zauważa:/

I jeszcze denerwuje mnie to że odkąd zaczelismy mieszkać razem to stracił motywacje do robienia czegokolwiek oprócz tv i komputera (no i pracy):/
__________________
Walczę o długie włosy!
Piję drożdże od 18.12.2012
Jantar od 22.01.2013
CP od 26.01.2013
Sesa, Nafta, Vatika i inne dobroci - szukam swojego KWC


Zrzucam tłuszczyk - od 07.01.2013
Start 70kg
Jest 66 kg
Cel 63 kg
zielona87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 14:57   #21
Rosche-Cherie
Raczkowanie
 
Avatar Rosche-Cherie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 149
GG do Rosche-Cherie
Dot.: Co najbardziej was denerwuje we wspólnym mieszkaniu z chłopakiem/ narzeczonym/

Ojj po poltora roku wspolnego mieszkania i po przeprowadzce do Warszawy zaczelam zauwazac tez pewne niedociaglosci mojego milosnego idealu.
Skarpetki na 1 miejscu. W dodatku od jakiegos czasu mamy kota, ktory po prostu te skarpetki wciaga w kazda dziure, wiec nie dziwi mnie juz 'niespodzianka' pod fotelem czy, ozgrozo- szafa...

W dodatku moj tż ma sklonnosci do wcinania po nocach slodyczy problem w tym jedynie taki, ze nie chce mu sie juz wyrzucic opakowania do kosza stojacego metr od lozka..

I denerwuje mnie jego bierne podejscie do kilku kwestii jak np. wracamy z pracy mniej wiecej o rownej godzinie, on sie kladzie na lozko, odrazu komputer w rece i juz go nie obchodzi, kto przygotuje obiad. czeka tylko na podanie cieplego talerza i jeszcze narzeka jak nie dostanie ulubionego widelca :P
A to czasem bywa meczace, bo przeciez ja tez mam dni kiedy chcialabym sie polozyc i odpoczac, a o 18 wracajac do domu krzycza na mnie rozne obowiazki...;/
__________________
Motywuje się.. 58-->48

*Specjalistka do spraw absurdalnie-surrealnych*
http://www.rosche-cherie.maxmodels.pl
Rosche-Cherie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 14:57   #22
Marseille
Rozeznanie
 
Avatar Marseille
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Pod słońcem Toskanii...
Wiadomości: 634
Dot.: Co najbardziej was denerwuje we wspólnym mieszkaniu z chłopakiem/ narzeczonym/

Cytat:
Napisane przez conslusion Pokaż wiadomość
Marseille, może się rozwiniesz, bo nie wiem, jak mam to zinterpretować.

rozśmieszyło mnie to, że zwrocilas uwage co to sposobu sciagania bluzek przez facetow. Jakby, to mialo znaczenie mezczyzn nie zrozumiesz!
__________________
"Najlepszą metodą przewidywania przyszłości jest jej tworzenie."
Marseille jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 14:59   #23
Rosche-Cherie
Raczkowanie
 
Avatar Rosche-Cherie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 149
GG do Rosche-Cherie
Dot.: Co najbardziej was denerwuje we wspólnym mieszkaniu z chłopakiem/ narzeczonym/

Cytat:
Napisane przez zielona87 Pokaż wiadomość
I jeszcze denerwuje mnie to że odkąd zaczelismy mieszkać razem to stracił motywacje do robienia czegokolwiek oprócz tv i komputera (no i pracy):/
Dokladnie to samo zaczelam zauwazac...
__________________
Motywuje się.. 58-->48

*Specjalistka do spraw absurdalnie-surrealnych*
http://www.rosche-cherie.maxmodels.pl
Rosche-Cherie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 15:06   #24
LadyBe
Raczkowanie
 
Avatar LadyBe
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 106
Dot.: Co najbardziej was denerwuje we wspólnym mieszkaniu z chłopakiem/ narzeczonym/

ooo zapomniałam dodać mój TŻ NIGDY nie przewija swoich ubrań na lewą stronę!!!
LadyBe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 15:18   #25
FridaKahlo
Raczkowanie
 
Avatar FridaKahlo
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 443
Dot.: Co najbardziej was denerwuje we wspólnym mieszkaniu z chłopakiem/ narzeczonym/

Nic mnie nie denerwuje we współnym mieszkaniu. Kompletnie nic. I jest to jedyna szansa, żebym mogła codziennie, choć przez 5 minut widzieć mojego zapracowanego faceta.

Mój TŻ zostawia otwarte kosmetyki w łazience, ale ja też to robię i nie przeszkadza mi to

Mój TŻ nie sprząta w domu (a bałagani, owszem), ale pracuje praktycznie 7 dni w tygodniu, tylko niedziele ma nieco luźniejsze(choć tez pracujące), więc mu to wybaczam. Czasem jak już mam dość łażenia do śmietnika, to stawiam worki pod drzwiami i jak ich nie zabierze to nie wyjdzie Pewnie, że czasem się zdenerwuję, jak zobacze sterę naczyń w moim pokoju, ale nie jest to jakiś wielki problem, bo mamy zmywarkę, więć wystarczy tylko te gary pozbierać i wynieść do kuchni.

