Health Labs Care Balance On
Chcę testować
Reme suplement diety
Chcę testować
NIVEA Luminous630
Chcę testować
Dermedic Sunbrella
Wyniki testu
NOVELLISTA ROUGE PRIVÉ
Chcę testować
Kosmetyki Pure by Clochee
Chcę testować
Suplement diety Nourkrin® Woman
Chcę testować
AA LAAB TETRA-C YUZU
Chcę testować
L'Oreal Paris Elseve Glycolic Gloss
Chcę testować
Specjalistyczny Olejek Bio-Oil®
Wyniki testu
Laureaci
 Garnier Fructis Goodbye Damage
Wyniki testu
DERMIKA MAESTRIA SKIN MATRIX REPAIR
Wyniki testu
Laureaci
Laureaci
Laureaci
VICHY NEOVADIOL Odżywczy krem na dzień przeciw przebarwieniom SPF 50
Laureaci
Lirene Make me slim
Laureaci
Kosmetyki Lirene
Chcę testować
SHEFOOT Kuracja z mocznikiem
Laureaci
Owocowe arabskie perfumy
Zapachy

Owocowe arabskie perfumy kuszą słodyczą i pachną 1:1 jak Lost Cherry Toma Forda. Kupisz je za 140 zł zamiast 1000 zł! 

Paulina Brzozowska
Nawilżający podkład do twarzy
Makijaż

Nawilżający podkład do twarzy dla kobiet 40+ wygląda jak druga skóra i jest leciutki jak piórko. Maxineczka poleca go na upalne dni 

Paulina Brzozowska
Idealne sukienki na wesele 2024
Trendy

To noszą gwiazdy! Idealne sukienki na wesele 2024, które kupisz od 62 zł. Wyglądają jak od projektanta

Iga Pejas
Bella Perfecta
Styl życia

Komfort każdego dnia z Bella Perfecta

Współpraca reklamowa
Najnowsze
Nawilżający podkład do twarzy
Makijaż

Nawilżający podkład do twarzy dla kobiet 40+ wygląda jak druga skóra i jest leciutki jak piórko. Maxineczka poleca go na upalne dni 

Paulina Brzozowska
Trendy

Marka ANIA KRUK w kampanii „NOW IS THE TIME” porusza ważną kwestię związaną z rodzicielstwem

Współpraca reklamowa
Klaudia El Dursi zaskoczyła fryzurą
Fryzury

Klaudia El Dursi zaskoczyła metamorfozą. W takim wydaniu jeszcze jej nie widzieliście

Marta Dalkowska
Dermedic
Pielęgnacja

„Po jego zastosowaniu skóra jest idealnie nawilżona, zadbana i wypielęgnowana”. Wizażanki przetestowały Ultralekki krem ochronny z SPF dla skóry suchej i normalnej Dermedic

Współpraca reklamowa
makijaż do pracy
Makijaż

Szybki makijaż do pracy krok po kroku. Jak wykonać delikatny, ale efektowny make-up?

Podkład Double Wear Estee Lauder
Makijaż

Nieznane 3 podkłady, które kryją tak dobrze jak Double Wear za 200 zł, a kosztują nawet 29 zł

Anna Kusiak
Elseve Q&A
Fryzury

Jak sprawić, aby włosy miały piękny połysk bez częstych wizyt u fryzjera? Na te i inne pytania odpowiedziała ekspertka, Magdalena Szymczak-Kępka

Współpraca reklamowa
Makijaż biznesowy.
Makijaż

Makijaż biznesowy do pracy i na ważne spotkanie, który podkreśli profesjonalny wizerunek. Jak go wykonać?

Paulina Brzozowska
Diety

Niedobór żelaza a kondycja włosów i skóry. Co robić, kiedy uroda traci blask?

Współpraca reklamowa
Krem nawilżający z ekstraktem z ligustru
Pielęgnacja

Leciutki jak chmurka krem nawilżający z ekstraktem z ligustru daje efekt "yoga face". Wysysa opuchliznę i zmęczenie w 10 minut

Paulina Brzozowska
dr n. med. Marta Denisow-Pietrzyk
Manicure

Zanokcica – co to za choroba i jak ją wyleczyć?

Agata Bernaciak
Stylizowanie włosów
Fryzury

Wzmocnij strukturę swoich włosów już dziś dzięki innowacyjnej technologii HAPTIQ w produktach Taft i Gliss od Schwarzkopf

Współpraca reklamowa
Recenzje i rankingi
Goya5

"Świetny dla dojrzałej skóry. Bardzo polecam!"

Współpraca reklamowa
Damskie perfumy na wiosnę
Zapachy

Tym pachniemy w maju! Najlepsze kwiatowe perfumy wg redakcji Wizaż.pl

Agnieszka Rowicka
wideopenshut

"Redukuje cienie i zmarszczki, nawilża, koi..."

Współpraca reklamowa
Słodkie perfumy z ogonem
Zapachy

Idealne arabskie perfumy na lato! Pachną kokosową pralinką, mają ogon, a facetom aż miękną nogi, gdy je tylko poczują

Paulina Brzozowska

Redakcja poleca

REKLAMA

Eksperci

dr n. med. Marta Denisow-Pietrzyk

Zanokcica – co to za choroba i jak ją wyleczyć?

Wyjaśnia dr n. med. Marta Denisow-Pietrzyk z PP Clinic w Lublinie. Specjalistka dermatologii i wenerologii. Od kilku lat prowadzi wraz z mężem chirurgiem PP CLINIC w Lublinie przy ulicy Gęsiej, gdzie zajmuje się nie tylko konwencjonalną dermatologią, ale również wykorzystuje wiedzę medyczną w medycynie przeciwstarzeniowej. W 2019 roku uzyskała stopień doktora nauk medycznych na podstawie badań dotyczących pacjentów z łuszczycą pospolitą. Jest aktywnym członkiem Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego oraz uczestnikiem licznych konferencji krajowych i międzynarodowych dotyczących dermatologii, medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej. Od wielu lat zawodowo związana z Oddziałem Dermatologii w 1 Wojskowym Szpitalu Klinicznym z Polikliniką SP ZOZ w Lublinie, gdzie w 2021 ukończyła specjalizację z dermatologii i wenerologii oraz jako pracownik badawczo-dydaktyczny z Uniwersytetem Medycznym w Lublinie.
Łukasz Urbański, fryzjer gwiazd

Jaki kolor włosów odmładza? Opowiada znany fryzjer gwiazd

Łukasz Urbański - ekspert w dziedzinie fryzjerstwa, który od lat współpracuje z największymi gwiazdami telewizji czy estrady. Autor projektów medialnych, osobowość i prowadzący TV, główny stylista najważniejszych projektów wizerunkowych w Polsce. Twórca nowoczesnych metod edukacji fryzjerskiej oraz założyciel akademii szkoleniowej Łukasz Urbański School. Fryzjer, stylista, pasjonat piękna oraz promotor innowacyjności. Najwyżej ceni jakość i skuteczność. Otwartość jest jego podejściem do ludzi i świata.
Andrzej Kawczyński

Modny makijaż wiosna - lato 2024

Andrzej Kawczyński, makijażysta współpracujący z marką Armani Beauty
Grzegorz Duży

Modne fryzury na 2024

Grzegorz Duży - mistrz fryzjerstwa, od 30 lat z zamiłowaniem i pasją do zawodu. Stylista fryzur wielu znanych osobistości, celebrytów, biznesmenów. Ceni sobie najbardziej klasykę, naturalność i lekkość. Autor personalnej analizy 5 elementów, która pozwala na dobór odpowiedniej fryzury i koloru, poprzez ocenę tych elementów i poznanie odczuć klienta. Posiada tytuł kolorysty eksperta oraz specjalizuje się w personalnych strzyżeniach włosów. W swojej pracy postanowił pójść o krok dalej i stworzył autorskie produkty oraz akcesoria do włosów Grzegorz Duży Cosmetics, które są odpowiedzią na piękne i zdrowe włosy.
Nasze akcje
Health Labs Care Balance On
Chcę testować
Health Labs Care Balance On
Współpraca reklamowa
Trendy
Marka ANIA KRUK w kampanii „NOW IS THE TIME” porusza ważną kwestię związaną z rodzicielstwem
Współpraca reklamowa
Event Avene
Styl życia
Pewność Siebie w Zdrowej Skórze z Avène
Współpraca reklamowa
Mycie włosów
Fryzury
Uwolnij swój blask dzięki nowej pielęgnacji i koloryzacji SYOSS z innowacyjną technologią Plex
Współpraca reklamowa
Bella Perfecta
Styl życia
Komfort każdego dnia z Bella Perfecta
Współpraca reklamowa
Pielęgnacja
Fakty i mity na temat przebarwień skóry
Współpraca reklamowa
 Philips OneBlade First Shave
Pielęgnacja
Philips OneBlade First Shave – spraw prezent swojemu synowi
Współpraca reklamowa
Hotel Bristol
Styl życia
Prezent na Dzień Matki – celebracja w Bristol spa
Współpraca reklamowa
Więcej o urodzie
zanokcica
Manicure

