Tołpa, Body & Soul
Chcę testować
sephora
Wyniki testu
BIOTEBAL EFFECT serum spray
Chcę testować
YSL
Chcę testować
neboa
Chcę testować
tresemme 1 minute
Chcę testować
La roche- posay HYALU B5 EYE SERUM
Chcę testować
Fructis Goodbye Damage
Wyniki testu
Eveline ACNE
Wyniki testu
kr-Fructis grow strong
Wyniki testu
Tołpa, My Skin Changer
Chcę testować
Fructis Grow strong orange
Wyniki testu
Serum Garnier Vitamin C
Chcę testować
tolpa authentic
Chcę testować
kosmetyki do makijażu Loreal Paris: podkład Infallible, podkład true match i mascara telescopic
Wyniki testu
Rimmel - tusz do rzęs i pomadki
Wyniki testu
podkład Bourjois Paris Healthy Mix
Wyniki testu
adidas Active Skin&Mind
Wyniki testu
Radical Farmona szampon i peeling trychologiczny
Wyniki testu
Bioderma Sensibio Micellar Oil
Laureaci
horoskop na 2023
iStock@winyuu
Styl życia

Horoskop na 2023 rok. Tego możesz spodziewać się w nadchodzących miesiącach

Horoskop na 2023 rok powie ci, czego spodziewać się m.in. w życiu zawodowym, rodzinnym, miłosnym. Tak potoczą się nadchodzące miesiące.

Nadchodzący, 2023 rok przyniesie wiele zmian. Na swojej drodze możesz spotkać nową miłość, czekać może cię niespodziewany awans, ale też los może stawiać przed tobą liczne wyzwania, z którymi będziesz radzić sobie raz lepiej, raz gorzej. Czego możesz spodziewać się w nadchodzących miesiącach? Zdradza to horoskop roczny na 2023 rok.

Klarsonium została Influencerką Roku 2023! Kto zdobył pozostałe tytuły?

Koziorożec

Wbrew temu, co dzieje się wokół, nadchodzący rok będzie dość dobry finansowo. Warunek jest jeden, nie możesz wątpić w siebie. Twoje plany i pomysłu wypalą, jednak nie od razu. Trzeba będzie uzbroić się w cierpliwość. To da ci możliwość do realizacji siebie. W tym roku Koziorożec może liczyć też na zasłużony wypoczynek. Taką chwilę oddechu znajdzie w czerwcu. To jednak wrzesień będzie obfitował w możliwości odbycia podróży i przyniesie mu nowe możliwości. Jeśli jest singielką lub singlem, to też moment, w którym pojawi się wiele niespodziewanych randek - niektóre będą nieprzewidywalne. Osoby w stałych związkach będą mogły liczyć na to, że na nowo poczują motylki w brzuchu. 2023 rok będzie też pełen trudnych wyborów - nie zrażaj się. Będziesz wiedzieć jak postąpić.

Zobacz także: 3 najbardziej okrutne znaki zodiaku - potrafią pokazać pazury

Wodnik

Początek roku będzie jak karuzela emocji - niepewność będzie przeplatała się z radością, bezsilność z sukcesem. Choć Wodnika czeka kilka porażek to okaże się, że w rezultacie wyjdą mu one na dobre. Pojawią się możliwości, których dotąd ten znak zodiaku nie brał pod uwagę. W połowie roku będzie dało się odczuć, że wszystko jest na właściwym miejscu, a głowy nie będą zaprzątały problemy. Pod koniec roku nie staraj się nadgonić wszystkiego, czego nie udało ci się osiągnąć w tym roku (mowa tutaj o realizacji własnych celów) - daj się ponieść chwili, nie narzucaj sobie niczego, a wtedy okaże się, jak wiele udało ci się zrobić. 

horoskop na 2023
iStock@Thanumporn Thongkongkaew

Ryby

Ryby będą miały gorący okres wraz z początkiem roku. Dużo będzie się działo, ale uda się zapanować na chaosem. Ten znak zodiaku będzie musiał być ostrożny wobec ludzi, którzy będą chcieli go wykorzystać. Okres letni sprawi, że twoje "ja" zejdzie na dalszy plan i większość czasu poświęcisz na rodzinę i pracę. W 2023 warto słuchać rad innych, bo okażą się przydatne. Ryby nawet nie zdawały sobie sprawy, jak bardzo dobrej rady może udzielić mu ktoś tak niespodziewany. Ten znak zodiaku pokaże się również z nowej, nieznanej dotąd strony. To dobrze wpłynie też na finanse. Pod koniec roku Ryby mogą liczyć na kilka niespodzianek i nowe znajomości.

