Avon, Pur Blanca EDT

Powiększ Avon, Pur Blanca EDT

Zgłaszająca osoba: Jagna

Zapach dla kobiety delikatnej. Zapach pełen bieli, lekki, świeży i zwiewny. Zapach przynosi poczucie pełnej harmonii i spokój ducha.

Kategoria: kwiatowo-ozonowa.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: ylang-ylang, frezja, mieta
nuta serca: biała róża, lilia wodna, biała peonia
nuta bazy: białe drzewo sandałowe, mleczne piżmo, heliotrop.

Skład: Alcohol denat.,Aqua,Parfum,Benzop henone-3,Glycerin,Methylparaben, Disodium
edta,Cl 60730.

Cena: 59,90zł / 50ml

• Nie dla każdego.
  • Zapach jest bardzo świeży, opakowanie wydajne. Cenowo bywa bardzo przystępna w katalogu. Kupiłam za 29,99.
    Niestety w moim przypadku nie mogę stosować ich bezpośrednio na skórę, ponieważ zaczyna mnie swędzieć i pojawiają się krostki.

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić namisek1990 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam ją !
  • Jest to moje pierwsze opakowanie, ale czesto uzywalam mgiełki i musze powiedziec - że jak bedzie kolejna promocja w Rossmannie to znowu zagosci w mojej torebce. Bardzo lubie jej zapach, niestety ale dosyc szybko wietrzeje, dlatego 4,5 gwiazdki.
    Ladnie opakowania w przede wszystkim dlugie i waskie, przez co zajmuje malo miejsca w torebce (u mnie lezy na dnie )
    Atomizer nie psuje sie, grube szkolo, wiec sie nie stlucze.

Uwielbiam ja i moj chlopak rowniez.

Obecnie poluje na Rihanne - Nude i jak ona sie nie sprawdzi wracam do Pur Blanci

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: kilka opakowan

Chcesz pochwalić Onlyshe94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • od lat ze mną
  • Pur Blanca to moje pierwsze perfumy. Pamiętam jak podbierałam je mojej mamie i prawie oszalałam, gdy pod choinką znalazła się jakaś wersja limitowana, świąteczna mojego wymarzonego zapachu. Do dzisiaj Pur Blanca kojarzy mi się z zimą, świętami i moją mamą, która pachniała właśnie tym cudeńkiem, zmieszanym z zapachem kremu i dezodorantu Nivea, bardzo miłe wspomnienia i chociaż od tamtego czasu minęło już sporo czasu, co jakiś czas wracam do Pur Blanci i używam jej z przyjemnością. Dla mnie jest to zapach świeżości, czystości i zadbanej kobiety. Dodatkowo teraz, kiedy jestem w ciąży, odrzuciło mnie od większości moich zapachów. Pur Blanca wróciła do łask i jest jednym z nielicznych zapachów, które mogę używać i czynię to niemal codziennie. Polecam!

Używam tego produktu od: od lat
    Ilość zużytych opakowań: sporo

Chcesz pochwalić autumn91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Koniecznie trzeba spróbowć
  • To cudeńko twórcy Harego Fremonta jest poprostu ponadczasowe. Bardzo często wracam do tej wody i stale jest inna. Być może ja się zmieniam i znajduję w niej stale inne nuty. Być może to pora roku ma również wpływ. Tak czy inaczej czuję sentyment do tej wody. Zapach typowo kwiatowy. Lekko mydlano-pudrowy. Przy pierwszym psiknięciu nieco ostry, ale przez chwile potem rozwijaja sie kwiatowe aromaty szczególnie wyczuwalną piweonia ,różą i lilia wodną. Drzwa sandałowego specjalnie nie wyczuwam, ale ma woływ na kompozycje nadając je specyficzny klimat. Zbyt trwałe nie są do 4 godzin sie utrzymują. Buteleczka wygodna z dobrze zaciskającym sdie korkiem. Bardzo częst jest w promocji zarówno sama woda jak i w zestawch.

