Biżuteryjny wątek plotkowy V :) - Strona 137 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne > Biżuteria

Notka

Biżuteria Miejsce dla osób, które robią biżuterię. Tutaj możesz zaprezentować własnoręcznie wykonaną biżuterię, obejrzeć prace innych, podzielić się wiedzą.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-15, 11:13   #4081
M0N1K4
Zakorzenienie
 
Avatar M0N1K4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Miejsce którego nie ma na mapie
Wiadomości: 4 337
GG do M0N1K4
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Cytat:
Napisane przez Rhogata Pokaż wiadomość
w takim razie niech no teraz ciezarowki sla fluidy ciazowe - do maaximy i innych chetnych (mnie prosze omijac )
Mnie również proszę omijać szeeeroki łukiem z tą grypą - ciążówką

A swoja drogą, dziś w sklepie ( dokładnie w Biedronce ) widziałam tak dziwną sytuację,że muszę Wam opisać

Otóż stoję sobie w kolejce do kasy. Przede mną stoi umundoruwany policjant...... nie było by w tym nic dziwnego, gdyby jedynymi jego zakupami nie były dwie flaszki "Sobieskiej"...... zapakował wódę pod kurtkę, kupił jeszcze ze 40 reklamówek i poszedł...... chwilę potrwało zanim kasjerka mnie nie skasowała, cóż też byłam lekko zdziwiona... Wyszłam ze sklepu a policjant wsiada do radiowozu i gdzieś jedzie. Ja rozumiem,że policjant też człowiek i wypić może, ale na służbie wóde kupować ??
M0N1K4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 11:22   #4082
heurek
Wtajemniczenie
 
Avatar heurek
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2 648
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Monika- wóda wódą ale na co mu te reklamówki?:roll eyes:
__________________
Biżuteria mojego pomysłu
Inne różności

Fikcja to prawda ukryta w jądrze kłamstwa, a prawdę tę można wyrazić bardzo prosto- magia istnieje



heurek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 11:26   #4083
Nestkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 77
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Cytat:
Napisane przez heurek Pokaż wiadomość
Monika- wóda wódą ale na co mu te reklamówki?:roll eyes:

no właśnie i to jeszcze 40
Nestkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 11:48   #4084
Biedronka1
Wtajemniczenie
 
Avatar Biedronka1
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 122
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Biorąc pod uwagę że to był policjant to może reklamówki służą za kieliszki
Biedronka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 22:02   #4085
ojejka89
Zadomowienie
 
Avatar ojejka89
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sk-wy/Gdańsk
Wiadomości: 1 680
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

moze na jakas zasadzke
moj tata jest policjantem, kiedys pracowal w krimilanych, udalo mi sie czasem podsluchac jego opowiesci dziwnej tresci i juz nic mnie nie zdziwi ;p

swoja droga-kojarzycie Przemka Czaje...? kilka dni temu byla chyba rocznica jego smierci,a na NK u kilku moich zanjomych pojawily sie teskty w stylu 'polska policja to s*u^%$#$ny' i az sie we mnie zagotowalo przez takie ludzkie myslenie. trafil sie jeden niezbyt normalny policjant i od razu wszyscy tacy sa- dziwne ze po tym jak kilka lat temu na pg student rzucil sie na wykladowce z toporkiem (w wyniku czego zginal jego asystent czy tam wspolpracownik) to nikt nie wyzywa wszystkich studentow od psychopatow...

ot, taki maly ot ;p

ahhh i ja rowniez mam nadzieje za ta ciazowa epidemia poki co mnie jeszcze ominie ;p niech sobie krazy tak przez kilka najblizszych lat i pozniej ewentualnie do mnie dotrze;p
ojejka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 22:15   #4086
dwaslonca
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 884
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Cytat:
Napisane przez Biedronka1 Pokaż wiadomość
Biorąc pod uwagę że to był policjant to może reklamówki służą za kieliszki