Mój TŻ rozwala skarpetki po mieszkaniu, ale ja (wstyd się przyznać) też to robię i również mi to w nim nie przeszkadza. Czasem zapomni mu się opuścić klapę ale to rzadkość. Zato robi coś, czego ja pojąc nie mogę - nigdy nie odrywa pełnego listka papieru, tam gdzie jest on nadkrojony, zawsze się dziwak męczy i urywa papier w połowie listka. Zawsze jak widzę ten obszarpany papier to się z niego smieję, ale on uważa, że jak potrzebuje 2,5 listka to tyle bierze, po co ma urywać za dużo lub za mało.

Jedyne czego nie lubię i obok czego nie potrafię przejść obojętnie, jest marnowanie wody. TŻ jak odkręci wodę by zmoczyć szczoteczkę do zębów, tak najchętniej zakręciłby ją dopiero po umyciu zębów, albo później. Ale ja tego nie toleruję nie tylko w moim domu, również gdy jesteśmy w hotelach, czy gdziekolwiek indziej.
__________________
“Disobedience, in the eyes of anyone who has read history, is man's original virtue. It is through disobedience that progress has been made, through disobedience and through rebellion.”
Oscar Wilde


Teufel
FridaKahlo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 15:26   #26
Flexoidka
Raczkowanie
 
Avatar Flexoidka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Brooklyn
Wiadomości: 37
GG do Flexoidka Send a message via Skype™ to Flexoidka
Dot.: Co najbardziej was denerwuje we wspólnym mieszkaniu z chłopakiem/ narzeczonym/

mnie akurta dobija to ze jak wroce z pracy i przebieram sie w luzniejsze ubranie po domku ( nie lubie chodzic po domu w tym w czym chodzilam caly dzien w pracy) to czesto ubranie klade u nas w sypialni na koszu wyklinowym, gdzie moj TZ zawsze tam robi skladowisko swoich ubran, i zaraz krzyczy czemu ja polozylam tam moje ubrania jest to zazwyczaj chwilowe gdzie jego rzeczy tam leza caly tydzien!! oh dobija mnie to... lub to ze zawsze mu mowie zeby wziol sobie sniadanie na talez a on robi to sniadanie na deseczce kuchennej bierze ja ze soba i je z tej deseczki co tez mnie wkurza albo to ze puszcza nasza papuge czesto i pozwala na to zeby latala po calym mieszkaniu!!! oh a pozniej go prosze 3 dni zeby posprzatal po papudze grrrr. No i to ze zawsze cos komentuje jak ja robie cos zle a on za kilka godz lub nastepnego dnia robi to samo co ja grrr.
Flexoidka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 15:27   #27
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Co najbardziej was denerwuje we wspólnym mieszkaniu z chłopakiem/ narzeczonym/

On - inklinacja w kierunku pedantyzmu. Ja - w kierunku artystycznego nieładu. Resztę sami sobie dopowiedzcie

Aaaa no i najważniejsze: wkurza mnie, że jego wkurza, że mój kocur ma sierść. no przecież na łyso go nie ogolę, latem szczotkuję Rudasa prawie codziennie (na szczęście uwielbia to), ale i tak ślady zostawia. No i luby nie pozwala mu spać na łóżku, a ja tak
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 15:28   #28
Flexoidka
Raczkowanie
 
Avatar Flexoidka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Brooklyn
Wiadomości: 37
GG do Flexoidka Send a message via Skype™ to Flexoidka
Dot.: Co najbardziej was denerwuje we wspólnym mieszkaniu z chłopakiem/ narzeczonym/

[QUOTE=FridaKahlo;13268565].

Mój TŻ rozwala skarpetki po mieszkaniu, ale ja (wstyd się przyznać) też to robię i również mi to w nim nie przeszkadza. Czasem zapomni mu się opuścić klapę ale to rzadkość. Zato robi coś, czego ja pojąc nie mogę - nigdy nie odrywa pełnego listka papieru, tam gdzie jest on nadkrojony, zawsze się dziwak męczy i urywa papier w połowie listka. Zawsze jak widzę ten obszarpany papier to się z niego smieję, ale on uważa, że jak potrzebuje 2,5 listka to tyle bierze, po co ma urywać za dużo lub za mało.
hahah spoko
Flexoidka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 15:36   #29
Gloire
Zadomowienie
 
Avatar Gloire
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 219
GG do Gloire
Dot.: Co najbardziej was denerwuje we wspólnym mieszkaniu z chłopakiem/ narzeczonym/

mój TŻ najbardziej mnie wkurzał z rzucaniem skarpetek gdzie popadnie, chociaż ostatnio muszę przyznać, że tego nie robi
Papierki po cukierkach zamiast lądować w koszu, lądują na stole mimo, że do kosza wystarczy się pochylić
A jest jeszcze jedna rzecz, która w sumie mi nie przeszkadza, ale mnie bardzo bawi, mój TŻ wiecznie zakłada gacie na lewą stronę
__________________
w końcu czuję spokój ducha
Gloire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-15, 15:39   #30
Jagoda1982
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 883
Dot.: Co najbardziej was denerwuje we wspólnym mieszkaniu z chłopakiem/ narzeczonym/

mnie wkurza i doprowadza do szalu przelączanie kanałow na reklamach. potrafi "przeleciec" w ciagu 5minut 50kanalow
Jagoda1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:09.