Wymienię Próbki, całe eko,kosmetyki, półprodukty,perfumy-Amilie,Biolaven,Klorane.S TYCZEŃ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Ogłoszenia > Targowisko: kosmetyki

Notka

Targowisko: kosmetyki Targowisko: kosmetyki. Tutaj oddajemy i wymieniamy kosmetyki, których już nie używamy. Nie używasz? Oddaj!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-12-30, 17:43   #1
pigheadedmonkey
Raczkowanie
 
Avatar pigheadedmonkey
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 91
Przekupka: 8 pkt / 100% pozyt.

Próbki, całe eko,kosmetyki, półprodukty,perfumy-Amilie,Biolaven,Klorane.S TYCZEŃ


NIEAKTUALNE

Hej,

dawno mnie tu nie było, ale teraz czyszczę swoje zasoby z tego co mi jest mniej potrzebne lub czego mam w nadmiarze. Głównie do wymiany mam próbki, odlewki/odsypki półproduktów, podkładów mineralnych, perfum. Przede wszystkim nie chce żeby się to zmarnowało - np. kwas/ żel hialuronowy i D-panthenol, bo wiem, że go w takiej ilości nie zużyję szybko.
Wszelkie odlewki i odsypki robię do wyczyszczonych, odparzonych (jeśli szklane) i odkażonych pojemniczków lub zostawiam w oryginalnym opakowaniu a sobie odlewam resztę.
Z całych produktów mogę np. zaproponować żel do mycia twarzy Aroma Perfection Nuxe, ale za coś o podobnej wartości.

Część produktów jest też wystawiona na innych stronach lub w sprzedaży, więc może zniknąć.

Chętnie wymienię się również na próbki, odlewki/odsypki itp - podobne wartości czy stan zużycia.

Lista rzeczy do wymiany:

- Mogę zrobić odlewkę kwasu (żelu) hialuronowego z Eco Spa - do 4 ml. Data ważności - przed końcem 07/2017 http://ecospa.pl/produkt/potrojny-kw...owy-15-roztwor
- odlewkę D-panthenolu z Eco Spa - do 4 ml. data ważności 10/2016 http://ecospa.pl/produkt/prowitamina-b5-d-pantenol-75
- olejek eteryczny mandarynkowy z Avicenna Oil, zostało go troszkę mniej niż pół buteleczki - z jakieś 3-4 ml? Data ważności 10/2017, mi się nieprzyda, znalazłam inny, bardziej odpowiadający mi zapach.
- Odżywkę Klorane - Balsam na bazie chininy i witamin B - 50 ml, d.w. czerwiec 2018, nie otwierana
- peeling kosmetyczny w kremie z 12% kwasem glikolowym GLYCOlique, d.w. 10/2016, jest to jakby próbka, gdyż została go tak z 1/5 opakowania, co widać na zdjęciu, więc na spróbowanie, czy odpowiada.
- mogę zrobić odsypkę wosku pszczelego białego w pastyleczkach ze Zrób sobie krem, data ważności 07/2016, 4 ml ; https://www.zrobsobiekrem.pl/pl/p/Wo...zeli-bialy/252
- próbkę bazy kolorystycznej Color Blend Red, d.w. 12/2016. z Kolorówki. Zużyłam odrobinkę z 1 ml, więc byłaby reszta. Kolor na stronie wygląda na bardziej różowy, ale pigment jest rdzawo-czerwony http://www.kolorowka.com/pl/p/Color-Blend-Red/458
- krem Biolaven - tak z pół opakowania zostało, więc do spróbowania, krem jest świeży, d.w.- jeszcze z 5 miesięcy powinien być dobry (zgodnie z info na opakowaniu jest dobry przez 6 m od otwarcia). Mocno pachnie winogronami. Niestety nie do końca okazał się właściwy dla mojej skóry. Ostatecznie mogę zrobić odlewkę.
- też ewentualnie mam indyjskie szampony i odżywki w pudrach z Hesh, trzeba pytać, bo schodzą na bieżąco. Mogę zrobić odsypkę
- Mogę zrobić odlewki różnych żeli i pianek do oczyszczania twarzy - trzeba pytać, też schodzą mi na bieżąco - np. wspomniany wyżej żel Aroma Perfection, pianka z Douglasa eko- ta zielona, żel fizjologiczny Pharmaceris do wrażliwej skóry, pianki Pharmaceris.

I podkłady mineralne z Amilie http://www.amilie.pl/grupy.php - próbki: - JUŻ POSZŁY
- podkład kryjący soft honey
- podkład kryjący Sesame
- podkład kryjący Creme Brulee
- podkład rozświetlający Latte
- podkład rozświetlający Ivory
- podkład matujący Creme Brulee - ta była nie otwierana


Z wyjątkiem matującego Creme Brulee, próbki zostały otwarte i odrobina wypróbowana, ale zostało jeszcze tyle by móc dopasować kolor. Próbki są świeże, dobierałam jakiś czas temu kolor i mi zostały.

I próbki perfum:
- świeża próbka Si Giorgio Armani, woda perfumowana
- próbka Al Wisam Wvening - Arabskie perfumy, dostałam w sklepie Yasmeen
- próbka Arabian Oud New York - j.w., te próbki nie były otwierane ale mają z kilka miesięcy
I raczej jako gratisy:
- próbka Violette Fragonard, ma z kilkanaście miesięcy, ale pachnie jeszcze dobrze
- próbka Moschino Hippy Fizz - tez leży trochę, ale pachnie chyba ok nadal

Wymienię najchętniej, na próbki/odlewki olei do pielęgnacji skóry wrażliwej i mieszanej, przesuszonej, z problemami, np. olej różany
Też chętnie na kremy np. z fitomedu (dla skóry mieszanej) albo inne łagodzące dla wrażliwej, przesuszonej, podrażnionej i mieszanej- byle naturalne/eko
Chętnie na próbki/odlewki szamponów eko (oczywiście zależy których), odżywek do włosów bez silikonów.

Najlepiej wymiana na miejscu w Krakowie, ale wysyłka też jest do dogadania - tylko list polecony lub w paczce jak dużo.
Ikonki załączonych zdjęć
Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  20151230893.jpg
Wyświetleń: 6
Rozmiar:  167,8 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  20151230896.jpg
Wyświetleń: 3
Rozmiar:  139,7 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  20151230895.jpg
Wyświetleń: 2
Rozmiar:  126,8 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  20151230904.jpg
Wyświetleń: 2
Rozmiar:  100,1 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  20151230899.jpg
Wyświetleń: 4
Rozmiar:  57,4 KB  

Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  20151230900.jpg
Wyświetleń: 4
Rozmiar:  133,1 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  20151230901.jpg
Wyświetleń: 4
Rozmiar:  87,2 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  20151230905.jpg
Wyświetleń: 6
Rozmiar:  117,5 KB   Kliknij zdjęcie aby powiększyć
Nazwa:  20151230908.jpg
Wyświetleń: 4
Rozmiar:  140,2 KB  
Nie widzisz zdjęć? Kliknij tutaj!

Edytowane przez pigheadedmonkey
Czas edycji: 2016-06-28 o 19:29
pigheadedmonkey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-31, 22:45   #2
ruby000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 495
Przekupka: 46 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Próbki, całe eko,zwykłe,min.kosmetyki, półprodukty,perfumy-Amilie,Biolaven,Klor

cos u mnie?
__________________
SUKIENKI

kosmetyki
książki
nowa bielizna i odzież




Pędzel [/B][/U][/COLOR]flat top!
ruby000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-02, 02:09   #3
ruby000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 495
Przekupka: 46 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Próbki, całe eko,zwykłe,min.kosmetyki, półprodukty,perfumy-Amilie,Biolaven,Klor

nie mam takiej herbaty ale ewntualnie moge zrobic odlewkę oleju, np. z pestek winogron za minerały, jeszcze mogę zrobic odkładkę ekologicznej maski z organika, zaley ma na zelach do twarzy (żel fizjologiczny Pharmaceris do wrażliwej skóry, pianki Pharmaceris.)

zrób sobie link w podpisie bo trudno znaleźć Twój wątek
__________________
SUKIENKI

kosmetyki
książki
nowa bielizna i odzież




Pędzel [/B][/U][/COLOR]flat top!

Edytowane przez ruby000
Czas edycji: 2016-01-02 o 02:12
ruby000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-03, 23:04   #4
ruby000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 495
Przekupka: 46 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Próbki, całe eko,zwykłe,min.kosmetyki, półprodukty,perfumy-Amilie,Biolaven,Klor

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...hair-mask.html

ja za swoją dąłam 42 zł za 200ml w sklepie firmowym we Wrocławiu wiec jesli odleje Ci 50ml to tak jakbyś dostała maskę za 10zł . Czy oddasz za to Żel fizjologiczny Pharmaceris?

mam jeszcze maski bingospa, oraz odzywkę joanna cytryna i miód bez silikonów, parabenów, olei mineralnych, parafiny itd mam także ekologiczny krem nawilżający z yes to cucumbers
__________________
SUKIENKI

kosmetyki
książki
nowa bielizna i odzież




Pędzel [/B][/U][/COLOR]flat top!
ruby000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-05, 01:55   #5
ruby000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 495
Przekupka: 46 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Próbki, całe eko,zwykłe,min.kosmetyki, półprodukty,perfumy-Amilie,Biolaven,Klor

masz napisane że potrzebujesz odżywek bez silikonów i take zaproponowałam, ten kremik z yes kosztował blisko 100zł wiec wymiana na niego się opłaca, otwarty jakieś pół roku temu

---------- Dopisano o 02:55 ---------- Poprzedni post napisano o 02:53 ----------

ja bym chetnie wzieła cała tą do naczynkowej
__________________
SUKIENKI

kosmetyki
książki
nowa bielizna i odzież




Pędzel [/B][/U][/COLOR]flat top!
ruby000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-06, 20:26   #6
ruby000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 495
Przekupka: 46 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Próbki, całe eko,zwykłe,min.kosmetyki, półprodukty,perfumy-Amilie,Biolaven,Klor

nie używam sheet masks wiec raczej mi się nic takiego nie trafi, a ta odzywka z joanny Ci nie pasuje?

skoro chcesz tą piankę wymienić to może jeszcze popróbujemy bo mnie zależy na wymianie, bo mi się własnie pianka z pharmaceris konczy

mam jeszcze takie cos https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...e-up-base.html
i http://www.bingosklep.com/czekolada-...spa-p-158.html
__________________
SUKIENKI

kosmetyki
książki
nowa bielizna i odzież




Pędzel [/B][/U][/COLOR]flat top!
ruby000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-08, 20:37   #7
ruby000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 495
Przekupka: 46 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Próbki, całe eko,zwykłe,min.kosmetyki, półprodukty,perfumy-Amilie,Biolaven,Klor

mam hydrolat lipowy z mazideł, mogę Ci zrobić odlewkę ale przecież za jedną odlewkę się nei wymienimy, mam jeszcze

Retimax 1500, 30gr, zużycie około 10%, dat. 06.2016 - maść ochronna z witaminą A,wskazana jest do miejscowego stosowania na skórę w stanach jej odwodnienia i suchości, w przypadku łagodnych podrażnień, otarć lub łuszczenia się naskórka. Działa regenerująco na naskórek po lekkich oparzeniach i odmrożeniach. Pomocny w pielęgnacji popękanych kącików ust, wspomagając naturalny proces gojenia. Używany ochronnie u dzieci, zapobiega pieluszkowym podrażnieniom skóry. Idealny do stosowania po opalaniu, korzystaniu z solarium, chemicznym usuwaniu naskórka oraz skórnych zabiegach laserowych.
__________________
SUKIENKI

kosmetyki
książki
nowa bielizna i odzież




Pędzel [/B][/U][/COLOR]flat top!
ruby000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-09, 17:39   #8
agata maria
Zadomowienie
 
Avatar agata maria
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 036
Przekupka: 27 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Próbki, całe eko,kosmetyki, półprodukty,perfumy-Amilie,Biolaven,Klorane.S TYCZE

hej, piszesz, że masz różne żele i pianki do oczyszczania twarzy - a masz może też olejki? szukam na zapas
__________________
Szukam mililitrów/czekam na rozbiórkę: Iris Nazarena, Feminite du Bois, Marni Marni.
wymiana perfumy i kosmetyki
ciuchy i inne
książki
agata maria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-10, 23:48   #9
ruby000
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 5 495
Przekupka: 46 pkt / 100% pozyt.
Dot.: Próbki, całe eko,kosmetyki, półprodukty,perfumy-Amilie,Biolaven,Klorane.S TYCZE

no to ja narazie odpuszczam
__________________
SUKIENKI

kosmetyki
książki
nowa bielizna i odzież




Pędzel [/B][/U][/COLOR]flat top!
ruby000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Targowisko: kosmetyki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-01-11 00:48:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:28.