Pettenon Cosmetici, Serical, Crema al Latte (Mleczna maska do włosów)

Powiększ Pettenon Cosmetici, Serical, Crema al Latte (Mleczna maska do włosów)

Zgłaszająca osoba: tripka

Dzięki proteinom pozyskanym z mleka krem wspaniale nadaje się do każdego rodzaju włosów, pozostawiając je delikatne i odżywione. Doskonały do zregenerowania włosów osłabionych przez rozjaśnianie, farbowanie oraz trwałą ondulację.
Występuje w 3 pojemnościach: 275ml, 800ml i 1000ml.

Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Methosulfate, Parfum, Phenoxyethanol, Methyldibromo Glutaronitrile, Hydroxypropyltrimonium Hydrolized Casein, Citric Acid, Hydrolized Milk Protein, Methylchloroisothiazolinone, Sodium Cocoyl Glutamate, Methylisothiazolinone.

Cena: ok. 24zł / 1000ml; 10zł / 275ml

• szału nie ma
  • Musiałam ją wypróbować skoro ma tyle pochlebnych opinii.
    Ogólnie mówiąc :
    +bardzo wydajna
    + zapach, bardzo mi się podobał, szkoda że nie zostawał na włosach dłużej
    + dobra jako dodatek do masek własnej roboty
    +włosy były po niej dość błyszczące i dociążone
    +dobrze się rozczesywały
    - brak regeneracji
    - po jakimś czasie stosowania włosy jakby miały już jej dość i były zbyt przeciążone
    - mama, która ma niskoporowate włosy stosowała ją kilka razy i uznała ją za bubel, za bardzo obciążała jej włosy
    Podsumowując można spróbować, może nie u każdego da super efekt, ale krzywdy nie zrobi. Jest dość przewidywalna, efekt po niej zawsze jest taki sam-przyzwoity.

Chcesz pochwalić olinka2 za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

DIY odświeżacz powietrza

• Najlepsza na świecie!
  • Uratowała moje włosy, szybki efekt, idealna!
    +Swietnie pachnie, nie obciąża włosów. Same plusy, zdecydowanie najlepsza z kallosów

-Nie widzę żadnych minusów, może poza tym, że dla mnie jest mało wydajna.

Używam tego produktu od: dłużej niż pół roku

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić patkaghf za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna!
  • Mam cienie, rzadkie i przetłuszczające się włosy. Długie, prawie do pasa.

Plusy:
    -cena - kupiłam ją za ok 12-13 zł
    -wydajna - mimo stosowania jako odżywka (od ucha po końce) i raz w tygodniu jako maska (na skórę głowy i całą długość włosów) starczyła mi na 2.5 miesiąca
    -zapach - bardzo piękny, ale nie pozostaje na włosach zbyt długo. Po wysuszeniu włosów lub ich naturalnym wyschnięciu zapach znika
    -wygładza włosy
    -ułatwia rozczesywanie
    -pomogła mi ta maska z suchym łupieżem
    -nie obciąża włosów za mocno. o pół dnia skraca świeżość włosów jeśli użyje jako maski poprzedniego dnia. Po innych maskach włosy przetłuszczały mi się kilka godzin po wysuszeniu włosów

Minusy:
    -myślę, że wolałabym opakowanie z pompką, bo odkręcanie pokrywki mokrymi rękami czasami mnie irytowało

Jak dla mnie ideał maski i na pewno będę do niej powracać co jakiś czas. Zawiera proteiny mleczne dlatego też robić włosom przerwę od niej i używać podczas tych przerw maski marki Kallos.

Używam tego produktu od: 2.5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 l opakowanie

Chcesz pochwalić Kori_Yoitama za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mleczne cudo
  • Maskę stosuję regularnie od długiego czasu. Zawsze dzielę się nią z moją mamą, ponieważ jest bardzo wydajna, a opakowanie ogromne

Plusy:
    - Cena (na promocji w Hebe jeszcze tańsza!)
    - Zapach - budyń
    - Wydajność
    - Konsystencja - nie jest ani gęsta, ani za rzadka
    - Działa! Moje włosy są po niej delikatne i miękkie, nie puszą się. Przy dłuższym stosowaniu, nawet jak jej nie nakładam, to pozostają ładne

Minusy:
    - Opakowanie - nie lubię opakowań-słoików. Wolę tuby, które wydają mi się być bardziej higieniczne.