Używam tego produktu od: od 10 lat
    Ilość zużytych opakowań: 4 całe flakoniki

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Luana5 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Śliczny dla młodej dziewczyny
  • Bardzo ładny, nienachalny zapach. Nie mdli i jest w przystępnej cenie. Pachnie jak świeżo wyprane ubranie i nie jest to całkowite mydło. Jest oryginalny, coś innego niż ciągle kwiaty i słodziaki. Ja jestem jak najbardziej na tak. Uroczy zapach. Nie czyni z dziewczyny łatwego obiektu, nadaje jej tajemniczości. Jest fajny!

Używam tego produktu od: Dłużej niż rok

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić AvonoweLove za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam szczególnie na zimniejsze miesiące.
  • Po wielu recenzjach w końcu i ja skusiłam się na ten zapach. Zamknięty w elegancki,prosty flakonik. Sam zapach natomiast bardzo kobiecy,delikatnie pudrowy idealny na długie jesienne wieczory. Nawet przy regularnym użytkowaniu nie męczy,ani nie dostajemy od niego bólu głowy. Utrzymuje się bardzo długo,ja właściwie bez poprawk pachnę nim cały dzień więc ogromny plus za trwałość. Dla mnie bardzo przyjemny zapach na codzień. Kupiłam go za nie wiele ponad 20 zł więc cena jak najbardziej zachęca do zakupu.
    Myślę,że jeszcze nie raz do niego powrócę szczególnie jesienią i zimą.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 50 ml

Chcesz pochwalić mikimontana74 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemny na co dzień
  • PLUSY:
    - zapach jest delikatny, subtelny i świeży. Świetnie nadaje się do codziennego użytku.

MINUSY:
    - cena
    - zapach jest bardzo nietrwały
    - flakon nie przypadł mi do gustu
    - wydajność nie zachwyca

Używam tego produktu od: trzech miesięcy

Chcesz pochwalić patimayoness za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ozonowo-frezjowa świeżość
  • Piękny świeży i czysty zapach, może to nie coś nadzwyczajnego ale zapach ujmujący. Spodoba się osobom lubującym się w świeżych zapachach, nie przytłaczających. Dobry na wiosnę i lato. Wart ceny w promocjach lub na allegro.
    Moj ulubiony zapach gdy chcę czegoś lekkiego, nie jest długotrwały ale to tylko EDT.

Ilość zużytych opakowań: 1 cały flakonik i drugiego połowa

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić Twoje Slodkie Marzenie za czytelną i pomocną recenzję?
  • chcesz się poczuć nijak? spróbuj tego.
  • Zupełnie nie wiem co mnie skusiło, aby kupić ten produkt, szczególnie, że nie byłam nigdy fanką zapachów z Avonu.

Niestety - teraz mogę to napisać z pełnym przekonaniem - nuty zapachowe Pur Blanca bardzo mnie zawiodły. Rzeczywiście są świeże, czyste, lekkie, delikatne... według mnie totalnie nijakie. Mam ochotę natychmiast po ich użyciu zastosować jakiś realny zapach, żeby przestała mi przeszkadzać ta nijakość, ta miałkość zapachu zupełnie bezzapachowego. Niczym po umyciu się, potrzebuję czegoś soczystego, interesującego, pachnącego RZECZYWIŚCIE, a nie nijak.

Nie wrócę do tego kosmetyku.

Używam tego produktu od: 4 miesięcy.
    Ilość zużytych opakowań: jedno.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić agateq za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie polecam ten kosmetyk
  • + nietypowy, piękny zapach
    + zapach długo się utrzymuje
    + bezbarwny, co też jest nietypowe
    + nie brudzi ubrań

- trudno dostępny
    - jak dla mnie, ma tylko jedną linię zapachową

Używam tego produktu od: 3 lata
    Ilość zużytych opakowań: 3 duże

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić DonaRegan za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij