Posty się skończyły - Panny Młode 2010 nowego tytułu nie wymyśliły cz.11 :D - Strona 149 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-10-30, 15:51   #4441
szana
Zadomowienie
 
Avatar szana
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 961
Dot.: Posty się skończyły - Panny Młode 2010 nowego tytułu nie wymyśliły cz.11 :D

Cytat:
Napisane przez Samoa Pokaż wiadomość
jej to nie mogę sie doczekac az ja zmierzyszKiedy idziesz?Jak bym była ladniejsza to ja bym grala w transformersach a nie onaSpróbuje sie tak kiedys pomalowac, zobaczymy co mi wyjdzieJeju jak załuję, że niemam zadnej koleżanki kosmetyczki
idęw listopadzie też się doczekać już nie mogę
grała byś jakbyś się pokazała w Hollywood a tak to musieli Cię zastąpić taką Megan
ja mam -przyjaciółkę,która jest wizażystką mieszka na śląsku,mogę Ci pożyczyć

idę poćwiczyć,papa
szana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-30, 15:53   #4442
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Posty się skończyły - Panny Młode 2010 nowego tytułu nie wymyśliły cz.11 :D

Cytat:
Napisane przez centipede Pokaż wiadomość
Lain tylko nie przypakuj za bardzo
nie no, ja chce leciutko zeby byly takie delikatne wymodelowane kulturalne miesnie, a nie flak male obciazenia i te sprawy
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-30, 16:00   #4443
toskaKrk
Wtajemniczenie
 
Avatar toskaKrk
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 851
Dot.: Posty się skończyły - Panny Młode 2010 nowego tytułu nie wymyśliły cz.11 :D

Cytat:
Napisane przez centipede Pokaż wiadomość
Jak będę miała nadwyżkę gotówki, w co raczej wątpię, to może zaszaleję i sobie kupię confetti albo hestię ()
http://www.dopasowana.pl/product-pol...wym-4070-.html
http://www.dopasowana.pl/product-pol...ade-4540-.html
Przeoczyłam to wcześniej
Co do tego drugiego stanika to mimo jego urody odradzam, bo słyszałam że każdej dziewczynie spłaszcza biust i w ogóle niefajny kształt robi

Tutaj to widać:
http://balkonetka.pl/katalog/bra/pan...ia-strapless-2
http://balkonetka.pl/katalog/bra/pan...querade-hestia

A tak wygląda na żywo mój strapless (nie na mnie oczywiście)
http://balkonetka.pl/katalog/bra/panache-evie-2
toskaKrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-30, 16:01   #4444
Samoa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 768
Dot.: Posty się skończyły - Panny Młode 2010 nowego tytułu nie wymyśliły cz.11 :D

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
a to ja wlasciwie wiem na co chce chodzic, a wlasciwie na co nie chce wszelkie zajecia taneczno-salsowo-aerobicowe odpadaja, bo mnie to nudzi i chyba mam slaba koordynacje ruchowa do takich tancow wygibancow (zawsze sie gubie albo cos pomyle)
step dla zaawansowanych tez odpada, hi-lo tez nie wyglada jakos zachecajaco wiec akurat sobie wybralam bpu, step (dla normalnych ) i body shape...
a rower tez mam w domu i stepper w szafie (), ale w domu cos nie mam motywacji do rowerowania (wole prawde mowiac zwykly rower), a steppera sie troche boje, bo slyszalam, ze ma tendencje do rozbudowywania lydek, a bardzo bym tego nie chciala wiec na aero i basen bede chodzic w ramach cwiczen odchudzajaco-wysmuklajacych, a na silowni przypakuje troche na roznych maszynach zeby ladnie sie miesnie zarysowaly
marzy mi sie lekki kaloryferek na brzuszku TZ bedzie moim osobistym trenerem
ja tez mam problemy z koordynacja w skomplkowanych układach I mniej skomplikowanych też, ale łatwiej mi sie skupic na tym co robię
Myśle, ze salsa jest na tyle prosta, że dam radęA co do stepperka to uważam, ze wcale nie taklatwo rozbudowac mięśnie, ja na stepperku chodzę 10-15 min na rozgrzewkę i tyle mi wystarczy, później ok. 40 minut na rowerku i 10-15 z hantelkami 0,5 kg do muzyki - to moja aerobowa seria w domuA co do kaloryferka n abrzuchu to mi wystarczy to co mam - czyli mięsnie widoczne tak w pionie, jakby to wytlumaczyć...mam tak, że od pępka do mostka mam takie pionowe wgłębienie i te mięsnie, które sa n aśrodku brzucha mi sie lekko odznaczają, tak mniej więcej http://dupwdrzewo.republika.pl/brzuch.jpg ale nie jestem az tak chuda, mam wiecej mięśni, ale niej niz tu, jestem tak po środku: http://i2.pinger.pl/pgr39/47082ff500...8afe982f92.jpg


Cytat:
Napisane przez szana Pokaż wiadomość
no i taki odcień by do Ciebie pasował
fajne by były róże czerwone do Twojego zestawu,nie mam dokładnie takiego o jakim bym myślała-taki właśnie głęboki czerwono-winno-bordowy,wkleję te co mam.
ładny ten drugi bukiet, ale ja nie chce róż i bede sie przed nimi bronic i będe tylko jesli nie znajde alternatywy
__________________
Ślub
Samoa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-30, 16:19   #4445
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Posty się skończyły - Panny Młode 2010 nowego tytułu nie wymyśliły cz.11 :D

