klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Fryzury

Modne fryzury 2020: Grzegorz Duży o nowej wersji platynowego blondu

Jeśli chodzi o włosy, w 2020 roku stawiamy na odważne rozwiązania. Oprócz klasycznego ombre czy platynowego blondu, pojawiają się również kolorowe końcówki oraz wzorki.
Milena Majak
styczeń 07, 2020

Nowy rok, to nowa fryzura albo nowy kolor na włosach. Jeśli chodzi o tę ostatnią opcję, mamy dla was do wyboru kilka całkiem zaskakujących propozycji. Znajdzie się coś zarówno dla odważnych kobiet, jak i minimalistek, które preferują klasyki. W 2020 rok pojawią się takie koloryzacje, w których żadna kobieta nie będzie się bała pokazać. 

Modne fryzury 2020: kolorowe włosy i wzorki

Z roku na rok pojawia się coraz więcej odważnych koloryzacji, które o dziwo zaskakująco dobrze się przyjmują. Co przyniesie nam pod tym kątem 2020 rok? Wiele kobiet przychodzi do salonu fryzjerskiego, bo pragną prawdziwych zmian w wyglądzie. Kolorowe końcówki oraz wzorki (kryjące się pod hasłem imprinting) mogą okazać się doskonałą odskocznią od zbyt monotonnych koloryzacji. Kolorowe końcówki idealnie sprawdzą się u osób, które nie chcą trwałych zmian i będą mogły pozwolić sobie na obcięcie kilku centymetrów. Wzorki? To już wyższa szkoła jazdy, ale z ich pomocą można wyczarować urocze piegi na włosach!

Modne fryzury 2020: ombre

Farbowanie włosów dopiero od połowy ich długości przyniosło kobietom wiele korzyści. W końcu nie musiały tak często chodzić do fryzjera na zatuszowanie odrostu, bo go po prostu nie było. Ombre przez wiele lat święciło triumf, ale ta koloryzacja w końcu wypadła z obiegu. Pamiętamy jak w 2017 roku Jonathan Colombini, stylista Kylie i Kendall Jenner, grzmiał, że ombre to najbardziej oklepana i już dawno niemodna koloryzacja. Ku jego wielkiemu zaskoczeniu przyszedł jednak czas na wielki powrót tego trendu. Ombre zmartwychwstało i pojawiło się wśród najbardziej rekomendowanych koloryzacji.

Modne fryzury 2020: blond

W 2019 roku królował platynowy blond i nie zapowiada się, aby w 2020 roku miał stać się mniej popularny. Platynowy blond dominował na pokazach Versace, ale w wersji z ciemnym odrostem. Propozycja jest dość kontrowersyjna, ale wreszcie będzie można zapomnieć o częstym odnawianiu koloru przy skórze głowy. Platyna powinna być tak jednolita i tak jasna, że prawie biała. Rozjaśnianie zostało prawidłowo wykonane, jeżeli do następnej wizyty u fryzjera na włosach nie pojawią się żółte tony ani żadne niepożądane przejścia kolorystyczne. 

Aby potwierdzić nasze przypuszczenia, postanowiłyśmy porozmawiać z Grzegorzem Dużym, właścicielem marki Shake Your Head oraz stylistą fryzur. Współpracował z takimi gwiazdami jak Agnieszka Kaczorowska, Kaja Paschalska, Anna Dereszowska. 

Jakie nowe koloryzacje pojawią się w 2020 roku? Co takiego zmieniło się, że ombre ponownie jest modne? Czy platynowy blond z ciemnym odrostem to jest coś, czego powinnyśmy trzymać się w 2020 roku? Zobaczcie nasze wideo i poznajcie odpowiedzi na te pytania!

Zdjęcie główne: istockphoto.com

Komentarze