Kallos, Serical, Crema al Latte (Mleczna odżywka kremowa do włosów)

Powiększ Kallos, Serical, Crema al Latte (Mleczna odżywka kremowa do włosów)

Zgłaszająca osoba: tripka

Dzięki proteinom pozyskanym z mleka krem wspaniale nadaje się do każdego rodzaju włosów, pozostawiając je delikatne i odżywione. Doskonały do zregenerowania włosów osłabionych przez rozjaśnianie, farbowanie oraz trwałą ondulację.
Występuje w 3 pojemnościach: 275ml, 800ml i 1000ml.

Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Methosulfate, Parfum, Phenoxyethanol, Methyldibromo Glutaronitrile, Hydroxypropyltrimonium Hydrolized Casein, Citric Acid, Hydrolized Milk Protein, Methylchloroisothiazolinone, Sodium Cocoyl Glutamate, Methylisothiazolinone.

Cena: ok. 24zł / 1000ml; 10zł / 275ml

• gdyby nie ten zapach...
  • No właśnie. Produkt nie zrobił nic niesamowitego z moimi włosami, ale też nie zaszkodził, więc za taką cenę mogę przeboleć.
    Najgorszy dla mnie jest właśnie smrodek, niby mleczno waniliowy, ale mdły, słodki do zwymiotowania. Używam tej maski najchętniej jak mam katar.
    Stosuje do mycia włosów, dobrze oczyszcza włosy, niestety szybciej robią się przyklapnięte.
    Skład niestety nie jest imponujący... kiepawo z nim.
    To co mnie również denerwuje w tym produkcie oprócz zapaszku to wieczko, które wcale nie trzeba odkęcić, żeby maske otworzyć... Radze nie podnosić litrowego opakowania tej maski trzymając za niby zakręcone wieczko, bo może się okazać że pół łazienki będzie... latte

Chcesz pochwalić Rewella za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie ok
  • Ja bardzo polubiłam tę odżywkę gdyż bardzo ułatwia mi rozczesywani włosów i daje piękny zapach (oczywiście zapach jest kwestią gustu). Ja osobiście uwielbiam takie budyniowe słodkie zapachy, mogę się nimi rozkoszować codziennie i nigdy nie mam dość.
    Zalety:
    - cena (jak za taką ilość nie duża, ja kupiłam taniej niż za 24 zł)
    - zapach (dla mnie świetny, słodki budyniowy aż chce się zjeść)
    - pomaga w rozczesaniu włosów
    - pozostawia zapach na włosach (delikatny)
    - wydajny
    - dobra konsystencja nie spływa przy nakładaniu
    - moje włosy lubią tę odżywkę
    Wady:
    - dostępność
    - nie jest jakaś wspaniała co nawilża bardzo włosy, mogło by być troszkę lepiej z tym
    - opakowanie średnio się prezentuje

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 1000ml

Chcesz pochwalić monisskaaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nijaka...
  • Zacznę od tego- to nie jest Kallos, tylko Serical. Tak gwoli przypomnienia, bo widzę duże problemy z rozróżnieniem...

ZAPACH- na minus.
    pachnie ładnie, jak cukierki mleczne z dzieciństwa. Ale za słodko, za mdło, w dodatku zapach utrzymuje się na włosach- inne odżywki za to bym ceniła, ale nie w przypadku tego zapachu.

KONSYSTENCJA- na plus.
    Odżywka ma fajną postać, niczym rzadszy budyń, cudnie się rozprowadza. Uwielbiam moment, gdy jest nałożona, a ja masuje włosy na długości- nagle zamienia się jakby w piankę? wypełniacz? i sprawia, że włosów jest 3 razy więcej i są jak piankowa gąbeczka.

DZIAŁANIE- na minus.
    Bo maska/ odżywka nie działa za dobrze. Nie szkodzi szczególnie, ale tez nie pomaga.
    -ułatwia rozczesywanie włosów naprawdę nieznacznie, Nivea Diamond Gloss robi to dużo lepiej.
    -nie wygładza jakoś spektakularnie.
    -nie odżywia, a to moim włosom by się przydało.
    -obciąża stosowana co drugi dzień, póki co- używam co drugie mycie, czyli co 4 dni i jest w porządku.

Nie sprawdziła się, ale jej używam- szkoda wyrzucić, choć to niby tylko 10 zł, to aż tak tragiczna nie jest. Wypróbuję ją jako bazę innych maseczek, dodawałam też do niej skrobi ziemniaczanej- już jest lepiej. Lubię też ten efekt 'pianki' przy aplikacji i jej miłą konsystencję.
    Zużyję ją, choć potrwa to zapewne długo...

Używam tego produktu od: około miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1/4 pierwszego

Chcesz pochwalić cynthiane za czytelną i pomocną recenzję?
  • To jest mój nr 1
  • Bardzo dobra maska do włosów. Doskonale regeneruje, nawet bardzo zniszczone włosy. Z każdym użyciem widać, coraz lepsze efekty. Spektakularne rezultaty. Świetnie odżywia i dostarcza niezbędnych składników. Maska ma bardzo ładny zapach, który utrzymuje się na włosach nawet po wysuszeniu. Produkt warty uwagi!

Chcesz pochwalić annaaa91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pozytywna
  • Maski używam od około 3 tygodni i bardzo ją polubiłam. Nie wiem na chwilę obecną czy kupię ją ponownie, bo chętnie wypróbowałabym też keratywnową
    Super cena, super zapach i wydajność.
    Odpowiednia do włosów puszących się.
    Raczej nie będą z niej zadowolone dziewczyny z krótkimi lub cienkimi włosami, bo może powodować, że będą przyklapnięte. Warto wypróbować (zwłaszcza dziewczyny długo-grubowłose i te mające problem z puszeniem się).

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić lolka80 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubimy się.
  • + Wieeeelki i wydajny słój, który zuyłam w ciągu... 10 miesięcy!!! Przy stosowaniiu co 2 dzień!
    + Przepiękny zapach budyniu waniliowego.
    + Z łatwością umożliwia rozczesanie włosów.
    + Sprawia, że są miękkie i lśniące.

- Nie poprawiła kondycji moich włosów. Jak są sianowate, czyli suche i puszące się - tanie też pozostały pomimo długiegom, 10-miesięcznego, regularnego stosowania tej maski.

Używanie jej było dla mnie przyjemnością, ale ten litrowy słój już mnie po prostu znudził. Muszę za nią na nowo zatęsknić.

Używam tego produktu od: październik 2013

Chcesz pochwalić studentkaAM za czytelną i pomocną recenzję?
  • Za taką cenę to cudo!
  • Plusy:
    +zapach słodki, śliczny, lubię
    +wielka butla, cena niska
    +włosy po niej miękkie, fajne w dotyku, błyszczące, ale nie jest to jakiś spektakularny efekt, można jednak dodać do niej np. jakiegoś oleju
    +fajna, gęsta konsystencja
    +wydaje mi się, że włosy od jakiegoś czasu wymagają rzadszego podcinania

Minusy:
    -dostępność
    -opakowanie nie zakręca się, wieczko jest nakładane i może się otworzyć

Minusy są mało znaczące i maska będzie moim ulubieńcem

Za taką cenę jednak polecam jak najbardziej! Chętnie wrócę do niej jeśli kiedyś się skończy :P
    Chciałabym jednak wypróbować jeszcze inne maski Kallosa..Używam tego produktu od: kilka miesięcyIlość zużytych opakowań: opakowanie 1000ml w trakcie użycia

Chcesz pochwalić lolkafasolka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna, moja ulubiona.
  • Pierwszy raz maskę tą dostałam w prezencie.
    Od tamtej pory się w Niej zakochałam. Jak dla mnie maska idealna!

Plusy:
    +widocznie odżywia włosy i wygładza ich strukturę
    +stają się one bardziej miękkie i podatne na układanie
    +nadaje włosom farbowanym fantastyczny połysk
    +nawilża bardzo ładnie
    +jak dla mnie ślicznie pachnie
    +lekka konsystencja, nie obciąża włosów. Stają się one bardziej puszyste
    +do tego wszystkiego bardzo wydajna
    +niska cena

Minusy:
    -brak

Jak na maskę w tak niskiej cenie w stosunku do pojemności to sprawdza się idealnie. Jest lepsza od nie jednej droższej, profesjonalnej maski do włosów.
    Uwielbiam w Niej wszystko. Oceniam ją na max. Spełnia wszystkie moje kryteria. Polecam!

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 3 x 1000ml

Chcesz pochwalić bajaderka00 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Doskonała maska!
  • Ta maska zdziałała więcej dobrego dla moich włosów niż jakikolwiek inny kosmetyk. Wspaniale pachnie, bardzo łatwo się nakłada i działa niemal błyskawicznie. Już po pierwszym użyciu zauważyłam efekty. Włosy bardzo łatwo się rozczesują, są miękkie, puszyste, przyjemnie pachną i wyglądają po prostu na zdrowe. Również cena jest dużym pozytywem: 12 zł za tak duże opakowanie to naprawdę niewiele. Mam włosy długie do pasa i maska wystarcza mi spokojnie na kilka miesięcy, więc posiadaczki krótszych włosów tym bardziej powinny być usatysfakcjonowane jej wydajnością. Obecnie testuję inne maski Kallosa, jednak jeszcze żadna nie okazała się lepsza od tej. Jedynym minusem jest jej dość słaba dostępność - jedyną znaną mi drogerią, w której można ją kupić, jest Hebe. Widuję ją czasem na stoiskach z produktami fryzjerskimi w centrach handlowych, jednak jej cena jest tam dużo wyższa.

Plusy:
    + działanie (włosy są odżywione, puszyste, zdrowe)
    + duże, ekonomiczne opakowanie
    + wydajność
    + cena
    + piękny zapach

Minusy:
    - dostępność (tylko w Hebe, ew. na Allegro)

Chcesz pochwalić ApocaLips za czytelną i pomocną recenzję?
  • No chyba jakoś nie.
  • Najlepszym hashtagiem dla tej maski jest #samaniewiem. Ma plusy, ma minusy, spodziewałam się pewnie większego "efektu wow" naczytawszy się zachwytów nad tym produktem.

Na plus:

- jest jej strasznie dużo, słój kolos, za dość sympatyczną cenę, jest przy tym wydajna, bo mam włosy długie (do łopatek, może już trochę za) i ona jest, jest, i nie chce się skończyć

Na minus:

- wiem, że jest masa fanek zapachu tej maski, ale mnie on dusi. DUSI mnie. Jest tak potwornie słodki, to jest może przyjemne na początku, że ojej, jak budyń, ale ten zapach utrzymuje się na włosach w nieskończoność, przy każdym myciu włosów powraca i naprawdę po jakimś czasie można zwariować, bo jest po prostu za słodki, a jest trwały jak szatan

- nie widzę żadnych spektakularnych efektów. Mam włosy trochę zniszczone (pozbywam się pozostałości po ombre robionym ponad rok temu, nieco mi zmasakrowało końcówki i sukcesywnie ścinam, już się prawie pozbyłam), końce są bardzo suche - po tej magicznej masce są suche nadal, zero różnicy, zero poprawy. I nie mówię tu o jednym użyciu, tylko na przykład o trzech pod rząd, raz na tydzień. Nie zrobiła absolutnie nic (poza tym, że jestem spowita w budyń)

- po innych odżywkach, takich spłukiwanych, włosy mi się łatwiej rozczesują i mniej plączą - po tej masce nie

- nie odnotowano jakiegoś większego połysku, miękkości, nic się nie stało, Polaku, nic się nie stało, nic się nie staaaaaało

No i tyle właściwie. Czekam na te wspaniałe efekty i czekam, poczekam może jeszcze trochę, a kiedy zawartość słoja się skończy, a ja się nie doczekam - bez żalu wyrzucę słój do recyklingu i następnego nie kupię. Szału nie ma, ale że krzywdy też nie robi, to niech ma te trzy gwiazdki. Za wydajność.

Używam tego produktu od: roku, nieregularnie
    Ilość zużytych opakowań: w 2/3 pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić minnehaha za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij