Kallos, Serical, Crema al Latte (Mleczna odżywka kremowa do włosów)

Powiększ Kallos, Serical, Crema al Latte (Mleczna odżywka kremowa do włosów)

Zgłaszająca osoba: tripka

Dzięki proteinom pozyskanym z mleka krem wspaniale nadaje się do każdego rodzaju włosów, pozostawiając je delikatne i odżywione. Doskonały do zregenerowania włosów osłabionych przez rozjaśnianie, farbowanie oraz trwałą ondulację.
Występuje w 3 pojemnościach: 275ml, 800ml i 1000ml.

Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Methosulfate, Parfum, Phenoxyethanol, Methyldibromo Glutaronitrile, Hydroxypropyltrimonium Hydrolized Casein, Citric Acid, Hydrolized Milk Protein, Methylchloroisothiazolinone, Sodium Cocoyl Glutamate, Methylisothiazolinone.

Cena: ok. 24zł / 1000ml; 10zł / 275ml

• To jest mój nr 1
  • Bardzo dobra maska do włosów. Doskonale regeneruje, nawet bardzo zniszczone włosy. Z każdym użyciem widać, coraz lepsze efekty. Spektakularne rezultaty. Świetnie odżywia i dostarcza niezbędnych składników. Maska ma bardzo ładny zapach, który utrzymuje się na włosach nawet po wysuszeniu. Produkt warty uwagi!

Chcesz pochwalić annaaa91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pozytywna
  • Maski używam od około 3 tygodni i bardzo ją polubiłam. Nie wiem na chwilę obecną czy kupię ją ponownie, bo chętnie wypróbowałabym też keratywnową
    Super cena, super zapach i wydajność.
    Odpowiednia do włosów puszących się.
    Raczej nie będą z niej zadowolone dziewczyny z krótkimi lub cienkimi włosami, bo może powodować, że będą przyklapnięte. Warto wypróbować (zwłaszcza dziewczyny długo-grubowłose i te mające problem z puszeniem się).

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić lolka80 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubimy się.
  • + Wieeeelki i wydajny słój, który zuyłam w ciągu... 10 miesięcy!!! Przy stosowaniiu co 2 dzień!
    + Przepiękny zapach budyniu waniliowego.
    + Z łatwością umożliwia rozczesanie włosów.
    + Sprawia, że są miękkie i lśniące.

- Nie poprawiła kondycji moich włosów. Jak są sianowate, czyli suche i puszące się - tanie też pozostały pomimo długiegom, 10-miesięcznego, regularnego stosowania tej maski.

Używanie jej było dla mnie przyjemnością, ale ten litrowy słój już mnie po prostu znudził. Muszę za nią na nowo zatęsknić.

Używam tego produktu od: październik 2013

Chcesz pochwalić studentkaAM za czytelną i pomocną recenzję?
  • Za taką cenę to cudo!
  • Plusy:
    +zapach słodki, śliczny, lubię
    +wielka butla, cena niska
    +włosy po niej miękkie, fajne w dotyku, błyszczące, ale nie jest to jakiś spektakularny efekt, można jednak dodać do niej np. jakiegoś oleju
    +fajna, gęsta konsystencja
    +wydaje mi się, że włosy od jakiegoś czasu wymagają rzadszego podcinania

Minusy:
    -dostępność
    -opakowanie nie zakręca się, wieczko jest nakładane i może się otworzyć

Minusy są mało znaczące i maska będzie moim ulubieńcem

Za taką cenę jednak polecam jak najbardziej! Chętnie wrócę do niej jeśli kiedyś się skończy :P
    Chciałabym jednak wypróbować jeszcze inne maski Kallosa..Używam tego produktu od: kilka miesięcyIlość zużytych opakowań: opakowanie 1000ml w trakcie użycia

Chcesz pochwalić lolkafasolka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna, moja ulubiona.
  • Pierwszy raz maskę tą dostałam w prezencie.
    Od tamtej pory się w Niej zakochałam. Jak dla mnie maska idealna!

Plusy:
    +widocznie odżywia włosy i wygładza ich strukturę
    +stają się one bardziej miękkie i podatne na układanie
    +nadaje włosom farbowanym fantastyczny połysk
    +nawilża bardzo ładnie
    +jak dla mnie ślicznie pachnie
    +lekka konsystencja, nie obciąża włosów. Stają się one bardziej puszyste
    +do tego wszystkiego bardzo wydajna
    +niska cena

Minusy:
    -brak

Jak na maskę w tak niskiej cenie w stosunku do pojemności to sprawdza się idealnie. Jest lepsza od nie jednej droższej, profesjonalnej maski do włosów.
    Uwielbiam w Niej wszystko. Oceniam ją na max. Spełnia wszystkie moje kryteria. Polecam!

