klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Jak zachęcić go do seksu?/fot. iStock
Styl życia

5 rzeczy, które sprawią, że on będzie miał ochotę na seks (masz je w domu!)

Do waszej sypialni wkradła się rutyna? On już nie patrzy na ciebie tak jak kiedyś? A może mecz wygrywa walkę o twoją uwagę? Znamy sprawdzone sposoby, żeby on odzyskał ochotę na seks. Nie kupuj drogich i udziwnionych gadżetów z sex shopu – wszystko, czego potrzebujesz, masz pod ręką!
Anna Konieczyńska
grudzień 01, 2016

To mit, że mężczyźni, w przeciwieństwie do nas, kobiet, mogą zawsze. Stres w pracy, kłótnia z rodzicami, czy ból głowy osłabiają jego ochotę na seks. Uszanuj te chwile, gdy on po wieczornym seansie seriali woli przytulić się i zasnąć. Ale gdy impas w sypialni trwa zbyt długo, przejmij inicjatywę.

Na naszej liście zebraliśmy niezawodne sposoby na to, żeby obudzić jego libido. Ale uwaga: stosuj je na własną odpowiedzialność, bo możesz wywołać zwierzaka z lasu ;)

Zobacz także: 5 sygnałów, że on... cię zdradza

1 z 5

Przejmij inicjatywę

Przejmij inicjatywę

Kochacie się tylko przed zaśnięciem? To błąd! Przewidywalny seks jest... no właśnie, przewidywalny. Już niedługo do waszej sypialni wkradnie się rutyna! Zaskocz go w przebieralni w sklepie, podczas przerwy na lunch w pracy albo w zaparkowanym w bocznej uliczce samochodzie. Jest wiele ustronnych miejsc idealnych na szybki numerek – z pewnością odwdzięczy się za niego podczas dłuższych sesji w sypialni.

2 z 5

Zadbaj o seksowną atmosferę w sypialni

Zadbaj o seksowną atmosferę w sypialni

Zmięta pościel, powyciągana piżama i włączony telewizor z pewnością nie rozpalą jego zmysłów. Jeśli chcesz go skłonić do miłosnych igraszek, postaraj się przygotować wcześniej sprzyjające otoczenie. Świece, płatki kwiatów, kawałki owoców i czekolady, uwodzicielski zapach perfum,  satynowe prześcieradło, nastrojowa muzyka – ogranicza cię tylko twoja wyobraźnia (i budżet – nie przesadź z przeobrażeniem sypialni w buduar kurtyzany, chyba że on nie patrzy na rachunki). Szybko przekonasz się, że on doceni twój wysiłek.

3 z 5

Wysyłaj mu w ciągu dnia wiadomości z podtekstem

Wysyłaj mu w ciągu dnia wiadomości z podtekstem

„Nie przemęczaj się dzisiaj zbytnio na siłowni, będziesz potrzebował energii na wieczór…” – każdemu facetowi szybciej zabije serce na widok takiego smsa. Zaskocz go prowokującym mejlem, kiedy jest w pracy, a nie będzie mógł się doczekać powrotu do domu. Świetnie sprawdzą się również niedwuznaczne zdjęcia lub emojisy. Wieczorem będzie musiał dać upust budowanemu przez cały dzień napięciu!

4 z 5

Przebieranki i odgrywanie ról

Przebieranki i odgrywanie ról

Seksowna pielęgniarka? Dominująca policjantka? Pracowita pokojówka? Faceci uwielbiają odgrywanie ról w sypialni – wcielając się w postać z jego fantazji sprawisz, że nie będzie mógł ci się oprzeć. Nie musisz przy tym sprawiać sobie skomplikowanej kreacji, czasem wystarczy detal – załóż szpilki do łóżka, czepek na głowę lub ciemne okulary.

5 z 5

Opowiedz mu o swoich erotycznych fantazjach

Opowiedz mu o swoich erotycznych fantazjach

Słowa mogą być najbardziej podniecające! Przypomnij mu szeptem szczególnie płomienne momenty w waszym związku. Opowiedz przy kolacji o swoich erotycznych snach albo najskrytszych fantazjach. Jeśli oglądacie film, zwróć jego uwagę na momenty, które cię podniecają. Zobaczysz, że natychmiast ci się zrewanżuje – najpierw w mowie, a zaraz potem w czynie. Takie rozmowy wpłyną też zbawiennie na wzajemną komunikację!

Komentarze