Panny Młode Kielce - część V :D - Strona 32 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-28, 11:21   #931
eninka84
Zadomowienie
 
Avatar eninka84
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: CK
Wiadomości: 1 202
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

W razie czego kupie sobie jeszcze jedne na zmiane Tez na codzien chodze w szpilkach , wiec myslę ze nie będzie tak zle
eninka84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 11:26   #932
BLACKrose24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kielce / UK
Wiadomości: 270
GG do BLACKrose24
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Cytat:
Napisane przez alamig Pokaż wiadomość
Gratulacje Masz może zdjęcie tego makijażu?
Nie - bo makijaż będzie dobrany odpowiednio do mojej osoby - mogę ewentualnie podac ci na PW adres stronki tej Pani , która ma mi wykonac ten makijaż.

Cytat:
Napisane przez sylwkowa Pokaż wiadomość



Black rose24 gratuluje makijażu czekamy oczywiście na zdjęcia no i gdzie wykonywany miałaś!
Zdjęcia dopiero po 10.09.2011 A ta Pani na codzień z tego co zdążyłam się zorientowac pracuje w Warszawie - więc nie wiem czy w Kielcach gdzieś wykonuje makijaże.
__________________
Żyję żeby Cię kochac .... kocham Cię żeby życ

Razem od : 11.03.2008
Zaręczyny : 31.08.2008
Ślub cywilny : 14.02.2009
Ślub kościelny : 10.09.2011

BLACKrose24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 11:35   #933
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Cytat:
Napisane przez alamig Pokaż wiadomość
Siedziba tej firmy mieści się w Krakowie i tutaj też mają sklep (nawet mają taniej niż w sklepie z poprzednich linków):
http://www.butyslubne.com.pl/atlasow...b-p-373-pl.jsp
Na tych zdjęciach nie widać pięty tych bucików, a jest tam taka delikatna kokardka z zakładek, która moim zdaniem dodaje uroku. Ja je chyba w poniedziałek lub we wtorek kupię, to je dokładnie sfotografuję i Wam wrzucę zdjęcia. Tak jak wcześniej pisałam, do nich konieczne są te żelowe zapiętki, żeby dobrze się trzymały na stopie, ale to koszt 12zł.
Jeśli chodzi o rozmiar, to na mnie są dobre o rozmiar mniejsze niż na codzień noszę, ale wiecie same, że rozmiarówka rozmiarówce nie równa Gdyby któraś była zainteresowana kupnem jakiś butów z tej strony internetowej, to ja mogę kupić w Krakowie i na weekend do Kielc przywieźć (gdyby nie pasowały, to je mogę zwrócić). Zawsze to oszczędność na przesyłce (ja mam ten sklep 3 ulice od domu)
Śliczne te budki, ja niestety nie mogę takich nosić, bo mi klapią (długie i wąskie stopy mam), a mażą mi się takie czerwone

Cytat:
Napisane przez eninka84 Pokaż wiadomość
Oto moje butki
Tak jak chciałam-nie są białe, lecz srebrne i z kamyczkami które będą równiez tak samo mienic się na sukni Poza tym załoze je nie tylko ten jeden raz Rozmiar 35 zaszalałam z 10 cm obcasem, ale do dużych nie należę
łał. śliczne, choć ja w życiu bym nie dała rady w takich obcasach, ale kiedyś nauczę się chodzić

Sylwkowa, rozumiem doskonale, bo sama przez to przechodziłam.
I skromne sukienki mają ten atut, ze można poszaleć z dodatkami

Co do sukienek to ja te miałam wątpliwości, czy nie za skromna, czy lepiej wziąć inną, ale jakoś mi przeszło. A w dniu śłubu kiedy doszła fryzura, make-up, dodatki i zobaczyła zachwyt w oczach mego męża, wiedziałam, ze wybór był trafiony, a tylu komplementów w życiu nie usłyszałam

---------- Dopisano o 12:35 ---------- Poprzedni post napisano o 12:33 ----------

Ja miałam na zmianę białe baleriny i jak je założyłam to poczułam się jak nowo narodzona, bo jednak chodzenie, a tańczenie, szczęgólnie z wujkami to zupełnie co innego, i nie liczcie na to, ze uda się Wam usiąść w spokoju dłużej niż 5 minut
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 11:36   #934
alamig
Zakorzenienie
 