Cytat:
Napisane przez Samoa Pokaż wiadomość
A co do kaloryferka n abrzuchu to mi wystarczy to co mam - czyli mięsnie widoczne tak w pionie, jakby to wytlumaczyć...mam tak, że od pępka do mostka mam takie pionowe wgłębienie i te mięsnie, które sa n aśrodku brzucha mi sie lekko odznaczają, tak mniej więcej http://dupwdrzewo.republika.pl/brzuch.jpg ale nie jestem az tak chuda, mam wiecej mięśni, ale niej niz tu, jestem tak po środku: http://i2.pinger.pl/pgr39/47082ff500...8afe982f92.jpg
a to ja mam teraz tak jak na tym pierwszym zdjeciu (tylko wieksze wciecie w talii), ale wolalaby zeby byl bardziej umiesniony, ale nie takie grube faldy miesniowe jak na drugim zdjeciu tylko bardziej taki plaski kaloryferek fajnie wymodelowany

Cytat:
Napisane przez toskaKrk Pokaż wiadomość
A tak wygląda na żywo mój strapless (nie na mnie oczywiście)
http://balkonetka.pl/katalog/bra/panache-evie-2
bardzo ladnie lezy i podkresla ksztalt piersi wlasnie cos takiego bym chciala splaszczenie piersi to najgorsze co mozna im zrobic

dobra, ja zmykam, bo TZ nadciaga milego wieczoru
lain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-30, 16:28   #4446
natj
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 626
Dot.: Posty się skończyły - Panny Młode 2010 nowego tytułu nie wymyśliły cz.11 :D

Hej laski

Właśnie wróciłam z makijażu MACowego, ogólnie jest przewidziana godz, a pani mnie męczyła 1h i 40 min. Efekt przepiękny
Piszę o nim bo podobny do waszych - Samoa, i Tancerka, ślubno czerwono ustych wizji.

Wkleję tylko usta bo całość się wstydzę (aparat oczywiście przekłamał) bo są mniej jaskrawe a bardziej nasycone.

I obiecane moje prawodopodobnie ślubne buty (kolor taki jak przy lampce, aparat znowu zjadł barwę )
natj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-30, 16:53   #4447
Samoa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 768
Dot.: Posty się skończyły - Panny Młode 2010 nowego tytułu nie wymyśliły cz.11 :D

Cytat:
Napisane przez szana Pokaż wiadomość
idęw listopadzie też się doczekać już nie mogę
grała byś jakbyś się pokazała w Hollywood a tak to musieli Cię zastąpić taką Megan
ja mam -przyjaciółkę,która jest wizażystką mieszka na śląsku,mogę Ci pożyczyć

idę poćwiczyć,papa
ufff odbrze, ze pojutrze listopadPożycz mam niedaleko na Śląsk No tak, Megan to marna kopia mnie

Cytat:
Napisane przez natj Pokaż wiadomość
Hej laski

Właśnie wróciłam z makijażu MACowego, ogólnie jest przewidziana godz, a pani mnie męczyła 1h i 40 min. Efekt przepiękny
Piszę o nim bo podobny do waszych - Samoa, i Tancerka, ślubno czerwono ustych wizji.

Wkleję tylko usta bo całość się wstydzę (aparat oczywiście przekłamał) bo są mniej jaskrawe a bardziej nasycone.

I obiecane moje prawodopodobnie ślubne buty (kolor taki jak przy lampce, aparat znowu zjadł barwę )
ooo a powiedz mi ten makijaz mozna zrobic normalnie w MACu w Galerii Krkaowskiej czy trzeba sie umawiac z babeczką?Ile kosztuje?Jeju ale mi zrobiłaś ochotę, zeby zobaczyć Cię całąW ogóle myslę, ze jestes atrakcyjna, nie wiem dlaczego, ale jakąs taka wizje Ciebie mam Masz śliczny kształt ust I ząbki takie równeJa mam takie równe tylko na dole a gorne mam rózne długości, nie sa tak w jednej linii.
Butki tez lux Mam lakier do pzanokci w pasujacym do nich kolorzeA o sukni cos myślałaś?

Mam piosenke do teledysku ślubnego: http://www.youtube.com/watch?v=MUg6QlSI4e8 co o niej myślicie?
__________________
Ślub

Edytowane przez Samoa
Czas edycji: 2009-10-30 o 16:59
Samoa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-30, 17:22   #4448
lusmarija
Wtajemniczenie
 
Avatar lusmarija
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 277
Dot.: Posty się skończyły - Panny Młode 2010 nowego tytułu nie wymyśliły cz.11 :D

cześć

ponieważ głównie rozmawiałyście o sukniach to ja się nie wypowiem, bo to dla mnie nudny temat póki co

tylko kilka słów co do pomysłu Samoy o czerwonych butach i ustach... to jest za******** sprawa, bardzo mi się cos takiego spodobało... sama myślałam, żeby kupić sobie inne buty niż białe - bo jakoś nie mam do białych przekonania, ale co mi z tego wyjdzie to nie wiem dlatego Samoa już nie mogę sie doczekać kiedy Cię zobaczę w tym cudnym welonie z czerwonymi ustami,...wiem, wiem o ile nie będziesz wyglądała jak korek