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 3 x 1000ml

Chcesz pochwalić bajaderka00 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Doskonała maska!
  • Ta maska zdziałała więcej dobrego dla moich włosów niż jakikolwiek inny kosmetyk. Wspaniale pachnie, bardzo łatwo się nakłada i działa niemal błyskawicznie. Już po pierwszym użyciu zauważyłam efekty. Włosy bardzo łatwo się rozczesują, są miękkie, puszyste, przyjemnie pachną i wyglądają po prostu na zdrowe. Również cena jest dużym pozytywem: 12 zł za tak duże opakowanie to naprawdę niewiele. Mam włosy długie do pasa i maska wystarcza mi spokojnie na kilka miesięcy, więc posiadaczki krótszych włosów tym bardziej powinny być usatysfakcjonowane jej wydajnością. Obecnie testuję inne maski Kallosa, jednak jeszcze żadna nie okazała się lepsza od tej. Jedynym minusem jest jej dość słaba dostępność - jedyną znaną mi drogerią, w której można ją kupić, jest Hebe. Widuję ją czasem na stoiskach z produktami fryzjerskimi w centrach handlowych, jednak jej cena jest tam dużo wyższa.

Plusy:
    + działanie (włosy są odżywione, puszyste, zdrowe)
    + duże, ekonomiczne opakowanie
    + wydajność
    + cena
    + piękny zapach

Minusy:
    - dostępność (tylko w Hebe, ew. na Allegro)

Chcesz pochwalić ApocaLips za czytelną i pomocną recenzję?
  • No chyba jakoś nie.
  • Najlepszym hashtagiem dla tej maski jest #samaniewiem. Ma plusy, ma minusy, spodziewałam się pewnie większego "efektu wow" naczytawszy się zachwytów nad tym produktem.

Na plus:

- jest jej strasznie dużo, słój kolos, za dość sympatyczną cenę, jest przy tym wydajna, bo mam włosy długie (do łopatek, może już trochę za) i ona jest, jest, i nie chce się skończyć

Na minus:

- wiem, że jest masa fanek zapachu tej maski, ale mnie on dusi. DUSI mnie. Jest tak potwornie słodki, to jest może przyjemne na początku, że ojej, jak budyń, ale ten zapach utrzymuje się na włosach w nieskończoność, przy każdym myciu włosów powraca i naprawdę po jakimś czasie można zwariować, bo jest po prostu za słodki, a jest trwały jak szatan

- nie widzę żadnych spektakularnych efektów. Mam włosy trochę zniszczone (pozbywam się pozostałości po ombre robionym ponad rok temu, nieco mi zmasakrowało końcówki i sukcesywnie ścinam, już się prawie pozbyłam), końce są bardzo suche - po tej magicznej masce są suche nadal, zero różnicy, zero poprawy. I nie mówię tu o jednym użyciu, tylko na przykład o trzech pod rząd, raz na tydzień. Nie zrobiła absolutnie nic (poza tym, że jestem spowita w budyń)

- po innych odżywkach, takich spłukiwanych, włosy mi się łatwiej rozczesują i mniej plączą - po tej masce nie

- nie odnotowano jakiegoś większego połysku, miękkości, nic się nie stało, Polaku, nic się nie stało, nic się nie staaaaaało

No i tyle właściwie. Czekam na te wspaniałe efekty i czekam, poczekam może jeszcze trochę, a kiedy zawartość słoja się skończy, a ja się nie doczekam - bez żalu wyrzucę słój do recyklingu i następnego nie kupię. Szału nie ma, ale że krzywdy też nie robi, to niech ma te trzy gwiazdki. Za wydajność.

Używam tego produktu od: roku, nieregularnie
    Ilość zużytych opakowań: w 2/3 pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić minnehaha za czytelną i pomocną recenzję?
  • prezent idealny
  • Dostałam odżywkę jako prezent i może słabo rozglądam się w Hebe ale tej konkretnej znaleźć nie mogę

Nie jestem specjalistką od włosów, nie wiem ile należy płukać itp niemniej jednak maski używam już przynajmniej pół roku, jestem ciągle w trakcie 1 opakowania (staram się nakładać 2 razy w tyg ale nie zawsze to wychodzi) także na pewno jest bardzo wydajna.

Nie znałam wcześniej tej maski i nie wiedziałam jakich efektów się spodziewać. Od jakiegoś czasu nakładam ja na dłużej niż 10 min (zazwyczaj 20-30) i tak sobie siedzę. Co ciekawe, mam wrażenie jakby w trakcie włosy się unosiły i ogromnie zwiększały objętość.

Odżywka sprawia, że moje farbowane i jednak podniszczone włosy stają się miękkie i nawet błyszczące.

Zapach faktycznie jest intensywny i słodki więc nie wszystkim może pasować, ja nie mam z nim problemu.

Używam tego produktu od: ponad pół roku
    Ilość zużytych opakowań: ciągle w trakcie 1 (a nakładam hojnie)

Chcesz pochwalić melane za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem dobra maska
  • Muszę przyznać że za tak niską kwotę maska jest naprawdę dobra. Używałam jej przez półtora miesiąca tak co drugie mycie - włosy były strasznie przesuszone po dekoloryzacji i potrzebowały nawilżenie - maska idealnie się sprawiła Pozostawia ładny zapach na włosach. Jest wydajna... hmmm czegóż nam wiecej potrzeba w tak niskiej cenie

Używam tego produktu od: około 2 miesięcy

Chcesz pochwalić Lovely_P za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra maska w połączeniu z olejami
  • Kiedy zakupiłam tę maskę moje włosy były w stanie przesuszenia i bardzo się łamały. Sądząc po dobrych opiniach liczyłam na nawilżenie i wygładzenie powierzchni włosa, mimo tego iż skład nie jest zachwycający. Pierwsze użycie nie zrobiło większego wrażenia na moich włosach. Maska jest gęsta, ciężka, pięknie pachnie (mnie się zapach kojarzy z karmelem). Mimo braku spektakularnego działania, postanowiłam ją wypróbować w różnych wariantach. Bardzo dobrze emulguje olej nałożony przed myciem włosów, bardzo dobrze spisuje się również jako odżywka do mycia (i właśnie poprzez niezbyt cudowny skład traktuję ją bardziej jako cięższą odżywkę). Włosy są pachnące i nawet jest w stanie dokładnie zmyć nałożony olej. Cienkie włosy na pewno przeciąży. Jako maska/odżywka po myciu zaczęła działać jak należy po włączeniu olejowania włosów na sucho przed każdym myciem. Po użyciu szamponu (np. barwa lub babydream dla dzieci) pięknie dociążała włosy i nawilżała, a tego bardzo brakowało moim rozjaśnianym kudełkom Obecnie stosuję ją na zmianę z inną maską, żeby nie przyzwyczajać włosów do kosmetyku.

+ przepiękny, słodki zapach
    + pojemność i wydajność niesamowita
    + gęsta konsystencja
    + po dodaniu do maski ulubionych olejów świetnie wygładza i dociąża włosy, choć i bez tego jest w stanie to zrobić
    + nawilża
    + cena

- niezbyt bogaty skład (choć jej działanie to rekompensuje i za to w zasadzie pół gwiazdki mniej ode mnie za skład)
    - dostępność ( największy minus i za to kolejne pół gwiazdki w dół)
    - istnieje możliwość przedobrzenia, co skutkuje nadmiernym nawilżeniem włosów (mogą stać się bardziej podatne na zniszczenia, łamać się lub puszyć), jednak odpowiednia dawka protein (maska je zawiera, ale tyle co kot napłakał) i olejów powinna pomóc.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: Połowa opakowania

I jeszcze jedno. Tak jak wskazały już to moje poprzedniczki - to nie jest maska Kallos!

Chcesz pochwalić miechowianka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ukochana
  • Najlepsza maska jaką kiedykolwiek miałam. Mam włosy blond, rozjaśniane, w nienajgorszym stanie.
    Maskę nakładam raz w tygodniu na umyte szamponem włosy, zakładam czepek, podgrzewam suszarką, zawijam w ręcznik i tak sobie z nią siedzę godzinkę lub dłużej jeśli zapomnę Włosy po niej niesamowicie błyszczą, są lśniące, ale absolutnie nie są przeciążone ani przetluszczone (a mają do tego tendencję). Łatwo się rozczesują i są niezwykle miękkie w dotyku i takie lekkie, lejące. Fakt, że zapach ma mocny, długo utrzymuje się na włosach, ale ja nawet go lubię. Podsumowując polecam, ale nie częściej niż raz w tygodniu, bo możemy uzyskać efekt odwrotny do zamierzonego.