Avatar alamig
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 430
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Cytat:
Napisane przez Scio Pokaż wiadomość
Śliczne te budki, ja niestety nie mogę takich nosić, bo mi klapią (długie i wąskie stopy mam), a mażą mi się takie czerwone
Ciekawa jestem, czy te buciki dałoby się jakoś przefarbować Trochę żal wydawać 150zł i założyć je tylko raz, a w sumie to jest materiał (atłas) więc może dałoby się coś z tym zrobić Jak myślicie?
__________________
alamig jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 11:41   #935
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Cytat:
Napisane przez alamig Pokaż wiadomość
Ciekawa jestem, czy te buciki dałoby się jakoś przefarbować Trochę żal wydawać 150zł i założyć je tylko raz, a w sumie to jest materiał (atłas) więc może dałoby się coś z tym zrobić Jak myślicie?
O ja się podczepiam, bo ja też mam atłasowe i żal mi, ze nie mogę w nich chodzić, czy ktoś coś wie na ten temat?
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 11:44   #936
sylwkowa
Raczkowanie
 
Avatar sylwkowa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 164
GG do sylwkowa
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

[QUOTE=alamig;17514008]Siedziba tej firmy mieści się w Krakowie i tutaj też mają sklep (nawet mają taniej niż w sklepie z poprzednich linków):
http://www.butyslubne.com.pl/atlasow...b-p-373-pl.jsp

Alamig ale Ci dobrze że mogłaś je przymierzyć! Ja dopiero będę pod koniec marca w PL więc jeśli nie kupię butów tutaj to będę miała w PL tylko 3 dni na ich zakup!! Powiedzcie mi konieczne jest posiadanie butów już ślubnych do przymiarki sukienki??
Cytat:
Napisane przez ul3nka Pokaż wiadomość
Megan. Bardzo tanio dałaś. Kupowałaś koło Plant?
Tak, co prawda zamawiałam ją bodajże w listopadzie, zaraz na początku kiedy salon dopiero był otwarty no ale myślę, że ceny się nie zmieniły
Cytat:
Napisane przez eninka84 Pokaż wiadomość
Oto moje butki
Tak jak chciałam-nie są białe, lecz srebrne i z kamyczkami które będą równiez tak samo mienic się na sukni Poza tym załoze je nie tylko ten jeden raz Rozmiar 35 zaszalałam z 10 cm obcasem, ale do dużych nie należę
Bardzo fajne tylko faktycznie strasznie wysokie!! Mi też się podobają pewne buciki- wstawie zdjęcie tylko mają obcas aż 11 cm.!!
Cytat:
Napisane przez BLACKrose24 Pokaż wiadomość
Zdjęcia dopiero po 10.09.2011 A ta Pani na codzień z tego co zdążyłam się zorientowac pracuje w Warszawie - więc nie wiem czy w Kielcach gdzieś wykonuje makijaże.
Uuu.. myślałam,że to będzie w bliższej przyszłości
__________________
http://s8.suwaczek.com/20100628060113.png[/img][/url]
sylwkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 11:56   #937
Lowczyni
Zakorzenienie
 
Avatar Lowczyni
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 3 067
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Cytat:
Napisane przez eninka84 Pokaż wiadomość
Oto moje butki
Tak jak chciałam-nie są białe, lecz srebrne i z kamyczkami które będą równiez tak samo mienic się na sukni Poza tym załoze je nie tylko ten jeden raz Rozmiar 35 zaszalałam z 10 cm obcasem, ale do dużych nie należę
[QUOTE=sylwkowa;17515985]
Cytat:
Napisane przez alamig Pokaż wiadomość
Siedziba tej firmy mieści się w Krakowie i tutaj też mają sklep (nawet mają taniej niż w sklepie z poprzednich linków):
http://www.butyslubne.com.pl/atlasow...b-p-373-pl.jsp

Alamig ale Ci dobrze że mogłaś je przymierzyć! Ja dopiero będę pod koniec marca w PL więc jeśli nie kupię butów tutaj to będę miała w PL tylko 3 dni na ich zakup!! Powiedzcie mi konieczne jest posiadanie butów już ślubnych do przymiarki sukienki??

Tak, co prawda zamawiałam ją bodajże w listopadzie, zaraz na początku kiedy salon dopiero był otwarty no ale myślę, że ceny się nie zmieniły

Bardzo fajne tylko faktycznie strasznie wysokie!! Mi też się podobają pewne buciki- wstawie zdjęcie tylko mają obcas aż 11 cm.!!