Najt te Twoje buty są już gdzieś kiedyś takie widziałam i po prostu są przepiękne!!!!!!
__________________
* ... bo w marzenia trzeba wierzyć ...


lusmarija jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-30, 17:29   #4449
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Posty się skończyły - Panny Młode 2010 nowego tytułu nie wymyśliły cz.11 :D

Cytat:
Napisane przez szana Pokaż wiadomość
to się cieszę bardzo,że nie będziesz w razie czego zła
też jestem ciekawa jaka jest różnica,może Lorna ma lepszą tę koronkę? tylko,że jest droższa od W1,więc bardziej mnie stać na W1.Oby mi było ładnie w niej bo bardzo mi się podoba jeszcze mam zamiar zmierzyć kilka z Annais,ale moim nr 1 jest W1 427 na dzień dzisiejszy.
Twoja suknia jest cudna!!! a Ty w połączeniu z nią dodatkami czerwonymi będziesz oszałamiającą PM!!! już bym chciała zobaczyć Cię w tym zestawie! a zdecydowałaś już jaki bukiet do tego?
W1 jest droższa a różnią się tylko kolekcją-lorna jest ze starej kolekcji a W1 z 2009 materiał ten sam

Samoa z tymi czerownymi butami to chyba przegięcie będzie, bo ta suknia jest delikatna a Ty jej dowalisz czerone buciory i po całym uroku za mocny kontrast będzie i jeszcze czerowny bukiet i całkiem jak clown-sorry tak mi się skojarzyło i jeszcze czerowny nos Ty za bardzo masz parcie na to by wyglądac oryginalnie ale to nie idzie już w dobrym kierunku

Gnębiłam 3 tygodniowe dziecko-fajne jest
__________________


Edytowane przez kaska87
Czas edycji: 2009-10-30 o 17:32
kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-30, 17:49   #4450
natj
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 626
Dot.: Posty się skończyły - Panny Młode 2010 nowego tytułu nie wymyśliły cz.11 :D

Cytat:
Napisane przez Samoa Pokaż wiadomość

ooo a powiedz mi ten makijaz mozna zrobic normalnie w MACu w Galerii Krkaowskiej czy trzeba sie umawiac z babeczką?Ile kosztuje?Jeju ale mi zrobiłaś ochotę, zeby zobaczyć Cię całąW ogóle myslę, ze jestes atrakcyjna, nie wiem dlaczego, ale jakąs taka wizje Ciebie mam Masz śliczny kształt ust I ząbki takie równeJa mam takie równe tylko na dole a gorne mam rózne długości, nie sa tak w jednej linii.
Butki tez lux Mam lakier do pzanokci w pasujacym do nich kolorzeA o sukni cos myślałaś?

Mam piosenke do teledysku ślubnego: http://www.youtube.com/watch?v=MUg6QlSI4e8 co o niej myślicie?
Po kolei )
"Wystarczy" zrobić zakupy na 150,- i dają Ci taki kuponik ważny 3 miesiące na darmowy makijaż. Te 150 jest baaaardzo łatwo zostawić, wystarczy np jeden pędzel i cień, lub róż i cień, lub nawet sam pędzel
Panie malują przepięknie, a przede wszystkim przedokładnie. To mój hm... 4 makijaż? Jeden wygrałam
Ogołnie strona MACa i ich artisty in action jest dla mnie bardzo dużą inspiracją makijażową. Szkoda że kolorków jeszcze mało

Cała się wstydzę, pokażę jeszcze oko

Za komplement ząbkowy dziękuję najbardziej bo to najwięcej bólu i pracy.

Sukienkę mierzyłam, ot tak w Provinzas? Provinsas? Zapomniałam jak się pisze i tak nie kupię bo za drogie, ale coś w tym stylu szukam - lejące i delikatne. Coby buty było widać

A co będziesz w teledysku robić? Mnie się takie widzi do dynamicznych ujęć, a nie patrzenie sobie w oczęta


Cytat:
Napisane przez lusmarija Pokaż wiadomość
Najt te Twoje buty są już gdzieś kiedyś takie widziałam i po prostu są przepiękne!!!!!!
fajnie że się podobają, a jeszcze fajniej że przecenione o dobre 150 zł

Wiecie, coś mi się image nie zgrywa, bo bukiet chciałabym taki (przez Ciebie Samoa wstawiany kiedyś) to z butami jeszcze przejdzie... Ale usta mi żadne do tego nie pasują, no chyba że taki róż (czerwień odpada )

Bukiet zaraz, muszę kompa zmienić

Edytowane przez natj
Czas edycji: 2009-10-30 o 18:01
natj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-30, 17:50   #4451
agawoo
Zakorzenienie
 
Avatar agawoo
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mx
Wiadomości: 4 538
Dot.: Posty się skończyły - Panny Młode 2010 nowego tytułu nie wymyśliły cz.11 :D

Cześć
W końcu jestem Dzisiaj mam urlop i od rana Was nadrabiam (szalone jesteście, wiecie?) - miałam ciężki tydzień w pracy i nie miałam czasu do Was zaglądać, a wieczorami byłam zajęta..uff... ale nie ominęłam ani jednego posta

Samoa, Lain, zmotywujcie mnie żebym też na fitness poszła... karnet w domu leży, a ja jakoś nie idę... wrrr...

Co do jedwabiu CHI to też polecam Jest świetny, używałam go jak codziennie prostowałam włosy i byłam bardzo zadowolona
agawoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-30, 17:52   #4452
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Posty się skończyły - Panny Młode 2010 nowego tytułu nie wymyśliły cz.11 :D

buu ale nuda nie lubię godziny między 19-20 nic nie ma w tv, czekam na "tupot małych stóp" o 20:00 będzie
ale tak mnie brzuch od tej @ boli ehh
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-30, 17:55   #4453
hajduczkawojtusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 459
Dot.: Posty się skończyły - Panny Młode 2010 nowego tytułu nie wymyśliły cz.11 :D

kaska87 dzięki za umieszczenie mnie w kalendarzu
__________________
Czyżby Stanisław był gejem?
hajduczkawojtusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-30, 17:57   #4454
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Posty się skończyły - Panny Młode 2010 nowego tytułu nie wymyśliły cz.11 :D

Cytat:
Napisane przez hajduczkawojtusia Pokaż wiadomość
kaska87 dzięki za umieszczenie mnie w kalendarzu
spoko nie ma za co
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-30, 18:01   #4455
toskaKrk
Wtajemniczenie
 
Avatar toskaKrk
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 851
Dot.: Posty się skończyły - Panny Młode 2010 nowego tytułu nie wymyśliły cz.11 :D

Co tu tak mało postów?
Wszystkie imprezują pewnie, a ja chora siedzę

Za to wymęczyłam odmienioną listę gości, z Tż wybraliśmy wierszyki itd. i poszło to do zrobienia zaproszeń


Cytat:
Napisane przez natj Pokaż wiadomość
Hej laski

Właśnie wróciłam z makijażu MACowego, ogólnie jest przewidziana godz, a pani mnie męczyła 1h i 40 min. Efekt przepiękny
Piszę o nim bo podobny do waszych - Samoa, i Tancerka, ślubno czerwono ustych wizji.

Wkleję tylko usta bo całość się wstydzę (aparat oczywiście przekłamał) bo są mniej jaskrawe a bardziej nasycone.

I obiecane moje prawodopodobnie ślubne buty (kolor taki jak przy lampce, aparat znowu zjadł barwę )
Śliczne butki i usta
toskaKrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-30, 18:03   #4456
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Posty się skończyły - Panny Młode 2010 nowego tytułu nie wymyśliły cz.11 :D

ja nie randkuję tzn randkowałam, ale P. poszedł na trening i kończy o 20:00
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-30, 18:10   #4457
Martoolka87
Zakorzenienie
 
Avatar Martoolka87
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 4 616
Dot.: Posty się skończyły - Panny Młode 2010 nowego tytułu nie wymyśliły cz.11 :D

Cytat:
Napisane przez toskaKrk Pokaż wiadomość
Mamy prawie takie same wymiary
Czyli w rozmiarowce brytyjskiej masz okolice 65G/70F zaleznie czy wolisz bardziej czy mniej scisly obwod.
To sa najbardziej typowe rozmiary i najwiekszy wybor stanikow
Takze i bezramiaczkowce sie znajda

Wybaczcie brak polskich znakow, ale cos laptok swiruje
to muszę w takim razie zapolować w Poznaniu na jakiegoś straplessa

Cytat:
Napisane przez toskaKrk Pokaż wiadomość
A tak wygląda na żywo mój strapless (nie na mnie oczywiście)
http://balkonetka.pl/katalog/bra/panache-evie-2
O superaśny. A możesz mi obiecać, że jak taki sobie kupię to mi cycki nie wyskoczą na wierzch jak będę szaleć na parkiecie w sukni bez ramiączek?
Martoolka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-30, 18:12   #4458
Samoa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 768
Dot.: Posty się skończyły - Panny Młode 2010 nowego tytułu nie wymyśliły cz.11 :D

Cytat:
Napisane przez lusmarija Pokaż wiadomość
cześć

ponieważ głównie rozmawiałyście o sukniach to ja się nie wypowiem, bo to dla mnie nudny temat póki co

tylko kilka słów co do pomysłu Samoy o czerwonych butach i ustach... to jest za******** sprawa, bardzo mi się cos takiego spodobało... sama myślałam, żeby kupić sobie inne buty niż białe - bo jakoś nie mam do białych przekonania, ale co mi z tego wyjdzie to nie wiem dlatego Samoa już nie mogę sie doczekać kiedy Cię zobaczę w tym cudnym welonie z czerwonymi ustami,...wiem, wiem o ile nie będziesz wyglądała jak korek

Najt te Twoje buty są już gdzieś kiedyś takie widziałam i po prostu są przepiękne!!!!!!
białe ślubne buty sa takie bazarowe i dlatego ich nie chcęWg Kaśki będę wygląda jak korek, cóż

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
W1 jest droższa a różnią się tylko kolekcją-lorna jest ze starej kolekcji a W1 z 2009 materiał ten sam

Samoa z tymi czerownymi butami to chyba przegięcie będzie, bo ta suknia jest delikatna a Ty jej dowalisz czerone buciory i po całym uroku za mocny kontrast będzie i jeszcze czerowny bukiet i całkiem jak clown-sorry tak mi się skojarzyło i jeszcze czerowny nos Ty za bardzo masz parcie na to by wyglądac oryginalnie ale to nie idzie już w dobrym kierunku
różne ceny sa w róznych miastach, ja widziałam w necie na all, ze jakas laska pisała, ze zaplaciła 3500 razem z dwoma welonami a ja za sama suknie dałam 3390 bez welonu. Mi babka pwiedziala, ze W1 ma gorszej jakości materiały i ze mają te marki podsegmentowane cenowo i w róznych salonach maja rózne marki. Ale kij z tym, nie będe sie upierać, bo ja W1 nie widziałam, tak jak Ty nie widziałas Lorny. Poza tym gdyby różniły sie tylko kolekcja to nie były by równolegle dostępne pod dwoma markami.
Otóz dyktatorze mody w najach, nie mam parcia na oryginalny wyglądGdybym miała wyskoczyłabym z wachlarzowym bukietem i walnęła kapelusz albo woalkę. Mi sie wizja czerwonych szpilek do tej sukni podoba, jak widac na zdjęciu, które wklejalam bardzo ładnie komponuja sie z koronkowa suknią. Jak będe wygladac ładnie z czerwonymi ustami to takie będe miała(a nie upieram się) a bukiet będę musiała skoro to dodatek. Nie wiem w czym widzisz problem, sukni nie mam do kostek, zeby mi buty było non stop widać, czerwona szminka jest kobieca i seksowna, kwiatki jak kwiatki, śnieżnobiała suknia, dlugi welon i super to będzie wygladalo i mi sie taka wizja podoba a nie wyskocze w mdłym różu i będe wygladac jak biala plamaNie musi Ci sie to podobac, ale bądź tak dobra i nie dorabiaj ideologii o sileniu się na oryginalność i o kierunku w którym zmierzamTakże dziękuje za takie "dobre" rady.
__________________
Ślub
Samoa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-30, 18:16   #4459
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Posty się skończyły - Panny Młode 2010 nowego tytułu nie wymyśliły cz.11 :D

no i po co się ciskasz? za dyktatora mody się nie uważam, ale jakies poczucie estetyki mam Tobie nic nie wolno powiedzieć bo zaraz jest dym i to już do któreś z kolei się rzucasz
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-10-30, 18:28   #4460
Samoa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 768
Dot.: Posty się skończyły - Panny Młode 2010 nowego tytułu nie wymyśliły cz.11 :D

Cytat:
Napisane przez natj Pokaż wiadomość
Po kolei )
"Wystarczy" zrobić zakupy na 150,- i dają Ci taki kuponik ważny 3 miesiące na darmowy makijaż. Te 150 jest baaaardzo łatwo zostawić, wystarczy np jeden pędzel i cień, lub róż i cień, lub nawet sam pędzel
Panie malują przepięknie, a przede wszystkim przedokładnie. To mój hm... 4 makijaż? Jeden wygrałam
Ogołnie strona MACa i ich artisty in action jest dla mnie bardzo dużą inspiracją makijażową. Szkoda że kolorków jeszcze mało
o wiem, ze nie jeste wielkim wyczynem wydanie tam 150 zlZachęciłaś mnie, tylko musze mieć troche wolnej kasy

Cytat:
Napisane przez natj Pokaż wiadomość
Cała się wstydzę, pokażę jeszcze oko
jakie masz ładne okoI brwiTeraz juz jestem przekonana, ze lachon z CiebieDo mocnych ust tylko takie oko pozostaje, ja jeszcze chciałabym spróbować wersje z eyelinerem, ale nie chce wygladac jak ułom, jeszcze rumieńce dorobic i wiesniaczka gotowaLicze na to, ze ktos kto bedzie mnie malował mi dobrze doradzi.

Cytat:
Napisane przez natj Pokaż wiadomość
Za komplement ząbkowy dziękuję najbardziej bo to najwięcej bólu i pracy.
no to ja chyba jestem nienormalna, bo sie jaram tym aparatem, ciesze jak mnie boli i widzę, ze mi sie cos przesuwa i takie tam
Jak zobaczylam te Twoje usta to az poszłam do lustra obejrzec moje ząbki i nie mam takich równej długości a takie mi sie podobają...ale nic, nie można miec wszystkiego
Cytat:
Napisane przez natj Pokaż wiadomość
Sukienkę mierzyłam, ot tak w Provinzas? Provinsas? Zapomniałam jak się pisze i tak nie kupię bo za drogie, ale coś w tym stylu szukam - lejące i delikatne. Coby buty było widać
pronovias, z tego co pamiętam Tobie podobaja się te piżamowe, cos mi sie wydaje, ze Ty jestes typem takie super zadbanej dziewczyny, mam taka kolezankę i ona miała taka suknię http://www.madonna.pl/pl/manuelmota.php?s=2.clara wygladała cudownie.

Cytat:
Napisane przez natj Pokaż wiadomość
A co będziesz w teledysku robić? Mnie się takie widzi do dynamicznych ujęć, a nie patrzenie sobie w oczęta
no własnie nie chce, zebyśmy patrzyli sobie w oczy przy akompaniamencie Iwana i Delfina"czarne oczy" Chciałam jakies takie dynamiczne teledyski, mam wizje takiego teledysku wstepnego gdzie byśmy cos tam robili w cywilnych ciuchach, ale nie wiem czy będzie nam się chciało, jeśli tego nei zrobimy to można by do takiej piosenki zmontowac klip z całego wesela.

Cytat:
Napisane przez natj Pokaż wiadomość
fajnie że się podobają, a jeszcze fajniej że przecenione o dobre 150 zł

Wiecie, coś mi się image nie zgrywa, bo bukiet chciałabym taki (przez Ciebie Samoa wstawiany kiedyś) to z butami jeszcze przejdzie... Ale usta mi żadne do tego nie pasują, no chyba że taki róż (czerwień odpada )

Bukiet zaraz, muszę kompa zmienić
no to mój ukochany bukietuwielbiam goTe czerwone buty wlasnie i szminka chca mi go zabrać Myslisz, że jednak by pasował mimo wszystko?Jest taki piękny...w sumie fiolety i bordo do siebie pasują
Cytat:
Napisane przez agawoo Pokaż wiadomość
Samoa, Lain, zmotywujcie mnie żebym też na fitness poszła... karnet w domu leży, a ja jakoś nie idę... wrrr...
o ile nie jestes modelką: spójrz na swoj brzuch->widzisz flak-> idziesz na fitness

---------- Dopisano o 19:28 ---------- Poprzedni post napisano o 19:26 ----------

Cytat:
Napisane przez kaska87 Pokaż wiadomość
no i po co się ciskasz? za dyktatora mody się nie uważam, ale jakies poczucie estetyki mam Tobie nic nie wolno powiedzieć bo zaraz jest dym i to już do któreś z kolei się rzucasz
nie rzucam sie o to, ze Ci sie nie podoba, bo wcale nie musi tylko o to, ze mi chcesz kierunki wyznaczaćI jakies pitolenie o sileniu sie na oryginalność wymyślaszGdybys sobie darowala to statnie zdanie nic bym sie nie odezwala.
__________________
Ślub

Edytowane przez Samoa
Czas edycji: 2009-10-30 o 18:31
Samoa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-30, 18:31   #4461
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Posty się skończyły - Panny Młode 2010 nowego tytułu nie wymyśliły cz.11 :D

Cytat:
Napisane przez Samoa Pokaż wiadomość
o ile nie jestes modelką: spójrz na swoj brzuch->widzisz flak-> idziesz na fitness
my ostatnio z przyjaciółka stanełyśmy przed lustrem i oglądałyśmy swoje brzuchy i musimy znó robić brzuszki mamy przez środek pasek mięsni niestety tylko 2 z góry są nadal ostro zarysowane reszta troszkę przykrta flakiem tylko ona teraz nie może bo ma miesiąc nie ćwiczyć za to ja ćwiczę ostro 100-200 brzuszków dziennie ja chcę mój kaloryferek-oddać mi go
__________________


Edytowane przez kaska87
Czas edycji: 2009-10-30 o 18:32
kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-30, 18:31   #4462
aniolekKB
Zakorzenienie
 
Avatar aniolekKB
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: K-na ;-)
Wiadomości: 3 183
GG do aniolekKB
Dot.: Posty się skończyły - Panny Młode 2010 nowego tytułu nie wymyśliły cz.11 :D

Witam Wreszcie Was nadrobiłam
Cytat:
Napisane przez tancerka212 Pokaż wiadomość
rany to już syndrom Tanci powstał na ty wątku
cieszę sie Kasia naprawdę sie cieszę że sobie wszystko wyjaśniliście ylko kurczę martwię się żeby aby nie była to sytuacja chwilowa.. to znaczy że tadzik i ty poczuliście się zagrożeni i teraz wszystko jest takie cacy i w ogóle.. pamiętam jak kiedyś też miałaś kryzys a potem znów były motyle w brzuchu.. no i nadszedł kolejny kryzys.. ale w sumie po każdym takim kryzysie nabiera się pewnej wiedzy, doświadczenia i jakiejśtam mądrości więc naprawdę ja wam życzę wszystkiego dobrego- dbajcie o to do czego razem teraz doszliście
Też się cieszę, ale żeby to nie był tzw. miesiąc miodowy
Cytat:
Napisane przez Samoa Pokaż wiadomość
no i super
Ogólnie Kasia pamiętaj, ze nie jesteś do P. przywiązana łańcuchem
A co do zartów "na poziomie" to ja sama jestem autorka podobnych, równiez w stosunku do tż i nie mamy z tym problemu, ale każdy ma inny próg wrażliwości i może coś takiego odbierac jako atak.
Oj, jak ja czasami na moim Kochaniu jadę Aż wstyd się przyznać Jak mam dobry dzień, to wrzuta za wrzutą Na szczęście on wie, że to tylko żarty
Cytat:
Napisane przez onaella Pokaż wiadomość
i do tego............ DRZWI
WOW Ona ma drzwi
Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
a ja podbilam wreszcie w dziekanacie troche mniejsza kolejka byla
ja nie mam biletu na legitymacji tylko na karcie miejskiej, bo mam ja od samego poczatku jak jeszcze byl ten program pilotazowy, wiec potem jak weszla mozliwosc nabijania na legitymacje to stwierdzilam, ze nie mam po co... za czesto zmieniam te legitymacje
a pilnuje zeby byla naklejka, bo niejednokrotnie widzialam jak kanary wlasnie w momencie jak konczy sie waznosc legitymacji wrednie o nia prosza, choc zazwyczaj tego nie robia (to w przypadku gdy ma sie karte miejska albo zwykly bilet)
A ja dzisiaj nie mogłam kupić miesięcznego, bo nie mam naklejki na legitce Normalnie się wk%^&*$#, a tej babie z okienka, to chętnie bym
Cytat:
Napisane przez caprica6 Pokaż wiadomość
Ja z tabsami mialam marne libido, bez jest o wiele wiele lepiej
Ty mi nawet o tabsach nie wspominaj. Dwa cykle brałam i przestałam. Szkoda zdrowia i libido
Cytat:
Napisane przez Aaś Pokaż wiadomość
Mam dwie rozmowy o pracę w przyszłym tygodniu..jedną w poniedziałek, drugą w środę...i jakoś do obu nie jestem przekonana... zobaczę co będzie bo teraz to się kiszę jak sardynka...
Będzie dobrze
Cytat:
Napisane przez toskaKrk Pokaż wiadomość
Nie mam nic
Przeleżę weekend w wyrku i zobaczę czy coś się polepszy, a jak nie to będę kombinować żeby do lelarza trafić.
Kup sobie coś doraźnego na katar, np. Otrivin, albo Acatar, albo cośtam na X. Wiem, że to pomaga tylko doraźnie, ale przynajmniej można oddychać
A ja od pół miesiąca biorę antyalergiczne na ten mój katar i muszę powiedzieć, że katar się zmniejszył i nie jest taki uciążliwy
aniolekKB jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-30, 18:40   #4463
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Posty się skończyły - Panny Młode 2010 nowego tytułu nie wymyśliły cz.11 :D

jem torcik mamuśka zrobiła mniam na pewno to pomaga moim mięśniom na brzuchu, ale ale od poniedziałku zaczynam znów jeść mądrze
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-30, 18:42   #4464
Samoa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 768
Dot.: Posty się skończyły - Panny Młode 2010 nowego tytułu nie wymyśliły cz.11 :D

Cytat:
Napisane przez natj Pokaż wiadomość
Ogołnie strona MACa i ich artisty in action jest dla mnie bardzo dużą inspiracją makijażową. Szkoda że kolorków jeszcze mało
wlasnie siedze na stronie MACaI bede ogladac filmik o sztucznych rzęsach, od dawna mam na nie ochotę dzięki, że mi uświadomiłas, ze maja taką podstronkę
__________________
Ślub
Samoa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-30, 18:45   #4465
toskaKrk
Wtajemniczenie
 
Avatar toskaKrk
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 851
Dot.: Posty się skończyły - Panny Młode 2010 nowego tytułu nie wymyśliły cz.11 :D

Cytat:
Napisane przez Martoolka87 Pokaż wiadomość
to muszę w takim razie zapolować w Poznaniu na jakiegoś straplessa

O superaśny. A możesz mi obiecać, że jak taki sobie kupię to mi cycki nie wyskoczą na wierzch jak będę szaleć na parkiecie w sukni bez ramiączek?
Nie obiecam Ci, bo jeszcze go nie wypróbowałam ale jeśli rozmiar będzie dobrze dobrany to powinien trzymać jak żaden inny

Znalazłam info o sklepie stacjonarnym w Poznaniu- Yoshi
http://stanikowe-sklepy.blogspot.com/2008/10/yoshi.html
Zawsze możesz pomierzyć biustonosze w tym sklepie, a potem odpowiedni przez net zakupić (sama kupuję biustonosze właściwie tylko przez internet, bo są tańsze )

Cytat:
Napisane przez aniolekKB Pokaż wiadomość
Kup sobie coś doraźnego na katar, np. Otrivin, albo Acatar, albo cośtam na X. Wiem, że to pomaga tylko doraźnie, ale przynajmniej można oddychać
A ja od pół miesiąca biorę antyalergiczne na ten mój katar i muszę powiedzieć, że katar się zmniejszył i nie jest taki uciążliwy
Tż mi kupił Acatar, a leki na alergie biorę codziennie i tak
Koniecznie muszę przez weekend się pozbierać
toskaKrk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-30, 18:47   #4466
natj
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 626
Dot.: Posty się skończyły - Panny Młode 2010 nowego tytułu nie wymyśliły cz.11 :D

Cytat:
Napisane przez Samoa Pokaż wiadomość
o wiem, ze nie jeste wielkim wyczynem wydanie tam 150 zlZachęciłaś mnie, tylko musze mieć troche wolnej kasy



jakie masz ładne okoI brwiTeraz juz jestem przekonana, ze lachon z CiebieDo mocnych ust tylko takie oko pozostaje, ja jeszcze chciałabym spróbować wersje z eyelinerem, ale nie chce wygladac jak ułom, jeszcze rumieńce dorobic i wiesniaczka gotowaLicze na to, ze ktos kto bedzie mnie malował mi dobrze doradzi.



no to ja chyba jestem nienormalna, bo sie jaram tym aparatem, ciesze jak mnie boli i widzę, ze mi sie cos przesuwa i takie tam
Jak zobaczylam te Twoje usta to az poszłam do lustra obejrzec moje ząbki i nie mam takich równej długości a takie mi sie podobają...ale nic, nie można miec wszystkiego


pronovias, z tego co pamiętam Tobie podobaja się te piżamowe, cos mi sie wydaje, ze Ty jestes typem takie super zadbanej dziewczyny, mam taka kolezankę i ona miała taka suknię http://www.madonna.pl/pl/manuelmota.php?s=2.clara wygladała cudownie.

no to mój ukochany bukietuwielbiam goTe czerwone buty wlasnie i szminka chca mi go zabrać Myslisz, że jednak by pasował mimo wszystko?Jest taki piękny...w sumie fiolety i bordo do siebie pasują

.
Coś nie myśląca jestem dziś; uprawiam ekshibicjonizm oczno ustny a dopiero teraz sobie uświadomiłam, że mam takie cuś.
Jak poprosisz panią MACową to Ci narysuje jak Cię wymalowała i podaruje )

Co do bukietu to mam właśnie problem; bo mnie się nie widzi czerwień, róż i fiolet, chyba że szminka wpadająca w róż i ten bukiet też trochę doróżowić to będzie pasić.
A czy czerwień do fioletu? Chyba też, ale nie taka czysta czerwień, tzn na ustach spoko, ale żeby buty jakoś łączyły oba kolory?

Aparat = no fajnie jak boli, i daje efekty, ale mnie przez te całe dwa lata obciera tzn. na dolnej śluzówce mam non stop odbite zamki, raz boli mniej a raz strasznie haczy ta odgnieciona skóra do aparatu

Ta sukienka co wkleiłaś, śliczna. Tylko droga :P Szukam podobnych w "dolnopółkowych" salonach
natj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-30, 18:52   #4467
natj
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 626
Dot.: Posty się skończyły - Panny Młode 2010 nowego tytułu nie wymyśliły cz.11 :D

Cytat:
Napisane przez Samoa Pokaż wiadomość
wlasnie siedze na stronie MACaI bede ogladac filmik o sztucznych rzęsach, od dawna mam na nie ochotę dzięki, że mi uświadomiłas, ze maja taką podstronkę
Kliknij jeszcze MAC look, trochę praktyki i piękne makijaże

Te sukienki mierzyłam, pierwsza wymiatała
natj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-30, 18:56   #4468
agawoo
Zakorzenienie
 
Avatar agawoo
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Mx
Wiadomości: 4 538
Dot.: Posty się skończyły - Panny Młode 2010 nowego tytułu nie wymyśliły cz.11 :D

Cytat:
Napisane przez Samoa Pokaż wiadomość

o ile nie jestes modelką: spójrz na swoj brzuch->widzisz flak-> idziesz na fitness

Hahaha - do modelki to mi kawałek brakuje

Obiecuję, że w przyszłym tygodniu zapiszę się na zajęcia z aero albo BPU
agawoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-30, 18:59   #4469
kaska87
Zakorzenienie
 
Avatar kaska87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 38 118
Dot.: Posty się skończyły - Panny Młode 2010 nowego tytułu nie wymyśliły cz.11 :D

tak sobie przeglądam na allegro suknie Annais i widzę, że Kate i Carrera królują
__________________

kaska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-10-30, 19:02   #4470
Samoa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 768
Dot.: Posty się skończyły - Panny Młode 2010 nowego tytułu nie wymyśliły cz.11 :D

Cytat:
Napisane przez natj Pokaż wiadomość
Coś nie myśląca jestem dziś; uprawiam ekshibicjonizm oczno ustny a dopiero teraz sobie uświadomiłam, że mam takie cuś.
Jak poprosisz panią MACową to Ci narysuje jak Cię wymalowała i podaruje )
W sumie wole wydać kasę w MACu na kosmetyki i do tego dostać makijaż niż iśc na sam próbny makijaż za 70 złNa pewno skorzystam

Cytat:
Napisane przez natj Pokaż wiadomość
Co do bukietu to mam właśnie problem; bo mnie się nie widzi czerwień, róż i fiolet, chyba że szminka wpadająca w róż i ten bukiet też trochę doróżowić to będzie pasić.
A czy czerwień do fioletu? Chyba też, ale nie taka czysta czerwień, tzn na ustach spoko, ale żeby buty jakoś łączyły oba kolory?
ja mam od dłuższego czasu w głowie taki bordowo-fioletowy kolor szminki ni emoge go nigdzie znaleźc, to nie jest to https://polki.pl/work/privateimages/formats/E/43949.jpg tylko takie bardziej bordowe i myśle, że taki kolor mogłby połaczyć.
Jeszcze myślałam, że może by ten bukiet zmiskowac z jakimis strasznie ciemnofioletowymi i bordowymi kwiatkami, nie wiem sama. Ale tez strasznie nie chce czerwonego bukietu, nie chce róż, ten fioletowy bukiet jest idealnyTe Twoje buty by łączyly czerwony z fioletem. Az sobie wkleję bukiet z czerwonymi butami, żeby zobaczyć jak to wyglada. Bukiet jest taki wielokolorowy, wiec może by pasował...w koncu kto w powiedział, ze wszystko musi byc w jednakowym kolorze
A ten bukiet jest z tej kwiaciarni z Krk gdybys chciała tu zamówić http://kwiaciarniafantazja.com.pl/towary.php?k=32

Cytat:
Napisane przez natj Pokaż wiadomość
Aparat = no fajnie jak boli, i daje efekty, ale mnie przez te całe dwa lata obciera tzn. na dolnej śluzówce mam non stop odbite zamki, raz boli mniej a raz strasznie haczy ta odgnieciona skóra do aparatu

Ta sukienka co wkleiłaś, śliczna. Tylko droga :P Szukam podobnych w "dolnopółkowych" salonach
a mnie własnie nic ni eobciera, nie mam żadnych dolegliwości i tylko raz uzyłam wosku Podobną kupiła szwagierka Tanci to jak przyjdzie to mozna jej zapytać
__________________
Ślub
Samoa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:59.