klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Dagmara z Królowych życia" opowiedziała  o pobycie w więzieniu
Styl życia

Dagmara z „Królowych życia” pierwszy raz szczerze o pobycie w więzieniu: „byłam sina, fioletowa z płaczu”

Dagmara Kaźmierska pierwszy raz odważyła się tak szczerze opowiedzieć o swoim pobycie w więzieniu. Tak mocnych słów gwiazdy „Królowych życia” nikt się nie spodziewał.

Dagmara Kaźmierska zyskała sławę dzięki udziałowi w kontrowersyjnym show TTV „Królowe życia”, gdzie przedstawiana jest jako bezkompromisowa, pewna siebie kobieta, która czerpie z życia garściami wszystko, co najlepsze. To właśnie udział w programie, gdzie tytułowa „królowa” występuje razem ze swoimi przyjaciółmi Edytą „Edzią” Nowak i Jackiem „Jacusiem” Wójcikiem oraz ukochanym nastoletnim synem Conanem, sprawił, że Kaźmierska coraz częściej bryluje w polskim show biznesie.

Okazuje się jednak, że los nie zawsze  był dla „królowej” tak łaskawy, a Kaźmierska kilka lat temu była skazana prawomocnym wyrokiem za udział w zorganizowanej grupie przestępczej trudniącej się sutenerstwem. To właśnie dawne błędy młodości doprowadziły do tego, że Kaźmierska spędziła w więzieniu 14 długich miesięcy. Teraz po latach celebrytka po raz pierwszy postanowiła wrócić pamięcią do tamtych czasów o opowiedzieć o czasie spędzonym w zakładzie zamkniętym. To naprawdę mocne słowa.

Zobacz także: Adrianna z „Królowych życia” pokazała zdjęcie sprzed lat! Ale metamorfoza

Nagroda Redaktor Naczelnej Wizaż.pl dla firm kosmetycznych, które wspierają kobiety - oto laureaci!

Dagmara z „Królowych życia” szczerze o pobycie w więzieniu

Teraz Dagmarę Kaźmierską śledzi na Instagramie aż 720 tys. fanów, dla których gwiazda „Królowych życia” jest inspiracją. Jednak celebrytka nie zawsze mogła poszczycić się uznaniem i nieposzlakowaną opinią. Przez udział w zorganizowanej grupie przestępczej i sutenerstwo Dagmara Kaźmierska została skazana na 14 miesięcy więzienia. Jak wspomina ten czas?

Trzeba było na jakiś czas pożegnać się z wolnością - Dagmara Kaźmierska przyznała w programie "W łóżku z Oskarem" dla Wp.pl. Nic tam się złego nie dzieje człowiekowi z wyjątkiem tego, że nie ma wolności, gdzie to jest najważniejsze, bo zdrowie masz. Najgorsze, co może być, jest rozłąka z bliskimi, tęsknota - dodała.

Kaźmierska przyznała, że najgorsza była dla niej rozłąka z ukochanym synem Conanem, który miał wtedy zaledwie osiem lat.

Ja całe noce wyłam. Ja byłam czarna, sina fioletowa z płaczu – wspomina Dagmara z "Królowych życia". 

Wiedzieliście, że Dagmara była kiedyś w więzieniu?

Zdjęcie: Instagram

Dagmara z „Królowych życia” ma nowego partnera
Styl życia Dagmara z „Królowych życia” ma nowego partnera! Kim jest jej ukochany?
Dagmara Kaźmierska w końcu się zakochała! Kim jest jej wybranek? Czyżby chodziło o… Jacka?

