klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Makijaż

Czyim makijażem zachwycają się gwiazdy? Zdradziły nam swoje inspiracje!

Gwiazdy cały czas śledzą makijażowe trendy, aby zachwycać nas na czerwonym dywanie. Na portalach społecznościowych ich fanki prowadzą gorące dyskusje, jak odtworzyć ich stylizacje czy konkretny makijaż, by choć na chwilę poczuć się jak jedna z nich. A kim inspirują się same gwiazdy i czyj makijaż je zachwyca?
Zosia Gil-Wąsowicz
sierpień 10, 2017

Podczas jesiennej ramówki TVN na czerwonym dywanie pojawiły się największe gwiazdy stacji. Perfekcyjne stylizacje, profesjonalne makijaże to nieodzowne elementy takich imprez. Ale skąd aktorki czy dziennikarki tak naprawdę czerpią inspiracje? Czy zawsze polegają na swoich stylistach i wizażystach?

Zapytaliśmy kilka z nich, czyj makijaż oraz look podoba im się najbardziej. Nie uwierzysz, kto zachwyca Karolinę Korwin-Piotrowską, Martynę Wojciechowską, Agnieszkę Woźniak-Starak czy Kingę Rusin.

Obejrzyj wideo i przekonaj się sama!

Zobacz także: IDEALNIE GŁADKA CERA? A PRÓBOWAŁAŚ JUŻ BAKING?

Foto: ONS / facebook.com/Magdalena-Cielecka

Testuj kosmetyki za darmo!

Jeśli tak samo jak my uwielbiasz testować kosmetyki, koniecznie zapisz się do naszego Klubu Recenzentki. Dzięki temu będziesz mogła sprawdzić na właśnej skórze możliwości wybranego produktu. A kiedy już to zrobisz, dodaj zdjęcie do Looków Wizażanek i oznacz kosmetyki, jakich użyłaś do wykonania makijażu, fryzury, czy manicure.

Komentarze