Pettenon Cosmetici, Serical, Crema al Latte (Mleczna maska do włosów)

Powiększ Pettenon Cosmetici, Serical, Crema al Latte (Mleczna maska do włosów)

Zgłaszająca osoba: tripka

Dzięki proteinom pozyskanym z mleka krem wspaniale nadaje się do każdego rodzaju włosów, pozostawiając je delikatne i odżywione. Doskonały do zregenerowania włosów osłabionych przez rozjaśnianie, farbowanie oraz trwałą ondulację.
Występuje w 3 pojemnościach: 275ml, 800ml i 1000ml.

Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Methosulfate, Parfum, Phenoxyethanol, Methyldibromo Glutaronitrile, Hydroxypropyltrimonium Hydrolized Casein, Citric Acid, Hydrolized Milk Protein, Methylchloroisothiazolinone, Sodium Cocoyl Glutamate, Methylisothiazolinone.

Cena: ok. 24zł / 1000ml; 10zł / 275ml

• Nie jest zła
  • Nie wiem czy kupię ponownie, jedyne co mnie najbardziej przyciąga do tej odżywki to zapach. Kremowy, śmietankowy, jak lody.
    Maska działa przyzwoicie antystatycznie, ułatwia rozczesywanie, u mnie niestety obciąża i trochę przyspiesza przetłuszczanie. Skład też nie jest fascynujący, ostatnio zagłębiam się w świat ziół, wyciągów i olei więc maska mnie składem nie powala. Na pewno jest dobrą bazą do emulgowania olei, ale oceniam tutaj produkt gotowy jako maskę do włosów.
    Tak, to tania i dobra odżywka, ale na maskę za grubo powiedziane.

Ilość zużytych opakowań: 2 duże

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Lycosa za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • z dodatkiem oleju- tak!
  • Maska z serii Latte jest dla wysokoporowatych włosów za słaba, ale kiedy podrasuje się ją łyżką ulubionego oleju, znika problem spuszonych końcówek. Myślę, ze olej pomaga zatrzymać wilgoć we włosach bo są dłuzej nawilżone. Bez tego ulepszenia niestety maska jest za słaba

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić akaj za czytelną i pomocną recenzję?
  • doskonała maska proteinowa
  • Bardzo dobra maska proteinowa.

Stosuję raz na dwa tygodnie, mam włosy długie, stosunkowo delikatne. Końcówki z tendencją do przesuszania.

Po odżywce włosy są miękkie, ślicznie się układają, nie puszą. Przy zbyt częstym stosowaniu (bez humektantów i emolientów) trochę przesuszała końcówki.

Jak dla mnie obłędny zapach.

Bardzo wydajna - ogromne opakowanie.

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: 1 szt

Chcesz pochwalić yammayca za czytelną i pomocną recenzję?
  • jak dla mnie: najlepsza.
  • Mam wlosy bardzo dlugie i suche sklonne do rozdwajajacych sie koncowek i puszenia.
    Maske kupilam skuszona ceną i zapachem.
    Okazala sie hitem!
    Wlosy staja sie gladkie i pachnace, latwo sie rozczesuje, wlosy nie pusza sie po suszeniu i ogolnie sa w lepszej kondycji.

Za litr maski zaplacilam 14zlotych!

POLECAM.

Używam tego produktu od: 2lata

Chcesz pochwalić katypyyk za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bez szału
  • Męczyłam ta maskę bardoz długo. Owszem ładnie pachnie, jednak zapach nie utrzymywał się zbyt długo. Niska cena jak za taką pojemność jednak zupełnie nic nie robi z moimi włosami więc szkoda nawet i takich pieniędzy. Zdecydowanie będę dalej wierna biovaxowi.

Plusy:
    -niska cena w stosunku do pojemności
    -ładny zapach (pomimo, że nie utrzymuje się zbyt długo)

Minusy:
    -zapach krótko utrzymuje się na włosach
    -zupełnie nic nie robi z moimi włosami.

Używam tego produktu od: ponad 2 miesięcy

Chcesz pochwalić 354 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic oprócz miękkości?
  • Plusy:
    1. Nie obciąża. Mam gęste, grube, blond loki. Włosy wysokoporowate. Nakładam od skóry głowy i nie widzę żadnej zmiany, jeśli chodzi o przetłuszczanie się włosów - nadal myję je co 2-3 dni.
    Plusy/minusy:
    1. Mocny, wręcz duszący zapach. Albo się go kocha, albo nienawidzi. Na początku bardzo mi się podobał, teraz, po dłuższym stosowaniu, mam go dość (na włosach nie czuć go tak mocno, pozostawia ładny, słodki zapach).
    2. Włosy bardziej miękkie w dotyku, wydają się być nawilżone - no właśnie, wydają się. Są takie TYLKO po użyciu maski.
    Misusy:
    1. Nudna. Litr, jak dla mnie, to trochę za dużo. Znudziła mi się. Chciałabym wypróbować innej maski z Kallosa, ale dalej mam ponad połowę tej...

Używam tego produktu od: Od prawie roku
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie

Chcesz pochwalić emilauxxx za czytelną i pomocną recenzję?
  • Warto spróbować
  • Maska zbiera naprawdę dużo pozytywnych opinii mimo delikatnie mówiąc średniego składu moja opinia też jest pozytywna . Dlaczego ?
    Maska świetnie ujarzmia włosy, są pełne objętości, śliskie w dotyku ,nie są przesuszone na końcach (co niektóre maski robią) ,cena jest śmiesznie niska w stosunku do pojemności kosmetyku , zapach na początku był cudowny teraz mnie trochę drażni , świetnie spisuje się także do mycia włosów podsumowując jest to dobra maska , którą warto przetestować , ale wydaje mi się na dłuższą metę trochę męcząca zapewne przez swą ogromną pojemność i działanie od mycia do mycia , a także , że nie można stosować jej zbyt często bo włosy się do niej przyzwyczajają

Ilość zużytych opakowań: 1/3 litrowego słoika

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Blablak29 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Genialna!
  • Produkt wart polecenia!
    Stosuję ją jako maskę, odżywkę a także bazę do domowych maseczek i w każdej roli spisuje się świetnie!
    - pięknie pachnie (mimo trzech zużytych opakowań zapach mnie nie męczy, zapach zostaje na włosach)
    - konsystencja (nie spływa z włosów)
    - wydajność
    - cena
    -działanie!
    Włosy po niej są jedwabiście gładkie, miękkie, nie puszą się i nie elektryzują, a jestem posiadaczką wysokoporowatych fal.
    Polecam!

Ilość zużytych opakowań: Trzy

Chcesz pochwalić Miscervate za czytelną i pomocną recenzję?
  • kocham kallosy
  • Plusy:

+nawilża

+nie obciąża

+ułatwia rozczesywanie

+włosy się nie puszą

+niska cena

+fajnie się rozprowadza

+wydajna

+zapach

+mięciutkie włosy już przy spłukiwaniu

polecam

Używam tego produktu od: dawna
    Ilość zużytych opakowań: dużo dużo

Chcesz pochwalić XXLolaaaXX za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rozczarowanie
  • Zachęcona wysokimi ocenami na wizażu oraz ceną, zdecydowałam się na zakup ten maski. Niestety, okazała się nieodpowiednia dla mojego typy włosów ( bardzo kręcone, cienkie).

- bardzo obciąża cienkie włosy, stały się ciężkie i oklapnięte,
    zero objętości
    - drażniący zapach

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: zero

Chcesz pochwalić Ilikefood za czytelną i pomocną recenzję?