Pettenon Cosmetici, Serical, Crema al Latte (Mleczna odżywka kremowa do włosów)

Powiększ Pettenon Cosmetici, Serical, Crema al Latte (Mleczna odżywka kremowa do włosów)

Zgłaszająca osoba: tripka

Dzięki proteinom pozyskanym z mleka krem wspaniale nadaje się do każdego rodzaju włosów, pozostawiając je delikatne i odżywione. Doskonały do zregenerowania włosów osłabionych przez rozjaśnianie, farbowanie oraz trwałą ondulację.
Występuje w 3 pojemnościach: 275ml, 800ml i 1000ml.

Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Methosulfate, Parfum, Phenoxyethanol, Methyldibromo Glutaronitrile, Hydroxypropyltrimonium Hydrolized Casein, Citric Acid, Hydrolized Milk Protein, Methylchloroisothiazolinone, Sodium Cocoyl Glutamate, Methylisothiazolinone.

Cena: ok. 24zł / 1000ml; 10zł / 275ml

• może być
  • Kupilam na allegro za kilka zlotych, oczywiscie pod wplywem licznych pozytywnych opinii na Wizazu. Niestety na moich wlosach nie zdzialal większych cudow. Na plus to, ze bardzo ladnie pachnie, a zapach utrzymuje sie bardzo dlugo. Kolejny plus jest taki, ze wlosy latwosie rozczesuja. Ale wiecejplusow raczej nie zauwazylam. Szkoda mi bylo wyrzucić litr produktu, wiec dodawalam po łyżce do domowych masek

Używam tego produktu od: prawie rok
    Ilość zużytych opakowań: jedno litrowe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić pannajoanna71 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Godna polecenia
  • Bardzo dobry produkt w bardzo dobrej cenie.
    Zalety:
    -zapach utrzymujący się nawet 3 dni (!)
    -konsystencja
    -łatwo się rozprowadza
    -włosy się lepiej rozczesują i ogólnie "lepiej wyglądają"
    Wady
    -przez obecność protein nie można stosować po każdym myciu, bo włosy się puszą (ja myję włosy codziennie, a tą odżywkę stosuję co 3-4 mycie i zostawiam na włosach ok. 10-15 min)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie używania

Chcesz pochwalić Kasiuliq za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry produkt w rozsądnej cenie
  • Zaczne od tego iż cena jest na każdą kieszeń- cena za taką ilość produktu- bo przecież 1000ml to naprawdę wspaniała cena- bo idąc do sklepu i kupując np odżywki Dove, Garnier itp płacimy od 9 do 15 zł za odżywkę o pojemności 250- 300 ml. W dodatku zastanawiamy się, która będzie odpowiednia do naszych włosow. Ta odżywka jest natomiast uniwersalna- każdemu poprawi kondycję włosów- jeżeli włosy mają skłonnosc do przetluszczania a końcówki są suche to wystarczy nałożyć ją na końcówki bo może spowodować szybsze przetłuszczanie i lekko obciążyć. Odżywka nadaje połysk, wygladza, nawilża, ułatwia rozczesywanie- no spełnia wszystko to czego oczekujemy od odżywek do włosow - jest wspaniała. Zawsze mam ją w domu- no i kwestia zapachu, która jest sporem - dla mnie zapach jest wspaniały a np moja Babcia twierdzi że jest mdły i duszący- nie wiem może to zależy od indywidualnego upodobania zapachowego. Podsumowując- godny polecenia produkt w śmiesznie niskiej cenie.

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić kartonowa91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Swietna odzywka
  • Mam dlugie, geste wlosy ktore latwo sie placza. Uzywalam tej maseczki zanim mialam rozjasnione wlosy. Bardzo chetnie do niej wroce.

+Piekny zapach, czasami otwieralam sloik tylko aby powachac
    +Wlosy sa sliskie i blyszczace, latwe do rozczesania
    +Sprawdza sie nalozona nawet na 1 minute
    +Bardzo tania
    +Dobra konsystencja, nie splywa
    +Czy pisalam juz jak swietnie pachnie? :P

-Trudno dostepna we Francji, o ile w ogole

Używam tego produktu od: kilkanascie miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: Dwa sloiki

Chcesz pochwalić Roxymena za czytelną i pomocną recenzję?
  • godna polecenia
  • Bardzo dobra jako produkt codziennego użytku, włosy pozostają miękkie, błyszczące, łatwe do rozczesania. Co ważne maska nie pozostawia ich obciążonych ani nie powoduje szybszego przetłuszczania się.

+wydajność
    +zapach, dla niektórych po dłuższym czasie staje się męczący, jak dla mnie idealny
    + nie pozostawia włosów obciążonych, szybciej przetłuszczających się
    +cena, tylko 10zł za 1000ml!

-konsystencja, jak dla mnie zbyt rzadka, spływa z włosów
    -nie pozostawia na włosach żadnego efektu 'wow' po prostu dobry produkt do codziennej pielęgnacji włosów
    -włosy szybko się do niej przyzwyczajają wiec najlepiej stosować naprzemiennie z innymi produktami

Biorąc pod uwagę cenę i efekty będę wracać do niej jeszcze długo, mimo, że na dłuższą metę spotykałam się już z lepszymi produktami.

Używam tego produktu od: rok/dwa
    Ilość zużytych opakowań: 3-4

Chcesz pochwalić chinminge za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tak ale w połączeniu
  • Tej maski używam tylko i wyłącznie w połączeniu z olejem z pestek winogron. Sama ona na moich włosach cudów nie zdziałała. Prawdopodobnie u mniej wymagających włosów będzie strzałem w dziesiątkę. Dużo moich koleżanek bardzo sobie tę maskę chwaliło. Moje dość zniszczone rozjaśnianiem blond włoski, wolą osobiście Kanechom Argan z masek litrowych : )

plusy:
    + cena 11 zł na allegro
    + skład (dodałam zdjęcie ze składem)
    + konsystencja bardzo fajna, nie jest zbyt lejąca sie i łatwo rozprowadza się na włosach.
    + nowe opakowanie bardzo wygodne
    + piękny zapach
    + w połączeniu z olejkiem daje fajne efekty nawilżenia i wygładzenia
    + wydajna baaardzo

minusy:
    - u mnie sprawdza się tylko w połączeniu z innym kosmetykiem na bazie olejków, bądź z samym olejem

Jak najlepiej używać, oraz dla kogo i po co:

1. Osobiście dodaje do niej trochę oleju z pestek winogron. Można także użyć innego olejku, które ma właściwości nawilżające np. Arganowy czy ze słodkich migdałów.

2. Po umyciu szamponem włosów nałóż maskę od linii ucha, aby zapobiec przyklapnięciu włosów.

3. Najlepsze efekty będą jak zostawisz włosy owinięte w foliowy worek i ręcznik na 20 min, w tym czasie wszystko co dobre wniknie we włosy i naprawdę je odżywi

4. Moje włosy są po inwazyjnym zabiegu rozjaśniania z poziomu 7 na 10, ta maska niestety nie daje sobie z nimi rady

5. Myślę, że dla osób o zdrowszych włosach będzie to strzał w dziesiątkę. Nie przeciąży włosów a ładnie je odżywi i nabłyszczy

6. Stosować 4 razy w tygodniu.

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Ohmycarolin za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zawsze pod ręką
  • Na tę maskę trafiłam zupełnie przypadkiem, nie wiedząc nawet, że jest takim hitem wśród wielu włosomaniaczek. Kupiłam ją za jakieś 10 zł na allegro i to głównie cena zachęciła mnie do zakupu.

Plusy:
    + dostępność - można ją kupić na allegro i zawsze widzę ją w Hebe,
    + wydajność - litrowe opakowanie starcza mi co najmniej na pół roku, a produktu używam średnio co tydzień lub dwa,
    + nawilża - moje włosy są po nim gładkie, nawilżone, błyszczące i lejące jeszcze przez przynajmniej 2 dni,
    + włosy po użyciu maski łatwiej się rozczesują,
    + nie obciąża włosów,
    + lekka konsystencja, przy racjonalnym nakładaniu nie spływa z włosów.

Minusy:
    - zapach - wiele dziewczyn zachwyca się tym zpachem, ale dla mnie jest on nieco męczący, długo utrzymuje się na włosach, często czuję go jeszcze po dwóch kolejnych myciach, co jest bardzo rzadkie w moim przypadku, bo większość zapachów bardzo szybko ulatnia się z moich włosów.
    - gdy używałam tylko tej maski, włosy szybko się do niej przyzwyczaiły i jej działanie było niemal znikome. Warto robić sobie przerwy albo najlepiej stosować zamiennie z innymi produktami.

Ogólnie maska sprawdziła się świetnie na moich wysokoporowatych włosach. Jest to w zasadzie jedyna maska, do której lubię wracać i którą lubię mieć zawsze na stanie. Odejmuję jedynie pół gwiazdki za zapach, który jest dla mnie zbyt mdły i słodki.

Używam tego produktu od: dwóch lat

Chcesz pochwalić naamloos za czytelną i pomocną recenzję?
  • Raczej nie dla mnie.
  • Kupiłam odżywkę pod wpływem pozytywnych opinii na wizażu (oczywiście 1l). W sumie nie żałuję, bo gdybym nie spróbowała, to bym nie wiedziała Odzywka nie sprawdza się na moich wysokoporowatych, skłonnych do przesuszania włosach. Coś tam niby z nimi robi: lekko je nawilża, nie obciąża, daje ładny zapach, który jednak nie utrzymuje się zbyt długo, ale nie są to jakieś spektakularne efekty.Mam wrażenie, że jest zbyt rzadka, lejąca, z moich włosów podczas kąpieli spływała. Mnie nie przekonała, ale myślę, że do przetłuszczających się włosów byłaby ok.

Ilość zużytych opakowań: zużyłam pół opakowania, czyli jakieś 500ml

Chcesz pochwalić agatka9062 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zwyczajna
  • Kupiłam w nadziei że nawilży i odżywi moje włosy a się rozczarowałam... Taka zwyczajna maska, bez jakiś spektakularnych efektów. Na plus że jest tania, wydajna i obłędny zapach. Na minus że nie nawilża moich włosów a także nie odżywia

I dziewczyny też maski nie produkuje firma KALLOS!!

Ilość zużytych opakowań: 1 litr

Chcesz pochwalić olala22 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Włosy jak marzenie!
  • Plusy
    -zapach (obłędny!)
    -ilość
    -cena
    Włosy są po użyciu miłe w dotyku, śliskie, lepiej się układają, mniej puszą, dawno nie byłam tak zadowolona z odzywki.

Minusy: BRAK

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Chcesz pochwalić meforq za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij