Wieczorowy makijaż Patrycji Kazadi. Podpowiadamy, jak go zrobić
Zastanawiacie się, jaki makijaż wybrać w ten weekend na imprezę? Zainspirujcie się Patrycją Kazadi! Będziecie... błyszczeć ;)

Wiele kobiet lubi eksperymentować z makijażem. Wystarczą kosmetyki w ulubionym kolorze, chwila dla siebie i uruchomienie wyobraźni. Czasem wychodzą z tego naprawdę ciekawe propozycje na niecodzienny make up. Nie wszyscy jednak mają do tego zdolności. Bywa, że zazwyczaj sięgamy po sprawdzony, codziennie wykonywany makijaż, który zawsze nam wychodzi.Jeżeli boimy się eksperymentów z kolorami, nie wiemy jak je łączyć, warto przyjrzeć się gwiazdom, które często eksperymentują z makijażami. Niektóre z nich naprawdę łatwo wykonać, tylko warto je wcześniej przećwiczyć, aby zobaczyć, czy dobrane kolory aby na pewno do nas pasują.Na ostatniej gali Flesz Fashion Night zjawiskowy makijaż zaprezentowała Patrycja Kazadi. Zastanawiacie się, jak go wykonała i jakich kosmetyków użyła?

Co widzimy na pierwszy rzut oka i czego możemy się domyślać? Przed wykonaniem makijażu na pewno została użyta baza pod podkład, aby ten był bardziej trwały. My polecamy Benefit POREfessional. Na powieki zapewne również zastosowano najpierw bazę pod cienie, np. Hean Stay On. Następnym krokiem było aplikowanie podkładu. Ten, który długo wytrzyma na twarzy to np. Vichy, Dermablend Corrective.Co dalej? Puder - najlepiej matujący. Polecamy Kryolan, Anti Shine Powder.Najważniejszym elementem makijażu Patrycji Kazadi były jednak oczy. Przykuwała uwagę niebieskimi kreskami. Jak wykonać tego typu makijaż? Najlepiej zastosować do tego kredkę do oczu. Wiele kobiet chwali sobie NYX Jumbo. Znalazłyśmy kolor, który odpowiada temu, który miała na powiekach Patrycja Kazadi- COBALT - DARK BLUE WITH SILVER GLITTER. Należy nią obrysować oko, czyli pokryć powiekę oraz wykonać kreskę na dole. W kącikach oczu trzeba jednak aplikować jaśniejszy kolor kredki, aby spojrzenie było bardziej świeże. Możecie do tego wykorzystać również kredkę marki NYX, tylko w kolorze BABY BLUE - PEARLY LIGHT BLUE.Chcąc dokładnie odwzorować makijaż Patrycji Kazadi należy również sięgnąć po sztuczne rzęsy. Biorąc w 100% przykład z gwiazdy trzeba pamiętać także o nałożeniu na usta błyszczyku, lub szminki w kolorze nude, np. Wibo Glossy Nude. Gotowe!A teraz spójrzcie w lustro - podobne ;)

Polecamy także nasz fanpage Wizaz.pl MakijażFoto: WBF