Pettenon Cosmetici, Serical, Crema al Latte (Mleczna odżywka kremowa do włosów)

Powiększ Pettenon Cosmetici, Serical, Crema al Latte (Mleczna odżywka kremowa do włosów)

Zgłaszająca osoba: tripka

Dzięki proteinom pozyskanym z mleka krem wspaniale nadaje się do każdego rodzaju włosów, pozostawiając je delikatne i odżywione. Doskonały do zregenerowania włosów osłabionych przez rozjaśnianie, farbowanie oraz trwałą ondulację.
Występuje w 3 pojemnościach: 275ml, 800ml i 1000ml.

Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Methosulfate, Parfum, Phenoxyethanol, Methyldibromo Glutaronitrile, Hydroxypropyltrimonium Hydrolized Casein, Citric Acid, Hydrolized Milk Protein, Methylchloroisothiazolinone, Sodium Cocoyl Glutamate, Methylisothiazolinone.

Cena: ok. 24zł / 1000ml; 10zł / 275ml

• Świetna !
  • Najlepsza maksa do włosów jaką miałam ! Wygładza włosy i ma przepiękny zapach pozostawiam maske na włosach na około 40 minut , zawiłam recznikiem i podsuszam troche suszarką dla lepszego efektu. Maska starcza mi na około 7 miesięcy ! używam raz na tydzień. Naprawde polecam, i bardzo fajna cena

Chcesz pochwalić anecia12122 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudowny!
  • Prawdę mówiąc podeszłam sceptycznie do tej maski, w kosmetyki cuda raczej nie wierzę i tu bum! Po pierwszym użyciu już włosy odzyskały blask, końcówki zaczęły wyglądać lepiej, a z sianko po trwałej zrobiło się zdecydowanie mniejsze. Aktualnie używam tej maski naprzemiennie z Crema alla Cheratina Serical, wiadomo, nie przyzwyczajam włosów do żadnej z nich.
    Zdecydowanie polecam ten produkt!

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowanie 1 litrowe

Chcesz pochwalić Arlette92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Prawie bez wad, ale jednak...
  • Bardzo dobra maska, wbrew zaleceniom, radzę jednak przetrzymać około pół godziny, a nie 10-15 minut, jak zaleca producent. Nawilża włosy doskonale, skład także bardzo dobry. Cena w porównaniu do wydajności i działania jest niesamowita! Jednak...maskę bardzo ciężko było mi zmyć z wlosow, męczyłam się długo aż nie czułam jej nadal na włosach, kolejnym minusem jest wrażenie zbytniego obciążenia włosów. Jednak te wady idą w zapomnienie, gdy przejeżdżam dłonią po włosach i są niesamowicie gładkie.

Chcesz pochwalić bettydelvintage za czytelną i pomocną recenzję?
  • !NAJLEPSZA!
  • Najlepsza maska do włosów zniszczonych, suchych.
    Lista plusów bardzo długa:
    + wydajność, niewielka ilość pozwala pokryć całe włosy (długie)
    + zapach, utrzymuje się bardzo długo na włosach
    + świetnie nawilża włosy, wygładza
    + cena 10-15 zł!!! za 1 litr - ROBI WRAŻENIE
    + nadaje się jako maska do włosów gdzie trzymanie jej pół godziny sprawia że włosy są jak nowe, ale także jako odżywki - trzymanie jej na włosach 2 minuty również daje super efekty, lepsze niż po odżywce
    + nie ma problemu z rozczesywaniem włosów, po nałożeniu na mokre rozczesują się bez problemu nawet palcami
    + w połączeniu z olejami stanowi świetną bazę do olejowania włosów
    + dostępność
    +ma lepsze działanie niż drogie profesjonalne maski
    + konsystencja
    + opakowanie

Minusów BRAK!
    Z czystym sumieniem mogę powiedzieć że to mój numer jeden wśród kosmetyków do pielęgnacji włosów! Oby więcej takich produktów w takiej cenie!

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: bardzo dużo

Chcesz pochwalić gabcia26 za czytelną i pomocną recenzję?
  • może być
  • Kupilam na allegro za kilka zlotych, oczywiscie pod wplywem licznych pozytywnych opinii na Wizazu. Niestety na moich wlosach nie zdzialal większych cudow. Na plus to, ze bardzo ladnie pachnie, a zapach utrzymuje sie bardzo dlugo. Kolejny plus jest taki, ze wlosy latwosie rozczesuja. Ale wiecejplusow raczej nie zauwazylam. Szkoda mi bylo wyrzucić litr produktu, wiec dodawalam po łyżce do domowych masek

Używam tego produktu od: prawie rok
    Ilość zużytych opakowań: jedno litrowe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić pannajoanna71 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Godna polecenia
  • Bardzo dobry produkt w bardzo dobrej cenie.
    Zalety:
    -zapach utrzymujący się nawet 3 dni (!)
    -konsystencja
    -łatwo się rozprowadza
    -włosy się lepiej rozczesują i ogólnie "lepiej wyglądają"
    Wady
    -przez obecność protein nie można stosować po każdym myciu, bo włosy się puszą (ja myję włosy codziennie, a tą odżywkę stosuję co 3-4 mycie i zostawiam na włosach ok. 10-15 min)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie używania

Chcesz pochwalić Kasiuliq za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry produkt w rozsądnej cenie
  • Zaczne od tego iż cena jest na każdą kieszeń- cena za taką ilość produktu- bo przecież 1000ml to naprawdę wspaniała cena- bo idąc do sklepu i kupując np odżywki Dove, Garnier itp płacimy od 9 do 15 zł za odżywkę o pojemności 250- 300 ml. W dodatku zastanawiamy się, która będzie odpowiednia do naszych włosow. Ta odżywka jest natomiast uniwersalna- każdemu poprawi kondycję włosów- jeżeli włosy mają skłonnosc do przetluszczania a końcówki są suche to wystarczy nałożyć ją na końcówki bo może spowodować szybsze przetłuszczanie i lekko obciążyć. Odżywka nadaje połysk, wygladza, nawilża, ułatwia rozczesywanie- no spełnia wszystko to czego oczekujemy od odżywek do włosow - jest wspaniała. Zawsze mam ją w domu- no i kwestia zapachu, która jest sporem - dla mnie zapach jest wspaniały a np moja Babcia twierdzi że jest mdły i duszący- nie wiem może to zależy od indywidualnego upodobania zapachowego. Podsumowując- godny polecenia produkt w śmiesznie niskiej cenie.

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić kartonowa91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Swietna odzywka
  • Mam dlugie, geste wlosy ktore latwo sie placza. Uzywalam tej maseczki zanim mialam rozjasnione wlosy. Bardzo chetnie do niej wroce.

+Piekny zapach, czasami otwieralam sloik tylko aby powachac
    +Wlosy sa sliskie i blyszczace, latwe do rozczesania
    +Sprawdza sie nalozona nawet na 1 minute
    +Bardzo tania
    +Dobra konsystencja, nie splywa
    +Czy pisalam juz jak swietnie pachnie? :P

-Trudno dostepna we Francji, o ile w ogole

Używam tego produktu od: kilkanascie miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: Dwa sloiki

Chcesz pochwalić Roxymena za czytelną i pomocną recenzję?
  • godna polecenia
  • Bardzo dobra jako produkt codziennego użytku, włosy pozostają miękkie, błyszczące, łatwe do rozczesania. Co ważne maska nie pozostawia ich obciążonych ani nie powoduje szybszego przetłuszczania się.

+wydajność
    +zapach, dla niektórych po dłuższym czasie staje się męczący, jak dla mnie idealny
    + nie pozostawia włosów obciążonych, szybciej przetłuszczających się
    +cena, tylko 10zł za 1000ml!

-konsystencja, jak dla mnie zbyt rzadka, spływa z włosów
    -nie pozostawia na włosach żadnego efektu 'wow' po prostu dobry produkt do codziennej pielęgnacji włosów
    -włosy szybko się do niej przyzwyczajają wiec najlepiej stosować naprzemiennie z innymi produktami

Biorąc pod uwagę cenę i efekty będę wracać do niej jeszcze długo, mimo, że na dłuższą metę spotykałam się już z lepszymi produktami.

Używam tego produktu od: rok/dwa
    Ilość zużytych opakowań: 3-4

Chcesz pochwalić chinminge za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tak ale w połączeniu
  • Tej maski używam tylko i wyłącznie w połączeniu z olejem z pestek winogron. Sama ona na moich włosach cudów nie zdziałała. Prawdopodobnie u mniej wymagających włosów będzie strzałem w dziesiątkę. Dużo moich koleżanek bardzo sobie tę maskę chwaliło. Moje dość zniszczone rozjaśnianiem blond włoski, wolą osobiście Kanechom Argan z masek litrowych : )

plusy:
    + cena 11 zł na allegro
    + skład (dodałam zdjęcie ze składem)
    + konsystencja bardzo fajna, nie jest zbyt lejąca sie i łatwo rozprowadza się na włosach.
    + nowe opakowanie bardzo wygodne
    + piękny zapach
    + w połączeniu z olejkiem daje fajne efekty nawilżenia i wygładzenia
    + wydajna baaardzo

minusy:
    - u mnie sprawdza się tylko w połączeniu z innym kosmetykiem na bazie olejków, bądź z samym olejem

Jak najlepiej używać, oraz dla kogo i po co:

1. Osobiście dodaje do niej trochę oleju z pestek winogron. Można także użyć innego olejku, które ma właściwości nawilżające np. Arganowy czy ze słodkich migdałów.

2. Po umyciu szamponem włosów nałóż maskę od linii ucha, aby zapobiec przyklapnięciu włosów.

3. Najlepsze efekty będą jak zostawisz włosy owinięte w foliowy worek i ręcznik na 20 min, w tym czasie wszystko co dobre wniknie we włosy i naprawdę je odżywi

4. Moje włosy są po inwazyjnym zabiegu rozjaśniania z poziomu 7 na 10, ta maska niestety nie daje sobie z nimi rady

5. Myślę, że dla osób o zdrowszych włosach będzie to strzał w dziesiątkę. Nie przeciąży włosów a ładnie je odżywi i nabłyszczy

6. Stosować 4 razy w tygodniu.

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Ohmycarolin za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij