klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
Styl życia

Marietta i Chris z „Hotel Paradise” wezmą udział w nowym show TVN! Znamy szczegóły

Chris i Marietta wygrali „Hotel Paradise” ale wygląda na to, już wkrótce zobaczymy ich w zupełnie innym programie stacji. Premiera jeszcze w kwietniu!
Urszula Jagłowska
kwiecień 22, 2020

Marietta i Chris to jedni z najbardziej barwnych uczestników pierwszej polskiej edycji „Hotel Paradise”. Choć na początku para nie darzyła się sympatią, a wręcz przeciwnie, pałała do siebie niechęcią, wszystko zmieniło się, gdy do gry dołączyła Martyna Kondratowicz. Blond piękność od razu dopasowała się z ówczesnym partnerem Marietty, Łukaszem „Długim”, co zmusiło nową singielkę do walki o siebie i względy panów. To właśnie wtedy ciemnowłosa imprezowiczka z Warszawy zwróciła uwagę na przystojnego umięśnionego Chrisa, który wtedy był w parze z Lexi.

Długie rozmowy, szczerość i chęć odnalezienia w reality show miłości bardzo zbliżyły do siebie Mariettę i Chrisa, którzy po wyeliminowaniu z rajskiego hotelu Lexi byli ze sobą aż do wielkiego finału „Hotel Paradise”. Para nawiązała tak bliski kontakt, że nie tylko deklarowała sobie na wizji miłość, ale też wspólnie zgarnęła 100 tys. złotych. By tego było mało zakochani po zakończeniu show nadal pozostają w związku.

Zobacz także: Czy Marietta i Lexi z „Hotel Paradise” pogodziły się po zakończeniu show?

Kiedy mogłoby się wydawać, że kwarantanna związana z wciąż rozprzestrzeniającą się pandemią koronawirusa SARS-CoV-2 sprawi, że zwycięzcy pierwszej edycji „Hotel Paradise” nie będą mogli pławić się sławą ze względu na brak branżowych imprez, para zaskoczyła wszystkich radosną nowiną. Marietta i Chris wezmą udział w nowym show TVN!

Marietta i Chris z „Hotel Paradise” w nowym show TVN

Marietta Witkowska i Chris Ducci zdecydowanie są podwójnymi zwycięzcami „Hotelu Paradise”. Nie tylko zgarnęli 100 tys. złotych, ale przede wszystkim wygrali miłość, jaka ich połączyła. Myślicie, że koniec rajskiego hotelu zakończyła ich przygodę z telewizją? Nic bardziej mylnego! Już niebawem parę zobaczymy w nowym programie TVN 7.

To już chyba oficjalne, niedługo znowu wracamy do siódemki i będziemy z Klaudią w kontakcie, także nie zatęsknicie za nami – powiedziała w rozmowie z Party.pl Marietta. Niedługo będzie nowy program z nami – dodała.

Jak przyznali zakochani, premiera show z ich udziałem będzie już w kwietniu! Zobaczcie nasze wideo i poznajcie szczegóły produkcji.

Będziecie oglądać nowe show z Mariettą i Chrisem? My już nie możemy się doczekać.

Zdjęcie: Instagram

Komentarze