Pettenon Cosmetici, Serical, Crema al Latte (Mleczna odżywka kremowa do włosów)

Powiększ Pettenon Cosmetici, Serical, Crema al Latte (Mleczna odżywka kremowa do włosów)

Zgłaszająca osoba: tripka

Dzięki proteinom pozyskanym z mleka krem wspaniale nadaje się do każdego rodzaju włosów, pozostawiając je delikatne i odżywione. Doskonały do zregenerowania włosów osłabionych przez rozjaśnianie, farbowanie oraz trwałą ondulację.
Występuje w 3 pojemnościach: 275ml, 800ml i 1000ml.

Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Methosulfate, Parfum, Phenoxyethanol, Methyldibromo Glutaronitrile, Hydroxypropyltrimonium Hydrolized Casein, Citric Acid, Hydrolized Milk Protein, Methylchloroisothiazolinone, Sodium Cocoyl Glutamate, Methylisothiazolinone.

Cena: ok. 24zł / 1000ml; 10zł / 275ml

• Używam i będę używać
  • Na moich włosach się sprawdza Kupiłam ją ze względu na niską cenę i chęć wypróbowania

Plusy:
    + ZAPACH (!) choć nie każdemu może się podobać
    +wydajność - jedno opakowanie starcza na baaaardzo długo
    +konsystencja (nie spływa)
    +cena (około 10zł. za litr odżywki)
    + łatwo dostępna (drogeria Hebe, sklepy fryzjerskie)
    + ułatwia rozczesywanie

Minusy:
    - Włosy mogą się do niej ,przyzwyczaić więc lepiej używać jej na zmianę z innymi
    - niekiedy włosy mogą być po niej ,oklapnięte' trzeba pamiętać o dokładnym spłukaniu

Chcesz pochwalić 4nek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudo o boskim zapachu
  • Maskę kupiłam po przeczytaniu tych wszystkich pozytywnych opinii na wizażu jakieś 1.5 roku temu.
    Rezultaty widoczne już po pierwszym użyciu! włosy miękkie, sypkie, gładkie - no po prostu cud,miód i orzeszki.
    Dodatkowo ten zapach! Nie umiem go opisać, dla mnie jest chyba połączeniem waniliowego budyniu z jakimś kokosowym błyszczykiem, który kiedyś miałam. Ludzie zresztą mają podobne odczucia. Za każdym razem kiedy jej użyję dostaję miliony komplementów na temat tego jak pięknie pachnę (a przecież pachną tylko włosy!)
    Niestety na początku używałam jej dość nieumiejętnie - po każdym myciu włosów, co doprowadziło do przeproteinowania. Bogu dzięki, że nie muszę myć ich codziennie, bo nie wiem co by było. Sama nie zauważyłabym powodu, gdyby nie moja przyjaciółka, również włosomaniaczka. Teraz używam jako odżywkę, raz na kilka myć i efekty dalej są niesamowite. Nie wiem co bym bez niej zrobiła!

Plusy:
    -ZAPACH (!!!)
    -włosy nawilżone, miękkie, gładkie
    -efekty po pierwszym użyciu
    -cena

Minusy:
    -przy zbyt intensywnym stosowaniu może zaszkodzić(choć to raczej moja głupota)
    -na początku dostępność. potem odkryłam, że jest w hebe, więc już nie

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: dwa całe

Chcesz pochwalić mademoiselle_rebella za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobra
  • jest dobra. ma niską cene. MA SYLIKONY! ale dla mnie to dobrze, bo mam kręcone włosy i szukam produktów obciązających.nie kupie jej, bo jestem ciekawa tej keratynowej.

Używam tego produktu od: bardzo dawna
    Ilość zużytych opakowań: 1 małe, całe

Chcesz pochwalić toowo1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Służy, ale do czasu
  • PLUSY:
    -cena
    -konsystencja
    -zapach
    -wystarcza na bardzo długo
    -skład bez zbędnych dodatków

MINUSY
    -przy moich przetłuszczających się włosach muszę ją stosować przed myciem włosów, inaczej moje włosy po kilku godzinach robią się przyklapnięte i wyglądają nieświeżo

NEUTRALNE
    -maska szybko się "nudzi" moim włosom, więc muszę albo stosować ją na przemian z innymi maskami, albo dodawać do niej róźne produkty np mąkę ziemniaczaną, cytrynę, żółtko, olrj rycynowy itp

Ilość zużytych opakowań: połowa litrowego

Chcesz pochwalić whiskas95 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajna maska za niską cenę
  • Plusy:
    +cena - za 1l zapłaciłam 10zł
    +wydajność
    +działanie - bardzo fajnie nawilża
    +skład - bez silikonów, dla mnie to b. dobrze
    +zapach - przesłodki, niestety da niektórych aż za

Minusy:
    -dostępność

Niektórzy błędnie mówią że jest to maska Kallosa, a nie Sericala, ciekawe dlaczego

Ilość zużytych opakowań: 250 ml

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić jadethirlwall za czytelną i pomocną recenzję?
  • Była dobra..
  • Stosowaam j jaki czas temu i byla super, włosy się łatwo rozczesywały, lśniły, za nie duze pieniążki tyle dobroci. Jednak kupiłam ją ostatnio ponownie i juz nie jest to co było, nie wiem czy coś się w niej "popsuło" czy kupiłam felerne opakowanie

Używam tego produktu od: 2012
    Ilość zużytych opakowań: 3 opak.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Uera za czytelną i pomocną recenzję?
  • Spoko, ale do czasu
  • Kupiłam ją, bo akurat nie było innej maski, którą byłam zainteresowana.

Zalety:
    + niska cena (ok. 11 zł w Hebe)
    + duża pojemność i super wydajność
    + przyjemna konsystencja
    + zapach budyniu
    + po zastosowaniu włosy były miękkie
    + włosy łatwo się rozczesywały
    + włosy ładnie się układały, były gładsze i dociążone, ale do czasu...

Wady:
    - w drugiej połowie opakowania zamiast efektu dociążenia, pojawiło się puszenie. Końcówki wyglądały jak miotełki, włosy od ucha w dół jak pierze Myślałam, że to przeproteinowanie, ale używałam maski raz w tygodniu lub nawet rzadziej, więc nie wiem.

Podsumowując - całkiem fajna maska, ale trzeba uważać, aby nie nabawić się puchu. Za taką cenę polecam sprawdzić na sobie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić fated2pretend za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie nie nie
  • Po jakimś czasie zapach zaczął mi przeszkadzać. Włosy po zastosowaniu wyglądały jak przesuszone druty. Naprawdę nie wiem czemu ludzie zachwycają się tym produktem, czy to z braku doświadczenia z innymi czy jest toporny na moje włosy. Dla mnie tani badziew. Chociaż szkoda tych 10 zł które dołożyłabym do lepszej maski

Pół gwiazdki za konsystencję.

Używam tego produktu od: użyłam 4 lata temu
    Ilość zużytych opakowań: zużyłam jedno

Chcesz pochwalić gvsia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Maska dla mnie idealna. 4/5 za to, że keratynowa jest po prostu najlepsza

+ nawilża
    + ułatwia rozczesywanie
    +wygładza
    +pięknie pachnie
    +wystarcza na rok

- trochę za rzadka

Czy regeneruje? nie jestem pewna, jednak za taka ilość w takiej cenie jest po prostu rewelacyjna!

Chcesz pochwalić Marvel Girl za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tak, tak, tak! Uwielbiam!
  • Zacznę od tego, że Kallos Cream al Latte to moja ulubiona maska do włosów, ale stosuję ją również na szybko jako odżywkę, gdy nie ma czasu trzymać jej na włosach dłużej.
    Jak dla mnie same plusy:
    + Duże, wydaje opakowanie
    + Genialny zapach, który długo utrzymuje się na włosach
    + Włosy są po niej nawilżone, gładkie, błyszczące, śliskie
    + Włosy łatwo się rozczesują
    + Nie obciąża włosów
    + Cena! 10-12 zł za litr!

Jeszcze jeden plusik za coraz lepsza dostępność, kiedyś zamawiałam ją wyłącznie przez internet, gdzie ponad drugie tyle płaciłam za przesyłkę, dziś można kupić np. w Hebe czy Wispolu.

Jedyne do czego bym się przyczepiła, to to, że niestety nie poprawia stanu włosów, efekt jest tymczasowy, ale nie robi im też nic złego

Polecam, moje KWC

Używam tego produktu od: 3-4 lat
    Ilość zużytych opakowań: chyba ok. 6

Chcesz pochwalić mirelka88 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij