Arcadio Del Valle pochodzi z Bostonu. W 2015 roku założył konto na Instagramie, gdzie szybko zdobył tysiące obserwatorów. Jego życie diametralnie zmieniło się dopiero rok później, kiedy to marka VOLARE zatrudniła go jako modela i wystąpił... na wybiegu podczas New York Fashion Week.Polecamy: Sensacja na londyńskim Tygodniu Mody! Obok Anny Wintour zasiadła... królowa ElżbietaArcadio waży ponad 180 kilogramów i nosi rozmiar 6XL. Swego czasu miał z tego powodu poważne kompleksy i wstydził się pokazywać zamiłowanie do mody. Dopiero po latach odważył się zadebiutować na Instagramie, gdzie zaczął publikować swoje dość dziwaczne stylizacje, zachęcając tym samym innych "dużych" mężczyzn do eksperymentów z wizerunkiem i pokazywania swoich ciał.Polecamy: Szokująca kampania Reserved - dzięki niej o sieciówce zrobiło się naprawdę głośno

Reklama

Arcadio Del Valle - model plus size

Arcadio doskonale wspomina swój debiut na New York Fashion Week - przyznaje, że serce biło mu tak mocno, że omal nie wyskoczyło z piersi. Mimo wszystko twierdzi, że był to jeden z najlepszych momentów w jego życiu. Mężczyzna przyznaje, że inspiracją była dla niego odwaga, z jaką prezentują swoje ciało modelki plus size, np. ważąca ponad 120 kg Tess Holiday.

Moje przesłanie jest takie, że nawet jeśli wyglądasz w określony sposób lub masz określone rozmiary, to nadal możesz kochać modę i robić wszystko, co chcesz - mówi Arcadio.

Model przyznaje, że choć na Instagramie ma wielu fanów, to jednak wśród nich zdarzają się również hejterzy, którzy krytykują jego rozmiar oraz fakt, że nosi makijaż. Twierdzą, że Del Valle promuje otyłość i niezdrowe jedzenie.Polecamy: Większość kobiet marzy o Christianie Greyu, ale spójrzcie tylko na ciacho z drugiego planu...Dla wielu osób jednak kontrowersyjne są przede wszystkim kształty modela. Śmiało eksponuje on bowiem swój... duży biust! Jego piersi przypominają kobiece i to w słusznym rozmiarze.

Reklama

O ile świat już się przyzwyczaił do modelek plus size, to jednak mężczyźni nadal są ewenementem.Co o tym sądzicie? W naszej galerii znajdziecie więcej zdjęć Arcadio.

Reklama
Reklama
Reklama