Avon, Pur Blanca EDT

Powiększ Avon, Pur Blanca EDT

Zgłaszająca osoba: Jagna

Zapach dla kobiety delikatnej. Zapach pełen bieli, lekki, świeży i zwiewny. Zapach przynosi poczucie pełnej harmonii i spokój ducha.

Kategoria: kwiatowo-ozonowa.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: ylang-ylang, frezja, mieta
nuta serca: biała róża, lilia wodna, biała peonia
nuta bazy: białe drzewo sandałowe, mleczne piżmo, heliotrop.

Skład: Alcohol denat.,Aqua,Parfum,Benzop henone-3,Glycerin,Methylparaben, Disodium
edta,Cl 60730.

Cena: 59,90zł / 50ml

• od lat ze mną
  • Pur Blanca to moje pierwsze perfumy. Pamiętam jak podbierałam je mojej mamie i prawie oszalałam, gdy pod choinką znalazła się jakaś wersja limitowana, świąteczna mojego wymarzonego zapachu. Do dzisiaj Pur Blanca kojarzy mi się z zimą, świętami i moją mamą, która pachniała właśnie tym cudeńkiem, zmieszanym z zapachem kremu i dezodorantu Nivea, bardzo miłe wspomnienia i chociaż od tamtego czasu minęło już sporo czasu, co jakiś czas wracam do Pur Blanci i używam jej z przyjemnością. Dla mnie jest to zapach świeżości, czystości i zadbanej kobiety. Dodatkowo teraz, kiedy jestem w ciąży, odrzuciło mnie od większości moich zapachów. Pur Blanca wróciła do łask i jest jednym z nielicznych zapachów, które mogę używać i czynię to niemal codziennie. Polecam!

Używam tego produktu od: od lat
    Ilość zużytych opakowań: sporo

Chcesz pochwalić autumn91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Koniecznie trzeba spróbowć
  • To cudeńko twórcy Harego Fremonta jest poprostu ponadczasowe. Bardzo często wracam do tej wody i stale jest inna. Być może ja się zmieniam i znajduję w niej stale inne nuty. Być może to pora roku ma również wpływ. Tak czy inaczej czuję sentyment do tej wody. Zapach typowo kwiatowy. Lekko mydlano-pudrowy. Przy pierwszym psiknięciu nieco ostry, ale przez chwile potem rozwijaja sie kwiatowe aromaty szczególnie wyczuwalną piweonia ,różą i lilia wodną. Drzwa sandałowego specjalnie nie wyczuwam, ale ma woływ na kompozycje nadając je specyficzny klimat. Zbyt trwałe nie są do 4 godzin sie utrzymują. Buteleczka wygodna z dobrze zaciskającym sdie korkiem. Bardzo częst jest w promocji zarówno sama woda jak i w zestawch.

Używam tego produktu od: od 10 lat
    Ilość zużytych opakowań: 4 całe flakoniki

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Luana5 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Śliczny dla młodej dziewczyny
  • Bardzo ładny, nienachalny zapach. Nie mdli i jest w przystępnej cenie. Pachnie jak świeżo wyprane ubranie i nie jest to całkowite mydło. Jest oryginalny, coś innego niż ciągle kwiaty i słodziaki. Ja jestem jak najbardziej na tak. Uroczy zapach. Nie czyni z dziewczyny łatwego obiektu, nadaje jej tajemniczości. Jest fajny!

Używam tego produktu od: Dłużej niż rok

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić AvonoweLove za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam szczególnie na zimniejsze miesiące.
  • Po wielu recenzjach w końcu i ja skusiłam się na ten zapach. Zamknięty w elegancki,prosty flakonik. Sam zapach natomiast bardzo kobiecy,delikatnie pudrowy idealny na długie jesienne wieczory. Nawet przy regularnym użytkowaniu nie męczy,ani nie dostajemy od niego bólu głowy. Utrzymuje się bardzo długo,ja właściwie bez poprawk pachnę nim cały dzień więc ogromny plus za trwałość. Dla mnie bardzo przyjemny zapach na codzień. Kupiłam go za nie wiele ponad 20 zł więc cena jak najbardziej zachęca do zakupu.
    Myślę,że jeszcze nie raz do niego powrócę szczególnie jesienią i zimą.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 50 ml

Chcesz pochwalić mikimontana74 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemny na co dzień
  • PLUSY:
    - zapach jest delikatny, subtelny i świeży. Świetnie nadaje się do codziennego użytku.