Uuu.. myślałam,że to będzie w bliższej przyszłości
Dziewczyny piękne te wasze buciki i chodź sama nie mam problemów z chodzeniem w butach na wyyysokiej szpilce na wesele z nich rezygnuje. Jak pomyślę że od godziny np 14 do godziny 6 rano następnego dnia miałabym je mieć na nogach to odpada. I do tego panowie na weselu lekko podpicie, nie umieujący tańczyć deptający moje palce achhh. Zdecyduje się jednak na zakryte palce i przynajmniej przy mojej chudej stopie nie będę się obawiać że palcami po ziemi będę błądzić
__________________
04.09.2010 szczęśliwa Żona a od 12.09.2011 mama
Profesjonalny poradnik kosmetyczny przed ślubem mojego autorstwa https://wizaz.pl/forum/showpost.php?p...postcoun t=4130
Lowczyni jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-28, 12:17   #938
kamila23106
Rozeznanie
 
Avatar kamila23106
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 553
GG do kamila23106
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Bardzo fajne tylko faktycznie strasznie wysokie!! Mi też się podobają pewne buciki- wstawie zdjęcie tylko mają obcas aż 11 cm.

Bardzo fajne buciki,tylko rzeczywiście obcas wysoki
kamila23106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 12:45   #939
srubka87
Zadomowienie
 
Avatar srubka87
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 389
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Black rose-gratuluję
Kasiu-normalnie nie mogę przestać myśleć o tej Twojej sukience, nie rezygnuj z niej tylko dlatego, że po raz pierwszy była w kolekcji 2008. Może coś w niej zmienili i po raz kolejny jest teraz. Nie pamiętam czy wstawiałaś zdjęcie, ale chyba wiem, którą masz bo kojarzę, która z tamtych jest właśnie z kolekcji 2008(ja na początku za nią szalałam, ale jak przymierzyłam okazało się, że to nie to)jednak jeśli to ta to zmieniły się koronki.Przecież krój sukni przechodzi z sezonu na sezon-zmieniają się zdobienia i koronki. Poza tym te Pani mówiły mi jak oglądałam jedną suknię w wakacje(chyba tę Twoją), że teraz ona jest z takimi koronkami i jeśli mi się podoba to żebym zamawiał, bo może być tak, że fason przjdzie do kolejnej kolekcji, ale koronki będą inne czy inne szczegóły. Suknie katalogowe na sezon 2010 to całkiem nowe wzory, ale są też ulepszone "stare". Zauważ, ze suknie demetrios cieszą się ogromną popularnością mimo ich wielu lat na rynku.
__________________
14.08.2010 Szczęśliwa mężatka
srubka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 12:52   #940
czarna_kawa80
Zakorzenienie
 
Avatar czarna_kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 9 993
GG do czarna_kawa80
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Cytat:
Napisane przez BLACKrose24 Pokaż wiadomość
Nie - bo makijaż będzie dobrany odpowiednio do mojej osoby - mogę ewentualnie podac ci na PW adres stronki tej Pani , która ma mi wykonac ten makijaż.



Zdjęcia dopiero po 10.09.2011 A ta Pani na codzień z tego co zdążyłam się zorientowac pracuje w Warszawie - więc nie wiem czy w Kielcach gdzieś wykonuje makijaże.
proponuje umówić się najpierw na próbny
__________________
Panna Żelazny Zad
wizażuję sobie https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=343695 ZAPRASZAM


https://wizaz.pl/Mikroreklama






jestem zbyt za✂✂✂ista żeby ociekac za✂✂✂istością, to za✂✂✂istość ocieka mną


czarna_kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 12:59   #941
aniaaa84
Zadomowienie
 
Avatar aniaaa84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 1 952
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Cytat:
Napisane przez kasia2629 Pokaż wiadomość
a więc i ja mam teraz chwilkę wolnego czasu żeby wreszcie się do Was odezwać...
ja również byłam na Karczówce.... i eninka84 siedziałam obok Ciebie właśnie... super jestem zadowolona z księdza Jana, jego podejścia do młodych i zgadam się z mroweczka21 że więcej takich księży a świat na pewno wyglądałby inaczej....

