Pettenon Cosmetici, Serical, Crema al Latte (Mleczna odżywka kremowa do włosów)

Powiększ Pettenon Cosmetici, Serical, Crema al Latte (Mleczna odżywka kremowa do włosów)

Zgłaszająca osoba: tripka

Dzięki proteinom pozyskanym z mleka krem wspaniale nadaje się do każdego rodzaju włosów, pozostawiając je delikatne i odżywione. Doskonały do zregenerowania włosów osłabionych przez rozjaśnianie, farbowanie oraz trwałą ondulację.
Występuje w 3 pojemnościach: 275ml, 800ml i 1000ml.

Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Methosulfate, Parfum, Phenoxyethanol, Methyldibromo Glutaronitrile, Hydroxypropyltrimonium Hydrolized Casein, Citric Acid, Hydrolized Milk Protein, Methylchloroisothiazolinone, Sodium Cocoyl Glutamate, Methylisothiazolinone.

Cena: ok. 24zł / 1000ml; 10zł / 275ml

• Przyzwoity produkt w dobrej cenie
  • Mam długie, zdrowe włosy, raczej niskoporowate, którym niewiele do szczęścia potrzeba. Bez odżywek wyglądają w miarę dobrze, ale nie popełniłabym takiego przestępstwa i nie zostawiła ich po myciu bez jakiejkolwiek odżywki/maski.

Istnieją maski i odżywki, które powodują efekt WOW i włosy jak taflę, są takie które szkodzą moim włosom i wyglądają po nich źle i są takie które sprawiają, że włosy wyglądają dobrze na co dzień, ale bez tego efektu WOW. Jest to właśnie produkt typu "dobrze, ale bez efektu WOW".

Jest to recenzja z serii recenzji "kopiuj i wklej" tzn. mam opracowaną recenzję dla masek i odżywek, które są :
    + fajne
    + nie obciążają moich włosów
    + ładnie pachną
    + wygładzają
    + nadają się do stosowania na co dzień

Nie chcę pisać od nowa tej samej recenzji przy kolejnych kosmetykach tego typu, więc wklejam.
    Daję 4 gwiazki, ponieważ żadnego WOW nie zauważyłam ja ani moje otoczenie.

Czy kupię ponownie? Pewnie
    Czy mogę bez tego produktu żyć ? Mogę, są inne, które u mnie działają tak samo.

Używam tego produktu od: dawna
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić Katarzyncia23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • wspaniala
  • super maska niska cena 12 zl slicznie pachnie nie obciaza wlosow nawet podkresla skret wlosy sa miekkie i blyszczace naprawde rewelacyjna maska odzywia wlosy a ma taki prosty sklad magia

Używam tego produktu od: od 1 mies
    Ilość zużytych opakowań: 1 op

Chcesz pochwalić aneczka1906 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Prawie super !
  • Kupiłam maskę 1000ml za cenę około 10zł w jednej z drogerii internetowych. Moje włosy są dość cienkie, ale jest ich dość sporo, długość do zapięcia staniki ;-) Maskę stosuję 1-2 razy w tygodniu. Po nałożeniu nakładałam na głowę foliowy czepek potem owijałam w ręcznik. Na włosach trzymam maskę około godziny.

Plusy:
    * mega wydajność ( nie wiem kiedy skończę całe 1000ml )
    * cena
    Działanie:
    * włosy łatwo się rozczesują
    * są błyszczące, miękkie, pełne blasku
    * nie elektryzują się, łatwo się układają
    * zauważyłam poprawę ich kondycji, włosy są odżywione, nie ciężkie ani też nie sypkie, nie napuszone,
    * nie obciążyła mi włosów ( produkt nakładam na włosy na wysokości uszu )

Minusy:
    - zapach, który zwyczajnie mnie denerwuje, na początku mi się podobał, nie wiem co się stało, że już za nim nie przepadam ( zapach jest dość mocno chemiczny, przypomina zapach budyniu śmietankowego )
    - słaba dostępność
    - niska jakość opakowania

Zdecydowanie plusy przeważają nad minusami.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania 1000ml

Chcesz pochwalić paula_092 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie
  • Miałam przez nią łupież i moja babcia też- jak nigdy , jedynym plusem tej maski jest zapach, ma się ochote wziąsć łyżkę i ją jeść. Przy pierwszych użyciach może była fajna super i w ogóle ale póżniej to nic specjalnego.

