Kupiłam test ciązowy.... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-07-19, 23:15   #1
modliszka84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 629

Kupiłam test ciązowy....


No własnie...Boże ja zaraz zwariuje, musze czekac do jutra rana...
To nie może być prawda....
Pewnie jak zwykle panikuję, ale mam juz taką schize, że musiałam się tym z kimś podzielić ...
__________________
"Jeśli przyjmiesz do siebie zabiedzonego psa i sprawisz, że zacznie mu się dobrze powodzić - nie ugryzie cię. Na tym polega zasadnicza różnica między psem a człowiekiem" - M.Twain

http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=1675216
modliszka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-19, 23:26   #2
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: Kupiłam test ciązowy....

niestety znam ten bol. mam nadzieje, ze wszystko bedzie ok
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-19, 23:34   #3
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Dot.: Kupiłam test ciązowy....

Ja kupuję jutro i będe robic w piatek rano. Nie wiem czy wykaże cos, bo seks bez zabezpieczenia zdarzył się w zeszłą srode (tydzień temu) ale chciałabym spróbować. Ciazy sie nie boję, raczej bardziej sie boję, że moja ciąża sprawi, że mój facet mnie będzie oskarżał o to, że mu zmarnowałam życie. Na szczęście wybił mi to z głowy przed chwila i napisał, że będzie ze mną i on tez poniesie odpowiedzialność, jeśli cos się stanie. Jestem już spokojniejsza...
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-19, 23:37   #4
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: Kupiłam test ciązowy....

Wiem coś o tym, ale wierzę, że tak jak w moim przypadku, tak i w Twoim wszystko będzie w porządku
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-19, 23:50   #5
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Dot.: Kupiłam test ciązowy....

A właśnie... to ja mam pytanie w zwiazku z ciazą. Nigdy w ciazy nie byłam wiec nie wiem. minął tydzień od kiedy zdarzył się nam seks bez zabezpieczenia. Teraz boli mnie w okolicach macicy, czuje jakbym miała lekkie skurcze i boli mnie w krzyżu lekko. To troche tak jak przed miesiaczka, gdy czuje się takie napięcie brzucha. Właśnie teraz powinnam mieć jajeczkowanie. Prawdę mówiąc nie wiem czy jajeczkowanie tak sie właśnie odczuwa, bo od wielu lat brałam pigułki i nie mogłam się wsłuchiwać w naturalny rytm mojego ciała.

No i wiadomo, ż eteraz sieje grozę, że to może moja macica tak reaguje na domniemaną ciazę... a to dopiero tydzień. Czy ja sobie coś wmawiam? Bo mi się wydaje, ze raczej tak, ale wolę spytać.
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-19, 23:56   #6
Lovisa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 5 742
Dot.: Kupiłam test ciązowy....

We wczesnej ciąży mogą występować lekkie skórcze w podbrzuszu, ale skoro stosunek miałaś przed jajeczkowaniem, to nie powinnaś się martwić. Co prawda plemniki mogą "przetrwać" w ciele kobiety jeszcze kilka dni po stosunku, jednak raczej do tygodnia, więc szansa jest w zasadzie prawie żadna, zwłaszcza, że to było w niepłodne dni. Przynajmniej tak mi się wydaje. Ale wiem co to znaczy mieć schizę, ze jednak to moze być ciąża, wtedy widzi się u siebie wszystkie objawy
__________________
Na stałę w USA[nie udzielam się już na forum, więc proszę do mnie nie pisać, opcja pw została wyłączona.]
Lovisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-20, 00:24   #7
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Dot.: Kupiłam test ciązowy....

Hmmm... kochalismy sie w środę, a jajeczkowanie zaczęło sie chyba w sobote. bo mnie kłuło w lewym jajniku. Z tego co wiem, to właśnie tak odczuwa sie jajeczkowanie. Więc jesli rzeczywiscie miałam jajeczkowanie już w sobotę, to było to 4 dni po stosunku. GULP...

No ale nic... mam nadzieję, ze w piatek będzie już dobry czas na zrobienie testu.
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-07-20, 00:47   #8
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: Kupiłam test ciązowy....

Trzymajta się dziewczęta, współczuję z Wam szczerze, też znam taki stres...

Shemreolin, w kwestii skurczów: w trakcie owulacji występują bardzo chętnie różne bolesne sensacje, w tym skurcze i bóle w krzyżu. We wczesnej ciąży raczej nijakich skurczów nie ma.
Przyjrzyj się, czy nie puchniesz (w ciąży - tak, owulacja - nie) , czy nie bolą Cię piersi (ciąża - tak, owulacja - nie). To tyle z wczesnych objawów, reszta może być myląca.

pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-20, 00:53   #9
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Dot.: Kupiłam test ciązowy....

Piersiaczki w normie (nie sa opuchniete, nie ma żadnych grudek ani nie sa powiekszone), puchnąć nie puchnę. Ostatnio nawet schudłam kilogram i wydaję sie sobie smuklejsza i jędrniejsza.

To chyba tylko moje przewidzenia... Ale test i tak zorbię. Dzisiaj nawet siegałam po papierosa i pomyślałam, że nie będe palić, bo może jestem w ciazy
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-20, 01:02   #10
pixie7
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 2 760
Dot.: Kupiłam test ciązowy....

Shem, zdecydowanie stawiam na owulację. A test możesz zrobić sobie dla spokoju ducha.
pixie7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-20, 06:06   #11
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: Kupiłam test ciązowy....

Cytat:
Napisane przez Shemreolin
Dzisiaj nawet siegałam po papierosa i pomyślałam, że nie będe palić, bo może jestem w ciazy
hahaha to się nazywa schizawszystko będzie ok dziewczyny, nie stresujcie się bez powodu
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-20, 06:33   #12
justyna_t
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 104
Dot.: Kupiłam test ciązowy....

Nigdy nie zapomne jak kiedyś- zanim zaczełam brać tabletki- miałam swój pierwszy raz z moim TŻ. Byłam w rozsypce- odczuwałam wczystkie objawy ciąży
Tym bardziej, ze mnie przed miesiączką bolą piersi, niekiedy puchne- czuje się bardzo źle i nie ciekawie.
Zrobiłam chyba 3 testy- każdy był negatywny a ja poszłam jeszcze do ginekologa- tak na wszelki wypadek
Jakie wtedy są schizy- teraz kiedy biore tabletki - juz pare lat nawet o tym nie myśle
Pozdrawiam i nie panikujcie będzie dobrze
__________________
justyna_t jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-20, 06:45   #13
modliszka84
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 629
Dot.: Kupiłam test ciązowy....

Hurra! Hurra Hurra!

Zrobiłam właśnie pierwszy w swoim zyciu test ciązowy - negatywny, tzn w ciązy nie jestem!!!
Ale się cieszę.

A ta cala schiza stąd, że właśnie ostatnio też mnie troche bolał brzuch, tak jakbyjajniki czy macica, w głowie mi sie kręciło, a że szansa na ciążę była (no może 5%....), bo niestety mam sklerozę i nie wzięłam pigułki na czas....
No ale taka ze mnie panikara...
__________________
"Jeśli przyjmiesz do siebie zabiedzonego psa i sprawisz, że zacznie mu się dobrze powodzić - nie ugryzie cię. Na tym polega zasadnicza różnica między psem a człowiekiem" - M.Twain

http://www.allegro.pl/show_user_auct...hp?uid=1675216
modliszka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-20, 07:41   #14
sylwia18
Zakorzenienie
 
Avatar sylwia18
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Weston-super-Mare
Wiadomości: 6 832
Dot.: Kupiłam test ciązowy....

super, bardzo się cieszę modliszka że wszystko jest ok
__________________
A prayer for the wild at heart, kept in cages...
sylwia18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-20, 12:20   #15
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Dot.: Kupiłam test ciązowy....

Teraz tylko ja zostaję :P

Ale może ta ciaża to nie taki głupi pomysł żeby rzucić palenie. Jeszcze trochę takich schiz i przestanę palic zupełnie.
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-20, 12:29   #16
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: Kupiłam test ciązowy....

Cytat:
Napisane przez Shemreolin
Teraz tylko ja zostaję :P

Ale może ta ciaża to nie taki głupi pomysł żeby rzucić palenie. Jeszcze trochę takich schiz i przestanę palic zupełnie.
Agatko, ale ty chcesz miec dzidzie, wiec rzucaj palenie predko
Noz widelec juz sie w tobie slodkie malenstwo rozwija?
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-20, 12:36   #17
vicky23
Rozeznanie
 
Avatar vicky23
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 610
GG do vicky23
Dot.: Kupiłam test ciązowy....

Anisia ma rację-ja planuje zaciążyć na jesien przyszlego roku i juz postanowilam rzucic-nie pale juz drugi tydzien i wiem ze wytrzymam bo mam motywację
__________________
w sierpniu zostanę mamą
vicky23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-20, 13:10   #18
Anisia25
Zakorzenienie
 
Avatar Anisia25
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Gliwice :)
Wiadomości: 48 128
GG do Anisia25
Dot.: Kupiłam test ciązowy....

Cytat:
Napisane przez vicky23
Anisia ma rację-ja planuje zaciążyć na jesien przyszlego roku i juz postanowilam rzucic-nie pale juz drugi tydzien i wiem ze wytrzymam bo mam motywację
brawo Vicky
__________________
Los uniósł brew: I bez żadnych sztuczek, Pani.
Któż zdoła oszukać Los? - zapytała
Nikt - wzruszył ramionami. A mimo to wszyscy próbują.

It is what it is


Anisia25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-20, 15:21   #19
tootsie
Zakorzenienie
 
Avatar tootsie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 4 604
Dot.: Kupiłam test ciązowy....

boziuniu a myslałam ze tylko ja mam jakies schizy ciązowe juz kilka razy bałam sie że jestem w ciąży choc zawsze zabezpieczałam sie i dodatkowo unikałam dni płodnych a mimo to widziałam u siebie wszystkie obiawy ciąży.na szczęscie na urojonych obawach się skończyło

Shemreolin daj znać koniecznie jak bedziesz juz coś wiedziała
__________________


tootsie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-23, 11:09   #20
Shemreolin
Zakorzenienie
 
Avatar Shemreolin
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 081
GG do Shemreolin Send a message via Skype™ to Shemreolin
Dot.: Kupiłam test ciązowy....

Zrobiłam dzisiaj rano test. No i była jedna kreseczka, czyli, nie będe mamusią. I w sumie jestem zawiedziona. Chciałabym zostać mamą. Wczoraj powiedziała tacie, ze moge byc w ciąży, a on leżał na kanapie i przebierał nóżkami z radosci. Potem pojechalismy kupić test. Tato bardzo by chciał zostać dziadkiem, a ja myślę, że gdybym teraz zaszła w ciążę to poradzilibyśmy sobie i tak. Przecież mamy 24 lata, każdy z nas ma rodzinę. Na pewno nie zostalibyśmy na lodzie.

A teraz będę musiała czekać na TŻ, bo on się już pewnie nie zdecyduje na ryzyko seksu bez zabezpieczenia. A to mogłaby być taka fajna wpadka .

A jak rozmawiałam wczoraj z tata to powiedział mi, że dzisiaj nie ma już prawdziwych faceótw, albo jest ich bardzo mało, i ze faceci ociagają sie strasznie z założeniem rodziny wymyślajac masę powódów zeby się nie uwiązać. To bardzo przykre, bo mój tak własnie ma moim zdaniem, tzn. mówi bardzo mądrze, że powinniśmy najpierw mieć pieniadze, samochód, i że musimy być ustawieni, ale tak naprawde nie widze by jakos strasznie dążył do tego. I sie zastanawiam, że przeciez my jeszcze nie mieszkamy razem i nie wiem kiedy zamieszkamy, bo on chce kupic auto zanim sie wyprowadzi z domu. Jak tak dalej pójdzie to zdecyduje sie na dziecko jak bede miała juz 30 lat. A ja bym chciała jak najszybciej.
__________________
Być kobietą to strasznie trudne zajęcie, bo polega głównie na zadawaniu się z mężczyznami.



Shemreolin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-23, 17:41   #21
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: Kupiłam test ciązowy....

Cytat:
Napisane przez Shemreolin
A jak rozmawiałam wczoraj z tata to powiedział mi, że dzisiaj nie ma już prawdziwych faceótw, albo jest ich bardzo mało, i ze faceci ociagają sie strasznie z założeniem rodziny wymyślajac masę powódów zeby się nie uwiązać. To bardzo przykre, bo mój tak własnie ma moim zdaniem, tzn. mówi bardzo mądrze, że powinniśmy najpierw mieć pieniadze, samochód, i że musimy być ustawieni, ale tak naprawde nie widze by jakos strasznie dążył do tego. I sie zastanawiam, że przeciez my jeszcze nie mieszkamy razem i nie wiem kiedy zamieszkamy, bo on chce kupic auto zanim sie wyprowadzi z domu. Jak tak dalej pójdzie to zdecyduje sie na dziecko jak bede miała juz 30 lat. A ja bym chciała jak najszybciej.
to raczej znak czasow... nie tylko faceci sie ociagaja, ja mam to samo, rekami i nogami sie bronie
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 08:28   #22
makgoga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 53
GG do makgoga
Dot.: Kupiłam test ciązowy....

Agata, aaaaaaaale masz fajnego tatę
makgoga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 08:40   #23
karmeleiro
Zadomowienie
 
Avatar karmeleiro
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Trojmiasto
Wiadomości: 1 979
GG do karmeleiro
Dot.: Kupiłam test ciązowy....

Cytat:
Napisane przez vicky23
Anisia ma rację-ja planuje zaciążyć na jesien przyszlego roku i juz postanowilam rzucic-nie pale juz drugi tydzien i wiem ze wytrzymam bo mam motywację
ojej, super cos takiego przeczytac, szczegolnie po wczesniejszej lekturze o wyrodnych matkach...

ja juz z moim TZ bym chciala, ale na razie zarabiamy za malo...ja pracuje w szkole, a moj TZ wlasnie pracy szuka...tak bysmy chcieli, jesli chodzi o rozsadek za dwa lata, a to znow gryzie sie z moimi kolejnymi planami, ehhhh, i jak tu wszytsko pogodzic, a zegarek bije...chcialabym urodzic przed 30, a to juz za 3.5 roku...
__________________
************************* **********************
Czarownice sa zwykle tak towarzyskie jak koty......wiekszosc czarownic jest zyczliwa (ogolnie), lagodna (dla pokornych), wielkoduszna (dla zaslugujacych, bo nie zaslugujacy dostawali wiecej niz im sie nalezalo) i oddana generalnie swemu powolaniu, ktore oferuje w zyciu raczej kopniaki niz calusy.
T.P


************************* **********************
karmeleiro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 08:53   #24
asiak10
Raczkowanie
 
Avatar asiak10
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 66
Dot.: Kupiłam test ciązowy....

i ja bardzo chcę mieć dziecko, mój TŻ chyba jescze bardziej, prawie codziennie pyta mnie czy dzis jest dobry dzien na zadzidziusienie

Mamy w planach ślub w czerwcu przyszłego roku ale chyba nie doczekamy

A tak wogóle to panna młoda zbrzuszkiem wygląda uroczo prawda ?
asiak10 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 11:25   #25
karmeleiro
Zadomowienie
 
Avatar karmeleiro
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Trojmiasto
Wiadomości: 1 979
GG do karmeleiro
Dot.: Kupiłam test ciązowy....

Cytat:
Napisane przez asiak10
i ja bardzo chcę mieć dziecko, mój TŻ chyba jescze bardziej, prawie codziennie pyta mnie czy dzis jest dobry dzien na zadzidziusienie

Mamy w planach ślub w czerwcu przyszłego roku ale chyba nie doczekamy

A tak wogóle to panna młoda zbrzuszkiem wygląda uroczo prawda ?
hehe u nas podobnie moja rodzina, baaardzo konserwatywna, po stoczonym z nia, o dziwo!!!, nie trudnym boju o wspolne zamieszkanie z moim narzeczonym, pyta sie teraz kiedy dzieci???a jak przypominam, ze nie mamy slubu, mowia; eeetam, to da sie szybko zalatwic
__________________
************************* **********************
Czarownice sa zwykle tak towarzyskie jak koty......wiekszosc czarownic jest zyczliwa (ogolnie), lagodna (dla pokornych), wielkoduszna (dla zaslugujacych, bo nie zaslugujacy dostawali wiecej niz im sie nalezalo) i oddana generalnie swemu powolaniu, ktore oferuje w zyciu raczej kopniaki niz calusy.
T.P


************************* **********************
karmeleiro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:16.