Pettenon Cosmetici, Serical, Crema al Latte (Mleczna odżywka kremowa do włosów)

Powiększ Pettenon Cosmetici, Serical, Crema al Latte (Mleczna odżywka kremowa do włosów)

Zgłaszająca osoba: tripka

Dzięki proteinom pozyskanym z mleka krem wspaniale nadaje się do każdego rodzaju włosów, pozostawiając je delikatne i odżywione. Doskonały do zregenerowania włosów osłabionych przez rozjaśnianie, farbowanie oraz trwałą ondulację.
Występuje w 3 pojemnościach: 275ml, 800ml i 1000ml.

Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Methosulfate, Parfum, Phenoxyethanol, Methyldibromo Glutaronitrile, Hydroxypropyltrimonium Hydrolized Casein, Citric Acid, Hydrolized Milk Protein, Methylchloroisothiazolinone, Sodium Cocoyl Glutamate, Methylisothiazolinone.

Cena: ok. 24zł / 1000ml; 10zł / 275ml

• Najlepsza!
  • Kupiona pod wpływem dobrych opini. Nie żałuję. Za ta objętość, cenę i efekty nie znajdę nic lepszego.
    + piękny zapach
    + gęsta konsystencja
    + efekty widoczne juz po pierwszych 2-3 użyciach
    + włosy gładkie, lśniące, miękkie, nie puszą się, sypkie
    + meeega wydajna (posiadam opakowanie 1l)
    Najczęściej mieszam maskę z olejem, nakładam papkę na glowę, na to folia i ręcznik i tak co najmniej 0,5-1h.
    Dodam, że włosy mam falowane,wysoko porowate, raczej suche, ale coraz rzadziej widzę je w tym stanie
    POLECAM!!!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 (1l)

Chcesz pochwalić odstajaca za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezastąpiona!
  • Ta odżywka/maska jest u mnie niezastąpiona! W swoim życiu wypróbowałam już całe mnóstwo odżywek i masek, niektóre są porównywalne. Chodźbym jednak miała nie wiadomo ile innych odżywek miała i testowała, crema al latte ZAWSZE leży na mojej półce. Doskonale nawilża, wygładza włoski, moje włosy lśnią po użyciu tej maski .Używałam już tej maski zarówno do mycia włosów, zarówno jako baza maski do której dokładałam inne półprodukty, a również jako odżywka po umyciu włosów szamponem. W KAŻDEJ ROLI SIĘ SPRAWDZIŁA ! Należy jednak troszke uważać, aby nie trzymać za długo maski na włosach, w moim przypadku tj. maks 30 min. Kiedyś trzymałam 1 h i troche przeproitenowałam sobie włosy. Daję 4,5 gwiazdki nie za działanie maski, bo to jest bez zażutu, ale za to, że po użyciu kilku opakować zaczął przeszkadzać mi troche jej zapach ;p
    No i oczywiście kolejny produkt kiedy to cena do jakości jest na prawde śmiesznie niska polecam każdemu

Używam tego produktu od: dłuuugo
    Ilość zużytych opakowań: niezliczone ilości, bodajże 5

Chcesz pochwalić agcia92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobra
  • Większość szamponów, odżywek i masek, które są tak często polecane, niestety mi nie pasuje. A ta niespodziewanie zmieniła stan moich włosów. Nie sądziłam, że po użyciu maski może być widoczna tak znaczna różnica. Po odżywkach moje włosy były "jakieśtakie" zwyczajne i myślałam, że to jest maks na który je stać. Po niej moje włosy zaczęły mocniej falować, błyszczeć się, stały się miękkie i lekkie. Nie są jeszcze idealne ale teraz wiem, że mogą dać z siebie więcej
    Taka dobra maska musi mieć jednak minus i jest nim okrutnie mdląco-słodko-mydlany zapach. Ciężko mi go znieść, a po otwarciu roznosi się wszędzie. Na szczęście na moich włosach po umyciu właściwie go nie czuć. To jest dopiero moje pierwsze opakowanie i mam nadzieje, że maska nie przestanie z czasem działać.

Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego litrowego

Chcesz pochwalić PoisonLipstick za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wielofunkcyjna
  • Cudowny zapach, śmietankowego budyniu, który utrzymuje się dosyć długo na włosach. Konsystencja również podobna do budyniu, którą świetnie się nakłada. Od tego typu produktów oczekuję, że pomogą rozczesywać mi włosy i tak też idealnie się spisywała. Czasami nie mając czasu zostawiałam ją jedynie na minutę i też dobrze sobie radziła. Nie nakładałam od skóry, ponieważ szybciej przetłuszczały się włosy i były trochę oklapnięte.
    Idealnie sprawdzała się także przy goleniu nóg
    Mega pojemność 1l wystarczyła mi chyba na rok, więc za 10 zł, ten produkt jest najbardziej wydajnym kosmetykiem jaki miałam.