Cytat:
Napisane przez ojejka89 Pokaż wiadomość
moze na jakas zasadzke



ahhh i ja rowniez mam nadzieje za ta ciazowa epidemia poki co mnie jeszcze ominie ;p niech sobie krazy tak przez kilka najblizszych lat i pozniej ewentualnie do mnie dotrze;p
Aby lekko nawiązać do tego co mnie ostatnio dręczy i panującego w wątku tematu, to moj lekarz, który zdiagnozował u mnie w grudniu RZS opowiedział o Rumunce (czyt. normalnej mieszkance Rumunii), która 14 ciążami leczyła wspomniana wyżej chorobę, ponieważ przy ciąży objawy się zmniejszają, gorzej jest po. Ale sprytna pani znalazła swój sposób na walkę z chorobą Hmmm, podczutując wątek zaczynam się zastanawiać

dwaslonca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 22:20   #4087
ojejka89
Zadomowienie
 
Avatar ojejka89
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sk-wy/Gdańsk
Wiadomości: 1 680
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Cytat:
Napisane przez dwaslonca Pokaż wiadomość

Aby lekko nawiązać do tego co mnie ostatnio dręczy i panującego w wątku tematu, to moj lekarz, który zdiagnozował u mnie w grudniu RZS opowiedział o Rumunce (czyt. normalnej mieszkance Rumunii), która 14 ciążami leczyła wspomniana wyżej chorobę, ponieważ przy ciąży objawy się zmniejszają, gorzej jest po. Ale sprytna pani znalazła swój sposób na walkę z chorobą Hmmm, podczutując wątek zaczynam się zastanawiać

widac ciaza lekiem na wiele dolegliwosci jak bylam w szpitalu w te wakacji to wiekszosci mlodym dziewczynom ktore mialy operacje na torbiele/polipy/miesniaki czy co tam jeszcze moze byc radzili ciaze aby zapobiec nawrotom... naszczescie mi tego nie zaproponowali, moze jakis szczegolny przypadek bylam, albo poprostu zapomnieli ;p
ojejka89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-17, 11:58   #4088
joanna_k
Joanna d'Moder
 
Avatar joanna_k
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: z Planety Ziemia :-)
Wiadomości: 5 494
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

posty o SN przeniosłam do odpowiedniego wątku.
__________________
nasze wymianki
joanna_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-17, 15:24   #4089
rusa1ka
Zadomowienie
 
Avatar rusa1ka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraina Czarów
Wiadomości: 1 896
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Zostałam bez drutu, miseczek (ani jednej nie mam już - ni 3 mm, ni 4 mm, ni 5 czy 6 mm ) i sztyftów/bigli ... :/ a mam takie pociąg do zrobienia czegokolwiek Moja pierwsza paczka ze sreberkiem zaginęła w akcji a druga jeszcze nie wysłana, bo dopiero zamówiona. Jak się pierwsza nie znajdzie...

Uzależnienia są straszne...
__________________
Szukam natchnienia...



"Trzeba robić to, co się lubi, i wtedy robi się to dobrze" - Andrzej Zaucha

rusa1ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-17, 18:28   #4090
smieszka250
Zakorzenienie
 
Avatar smieszka250
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 5 711
GG do smieszka250
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Czy tylko ze mnie ta okropna zima wybija wenę? Kilka razy próbowałam cos wywinąc i nic nie wychodzi...
Ja chcę wiosnę !!!

Edytowane przez smieszka250
Czas edycji: 2010-01-17 o 18:34
smieszka250 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-17, 19:01   #4091
tyska04
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 936
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Też chcę już słoneczko i ciepełko!!!
A i jeszcze dopiero teraz zauważyłam że nasza Maqda jest w Trendy! Nie chwaliła się czy ja przegapiłam?
__________________
"posiadam wiarę w niemożliwą moc
potrafię jeśli chcę rozświetlić mrok
mogę poruszyć was na kilka chwil
tylko zrozumcie kiedy zechcę znowu z sobą być "
tyska04 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-17, 19:11   #4092
135nudziara
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 519
GG do 135nudziara
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

no proszę, gdyby nie tyśka też bym nie wiedziała! tylko... Madziu, jesteś od marca 2009? czy to jakiś błąd?
a w ogóle...czemu się nie pochwaliłaś? gratulację, nareszcie Cię docenili!!!

co do weny - ja nie mam od wakacji . głowa zaprzątnięta czym innym i skupić się nie mogę

Edytowane przez 135nudziara
Czas edycji: 2010-01-17 o 19:12
135nudziara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-17, 19:12   #4093
Rossali
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 478
GG do Rossali
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Zima sama w sobie mi nie przeszkadza, gorzej bedzie jak snieg zacznie się topić i bedzie wszędzie ciapa (u nas jeszcze jeszcze ładnie biały się trzyma). Ale najgorzej, że przez to ciągłe chmury i niskie ciśnienie mnie już o 20 pieką oczy i spać mi sie chce. I co wieczór sobie postanawiam, że jutro napewno coś podłubię, ale następnego wieczora jest znów to samo - zasypiam niemalże na stojąco Tak więc robota stoi chociaż pomysłów kilka jest Chyba w podrzucę małą do Babci i poświęce sobie cały jeden dzień na biżuterię - w końcu się wyżyję artystycznie
Rossali jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 14:47   #4094
Maqda
Zakorzenienie
 
Avatar Maqda
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Śląskie;)
Wiadomości: 6 026
GG do Maqda Send a message via Skype™ to Maqda
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Marzec to chyba data rejestracji onta w Trendy, robiłam tam już zakupy A chwalić się nie chwaliłam... Ja jakoś specjalnie do chwalenia to wyrywna nie jestem
__________________
Cytat:
You had a row with a machine?
Sort of. It sat there and I shouted abuse at it.

Serialowo:
Obsesyjnie powtarzając: Sherlock
Na bieżąco: AHS, VD, Boardwalk Empire, Dexter, OUaT, Arrow, Elementary, TBBT, Merlin, Downton Abbey, Fringe, Hunted.
Nadrabiając: The Hour, The Prisoner
Maqda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 15:16   #4095
tyska04
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 936
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

W takim razie gratuluję!!! A nie mówiłam, że należy Ci się tam miejsce?
__________________
"posiadam wiarę w niemożliwą moc
potrafię jeśli chcę rozświetlić mrok
mogę poruszyć was na kilka chwil
tylko zrozumcie kiedy zechcę znowu z sobą być "
tyska04 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-18, 15:45   #4096
sunnyskies
Wtajemniczenie
 
Avatar sunnyskies
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 644
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Gratulacje dla wszystkich przyszłych mamusiek Jak zarażacie przez kable to może zacznę tu częściej zaglądać? bo na razie tylko od czasu do czasu sobie poczytuję i śmiałości jakoś nie mam żeby włączyć się w rozmowę
__________________
Jesteśmy tu - Biżuteria

Wymiankowo
sunnyskies jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-20, 20:02   #4097
Srebrna
Zadomowienie
 
Avatar Srebrna
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 562
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Kobity! Jezeli ktoras jeszcze chce zamowic wizytowki w MOO a nie zamawiala nic wczesniej, to dostalam kod promocyjny, dzieki ktoremu nowy klient dostanie 10% znizki na zakupy do konca stycznia.

Uczciwie dodam, ze za to, ze ktos zamowi z moim kodem moze mi cos teoretycznie wpasc

Niezaleznie, jezeli tylko ktoras chce zamowic na http://www.moo.com/ wizytowki, miniwizytowki albo inny element ozdobny (uwaga: mini i wlasciwe wizytowki moga sluzyc do wrzucania do pudelek ze sprzedawanymi ozdobami, nie tylko do rozdawania), to poprosze o PM, podam kod
__________________
Srebrna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-20, 20:11   #4098
ayumi88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Zabrze/Poznań
Wiadomości: 710
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Dziewczyny,znalazłam na allegro śmieszną rzecz...podobno kryształ Swarovskiego.Z czystej ciekawości chcę zapytać,czy to rzeczywiście oryginalny swar i jeśli tak,to jakiego kształtu?
ayumi88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-20, 21:12   #4099
loquacee
Zadomowienie
 
