klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Gorący nowy rok/fot. iStock.com
Styl życia

5 noworocznych postanowień, które uczynią z ciebie boginię seksu

Obietnica złożona samej sobie nie uczyni z ciebie bogini seksu. Ale jeśli będziesz konsekwentnie wprowadzała w życie noworoczne postanowienia (i słuchała naszych rad), 2018 rok będzie pełen namiętności!
Anna Konieczyńska
grudzień 19, 2017

W ramach noworocznych postanowień zwykle przyrzekamy sobie zrezygnować z palenia, schudnąć czy wziąć się wreszcie porządnie za naukę języka obcego. Warto jednak z podobnym nastawieniem podejść do seksu – ten ważny obszar twojej aktywności z pewnością zasługuje na ciągłe doskonalenie. Przyjrzyj się naszym propozycjom na ożywienie twojego życia seksualnego w 2018 roku – może któraś stanie się twoim erotycznym postanowieniem?

Możesz też podchwycić jeden z seksualnych trendów na nowy rok, a wtedy on z pewnością uzna, że wiesz, co robisz ;)

1 z 5

Opanuj nowe techniki

Opanuj nowe techniki

Człowiek uczy się całe życie – ta stara maksyma sprawdza się również w sypialni. Postanów sobie, że w nowym roku przyłożysz się solidnie do nauki nowych technik w seksie. Przejrzyj poradniki dla dorosłych w dobrej księgarni albo poszperaj w internecie. Pochodź po sex-shopach – nie musisz od razu kupować drogich gadżetów, poszukaj raczej inspiracji. Nowe pozycje, zabawki, stroje – nie bój się nowości, które potrafią rozpalić do szaleństwa! Ale pamiętaj, że każdy nieudany eksperyment możesz przerwać w połowie.

2 z 5

Zadbaj o atmosferę w sypialni

Zadbaj o atmosferę w sypialni

Nie możesz oczekiwać, że wasz seks z roku na rok będzie równie gorący, jeśli do waszej alkowy wkrada się rutyna pod postacią zmiętej kołdry, zgaszonego światła czy włączonego telewizora. Na nowy rok spraw sobie i jemu nową satynową pościel na specjalne okazje, włóż seksowną bielizną i pończochy, zapal świecie zapachowe, nastaw nastrojową muzykę i wycisz telefon. Jeśli w ciągu dnia postarasz się o romantyczną atmosferę, to z pewnością czeka was wiele namiętnych wieczorów!

3 z 5

Wpisz seks w kalendarz

Wpisz seks w kalendarz

Która z nas tego nie zna? W wirze codziennych obowiązków – praca, dzieci, zakupy – wymawiasz się od seksu z ukochanym pod byle pretekstem. Zmęczenie i stres nie powinny jednak stanowić wymówek – intymne chwile z twoim mężczyzną powinny stanowić odprężenie i relaks. Postanów sobie na nowy rok, że będziecie się kochać częściej, więcej i dłużej. Jeśli jesteście zabiegani – zaplanujcie ten moment, wpiszcie do kalendarza i pilnujcie się nawzajem. Zobaczysz, że oboje będziecie zachwyceni, jeśli potraktujecie wasze życie intymne równie poważnie jak inne sprawy!

4 z 5

Zabiegi upiększające – tam!

Zabiegi upiększające – tam!

Pomyśl o nowej fryzurze intymnej. Możesz ją wykonać samodzielnie lub skorzystać z usług coraz bardziej popularnych salonów kosmetycznych, które specjalizują się w stylizowaniu okolic bikini. Wybierz wzór, który najlepiej wyraża twoją osobowość i który przypadnie do gustu twojemu partnerowi – pasek, trójkąt, strzałka, gwiazdka, serce? A może zapragniesz zaszaleć z kolorem? Ogranicza cię tylko twoja wyobraźnia! Nowa fryzura „tam” doda ci seksapilu i pewności siebie – mężczyźni to uwielbiają!

5 z 5

Rozmawiajcie!

Rozmawiajcie!

Najważniejsza w seksie jest… komunikacja! Najczęściej posługujemy się mową ciała, jednak równie istotna jest rozmowa. Słuchaj i mów, pytaj i odpowiadaj. Wyszeptaj mu swoje najskrytsze fantazje i zachęć, żeby podzielił się swoimi. Takie rozmowy mogą być bardzo podniecające! Im więcej będziecie wiedzieć o swoich potrzebach, pragnieniach i granicach, tym wasz seks będzie bardziej satysfakcjonujący dla obojga. W ramach noworocznego postanowienia postaraj się zapewnić czas na intymną rozmowę.

Komentarze