Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 12 - Strona 85 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-11, 13:37   #2521
twinsplus1
Zadomowienie
 
Avatar twinsplus1
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Anglia/Polska
Wiadomości: 1 262
GG do twinsplus1
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 12

Cytat:
Napisane przez joanasz Pokaż wiadomość
Witajcie
U mnie pomimo wczorajszego obzarstwan jeszcze cieplym serniczkiem juz po godz 23- ok 250 g - i pomimo tego , ze jutro powinna byc@ dzis dobilam do rownegj wagi 61 -czyli co, jakby spadeczek o ok 0.5 na PW ?
no siem ciesze


U mnie to samo brzuch wywalony, ja jeszcze dodatkowo nogami nie moge ruszac - czy ktos tak ma przed @ ? czy ja jestem jedyna -nogi mam jak kamienie -rano nie moge z wyrka wstac tak przez tydz. przed.
U mnie tez wieje jak ch.... ale slonce swieci no i ten wiatr jakiegos wirusa mi przygnal z Wizazu -gardlo mnie zaczyna mocno bolec - a kysz w piatek do Polski, tylko brakowalo mi choroby na wyjazd -nie, nie.

Ja robie bardzo prosto
Ubijam najpierw jajko z przypr -jesli na slodko to cynamon i stevia -jesli na ostro to do otrab dadaje sol, czosnek, masale, curry, oregano -po troszku
W osobnej miseczce mieszam suche skladniki, czyli : 3 lychy otrab (2ows.,1psz.)no wlasnie te przyprawy + ok 1/4 lyzeczki proszku do pieczenia - zawsze na oko Do ubitego mikserem jajka dosypuje sypkie skladniki, nadal miksuje i dodaje 2 duze lychy albo wiesniaka albo serka qwark - to taki zmielony podobny do Waszego homo.
Wkladam to w forme sylikonowa na duza bulke w ksztalcie kwiatka -i do mikrofalowki na ok 7 minut. Po upieczeniu trzeba wyjac na recznik papierowy w celu odsaczenia, mozna przekroic i tez chwilke potrzymac w papierowym reczniku. W piekarniku trzeba piec ok. 25 minut.
gratki za spadeczek pomimo obzarstwa co do @ to ja nogi mam ok, ale plecy mi szwankuja wtedy

Cytat:
Napisane przez adrijah Pokaż wiadomość
Co za piękny dzień urodziny zaczęłam od sto lat i tortu o północy



ogólnie był grill i wieelka wyżerka, alkohol też, ale ja dzielnie jadłam sałatki (z sosem jogurtowym i z winegretem Dukana - nabijali się jak dodałam parafinę, że trzeba było mówić, że ja świeczki jem, to by mi kartonik kupili ) i piłam duuużo wody z cytryną i miętą
poszłam spać przed 6, wstałam o 10 i kolejny -1kg calutki jeden (na elektronicznej wadze) to już łącznie -17,5 po 3 miesiącach, wow


dzięki


dziękuję

Będzie płynny więc pomiń też mleko. Chyba, że dasz otręby. Bo one wchłoną nadmiar wody. Inaczej sernik po upieczeniu będzie bardzo mokry.
no to teraz zyczonka mozna zlozyc :
WSZYSTKIEGO NAJ NAJ LEPSZEGO Z OKAZJI URODZIN i karteczka dla Ciebie
__________________
start 29.06.2017 The Tapping Solution for Weight Loss & Body Confidence

wzrost: 174 cm
79-78-77-76-75-74-73-72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60-59-58

Nothing is Impossible to a willing mind
twinsplus1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-11, 13:42   #2522
missines
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 435
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 12

helou!

Cytat:
Napisane przez Sparta Pokaż wiadomość
Jak zrobić kulki nutelkowe z otrąbami?
Ja swoje kuleczki robiłam tak:
7 łyżek mleka w proszku
1 łyżeczka kakao
3 łyżeczki słodziku
4 krople aromatu rumowego
3 łyzki mleka
Oczywiście wszystko odtłuszczone
Mleko w proszku, kakao i słodzik przetarłam przez sitko do miseczki, Mialam granulowane mleko więc granulat fajnie przez sitko się przesiał. Dodałam mleko, aromat i wszystko wymieszałam aż do uzyskania gęstej papki.