kochane muszę Wam coś powiedzieć.... otóż jakiś niecały miesiąc temu zamówiłam sukienkę w ms modzie w tęczy... od przynajmniej tygodnia biję się z myślami i coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że ona mi się nie podoba... że nie w moim stylu... i nie wiem co robić, bo zaliczka wpłacona i nie wiem czy jeśli będę chciała wymienić na inną, to czy przypadkiem nie będą robić mi problemów... siedzi to we mnie i za każdym razem jak spoglądam na zdjęcie w tej sukience, to jestem wkurzona że ją zamówiłam kurcze a z drugiej strony głupio mi bo ja w tym salonie chyba z 10 razy byłam( i to bez przesady) za sukienka i nie chcę żeby o mnie mówili, że jakaś walnięta jestem... fakt przyznaję, że jestem niezdecydowana, ale.... buuuu ryczeć mi się chce
Kasiu jak czytam Twoją wypowiedź to jakbym o sobie czytała ponad rok temu, ja suknię zamawiałam pod koniec kwietnia, zobaczyłam na wystawie weszłam z kuzynką z mierzyłam i zamówiłam i juz po przyjezdzie do domu czulam, że to nie to...wiem pomyslicie ze glupia jestem bo skoro mi sie nie podobala to po co zamawialam w sumie chyba tylko dlatego, ze babka susila mnie cena...
tak wiec suknia byla zamowiona a ja na pytania kolezanek o jej fotke niechetnie ja pokazywalam i w sumie dzieki mojej blizszej przyjaciolce na niecaly miesiac przed slubem zrezygnowalam z zamowionej i wybralam jedna z sukni ktore mierzylam wczesniej.
Za suknie zamowiona zaliczka byla oczywiscie wplacona 200 zł i jak dzwonilam rezygnowac z niej to tez bylam przygotowana na ewentualne marudzenie babki z salonu, ale powiedzialam ze mi sie chyba nigdy nie podobala i ze decyzje podjelam pod wplywem impulsu. Babeczka powiedziala ze rozumie, ze to wyjatkowy dzien i kazda konieta chce wygladac wyjatkowo...w ciagu niecalego miesiaca musialam wiec wykombinowac nowa suknie i udalo sie...nie zaluje, jesli masz watpliwosci to tak jak radza dziewczyny idz przymierz jeszcze raz w koncu w mysl zasady klient nasz pan ta "marudząca i zrzędliwa"pani po to pracuje w takim miejscu zeby sluzyc rada i pomoca Klientce choc z tego co piszecie to ona z innego zalozenia wychodzi.
Jesli z niej zrezygujesz to zaliczka przepadnie a co do zmiany modelu to mysle ze nie powinni robic problemu
__________________
05.09.2009
aniaaa84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-28, 13:05   #942
martaj9
Rozeznanie
 
Avatar martaj9
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 770
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Cytat:
Napisane przez eninka84 Pokaż wiadomość
Oto moje butki
Tak jak chciałam-nie są białe, lecz srebrne i z kamyczkami które będą równiez tak samo mienic się na sukni Poza tym załoze je nie tylko ten jeden raz Rozmiar 35 zaszalałam z 10 cm obcasem, ale do dużych nie należę
Bardzo ładne, ale obcas mega duuuży!
martaj9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 13:10   #943
sunshine8408
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: KIELCE
Wiadomości: 160
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Cytat:
Napisane przez eninka84 Pokaż wiadomość
Oto moje butki
Tak jak chciałam-nie są białe, lecz srebrne i z kamyczkami które będą równiez tak samo mienic się na sukni Poza tym załoze je nie tylko ten jeden raz Rozmiar 35 zaszalałam z 10 cm obcasem, ale do dużych nie należę
eninka84 no to widzę, że nie jestem sama. Też mam problem z butami ze względu na małą zaś szeroką nóżkę. W chwili desperacji, tak sobie myślę, że wybiorę się na dział komunijny i tam sobie coś wybiorę hihi
sunshine8408 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 13:13   #944
martaj9
Rozeznanie
 