Używam tego produktu od: 4 mies
    Ilość zużytych opakowań: nawet nie 1

Chcesz pochwalić Poly_aas za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słodko mi, mlecznie mi....
  • Uwielbiam kosmetyki z proteinami mleka. Uwielbiam mleczne zapachy. a ten kosmetyk jest boski. Ta wielka litrowa puszka po brzegi wypełniona jest cudowną maseczką, która nadaje włosom połysk, odżywia je i pielęgnuje. Włosy po użyciu mlecznej maseczki są cudownie miękkie, łatwo się rozczesują i ładnie układają. Używam zawsze kiedy moje włosy stają się szorstkie i matowe. Raz w tygodniu mieszam odrobinę maseczki z olejkami pielęgnacyjnymi i z sokiem ze świeżego aloesu i tak przygotowana miksturę trzymam na włosach ok pół godziny. Natomiast podczas każdego mycia nakładam odrobinę maski na włosy i po ok 2 minutach spłukuję. Jestem bardzo zadowolona z efektu. Moje włosy są miękkie i pełne życia. Opakowanie maski jest bardzo duże, więc starcza na długi czas. Kosz ok 12 zł to zdecydowanie śmiesznie niska cena jak za taki produkt.

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe i 1 w użyciu

Chcesz pochwalić AleksandraNS za czytelną i pomocną recenzję?
  • słaba
  • ja masek używam co drugi dzień jako odżywkę. Przez tę maskę moje włosy wydawały się jakby były nawilżone i tylko to, po za tym czułam jakby sprawiała, że mam z końcówek włosów strzępki, a ja i tak mam bardzo cienkie włosy, zapach nie utrzymuje się na włosach, a jest to zapach budyniu, co mi akurat nie przeszkadzało, miałam pojemność 1l. Strasznie długo używałam tej maski, jakoś rok, wracałam do niej czasem i jednak jej nie lubię, została mi 1/3 opakowania i resztę ostatnio wyrzuciłam

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: 2/3

Chcesz pochwalić smile69 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dla mnie super
  • Jeżeli chodzi o jakość do ceny to jest najlepsza maska ever.
    używam jej co drugi dzień. Jestem bardzo zadowolona, jak dla ma jeden minus: maska nie działa od razu - trzeba kilka razy używać aby zobaczyć efekt ale warto.
    zalety:
    -miękkie włosy
    - delikatne włosy
    - świetna baza jeżeli lubimy odzywki domowej roboty
    -ładnie pachnąca
    -bardzo niska cena

Chcesz pochwalić chojna za czytelną i pomocną recenzję?
  • jestem na tak
  • Super odżywka szczególnie dla kobiet z bardzo zniszczonymi lub farbowanymi włosami. Używałam jej już kilka lat temu i od około pół roku używam jej ponownie. Rewelacyjnie wygładza i zmiękcza włosy. Są po niej delikatne i łatwe w rozczesaniu. Do tego ma bardzo przyjemny zapach i jest super wydajna do tego nie droga. Polecam !

Chcesz pochwalić Edzia_15 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przereklamowana
  • Maska zyskała dobrą opinię dzięki dobremu stosunkowi ceny do jakości. Owszem 10zł za litr to bardzo dobra cena, ale w podobnej cenie dostaniemy też maski Kallosa, które przynajmniej mają wartościowszy skład. Zużywam głównie do emulgowania olejków przed myciem.
    Zalety
    + długo trzymana nawilża
    + wydajna
    + tania
    Wady
    - Nie regeneruje
    - Nie zabezpiecza włosów

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Gwizdi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średnio zadowolona
  • Maska odżywia włosy, stają się one delikatne. Niestety przy dłuższym stosowaniu moje włosy stały się oklapnięte i nie chciały się układać. Teraz stosuję ją, ale bardzo rzadko, tylko wtedy, gdy czuję, że moje włosy są na prawdę suche.

Nie wiem czy kupię ponownie.

Ilość zużytych opakowań: używam pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Olina29 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij