![]() |
#1 |
Zakorzenienie
|
Listopad/ grudzień 2011nieaktualne
__________________
Edytowane przez majka242007 Czas edycji: 2012-01-09 o 19:16 |
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
#2 |
Zakorzenienie
|
Dot.: Listopad/ grudzień 2011
bluzeczki
__________________
Edytowane przez majka242007 Czas edycji: 2012-01-09 o 19:18 |
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
#3 |
Zakorzenienie
|
Dot.: Listopad/ grudzień 2011
9 Czarna bluzeczka xs w idealnym stanie. Długość od ramienia 52cm, szerokość pod pachami 33cm
10 Niebieska bluzeczka bardzo się rozciąga, idealna na xs w świetnym stanie, jak nowa. 44cm- długość od ramienia, szerokość pod pachami 30cm. 11 Jane Norman xxs/xs, odlugość od pachy 31cm, stan bardzo dobry 12 Tally Weijl xs, stan bardzo dobry. Długość od pachy 42cm
__________________
Edytowane przez majka242007 Czas edycji: 2011-11-10 o 10:29 |
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
#4 |
Zakorzenienie
|
Dot.: Listopad/ grudzień 2011
BOKSERKI i KOSZULKI: 1 Niebieska rozmiar xs i małe s. 100% bawełna. Stan bardzo dobry2 Czarna bokserka Fishbone xs. Długość od pachy 39cm, długość od ramienia 57cm, szerokość pod pachami 33cm (naciąga się). Stan bardzo dobry 3 new look dobra na xs i s stan bardzo dobry. Długość od ramienia 55cm, szerokość pod pachami 40cm
__________________
|
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
#5 |
Zakorzenienie
|
Dot.: Listopad/ grudzień 2011
BOLERKA/KAMIZELKI: 1 Rękawki Tally Weijl S z metki ale pasuje na xs i małe S. Stan bardzo dobry- (na szwie na rękawie troszkę się rozpruło)2 Rękawki fioletowe pasują na xs stan idealny 3 Szare bolerko atmosphere z metki 36 ale pasuje na xs imałe s. Stan idealny 4 Rękawki Orsay xs i s ,ciemna zieleń stan bardzodobry -.Jest gdzieniegdzie zmechacona ale delikatnie 5 Bolerko fioletowe z koronką. Pasuje na xs. Jest cieplutkie i delikatne. Materiał widać na 2 zdjęciu 6 Bolerko Cubus xs. Czarne, delikatny materiał. Stan bardzo dobry
__________________
|
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
#6 |
Zakorzenienie
|
Dot.: Listopad/ grudzień 2011
TUNIKI 1 Reserved szara w kratkę rozmiar z metki S ale pasuje na xs i małe S. Długość od ramienia 61cm, szerokość pod pachami 40cm. W stanie bardzo dobrym2 Tunika fioletowa rozmiar xs/s, układa się w bombkę, z tyłu na karku zawiązywana w kokardę. Nie pamiętam marki (ma wyciętą metkę). Stan bardzo dobry. Długość od ramienia 60cm, szerokość pod pachami 36cm. Ślicznie się układa- jest ładniejsza niż na zdjęciu, mój aparat „nie łapie” kolorów. 3 Tuniczka/ bluzeczka pasuje na xs/s i s w paseczki. Nie pamiętam marki (metka wycięta). Długość od ramienia 65cm, szerokość pod pachami 36cm(naciąga się). Na ramionach bufki. Stan idealny. 4 Tuniczka TOPSHOP pasuje na xs, cieplutka w bardzo dobrym stanie. 5 Tuniczka, asymetryczna pasuje na xs i xs/s stan bardzo dobry 6 Stradivarious tuniczka xs/s Długość od ramienia 71cm, szerokość pod pachami 38cm 7 Tuniczka/bluzeczka S (ale pasuje na xs i małe s) Długość od ramienia 63cm
__________________
Edytowane przez majka242007 Czas edycji: 2011-11-15 o 08:23 |
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
#7 |
Zakorzenienie
|
Dot.: Listopad/ grudzień 2011
BLUZY/ BLUZKI Z DŁUGIM RĘKAWEM 1 Bluza Tally Weijl xs stan bardzo dobry. Długość od ramienia 57cm, szerokość pod pachami 37cm, długość rękawa od pachy 49cm2 Orsay pasuje na xs. Stan bardzo dobry - / dobry + . Kolor troszkę się już zmienił, ciutkę sprany. Długość od ramienia 50cm, szerokość pod pachami 38cm, rękaw od pachy 47cm.
__________________
|
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
#8 |
Zakorzenienie
|
Dot.: Listopad/ grudzień 2011
SWETERKI 1 MNG stan bardzo dobry, rozmiar xs. Długość od ramienia 44cm, szerokość pod pachami 41cm.2 Sweterek Cubus xs . Pasuje na xxsi xs, Długość od ramienia 51cm, długość od pachy37cm, szerokość pod pachami 35cm, rękaw od ramienia 55cm. Stan bardzo dobry/ idealny 3 Kardigan atmosphere r 36 ale pasuje na xs i xs/s. Długość od ramienia 57cm, szerokość pod pachami 38cm, długość rękawa od pachy 52cm 4 Sweterek różowy Troll z metki S/M ale pasuje na xs. Stan bardzo dobry- jest leciutko zmechacony. Długość od ramienia 48cm, szerokość pod pachami 36cm
__________________
Edytowane przez majka242007 Czas edycji: 2011-11-10 o 10:07 |
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
#9 |
Zakorzenienie
|
Dot.: Listopad/ grudzień 2011
SUKIENKI 1 Sukienka ZARA zielona rozmiar S (na zdjęciu na osobie noszącej XS) Kolor zielony. Sukienka jest nowa. Była dosyć droga więc wymienię tylko za coś fajnego. Długość 66cm. Szerokość 28cm (sporo się naciąga) jest z bardzo fajnego materiału, który idealnie układa się na ciele. 2 Niebieska śliczna sukieneczka XS/S Na mnie niestety ciut za długa, mam ją zwymiany. Z tyłu zasuwana na zamek (na dole troszkę się rozpruło, właśnie przy zamku ale pokazałam to na zdjęciu jest zupełnie niewidoczne ale można doszyć). Długość od pachy 75cm, szerokość pod pachami 35cm (oczywiście troszkę się naciąga) 3 Czarna cekinowa sukienka mini rozmiar xs na biust B i być może małe C (na A jest za luźna) , stan bardzo dobry (ma kilka cekinków poluzowanych). Mam z wymiany, oddam za jakąś podobną mini wieczorową w rozmiarze xs. Długość całkowita sukienki mierzona na plecach 73cm.
__________________
|
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
#10 |
Zakorzenienie
|
Dot.: Listopad/ grudzień 2011
SPODNIE Szukam również spodni. Jedynie w rozmiarze XXS… Najchętniej Bershka, Rinascimento i Terranova. Szerokość na górze najwyżej 32cm.1 Rinascimento rozmiar XS (ale to XXS). Rurki w kratkę, na dole na nogawkach zamek. Stan idealny. Wymiary: -pas 32cm -szerokość na wysokości kroku 40cm –długość nogawek zewnątrz/wewnątrz – 86cm/68cm -szerokość nogawki na samym dole 12cm 2 Białe, krótkie spodenki w bardzo dobrym stanie (leciutko kieszenie wewnątrz są zmechacone). XXS. Wymiary: szerokość w pasie 34cm, długość stany 17cm. Niskie biodrówki.