Avatar martaj9
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 770
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Ja też jestem pod ogromnym wrażeniem ks. Jana. Jest niesamowity i z chęcią wybrałabym się jeszcze raz żeby go posłuchać. Nie owija w bawełnę, nie sciemnia, że w kościele jest dobrze a jest źle. Kurs bardzo mi się podobał.
martaj9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 13:24   #945
ewela03
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 99
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Cytat:
Napisane przez Kasia1429 Pokaż wiadomość
ewela03 jesteś blodnyneczką? Nio powiem Ci że nie cięzko było zauwazyć kto musiał wyjść samochodprzestawić Za mną siedziała tez jakaś dziewczyna, sama była, hymm i tak się zastanawiałąm siedziałą w drugim rzędzie pierwsza od księdza
Ja siedziałam w pierszym rzędzie jako 2 para i powiem Wam że jak Ksiądz Jan juz pojechał to miałam chęć wyjąć tel bo już padałam z nudów.
Nauki prowadzone prze Ks. Jana naprawdę wnoszą coś w życie, mój TŻ nawet obiecał mi poprawę w pewnych kwestiach i trzeba dodać że Ksiądz poczucie humoru ma świetne

Kasia 1429 blondyneczka nie jestem ja siedzialam w tym rzedzie blizej stolika z woda na kawke
ks.Jan rzeczywiscie poczucie humorku rewelka i jakos tak normalnie patrzy na zycie....malo takich ksiezy mamy
ewela03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 13:45   #946
kasia2629
Raczkowanie
 
Avatar kasia2629
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 100
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

dziewczyny dziękuję Wam że przejęłyście się tą moją niecodzienną sytuacją i udzieliłyście mi cudownych rad w poniedziałek idę tam i to będzie moja ostateczna decyzja kochane jesteście....sukienka którą wybrałam to sara (dolny rząd środkowa)
http://www.msmoda.pl/index.php?optio...mid=11&lang=pl
a myślę o czymś w stylu daria http://www.msmoda.pl/index.php?optio...mid=34&lang=pl (górny rząd środkowa)

oczywiście obie białe
__________________
Filip

Edytowane przez kasia2629
Czas edycji: 2010-02-28 o 13:48
kasia2629 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 13:55   #947
ewela03
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 99
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Cytat:
Napisane przez kasia2629 Pokaż wiadomość
dziewczyny dziękuję Wam że przejęłyście się tą moją niecodzienną sytuacją i udzieliłyście mi cudownych rad w poniedziałek idę tam i to będzie moja ostateczna decyzja kochane jesteście....sukienka którą wybrałam to sara (dolny rząd środkowa)
http://www.msmoda.pl/index.php?optio...mid=11&lang=pl
a myślę o czymś w stylu daria http://www.msmoda.pl/index.php?optio...mid=34&lang=pl (górny rząd środkowa)

oczywiście obie białe

ja swoja suknie tez zamawialam w MSmodzie w katarzynie akurat..powiem Ci szczerze ze ten model SARA zdecydowanie bardziej mi sie podoba niz daria,ale idz jeszcze raz do salonu przymierz suknie i zdecyduj
chyba kazda z Nas po wyborze swojej sukni i wplaceniu zaliczki czasem ma watpliwosci czy to rzeczywiscie wybralysmy ta co chcialysmy...
ewela03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 14:50   #948
Lena _
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 38
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Dziewczyny, mam gorącą prośbę. Rozglądam się za zespołem, mam bardzo niewiele czasu; jednak plus, że ślubuje w piątek powoduje, że zespoły w tym dniu raczej są wolne. Zastanawiam się nad:
- Twenty One (jednak naczytałam się samych złych wypowiedzi)
- Forever
- L4
- Party Brothers

Czy możecie dopisać do listy, kogo mogę brać jeszcze pod uwagę (będę BARDZO wdzięcza za info, kogo Wy planujecie..)
Lena _ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 15:21   #949
madziastanczyk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 208
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Cytat:
Napisane przez Lena _ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam gorącą prośbę. Rozglądam się za zespołem, mam bardzo niewiele czasu; jednak plus, że ślubuje w piątek powoduje, że zespoły w tym dniu raczej są wolne. Zastanawiam się nad:
- Twenty One (jednak naczytałam się samych złych wypowiedzi)
- Forever
- L4
- Party Brothers

Czy możecie dopisać do listy, kogo mogę brać jeszcze pod uwagę (będę BARDZO wdzięcza za info, kogo Wy planujecie..)
Ja mam zespół "rytmix" sama w nim spiewam ale tak jakos samo wyszło ze zamówilam ich zanim zaczelismy współpracowac jestem po studiach muzycznych co niestety sprawia ze jestem bardzo krytyczna i wymagajaca apropo zespołów

---------- Dopisano o 16:21 ---------- Poprzedni post napisano o 16:01 ----------

Osobiście polecam zespół K2 i NOVI - oni jako nieliczni grają na żywo!!!!!!!!
__________________
...Jeszcze jeden raz plaża pusta,
jeszcze jeden raz niech zapłoną usta
jak w tamten dzień i noc
co nam zabrała sen
...
madziastanczyk jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-28, 15:24   #950
kamila23106
Rozeznanie
 
Avatar kamila23106
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 553
GG do kamila23106
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Cytat:
Napisane przez Lena _ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam gorącą prośbę. Rozglądam się za zespołem, mam bardzo niewiele czasu; jednak plus, że ślubuje w piątek powoduje, że zespoły w tym dniu raczej są wolne. Zastanawiam się nad:
- Twenty One (jednak naczytałam się samych złych wypowiedzi)
- Forever
- L4
- Party Brothers

Czy możecie dopisać do listy, kogo mogę brać jeszcze pod uwagę (będę BARDZO wdzięcza za info, kogo Wy planujecie..)

My byliśmy na spotkaniu z panem z zespołu Twenty One ,noi z tego co mówił podobało się Nam...jednak czytałam o nich także dużo negatywnych opinii,ze puszczają muzykę z dyskietek,że nie grają na żywo...sami już niewiemy...trudno jest wszystkim dogodzić.. Słyszeliśmy o zespole Novi,że są dobrzy,ale niestety Nasz termin mają zarezerwowany...podobno dobry jest też zespół Fema...

Edytowane przez kamila23106
Czas edycji: 2010-02-28 o 15:26
kamila23106 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 15:31   #951
madziastanczyk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 208
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Cytat:
Napisane przez kasia2629 Pokaż wiadomość
dziewczyny dziękuję Wam że przejęłyście się tą moją niecodzienną sytuacją i udzieliłyście mi cudownych rad w poniedziałek idę tam i to będzie moja ostateczna decyzja kochane jesteście....sukienka którą wybrałam to sara (dolny rząd środkowa)
http://www.msmoda.pl/index.php?optio...mid=11&lang=pl
a myślę o czymś w stylu daria http://www.msmoda.pl/index.php?optio...mid=34&lang=pl (górny rząd środkowa)

oczywiście obie białe
kasiu sukienka zdecydowanie SARA.................

---------- Dopisano o 16:31 ---------- Poprzedni post napisano o 16:24 ----------

Cytat:
Napisane przez kamila23106 Pokaż wiadomość
My byliśmy na spotkaniu z panem z zespołu Twenty One ,noi z tego co mówił podobało się Nam...jednak czytałam o nich także dużo negatywnych opinii,ze puszczają muzykę z dyskietek,że nie grają na żywo...sami już niewiemy...trudno jest wszystkim dogodzić.. Słyszeliśmy o zespole Novi,że są dobrzy,ale niestety Nasz termin mają zarezerwowany...podobno dobry jest też zespół Fema...

Niestety to prawda.... dyskietki wprawdzie już nie są w modzie ale półplejbeki...
__________________
...Jeszcze jeden raz plaża pusta,
jeszcze jeden raz niech zapłoną usta
jak w tamten dzień i noc
co nam zabrała sen
...
madziastanczyk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 15:32   #952
Scio
Zakorzenienie
 
Avatar Scio
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Świętokrzyskie Góry ;)
Wiadomości: 12 985
GG do Scio
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Cytat:
Napisane przez ewela03 Pokaż wiadomość
ja swoja suknie tez zamawialam w MSmodzie w katarzynie akurat..powiem Ci szczerze ze ten model SARA zdecydowanie bardziej mi sie podoba niz daria,ale idz jeszcze raz do salonu przymierz suknie i zdecyduj
chyba kazda z Nas po wyborze swojej sukni i wplaceniu zaliczki czasem ma watpliwosci czy to rzeczywiscie wybralysmy ta co chcialysmy...
Mam takie samo zdanie. Bardziej podoba mi się Sara, ale idź przymierz i zdecyduj Powodzenia.
__________________
Pozdrawiam Paulina

W Gagatkowym świecie Mamo, połamigłówkujemy? - Logico primo
Agatka jest już z nami
Scio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 15:49   #953
alamig
Zakorzenienie
 
