Kallos, Serical, Crema al Latte (Mleczna odżywka kremowa do włosów)

Powiększ Kallos, Serical, Crema al Latte (Mleczna odżywka kremowa do włosów)

Zgłaszająca osoba: tripka

Dzięki proteinom pozyskanym z mleka krem wspaniale nadaje się do każdego rodzaju włosów, pozostawiając je delikatne i odżywione. Doskonały do zregenerowania włosów osłabionych przez rozjaśnianie, farbowanie oraz trwałą ondulację.
Występuje w 3 pojemnościach: 275ml, 800ml i 1000ml.

Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Methosulfate, Parfum, Phenoxyethanol, Methyldibromo Glutaronitrile, Hydroxypropyltrimonium Hydrolized Casein, Citric Acid, Hydrolized Milk Protein, Methylchloroisothiazolinone, Sodium Cocoyl Glutamate, Methylisothiazolinone.

Cena: ok. 24zł / 1000ml; 10zł / 275ml

• chyba nie dla mnie
  • Maskę kupiłam do spółki z koleżanką. Z tego co wiem jej przypasowała, ale czy mnie..? Sama nie wiem...
    To co pierwsze przyszło mi do głowy, gdy ją otworzyłam - strasznie chemiczny, słodki zapach, który po spłukanie jest już całkiem ok, ale prosto z opakowania jest okropny.
    Trzymanie jej na włosach - tu konsystencja jest niemal idealna - nie za gęsta, nie za rzadka, więc nic nie spływa.
    Niestety, tak mniej więcej w połowie tego co miałam w swoim posiadaniu (czyli z 500 ml zostało mi 250), maska zaczęła mi mocniej podrażniać skórę głowy. Bo rzeczywiście, wcześniej też to trochę robiła, ale to zbagatelizowałam, bo nie było to dla mnie wówczas tak dokuczliwe, a poza tym i tak zawsze starałam się omijać skórę głowy (jednak wiadomo - zawsze się coś tam dostanie). Poza tym kark i plecy po zetknięciu z włosami, na których była ta maska też mnie piekły i swędziały. Dziwi mnie taka reakcja ze strony mojej skóry, bo ja ogólnie mam bardzo małą tendencję do podrażnień.
    Działanie, które udało mi się zaobserwować. Włosy po spłukaniu były gładkie i ciężkie. Nawet nieco za ciężkie, bo czasem lubiły się po niej strączkować i trochę prostować (zależało to głównie od czasu trzymania i nałożonej ilości). Łatwo rozczesywało się po niej włosy. Ogólnie sądzę, że gdybym używała jej przed myciem, spisywałaby się lepiej, ale ze względu na podrażnienie nie dane mi będzie sprawdzenie tego, a trochę szkoda, bo myślę, że mogłabym być z niej nawet bardziej zadowolona
    Jako dodatkowy atut tego produktu mogę jeszcze dodać to, że widzę, że jest coraz lepiej dostępna w sklepach, w związku z czym można ją nabyć w przyzwoitych cenach (w przeciwieństwie do Internetu, gdzie musimy jeszcze zapłacić koszty przesyłki bądź hurtowni fryzjerskich, które chcą za nią podwójnej ceny - przynajmniej było tak, kiedy parę miesięcy temu usiłowałyśmy ją z koleżanką nabyć).

Używam tego produktu od: 4 miesiące temu
    Ilość zużytych opakowań: połowa jednego

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić LouiseVigee za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super na zniszczone włosy
  • Maskę zaczełam używać zanim była moda na nie i zanim w ogóle wiedziałam co ona tak naprawdę może zdziałać Fryzjerka mi ją poleciła, kiedy miałam przesuszone po rozjaśnianiu włosy hm...7 lat temu
    Od tej pory używałam jako maskę raz na jakiś czas, odkąd świadomi zaczełam dbać o włosy początkowo prawie po kazdym myciu i świetnie się sprawdzała. To bomba proteinowa i siłą rzeczy pomaga zniszczonym włosom
    aktualnie moje włosu są ok i już mi tak nie służy, puszą się po niej..Znak, że protein już nie potrzebują więc używam jej rzadko, ewentualnie po farbowaniu gdy znowu są podniszczone, ewentualnie gdy robię jakieś domowe eksperymenty i potrzebuję takiego składnika
    Uważam, że ejst super jeśli jest się na poczatku drogi naprawiania włosów, później raczej przeszkadza niż pomaga ale nadal pozytywnie ją oceniam.

Ilość zużytych opakowań: 4 duże 1-2 te mniejsze

Chcesz pochwalić Mondziax za czytelną i pomocną recenzję?
  • Maska-Samo-Zło dla zdrowych, wypielęgnowanych wlosów
  • Kupilam w Hebe od razu litr, no bo wizaz sie zachwyca... Jasny gwint, takiego koszmaru to ja dawno nie miałam na glowie. Zacznę od początku- dzieki dbalości o moje wlosy i dzięki metodom z wizazu moje włosy w przeciągu kilku lat ze stanu strzechy z powyłamywanymi końcówkami awansowaly do stanu sprężynki. Z czasem dowiedzialam się, co moje wlosy lubią, czego nie lubią. Tego Kallosa nie cierpią, bo
    -śmierdzi okrutnie chemią masaryczna niczym perfumy Avon, ktore nijak nie są obłokiem luksusu, tu też ten zapach nijak nie jest delikatnym kokoskiem, jest wersją siermiężnego kokosa wzbogaconego o coś tak koszmarnego, że nie jestem w stanie wytrzymać z tym na glowie
    -na włosach nie robi nic, bo jak skręt mi się rozluźnia to znaczy że lipa a nie maska vel odżywka
    -fantastycznie podrażnia skalp. Efekt probuję zużyć stosując raz na 2 tygodniebo 2 tygodnie leczę po niej skalp
    -tak właściwie to chyba moje niedoczytanie-chwalą dziewczyny ze zniszczonymi włosami więc te ze zdrowymi, zadbanymi i wypielęgnowanymi ostrzegam i odradzam to zło dla włosów
    -nie wiem jak dam radę skończyć, do mycia się nie nadaje, sezon szalików się skończył, a letnich welnianych rzeczy nie posiadam

Chcesz pochwalić danusiaes za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza maska jaką stosowałam!
  • Tak jak w temacie: najlepsza maska do włosów, jaką kiedykolwiek stosowałam!

Nie wynalazłam nawet jednego minusa:
    + wygładza
    + ułatwia rozczesywanie
    + pięknie, śmietankowo pachnie
    + zapach długo utrzymuje się na włosach
    + nawilża nawet suche jak siano włosy po farbowaniu
    + zawsze dostępna w Hebe
    + cena - 12 zł za duże opakowanie!
    + nie obciąża
    + nadaje się nawet do włosów przetłuszczających się, przy nakładaniu na 3/4 długości

Używam tego produktu od: ponad rok
    Ilość zużytych opakowań: dwa litrowe

Chcesz pochwalić sigomicamino za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna
  • Maska jest przede wszystkim:
    *tania (9zł na promocji i 12zł regularnie za litr produktu w Hebe!!)
    *wydajna
    *pięknie pachnie
    *uniwersalna (używam jej ja, moja siostra i mama i wszystkim nam podpasowała)
    Włosy pachną po niej bardzo długo wanilią, co mnie osobiście bardzo odpowiada. Pół gwiazdki odjęłam za to, że mogłaby bardziej odżywiać, ale za taką cenę i tak byłam baaaardzo pozytywnie zaskoczona jej jakością! Zawsze można dodać do niej trochę olejku, soku z aloesu, miodu, gliceryny, mąki ziemniaczanej, czy czego dusza zapragnie

Używam tego produktu od: 5 mięsięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 litrowe opakowanie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić kate7101 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeszcze do niej wrócę
  • +cena (12 zł/ 1000 ml w Hebe)
    +zapach (jest po prostu cudowny, ale na włosach nie utrzymuje się zbyt długo)
    +opakowanie (bez problemu można wydostać resztki i nic się nie marnuje)
    +wygładza i zmiękcza włosy, a po myciu nie muszę ich rozczesywać, wystarczy że przeczeszę je palcami
    +wydajność (starczyła mi na prawie rok czasu intensywnego używania, z małymi przerwami)

+/- dostępność (nie do dostania w zwykłych sklepach i większości drogerii, jedynie w internecie i hebe)
    +/- liczyłam na silniejsze działanie (przy moich zniszczonych i puszących się włosach sama odżywka jest niewystarczająca

p.s. nie zauważyłam silniejszego przetłuszczania, ale też nie nakładałam jej przy samej skórze głowy

Używam tego produktu od: prawie roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe ( 1000 ml)

Chcesz pochwalić lenny164 za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetna maska
  • Jedna z moich ulubionych. Moje włosy są przesuszone przez farbowanie ale ta maska świetnie je nawilża. Używam co kilka myć. Wcześniej używałam do każdego ale włosy robiły się ciężkie. Teraz jest super. Są fajnie nawilżone i łatwo się rozczesują. Trochę drażni mnie zapach ale tragedii nie ma.

Super stosunek ceny do jakości.

Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić badziabadzia za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepsza maska z jaką do tej pory miałam styczność
  • Najlepsza z masek do włosów, jaką miałam do tej pory przyjemność testować. Mam cienkie, ale dość gęste włosy, które lubią się puszyć i są zarazem lekko przyklapnięte u nasady. Duet odżywka przed myciem + Kallos Crema al Latte po myciu sprawdza się na nich idealnie : włosy są dociążone a puch jest bardzo ograniczony. Niezwykle podoba mi się zapach tej maski, chociaż to już kwestia gustu korzystającej.
    Jedyny, malutki minus to dość nieporęczne opakowanie, które zajmuje dość dużo miejsca. Podsumowując, polecam.

Używam tego produktu od: dłużej niż pół roku
    Ilość zużytych opakowań: zaczynam drugie, litrowe opakowanie

Chcesz pochwalić novemberry za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 4 raz(y)
  • Świetna!
  • Ogólnie stosuję mało maseczek, ale akurat ta jest jak najbardziej godna spróbowania. Nadaje się do włosów kręconych, nie obciąża, wręcz podkreśla fale, włosy są mięciutkie, ładnie się układają, cudownie błyszczą, nie puszą. Idealna na zimę, bo mocno nawilża. Teraz wiosną stosuję ją trochę rzadziej bo wystarczają oleje. Do tego nawet niedroga. Jedyny mały minusik za zapach - na początku mi się podobał, kojarzył się z waniliowym budyniem, ale ostatnio jakoś zaczął mnie irytować : Niemniej jednak - warto przetestować

Używam tego produktu od: Pół roku
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić Finn_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • warta swojej ceny
  • Maski używałam już kiedyś - moje włosy były wtedy bardzo zadbane, odżywione, nie przesuszały się (a nie wymagały za dużo). Jednak po jednym farbowaniu zaczęły się psuć, łamać, wypadać, były przesuszone. Załamana wszelkimi nieskutecznymi próbami ratunku kupiłam tę maskę w Hebe, po namowie pani sprzedawczyni - dobrała maskę do szamponu, który miałam w ręce.
    Okazało się,że włosy zdecydowanie się poprawiły. Są miękkie, łatwo je rozczesać. Niestety na suchość nie pomogło, ale myślę, że jak na tę cenę, ich stan ogólny uległ poprawie.

+niska cena
    +łatwo dostępna
    +baaaardzo wydajna
    +ładnie pachnie, choć zapach mógłby być mniej intensywny
    +włosy są miękkie i przyjemne w dotyku

-małe odżywienie i nawilżenie

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: zużyłam może 1/4 przy częstym i obfitym nakładaniu

Chcesz pochwalić yavvie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra.
  • Sprawdza się jako podstawowa odżywka do włosów. Spełnia podstawowe wymagania odżywek:
    - nawilża
    - zmiękkcza
    - ułatwia rozczesywanie
    - nie obciąża

Ale też nie zauważyłam jakiś specjalnych efektów pielęgnacyjnych po jej użyciu. Jest dobra, nic więcej

Ilość zużytych opakowań: jedno, litrowe.

