klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
ONS
Moda

Modowe postanowienia na 2018 rok. W Nowym Roku nie popełniaj tych błędów

Te modowe postanowienia polecamy wprowadzić w życie nie tylko na 2018 rok, ale na... całe życie. W galerii prezentujemy najgorsze modowe błędy, warto zerwać.
Ewelina Błeszyńska
grudzień 22, 2017

Nowy Rok, nowe postanowienia! My skupiamy się na tych związanych z ubiorem i przygotowałyśmy listę modowych błędów, których polecamy unikać przez nadchodzące miesiące, a właściwie... zawsze. To przez nie wyglądamy na niższe i... grubsze niż jesteśmy w rzeczywistości, dlatego pora z nimi zerwać raz na zawsze. ;)

„Hotel Paradise” – Marietta była blondynką, Ata wycięła część policzków… Zobaczcie największe metamorfozy rajskiego hotelu

Najgorsze stylizacyjne błędy

W naszej galerii znajdziecie stylizacje gwiazd, które obrazują błędy, których warto unikać. Buty skracające sylwetkę, nieodpowiednie dodatki czy krój oversize to tylko niektóre z nich. Zerknijcie, jakie modowe postanowienia warto przyjąć w nadchodzącym roku!

Zobacz także: O tych trendach z 2017 roku chcemy zapomnieć. Co nie będzie modne w nowym roku?

Testuj kosmetyki za darmo!

Jeśli tak samo jak my uwielbiasz testować kosmetyki, koniecznie zapisz się do naszego Klubu Recenzentki. A kiedy już sprawdzisz możliwości swojego kosmetyku, dodaj zdjęcie do Looków Wizażanek i oznacz produkty, które wykorzystałaś do wykonania makijażu, manicure czy fryzury.

Zdjęcia: ONS, iStock

1 z 5

Będę unikać butów za kostkę

Będę unikać butów za kostkę

Są bardzo modne, ale zarazem bardzo niebezpieczne. Botki kończące się za kostką zawsze optycznie skracają nogi i sprawiają, że wyglądają one na masywne. Dobrze wyglądają w nich zasadzie tylko kobiety o wyjątkowo długich i szczupłych nogach. Efekt zminimalizujemy jeśli wybierzemy buty w kolorze ciała, a nie tak jak Ewa Farna - w kontrastującym kolorze, który optycznie "przecina" sylwetkę.

2 z 5

Będę unikać sukienek z obniżonym stanem

Będę unikać sukienek z obniżonym stanem

Sukienki czy spódnice z obniżonym stanem nie tylko ukrywają talię, ale przede wszystkim sprawiają, że nogi optycznie wydają się dużo krótsze. Gdyby sukienka Anety Zając miała gumkę kilka centymetrów wyżej aktorka wyglądałaby o wiele korzystniej.

3 z 5

Nie będę nosić za małych ubrań lub butów

Nie będę nosić za małych ubrań lub butów

Tego polecamy nie robić nie tylko w 2018 roku, ale nigdy. Za małe ubrania lub buty zawsze wyglądają źle i nie ma od tej zasady wyjątków. Widać to na przykładzie stylizacji Rihanny, która założyła buty ze zbyt ciasnym wiązaniem, przez co jej nogi wyglądały na bardzo masywne...

4 z 5

Będę unikać fasonu oversize

Będę unikać fasonu oversize

...a w szczególności bardzo obszernych ubrań w stylu marynarki Margaret. Krój oversize może wyglądać stylowo, ale nie w przesadzonej wersji. Wtedy zawsze przytłacza sylwetkę, a tego przecież wolimy uniknąć.

5 z 5

Będę uważać na dodatki

Będę uważać na dodatki

W stylizacji duże znaczenie mają nie tylko same ubrania, ale także dodatki. Look Agnieszki Kaczorowskiej to przykład na to, że czasem torebka może zdominować i zepsuć całą stylizację. Jeśli masz filigranową figurę na dobre zrezygnuj z dużych shopperów.

Komentarze