Zobacz także: To 3 najbardziej tajemnicze znaki zodiaku - kryją wiele sekretów i bywają skryte

Baran

2023 sprawi, że będziesz dźwigać wiele na swoich barkach. Czeka cię wiele odpowiedzialnych decyzji. Na szczęście wiosną sytuacja się uspokoi. Będzie chwila na wytchnienie, pozwolisz sobie na odrobinę zapomnienia. Jeśli dasz sprawom toczyć się swoim rytmem, dobrze na tym wyjdziesz. To pozwoli ci spojrzeć na świat przez różowe okulary. Jeśli jesteś singlem/singielką to w te wakacje możesz spotkać miłość, z którą przeżyjesz wiele wspaniałych chwil, a jeśli zadbacie o rozwój relacji, przetrwa długie lata. Osoby w związku mogą liczyć w tym czasie na chwile uniesień i dużą dawkę romantyzmu. Końcówka roku będzie sprzyjała rozwojowi zawodowemu - odkryjesz nowe ścieżki w karierze.

Byk

Początek roku to moment na dalekie podróże lub ich planowanie. Dobrze wiemy, że nie lubisz zimy w mieście, więc będziesz starać się spędzić ją w jakimś ciepłym miejscu lub z dala od pluchy. Pierwsze miesiące 2023 sprawią, że będziesz naładowana pozytywną energią, dzięki czemu będzie towarzyszyła ci dobra passa. Byk będzie dzięki temu bardziej kreatywny. To zostanie docenione. Może skutkować nawet awansem lub zmianą pracy. To też rok, w którym spotkasz bratnią duszę lub zrozumiesz, że osoba obok ciebie rzeczywiście jest miłością twojego życia.

Bliźnięta

Dla Bliźniąt rok 2023 będzie czasem, w którym będą liczyć się pieniądze - będzie to czas, w którym zyskają możliwość zarobienia dodatkowej gotówki. Ten znak zodiaku będzie podejmował ryzyko, szalał i to opłaci mu się w życiu prywatnym. Odważne decyzje zaowocują, jeśli nie od razu to w przyszłości. To sprawi też, że Bliźnięta będą otwarte na zmiany i te zmiany nadejdą - szybciej niż się tego spodziewają. To wszystko sprawi, że miłość zejdzie na dalszy plan. Tylko od Bliźniąt zależy, czy postarają się i zbudują trwałą, silną relację. Jest na to duża szansa. W związku ten znak zodiaku będzie szukał nie uniesień w sypialni, ale przyjaźni i wsparcia. Pamiętaj, żeby zadbać o swoje zdrowie. 

Rak

2023 pozwoli ci przełamać rutynę, która tak bardzo doskwierała ci w ubiegłym roku. To da ci chwilę wytchnienia i sprawi, że nie będziesz tak pesymistycznie spoglądać w przyszłość. Jeśli otworzysz się na sukces, to masz wielką szansę go osiągnąć. To wzbudzi zazdrość w wielu osobach. Nie pozwól by natłok obowiązków z końcówki roku zniszczył twoje plany - działaj w swoim tempie, a wszystko się ułoży.

Lew

Lew na początku roku będzie musiał starać się o relację, by ta mogła przetrwać. Nie da się odsuwać problemów w nieskończoność - tym razem będą one przeanalizowane przez obie strony. Ten znak zodiaku będzie jednak w 2023 roku pełen optymizmu w odniesieniu do spraw miłosnych i nie będzie żywił urazy, a puści w niepamięć dawne żale. Ten rok przyniesie więc wiele wyzwań, z których Lew wyjdzie obronną ręką. Co więcej, los podsunie mu wiele możliwości. To będzie czas podróży, rozwoju, ale też kilku nowych pomysłów na przyszłość.

Zobacz także: 3 najbardziej humorzaste znaki zodiaku - dają się ponieść emocjom i trudno wygrać z nimi w kłótni

Panna

Rok 2023 to czas okazji - zarówno w życiu miłosnym, jak i zawodowym. Jeśli dasz sobie szansę, możesz liczyć na premie i awanse, ale też znalezienie nowej miłości. To drugie okaże się niezwykle łatwe. Ktoś bardzo cię zauroczy. Jeśli jesteś w związku, oboje pomyślicie o kolejnym kroku w pogłębieniu waszej relacji. Panna będzie miała też dobrą passę w kwestiach finansowych. To ułatwi wiele spraw. Ostatnie miesiące roku dadzą możliwość poukładania spraw, które pozostawały nierozwiązane od dawna. Ten znak zodiaku zażegna też pewien konflikt lub sytuację, która miała swój początek wiele lat temu. Naprostują się też pewne relacje rodzinne.

Waga

Początek roku będzie obfitował w uniesienia w miłości - związek będzie rozkwitał lub pojawi się osoba, która zawróci Wadze w głowie. Jeśli zadba o związek i włoży w niego pracę, opłaci się to na przyszłość. Zniknie rutyna, która wdarła się w ostatnich miesiącach. Wyjaśni się też coś, co nie dawało mu spać po nocach w ostatnim czasie. W pracy czeka Wagę wiele wyzwań, to czy sobie z nimi poradzi zależy od otoczenia. Warto postawić na wsparcie, bo będzie ono kluczowe. Pojawi się też sporo obowiązków domowych.

Skorpion

Nadchodzący rok to moment, w którym warto spojrzeć na siebie z innej strony. Skorpion to zrobi i to pozwoli mu zrozumieć, że są w jego życiu ludzie lub sytuacje, od których musi się odciąć. To przyniesie mu mniej zmartwień, ale też sprawi, że będzie bardziej kreatywny. Stanie się otwarty na nowe możliwości. To sprawi, że będzie musiał podjąć kilka ważnych decyzji w krótkim czasie. Jeśli Skorpion nie będzie roztrząsał wszystkiego i nadmiernie analizował, podejmie ją we właściwy sposób. 2023 będzie pracowity, ale będzie przynosił owoce tej pracy.

Strzelec

Dla Strzelca 2023 rok będzie szczęśliwy. Będzie czerpał radość z drobnych rzeczy, ale też zachłyśnie się sukcesami, jakie będą odnosili bliscy. To zainspiruje go do zmian, ale też sprawi, że będzie działał jakby dostał zastrzyk energii. Będzie też miał duży wpływ na kogoś z bliskiego otoczenia (partnera lub przyjaciela), dzięki czemu zmieni jego podejście do ważnej sprawy. Ten znak zodiaku będzie miał też łatwość w komunikacji, co sprawi, że pozna wiele nowych osób, a kilka z tych znajomości okaże się kluczowe dla ostatnich miesięcy w roku. Pozwolą one na rozwój i podjęcie ważnej decyzji o zmianie w życiu.  

Zobacz także: Te 5 par znaków zodiaku tworzy najgorsze możliwe związki. Tu miłość może nie wystarczyć

horoskop na 2022
MARHARYTA MARKO/ iStock
Styl życia
Horoskop 2022: co spotka cię w nadchodzącym roku?
Horoskop na 2022 rok zdradzi, czego możesz spodziewać się w nadchodzących miesiącach.

Horoskop na 2022 przyniesie wiele niespodzianek dla poszczególnych żaków zodiaku. Okaże się pomyślny, a może otworzy nowe możliwości i ścieżki rozwoju? Sprawdź, co wydarzy się w sferze miłości i związków, kariery zawodowej, ale też strefie duchowej.  Baran Początek roku może sprawiać wrażenie, że stoisz w miejscu. Będzie to dotyczyło zarówno sfery uczuć, jak i kariery. Wszystko jednak ruszy naprzód. W połowie roku Baran może spodziewać się, że zostanie doceniony - może przełożyć się to na podwyżkę lub awans. Pod koniec roku może spotkać go natomiast karmiczne odwrócenie losu. Niemniej jednak będzie on wyceniony szczęściem. W tym roku ten znak zodiaku będzie zastanawiał się również czy pozostaje wierny sobie i swoim przekonaniom. W związku w końcu zacznie mówić otwarcie o tym co czuje i nie będzie czuć skrępowania. Nauczy się mówić również o swoich potrzebach. Związek wejdzie na wyższy poziom. Samotni zaczną dostrzegać to, co dotąd było dla nich niewidoczne. Rok 2022 będzie wypełniony przemyśleniami i jednocześnie doświadczeniami, które będą wynikać z odwagi jaką Baran znajdzie w sobie. Byk Nowy rok zacznie się naprawdę dobrze. Jeśli nie w pierwszych dniach, to na pewno już na początku możesz liczyć na to, że zaczniesz myśleć o nim jak o lepszym niż poprzedni. Nie będzie to niestety trwało pełne 12 miesięcy. Niemniej jednak czekają go zmiany. To będzie przełomowy rok. Zaskoczy cię nie tylko to, co się wydarzy, ale też to, jak podejdziesz do spraw, które nie dawały ci dotąd spokoju.  2022 będzie dla Byka rokiem eksperymentów i doświadczania rzeczy po raz pierwszy. Dotyczy to zarówno sfery miłości, jak i życia codziennego. To moment, kiedy docenisz wagę komunikacji w relacji. Kilka niewypowiedzianych...

horoskop
iStock
Styl życia
Horoskop na lato 2021. Czekają cię miłosne dramaty, a może podróże mimo pandemii?
Horoskop na lato 2021 powie ci, czy możesz liczyć na wakacyjne szaleństwo i miłosne uniesienia, czy raczej nudę, czas spędzony w domu i problemy w pracy.

Horoskop na 2021 rok może nieco różnić się od poprzednich. Rzeczywistość znacząco się zmieniła, wielu z nas uniemożliwi wybranie się w dalekie podróże, uzyskanie awansu, czy inwestowanie w rozwój osobisty. Niemniej jednak sezon letni nie musi należeć do straconych. Sprawdź, jakie niespodzianki czekają cię podczas tegorocznych wakacji.  Zobacz także:   5 znaków zodiaku, które przyciągają kłopoty Baran Lato daje Baranowi poczucie ogromnej swobody. Tak będzie i tym razem. Ten znak zodiaku będzie czerpał ze swojej niezależności i mocno ją doceni. Będzie to dotyczyło zarówno wakacyjnych wyjazdów, jak i związku. Osoby spod tego znaku zodiaku porzucą więc ograniczających ich partnerów, jeśli są w związkach, w których się duszą. W szczęśliwych relacjach przejmą inicjatywę, będą bardziej zaangażowane i starały się wyeliminować nudę. Czeka je więc lato życia. To ono określi, czy miłosna relacja, w której są, ma sens. Byk Byk zmieni podejście do związku. Podobnie jak Baran, postawi na siebie. Nie oznacza to jednak pojawienie się nadmiernego egoizmu. Zrozumie też, że partner powinien być przyjacielem, a nie tylko kochankiem. Ten znak zodiaku rozwinie skrzydła. Będzie to dotyczyło życia towarzyskiego, jak również pracy. Wakacje będą dla niego okresem beztroskiej zabawy, niezależnie od tego, ile ma lat. Dalekie podróże nie są wykluczone. W tym sezonie Byk będzie mocno kombinował, żeby wszystko szło po jego myśli i tak, jak to sobie zaplanował. Bliźnięta Po pasmach niepowodzeń Bliźnięta w końcu będą mogły odetchnąć. Latem wszystko będzie układało się po ich myśli, a toksyczne osoby usuną się w cień. Ten znak zodiaku będzie wolał zostać sam, niż otaczać się nieszczerymi ludźmi, który nie okazują mu...

horoskop dzienny
iStock
Styl życia
Horoskop dzienny 17.08.2020 - co czeka cię dzisiejszego dnia?
Sprawdź swój horoskop dzienny na poniedziałek 17 sierpnia 2020. Czy dziś czeka cię szczęście? A może lepiej unikać konfliktów?

Baran UCZUCIA:  Sprawy przybiorą zupełnie inny obrót, niż się spodziewasz. Partner raz zaskoczy cię czymś miłym, innym razem cię zasmuci. Potrzebujesz odmiany. KARIERA: Możesz spędzić ten czas na luzie. Nie musisz się sprężać, by sprostać wymaganiom szefa albo realizować ambicje. Warto skorzystać z oferty banku. WAŻNE:  Nie spotykaj się dziś z Koziorożcem.  Byk UCZUCIA: W miłości zawierucha. Możesz być rozdarta, mając do wyboru dwie osoby, albo zaczniesz narzekać na brak zainteresowania ze strony ukochanego. KARIERA: Jeśli pragniesz zmian, a one nie następują, poczekaj na właściwy moment. Wszystko skończy się dobrze. Otrzymasz pomoc i wsparcie finansowe. WAŻNE: Możesz przeszkadzać Pannie.  Zobacz także:  Horoskop partnerski: Te znaki zodiaku najlepiej do siebie pasują Bliźnięta UCZUCIA: Czeka cię romantyczna przygoda, lecz nie nastawiaj się na zmianę biegu zdarzeń. Po prostu będzie miło. Jeśli jest źle, wyciągnij rękę do zgody. KARIERA: Dobra praca i niezłe pieniądze znajdują się w zasięgu twoich możliwości. Musisz tylko spojrzeć na sprawy z innej strony. Uważaj na ważne szczegóły! WAŻNE: Skorpion cię skrytykuje.  Waga UCZUCIA: Partner tak ci zaimponuje, że zechcesz go naśladować. A wszystko po to, by się jeszcze bardziej do niego zbliżyć. Jednak pamiętaj, że jesteście różni. KARIERA: Łatwo znajdziesz teraz sojusznika. To dobry czas na podpisywanie umów, robienie interesów. Kontroluj tych, którym powierzasz swoje pieniądze. WAŻNE: Wodnik cię wykiwa.  Skorpion UCZUCIA: Zakochasz się, stracisz głowę, a potem to odchorujesz. Nie podchodź zbyt emocjonalnie do związku, który może się okazać rozczarowujący. KARIERA:  Zanim przystąpisz do działania, dokładnie...

Styl życia
Horoskop na lato 2020 - miłość i zabawa, czy zmartwienia i niepowodzenia?
Horoskop na lato 2020 zdradzi, jak przebiegną następne miesiące i jaka karta tarota jest przypisana twojemu znakowi zodiaku.

Wakacje pełne miłości i zabawy, czy upływające pod znakiem trosk i nieprzyjemnych niespodzianek? W zależności od znaku zodiaku, czerwiec, lipiec i sierpień mogą wyglądać zupełnie inaczej. Sprawdź swój horoskop na lato. Zobacz także: 5 znaków zodiaku, które przyciągają kłopoty Horoskop na lato 2020 Baran W okresie letnim Baran może postawić kolejny krok w swoim związku i bardziej zaangażować się w relację. Ten czas sprawi, że będzie miał więcej siły do działania i łatwiej będzie mu podejmować trudne tematy. Rozmowy przyniosą mu rozwiązanie dla spraw, które męczyły go od dawna. W drugiej połowie lata Baran odczuje dużą ulgę.  Karta tarota: dwa kielichy Byk W ostatnim czasie Byk poświęcił dużo czasu na swoje uczucia. Teraz będzie potrzebował odrobiny swobody, żeby skupić się na sobie i własnych potrzebach. Na tym etapie najważniejsza będzie szczerość z partnerem, bo ten dystans może być korzystny dla relacji. W przypadku singli, oderwanie się od myślenia o uczuciach będzie czymś niespotykanym, jednak przyjdzie z łatwością. Lato w pojedynkę będzie wydawało się doskonałym sposobem na regenerację. Tego lata Byk znajdzie spokój i wejdzie w kolejny sezon z wyraźną zmianą nastawienia i energią.  Karta tarota: pustelnik Bliźnięta Bliźnięta mogą czuć się rozczarowane tym, co przyniesie im lato i ich szczęściem w miłości. Z pozoru wszystko będzie układało się po ich myśli, jednak będzie ono przerywane gwałtownymi, nieoczekiwanymi i często nieprzyjemnymi zmianami. Latem Bliźnięta powinny więc być ostrożne i nie przyjmować perspektywy szklanki, która jest to połowy pełna. Jeśli będą wystarczająco zaangażowane, zrealizują swoje cele, a ich wysiłek przyniesie efekty. Jeśli będą liczyły na szczęście, mogą się...

Nasze akcje
Sephora diagnoza skóry
Pielęgnacja
Sprawdzamy potrzeby naszej skóry dzięki usłudze cyfrowej diagnozy w perfumerii Sephora i dobieramy najlepsze kosmetyki [test premium]
Współpraca reklamowa
garnier fructis Goodbye Damage
Fryzury
Szampon i odżywka Garnier Fructis Goodbye Damage sprawdzone przez Wizażanki!
Współpraca reklamowa
Bourjois Jak dopasować podkład
Makijaż
Jak dobrać podkład, aby odpowiadał na potrzeby skóry?
Współpraca reklamowa
solverx test redakcji
Pielęgnacja
Sprawdziliśmy nową linię kosmetyków z kofeiną SOLVERX for MEN ACTIVE. Jak wypadły? [TEST REDAKCJI]
Współpraca reklamowa
tolpa acne
Pielęgnacja
Gdy cera płata nam figle. Jak skutecznie zapobiegać niedoskonałościom?
Współpraca reklamowa
Regenerujący balsam Lipikar Baume Light AP+M La Roche-Posay
Pielęgnacja
Regenerujący balsam Lipikar Baume Light AP+M od La Roche-Posay sprawdzony przez mamy i dzieci
Współpraca reklamowa
Pielęgnacja
Promienna skóra i mocne włosy - zaufaj sprawdzonym formułom oraz składnikom aktywnym i ciesz się pięknym wyglądem na wiosnę
Współpraca reklamowa
Douglas-collection-skincare-skin-focus-vitamin-radiance-main-beauty
Pielęgnacja
„Skóra wygląda młodziej, bardzo zdrowo i jest pełna blasku”. Kosmetyki do pielęgnacji Douglas Collection przetestowane!
Współpraca reklamowa
Polecane
Najnowsze
Wybrane dla Ciebie
suche włosy
Fryzury
Suche włosy - przyczyny przesuszania i proste rady, jak o nie dbać!
Laura Grzelak Milena Majak
Blizny na twarzy po trądziku
Pielęgnacja
Blizny po trądziku – jak się ich pozbyć? Najlepsze preparaty i zabiegi
Małgorzata Przybyłowicz-Nowak
modny warkocz francuski
Fryzury
Warkocze - TOP 15 fryzur z warkoczami, które zapleciesz w ekspresowym tempie
Laura Grzelak
Modne paznokcie 2023 trendy
Manicure
Modne paznokcie 2023: TOP 6 trendów, które będą hitem tego roku! [Kolory i wzory]
Aneta Zygmuntowicz
laminowanie rzęs w domu
Pielęgnacja
Laminowanie rzęs w domu – jak je wykonać i ile się utrzyma?
Agnieszka Mojsiej
fryzura z długich włosów
Fryzury
Fryzury z długich włosów, które zrobisz samodzielnie w 5 minut. TOP 15 inspiracji [Zdjęcia]
Aneta Zygmuntowicz
Paznokcie panterka
Manicure
Jak zrobić panterkę na paznokciach? TOP 15 inspiracji z Instagrama na paznokcie w panterkę
Aneta Zygmuntowicz Małgorzata Przybyłowicz-Nowak
Roller do twarzy
Pielęgnacja
Roller do twarzy – który wybrać i jak wykonywać nim masaż?
Marta Średnicka Małgorzata Przybyłowicz-Nowak
Mezoterapia twarzy
Pielęgnacja
Mezoterapia – na czym polega zabieg i jakie daje efekty?
Aneta Zygmuntowicz Małgorzata Przybyłowicz-Nowak
najlepsze diety odchudzające efekty
Styl życia
Najlepsze diety odchudzające 2022 - ranking U.S. News & World Report
Aneta Zygmuntowicz
Pomarańczowe paznokcie szpice
Manicure
Jak zrobić paznokcie szpice krok po kroku? TOP 15 inspiracji z Instagrama na najciekawsze wzory
Małgorzata Przybyłowicz-Nowak
Wypadanie włosów
Fryzury
Wypadanie włosów – przyczyny i skuteczne sposoby na nadmierną utratę włosów
Małgorzata Przybyłowicz-Nowak
Paznokcie ballerina
Manicure
Paznokcie ballerina – jak piłować? TOP 15 inspiracji z Instagrama na najciekawsze wzory
Małgorzata Przybyłowicz-Nowak
Paznokcie w kolorach złotym, różowym i czarnym
Manicure
Pomysły na paznokcie – 25 najciekawszych inspiracji z Instagrama na modny manicure
Małgorzata Przybyłowicz-Nowak
Ranking wcierek do włosów
Pielęgnacja
Najlepsze wcierki na porost włosów - ranking hitów włosomaniaczek z KWC
Dominika Zabost