klub recenzentki wizaz klub recenzentki wizaz Wejdź
książe william kate george i charlotte
ONS
Styl życia

Tego prawdopodobnie o nich nie wiecie - zaskakujące ciekawostki o Rodzinie z Cambridge

Już niebawem książę William wraz z żoną i dziećmi odwiedzą Polskę - w oczekiwaniu na to wydarzenie poznajcie zaskakujące ciekawostki na temat Rodziny z Cambridge :)
Agata Kufel
lipiec 11, 2017

To prawdopodobnie jedna z bardziej oczekiwanych wizyt w tym roku - w poniedziałek 17 lipca brytyjska rodzina książęca oficjalnie pojawi się w Warszawie. Książę William wraz z Kate i dziećmi: Jerzym i Charlotte spędzą w naszym kraju dwa dni, oprócz stolicy odwiedzając także Gdańsk i Sztutowo. Jednak zanim rozbłysną pierwsze flesze, a portale zapełnią się relacjami z niecodziennego wydarzenia, my zachęcamy do zapoznania się z kilkoma ciekawostkami na temat Rodziny z Cambridge.

Nagroda Redaktor Naczelnej Wizaż.pl dla firm kosmetycznych, które wspierają kobiety - oto laureaci!

William i Kate z wizytą w Polsce

Członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej nie mogą narzekać na brak zainteresowania mediów, jednak nie da się ukryć, że to przedstawiciele młodszego pokolenia skupiają na sobie najwięcej uwagi. Książę William, wraz z bratem Harrym są uważani za przyszłość brytyjskiej monarchii. Obaj stosunkowo często udzielają wywiadów, w których niejednokrotnie szczerze opowiadają o swoim życiu - brak sztucznego dystansu przysparza im sympatii ze strony obywateli. Księżna Kate jest uznawana za ikonę stylu - jej kreacje inspirują kobiety na całym świecie, zaś dzieci książęcej pary budzą uśmiechy .

Specjalnie dla was zebrałyśmy kilka zaskakujących ciekawostek na temat Williama, Kate i ich pierworodnego syna Jerzego. Sprawdźcie w naszej galerii - czy słyszałyście o tym wcześniej?

Zobacz też: Pielęgnacyjny sekret księżnej Kate - to temu kosmetykowi zawdzięcza piękną cerę!

1 z 6

Książę William - tego mogłyście o nim nie wiedzieć

Książę William - tego mogłyście o nim nie wiedzieć
 • Jako dziecko wcale nie marzył o byciu królem. Młody książę William widział siebie w roli... policjanta.
 • Zanim w 2002 roku poznał Kate Middleton, jak każdy młody mężczyzna przeżył trochę zauroczeń. Jako nastolatek kochał się w modelce Cindy Crawford ;)
 • Nie tylko boska Cindy podobała się księciu. Podobno podczas nauki w Eton, w jego pokoju wisiał plakat Pameli Anderson!
2 z 6

Książę William - tego mogłyście o nim nie wiedzieć

Książę William - tego mogłyście o nim nie wiedzieć
 • O swoim związku z Kate William miał powiedzieć królowej Elżbiecie zaledwie 3 godziny przed oficjalnym ujawnieniem tej informacji światu. Cóż, widocznie rozmowa z babcią przebiegła jak należy.
 • William jest wielkim fanem piosenkarki Ellie Goulding - gwiazda zaśpiewała na weselu książęcej pary, a pierwszy taniec odbył się do piosenki Eltona Johna "Your Song" właśnie w jej wykonaniu.
 • Ku ogólnemu zaskoczeniu, książę przyznał się kiedyś, że lubi twórczość... Justina Biebera. Jego ulubiona piosenka to "Never say never". No właśnie... ;)
3 z 6

Księżna Kate - tego mogłyście o niej nie wiedzieć

Księżna Kate - tego mogłyście o niej nie wiedzieć
 • Jako studentka raczej nie planowała "kariery" w rodzinie królewskiej - po ukończeniu studiów chciała zaprojektować własną linię odzieżową dla dzieci. Być może to marzenie uda się jeszcze zrealizować!
 • Była pierwszą królewską panną młodą z wyższym wykształceniem i pierwszą, która mieszkała z przyszłym mężem przed ślubem. Czasy się zmieniają i dobrze :)
 • Pierścionek zaręczynowy, który otrzymała od Williama, pierwotnie należał do księżnej Diany, a następnie był przechowywany przez... księcia Harry'ego. Ten przekazał go bratu, gdy dowiedział się o planowanych oświadczynach.
4 z 6

Księżna Kate - tego mogłyście o niej nie wiedzieć

Księżna Kate - tego mogłyście o niej nie wiedzieć
 • Kate, pomimo, że należy do rodziny królewskiej, nie zalicza się do fanek jazdy konnej ani gry w polo. Wszystko dlatego, że ma alergię na końską sierść.
 • Jest fanką wielu popularnych seriali, które wiele z nas ogląda na co dzień - jednym z jej ulubionych jest Downton Abbey.
 • Jednym z jej przodków był pierwszy prezydent Stanów Zjednoczonych, Jerzy Waszyngton.
5 z 6

Książę Jerzy - tego mogłyście o nim nie wiedzieć

Książę Jerzy - tego mogłyście o nim nie wiedzieć
 • Książę Jerzy ma podobno obsesję na punkcie samolotów - w związku z tym faktem uwielbia przebywać na... lotniskach ;)
 • Podobnie jak jego tata w przeszłości, młody człowiek raczej nie snuje planów związanych z zasiadaniem na tronie. Na razie widzi się w Akademii Sił Powietrznych.
 • Uwielbia spędzać czas na farmie - prababcia z pewnością jest z niego dumna :)
6 z 6

Książę Jerzy - tego mogłyście o nim nie wiedzieć

Książę Jerzy - tego mogłyście o nim nie wiedzieć
 • Nie pieski ani kotki - książę przez pewien czas przeżywał prawdziwą fascynację... wombatami. Musimy przyznać, że to dość oryginalne.
 • Jedną z jego ulubionych książek jest "Strażak Sam" - my też pamiętamy tę sympatyczną postać, ale raczej z wieczorynki.
 • Mimo młodego wieku potrafi wprawić w zakłopotanie dorosłych - w szczególności zaś swego wuja, księcia Harry'ego. Podczas wizyty Baracka i Michelle Obamy, Jerzy miał głośno zapytać Harry'ego, "dlaczego jest taki cichy", sugerując, że wujek na co dzień zachowuje się nieco inaczej ;)
Komentarze