klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
horoskop 2018
Styl życia

Horoskop na 2018 rok! Czy to będzie dobry czas?:)

Zobaczcie, czy przyszłe miesiące zapowiadają się obiecująco. Jest na co czekać? :)
Agnieszka Pulikowska
grudzień 22, 2017

Zastanawiacie się, co przyniosą następne miesiące? Sprawdźcie horoskop na 2018 rok! Czy w waszym życiu zajdą ciekawe zmiany? A może czegoś powinnyście szczególnie unikać? 

Polecamy:  Oto najpiękniejsze suknie ślubne gwiazd w 2017 roku! Która olśniła wszystkich?

W naszej galerii znajdziecie przepowiednie dla każdego znaku zodiaku. Kto jest zadowolony ze swojego horoskopu?:)

My Wam życzymy szczęśliwego Nowego Roku!

Horoskop przygotowała: Agnieszka Zub, astrologia, numerologia

Foto: iStock

1 z 12

wodnik

wodnik

Wodnik odkryje w sobie nowe zainteresowania. Wodniki urodzone od 7 lutego poświęcać będą czas na coś, czego wcześniej się zarzekały. W roku 2018, Wodnik urodzony w lutym nie powinien pożyczać pieniędzy, bo z pewnością poniesie straty. Osoby te również nie powinny iść drogą szybkiego dorabiania się. Rok sprzyja pracy twórczej. Może Wodnik szybko popaść w romans i równie szybko się rozczarować. Wodnikowi potrzebna będzie dyscyplina gdyż łatwo może ulegać kaprysom i zachciankom a to stanie się podłożem problemów zdrowotnych.

2 z 12

ryby

ryby

Ryby w roku 2018 mogą liczyć na wsparcie ze strony starszego człowieka. Pojawią się nowe znajomości w nietypowych okolicznościach szczególnie dla osób urodzonych po 9 marca. Dla niektórych nastąpią zmiany w sposobie zarobkowanie, może to być inny wymiar pracy niż dotychczas. Niemal każda Ryba uda się w podróż lub nawiąże kontakt czy współpracę z miejscami i osobami odległymi. Ryby mogą odczuwać zniechęcenie do aktywności fizycznej. Ryby mogą częściej niż zwykle mieć stany zapalne czy neuralgia.

3 z 12

Baran

Baran

W roku 2018, można śmiało zapowiedzieć, że każdego Barana czekają zmiany. Istotne okażą się te na tle zawodowym. Dla urodzonych między 11 a 20 kwietnia będzie to powrót do tego, co już było, a osoby z marca czekają dodatkowe obowiązki. Nagroda przychodzi późną jesienią. To również dobry czas na to, co chcesz osiągnąć. W kwestiach uczuciowych mogą być rozstania i powroty. Osoby urodzone w pierwszym tygodniu kwietnia narażone będą znaczniej na przeziębienia i zatrucia, dlatego powinny już teraz zaprzyjaźnić się z witaminą C.

4 z 12

byk

byk

Dla Byka ważne staną się uczucia i związki. Niektóre zalegalizują związek, a osoby stanu wolnego spotkają właściwą osobę. Pani Byk z łatwością zajdzie w ciążę. Osoby urodzone w maju będą miały do czynienia z kwestiami prawnymi. Kariera sprzyja artystom i naukowcom. Inni poczują nieodpartą chęć podróżowania. Okoliczności postawią na drodze Byka ważną znajomość i to jeszcze w czasie kalendarzowej zimy. Problemy alergiczne zaznaczą się u osób urodzonych między 11 a 20 maja. Rok 2018 zapowiada się dynamicznie w sprawach uczuć.

5 z 12

bliźnięta

bliźnięta

Bliźniakom pracy nie zabraknie. Niektórzy poszerzą swoją działalność o dodatkowe źródło dochodu, inni dokonają zmian typu nowe biuro czy nowe miejsce pracy. Rok 2018 to rok nowych wyzwań. Bliźniak może wziąć na siebie za dużo, co sprawi, ze w pospiechu zacznie jadać byle jak, a to przyczyni się do problemów układu pokarmowego. Osoby urodzone do 15 czerwca powinny uważać na to, z kim i na jakich warunkach zawierają współpracę. Warto przeczytać warunki umowy dwa razy. Na uczucia przyjdzie czas w ostatnim kwartale roku 2018.

6 z 12

rak

rak

Rak stanu wolnego zakocha się od pierwszego wejrzenia. Może szybko planować ślub. Romansów w pracy nie zabraknie. Generalnie zmiana na tle zawodowym czy to powrót czy coś nowego. Trudności w związkach pojawią się dla osób urodzonych między 22 czerwca, a 2lipca. Nie pozostaje nic innego jak przetrwać ten czas. W tym roku niejeden Rak wybierze się w podróż morską. Dla innych mogą to być kontakty z odległych miejsc. Sukcesów mogą spodziewać się inwestorzy drogą morską. Rak w tym roku może częściej jadać poza domem i mieć problemy z trawieniem.

7 z 12

lew

lew

Lew opuści granice swojego kraju, zwłaszcza ten, który urodził się między 10 a 22 sierpnia. Może to być wyjazd, jako ucieczka od codzienności, albo nowy sposób zarabiania. Nierzadko można będzie zaobserwować zmianę zawodu albo miejsca pracy. Lew będzie szukał zmian, może remontować mieszanie, albo inwestować w nieruchomość. Lew może spodziewać się powiększenia rodziny. Pani Lew może zostać babcią lub mamą. Zmiany wynikłe na skutek zdrowia spowodują podjęcie działań na rzecz zdrowia typu dieta, a nawet ćwiczenia fizyczne.

8 z 12

panna

panna

Zodiakalna panna zaangażuje się uczuciowo. Trudniejsza relacja może spotkać osoby urodzone w sierpniu. Finanse będą sprzyjały osobom pracującym poza miejscem zamieszkania lub za granicą. Powodzenie sprzyjać będzie w podróży, konkursach i dokształcaniu. Niektórzy mogą podjąć się napisania książki czy tworzenia dzieła artystycznego. Należy pilnować się w inwestycjach biznesowych. W tym roku Pannie trudno będzie porozumieć się z dzieckiem. Zaleca się Pannie w tym roku wybierać okrycia ciepłe i dłuższe.

9 z 12

waga

waga

W roku 2018 Waga skupi się na sprawach finansowych. Niektóre Wagi będą inwestować w nieruchomość, inne zmieniać zawód lub miejsce pracy. Mogą ulec zmianie warunki mieszkaniowe. Powracać będą też kontakty z osobami dawno już niewidzianymi, a szczególnie z osobami starszymi. Sprawy mogą dotyczyć jakiegoś zobowiązania rodzinnego. W ciągu roku spontanicznym uczuciom ulegną wagi urodzone po 15 października. W kwestiach zdrowie na zatrucia podatne będą osoby urodzone między 13 a 23 października.

10 z 12

skorpion

skorpion

W roku 2018 skorpion zechce zwiększyć swoją skuteczność. Może powrócić do szkoły lub podjąć edukacje w wybranym kierunku. Jeżeli Skorpion pragnie innowacji w uczuciach, to jest to odpowiedni czas. U Skorpiona urodzonego po 10 listopada pojawi się chęć zmiany pracy. Dla Skropiona urodzonego w październiku trudno będzie porozumieć się z rodzeństwem. Rodzic Skorpion urodzony zwłaszcza do 16 listopada może za bardzo pobłażać swoim dzieciom. W kwestiach zdrowia zalecana lekkostrawna dieta.

11 z 12

strzelec

strzelec

Strzelec inaczej niż zwykle zacznie podchodzić do spraw finansowych. Stanie się bardziej praktyczny i oszczędny. Wyjaśnią się sprawy z przeszłości. Niewiele osób podejmie się gwałtownych zmian w roku 2018. Strzelce zajmą się upiększaniem swojego domu. Wakacje najchętniej spędzać będą w domkach na wodzie. Strzelce urodzeni po 10 grudnia mogą spodziewać się nagłej miłości lub znajomości nietypowych. W sposobie odżywiania Strzelec może popadać w przesadę, co spowoduje zakłócenia pracy żołądka lub wątroby.

12 z 12

koziorożec

koziorożec

Koziorożec w roku 2018 zapragnie metamorfozy fizycznej. Wzrośnie ich aktywność fizyczna, a także libido. Osoby urodzone w grudniu i pierwszym tygodniu stycznia z łatwością pozbędą się kilogramów. Koziorożce urodzone w drugim tygodnia stycznia mogą podjąć nagłą decyzję zmiany miejsca zamieszkania lub miejsca pracy. Zawierane znajomości przyniosą korzyści. Partner lub rodzina Koziorożca może zauważyć częstą zmienność jego nastrojów. Dla zachowania formy, niektórzy wybiorą jogę lub zajmą się medytacją.

Komentarze