Ilość zużytych opakowań: Pewnie ok. 3

Chcesz pochwalić martatujest za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezawodna!
  • Pierwszą styczność miałam z nią u mojej fryzjerki, która zaproponowała mi zabieg z jej użyciem. Po wyjściu od fryzjerki moje włosy były piękne, błyszczące, a efekt utrzymywał się ok miesiąca. Postanowiłam do niej wrócić i mimo braku sprzętu jakim dysponuje fryzjerka, on nadal sprawdza się cudownie!

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić deadhacchiko za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla mnie
  • Mam włosy przetłuszczające, wsokoporowate i długie.

Po pierszym i drugim użyciu byłam względnie zadowolona, bez szału ale nie było źle.
    Jednak w miarę jej bardzo powolnego używania, było coraz gorzej. Włosy robiły się jak kluchy, wyglądały na bardziej przetłuszczone niż przed myciem.
    Kombinowałam z ilością i długością trzymania na włosach, ale nie było widać żadnej różnicy.
    Odstawiłam całkowicie, gdy zauważyłam, że wypada mi więcej włosów niż zazwyczaj.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: w rakcie pierwszego

Chcesz pochwalić kroofy za czytelną i pomocną recenzję?
  • rewelacyjna!
  • Najlepsza odżywka jaką w życiu miałam. Wydajna, pięęęęknie pachnie i daje super efekty. Stosuję ją raz-dwa w tygodniu- nakładam na godzinę na suche włosy po czym myje normalnie głowę. Efekt nieziemski. W dodatku niedużym kosztem. Naprawdę polecam, jednak nie przy każdym myciu. Mam włosy blond, rozjaśniane, bardzo zniszczone, a po odżywce wyglądają na błyszczące i bardzo zdrowe.

Używam tego produktu od: prawie roku
    Ilość zużytych opakowań: jedno największe

Chcesz pochwalić Aniaaaxd za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie zamienię na nic innego!
  • Jak dla mnie strzał w dziesiątkę!

Rok temu dostałam w prezencie tą maskę, od tej pory używam tylko jej. Właśnie jestem w połowie drugiego opakowania i nie zamienię jej na nic innego!

+ piękny zapach ( który faktycznie utrzymuje się dość krótko )
    + włosy się lepiej rozczesują ( mam długie i zniszczone końcówki).
    + cena za tak dużą ilość ( 1l)
    + dostępność ( np. w Fale, Loki, Koki )

- zakrętka jest dość oporna, źle się zakręca

Używam tego produktu od: półtorej roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania po 1l

Chcesz pochwalić olunia2016 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie taka wspaniała
  • Maska o charakterystycznym, budyniowym zapachu, miłym dla nosa, ale wyczuwalnym tylko przez chwilę.

Świetnie wygładza włosy, ale u mnie kosztem strąków i obciążenia.

Mega wydajność przy wielkiej butli

Ułatwia rozczesywanie.

Jak dla mnie średnia w kierunku dobrej, gdyby nie strąki napewno byłaby najlepszą w tej grupie cenowej i pod względem wydajności.

AA i ważny minus - okropna nakrętka, która wcale się nie zakręca...

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić motylek77777 za czytelną i pomocną recenzję?
  • totalne dno
  • Jak dla mnie maska jest tragiczna od drugiego zastosowania. Obiąża włosy tragicznie, obtłuszcza i jest po prostu do niczego. Kupiłam 1L za 14zł i z radością odsprzedałam za 5zł. Nie polecam!

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 0 - 1L

Chcesz pochwalić erdela za czytelną i pomocną recenzję?