Chcesz pochwalić annussiaa91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo lubię, ale czasem muszę odstawić
  • Polubiła tę odżywkę od pierwszego użycia, ale gdy długo nie było jej w mojej drogerii, musiałam zdradzić (z inną mleczną Kallosa, tę w mniejszym słoiczku, też polubiłam). Na szcęście wróciła na sklepową półkę, więc niedługo znów przyprowadzę ją do domu. Dla mnie obie (i ta, i ta z którą zdradziłam, są podobne - nie patrzyłam jedynie na skład).
    \nJest duża (1 litr), a cena malutka (ponad 10 zł jeśli dobrze pamiętam, może troszkę więcej), a przy tym mega wydajna - nie nakładam przecież odżywki garściami, tylko tyle, ile trzeba, więc lit wystarczy na bardzo długo.
    \nProdukt ma konystencję budyniu.
    \nUtrzymuje się na włosach, nie spływa, a przy zmywaniu łatwo schodzi. Pozostawia włosy miękkie, nawilżone i gładkie, łatwe do rozczesania. Jednocześnie nie obciąża ich i, co dla mnie ważne, nie powoduje szybszego przetłuszczania. Zaznaczę jednak, że nie używam odżywki po każdym myciu bo wtedy obiąża włosy.
    \nŁatwo zużyć kosmetyk do końca, gdyż otwór w słoju jest wystarczający, by zmieścić w nim dłoń i sięgnąć dna.
    \nI kwestia zapachu - jest dość intensywny, słodki, przypomina budyń śmietankowy. Utrzymuje się na włosach, czuję go nawet przy kolejnym myciu włosów. Bardzo lubię ten zapach, ale jednocześnie drażni mnie po pewnym czasie. Wtedy odstawiam odżywkę na jakiś czas i znów wracam.
    \n

Chcesz pochwalić kasia489 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zakochałam się
  • Na prawdę polecam! Już po pierwszym użyciu widać było rewelacyjny efekt <3 Na stałe zagości w mojej łazience.

Odżywka jest poza tym strasznie tania- 12 zł za 1 litr? Czego chcieć więcej?

Jedynym minusem jest fakt, że włosy rzeczywiście szybciej się przetłuszczają, jednak można tego się spodziewać po produktach nabłyszczających włosy.

Chcesz pochwalić Dagmara2442 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacyjny efekt !
  • Moje włosy są raczej niesforne, mają tendencję do kołtunienia, puszenia, po wyschnięciu zwykle odstają na wszystkie strony, wyglądają na sztywne, a dodatkowo na zewnątrz, rozpuszczone, są bardzo ciężkie do okiełznania. Skalp przetłuszczający się, końce raczej z tendencją do przesuszu. Tymczasem po zastosowaniu tej oto maski, którą zwykle trzymam mniej więcej godzinę pod czepkiem i ręcznikiem, po czym spłukuję, włosy są niesamowite! Trzymają się siebie, wyglądają na dużo zdrowsze, są gładsze, bardziej lśniące i zdecydowanie milsze w dotyku Już podczas nakładania na włosy, czuć jak zmieniają się pod jej wpływem. Po prostu uwielbiam je po tej masce.
    Przy okazji muszę przyznać, że po latach stosowania różnych kosmetyków do włosów, nie wierzyłam, że coś jest w stanie chociaż odrobinę im pomóc.

+ świetny efekt na włosach
    + cena
    + wydajność
    + przyjemny zapach

- raczej brak
    chociaż jak mam się czepiać, to kiedyś próbowałam przenieść tę maskę za nakrętkę na wannę i skończyło się to wielkim BUM w łazience i utratą części kosmetyku :P Także nie polecam tego sposobu przenoszenia.

Chcesz pochwalić cire za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dość dobra
  • Moje włosy nie należą do zbyt problematycznych. Jednak lubię je "dopieszczać". Kallos, Serical Crema al Latte dobrze je nawilża (szczególnie po farbowaniu) i odżywia. Włosy stają się miękkie i gładkie. Sama maseczka jest dość rzadka, ale nie spływa z włosów. Bardo podoba mi się także jej zapach.

Ilość zużytych opakowań: używam pierwsze

Chcesz pochwalić martus283328 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam ! Jedna z lepszych
  • Dla mnie rewalacja Uwielbiam blask, który nadaje moim włosom ta maska, ich miękkość i zapach ciasteczek Jedna z niewielu masek która nie obciąża mi włosów i nie sprawia ,że rano są przyklapnięte
    Plusy:
    -Piękny, zdrowy blask włosów(!!)
    -Cudowny zapach
    -Miękkość włosów
    -Cena
    -Nie spływa z włosów
    -Nie tworzy efektu przyklapnięcia

Minusy:
    - Wydaje mi się ,że przy dłuższym używaniu efekt przestaje być tak spektakularny. Włosy dalej ładnie błyszczą , ale nie tak jak na początku stosowania. Być może za bardzo 'przyzwyczaiły' się do tej maski.
    - Włosy odrobinę szybciej się przetłuszczają niż bez zastosowania maski, ale po innych maskach przetłuszczały mi się dużo bardziej.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 bardzo duże opakowanie

Chcesz pochwalić Lena_cru za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Jestem z niej bardzo zadowolona ( chociaż ciągle szukam jeszcze swojego ideału)

+ na pewno cena
    +zapach
    +włosy są miękkie, ładnie się układają, zdrowo wyglądają
    (niestety efekt nie utrzymuje się długo)

Ilość zużytych opakowań: 1 op

Chcesz pochwalić Ania_101 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może być choć szału nie robi.
  • Jestem w połowie pierwszego opakowania. Jak dla mnie zbyt dużo z włosami dobrego nie robi ale i złego też nie.
    Używam jej do zmywania olei sprawdza się przy tym idealnie. Oraz nakładam pod czepek pół godziny przed myciem włosów po czym zmywam.

Plusy:
    *zapach bardzo miły choć może zemdlić
    *cena
    *dostepność
    *opakowanie jak za tą cenę bardzo wydajne.

Minus to tylko to że mogła by mieć lepszy skład.

Ilość zużytych opakowań: 1 nie całe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić czarnulka1709 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Raz na jakiś czas nie zaszkodzi
  • Kupiłam tę maskę na samym początku mojego włosomaniactwa, zachęcona oczywiście pozytywnymi recenzjami na wizażu. Potem dopiero doczytałam, że wysokoporowatkom zazwyczaj ona nie służy, ale jakoś za bardzo się nie przejęłam. Używam jej sporadycznie i w takiej formie moim włosom bardzo się spodobała - kudły są zazwyczaj ładne, błyszczące i sypkie. Nie wiem natomiast, czy zdecydowałabym się na ponowny zakup z jednego prostego powodu. Zapach! Nawet dla mnie, osoby, która za młodu uwielbiała kosmetyki zajeżdżające wanilią, to za dużo. Momentalnie przyprawia o ból głowy.

Ilość zużytych opakowań: 1 (małe)

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić pociechota za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zależy do jakich włosów
  • Jakoś w wakacje koleżanka poleciła mi tą maskę. Miałam wtedy swoje naturalne włosy tj. ciemny blond. Maska była idealna - włosy lśniły, były delikatne i zdrowe, nie łamały się. Oczywiście cena również jak najbardziej na plus. Po prostu bajka! Polubiłam ten budyniowy zapach. Stosowałam ją 1-2 razy w tygodniu, trzymałam tak mniej więcej 20-40 min. Efekty były świetne.
    Jednak ostatnio przefarbowałam się na blond. Stosuję ją też raz na tydzień, na przemian z odżywką i zauważyłam,że włosy stały się puszyste i szybko się przetłuszczają. Fakt, końcówki jakby odżyły ale za to przeszkadza mi ta ich puszystość. Chyba tyle. Jakość zależy od włosów - przynajmniej tak było w moim przypadku,może na ciemniejsze lepiej przyjmuje...Mimo wszystko polecam,ponieważ wcześniej była świetna.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe 1000ml

Chcesz pochwalić iwonawokal za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajna, ale z umiarem
  • Kupiłam odżywkę w hurtowni fryzjerskiej, później dowiedziałam się, że jest dostępna również w HEBE w takiej samej cenie. Długi czas nie wiedziałam że to Kallos

Ratowałam tą odżywką moje włosy po nieudanej dekoloryzacji która nieźle dała mi popalić. Włosy były suche, szorstkie i napuszone. Czy pomogła? Sądzę, że tak lecz nie jestem do końca przekonana. Dla w miarę dobrych efektów maskę trzeba potrzymać ok.40-60 min. pod czepkiem owiniętym ręcznikiem, bynajmniej w moim przypadku.

Plusy:
    -włosy są bardziej miękkie
    -łatwiej się rozczesują
    -miły zapach, nieco duszący. Trochę jak wanilia i mleko. Zapach utrzymuje się zadziwiająco długo bo nawet do końca dnia!
    -wygodne opakowanie, da się odkręcić nawet mokrą ręką
    -mega duża! Nie wiem kiedy uda mi się ją skończyć.
    -dobra na bazę mieszanek lub do laminowania

Minusy:
    -wcale nie zregenerowała mi jakoś specjalnie włosów i nie poprawiła ich kondycji
    -mam wrażenie że są mniej błyszczące gdy stosuję ją solo
    -łatwo nią przeproteinować włosy

Używam tego produktu od: 3 miesiące, jedno opakowanie w trakcie
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie w trakcie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Anasssstazja za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo fajna
  • Odżywkę kupiłam pół roku temu, a skończyłam dopiero niedawno.

+ piękny zapach
    + włosy są miękkie
    + łatwe w rozczesywaniu
    + odżywka jest tania i bardzo wydajna (starczyła mi na pół roku a używałam praktycznie codziennie. w dodatku mam długie włosy)
    + można stosować jako odżywkę i/lub jako maskę
    + wygodne opakowanie. Produkt łatwo się nabiera i można wybrać do końca

- zapach czuć tylko po nałożeniu i na mokrych włosach. Po wysuszeniu wgl go nie czuć
    - konsystencja trochę za rzadka

Ogólnie bardzo polecam. Po niej włosy są o wiele lepsze nie tylko w dotyku, ale i wyglądają dużo lepiej
    Używam tego produktu od: pół rokuIlość zużytych opakowań: 1 opakowanie litrowe (całe)

Chcesz pochwalić stars3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Piękny zapach
  • Nie będę się rozpisywać, wymienię tylko plusy i minusy tej fajnej odżywki:

+ cena (1 l za około 12 zł)
    + dostępność w Hebe
    + piękny zapach
    + wygładza włosy
    + powoduje że włosy są miękkie
    +zapach utrzymuje się na włosach

- mogłaby trochę bardziej ułatwiać rozczesywanie

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Chcesz pochwalić aceaga za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ekstra, fantastyczna
  • wspaniałe dzialanie, idealna konsystencja i cudowny zapach czego chciec wiecej ?? idealna dla wloso puszacych sie do wygladzenia, ponadto nawilzenie tez super, jednakze nie polecam stosowac jej co kazde mysie wlosow tylko 1-2 razy na tydzien Polecam!

Ilość zużytych opakowań: 3-4

Chcesz pochwalić czaryMary5620 za czytelną i pomocną recenzję?
  • SUPER, ŚWIETNA, FANTASTYCZNA!
  • Jako jedna z nielicznych naprawdę godna polecenia!
    \n+:
    \nSuper nawilża
    \nzmiękcza
    \nulestycznia
    \nułatwia rozczesywanie
    \nświetny zapach, który ja akurat lubię
    \n
    \nJest po prostu rewelacyjny. Szczerze polecam.
    \nOdradzam tylko stosowanie przy nasadzie (w sumie żadnych masek/odżywek się tam nie stosuje, chyba że jest ku temu wskazanie), bo włoski będą przyklapnięte

Ogólnie szczerze polecam. Za tą cenę taki efekt? Dziewczyny!

Chcesz pochwalić mirczi za czytelną i pomocną recenzję?