Pettenon Cosmetici, Serical, Crema al Latte (Mleczna maska do włosów)

Powiększ Pettenon Cosmetici, Serical, Crema al Latte (Mleczna maska do włosów)

Zgłaszająca osoba: tripka

Dzięki proteinom pozyskanym z mleka krem wspaniale nadaje się do każdego rodzaju włosów, pozostawiając je delikatne i odżywione. Doskonały do zregenerowania włosów osłabionych przez rozjaśnianie, farbowanie oraz trwałą ondulację.
Występuje w 3 pojemnościach: 275ml, 800ml i 1000ml.

Skład: Aqua, Cetearyl Alcohol, Methosulfate, Parfum, Phenoxyethanol, Methyldibromo Glutaronitrile, Hydroxypropyltrimonium Hydrolized Casein, Citric Acid, Hydrolized Milk Protein, Methylchloroisothiazolinone, Sodium Cocoyl Glutamate, Methylisothiazolinone.

Cena: ok. 24zł / 1000ml; 10zł / 275ml

• Rozczarowanie
  • Zachęcona wysokimi ocenami na wizażu oraz ceną, zdecydowałam się na zakup ten maski. Niestety, okazała się nieodpowiednia dla mojego typy włosów ( bardzo kręcone, cienkie).

- bardzo obciąża cienkie włosy, stały się ciężkie i oklapnięte,
    zero objętości
    - drażniący zapach

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: zero

Chcesz pochwalić Ilikefood za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubie ją
  • Wiele razy do niej juz wracalam, fajna proteinowa maska.
    + śmiesznie niska cena
    + piękny budyniowy zapach ktory utrzymuje sie na wlosach do kolejnego mycia
    + wlosy sa blyszczace, dociążone, mięsiste, gładkie, i wyglądaja bardzo zdrowo ale nie jest to trwala poprawa a jedynie efekt po zastosowaniu maski
    + przyjemna konsystencja

- trzeba uwazac zeby z nia nie przesadzic, ja przeproteinowalam nia wlosy :P dobrze uzywac na przemian z inna maska emolientowa

Ale ogolnie super maska w niskiej cenie.

Używam tego produktu od: 3 lata

Chcesz pochwalić vangie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wspaniała pod każdym względem
  • Ten produkt już zawsze będzie miał dożywotnie miejsce w mojej łazience, ponieważ moje włosy po prostu ją uwielbiają

* zapach-słodki, troche jak budyń, bardzo przyjemny, który długo utrzymuje się na włosach za co na prawdę duży plus ( lubię jak maseczki pozostawiają zapach nawet na następny dzień)
    * bardzo wygładza włosy co czuć już podczas zmywania.
    Tworzy się taka jakby \'śliska tafla\'
    * głęboko nawilża moje suche i zniszczone prostowaniem włosy
    * włosy po jej użyciu są ujażmione, wygladają na prawdę zdrowo
    * są strasznie miękkie i miłe w dotyku
    * konsystnecja jakby ' budyniowa' dobrze trzyma sie na włosach
    * cena i wydajaność również na wielki plus

- minusów jak na razie brak

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić olsen00 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza z najlepszych
  • Maska ta stała się niezbędnym elementem pielęgnacji moich włosów

PLUSY:
    * wydajna ( starczyła mi na około 5 mscy przy stosowaniu 2 razy w tygodniu)
    * tania
    * nie obciąża włosów, nie przetłuszcza
    * nie spływa z włosów
    * doskonale nawilża, nabłyszcza, wygładza
    * przy regularnym stosowaniu znacznie wpływa na końcówki

Jedyne do czego mogłabym się przyczepić to zamknięcie, nie wolno łapać za zakrętkę, bo niestety zostanie nam sama w ręce

Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

Chcesz pochwalić KarolinaS00 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ani tak ani nie
  • Zacznę od tego, że maska ma specyficzny jak dla mnie kokosowy zapach i na dłuższą metę mnie przytłaczał. Pojemność maski jest naprawdę bardzo duża, poza tym jest ona wydajna więc na długo starczy. Używam jej raz na 2/3 tygodnie i fajnie wygładza włosy, dociąża (czasami aż za bardzo), zapach utrzymuje się aż do następnego mycia. Nie służy mi jednak gdy używam jej częściej, ponieważ zbyt przeciąża i włosy stają się przeproteinowane... dodatkowo pojawia mi się po niej łupież i wzmożone przetłuszczanie. Nie kupię jej ponownie, bo jest jej aż do znudzenia, nie potrafię jej wykończyć, chociaż sama w sobie dobrze działa na suche i zniszczone partie włosów.

Używam tego produktu od: 2 lata

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Basiolinka za czytelną i pomocną recenzję?
  • tania i dobra
  • Odżywke używam prawie przy każdym myciu, czasami pozostawiając ją dłużej pod ciepłym recznikiem , czasami splukujac po 5 min. W obydwu przypadkach powoduje że włosy łatwo się rozczesuja, są gładkie i pięknie pachną. Nie zauważyłam żeby włosy jakoś szczególnie się przetluszczaly, myje co 2 dni. no i ta cena 10 zł za litr produktu. Po prostu grzech nie spróbować.

Ilość zużytych opakowań: 1 1000 ml

Chcesz pochwalić jakarolina za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla włosów lubiących proteiny.
  • Niestety u mnie się nie sprawdził. Nie jest to maska tak świetna jak Omega Kallosa, ale ujdzie. Pierwszy raz to był koszmar! Z reguły myślałam, że to kolejna superekstra wypasiona maska, ale się myliłam. Rezultat był taki, że po wysuszeniu (naturalnie), miałam puch na głowie i masę rozdwojonych końcówek, istna masakra.
    Dałam drugą szansę, było lepiej, bo nawilżyłam włosy. Nie daje świetnych efektów, jest przeciętna. Nie zauważyłam nawet by włosy były w lepszej kondycji.

Plusy:
    + cena
    + zapach (waniliowy budyń)
    + zapach maski utrzymuje się 1 dzień po użyciu

Minusy:
    - kiepsko się sprawdzi na włosach suchych bez nawilżenia
    - prawie nie zauważalne efekty po użyciu
    - puszy włosy
    - tępi włosy (są bardzo szorstkie w dotyku)
    - rozdwaja końcówki
    - łupież gratis

Szału nie ma. A to tylko dlatego, że moje włosy nie polubiły się z proteinami.

Ilość zużytych opakowań: 1; 2/3 opakowania

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Mala_Ruda za czytelną i pomocną recenzję?
  • IDEAŁ za grosze
  • Maskę nakładam przed każdym myciem na suche włosy czyli 1 lub 2x w tyg. na około 30min (w zależności ile mam czasu). Następnie myję włosy szamponem i nakładam zwykłą odżywkę.
    \n
    \nWnioski- włosy stały się nawilżone, miękkie i oczywiście pięknie pachną choć to już rzecz gustu Maska jest bardzo wydajna i tania, nie żałuję jej moim włosom a starcza na prawdę na długo. Dodam również, iż przestały mi się łamać końce, maska mocno je wzmocniła a nie używam wielu kosmetyków bym mogła tę zasługę przypisać innemu kosmetykowi.
    \n
    \nDodam iż co jakieś 2 miesiące odstawiam maskę by włosy odpoczeły (na 3,4tyg) gdyż wyglądają jakbym nie domyła maski. Po niedługim czasie wracam do niej i znów jest cudownie i jak dla mnie wręcz IDEALNIE! Moje włosy kochają tę maskę. (mam mocno rozjaśnione włosy na cełej długości)
    \n
    \nPLUSY: głębokie nawilżenie, wygładzenie włosów, przyjemny zapach, duże opakowanie, atrakcyjna cena.
    \nMINUSY: dla mnie brak.

Chcesz pochwalić arleta_myslowice za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ładny zapach
  • Zużyłam już 0.5 opakowania następne chyba będę musiała na siłę :P

+ ładny zapach, który długo unosi się po jej użyciu
    +bd przystępna cena i duża pojemność
    +łatwe rozszeczysywanie

- nie nawilża włosy nadal są suche
    -po niej moje włosy plączą się

Używam tego produktu od: Dwoch tygodni
    Ilość zużytych opakowań: 0,5 dużego

Chcesz pochwalić Tomira1221 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam!
  • Przed użyciem maski moje włosy były suche (jednocześnie się przetłuszczały), puszyły się i wyglądałam jak Meryl Strrep w "Tajemnicach lasu". Aż trafiłam na maskę!

Plusy:
    +nawilża
    +nie obciąża- włosy nie przetłuszczały mi sie szybciej, chyba że rpzesadziłam z iloscia kosmetyku
    +ułatwia rozczesywanie
    +włosy się nie puszą
    +moje włosy przestały się elektryzować
    +niska cena
    +fajnie się rozprowadza
    +wydajna

Minusy:
    -nie każdemu odpowiada zapach, mi on pasował, ale współlokatorce już nie

Ilość zużytych opakowań: 1 na spółkę z siostrą

Chcesz pochwalić Medea05 za czytelną i pomocną recenzję?