Wysypałam otręby na tackę. Łyżeczką nabierałam po troszkę nutelli, "maczałam" w otrębach az się całość oblepi i dopiero wtedy zgarniałam wszystko paluchami i turlałam w dłoniach aż się uformują kuleczki.
Potem do lodówki na kilka godzin.
Jeżu, jakie to dobre, a rodzina od wczoraj krzyczy WIĘCEJ!!
......................... .............

Adrijah 100lat!!!
Oj, Twój torcik to ja bym z chęcią posmakowała!!! Cudowny widok!
__________________


Edytowane przez missines
Czas edycji: 2010-07-11 o 13:52
missines jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-11, 13:51   #2523
kataluna
Rozeznanie
 
Avatar kataluna
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 523
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 12

Adrijah Duzy Buziak z okazji urodzin : cmok:!!! Wszystkiego Naj, Naj, Naj i kilogramowych spadkow co dzien!!!!
kataluna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-11, 13:52   #2524
SimplyDivine
Zakorzenienie
 
Avatar SimplyDivine
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Koszalin/UK (DE74)
Wiadomości: 5 836
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 12

adrijah wszystkiego najlepszego Toast oczywiscie Pepsi Max a nie szampan oraz serdecznie gratuluje spadku

Wszystkim Wam z zastojami i wzrostami zycze wytrwalosci a pozostalym gratuluje spadkow - nawet tych najmniejszych

U mnie dzis spadek o kolejne 0.3 kg i to po PW i kalafiorze na kolacje Czyli od 1 lipca zlecialo 3.7 kg

Musze zaczac uzywac steperka znowu coby sobie nogi wyszczuplic bo jak narazie to mi tylko z tylko leci.. Juz coraz blizej do pierwszego celu - 95 kg

I jedno pytanko - czy my mozemy wiorki kokosowe jesc? W minimalnej ilosci?
__________________
12.01.2008 - 14.05.2012 - 10.05.2014

Edytowane przez SimplyDivine
Czas edycji: 2010-07-11 o 13:53
SimplyDivine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-11, 13:52   #2525
violka_87
Raczkowanie
 
Avatar violka_87
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mała Polska;)
Wiadomości: 86
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 12

witam u mnie też waga stoi w miejsu od 3 dni jeszcze jutro PP i może cos wkoncu ruszy
__________________
57
violka_87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-11, 14:23   #2526
86kasia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 3
Unhappy Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 12

POMOCY!
Zjadlam wlasnie surimi, a dopiero potem doczytalam sie w skladzie, ze zawiera i cukry i tluszcze

I co teraz radzicie?
Zaczynac uderzeniowke jutro od nowa?

Ale sie wkur...., az mi sie plakac chce.
__________________
"Żyj według życiorysu, który chciałbyś sobie napisać"
A. Kumor

Start: 10.07.2010 r. 67 kg 169 cm
Waga docelowa: 52 kg
86kasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-11, 14:26   #2527
adrijah
Zakorzenienie
 
Avatar adrijah
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 5 723
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 12

Cytat:
Napisane przez Katia25 Pokaż wiadomość
adrijah sto lat kochana!Wszystkiego naj naj naj !
Coz za piekny tort!!!

a u mnie waga dzis stoi

milego dzionka zycze
dziękuję a tort jak najbardziej dukanowy
spokojnie, u Ciebie też będą spadki cierpliwości

Cytat:
Napisane przez jolkah Pokaż wiadomość
oo to gratulacje!!!!
I sto lat! Bo jeszcze ni składałam życzeń

Ja się wole chwilowo nie ważyć. kończe 5 dzień z warzywami i postanowiłam zważyć się znowu dopiero po 5 dniach protein, lepsze wyniki są
A dzisiaj wybieram się na bankiet i będę co najwyżej jakieś sałatki jadła i może lampke wina najwyżej
dziękuję
ja się masochistycznie ważę codziennie...

Cytat:
Napisane przez twinsplus1 Pokaż wiadomość
no to teraz zyczonka mozna zlozyc :
WSZYSTKIEGO NAJ NAJ LEPSZEGO Z OKAZJI URODZIN i karteczka dla Ciebie
wow, ile świeczek u mnie tylko 2, bo to 22. urodziny dziękuję

Cytat:
Napisane przez kataluna Pokaż wiadomość
Adrijah Duzy Buziak z okazji urodzin : cmok:!!! Wszystkiego Naj, Naj, Naj i kilogramowych spadkow co dzien!!!!
łoho po 1kg na dzien to sporo nie będę zachłanna, zadowolę się 1kg/tydzień i dziękuję oczywiście

Cytat:
Napisane przez SimplyDivine Pokaż wiadomość
adrijah wszystkiego najlepszego Toast oczywiscie Pepsi Max a nie szampan oraz serdecznie gratuluje spadku

Wszystkim Wam z zastojami i wzrostami zycze wytrwalosci a pozostalym gratuluje spadkow - nawet tych najmniejszych

U mnie dzis spadek o kolejne 0.3 kg i to po PW i kalafiorze na kolacje Czyli od 1 lipca zlecialo 3.7 kg

Musze zaczac uzywac steperka znowu coby sobie nogi wyszczuplic bo jak narazie to mi tylko z tylko leci.. Juz coraz blizej do pierwszego celu - 95 kg

I jedno pytanko - czy my mozemy wiorki kokosowe jesc? W minimalnej ilosci?
u mnie na toasty był hoop zero (nareszcie znalazłam) pity pół na pół z wodą z lodem i cytryną

i gratuluję spadku

nie znalazłam nigdzie info, że możemy jeść wiórki, więc z żalem ich unikam...


a ja idę się szykować, bo jeszcze dzisiaj znajomi przychodzą na tort
__________________
adrijah jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-11, 14:48   #2528
maddzia007
Zakorzenienie
 
Avatar maddzia007
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 3 492
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 12

Jao d jutra zaczynam znów dietę, mój cel to - 10 kg. Ostatnio schudłam na Dukanie 6 kg ale wszystko później wróciło.
maddzia007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-11, 15:08   #2529
blackredmoon
Raczkowanie
 
Avatar blackredmoon
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 426
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 12

adrijah, życzę ci wszystkiego, co najlepsze wielu sukcesów, nie tylko na dukanie i szczęścia pod dostatkiem

---------- Dopisano o 16:08 ---------- Poprzedni post napisano o 16:07 ----------

Cytat:
Napisane przez maddzia007 Pokaż wiadomość
Jao d jutra zaczynam znów dietę, mój cel to - 10 kg. Ostatnio schudłam na Dukanie 6 kg ale wszystko później wróciło.
Nie lepiej było przeprowadzić odpowiednio II fazy i trzymać się III? Nie wróciłoby, teraz pewnie będzie ciężko, ale życzę powodzenia
__________________
biorę się za siebie!
wzrost: 170cm
było: 67 kg
będzie: 55 kg

jest: 57
NIE DAM SIĘ!
----

Kocham Cię
blackredmoon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-11, 15:32   #2530
little_ola
Zakorzenienie
 
Avatar little_ola
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: na sofie
Wiadomości: 13 587
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 12

Cytat:
Napisane przez 86kasia Pokaż wiadomość
POMOCY!
Zjadlam wlasnie surimi, a dopiero potem doczytalam sie w skladzie, ze zawiera i cukry i tluszcze

I co teraz radzicie?
Zaczynac uderzeniowke jutro od nowa?

Ale sie wkur...., az mi sie plakac chce.
uderzeniówkę robi się tylko raz!
no trudno, jak się nie czyta przed jedzeniem.... po prostu dietkuj się dalej, może te surimi nie będzie miało większego wpływu na wagę...
little_ola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-11, 15:36   #2531
JulietteCapulette
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 317
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 12

Sto lat Adrijah !

Dobra oficjalnie ogłaszam wszem i wobec, iż z dniem 12 lipca rozpoczynam 5 tygodniowy trening z Shape'a w którym, ćwicząc jeden trening trwający 30 min, dziennie spala się I TU PROSZĘ O UWAGĘ:
570 KCAL!
Tak więc moje Drogie bądźcie przygotowane, że za 5-6 tyg. będę o ok. 10 kg mniejsza
(Trzeba uruchomić podświadomość )

Edytowane przez JulietteCapulette
Czas edycji: 2010-07-11 o 15:38
JulietteCapulette jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-11, 15:39   #2532
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 12

Cytat:
Napisane przez Maricken Pokaż wiadomość
Co do sportu to ja regularnie ćwiczę na siłowni i nawet wybrałam tryb 1/1 bo też obawiałam się że padnę na dniach proteinowych. Fakt, że nie mam aż tyle "pary" co przed dietą ale nie jest źle, zwłaszcza że zmieniłam tryb na 5/5. Ale z zalecenia zarówno lekarza jak i instruktora wiem, że nie należy za bardzo obciażać się wysiłkiem na dukanie, bo organizm ma do strawienia i tak białko co zabiera dużo energii i przy tym są obciążone wątroba i nerki a ćwiczenia powodują wydzielanie kwasów które przez te narządy też są przetwarzane. To tyle co wiem
to brzmi bardzo rozsadnie, wielkie dzieki za info. wychodzi mi na to, ze w noge jeszcze dam rade pograc, ale na fazie z warzywami lepiej... ale juz biegu nie dam rady. diete ostatecznie przesuwam na 23. lipca!
Cytat:
Napisane przez raszpel Pokaż wiadomość
Moim zdaniem wszystko zależy od organizmu. Mi dieta nie przeszkodziła w jeździe konnej i w pływaniu
plywac tez dam rade. plywanie jest dla mnie lekko tylko obciazajacym relaksem (ale nie plywam jak swieta krowa, przeganiam wszystkich). raczej mnie zastanawialy te bardziej obciazajace sporty
Cytat:
Napisane przez joanasz Pokaż wiadomość
Sernik bez cukru? ja uzywam stevi -jest naturalna -poczytaj sobie o tym w necie.

---------- Dopisano o 23:12 ---------- Poprzedni post napisano o 23:11 ----------

Moj wlasnie stygnie - musze go jeszcze skubnac
hmm, no znalazlam to... to cos podobnego jak ten zagesczony wyciag z agawy albo syrop klonowy, tylko ze roslinka wyjsciowa jest inna pewnie nie wolno z tym przesadzac, ale na pewno lepsze to niz cukier
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-11, 15:59   #2533
twinsplus1
Zadomowienie
 
Avatar twinsplus1
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Anglia/Polska
Wiadomości: 1 262
GG do twinsplus1
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 12

Cytat:
Napisane przez 86kasia Pokaż wiadomość
POMOCY!
Zjadlam wlasnie surimi, a dopiero potem doczytalam sie w skladzie, ze zawiera i cukry i tluszcze

I co teraz radzicie?
Zaczynac uderzeniowke jutro od nowa?

Ale sie wkur...., az mi sie plakac chce.
bron boze wracac na U, ja robi sie tylko raz kontynuuj diete normalnym trybem, co do surimi - to ostatnio na forum z dukanem, doktorek powiedzial, ze mozna max 8 dziennie, bo maja wlasnie cukry i tluszcze, nie wiem jaki jest sklad polskich a jaki angielskich,a tym samym roznica miedzy nimi
__________________
start 29.06.2017 The Tapping Solution for Weight Loss & Body Confidence

wzrost: 174 cm
79-78-77-76-75-74-73-72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60-59-58

Nothing is Impossible to a willing mind
twinsplus1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-11, 16:16   #2534
JulietteCapulette
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 317
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 12

A nie wiecie co się z Ayu dzieje?
Już kilka dni jej nie widziałam
JulietteCapulette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-11, 16:28   #2535
Sparta
Wtajemniczenie
 
Avatar Sparta
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Boskie piekło :)
Wiadomości: 2 278
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 12

Cytat:
Napisane przez joanasz Pokaż wiadomość
Witajcie
U mnie pomimo wczorajszego obzarstwan jeszcze cieplym serniczkiem juz po godz 23- ok 250 g - i pomimo tego , ze jutro powinna byc@ dzis dobilam do rownegj wagi 61 -czyli co, jakby spadeczek o ok 0.5 na PW ?
no siem ciesze


U mnie to samo brzuch wywalony, ja jeszcze dodatkowo nogami nie moge ruszac - czy ktos tak ma przed @ ? czy ja jestem jedyna -nogi mam jak kamienie -rano nie moge z wyrka wstac tak przez tydz. przed.
U mnie tez wieje jak ch.... ale slonce swieci no i ten wiatr jakiegos wirusa mi przygnal z Wizazu -gardlo mnie zaczyna mocno bolec - a kysz w piatek do Polski, tylko brakowalo mi choroby na wyjazd -nie, nie.

Ja robie bardzo prosto
Ubijam najpierw jajko z przypr -jesli na slodko to cynamon i stevia -jesli na ostro to do otrab dadaje sol, czosnek, masale, curry, oregano -po troszku
W osobnej miseczce mieszam suche skladniki, czyli : 3 lychy otrab (2ows.,1psz.)no wlasnie te przyprawy + ok 1/4 lyzeczki proszku do pieczenia - zawsze na oko Do ubitego mikserem jajka dosypuje sypkie skladniki, nadal miksuje i dodaje 2 duze lychy albo wiesniaka albo serka qwark - to taki zmielony podobny do Waszego homo.
Wkladam to w forme sylikonowa na duza bulke w ksztalcie kwiatka -i do mikrofalowki na ok 7 minut. Po upieczeniu trzeba wyjac na recznik papierowy w celu odsaczenia, mozna przekroic i tez chwilke potrzymac w papierowym reczniku. W piekarniku trzeba piec ok. 25 minut.
Oki, super, dodaj przepis do przepisowni!!!!

Cytat:
Napisane przez kataluna Pokaż wiadomość
Adrijah Duzy Buziak z okazji urodzin : cmok:!!! Wszystkiego Naj, Naj, Naj i kilogramowych spadkow co dzien!!!!
Również dołączam się do życzeń, sto lat sto lat


Ratujcie mnie, nie mam weny na kolację a mam P
Osłabiona jakaś jestem że na nic nie mam siły, masakra
__________________
Czas powiedzieć stop przemocy wobec zwierząt!!!


Sparta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-11, 17:43   #2536
raszpel
Raczkowanie
 
Avatar raszpel
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: PŃ
Wiadomości: 270
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 12

Mój organizm po nocce wariuje. Rano pokazał wagę bez zmian - 59,7. Nie zważyłam się po drzemce drugi raz. Dopiero przed chwilą weszłam na wagę - po jedzeniu i kawie. I tu niespodzianka - 59,6 mam nadzieję, że gdyby nie to co mam w brzuszku byłoby na wadze jeszcze mniej
raszpel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-11, 17:45   #2537
JulietteCapulette
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 317
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 12

Cytat:
Napisane przez raszpel Pokaż wiadomość
Mój organizm po nocce wariuje. Rano pokazał wagę bez zmian - 59,7. Nie zważyłam się po drzemce drugi raz. Dopiero przed chwilą weszłam na wagę - po jedzeniu i kawie. I tu niespodzianka - 59,6 mam nadzieję, że gdyby nie to co mam w brzuszku byłoby na wadze jeszcze mniej
Oczywiście że byłoby mniej. Przecież WSZYSTKO waży
JulietteCapulette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-11, 18:21   #2538
joanasz
Rozeznanie
 
Avatar joanasz
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: wyspa
Wiadomości: 595
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 12

Cytat:
Napisane przez adrijah Pokaż wiadomość
Co za piękny dzień urodziny zaczęłam od sto lat i tortu o północy
ogólnie był grill i wieelka wyżerka, alkohol też, ale ja dzielnie jadłam sałatki (z sosem jogurtowym i z winegretem Dukana - nabijali się jak dodałam parafinę, że trzeba było mówić, że ja świeczki jem, to by mi kartonik kupili ) i piłam duuużo wody z cytryną i miętą
poszłam spać przed 6, wstałam o 10 i kolejny -1kg calutki jeden (na elektronicznej wadze) to już łącznie -17,5 po 3 miesiącach, wow
ADRIJAH
100 LAT- SPEŁNIENIA MARZEŃ NAJSKRYTSZYCH
gratki za spadki i jeszce wiecej takich - tort przepiekny

A u mnie @ o jeden dzien wczesniej przyszla -ogolnie lepiej, szybciej sie skonczy, na wyjazd juz nie bedzie mam nadzieje ze woda tez zejdie -narazie brzuch jak w 7 miesiacu.
joanasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-11, 18:30   #2539
avataris
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 621
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 12

Cytat:
Napisane przez twinsplus1 Pokaż wiadomość
dziewczyny przepis na twarda nutelle, leci tak:

NUTELLA LIGHT

Prygotowanie :
10 min

Składniki :
7 łyżek odtłuszczonego mleka w proszku
1 czubata łyzeczka odtłuszczonego kakao
3 czubate łyzki słodzika w proszku
4 krople aromatu rumowego/arakowego
4 krople aromatu pomarańczowego
3 płaskie łyzki odtłuszczonego mleka w płynie
(MOZNA EWENTUALNIE DODAĆ : 1 żółtko ze sredniej wielkości jajka)

1. Zmiksować razem mleko w proszku, kakao, słodzik aby uzyskać jednolitą masę bez grudek.
2. Dodać mleko w płynie i ewentualnie 1 żółtko. Ręcznie wszystko wymieszać przez kilka minut, aż do otrzymania kremu o gładkiej i błyszczącej powierzchni. Jeśli masa jest zbyt gęsta dodać mleka w płynie.


a tej nutelli mozecie dodac do ....

Lody z Nutellą Light

2 jajka
4 łyżki słodziku
200 ml jogurtu naturalnego
200 ml mleka 0,5%
150 g Nutelli Light (przepis na moim blogu)

Ubić białka ze słodzikiem i jogurtem.(uzyskujemy słodką śmietankę).
Dodać mleko i Nutellę Light (2 żółtka możemy dodać lub nie- opcjonalnie- ale jeśli NIE dodaliśmy ich do Nutelli, to robiąc lody, lepiej je dodać). Zmiksować.
Wstawić do zamrażarki na godzinę. Po godzinie wyjąć i zmiksować. Za godzinę znów zmiksować. Zostawić do zmrożenia. Po trzeciej godzinie lody powinny być w zasadzie gotowe.

wszystko z blogu http://www.lekkoznaczypysznie.blogspot.com/

to tak na te wasze upaly
z nieba mi spadasz, dziękuje za podpowiedź i adres do kolejnych przepisików
__________________
Dukam od 28.06 58kg
Waga 58kg==>30.06 57.2==>03.07 56.4==>07.07 56.1==>14.07 55.7==>18.07 55.3==>28.07 54.7==>30.07 54.3==>01.08 54.1==> 02.09 53.4 ==>14.09 52.8
Cel 51kg

21.03 Dukan drugie podejście


Wspominamy tylko to, co nigdy się nie wydarzyło
avataris jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-11, 18:33   #2540
funky87
Zakorzenienie
 
Avatar funky87
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: WROCŁAW
Wiadomości: 5 464
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 12

Dziewczyny powiedzcie czy budyń taki kupny(waniliowy bez cukru) zrobiony na mleku 2% jest wielką zbrodnią na 1 fazie, zjedzony dosłownie przed chwilą ;(?? Czuję że zbliża się @ i jedyne co wymyśliłam to ten budyń, zatkał mnie na amen i już na pewno nie sięgnę po nic innego.
__________________
Kiedy nie miałam już nic do stracenia, dostałam wszystko. Kiedy o sobie zapomniałam, odnalazłam samą siebie. Kiedy poznałam upokorzenie i całkowitą uległość, stałam się wolna.
funky87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-11, 18:41   #2541
avataris
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 621
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 12

Cytat:
Napisane przez adrijah Pokaż wiadomość
Co za piękny dzień urodziny zaczęłam od sto lat i tortu o północy



ogólnie był grill i wieelka wyżerka, alkohol też, ale ja dzielnie jadłam sałatki (z sosem jogurtowym i z winegretem Dukana - nabijali się jak dodałam parafinę, że trzeba było mówić, że ja świeczki jem, to by mi kartonik kupili ) i piłam duuużo wody z cytryną i miętą
poszłam spać przed 6, wstałam o 10 i kolejny -1kg calutki jeden (na elektronicznej wadze) to już łącznie -17,5 po 3 miesiącach, wow
adrijah inspirujesz mnie do przesiadywania w kuchni, twoje pomysły kulinarne są mega wypasione
WSZYSTKIEGO NAJ DLA CIEBIE
gotuj nam tu długo

---------- Dopisano o 19:41 ---------- Poprzedni post napisano o 19:36 ----------

Cytat:
Napisane przez missines Pokaż wiadomość
helou!



