klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
kate middleton w czerwonej sukience w berlinie
Moda

Księżna Kate w najpiękniejszej sukience z odkrytymi ramionami, jaką można sobie wyobrazić

To prawdopodobnie jedna z najbardziej udanych stylizacji księżnej Kate z ostatnich dni. Czerwona sukienka z odkrytymi ramionami przebiła jej poprzednie kreacje?

Księżna Kate i książę William po dwudniowej wizycie w Polsce udali się do Berlina. Na pierwszy dzień wizyty Kate przygotowała niebieski zestaw, a na wieczorne garden party wybrała piękną sukienkę maxi eksponującą ramiona. Księżna rzadko kiedy decyduje się na odsłanianie ramion i zazwyczaj wybiera bardziej bezpieczne i grzeczne fasony. Musimy przyznać, że chyba wolimy ją w bardziej swobodnej, choć nadal bardzo eleganckiej odsłonie.

Ida Nowakowska z mężem wybrali już imię dla dziecka? "Nie chcemy zrobić krzywdy dzidziusiowi"

Księżna Kate na przyjęciu w Berlinie

Na przyjęciu w Łazienkach Królewskich zorganizowanym z okazji urodzin Elżbiety II księżna pojawiła się w sukience od Gosi Baczyńskiej. Podobne przyjęcie zorganizowano wczoraj w Berlinie, a księżna zachwyciła w sukni swojego ulubionego domu mody - Alexander McQueen. Więcej zdjęć Kate Middleton znajdziecie w naszej galerii.

Zobacz także: Księżniczka Charlotte w Polsce miała na sobie buty księcia Harry'ego... z 1986 roku!

Źródło zdjęć: East News

1 z 3

Księżna Kate w sukience Alexander McQueen

Księżna Kate w sukience Alexander McQueen

Księżna Kate zazwyczaj wybiera dość zachowawcze fasony, więc wybór sukni eksponującej ramiona był dość niestandardowy. Kate powinna decydować się na taki krój częściej, bo na przyjęciu w Berlinie wyglądała wyjątkowo swobodnie, ale nadal szykownie.

2 z 3

Księżna Kate w sukience Alexander McQueen

Księżna Kate w sukience Alexander McQueen

Czerwona suknia, którą miała na sobie księżna pochodzi z domu mody Alexander McQueen. Księżna często stawia na projekty marki, tak było też w Polsce. Pierwszego dnia wizyty prezentowała się fenomenalnie w białym płaszczu z metką Alexander McQueen.

3 z 3

Księżna Kate w sukience Alexander McQueen

Księżna Kate w sukience Alexander McQueen

Do czerwonej sukienki maxi Kate dobrała cieliste sandałki Prada oraz długie kolczyki Simone Rocha. Jak wam się podoba jej stylizacja?

Komentarze