klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
despacito zuleyka rivera
Styl życia

Pamiętacie piękność z teledysku "Despacito"? Nie uwierzycie kim była i jak wyglądała kiedyś

Wszyscy kojarzymy ją z teledysku do piosenki "Despacito", ale Zuleyka Rivera popularna była już wcześniej. Jej uroda została doceniona już wiele lat temu, kiedy to otrzymała tytuł... Miss Universe. Jak wyglądała wtedy? Zajrzyjcie do naszej galerii!
Ewelina Błeszyńska
wrzesień 29, 2017

"Despacito" to niekwestionowany hit tegorocznych wakacji - piosenka w ciągu 8 miesięcy uzyskała liczbę 3,8 mld wyświetleń (!), a gwiazdą teledysku była pewna portorykańska piękność. Mowa o Zuleyence Riverierze - 29-letniej modelce, aktorce i prezenterce telewizyjnej. Co ciekawe to wcale nie występ w piosence przyczynił się do jej popularności. Zuleyka w 2006 roku otrzymała bowiem tytuł Miss Universe, a od tego momentu jej kariera nabrała rozpędu.

KWC 2021: hity do makijażu, które pokochały Wizażanki

Brunetka z teledysku "Despacito" - Zuleyka Rivera

Zuleyka Rivera otrzymała tytuł Miss Universe w wieku zaledwie 18 lat - była wtedy najmłodszą uczestniczką w historii, której udało się wygrać konkurs. Później Zuleyka skupiła się na karierze w telewizji. Rozwijała się jako aktorka oraz prezenterka telewizyjna. Wystąpiła m.in. w wielu telenowelach ("Aurora", "Miłość jak czekolada"). Nadal pracuje jako modelka, założyła także własną markę odzieżową. Jaką jednak wyglądała kiedy walczyła o tytuł Miss Universe? Zerknijcie do naszej galerii!

Zobacz także: Wakacyjny hit doczekał się coveru po... śląsku. Ta wersja "Despacito" to coś, co musicie usłyszeć

Testuj kosmetyki za darmo!

Jeśli tak samo jak my uwielbiasz testować kosmetyki, koniecznie zapisz się do naszego Klubu Recenzentki. A kiedy już sprawdzisz możliwości swojego kosmetyku, dodaj zdjęcie do Looków Wizażanek i oznacz produkty, które wykorzystałaś do wykonania makijażu, manicure czy fryzury.

Źródło zdjęcia: East News, Instagram

1 z 5

Zuleyka Rivera w konkursie Miss Universe

Zuleyka Rivera w konkursie Miss Universe
2 z 5

Zuleyka Rivera -Miss Puerto Rico

Zuleyka Rivera -Miss Puerto Rico
3 z 5

Zuleyka Rivera - Miss Universe 2006

Zuleyka Rivera - Miss Universe 2006
4 z 5

Zuleyka Rivera obecnie

Zuleyka Rivera obecnie
5 z 5

Zuleyka Rivera w teledysku "Despacito"

Zuleyka Rivera w teledysku
Komentarze
East News/ IFA Film
East News
Styl życia Jak zmienił się Kevin Sorbo, czyli znany Herkules? Nie zrobił ogromniej kariery
Herkules, czyli Kevin Sorbo dziś jest aktorem filmów religijnych. Jego poglądy uniemożliwiły mu rozwój kariery. W latach 90. był dla wielu wzorem męskości.
Marta Średnicka
wrzesień 25, 2020

Herkules to jeden z najchętniej oglądanych seriali lat 90. Liczący  6 sezonów, czyli łącznie 111 odcinków tasiemiec sprawił, że Kevin Sorbo stał się jednym z najbardziej rozpoznawalnych aktorów. Młody mężczyzna sprawił, że Herkules był hitem pod względem oglądalności przez około cztery lata.  Rola ta nie przyniosła jednak Sorbo spodziewanej sławy. Choć aktor występuje do dziś w filmach i serialach, nigdy nie trafił do dużej produkcji lub hollywoodzkich hitów. Przez swoje poglądy został zaszufladkowany jako aktor, który występuje wyłącznie w konserwatywnych i religijnych produkcjach klasy B .  Jak dziś wygląda Kevin Sorbo, czyli Herkules? Chętnie oglądany u boku Xeny - wojowniczej księżniczki - Kevin Sorbo błyszczał na antenie Polsatu.  Kiedyś umięśniony, długowłosy, ciemny blondyn o zniewalającym spojrzeniu, dziś... ten sam, ale znacznie bardziej dojrzały. Aktor ma obecnie 62 lata , jest szczęśliwym mężem i ojcem trójki dzieci. Jeszcze w latach 90. zdiagnozowano u niego tętniaka w ramieniu, który tworzył skrzepy , blokując dopływ krwi. Długo nie udało się go zdiagnozować. Dopiero, kiedy odtwórca roli Herkulesa nie mógł mówić i swobodnie oddychać, znaleziono przyczynę. Sorbo był bliski śmierci. Przez swoje konserwatywne poglądy i wiarę w Boga, nie każdy oferował Herkulesowi role. W branży filmowej otwarcie mówi się o tym, że niektóre postawy są niepożądane.  Znam ludzi z pierwszej ligi, aktorów, reżyserów i producentów, którzy otwarcie mówią, że nie chcą pracować z konserwatystami. Ci sami ludzie trąbią o tolerancji. Myślę, że powinni spojrzeć w lustro albo zajrzeć do słownika i sprawdzić definicję słowa "tolerancja" - mówił kiedyś w rozmowie...

Przeczytaj