MINUSY:
    - cena
    - zapach jest bardzo nietrwały
    - flakon nie przypadł mi do gustu
    - wydajność nie zachwyca

Używam tego produktu od: trzech miesięcy

Chcesz pochwalić patimayoness za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ozonowo-frezjowa świeżość
  • Piękny świeży i czysty zapach, może to nie coś nadzwyczajnego ale zapach ujmujący. Spodoba się osobom lubującym się w świeżych zapachach, nie przytłaczających. Dobry na wiosnę i lato. Wart ceny w promocjach lub na allegro.
    Moj ulubiony zapach gdy chcę czegoś lekkiego, nie jest długotrwały ale to tylko EDT.

Ilość zużytych opakowań: 1 cały flakonik i drugiego połowa

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić Twoje Slodkie Marzenie za czytelną i pomocną recenzję?
  • chcesz się poczuć nijak? spróbuj tego.
  • Zupełnie nie wiem co mnie skusiło, aby kupić ten produkt, szczególnie, że nie byłam nigdy fanką zapachów z Avonu.

Niestety - teraz mogę to napisać z pełnym przekonaniem - nuty zapachowe Pur Blanca bardzo mnie zawiodły. Rzeczywiście są świeże, czyste, lekkie, delikatne... według mnie totalnie nijakie. Mam ochotę natychmiast po ich użyciu zastosować jakiś realny zapach, żeby przestała mi przeszkadzać ta nijakość, ta miałkość zapachu zupełnie bezzapachowego. Niczym po umyciu się, potrzebuję czegoś soczystego, interesującego, pachnącego RZECZYWIŚCIE, a nie nijak.

Nie wrócę do tego kosmetyku.

Używam tego produktu od: 4 miesięcy.
    Ilość zużytych opakowań: jedno.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić agateq za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie polecam ten kosmetyk
  • + nietypowy, piękny zapach
    + zapach długo się utrzymuje
    + bezbarwny, co też jest nietypowe
    + nie brudzi ubrań

- trudno dostępny
    - jak dla mnie, ma tylko jedną linię zapachową

Używam tego produktu od: 3 lata
    Ilość zużytych opakowań: 3 duże

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić DonaRegan za czytelną i pomocną recenzję?
  • świeżo - czysty
  • Każda z nas kiedyś w życiu będzie w takiej sytuacji, kiedy okoliczności, lub zmeczone intensywnymi kompozycjami powonienie będą wymagać zmiany zapachu na neutralny, nienachalny, delikatny i lekki.
    Pur Blanca to zapach czystości i świezości "prosto spod prysznica". Takie miłe mydełko, leciutko kwiatowe, ciut podpudrowane, takie swieże pranie, ten polot, który mają kosmetyki reklamowane jako "z nuta bawełny". Moje skojarzenia biegną w kierunku kremów Dove, dezodorantów Nivea i tej kremowej nuty z Bulgari Blv.
    Słodyczy w nim nie wyczuwam.
    Trwałość haniebna, bo ok 2,5 - 3 godziny, ale w połaczeniu z dezodorantem, nałozona na cialo potraktowane balsamem o neutralnym zapachu trzyma się trochę dłużej. Chwila po aplikacji nie jest przyjemna, bo woń alkoholu jest mocna. Wymaga dopsikiwania w ciągu dnia, ale za ta cenę można sobie na to pozwolić... tym bardziej, że raczej nie jest to zapach "na całe życie", raczej pachnidełko spełniające określoną funkcję
    Dobrze sprawdza się w upały, nie drażni, trwa sobie blisko ciała.
    Ja stosuję oprysk globalny na skórę, do pracy oraz w upalne dni... na wieczory i noce wolę cos bardziej wyrazistego

Używam tego produktu od: pół flaszeczkiIlość zużytych opakowań: jedno niecałe 50 ml

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić zielonasliwka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ach, te wspomnienia
  • Pierwsze perfumy Pur Blanca dostałam wiele lat temu, w liceum - flakonik w kształcie gwiazdki i używałam ich długo. Wiele osób mnie z nimi kojarzy. Zaskoczyły nie teksty o pani w garsonce, bo ten kwiatowy, delikatny zapach mi się podoba i myślę, że pasował wedy do mnie... w przeciwieństwie do teraz, bo nie mogę się przekonać do jego używania mimo że podarowano mi kolejny flakon, już klasyczny. Perfumy są rzeczywiście "białe", jakieś niewinne i delikatne - a zarazem wyraźne. Czuje się białe kwiaty i mydło, zalatuje trochę tańszym avonowskim produktem. Ale sentyment pozostał. Średnio trwałe, podoba mi się flakon - smukły i klasyczny.

Używam tego produktu od: kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: dwa

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić mikia20 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij