Rossmann cz. XXVI - Strona 109 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-05-22, 09:40   #3241
edyta508
Zakorzenienie
 
Avatar edyta508
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 16 114
GG do edyta508
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez Koshatka Pokaż wiadomość
Na mnie to serum w ogóle nie działało. Tak jakbym się wodą posmarowała. Zresztą po zielonym też zero efektów. Tak jak lubię kremy Bielendy tak te sera uważam za totalne niewypały.
Na mnie tez zielone nie zadzialalo, nic nie zrobilo
edyta508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-22, 09:44   #3242
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez iinnkkaa Pokaż wiadomość
[B]ciemna163[B] tak, dokładnie chodzi o ta slynna wcierke jantar;-)
Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
Na mnie tez zielone nie zadzialalo, nic nie zrobilo
Może nie miało na waszych buziach za wiele do roboty Dla mnie jest ok, fajnie napina skórę Z niebieskiego nie byłam zadowolona.
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-22, 09:47   #3243
Ciemna163
Kociara
 
Avatar Ciemna163
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 3 340
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
Tak to ta (pisze odżywka- a z tyłu pisze co się z nią robi)
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...ra-wersja.html
Jest jeszcze w ofercie odżywka w sprayu, ale ja nie widziałam jej w rossie.


Cytat:
Napisane przez magda2109 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ten olejek z bielendy do mycia twarzy chciałam wczoraj kupić, ale na pierwszym miejscu w składzie wszystkie rodzaje mają paraffinum liquidum - nie zapycha Was? Ja tego składnika nie mogę mieć w kremach, bo robi mi masakrę na twarzy, dlatego zastanawiam się, czy olejek do mycia nie zrobi tego samego...

Kupiłam wczoraj z tej serii krem na noc. Użyłam wieczorem i po nałożeniu cera super, ale zobaczymy, jak się sprawdzi. Ale żeby matowił na dzień to nie wierzę, bo skoro np. nakładam makijaż (podkład/puder, to pomimo kremu te kosmetyki mogą powodować świecenie...
dostałam ten olejek (wersja czerwona). Nie używam go codziennie, ale jak mam cięższy makijaż to najpierw używam tego olejku, a potem jeszcze myję twarz różowym BeBeauty (którego używam normalnie na co dzień). Nie zostawiłabym twarzy z warstwą parafiny. Ale jako produkt do dwuetapowego mycia sprawdza się idealnie
Ciemna163 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-22, 09:49   #3244
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Wczoraj zwróciłam uwagę na floslekową serię do cery naczynkowej. Widziałam peeling enzymatyczny, ktoś miał?
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-22, 09:56   #3245
ada_1985
Raczkowanie
 
Avatar ada_1985
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 103
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Wlasnie wrocilam z rossmana, polki pelniutkie ludzi wogole nie bylo, wzielam maseczki tolpy i ide do kasy zeby sprawdzic czy wchodza na promocje. Pytam pani a od do mnie z tonem zabojczym ze mam przeciez napisane ze maseczki nie wchodza, na to ja ze wiem ale kolezanka ostatnio kupowala i weszly, wiec z wielka laska sprawdzila no i taaaaki zonk bo weszly. Natychmiast zapisala jakie to
Maseczki i wyslala ochroniarza zeby powiedzial kierowniczce o tym "bledzie". Ale ja maseczki mam nie za 7zl a za 4,80 bodajze
ada_1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-22, 09:57   #3246
macka
Zadomowienie
 
Avatar macka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 468
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Wczoraj zwróciłam uwagę na floslekową serię do cery naczynkowej. Widziałam peeling enzymatyczny, ktoś miał?
Kiedyś miałam. Z parafina
Już wolę Ziaja Nuno, bo jest bez.
macka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-22, 09:59   #3247
madziaa2809
Zakorzenienie
 
Avatar madziaa2809
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: dom.
Wiadomości: 16 889
Dot.: Rossmann cz. XXVI