Używam tego produktu od: Ponad rok
    Ilość zużytych opakowań: Jedno całe litrowe, drugie już czeka

Chcesz pochwalić kitka_28 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie oszaleję na jej punkcie
  • Bardzo ciężko jest mi ocenić tę odżywkę ponieważ jest po prostu...nijaka.

Faktycznie zmiękcza włosy, ale trzeba dokładnie ją spłukać (a czasem zdarzało mi się nie dopłukać dokładnie z włosów chociaż zwracałam na to uwagę). Nie przetłuszcza ich, ani nie obciąża. Nie widzę jednak jakiejś spektakularnej poprawy kondycji włosów. Końcówki- tak jak się rozdwajały, rozdwajają, z połyskiem- bywa różnie, chociaż trochę lepiej. Zapach pozostawiam bez komentarza, jest przeokropnie chemiczny, ale nawet do zniesienia.

+ zmiękcza włosy
    + włosy są pomimo wszystko bardziej błyszczące
    + łatwo się rozczesują
    + jest tania i wydajna
    + w połączeniu z żółtkiem jajka, odrobiną octu jabłkowego i łyżeczką oleju z dzikiej róży efekt odżywienia jest dużo, dużo, duuuużo lepszy.
    + dobra baza pod domowe mazidła na włosy

- nieporęczne opakowanie
    - zapach który jedzie chemią
    - efekt tej odżywki tak naprawdę zależy od tego, jakim szamponem wcześniej umyłam włosy...używając szamponu bardzo napakowanego chemią (który sam w sobie jest OK i moje włosy go lubią) kallos dawał marne efekty, przy stosowaniu delikatnego szamponu ziołowego jest dużo, dużo lepiej
    -średnia dostępność (wyłącznie hebe)
    -działa wyłącznie po przepisanym czasie na opakowaniu- ok 15 minutach- po trzech marny jej efekt...problem w tym że niezbyt często mogę poświęcić tyle czasu na poranne siedzenie w łazience
    -dzika objętość odżywki prowokująca mojego mężczyznę do porównań z odżywkami dla kulturystów które są w podobnych opakowaniach

Nie jest to mój typ, ale przyznać trzeba, że jest to opcja dość ekonomiczna. Aha, i ja wcześniej ktoś zwracał uwagę... gdzie na opakowaniu jest umieszczona informacja że odżywkę wyprodukowała firma Kallos?

Używam tego produktu od: kilku dobrych miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: prawie całe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić lucy lucy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jedyna na macno awaryjne sytuacje
  • Pierwsza pomoc dla włosów przy mocnych lekach, za mocnych rozjaśniaczach i zbyt częstej koloryzacji. Zmiękcza, nawilża, wygładza. Na dodatek ma 2 mega zalety które przyćmiewają poprzednie: jest tania jak barszcz i ma boski zapach.
    Minus pół gwiazdki za dostępność (z sieciówek chyba tylko w hebe)

Używam tego produktu od: Dawno temu jedno duże opakowanie i od prawie roku z przerwami męczę drugie.
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe + 0,5 następnego

Chcesz pochwalić Papillon_ za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 3 raz(y)
  • dobra
  • była to pierwsza odzywka firmy kallos jakiej używałam i bardzo miło ją wspominam.

+niska cena. zwłaszcza że jakością dorownuje kilkakrotnie droższym maskom
    + włosy miękkie, błyszczące, nie przetłuszczone, nie obciążone
    +bardzo miły zapach

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Chcesz pochwalić Kica. za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna
  • Naczytałam się o tej masce wiele pozytywnych opinii, a moja będzie taką kolejną.

Przede wszystkim plusy:

+ zapach oszałamiający
    + cena (kupuję w Hebe cały litr za jedyne 12 złotych)
    + wystarczy trzymac ją na włosach zaledwie 10 minut dla odpowiedniego nawilżenia
    + włosy po spłukaniu są miekkie, pachnace, odżywione, sypkie
    + wydajność (jest naprawdę duża, a na włosy nie trzeba jej nakładać wiele, aby poczuć efekt)

Mogę się przyczepić jedynie do tego, że nie jest dostepna wszędzie (a powinna), osobiście kupiłam ją w Hebe. Używam tego produktu od: kilku miesięcyIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić velvet_touch za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mniam!
  • Od kiedy po raz pierwszy, czyli jakieś 3-4 lata temu, jej użyłam, maska ta praktycznie na stałe zagościła w mojej pielęgnacji włosów Stosunek ceny do jakości jest niesamowicie korzystny!

Plusy:

+ przepiękny, słodki zapach mlecznych cukierków, który utrzymuje się na włosach,
    + cena,
    + dostępność (Allegro, Hebe...),
    + pojemność (uwielbiam takie ogromniaste słoje!),
    + dobrze nawilża,
    + wygładza,
    + jest wydajna.

Minusy:

- włosy przy dłuższym stosowaniu mogą się do niej przyzwyczaić, ale to w sumie mały minus - używam jej na zmianę z innymi

Warto wypróbować!

Ilość zużytych opakowań: sporo

Chcesz pochwalić MassieDran za czytelną i pomocną recenzję?
  • super odżywka
  • Używałam różnych odżywek i żadna nie spełniała moich oczekiwań.

Odżywkę kupiłam za namową mojej fryzjerki, na początku małe opakowanie aby wypróbować i stała się moją nr 1

Zapach mi się od początku podobał, gdyż wąchałam ją u fryzjerki, przypomina mleczne cukierki. To już było u mnie na plus, ale wiadomo nie sam zapach wróży o dobroci odżywki

Gdy po umyciu włosów nałożyłam ją na czuprynę i przytrzymałam z 10 min, to już w trakcie zmywania dostrzegłam, że moje włosy są gładkie. Podczas rozczesywania znowu przeżyłam miłą niespodziankę, ponieważ zrobiłam to bez problemu .

Po wyschnięciu byłam jeszcze bardziej zadowolona, bo włosy były gładkie, lśniące, nawilżone super pachniały, a końcówki nie puszyły mi się (co było moją zmorą ) i oczywiście dalej je bez problemu rozczesywałam.

Następne użycia były tak samo udane i zostałam z nią aż do dzisiaj
    Nie chce innej ta jest moim nr 1.
    Maska jest bardzo wydajna.
    Polecam, bo naprawdę warto.

Używam tego produktu od: od maja 2012 roku
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania 1l

Chcesz pochwalić puma73 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przereklamowany
  • Nie rozumiem zachwytów nad tym produktem. Zachęcona opiniami na wizażu kupiłam w hebe od razu litrowe opakowanie, a tu przykra niespodzianka... Maska pięknie pachnie, jest niedroga, wydajna, ale poza tym nic nie robi. Skład jest dosyć słaby, z moimi włosami nie robi kompletnie nic, a wręcz mam wrażenie, że mimo dość sporadycznego używania za każdym razem są one przeproteinowane. Zdecydowanie wolę pomarańczową maskę, tę oznaczoną jako Color. Tę oddałam mamie.

Ilość zużytych opakowań: trochę jednego dużego

Chcesz pochwalić ava_g za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie nie !
  • Nie rozumiem wszystkich tych pochlebnych opinii,osób zachwycających się tym produktem.
    Mam gęste,długie,falowane,zdrowe,puszyste włosy,jednak po zastosowaniu tej odżywki moje włosy wyglądają jakby krowa liznęła mnie jęzorem. Posklejane,strąkujące się,matowe,obciążone do granic możliwości proste druty. Zdecydowanie NIE.

Jedyny +/- tego produktu to zapach,który mimo wszystko z biegiem czasu przyprawia o mdłości.

Ilość zużytych opakowań: 1/10 i więcej nie będzie

Chcesz pochwalić RedDahlia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna
  • Kupiłam odżywkę rok temu, zachęcona przez koleżankę i pięknym zapachem w łazience po jej użyciu
    Nie zawiodłam się, stosowałam ją do wczoraj i już za chwilę zamówię następne litrowe opakowanie.
    Świetnie odżywiła moje włosy, nawet przy nieregularnym stosowaniu.
    Zapach jest cudowny, który uwielbiam. Mleczny.
    Litrowe opakowanie kupiłam na allegro za ok. 15zł razem z przesyłką.
    Wystarczyło mi na ponad rok czasu.
    Odzywkę stosuję po umyciu włosów, trzymając na głowie ręcznik minimum 30minut, następnie spłukuję.
    Moje KWC!

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 1000ml

Chcesz pochwalić piska129 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Początki są piękne
  • Moje włosy są cienkie i zniszczone. Używałam maski głównie przed myciem, bo nałożona po myciu na pięć minut to było już dla włosów za dużo :P.

Plusy
    + cena - zapłaciłam 16 zł za litrową banię maski ^^
    + na początku fajnie działa
    + nawilża, nabłyszcza
    + wydajna - końca nie widać
    + nie obciąża

Minusy
    - kocham słodkie zapachy, ale tego już nie mogę znieść... :<
    - po kilku zastosowaniach włosy jakby się przyzwyczaiły i teraz stosuję ją jako bazę do tuningowanych maseczek

Używam tego produktu od: Trzech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić lawlietowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo pozytywne zaskoczenie
  • Do wszelkich produktów typu 'efekt cud' podchodzę dość sceptycznie, w szczególności jeśli chodzi o mega szybką odbudowę i nawilżenie włosów.

Na moje włosy, często rozjaśniane, farbowane, prostowane, ciężko o kosmetyk, który zrobi dobrą robotę i chociaż w małym stopniu poprawi ich stan.

Odżywkę kupiłam za bardzo dużo namową przyjaciółki, w zasadzie tylko dlatego, że na siłę wrzucała mi ten produkt do koszyka. Cena była bardzo, bardzo niska, bo zaledwie 12.99 za 1l odżywki.

Gdy tylko zerwałam wieczko zabezpieczające przywitał mnie mega przyjemny zapach, przypominający zapach mlecznych cukierków, coś w stylu budyniu śmietankowo-waniliowego.

Zgodnie z instrukcją zaaplikowałam produkt na dopiero co umyte włosy, odczekałam, zmyłam.

Już na mokrych włosach dostrzegałam różnice. Z niecierpliwością biegałam po mieszkaniu telepiąc głową jak na koncercie rockowym z nadzieją by wyschły szybciej.

Gdy włosy były już suche przeżyłam szok. Włosy były mega gładkie, nawilżone, lśniące, idealnie się układały i bardzo przyjemnie pachniały.

Po kolejnych aplikacjach produktu po każdym myciu włosy stawały się coraz lepsze, aż osiągnęły jak dla mnie stan idealny. I fakt, że moje włosy przez kilka godzin po myciu pachną jak mój własny tort weselny - ale warto, bardzo warto.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 1000 ml

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić liztwenty za czytelną i pomocną recenzję?
  • Z chęcią kupię po raz drugi .
  • Kupiłam odżywkę, ponieważ poleciła mi ją przyjaciółka. Byłam zaskoczona nieziemsko niską ceną, ponieważ za litr w Hebe zapłaciłam jedyne 9.99.

Odżywka ma intensywny słodko-budyniowy zapach, który utrzymywał się na włosach czasem nawet po kolejnym myciu włosów!

Włosy po tej odżywce znacznie łatwiej się rozczesywały, były miękkie już po pierwszym użyciu. Początkowo stosowałam ją po każdym myciu, a więc około co dwa dni. Po kilku tygodniach postanowiłam używać jej zaledwie raz w tygodniu lecz nie tak jak jest to zalecone, a na około godzinę - dwie ( w zależności od ilości wolnego czasu). Być może nie sprawiła, że moje farbowane włosy stały się nieziemsko nawilżone i odżywione, ale nadrabia ona swoją niską ceną oraz dużą ilością.

Polecam!

Używam tego produktu od: września 2013.

Chcesz pochwalić Monika K_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • TO NIE JEST KALLOS!!
  • Ja się od dawna zastanawiam, jakim cudem, produkty zupełnie innej firmy są na wizażu wpisywane, jako produkty firmy Kallos?!
    To prawda, to jest mleczna maska, jednak nie należy do Kallosa. Widziałyście gdzieś na tym słoju napis "Kallos"? Nie? No właśnie. JUż nie mówiąc o tym, ze ta maska i maska Kallosa inaczej się nazywają.
    A pomijając już kwestię źle przydzielonej nazwy, to maska mnie nie zachwyciła. Miała słodkawy zapach, który mnie mdlił, a działanie było średnie. Niby nieco miększe i bardziej błyszczące, ale puszyły się i jakoś specjalnie nie ułatwiła mi rozczesywania moich kłaków.
    Plusem na pewno jest cena i wydajność. Myslałam, że zejdę, męcząc się z tym produktem, zapach mnie skutecznie odstraszał.

Ilość zużytych opakowań: Jedno, całe

Chcesz pochwalić Malewia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra
  • Odżywka ma bardzo piękny zapach budyniowo krówkowy - jeżeli ktoś lubi taki nie będzie mu to przeszkadzać Ja uwielbiam
    Włosy po spłukaniu są miękkie, gładkie, błyszczące i pachną baardzo długo tym zapachem
    Jest tania i wydajna
    Ja osobiście ją polecam

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić kaka7878 za czytelną i pomocną recenzję?