Avatar loquacee
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 759
GG do loquacee
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Ech... Natknęłam się dzisiaj na kolekcję mini-wisiorów Izy Malczyk w trendy i po prostu nie mogę się przestać ślinić... Ja po prostu nie wiem, jak ona to robi... Najgorsze jest to, ze gdyby nawet mnie już było stać na jakieś jej dzieło, to musiałabym warować przy trendy cały dzień, bo jej biżuteria znika po prostu błyskawicznie...
__________________
Mój wątek na forum
loquacee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-20, 21:15   #4100
M0N1K4
Zakorzenienie
 
Avatar M0N1K4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Miejsce którego nie ma na mapie
Wiadomości: 4 337
GG do M0N1K4
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Cytat:
Napisane przez loquacee Pokaż wiadomość
Ech... Natknęłam się dzisiaj na kolekcję mini-wisiorów Izy Malczyk w trendy i po prostu nie mogę się przestać ślinić... Ja po prostu nie wiem, jak ona to robi... Najgorsze jest to, ze gdyby nawet mnie już było stać na jakieś jej dzieło, to musiałabym warować przy trendy cały dzień, bo jej biżuteria znika po prostu błyskawicznie...
Ja się śliniłam do jednego z tych wisiorów. Byłam zdecydowana kupić - i czatowałam, bo cały czas był w koszyku innego klienta... myślałam - może się rozmyśli .... a tu nagle bum- rezerwacja

No nic, w tej sytuacji może się zgłoszę z prośbą i zamówię podobny?? No zobaczę jeszcze
Są pięknie - nie są takie duże ( a ja dużych wisiorów nie lubię) i takie urocze... eh.....
M0N1K4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-21, 06:07   #4101
substytut
Zakorzenienie
 
Avatar substytut
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 526
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Cytat:
Napisane przez ayumi88 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,znalazłam na allegro śmieszną rzecz...podobno kryształ Swarovskiego.Z czystej ciekawości chcę zapytać,czy to rzeczywiście oryginalny swar i jeśli tak,to jakiego kształtu?
To nie swar - na 100%
Sama czekam na krysztal w podobnym ksztalcie swoja droga - dasz cynk za ile go wystawili bo ciekawa jestem przebitki?

Szukajac go trafilam na cos takiego
http://www.allegro.pl/item884651480_..._wisiorek.html
ROFTL, cale 8mm na wisior

Edytowane przez substytut
Czas edycji: 2010-01-21 o 06:11
substytut jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-21, 07:41   #4102
lubomirka
www.dulcedo.pl
 
Avatar lubomirka
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Łajski
Wiadomości: 3 059
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Mi też miniwisiorki Izy w głowie zawróciły, naj naj to chyba ten mocnooksydowany ze złotem, no coś przefantastycznego. Jak ja je zauważyłam, nie było wyboru ostał się tylko ostatni. Ciekawa jestem, do ilu dzieci one trafią bo narazie to same wyrośnięte dzieci się do nich ślinią , łacznie ze mną.
__________________
ZAPRASZAM do mojego świata.
lubomirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-21, 08:34   #4103
kulkam
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 223
GG do kulkam
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Co do wizytówek - ostatnio zamawiałam je w http://studiouh.pl/ - co prawda wizytówkę trzeba sobie przygotować samemu, ale jakość wykonania jest świetna, cena bardzo atrakcyjna, a poza tym naprawdę można odczuć, że klient jest dla nich na pierwszym miejscu! Dodam, że nie pracuje tam nikt z moich znajomych, a sama trafiłam do nich przy okazji zamawiania kalendarzy I chociaż kalendarze wykonuje teoretycznie inna firma (tzn. firma podzieliła się na 2 wyspecjalizowane w różnych "działkach"), bez problemu wysłali wszystko jedną przesyłką. Po prostu jestem nimi zachwycona!
kulkam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-21, 08:57   #4104
Srebrna
Zadomowienie
 