I co? Pojechałam dziś do Rossmanna u siebie a tam ostatni, samotny sobie stał olejek evree magic rose to go capnelam :P
madziaa2809 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-22, 10:03   #3248
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 728
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez ada_1985 Pokaż wiadomość
Wlasnie wrocilam z rossmana, polki pelniutkie ludzi wogole nie bylo, wzielam maseczki tolpy i ide do kasy zeby sprawdzic czy wchodza na promocje. Pytam pani a od do mnie z tonem zabojczym ze mam przeciez napisane ze maseczki nie wchodza, na to ja ze wiem ale kolezanka ostatnio kupowala i weszly, wiec z wielka laska sprawdzila no i taaaaki zonk bo weszly. Natychmiast zapisala jakie to
Maseczki i wyslala ochroniarza zeby powiedzial kierowniczce o tym "bledzie". Ale ja maseczki mam nie za 7zl a za 4,80 bodajze
A czy omyłkowo wchodzi też jakaś maseczka z glinką ? Na tolpa.pl jest teraz zniżka -30% i pewnie jakiś kod, więc -40% w w Rossmann szału nie robi.
Np. 2x maska peeling 5,24zł i jeszcze rabat powyżej chyba 80zł.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-05-22 o 10:04
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-22, 10:04   #3249
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez madziaa2809 Pokaż wiadomość
I co? Pojechałam dziś do Rossmanna u siebie a tam ostatni, samotny sobie stał olejek evree magic rose to go capnelam :P
U mnie był tylko cały rząd gold argan i dwa puste rzędy tych pozostałych ;P Który lepszy upiększający czy rekonstruktor?
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-22, 10:05   #3250
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 728
Dot.: Rossmann cz. XXVI

U mnie była pełna półka - capnęłam kolejnego rekonstruktora po wczorajszym teście.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-22, 10:13   #3251
madziaa2809
Zakorzenienie
 
Avatar madziaa2809
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: dom.
Wiadomości: 16 889
Dot.: Rossmann cz. XXVI

U mnie zostały chyba tylko te rekonstruktory całą półka, arganowych żadnych i jeden magic rose dla mnie
madziaa2809 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-22, 10:18   #3252
katrintheevil
Raczkowanie
 
Avatar katrintheevil
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 499
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
Ale chyba dermokosmetyki są? Przepraszam, ale przy 30 Rossmannach w Łodzi czasem tracę rachubę jakie szafy są w którym.
Pewnie, po postu prostuję, że nie ma działu dermo czy szaf bourjois tam, żeby następnej osoby nie wprowadzać w błąd
A czy jest przy Tesco na Widzewie albo pasażu łódzkim to nadal nie wiem, ciągle nie mam czasu albo po drodze spróbuję dziś w manu, ciekawe, czy cokolwiek będzie z mojej wishlisty :/
katrintheevil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-22, 10:40   #3253
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Wczoraj zwróciłam uwagę na floslekową serię do cery naczynkowej. Widziałam peeling enzymatyczny, ktoś miał?
Mialam, niezauwazylam syfu w skladzie i poszlam do kasy, Pozniej wylądowal w koszu, bo się czułam oblepiona a nie oczyszczona

---------- Dopisano o 11:40 ---------- Poprzedni post napisano o 11:38 ----------

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
Dlatego ja go nie kupuję.
Wszystko co ma parafinę jest tłuste, zostawia powłoczkę i moja skóra się dusi, a potem mam niespodzianki
Poza tym jeśli się nie mylę tu jest skomasowanie olejków więc parafina +olejki= wysyp?
Tak samo boję się spróbować olejków z bielendy argan face oil i evree, mogę tego później bardzo żałować
Różnica jest taka, ze parafina itp. pozostaje na skórze, nie wchłania się, jak ktoś ma ultra suchą skórę to ją uszczelnia. W pozostałych przypadkach lepiej jej unikać. Ja po wszystkim z parafiną mam uczucie zalepienia a nie oczyszczenia, więc unikam.
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-22, 10:41   #3254
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Bylam na wilenskim- z avy jest wszystko oprocz peelingu bo capnelam ostatni
Sera z bielendy tez wszystkie, brak evree magic rose jakby ktos szukal.

Za to oczywiscie nie ma tonikow z tej serii mezo innych niz rozowe i ser pod oczy z laserxtreme, wydaje mi sie ze moje przypuszczenia co do wycofania ich z rossmana sa prawdziwe, moze ktos widzial je u siebie gdzies bo ciekawi mnie o co chodzi ze nie ma na nie miejsca nawet. Pytalam pracownic w rossmanie to oczywiscie nie wiedza o co chodzi...


Aaa i widze ze maseczki z tolpy wchodza na promo, moze ktos wie jakie jeszcze wchodza, czy tylko tolpa?

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Zielona może być za to niebieska to kicha xd
Potwierdzam niebieska kiepska.
Cytat:
Napisane przez klapouszek29 Pokaż wiadomość
Mam obecnie w użyciu dwufazowke z Nivei i dla mnie jest ok, nic nie piecze , dobrze zmywa. Widac ile twarzy tyle opinii i nie ma co sie sugerować tylko trzeba sprawdzać na sobie
Jestes jedyna osoba od ktorej slysze ze nie podraznia nie wiem moze sie roznia partiami bo ten ktory ja mam nie ma mozliwosci zeby kogos nie podraznial .


Cytat:
Napisane przez oktawi7 Pokaż wiadomość
Może znajdę tutaj osobę z podobnym problemem :
czoło lekko tłuste na ktorym wyskakują "niespodzianki"
policzki i broda suche ze skórkami
nos normalny
na skroniach ślady po trądziku

Czy znajdę w rossie jakiś fajny krem dla skory odwodnionej?
Uzywam na co dzien makijażu mineralnego do pracy, także muszę mieć coś co nada się pod podkład.
Poczyniłam już małe zakupy ale nie wiem, czy zainwestować w serum Dermedic czy coś nada się z rossmanna.
Ktoś coś?
Poczytaj o serum niebieskim bielendy powinno dac rade ale sama.za krotko uzywam zeby rekomendowac.

Cytat:
Napisane przez magda2109 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ten olejek z bielendy do mycia twarzy chciałam wczoraj kupić, ale na pierwszym miejscu w składzie wszystkie rodzaje mają paraffinum liquidum - nie zapycha Was? Ja tego składnika nie mogę mieć w kremach, bo robi mi masakrę na twarzy, dlatego zastanawiam się, czy olejek do mycia nie zrobi tego samego...

Kupiłam wczoraj z tej serii krem na noc. Użyłam wieczorem i po nałożeniu cera super, ale zobaczymy, jak się sprawdzi. Ale żeby matowił na dzień to nie wierzę, bo skoro np. nakładam makijaż (podkład/puder, to pomimo kremu te kosmetyki mogą powodować świecenie...
Tez na ta parafine zwrocilam uwage, ale z drugiej strony przeciez to niezostaje na skorze dluzej tylko do mycia sluzy, sama nie wiem.

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
17,99zł



mea culpa


Różowa jest tylko zakrętka:

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...wrazliwej.html
tzn ze chodzi o ten plyn czy nie ?
Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
Wczoraj zwróciłam uwagę na floslekową serię do cery naczynkowej. Widziałam peeling enzymatyczny, ktoś miał?
Mialam peeling i maske zelowa -nic nie robia
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-22, 10:43   #3255
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez _plinka Pokaż wiadomość
Jak pisałam kilka stron wcześniej, ja też bardzo polecam. Mój wysuszona skóra po Izoteku odżyła! 2 razy dziennie używam, pod podkład lub nawę pod krem na naczynka.

Dziewczyny polecałyście krem pod oczy Q10 z Rival de Loop. U mnie był tylko Hydro (4,19). Macie porównanie? Ten z Q10 jest lepszy?
Ten hydro ma straszne opinie musisz się przejść do większego rosmana, tam na pewno będzie q10.
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-22, 11:03   #3256
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez a*a*a* Pokaż wiadomość
O, muszę objechać jakieś większe Rosy, w tym mi najbliższym nawet luzem nie było.


Dzięki za info.
Tez zwrocilam uwagę, ze nie w każdym rosmanie one są tylko w tych większych

---------- Dopisano o 11:46 ---------- Poprzedni post napisano o 11:45 ----------

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
Dlatego ja go nie kupuję.
Wszystko co ma parafinę jest tłuste, zostawia powłoczkę i moja skóra się dusi, a potem mam niespodzianki
Poza tym jeśli się nie mylę tu jest skomasowanie olejków więc parafina +olejki= wysyp?
Tak samo boję się spróbować olejków z bielendy argan face oil i evree, mogę tego później bardzo żałować
Różnica jest taka, ze parafina itp. pozostaje na skórze, nie wchłania się, jak ktoś ma ultra suchą skórę to ją uszczelnia. W pozostałych przypadkach lepiej jej unikać. Ja po wszystkim z parafiną mam uczucie zalepienia a nie oczyszczenia, więc unikam.

---------- Dopisano o 11:50 ---------- Poprzedni post napisano o 11:46 ----------

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
Dlatego ja go nie kupuję.
Wszystko co ma parafinę jest tłuste, zostawia powłoczkę i moja skóra się dusi, a potem mam niespodzianki
Poza tym jeśli się nie mylę tu jest skomasowanie olejków więc parafina +olejki= wysyp?
Tak samo boję się spróbować olejków z bielendy argan face oil i evree, mogę tego później bardzo żałować
Różnica jest taka, ze parafina itp. pozostaje na skórze, nie wchłania się, jak ktoś ma ultra suchą skórę to ją uszczelnia. W pozostałych przypadkach lepiej jej unikać. Ja po wszystkim z parafiną mam uczucie zalepienia a nie oczyszczenia, więc unikam.

---------- Dopisano o 12:03 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------

wizaż świruje

podrzucam nowości sense&body, moze zwykłe pędzle też się pojawią fajnie by było, do pudru jest genialny i taki tani

http://www.rossnet.pl/wyszukaj.aspx?...dy&contentId=1
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-22, 11:03   #3257
magda2109
Zakorzenienie
 
Avatar magda2109
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 7 578
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Dziewczyny, a z Alterry była kiedyś taka emulsja bodajże zielona do mycia twarzy i teraz jej nie widzę. Wycofali ją? Kupiłam tylko taką bodajże z granatem?
__________________
I tak płynie czas... I dzień do dnia niepodobny...
magda2109 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-22, 11:07   #3258
PaulinciaKWC
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinciaKWC
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: garnek złota na końcu tęczy
Wiadomości: 60 422
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez magda2109 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a z Alterry była kiedyś taka emulsja bodajże zielona do mycia twarzy i teraz jej nie widzę. Wycofali ją? Kupiłam tylko taką bodajże z granatem?
teraz jest tylko ta tak mi sie zdaje
__________________
Z tobą chcę oglądać rzeki, co samotnie płyną
Gwiazdy nad łąkami w środku lasu i jagód czarnych...
Tyranozaury
PaulinciaKWC jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-22, 11:10   #3259
klapouszek29
Wtajemniczenie
 
Avatar klapouszek29
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 526
GG do klapouszek29 Send a message via Skype™ to klapouszek29
Dot.: Rossmann cz. XXVI

U mnie cala polka evree. Do wyboru do koloru. Wzielam rekonstruktor , bo rose jest do mieszanej i bałam sie ze do mojej suchej bedzie za słaby .

Nie moge znalezc wkładek z piorniczkiem ktory ktoras z Was tu pokazywała , a taki byl ładny
klapouszek29 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-05-22, 11:11   #3260
katrintheevil
Raczkowanie
 
Avatar katrintheevil
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 499
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez madziaa2809 Pokaż wiadomość
To może polecicie jakiś żel pod prysznic czy olejek, który nawilży moją suchą skórę? Bo smaruje codziennie balsamem i na dzień to wystarcza, ale potem znowu to samo. Balsam używam obecnie z Isany Med ten z czerwoną nakretką i póki co jest najbardziej nawilżający z możliwych. Miałam balsam z kolastyny i tragedia wielka w ogóle nie nawilżał. Sprawdza się jeszcze krem dla dzieci Babydream. Ale może są jakieś żele, które nawilżają?
Odstaw wszystko do mycia, co zawiera SLS i SLES, moja skóra też tak na niego reaguje. Niestety większość ładnie pachnących żeli go zawiera, peelingi, szampony też. Na skórę głowy też u mnie źle działa, krostki na skalpie, suchy łupież kosmetyczny. Wbrew pozorom przetłuszczająca się skóra głowy to oznaka jej walki z przesuszeniem, wydziela na znak obrony więcej sebum jak źle traktowana twarz
Do nawilżania: odżywcze balsamy, masła i mleczka ale bez parafiny i silikonów, które nie natłuszczają i nie odżywiają, ale tworzą warstwę okluzyjną która nic nie daje. Do tego olejki, np Alterry naprzemiennie.
Bez SLS jest np babydream kopf bis fuss, u mnie myje się nim cała rodzina.

Sucha skóra, suche, wypadające i łamliwe włosy to też zła praca tarczycy, poczytaj o tym, może musisz wykonać badania
katrintheevil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-22, 11:13   #3261
magda2109
Zakorzenienie
 
Avatar magda2109
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 7 578
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez PaulinciaKWC Pokaż wiadomość
teraz jest tylko ta tak mi sie zdaje
Dzięki
__________________
I tak płynie czas... I dzień do dnia niepodobny...
magda2109 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-22, 11:14   #3262
katrintheevil
Raczkowanie
 
Avatar katrintheevil
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 499
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez klapouszek29 Pokaż wiadomość
U mnie cala polka evree. Do wyboru do koloru. Wzielam rekonstruktor , bo rose jest do mieszanej i bałam sie ze do mojej suchej bedzie za słaby .
y
olejek nie nawilży, to nie jego zadanie. pod spód musi być chociaż tonik, albo żel hialuronowy, albo krem nawilżający. mam to serum różane evree i ono jest super co kilka dni jako warstwa na noc albo dodatek do mojej mieszanki ocm- nadaje piękny zapach
katrintheevil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-22, 11:14   #3263
jesienny_lisc
Zakorzenienie
 
Avatar jesienny_lisc
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 4 443
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez cosmetix Pokaż wiadomość
A czy omyłkowo wchodzi też jakaś maseczka z glinką ? Na tolpa.pl jest teraz zniżka -30% i pewnie jakiś kod, więc -40% w w Rossmann szału nie robi.
Piszesz to już któryś raz, a zniżka -30% jest tylko na wybrane produkty i nie jest ich wcale dużo, więc może sprawdziłabyś o czym piszesz, zanim wprowadzisz kogoś w błąd.
Kodu w tej chwili nie ma.
jesienny_lisc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-22, 11:14   #3264
klapouszek29
Wtajemniczenie
 
Avatar klapouszek29
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 526
GG do klapouszek29 Send a message via Skype™ to klapouszek29
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Aaa i wzielam dwufazowke z ziaji zielona. Ma dobre opinie a kosztuje grosze to przetestuje. CD wieczorem we wroc albo jutro w Krakowie
klapouszek29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-22, 11:16   #3265
cosmetix
Makeup challenge winner
 
Avatar cosmetix
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Trzecia planeta od Słońca
Wiadomości: 6 728
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez katrintheevil Pokaż wiadomość
Odstaw wszystko do mycia, co zawiera SLS i SLES, moja skóra też tak na niego reaguje. Niestety większość ładnie pachnących żeli go zawiera, peelingi, szampony też. Na skórę głowy też u mnie źle działa, krostki na skalpie, suchy łupież kosmetyczny. Wbrew pozorom przetłuszczająca się skóra głowy to oznaka jej walki z przesuszeniem, wydziela na znak obrony więcej sebum jak źle traktowana twarz
Do nawilżania: odżywcze balsamy, masła i mleczka ale bez parafiny i silikonów, które nie natłuszczają i nie odżywiają, ale tworzą warstwę okluzyjną która nic nie daje. Do tego olejki, np Alterry naprzemiennie.
Bez SLS jest np babydream kopf bis fuss, u mnie myje się nim cała rodzina.

Sucha skóra, suche, wypadające i łamliwe włosy to też zła praca tarczycy, poczytaj o tym, może musisz wykonać badania
Niektóre firmy zastępują SLS (laurylosiarczan sodu), łagodniejszym ALS (Laurylosiarczan amonu), np. firma Yves Rocher. Też pięknie pachną, a konserwantem jest nieszkodliwy dla skóry kwas salicylowy. Ideału nie ma, produkty 100% bezpieczne w ogóle się nie pienią.
__________________
Art is never finished, only abandoned.
Leonardo da Vinci

Edytowane przez cosmetix
Czas edycji: 2015-05-22 o 11:21
cosmetix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-22, 11:31   #3266
GrumpyCat
Wredny kotecek
 
Avatar GrumpyCat
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 11 250
Dot.: Rossmann cz. XXVI

A te olejki evree to z parafiną?
GrumpyCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-22, 11:39   #3267
Pati100
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 530
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
A masz wrazliwe oczy ? Chociaz w sumie nivea cie noe podraznia to chyba nie. zastanawia mnie ta mixa ale u mnie priorytetem jest niepodraznianie wlasnie I nie wiem
Nivea mnie nie podrażniała, więc chyba nie za bardzo. Po mixa też mi nic nie jest.
__________________
wymiana kosmetyków
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=737446
Pati100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-22, 11:47   #3268
Gwiazda Wieczorna
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazda Wieczorna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 360
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
A te olejki evree to z parafiną?
bez
__________________
I chcę rozmawiać tylko serca biciem,
I westchnieniami i całowaniami;
I tak rozmawiać godziny, dni, lata,
Do końca świata i po końcu świata.
(A. Mickiewicz)
Gwiazda Wieczorna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-22, 11:49   #3269
madziaa2809
Zakorzenienie
 
Avatar madziaa2809
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: dom.
Wiadomości: 16 889
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez GrumpyCat Pokaż wiadomość
A te olejki evree to z parafiną?
Nie
madziaa2809 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-05-22, 11:52   #3270
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Rossmann cz. XXVI

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
Wiesz to co mi pasuje nie musi Tobie
Czoło mam błyszczące jednocześnie od czasu do czasu występuje kaszka
(po potrawach, szczególnie tłustych i ostrych, kremach)
Policzki suche, ściągnięte z rumieniem
Często wyskakują mi podskórne gule
A do tego mam alergiczne zapal spojówek
Nie zawsze patrzyłam na skład a potem miałam efekty


Teraz zastanawiam się nad kremami do cery naczynkowej na moje poliki


Bielenda ma skład całkiem znośny, mógłby być lepszy
Wiem wiem :P ale ten krem z Bielendy 7D ma całkiem spoko opinie ciekawi mnie.Kaszkę na czole to ja mam cały czas -_- plus właśnie gule bolące pod skórą...





Cytat:
Napisane przez edyta508 Pokaż wiadomość
Na mnie tez zielone nie zadzialalo, nic nie zrobilo
Hmm ja mam wrażenie, że TROCHĘ zmniejszył mi "kaszkę" na czole.
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-08 14:50:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:01.