Dagmara Kaźmierska popularność zyskała dzięki udziałowi w kontrowersyjnym show TTV „Królowe życia”, gdzie przedstawiana jest jako bezkompromisowa, czerpiąca  z życia to co najlepsze kobieta, która po latach spędzonych w Stanach Zjednoczonych na nowo odnalazła siebie w rodzinnym Kłodzku. To tam razem ze swoim ukochanym synem Conanem oraz przyjaciółmi Edzią i Jackiem wiedzie beztroskie życie tytułowej „królowej życia”. Choć Kaźmierska była skazana prawomocnym wyrokiem za udział w zorganizowanej grupie przestępczej trudniącej się sutenerstwem, dawne życie nie przeszkadza jej w robieniu kariery. Dagmara od 7. sezonów „Królowych życia” podbija serca widzów TTV swoim poczuciem humoru, ciepłem, zabawnymi i trafnymi komentarzami oraz lojalnością wobec najbliższych. Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Dagmara Kaźmierska (@queen_of_life_77) Cze 20, 2019 o 1:10 PDT Pomimo iż ostatnie miesiące nie były dla „królowej” łatwe, ponieważ jej sielankowe życie przerwał poważny wypadek samochodowy, w wyniku którego zostały uszkodzone jej nogi, gwiazda TTV powoli wraca do formy. Niedawno w finałowym odcinku 7. sezonu „Królowych życia” mogliśmy śledzić, jak najlepsza przyjaciółka Dagmary – Edzia bierze ślub ze swoim partnerem Adasiem. Teraz wreszcie przyszedł czas na to, by i Dagmara znalazła miłość . Kim jest jej nowy ukochany?   Dagmara z „Królowych życia” ma nowego partnera Nie da się ukryć, że Dagmara Kaźmierska należy do najbarwniejszych bohaterek „Królowych życia”, gdzie przed kamerami dzieli się z widzami najbardziej intymnymi szczegółami ze swojego życia. To właśnie za pomocą show TTV mogliśmy śledzić jej wzloty i upadki, a prawdopodobnie już niedługo w programie pojawi się kolejna postać – nowy ukochany Dagmary....

Przeczytaj
Dagmara Kaźmierska z "Królowych życia" kiedyś była sprzątaczką
Styl życia Teraz milionerka, a kiedyś? Nie zgadniecie, w jaki sposób Dagmara z „Królowych życia” zbiła fortunę
Dagmara Kaźmierska z „Królowych życia” zdradziła kolejny sekret ze swojej przeszłości. Okazuje się, że gwiazda TTV nie zawsze była zamożna i pracowała jako… sprzątaczka! Jak udało jej się później dorobić?

Dagmara Kaźmierska to bez wątpienia najbarwniejsza postać kontrowersyjnego show TTV „Królowe życia” , gdzie przedstawiana jest jako pewna siebie kobieta biznesu, która dla swoich bliskich skoczyłaby w ogień. Jak się okazuje tytułowa „królowa” nie zawsze mogła pochwalić się milionami na koncie, a wręcz przeciwnie. Historia Kaźmierskiej to książkowy przykład „Kopciuszka”, który doszedł od zera do milionera. Jak jej się to udało? Dagmara Kaźmierska z „Królowych życia” kiedyś była sprzątaczką Choć Dagmarę Kaźmierską większość z nas kojarzy z show TTV „Królowe życia” o zamożnych kobietach, które czerpią z życia garściami wszystko, co najlepsze, okazuje się, że życie tytułowej „królowej” nie zawsze było usłane różami. Dawne błędy przeszłości sprawiły, Kaźmierska spędziła w więzieniu 14 długich miesięcy , za udział w zorganizowanej grupie przestępczej trudniącej się sutenerstwem, stręczycielstwem i zmuszaniem młodych kobiet do prostytucji. Teraz na jaw wychodzą kolejne fakty z życia gwiazdy TTV. Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Dagmara Kaźmierska (@queen_of_life_77) Gru 20, 2019 o 8:53 PST Zobacz także:  Dagmara z „Królowych życia” ma nowego partnera! Kim jest jej ukochany?  W rozmowie z Wirtualną Polską przedsiębiorcza mieszkanka Kłodzka wyznała, że nie zawsze mogła pochwalić się zasobnym portfelem i licznymi biznesami. Jak sama przyznała, od dziecka była uczona szacunku do pracy i pieniądza, dlatego też już ja ko mała dziewczynka pomagała mamie w prowadzeniu sklepu . Po za kończeniu szkoły postanowiła sama na siebie zarobić i zajęła się… sprzątaniem domów. Wyjechałam do Niemiec. Będę zarabiać, marki mi się zamarzyły! - wspominała w programie "W łóżku z Oskarem". Takie saksy...

Przeczytaj
Edzia z „Królowych życia” jest w ciąży
Styl życia Edzia z „Królowych życia” jest w ciąży?!
Gwiazda „Królowych życia” spodziewa się dziecka? Jak donosi informator, ojcem wcale nie jest Jacuś, lecz…
Urszula Jagłowska-Jędrejek
październik 29, 2019

„Królowe życia” to kontrowersyjny program TTV, który wylansował wiele celebrytów, w tym główną gwiazdę show-  Dagmarę Kaźmierską , która jest przedstawiana jako bezkompromisowa, czerpiąca  z życia to co najlepsze kobieta, która po latach spędzonych w Stanach Zjednoczonych na nowo odnalazła siebie w rodzinnym Kłodzku. To tam razem ze swoimi przyjaciółmi Edzią i Jackiem oraz ukochanym synem Conanem wiedzie beztroskie życie tytułowej „królowej życia”. Choć Kaźmierska dawniej była skazana prawomocnym wyrokiem za udział w zorganizowanej grupie przestępczej zajmującej się sutenerstwem, dziś wraz ze swoimi przyjaciółmi podbija serca widzów TTV swoim ciepłem, poczuciem humoru oraz lojalnością wobec najbliższych. Wyświetl ten post na Instagramie. Post udostępniony przez Dagmara Kaźmierska (@queen_of_life_77) Cze 20, 2019 o 1:10 PDT W maju „królowa”  uległa wypadkowi samochodowemu , w wyniku którego zostały uszkodzone jej nogi. W trudnych chwilach Dagmarze pomagał ukochany nastoletni syn Conan oraz przyjaciel Jacek. Ku zdziwieniu wszystkich,  u jej boku zabrakło najlepszej przyjaciółki – Edzi , o czym Kaźmierska nie omieszkała wielokrotnie z wyrzutem wspominać w show. Jak się okazuje, to wcale nie konflikt z Dagmarą był głównym powodem nieobecności Edyty, lecz… jej ciąża. Zobacz także:  Rihanna jest w ciąży? Ten filmik pokazuje całą prawdę Edzia z „Królowych życia” jest w ciąży Edzia, a właściwie  Edyta Nowak , towarzyszy „królowej” Dagmarze od pierwszych odcinków, trwającego od siedmiu sezonów show. W tym czasie przyjaciółki dały się poznać jako para bratnich, wspierających się w każdej sytuacji dusz, których silne charaktery skutecznie temperuje ich  przyjaciel Jacek Wójcik, znany z show jako „Jacuś”. Choć mężczyzna jest bardzo blisko...

Przeczytaj
Dagmara Kaźmierska
Instagram @queen_of_life_77
Newsy Nie zgadniecie, co studiowała Dagmara z „Królowych życia”. To dziwi bardziej niż jej mroczna przeszłość
Dagmara Kaźmierska to jedna z najbarwniejszych gwiazd TTV, która przed swoimi fanami nie ma tajemnic. Ale czy wiecie, jakie ma wykształcenie? Ta wiadomość może was zaskoczyć.
Urszula Jagłowska-Jędrejek
sierpień 06, 2020

Dagmara Kaźmierska zyskała sławę dzięki udziałowi w kontrowersyjnym show TTV, „Królowe życia” , gdzie przedstawiana jest jako bezkompromisowa, pewna siebie kobieta, która czerpie z życia garściami wszystko, co najlepsze. To właśnie udział w programie, gdzie tytułowa „królowa” występuje razem ze swoimi przyjaciółmi Edytą „Edzią” Nowak i Jackiem Wójcikiem , znanym z hitu TTV jako „Jacuś” czy „Dżejk” oraz ukochanym nastoletnim synem Conanem, sprawił, że Kaźmierska stała się nie tylko ś ledzoną przez 900 tys. instagramowych obserwatorów influencerką , ale też prawdziwą, brylującą na salonach celebrytką. Co więcej, wystąpiła nawet w dwóch filmach Patryka Vegi : „Kobiety Mafii 2” oraz jego najnowszej produkcji „Pętla” z Antkiem Królikowskim w roli głównej.  Jak się jednak okazuje w jej życiu nie zawsze było tak kolorowo, jak obecnie, a swoją karierę kobieta zawdzięcza nie tylko swojej charyzmie, przebojowości i zabawnym powiedzonkom, ale przede wszystkim pewności siebie i samozaparciu.  W życiu wygrywa ten, kto pokonał samego siebie, swoje złe nawyki, egoizm. Niedobre emocje zastępuje dobrymi i woli się uśmiechać uśmiechem dziecka, niż wilka. Ja zmieniłam w swoim życiu kompletnie wszystko. Wygrałam ze wszystkimi, którzy oczekiwali mojego ponownego upadku. Zrobiłam ze swoim życiem to, co ja chciałam. Dlatego jestem prawdziwą królową życia. Swojego życia – napisała jakiś czas temu na Instagramie Kaźmierska.          Wyświetl ten post na Instagramie.                      ...

Przeczytaj
  • Polecane
  • Najnowsze
  • Wybrane dla Ciebie