Zanokcica – co to za choroba i jak ją wyleczyć? Wyjaśnia dr n. med. Marta Denisow-Pietrzyk

Iga Pejas
Stylizowanie włosów
Fryzury

Wzmocnij strukturę swoich włosów już dziś dzięki innowacyjnej technologii HAPTIQ w produktach Taft i Gliss od Schwarzkopf

Współpraca reklamowa
Kombinezon Lidl
Moda

Na ten boski kombinezon w stylu quiet luxury wydałam w Lidlu tylko 39 zł! Wzorowo maskuje tłuszczyk na brzuchu i wygląda jak Ralph Lauren

Magdalena Brzezińska
only bio
Fryzury

Rozświetlająca pielęgnacja włosów. Uzyskaj blask mieniący się milionami drobinek

Współpraca reklamowa
Wybielający krem pod oczy za 28 zł wymazuje cienie niczym korektor i ujędrnia jak nici. "Pierwszy raz wyszłam z domu bez makijażu"
Pielęgnacja

Wybielający krem pod oczy za 28 zł wymazuje cienie niczym korektor i ujędrnia jak nici. "Pierwszy raz wyszłam z domu bez makijażu"

Kamila Geodecka
Pielęgnacja

To wyjątkowe serum z SPF 50 sprawia, że skóra staje się rozświetlona i wygładzona, a dodatkowo daje efekt tonowania

Współpraca reklamowa
Pielęgnacja

Odnowa skóry na poziomie komórkowym. Wizażanki sprawdziły odmładzającą linię Dermika

Współpraca reklamowa
oryginalne pomysły na prezent dla rodziców ślub
Ślub i wesele

Prezent dla rodziców na ślub i wesele. 10 pomysłów na oryginalny upominek dla mamy i taty

Agata Olejniczak Milena Mrozek
Garnier Fructis Goodbye Damage
Fryzury

Wzmocnione i nawilżone włosy na dłużej dzięki kosmetykom Garnier Fructis Goodbye Damage

Współpraca reklamowa
Taniutki krem BB z niacynamidem
Makijaż

Taniutki krem BB z niacynamidem i SPF 50 podbija TikToka. Zakrywa zmarszczki, daje „satin skin effect” i odmładza w kilka sekund

Iga Pejas
Puder do twarzy, drogi makijaż, tafla na twarzy
Pielęgnacja

Jogurt do twarzy z SPF30 zastąpił mi ciężki krem z filtrami. Moja cera trądzikowa "pije" go jak luksusowe serum

Sylwia Kazimierczuk
Trendy

SHEIN stacjonarnie w Polsce. Relacja z otwarcia pierwszego pop-up store w Warszawie

Współpraca reklamowa
Strefa porad
Krótkie fryzury dla cienkich włosów po 50.
Fryzury

Idealne krótkie fryzury dla cienkich włosów po 50. Fryzjer gwiazd podpowiada, jak zwiększyć objętość pasm

trwałe perfumy męskie
Zapachy

Trwałe perfumy męskie z magnetycznym ogonem. TOP 9 zapachów na każdą okazję

jak schudnąć 10 kg
Diety

Jak schudnąć 10 kg bez efektu jojo? Dieta, przykładowy jadłospis i plan treningowy 

paznokcie na czerwiec
Manicure

Modne paznokcie na czerwiec 2024. 17 pięknych inspiracji na manicure

ile włosów wypada dziennie
Fryzury

Ile włosów wypada dziennie? Przyczyny i sposoby na wypadanie

fryzury na wesele
Inspiracje ślubne

Fryzury na wesele 2024 -  TOP 18 inspiracji na modne upięcia dla panny młodej i dla gościa 

Jakie buty do sukienki w kwiaty wybrać?
Stylizacje

Jakie buty do sukienki w kwiaty wybrać? Najmodniejsze połączenia sezonu na każdą okazję!

bloker potu ranking
Pielęgnacja

Bloker potu – TOP 5 najskuteczniejszych blokerów [Ranking]