Reklama

Sandra Kubicka chyba pozazdrościła Annie Lewandowskiej i też postanowiła zachęcić Polki do wspólnej walki. I nieźle jej idzie, bo coraz więcej kobiet podejmuje jej wyzwanie! Trzeba jednak przyznać, że challange modelki jest znacznie łatwiejszy niż te proponowane przez Lewandowską, a będące jego konsekwencją korzyści są naprawdę kuszące. Kubicka obiecuje, że biorąc udział w jej "selerowym wyzwaniu" zyskamy energię, szczuplejszą sylwetkę i czystszą cerę.

Reklama

Zobacz także: Znasz ten sok, ale nie domyślasz się, że jest skutecznym sposobem na... trądzik!

"Seler challange" Sandry Kubickiej

Ktoś mógłby zarzucić Kubickiej, że zachęca na Instagramie do picia soku z selera, bo współpracuje z marką The Cold Press Juices, która ma w swojej ofercie sygnowany jej imieniem i nazwiskiem sok Wonder Woman, a jednym z głównych składników soku Sandry jest właśnie seler naciowy. Trzeba jednak pamiętać, że moda na picie soku z selera trwa już na świecie od jakiegoś czasu. My też pisaliśmy już o kobiecie, która twierdzi, że pozbyła się wyjątkowo uciążliwych problemów z cerą regularnie pijąc sok z selera naciowego.

Chociaż na razie nie potwierdzono naukowo niesamowitych właściwości tego soku, jest wiele powodów, żeby wierzyć w doniesienia na temat jego prozdrowotnego działania. Seler naciowy zawiera bowiem między innymi:

  • witaminę K,
  • witaminę A,
  • witaminy z grupy B,
  • witaminę C,
  • błonnik,
  • potas oraz
  • kwas pantotenowy.

Dzięki tym i innym zawartym w sobie substancjom, sok z selera faktycznie może usprawniać pracę układu pokarmowego, likwidować w organizmie stany zapalne i zwiększać jego odporność oraz obniżać poziom cukru we krwi. Ponadto, sok z selera będzie chronił skórę przed niszczycielskim działaniem wolnych rodników, zmniejszał jej przetłuszczanie oraz przyspieszał jej regenerację.

Reklama

Fot.: InstagramSandra Kubicka jakiś czas temu przyznała, że w związku z zespołem policystycznych jajników miała poważne problemy z cerą i sporo przytyła. Dlatego, patrząc na jej piękną skórę i zgrabną sylwetkę, tym bardziej wierzymy w cudowne działanie zachwalanego przez nią soku z selera. I chyba też przystąpimy do propagowanego przez nią #selerchallange. ;-)A wy się przyłączycie?Zdjęcie główne: ONS

Reklama
Reklama
Reklama

Nasze akcje

Polecane