Avatar Srebrna
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 562
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

kulkam: z MOO dowcip jest w tym, ze mozna zamowic porcje (100 miniwizytowek) w ktorej kazda wizytowka ma inny wzor na "pleckach" (na froncie ta sama zawartosc informacyjna), to samo dla wizytowek wlasciwych, naklejek etc. Tez u nich nie pracuje, zamowilam na razie wizytowki i jestem zachwycona
__________________
Srebrna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-21, 11:08   #4105
kulkam
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 223
GG do kulkam
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Wiem, wiem i nie podejrzewam Cię o jakieś układy z MOO Tylko chciałam napisać, że można zamówić taniej - ja zamawiałam chyba po 10 lub 20 szt. w kilku rodzajach A zainspirowało mnie właśnie MOO i Wasze wizytówki, tylko szukałam czegoś tańszego, bo mam węża w kieszeni
kulkam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-21, 16:29   #4106
ayumi88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Zabrze/Poznań
Wiadomości: 710
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Cytat:
Napisane przez substytut Pokaż wiadomość
To nie swar - na 100%
Sama czekam na krysztal w podobnym ksztalcie swoja droga - dasz cynk za ile go wystawili bo ciekawa jestem przebitki?

Szukajac go trafilam na cos takiego
http://www.allegro.pl/item884651480_..._wisiorek.html
ROFTL, cale 8mm na wisior
Tak właśnie myślałam.Wisior za 24zł...8mm na wisior to dobra oferta!No przecież!
ayumi88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-21, 16:30   #4107
substytut
Zakorzenienie
 
Avatar substytut
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 526
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

To przebitka jest mocna
A, i jak kiedys sadzilam ze nie znajde standardowych swaro-bigli z sercami 10mm to dzis po poszukiwaniach tez zmienilam zdanie
substytut jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 09:42   #4108
M0N1K4
Zakorzenienie
 
Avatar M0N1K4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Miejsce którego nie ma na mapie
Wiadomości: 4 337
GG do M0N1K4
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Jak zwykle chciałam napisać coś nie w temacie który teraz jest tutaj poruszany :P

Ostatnio w sobotę musiałam być w Bydgoszczy, a że była giełda minerałów ( i medycyny naturalnej ) to postanowiłam wejść i zobaczyć. Poza tym, chciałam kupić jakieś perełki.Oczywiście poszłam "w ciemno" nie wiedząc co będzie i nastawiając się na zawyżone ceny. Niestety, taki jest obraz naszych minerałkowych giełd - idziemy i nie wiemy kto się będzie wystawiał, co będzie miał i wiemy,że ceny będą wyższe.
I na myśl przyszły mi giełdy terrarystyczne, w których miałam przyjemność uczestniczyć. ( Pominą tutaj,że relacje są zupełnie inne - jak ktoś troszkę "w tym siedzi" ma kilka pajączków czy jest na jakimś forum, to z tymi hodowcami, którzy hodują duzo i sprzedają jest się po prostu na Ty - więc wszyscy sobie cześć, tylko ja "dobry" bo nikogo nie znałam ).
Ale do czego zmierzam chodzi o to,że przed taką giełą hodowcy się ogłaszają - kto będzie i jaką będą mieli ofertę. Po prostu rewelacja - wiesz kto będzie i co będzie miał. A co mnie jeszcze bardziej zaskoczyło - na giełdy są oferty specjalnie i zamiast zawyżać ceny, to się je obniża. Byłam w szoku. Chłopacy już powoli wypatrują ofert na najbliższą giełdę w lutym. Pewnie niedługo się pojawią.
Uważam,że fajnie by były, gdyby była taka praktyka na naszych giełdach. Wiedziałybyśmy po co jedziemy. Niższe ceny na pewno zachęciłyby jeszcze większą ilość osób do zakupów, a co więcej - pewnie przyjechały by osoby z pobliskich miejscowości, bo wiedziałyby że będzie to czego szukają. A tak np. nie jadą, bo im się nie opłaca przyjechać i nie dostać tego co chciały ;] Przecież nie raz się dziewczyny pytały czy dostaną to czy tamto na giełdzie.
M0N1K4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 11:26   #4109
Sweet_nuka
Wtajemniczenie
 
Avatar Sweet_nuka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Wiadomości: 2 537
GG do Sweet_nuka
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

a ja mam 2 pytania:
ile Wam srednio ida paczki z USA poprzez USPS First Class Mail InternationalTM? Mi ida z reguly do 10 dni, dzis mija 15 i nadal nic i sie strasznie martwie. Z chin zreszta tez dochodzily po 14 dniach a teraz jakos nic nie potrafi dotrzec, jestem załamana, zwlaszcza ze 90% sprzedawcow w ogole nie ma w usludze poleconego.

Druga sprawa - taka troche dziwna. Czy ktos z Was drogie artystki przegladajac te i tamte galerie trafil na moje bileciki dolaczane do zamowien? Pytam, bo sa w dziwnej kategori i boje sie ze po prostu sa nie zauwazone, a nie, ze sa tak brzydkie ze nikt ich nie chce :P (choc i tak moze byc). Potrzebne mi jest to dlatego, bo nie wiem czy w ogole oplaca mi sie je robic jesli beda musialy byc w tej kategori (nie ma innej pasujacej, a i ta w ktora kazano mi wrzucac, jest dalekaaaaaa od przeznaczenia bilecikow)
Sweet_nuka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-22, 12:11   #4110
agnieszkamundra
Rozeznanie
 
Avatar agnieszkamundra
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 579
GG do agnieszkamundra
Dot.: Biżuteryjny wątek plotkowy V :)

Cytat:
Napisane przez M0N1K4 Pokaż wiadomość
Jak zwykle chciałam napisać coś nie w temacie który teraz jest tutaj poruszany :P

Ostatnio w sobotę musiałam być w Bydgoszczy, a że była giełda minerałów ( i medycyny naturalnej ) to postanowiłam wejść i zobaczyć. Poza tym, chciałam kupić jakieś perełki.Oczywiście poszłam "w ciemno" nie wiedząc co będzie i nastawiając się na zawyżone ceny. Niestety, taki jest obraz naszych minerałkowych giełd - idziemy i nie wiemy kto się będzie wystawiał, co będzie miał i wiemy,że ceny będą wyższe.
I na myśl przyszły mi giełdy terrarystyczne, w których miałam przyjemność uczestniczyć. ( Pominą tutaj,że relacje są zupełnie inne - jak ktoś troszkę "w tym siedzi" ma kilka pajączków czy jest na jakimś forum, to z tymi hodowcami, którzy hodują duzo i sprzedają jest się po prostu na Ty - więc wszyscy sobie cześć, tylko ja "dobry" bo nikogo nie znałam ).
Ale do czego zmierzam chodzi o to,że przed taką giełą hodowcy się ogłaszają - kto będzie i jaką będą mieli ofertę. Po prostu rewelacja - wiesz kto będzie i co będzie miał. A co mnie jeszcze bardziej zaskoczyło - na giełdy są oferty specjalnie i zamiast zawyżać ceny, to się je obniża. Byłam w szoku. Chłopacy już powoli wypatrują ofert na najbliższą giełdę w lutym. Pewnie niedługo się pojawią.
Uważam,że fajnie by były, gdyby była taka praktyka na naszych giełdach. Wiedziałybyśmy po co jedziemy. Niższe ceny na pewno zachęciłyby jeszcze większą ilość osób do zakupów, a co więcej - pewnie przyjechały by osoby z pobliskich miejscowości, bo wiedziałyby że będzie to czego szukają. A tak np. nie jadą, bo im się nie opłaca przyjechać i nie dostać tego co chciały ;] Przecież nie raz się dziewczyny pytały czy dostaną to czy tamto na giełdzie.
a szkoda że nie wiedziałam że w Bydgoszczy tez są giełdy, Moniś skąd bierzesz info?
agnieszkamundra jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biżuteria


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:37.