Avatar alamig
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 430
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Cytat:
Napisane przez kasia2629 Pokaż wiadomość
dziewczyny dziękuję Wam że przejęłyście się tą moją niecodzienną sytuacją i udzieliłyście mi cudownych rad w poniedziałek idę tam i to będzie moja ostateczna decyzja kochane jesteście....sukienka którą wybrałam to sara (dolny rząd środkowa)
http://www.msmoda.pl/index.php?optio...mid=11&lang=pl
a myślę o czymś w stylu daria http://www.msmoda.pl/index.php?optio...mid=34&lang=pl (górny rząd środkowa)

oczywiście obie białe
Kasiu, ja Cię w modelu Sara widziałam (pamiętasz? Ja wtedy swoją suknię zamawiałam ) i wyglądałaś przepięknie. Mówię to całkowicie szczerze! Moim zdaniem dokonałaś dobrego wyboru, ale jeśli nie jesteś pewna, to faktycznie idź się upewnić
__________________
alamig jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 16:21   #954
srubka87
Zadomowienie
 
Avatar srubka87
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 389
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Ja mam darię, jest nieco inna w tym sezonie niż w 2009, a na sarę chorowałam dopóki jej nie przymierzyłam. Na mnie wyglądała nijako. Każda suknia na każdej osobie wygląda inaczej. Sara to piękna suknia, zresztą powiedzcie mi, która suknia jest brzydka...? Jest ich po to tyle, żeby każdemu dogodzić

My mamy NOVI
__________________
14.08.2010 Szczęśliwa mężatka
srubka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 16:51   #955
Lena _
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 38
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Dziewczyny, bardzo dziękuję za odzew. Zarza zajrzę na strony wspomnianych zespołów.
Lena _ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 17:19   #956
sylwkowa
Raczkowanie
 
Avatar sylwkowa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 164
GG do sylwkowa
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Każdej pasuje co innego i najważniejsze jak my wyglądamy w poszczególnych sukniach a nie jak wygląda ona na innej dziewczynie! Takie jest moje zdanie A wiem, że wiele z Nas histeryzuje ( w tym ja) Więc trzeba się wyluzować i przestać się tym wszystkim tak strasznie przejmować bo niedługo zamiast na weselu wylądujemy na leczeniu nerwicy
A dziewczynki moje kochane my mamy Comapol...czy Wy coś wiecie więcej na ich temat bo ja teraz o zespół przeżywam świra
__________________
http://s8.suwaczek.com/20100628060113.png[/img][/url]
sylwkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 17:56   #957
Meana1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 548
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Cytat:
Napisane przez olanaaa Pokaż wiadomość
Chciałabym napewno zeby byl wokal damski i meski no i z racji tego, ze bedzie duzo mlodych ludzi to nie chce z wesela robic biesiady dzieki frogutka za podrzucenia paru nazw, spodobał mi sie twenty one ale oczywiscie juz zarezerwowany
Ja też mam ten zespół i też mi się bardzo podoba
Meana1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 17:56   #958
Lena _
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 38
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

Mam kłopot...poszukują namiarów na zespół Novi..chciałabym wejść na stronę i ich posłuchać. Sprawdziłam, jest strona..ale okazuje się, że zespoły są dwa a ja dodzwoniłam się do tego z Turka...czy ktoś ma namiar ?
Lena _ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 17:59   #959
pupsik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

chyba i na mnie przyszedł czas zeby sie przywitac. od jakiegoś czasu przeglądam forum bo to chyba najlepszy poradnik: spis spraw do załatwienia i zbiór przemyślen..od moich juz boli mnie głowa tutaj przynajmniej sporo sensownych wnioskow! wiem ze wcinam sie w temat sukienkowy z czyms z innej beczki ale prosze pomozcie- jestem na etapie dogrywania szczególow i musze zdecydowac sie na zakup badz pieczenie ciast. Ile sie tego przelicza na osobę??
__________________
07-08-2010
pupsik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-28, 18:04   #960
ewelkafly
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 104
Dot.: Panny Młode Kielce - część V :D

cześć Dziewczynki, ja z małym pytaniem. Żadna z Was nigdy nie wspominała o koronkowej sukni a mnie właśnie takie się podobają ale nie jestem pewna czy na pewno taka chcę, w związku z tym mam pytanko co sądzicie o tej sukni? Liczę na Waszą szczerość pozdrawiam
ewelkafly jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:15.