__________________
|
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
#11 |
Zakorzenienie
|
Dot.: Listopad/ grudzień 2011
1
__________________
|
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
#12 |
Zakorzenienie
|
Dot.: Listopad/ grudzień 2011
DODATKI 1 Czarny pasek z klamrą xs/s2 Czarny szeroki pasek na gumie xs/s 3 Nowy zegarek zielony 4 Nowy zegarek różowy 5 Nowy zegarek niebieskianett174 6 Nowy zegarek czerwony
__________________
Edytowane przez majka242007 Czas edycji: 2011-11-18 o 16:43 |
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
#13 |
Zakorzenienie
|
Dot.: Listopad/ grudzień 2011
TOREBKI/TORBY/PLECAKI Torebki chętnie wymienię na inne torebki, ale rozpatrzę również inne propozycje1 Torebka kwiaty, motyle. Może służyć również jako podręczna podróżna torba ponieważ jest bardzo pojemna , ma dużo przegródek i wygodna. Wymiary 28/32/12cm (wymiary w przybliżeniu ponieważ ciężko dokładnie zmierzyć) Jedna duża komora na zamek , w środku kieszeń na zamek + 2 przegródki niezapinane. Na zewnątrz 3 kieszonki na zatrzask (jedna z przodu, dwie po bokach) , z tyłu kieszonka na zamek. Stan idealny 2 Wielka, pojemna torba z polipropylenu. Nowa. Wymiary 40/44/20cm , z rączkami 54cm (wymiary w przybliżeniu) 3 Nowa męska torba Armani, duża, pojemna i bardzo wygodna – świetna na prezent. Wymiary 30/36/11cm (wymiary w przybliżeniu), długość paska regulowana. Uszyta z delikatnego w dotyku materiału, zapinana na magnes. W środku posiada dodatkową kieszonkę. 4 Nowa, duża i bardzo pojemna torba Guess Seductive. Kolory czarny i złoty, w pasy. Wymiary 30/48/15cm z rączką 52cm (wymiary w przybliżeniu) 5 Czarna torebka z kokardkami w bdb stanie. Wymiary 34/30/8cm (wymiary w przybliżeniu). Torebka posiada dwie duże komory, każda zapinana na zamek. W jednaj z nich jest kieszonka na komórkę, w drugiej kieszonka na zameczek. Dodatkowo po bokach są dwie kieszonki zapinane na zatrzask. 6 Torebka w kształcie tuby. Posiada dwie duże komory zapinane na zamek. W jednej z nich jest kieszonka również na zamek a w drugiej dwie kieszonki bez zapięć. Po bokach znajdują się dwie spore kieszonki zapinane na zamek. Stan zewnętrzny torebki jest idealny natomiast w środku widać, że była używana. Przy zamku podszewka jest ciut zużyta, zmechacona. W jednej komorze w podszewce jest mała dziurka- można ją zaszyć. Podszewka jest w dobrym stanie z drobnymi wadami. Wymiary torebki 16/36/10cm 40cm z rączką (wymiary w przybliżeniu). 7 Duża, czarna torebka Graceland w bardzo dobrym stanie. Zapinana na zamek. W środku dwie kieszonki, jedna na zamek, druga na komórkę, Wymiary 30/44/10cm z rączką 55cm (wymiary w przybliżeniu).
__________________
Edytowane przez majka242007 Czas edycji: 2011-11-15 o 08:25 |
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
#14 |
Zakorzenienie
|
Dot.: Listopad/ grudzień 2011
8 Czarna torebka z delikatnej skórki zapinana na zamek projektanta Renato Balestra . Posiada dwie kieszonki. Wymiary 28/34/7cm z rączką 52cm(wymiary w przybliżeniu). Będę za nią wybredna. Stan idealny.
9 Torebka czarna firmy Paul Rossi, bardzo pojemna (większa od A4). Stan bardzo dobry/idealny. 10 Torebka DKNY biała w idealnym stanie zewnętrznym, podszewka jest troszkę przybrudzona ale postaram się ją wyczyścić jeszcze. Wymiary 33/36/11cm (wymiary w przybliżeniu). Torebka jest bardzo pojemna i świetnie się prezentuje. Oddam za coś z wish jedynie, będę wybredna. 11 Nowy plecak AZZARO, damski, pojemny, czarny. Regulowane rączki. Idealny na prezent bądź do noszenia na co dzień. Plecak zmieści A4. Będę wybredna ponieważ zastanawiam się jeszcze nad jego oddaniem.
__________________
Edytowane przez majka242007 Czas edycji: 2011-11-15 o 08:25 |
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
#15 |
Zakorzenienie
|
Dot.: Listopad/ grudzień 2011
12 Karmelowa torebka/kuferek. Skórzana. Jest dość stara i wymaga renowacji i czyszczenia, jednak jest śliczna, karmelowo/musztardowy kolor. Rzeźbiona. Piękna. Oddam ją z żalem , nie jest w moim stylu i nie używam jej. Będę za nią również wybredna.
13 Biotherm w idealnym stanie materiałowa biała torebka z malinową/czerwoną dużą kokardą. Pomieści A4- jest bardzo pojemna. 14 Lancome brązowa torebka , mieszcząca A4. W idealnym stanie, wykonana z materiału.
__________________
|
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
#16 |
Zakorzenienie
|
Dot.: Listopad/ grudzień 2011
15 Materiałowa kremowo/beżowa torebka. Powinna zmieścić A4. W bardzo dobrym stanie. Super na lato albo na zakupy.
16 Mała fioletowa torebka z kokardą stan idealny
__________________
|
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
#17 |
Zakorzenienie
|
Dot.: Listopad/ grudzień 2011
OBUWIE DAMSKIE Buty chętnie wymienię na inne buty, ale rozpatrzę również inne propozycje.1 kozaki rozmiar 4- z wymiany (będą pasowały na 36- na mnie ciut luźne a noszę 35-35,5) Stan zewnętrzny jest widoczny na zdjęciach (drobniutka rysa na jednym buciku) , trzeba dokupić wkładki do nich. Będę wybredna. Śliczny karmelowy/musztardowy kolor.
__________________
|
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
#18 |
Zakorzenienie
|
Dot.: Listopad/ grudzień 2011
2 Nowe buty rozmiar 36 na długość wkładki około 22,5-22,7cm. Na mnie niestety ciut za duże. Będę wybredna z ich oddaniem.... Wymienię najchętniej na sportowe obuwie w stylu nike lub lacosta (nie koniecznie oryginalne) ale w idealnym stanie w rozmiarze 35 długość wkładki 22,5cm
__________________
|
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
#19 |
Zakorzenienie
|
Dot.: Listopad/ grudzień 2011
3 Czarne rozmiar 39 w stanie idealnym praktycznie są nowe ubrane na 10minut
4 Czerwone butki rozmiar 37 wkładka około 24cm. Stan bardzo dobry- widoczny na zdjęciach.
__________________
|
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
#20 |
Zakorzenienie
|
Dot.: Listopad/ grudzień 2011
5 Butki w kratkę w rozmiarze 37 długość wkładki około 24cm. W stanie idealnym.
6 Czarne baleriny rozmiar 35 wkładka ok 22,7cm - nowe- mam z wymiany na mnie ciut luźne. Można nosić na dwa sposoby- zaznaczone na zdjęciu.
__________________
Edytowane przez majka242007 Czas edycji: 2015-02-12 o 20:40 |
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
#21 |
Zakorzenienie
|
Dot.: Listopad/ grudzień 2011
7 Żółte buciki w stanie bardzo dobrym. Miałam je na sobie może dwa razy. Paseczki można regulować (dorobiłam dwie dziurki przy zapięciu przy kostce) Rozmiar 35 na wkładkę około 22,5- 22,7cm
__________________
Edytowane przez majka242007 Czas edycji: 2015-02-12 o 20:40 |
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
#22 |
Zakorzenienie
|
Dot.: Listopad/ grudzień 2011
KSIĄŻKI Wymienię również książki- bardzo chętnie na inne książki. 1 SAGA „Akuszerka” – tom 1, 2, 3, 4, 5, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 – nowe nieczytane. Wartość każdej z książek 9,90zł- oddam najchętniej całą Sagę za inną bądź książki o tej samejlub podobnej wartości. 2 SAGA rodu Whiteoaków- 6 tomów- stan idealny -„Budowa Jalny”- cz.1 icz.2 - „Poranek w Jalnie”- cz.1 i cz.2 -„Mary Wakefield”- cz.1 i cz.2 3 „Zwierzenia pielgrzyma” Juan Arias/ Rozmowy z Paulem Coelho 4 Alchemia „Alchemika” W.Eichelberger w rozmowie z Wojciechem Szczawińskim 5 Astrologia miłość i seks Sydney Omar- stan idealny (za jakąś o podobnej wartości 24zł) 6 Wielka Polska Saga Dworek pod malwami Piotr Kukliński (mam 4 tomy, nowe nieczytane każda kupiona za 9,90zł): -„Franciszka” - „Tajemnice stawu” - „Młoda żona” - „Złudzenie i nadzieje” 7 Walentin Katajew „Romans młodzieńczy” – książeczka troszkę stara ale w ogólnym bardzo dobrym stanie, kartki się mocno trzymają grzbietu. 8 Amy Andrews „Dobra partia” stan idealny 9 Marta Fox „Paulina.doc” stan idealny 10 Wyśmienite placki, naleśniki, gofry 11 Jadwiga Courths-Mahler „Perły”- okładka ciut podniszczona 12 Jan Andrzej Kaczmarczyk „Doskonały fachowiec” 13 Henryk Pająk „Druga śmierć”- mam z wymiany, kartki trzeba podkleić bo odrywają się od grzbietu 14 Stefan Flukowski „Zapach księżyca”- zaczyna odklejać się grzbiet 15 Agatha Christie „Kurtyna” 16 Władimir Sawczenko „Odnajdziesz się sam” 17 Kate Chopin „Przebudzenie”- kartki odrywają się od grzbietu 18 Leo Perutz „Nocą pod kamiennym mostem” 19 Ekspres reporterów „Na pograniczu” , „Klin klinem” , „Po hipnozie”- trochę podniszczona
__________________
Edytowane przez majka242007 Czas edycji: 2015-02-12 o 20:40 |
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
#23 |
Zakorzenienie
|
Dot.: Listopad/ grudzień 2011
KOSMETYKI ZAPACHY DAMSKIE:1 2 3 4 5 6 7 8 NOWE Masaki Matsushima Suu... edp 1ml z kartonikiem 9NOWE DKNY golden delicious edp 1,5ml z kartonikiem- mam 9sztuk 10 11 NOWE Celine Dion Signature edt 1,2ml z kartonikiem- mam 2 sztuki ZAPACHY MĘSKIE: 1 NOWA miniatura Sean John Unforgivable 15ml edt z kartonikiem 2 NOWE Gap core edt 2ml z kartonikiem- mam 8sztuk 3 NOWE LOEWE Solo Loewe absoluto 2ml z kartonikiem- mam 2 sztuki 4 NOWE LOEWE 7 2ml z kartonikiem 5 NOWE LOEWE Solo 2ml z kartonikiem 6 NOWE Davidoff Hot Water 1,2ml z kartonikiem 7 NOWE Masaki Matsushima M;OC 1ml z kartonikiem 8 9 10 NOWE Guerlain homme edt 1 ml z kartonikiem 11 NOWE Lacoste Bleu edt 2ml z kartonikiem 12 13 14 NOWE CK Free 1,2ml z kartonikiem 15 16 NOWE Kenzo L'eau Par Kenzo 1ml z kartonik
__________________
Edytowane przez majka242007 Czas edycji: 2015-02-12 o 20:40 |
![]() ![]() |
![]() |
Najlepsze Promocje i WyprzedaĹźe
![]() |
#24 |
Zakorzenienie
|
Dot.: Listopad/ grudzień 2011
PIELĘGNACJA 1 Dr Brandt dark circles away 2NOWE Lancome VISIONNAIRE - ZAAWANSOWANA PIELĘGNACJA KORYGUJĄCA zmarszczki, pory, niejednorodność cery 2ml- mam 4 sztuki 3 4 5 6 7 8 9 10 11 NOWE Clinique krem na dzień even better SPF20 15ml 12 NOWE Clinique krem na dzień even better SPF20 15ml 13 14 NOWE Clinique all about eyes 5ml słoiczek 15 16 17 18 19 NOWE Clarins Multi-Active Nuit krem 15ml Kluczowe składniki: - wyciąg z dziwaczka jalapa (Mirabilis Jalapa) - został wybrany w celu zrekompensowania osłabienia mechanizmów obronnych skóry, gdyż okazał się wyjątkowo skuteczny w blokowaniu procesów biologicznych prowadzących do powstania wolnych rodników. Roślina ta pochodzi z Peru i jest powszechnie znana również pod nazwą kwiatu popołudnia (four o'clock) - korzeń angielskiego dębu działa na skórę kojąco, wzmacnia jej naturalne mechanizmy ochrony przed wolnymi rodnikami i pomaga jej w jak najlepszym wykorzystywaniu innych aktywnych składników - witamina E uzupełnia listę składników odpowiedzialnych za ochronę przed wolnymi rodnikami - wyciąg z geranium, który ułatwia sen, działa kojąco na skórę, która dzięki niemu lepiej wchłania wszystkie aktywne składniki - Laminaria Cloustoni - jest brunatną algą o strukturze komórkowej zbliżonej do ludzkiej skóry. Wzmacnia połaczenia międzykomórkowe - Clintonia Borealis - jest korzeniem mającym wyjatkowe właściwości kojące, działa detoksyfikująco, poprawia oddychanie komórek - mandarynka - zawiera wyjątkowo cenne składniki o działaniu nawilżającym i odżywczym - witamina A - wpływa na poprawe procesu odnowy komórkowej 20 21 22 NOWE Biotherm Skin Vivo krem na noc 15 ml w kartoniku Objęte patentem połączenie Czystego Planktonu Termalnego w rekordowej dawce i Reverserolu SV, substancji czynnej pochodzenia naturalnego o silnym działaniu, aby naprawić mikrouszkodzenia DNA i przywrócić aktywność genów komórkowych. Efekt: Proces starzenia zostaje `dezaktywowany`. - Skóra jest w widoczny sposób odmłodzona. - Skuteczność potwierdzona in vivo. - Wygładzone zmarszczki i powierzchnia skóry. - Skóra odzyskuje sprężystość i promienny blask młodości. Cena: 285zł / 50ml 23 NOWE Lancome Absolue precious cells 15ml w kartoniku 24 25 NOWE Clarins gel contour des yeux - krem pod oczy 20ml w kartoniku 26 NOWE Clinique emulsja nawilżająca do skóry mieszanej- może służyć jako serum 50ml w kartoniku 27 28 NOWE Furterer Okara Szampon wzmacniający kolor włosów farbowanych 15 ml 29 NOWY żel domycia ciała 25ml Givenchy Ange Ou Demon
__________________
Edytowane przez majka242007 Czas edycji: 2015-02-12 o 20:40 |
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
#25 |
Zakorzenienie
|
Dot.: Listopad/ grudzień 2011
KOLORÓWKA POMADKI W KOLEJNOŚCI OD LEWEJ STRONY TAK JAK NA ZDJĘCIU1 Clinique pomadka paprica (test) 2 NOWA pomadka Sephora R09 czerwień 3 Używana kilkakrotnie pomadka Sephora R17 4 NOWA Estee Lauder Pure color 309 crystal bronze 5 6 7 8 NOWY cień fioletowy Sephora- metaliczny połysk kolor N'34 midnight kiss 9 NOWE cień grafit/czerń z drobinkami kolor N'07 starry sky 10 11 12 13 14 NOWE Sephora - bezbarwny spray utrwalający makijaż 15 NOWA baza pod cienie ArtDeco w kartoniku Lakiery do paznokci KLIK- https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...80&postcount=7 .
__________________
Edytowane przez majka242007 Czas edycji: 2015-02-12 o 20:40 |
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
#26 |
Zakorzenienie
|
Dot.: Listopad/ grudzień 2011
DOKŁADAM KOLEJNĄ PORCJĘ KOSMETYKÓW , KTÓRE IDEALNIE NADAJĄ SIĘ NA PREZENT DLA BLISKICH NAM OSÓB ![]() 1 Zestaw Guerlain : kosmetyczka z Abeille Royale serum 5ml i Abeille Royale krem pod oczy 3ml- NOWE http://www.glow.pl/uroda/pielegnacja/guerlain-abeille-royale-gama-wygladzajaca-zmarszcz/ Esencja młodości Abeille Royale Youth Serum
Załącznik 4337164Załącznik 4337165Załącznik 4337166Załącznik 4337167 2 Lola Marc Jacobs balsam do ciała 150ml- NOWY Balsam do ciała o zapachu perfum Lola. Zawiera naturalne składniki, które rewitaliują skórę. Doskonale się rozprowadza i szybko wchłania pozostawiając Twoje ciało perfekcyjnie gładkie i pachnące. Załącznik 4337191 3 Dior Jadore eau de parfum miniatura 5ml- NOWA J'adore - CH.Dior - zgodnie z nazwą "uwielbiam" go - wyjątkowy zapach na wyjątkowe okazje, piękna buteleczka, smukła szyjka otoczona złotą spiralą i kropla wieńcząca dzieło... Nuty zapachowe: nuta głowy: bergamota, melon, brzoskwinia, gruszka nuta serca: frezja, konwalia, róża, fiołek nuta bazy: cedr, drzewo sandałowe, wanilia, piżmo Załącznik 4337194
__________________
Edytowane przez majka242007 Czas edycji: 2015-02-12 o 20:38 |
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
#27 |
Zakorzenienie
|
Dot.: Listopad/ grudzień 2011
zapraszam
__________________
|
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
#28 |
BAN stały
|
Dot.: Listopad/ grudzień 2011
cos za zapszki?
oraz https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...8&d=1320920292 |
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
#29 | |
Zakorzenienie
|
Dot.: Listopad/ grudzień 2011
Cytat:
__________________
|
|
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
#30 |
Zakorzenienie
|
Dot.: Listopad/ grudzień 2011
Interesuje mnie minaturka/i DKNY..znajdziesz coś w zamian?
|
![]() ![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
|



Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości) | |
|
|
Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:23.