Ilość zużytych opakowań: 1 litr

Chcesz pochwalić sopel405 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Używam i będę używać
  • Na moich włosach się sprawdza Kupiłam ją ze względu na niską cenę i chęć wypróbowania

Plusy:
    + ZAPACH (!) choć nie każdemu może się podobać
    +wydajność - jedno opakowanie starcza na baaaardzo długo
    +konsystencja (nie spływa)
    +cena (około 10zł. za litr odżywki)
    + łatwo dostępna (drogeria Hebe, sklepy fryzjerskie)
    + ułatwia rozczesywanie

Minusy:
    - Włosy mogą się do niej ,przyzwyczaić więc lepiej używać jej na zmianę z innymi
    - niekiedy włosy mogą być po niej ,oklapnięte' trzeba pamiętać o dokładnym spłukaniu

Chcesz pochwalić 4nek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudo o boskim zapachu
  • Maskę kupiłam po przeczytaniu tych wszystkich pozytywnych opinii na wizażu jakieś 1.5 roku temu.
    Rezultaty widoczne już po pierwszym użyciu! włosy miękkie, sypkie, gładkie - no po prostu cud,miód i orzeszki.
    Dodatkowo ten zapach! Nie umiem go opisać, dla mnie jest chyba połączeniem waniliowego budyniu z jakimś kokosowym błyszczykiem, który kiedyś miałam. Ludzie zresztą mają podobne odczucia. Za każdym razem kiedy jej użyję dostaję miliony komplementów na temat tego jak pięknie pachnę (a przecież pachną tylko włosy!)
    Niestety na początku używałam jej dość nieumiejętnie - po każdym myciu włosów, co doprowadziło do przeproteinowania. Bogu dzięki, że nie muszę myć ich codziennie, bo nie wiem co by było. Sama nie zauważyłabym powodu, gdyby nie moja przyjaciółka, również włosomaniaczka. Teraz używam jako odżywkę, raz na kilka myć i efekty dalej są niesamowite. Nie wiem co bym bez niej zrobiła!

Plusy:
    -ZAPACH (!!!)
    -włosy nawilżone, miękkie, gładkie
    -efekty po pierwszym użyciu
    -cena

Minusy:
    -przy zbyt intensywnym stosowaniu może zaszkodzić(choć to raczej moja głupota)
    -na początku dostępność. potem odkryłam, że jest w hebe, więc już nie

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: dwa całe

Chcesz pochwalić mademoiselle_rebella za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobra
  • jest dobra. ma niską cene. MA SYLIKONY! ale dla mnie to dobrze, bo mam kręcone włosy i szukam produktów obciązających.nie kupie jej, bo jestem ciekawa tej keratynowej.

Używam tego produktu od: bardzo dawna
    Ilość zużytych opakowań: 1 małe, całe

Chcesz pochwalić toowo1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Służy, ale do czasu
  • PLUSY:
    -cena
    -konsystencja
    -zapach
    -wystarcza na bardzo długo
    -skład bez zbędnych dodatków

MINUSY
    -przy moich przetłuszczających się włosach muszę ją stosować przed myciem włosów, inaczej moje włosy po kilku godzinach robią się przyklapnięte i wyglądają nieświeżo

NEUTRALNE
    -maska szybko się "nudzi" moim włosom, więc muszę albo stosować ją na przemian z innymi maskami, albo dodawać do niej róźne produkty np mąkę ziemniaczaną, cytrynę, żółtko, olrj rycynowy itp

Ilość zużytych opakowań: połowa litrowego

Chcesz pochwalić whiskas95 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajna maska za niską cenę
  • Plusy:
    +cena - za 1l zapłaciłam 10zł
    +wydajność
    +działanie - bardzo fajnie nawilża
    +skład - bez silikonów, dla mnie to b. dobrze
    +zapach - przesłodki, niestety da niektórych aż za

Minusy:
    -dostępność

Niektórzy błędnie mówią że jest to maska Kallosa, a nie Sericala, ciekawe dlaczego

Ilość zużytych opakowań: 250 ml

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić jadethirlwall za czytelną i pomocną recenzję?
  • Była dobra..
  • Stosowaam j jaki czas temu i byla super, włosy się łatwo rozczesywały, lśniły, za nie duze pieniążki tyle dobroci. Jednak kupiłam ją ostatnio ponownie i juz nie jest to co było, nie wiem czy coś się w niej "popsuło" czy kupiłam felerne opakowanie

Używam tego produktu od: 2012
    Ilość zużytych opakowań: 3 opak.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Uera za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij