Avon, Pur Blanca EDT

Powiększ Avon, Pur Blanca EDT

Zgłaszająca osoba: Jagna

Zapach dla kobiety delikatnej. Zapach pełen bieli, lekki, świeży i zwiewny. Zapach przynosi poczucie pełnej harmonii i spokój ducha.

Kategoria: kwiatowo-ozonowa.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: ylang-ylang, frezja, mieta
nuta serca: biała róża, lilia wodna, biała peonia
nuta bazy: białe drzewo sandałowe, mleczne piżmo, heliotrop.

Skład: Alcohol denat.,Aqua,Parfum,Benzop henone-3,Glycerin,Methylparaben, Disodium
edta,Cl 60730.

Cena: 59,90zł / 50ml

• Przyjemny na co dzień
  • PLUSY:
    - zapach jest delikatny, subtelny i świeży. Świetnie nadaje się do codziennego użytku.

MINUSY:
    - cena
    - zapach jest bardzo nietrwały
    - flakon nie przypadł mi do gustu
    - wydajność nie zachwyca

Używam tego produktu od: trzech miesięcy

Chcesz pochwalić patimayoness za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ozonowo-frezjowa świeżość
  • Piękny świeży i czysty zapach, może to nie coś nadzwyczajnego ale zapach ujmujący. Spodoba się osobom lubującym się w świeżych zapachach, nie przytłaczających. Dobry na wiosnę i lato. Wart ceny w promocjach lub na allegro.
    Moj ulubiony zapach gdy chcę czegoś lekkiego, nie jest długotrwały ale to tylko EDT.

Ilość zużytych opakowań: 1 cały flakonik i drugiego połowa

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić Twoje Slodkie Marzenie za czytelną i pomocną recenzję?
  • chcesz się poczuć nijak? spróbuj tego.
  • Zupełnie nie wiem co mnie skusiło, aby kupić ten produkt, szczególnie, że nie byłam nigdy fanką zapachów z Avonu.

Niestety - teraz mogę to napisać z pełnym przekonaniem - nuty zapachowe Pur Blanca bardzo mnie zawiodły. Rzeczywiście są świeże, czyste, lekkie, delikatne... według mnie totalnie nijakie. Mam ochotę natychmiast po ich użyciu zastosować jakiś realny zapach, żeby przestała mi przeszkadzać ta nijakość, ta miałkość zapachu zupełnie bezzapachowego. Niczym po umyciu się, potrzebuję czegoś soczystego, interesującego, pachnącego RZECZYWIŚCIE, a nie nijak.

Nie wrócę do tego kosmetyku.

Używam tego produktu od: 4 miesięcy.
    Ilość zużytych opakowań: jedno.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić agateq za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie polecam ten kosmetyk
  • + nietypowy, piękny zapach
    + zapach długo się utrzymuje
    + bezbarwny, co też jest nietypowe
    + nie brudzi ubrań

- trudno dostępny
    - jak dla mnie, ma tylko jedną linię zapachową

Używam tego produktu od: 3 lata
    Ilość zużytych opakowań: 3 duże

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić DonaRegan za czytelną i pomocną recenzję?
  • świeżo - czysty
  • Każda z nas kiedyś w życiu będzie w takiej sytuacji, kiedy okoliczności, lub zmeczone intensywnymi kompozycjami powonienie będą wymagać zmiany zapachu na neutralny, nienachalny, delikatny i lekki.
    Pur Blanca to zapach czystości i świezości "prosto spod prysznica". Takie miłe mydełko, leciutko kwiatowe, ciut podpudrowane, takie swieże pranie, ten polot, który mają kosmetyki reklamowane jako "z nuta bawełny". Moje skojarzenia biegną w kierunku kremów Dove, dezodorantów Nivea i tej kremowej nuty z Bulgari Blv.
    Słodyczy w nim nie wyczuwam.
    Trwałość haniebna, bo ok 2,5 - 3 godziny, ale w połaczeniu z dezodorantem, nałozona na cialo potraktowane balsamem o neutralnym zapachu trzyma się trochę dłużej. Chwila po aplikacji nie jest przyjemna, bo woń alkoholu jest mocna. Wymaga dopsikiwania w ciągu dnia, ale za ta cenę można sobie na to pozwolić... tym bardziej, że raczej nie jest to zapach "na całe życie", raczej pachnidełko spełniające określoną funkcję
    Dobrze sprawdza się w upały, nie drażni, trwa sobie blisko ciała.
    Ja stosuję oprysk globalny na skórę, do pracy oraz w upalne dni... na wieczory i noce wolę cos bardziej wyrazistego

Używam tego produktu od: pół flaszeczkiIlość zużytych opakowań: jedno niecałe 50 ml

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić zielonasliwka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ach, te wspomnienia
  • Pierwsze perfumy Pur Blanca dostałam wiele lat temu, w liceum - flakonik w kształcie gwiazdki i używałam ich długo. Wiele osób mnie z nimi kojarzy. Zaskoczyły nie teksty o pani w garsonce, bo ten kwiatowy, delikatny zapach mi się podoba i myślę, że pasował wedy do mnie... w przeciwieństwie do teraz, bo nie mogę się przekonać do jego używania mimo że podarowano mi kolejny flakon, już klasyczny. Perfumy są rzeczywiście "białe", jakieś niewinne i delikatne - a zarazem wyraźne. Czuje się białe kwiaty i mydło, zalatuje trochę tańszym avonowskim produktem. Ale sentyment pozostał. Średnio trwałe, podoba mi się flakon - smukły i klasyczny.

Używam tego produktu od: kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: dwa

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić mikia20 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 21 raz(y)
  • lubię tę Panią w garsonce
  • Oczywiście zapach sztandarowy, ponadczasowy, co 2 kobieta go zna, używa itd., itp..Długo się przed nim broniłam. Myślałam, że będzie nudnym świeżakiem. Kupuję w Avonie odkąd pamiętam, a Pur Blancę mam dopiero od 2-óch miesięcy! Czujecie to? Jak tak można? Spodobał mi się ten zapach. Nawet bardzo. Jest kobiecy, kwiatowy, chwilami lekki i świeży. To jest jeden z tych kobiecych, eleganckich zapachów, które nie są słodkie. Kojarzy mi się z kobietą w garsonce, a przecież to niezbyt ciekawe skojarzenie, a mimo to bardzo mi się to podoba. Bo to jest kobieta około 30 roku życia, zadbana, o delikatnej urodzie w eleganckiej garsonce. Zapach otulający i urzekający. Nie dziwię się, że taka rzesza kobiet ją kocha. Trwałość bardzo zadowalająca, flakon prosty, minimalistyczny, jak ta garsonka

Używam tego produktu od: 2-óch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 początek

Chcesz pochwalić demz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Trwały, delikatny przyjemniaczek
  • Perfumki dostałam na walentynki od mojej drugiej połówki. Czyli używam ich jakieś 2 i pół miesiąca

+wydajne (wogóle nie widzę aby ubywały
    +trwałe (jeszcze po kilku godzinach, przewiana przez wiatr mam ten zapach na sobie)
    +przyjemny zapach
    +zebrałam wiele pochwał
    +często jest w promocji

-/+ opakowanie jest najzwyklejsze, nie przyciaga ale i nie odpycha

Zapach naprawdę mi się podoba. Nie jest nachalny. Właśnie taki delikatny, ale wyczuwalny.

Wiele razy koleżanki mi mówiły, że ładnie pachnę, co nie zdarzało mi się zbyt często przy innych perfumach.

Przyznam się, że sama bym sobie ich pewnie nigdy nie kupiła. Przede wszystkim dlatego, że nie mam łatwego dostępu do avon. Po drugie dlatego, że opakowanie nie jest powalające i nie przyciaga.

Zdecydowanie jeszcze sobie je kupię, a narazie zamówiłam wersję różową i czekam

Używam tego produktu od: 2,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić zielonakoniczyna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 6 raz(y)
  • Piękny kobiecy zapach
  • Jeden z piękniejszych zapachów jakie znam. Delikatny, nieduszący, zmysłowy. Wiele osób zwraca na niego uwagę.

Jestem dorosłą kobietą i wcale nie uważam, że nadaje się on wyłącznie dla nastolatek. Może tak twierdzą dziewczyny, które używały go w czasach liceum i właśnie z tym czasem im się kojarzy. Na potwierdzenie mojej tezy dodam, że ostatnio usłyszałam od pewnego mężczyzny w sile wieku, że ten zapach bardzo do mnie pasuje, bo jest taki delikatny. A to chyba największy komplement dla kobiety. Nie sztuka ubrać coś ładnego. Sztuką jest ubrać coś, w czym jest Ci ładnie. Tak samo jest z zapachami.

Zapach jest zdecydowanie w mojej czołówce ex aequo z Elizabeth Arden, 5th Avenue Nights. Ten drugi trochę trwalszy, choć Pur Blanca też jest całkiem trwała.W cenie regularnej w porównaniu do 5th Avenue Nights wypada blado, ale w promocji na pewno kupię ponownie. Zdecydowanie polecam na codzien dla delikatnych kobiet. Dla tych ubierających się bardziej seksownie i tych z bardziej konkretnym charakterem zdecydowanie polecam coś silniejszego.

Chcesz pochwalić Terha za czytelną i pomocną recenzję?
  • gdy chcę odpocząć od "cięższych" perfum i wód
  • Bardzo przyjemny i lekki zapach, kiedyś używałam go na zmianę z Far away. Teraz używam od czasu do czasu, gdyż moja kolekcja wód i perfum nadmiernie się rozrosła Mimo to na pewno kupię znowu, gdy się skończy.

Lubię tą wodę, jednak są dni kiedy wydaje mi się infantylna, taka na dyskoteki dla nastolatki, zaskakujące jest jednak to, że Pur Blanca podoba się wielu mężczyznom, zdarza się , że koledzy pytają co to za zapach, podczas gdy na drogie perfumy nie zwracają uwagi.
    odejmuję jedną gwiazdkę za trwałość i prostotę , chociaż może nie powinnam się czepiać, w końcu to EDT a nie EDP.

Używam tego produktu od: 2 latIlość zużytych opakowań: prawie całe 50 ml

Chcesz pochwalić ZuzaMa za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij