Avon, Pur Blanca EDT

Powiększ Avon, Pur Blanca EDT

Zgłaszająca osoba: Jagna

Zapach dla kobiety delikatnej. Zapach pełen bieli, lekki, świeży i zwiewny. Zapach przynosi poczucie pełnej harmonii i spokój ducha.

Kategoria: kwiatowo-ozonowa.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: ylang-ylang, frezja, mieta
nuta serca: biała róża, lilia wodna, biała peonia
nuta bazy: białe drzewo sandałowe, mleczne piżmo, heliotrop.

Skład: Alcohol denat.,Aqua,Parfum,Benzop henone-3,Glycerin,Methylparaben, Disodium
edta,Cl 60730.

Cena: 59,90zł / 50ml

• KWC
  • Perfumy te mają tylko dwie wady: są krótkotrwałe i bardzo spopularyzowane, co w zasadzie ciężko uznać za wadę, ale wiele kobiet nie chce pachnieć tak, jak połowa swoich koleżanek. Poza tym już same zalety, zapach ten podoba mi się już od kilkunastu lat i uważam, że nie ma prawa się znudzić, jest wybitnie delikatny i nieinwazyjny. Kwintesencja kobiecości zamknięta w butelce - może i trywialnie, ale prawdziwie. Wyraźnie czuć frezję, peonię, heliotropa, a przede wszystkim: lilię. Doprawdy zniewalający.

Minusy:
    -dosyć krótkotrwałe.

Cechy neutralne:
    -pachnie nim połowa moich znajomych, ale ostatecznie zdecydowałam się nie wliczać tego faktu do grona minusów, popularność zapachu świadczy o tym, że wielu nosom się podoba,
    -całkiem ładne opakowanie, chociaż to nic specjalnego.

Plusy:
    -przepiękny zapach, bardzo delikatny i kobiecy,
    -bardzo dobra cena promocyjna.

Używam tego produktu od: kilkanaście lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka flakonów

Chcesz pochwalić mylengrave za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• ZMIENIONY ZAPACH
  • Ten zapach miałam kilka lat temu.Najpierw zamuwiłam sobie roletke a gdy mi się skończyła.Kupiłam cały flakonik tej wody. Wtedy ten zapach mi się bardzo podobał.Był moim ulubionym pachnidełkiem ze wszystkich jakie posiadałam. Pięknie pachniała pur blanca.Tak czysto i niewinnie. Był to zapach spokojny i dziewczęcy.Gdy skończyłam flakonik jakoś zapomniałam na kilka lat o pur blance.Chociaż często widziałam że jest w katalogach avon i miała promocje to jednak nie zamawiałam tego zapachu. Ale po kilku latach czyli rok temu skusiłam się na mgiełke. Zamuwilam tak z sentymentu i się rozczarowałam.Teraz moim zdaniem jest inny,jakiś chemiczny,nie to co kiedyś było a może moj gust się zmienił a może coś zrobili z tym zapachem? Nie wiem ale teraz mi się nie podoba i wiecej już nie wróce do pur blanci. NIGDY!!!Zdecydowanie pur blanca blush jest o wiele ładniejsza i delikatniejsza niż ta zwykła.

Używam tego produktu od: kilka latemu z przewa i teraz od roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 roletka,1 fakonik 50 ml i mgiełka 150 ml

Chcesz pochwalić spokojna87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ulubiony
  • ulubiony perfum mojej mamy od lat na przemian z innymi wersjami pur blanki

plusy

cena
    ślicznie pachnie
    ładna buteleczka
    lekki
    długo się utrzymuje

polecam jak najbardziej

Używam tego produktu od: 2009
    Ilość zużytych opakowań: 30 ..

Chcesz pochwalić Kaaroollinaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świeży i lekki
  • Miałam ją dwa razy w swoim życiu, w czasach licealnych i na studiach, i w tamtym okresie bardzo miło mi się ją nosiło. Zapach świeży, dzienny. Raczej na co dzień, bo na wielkie wyjścia nie będzie odpowiedni. Nadal przyjemnie mi się kojarzy i mimo, że jest powszechny, to kupiłabym go ponownie. Jedynie trwałość pozostawia trochę do życzenia.

Używam tego produktu od: dwa razy od liceum
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić mozmarz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na lato fajna
  • Kiedyś zachwycałam się tym zapachem, dziś już mam dystans i wolę coś z wyższej półki.
    Mimo to Pur Blancę lubię szczególnie latem, kiedy są upały , bo jej świeżość mnie orzeźwia . Okres przedwiośnia również przywołuje dobre wspomnienia związane z tym zapachem, dlatego zawsze kiedy mam już dość "otulaczy" zimowych sięgam po mój stary, dobry zapaszek.
    Pur Blanki nie użyłabym na ważne dla mnie wydarzenia, na szczególne okazje. Ot taki zapach do odświeżania w pracy ( jestem w ciągłym ruchu), po treningu albo np. na wyjście do osiedlowego sklepu Polecam nastolatkom i kobietom , które enią delikatne i zwiewne zapachy. Plusem jest cena- nawet za 20 zł można kupić u konsultantki.
    Półtorej gwiazdki odejmuję za trwałość (2- 3 godziny max) i za" pospolitość" zapachu.

Ilość zużytych opakowań: kilkanaście 50 ml, kilkanaście 30 ml , kilka próbek

Chcesz pochwalić izzielady za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kiedyś tak, teraz mi nie odpowiada
  • To moja pierwsza woda toaletowa z AVONU. Używałam jej jak byłam w liceum. Wówczas byłam nią zachwycona, teraz jednak już tak nie jest.

Wg mnie:
    - ładne opakowanie, kolorystyka wskazuje na delikatne perfumy
    - krótkotrwały zapach w porównaniu do innych wód Avonu
    - zapach nie jest uniwersalny, nie nadaje się na wieczór
    - zapach mydlany, na pewno nie pociągający, kobiecy
    - u kogoś mi nie przeszkadza, ale sama nie zdecyduję się użyć tej wody ponownie (być może dlatego, że kiedyś używałam jej kilka lat i przez to mam do niej wstręt)

Używam tego produktu od: już nie używam (kiedyś ok. 4 lat)
    Ilość zużytych opakowań: 8 sztuk po 50 ml

Chcesz pochwalić malwmalw za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla każdego.
  • Zapach jest bardzo świeży, opakowanie wydajne. Cenowo bywa bardzo przystępna w katalogu. Kupiłam za 29,99.
    Niestety w moim przypadku nie mogę stosować ich bezpośrednio na skórę, ponieważ zaczyna mnie swędzieć i pojawiają się krostki.

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić namisek1990 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam ją !
  • Jest to moje pierwsze opakowanie, ale czesto uzywalam mgiełki i musze powiedziec - że jak bedzie kolejna promocja w Rossmannie to znowu zagosci w mojej torebce. Bardzo lubie jej zapach, niestety ale dosyc szybko wietrzeje, dlatego 4,5 gwiazdki.
    Ladnie opakowania w przede wszystkim dlugie i waskie, przez co zajmuje malo miejsca w torebce (u mnie lezy na dnie )
    Atomizer nie psuje sie, grube szkolo, wiec sie nie stlucze.

Uwielbiam ja i moj chlopak rowniez.

Obecnie poluje na Rihanne - Nude i jak ona sie nie sprawdzi wracam do Pur Blanci

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: kilka opakowan

Chcesz pochwalić Onlyshe94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • od lat ze mną
  • Pur Blanca to moje pierwsze perfumy. Pamiętam jak podbierałam je mojej mamie i prawie oszalałam, gdy pod choinką znalazła się jakaś wersja limitowana, świąteczna mojego wymarzonego zapachu. Do dzisiaj Pur Blanca kojarzy mi się z zimą, świętami i moją mamą, która pachniała właśnie tym cudeńkiem, zmieszanym z zapachem kremu i dezodorantu Nivea, bardzo miłe wspomnienia i chociaż od tamtego czasu minęło już sporo czasu, co jakiś czas wracam do Pur Blanci i używam jej z przyjemnością. Dla mnie jest to zapach świeżości, czystości i zadbanej kobiety. Dodatkowo teraz, kiedy jestem w ciąży, odrzuciło mnie od większości moich zapachów. Pur Blanca wróciła do łask i jest jednym z nielicznych zapachów, które mogę używać i czynię to niemal codziennie. Polecam!

Używam tego produktu od: od lat
    Ilość zużytych opakowań: sporo

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić autumn91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Koniecznie trzeba spróbowć
  • To cudeńko twórcy Harego Fremonta jest poprostu ponadczasowe. Bardzo często wracam do tej wody i stale jest inna. Być może ja się zmieniam i znajduję w niej stale inne nuty. Być może to pora roku ma również wpływ. Tak czy inaczej czuję sentyment do tej wody. Zapach typowo kwiatowy. Lekko mydlano-pudrowy. Przy pierwszym psiknięciu nieco ostry, ale przez chwile potem rozwijaja sie kwiatowe aromaty szczególnie wyczuwalną piweonia ,różą i lilia wodną. Drzwa sandałowego specjalnie nie wyczuwam, ale ma woływ na kompozycje nadając je specyficzny klimat. Zbyt trwałe nie są do 4 godzin sie utrzymują. Buteleczka wygodna z dobrze zaciskającym sdie korkiem. Bardzo częst jest w promocji zarówno sama woda jak i w zestawch.

Używam tego produktu od: od 10 lat
    Ilość zużytych opakowań: 4 całe flakoniki

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Luana5 za czytelną i pomocną recenzję?