Kinga Korta pokazała twarz nienarodzonego syna! Podobny do mamusi?
Z okazji Dnia Matki, który w USA przypada wcześniej niż w Polsce, gwiazda show "Żony Hollywood" pokazała, jak wygląda jej nienarodzony synek.

Kinga Korta jeszcze nie urodziła swojego pierwszego dziecka, a już świętuje Dzień Matki. W drugą niedzielę maja (bo właśnie wtedy Amerykanie obchodzą to święto) Korta opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym - oprócz kwiatów, maskotki i ozdobnej kartki - widać wydruk z badania ultrasonograficznego.Zobacz także: Kinga Korta pokazała odważne zdjęcie z brzuszkiem. "Żona Hollywood" jest... naga
Na sfotografowanym przez Kingę Kortę wydruku z USG wykonanym w technice 3D doskonale widać buzię jej jeszcze nienarodzonego synka. Przy fotce podekscytowana Korta napisała:

Pod zdjęciem opublikowanym przez żonę Hollywood momentalnie pojawiło się mnóstwo zachwyconych komentarzy. Niektórzy z fanów Korty dopatrywali się nawet podobieństwa między przyszłą mamą a wciąż pozostającym w jej brzuchu maluchem.A wy je dostrzegacie?Zobacz także: Znana blogerka zostanie mamą! Pokazała zdjęcie w zaawansowanej ciążyZdjęcia: Instagram