Zazwyczaj to każdy ruch Oliwii na Instagramie jest bacznie śledzony. Kontrowersyjna sukienka na balu gimnazjalnym długo budziła dyskusje wśród matek - zdaniem wielu, tak młoda dziewczyna nie powinna nosić tego typu kreacji. Innym razem pochwaliła się nową, krótszą fryzurą, która sprawiła, że jeszcze bardziej stała się podobna do matki. Tym razem jednak za sprawą jej ojca, Jarosława Bieniuka, ponownie znalazła się na ustach mediów.

Reklama

Zdjęcia Oliwii Bieniuk z Anną Przybylską

Od śmierci Anny Przybylskiej minęły zaledwie cztery lata. Mimo to wszelkie wiadomości związane z jej chorobą, życiem prywatnym nadal budzą ogromne zainteresowanie. Dlatego wcale nie dziwi nas fakt, że zdjęcia z Anna Przybylską, które pojawiły się na Intagramie jej partnera, Jarosława Bieniuka, wywołały lawinę komentarzy. Widać na nich, jak rodzina spędzała czas razem.Powodem do rozmów jest też dorastająca córka Przybylskiej i Bieniuka, Oliwia. Oliwia Bieniuk dokładnie 18 października kończy 16 lat (sto lat, Oliwia!). W ten wyjątkowy dzień otrzymała również wyjątkowe życzenia od ojca. O tym, że jest wierną kopią Anny, mówi się już od dawna. Chociaż naszym zdaniem uśmiech zdecydowanie ma po ojcu :).

Do rodzinnych ujęć Jarosław Bieniuk dołączył również wzruszające życzenia dla córki:

16 lat tak szybko minęło! Wiem, jak bardzo chcesz być dorosła, ale dla mnie będziesz zawsze taka, jak na tych zdjęciach - napisał pod zdjęciem Jarosław Bieniuk.
Reklama

Oliwii Bieniuk życzymy spełnienia najskrytszych marzeń i mamy nadzieję, że ten dzień będzie tak samo wyjątkowy, jak zdjęcia z mamą, które pojawiły się na Instagramie :).Zdjęcie główne: Instagram.com/jaretpalmer

Reklama
Reklama
Reklama