Ja swoje kuleczki robiłam tak:
7 łyżek mleka w proszku
1 łyżeczka kakao
3 łyżeczki słodziku
4 krople aromatu rumowego
3 łyzki mleka
Oczywiście wszystko odtłuszczone
Mleko w proszku, kakao i słodzik przetarłam przez sitko do miseczki, Mialam granulowane mleko więc granulat fajnie przez sitko się przesiał. Dodałam mleko, aromat i wszystko wymieszałam aż do uzyskania gęstej papki.

Wysypałam otręby na tackę. Łyżeczką nabierałam po troszkę nutelli, "maczałam" w otrębach az się całość oblepi i dopiero wtedy zgarniałam wszystko paluchami i turlałam w dłoniach aż się uformują kuleczki.
Potem do lodówki na kilka godzin.
Jeżu, jakie to dobre, a rodzina od wczoraj krzyczy WIĘCEJ!!
missines twoje kulki zrobiły furorę
__________________
Dukam od 28.06 58kg
Waga 58kg==>30.06 57.2==>03.07 56.4==>07.07 56.1==>14.07 55.7==>18.07 55.3==>28.07 54.7==>30.07 54.3==>01.08 54.1==> 02.09 53.4 ==>14.09 52.8
Cel 51kg

21.03 Dukan drugie podejście


Wspominamy tylko to, co nigdy się nie wydarzyło
avataris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-11, 18:46   #2542
Konczita
Zakorzenienie
 
Avatar Konczita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: aglomeracja
Wiadomości: 8 612
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 12

Dobry wieczór my dotarliśmy do domku ... wypad udał się w 1000% i co najważniejsze nie zgrzeszyłam


Cytat:
Napisane przez adaikaka Pokaż wiadomość
Dzień dobry

A ja dzisiaj nie zobaczę czy mi coś spadło czy nie
Bo jestem po nocce w pracy (jeszcze siedzę do 8). Busa do domu mam dopiero o 8:40 w domu bede po 9 bo jeszcze na zakupy męża chcę wyciągnąć...
I bede musiała wciągnąć ze 2 wieśniaki (nie mam w pracy nic innego ) co by śniadanie zaliczyć... Tak więc mój spadeczek (mam nadzieje) bedzie zamaskowany kawą i śniadaniem...
Dopiero jutro się zważę A od dzisiaj PW więc nie wiadomo jak teraz mój organizm na to zareaguje (wcześniej nawet na PW spadałam)...
Tak, że klops Jak ja nie lubię nocek w pracy

Co do ćwiczeń... Ja na nie nie mam siły... Ale z drugiej strony mój synuś i obowiązki domowe które muszę na biegu wykonywać kiedy mój mały "prezes" raczy zrobić sobie drzemkę skutecznie nadrabiają brak sportu w sensie dosłownym... Jakby nie było dźwigać 11 kg przez pół dnia, potem przez 1/4 z nim chodzić (bo jest na etapie nauki chodzenia) i 1/4 w szybkim tempie sprzatać, gotować itd. to nie lada wyczyn.
Anetko z nockami to chyba zawsze przewalony temat ... ale rzeczywiście z prezesikiem to masz dopiero zestaw ćwiczeń



Cytat:
Napisane przez Maricken Pokaż wiadomość
Hej ho, mój wczorajszy spadek diabli wzięli, wczoraj spadło 0,1 a dziś przybyło 0,2 kg, ekstra Niech już ta @ nadejdzie bo mnie coś trafi No i od rana nie ma czym oddychać

ale nie ma czym się martwić bo przed @ woda się zatrzymuje i waga poszybuje mimo wszystko w górę


Cytat:
Napisane przez sonia26 Pokaż wiadomość
Witam,
u mnie to samo, czyli waga w miejscu już 12 dzień już brakuje mi mobilizacji ale twardo nie grzesze. Dziś grill wiec poszaleję z mięskiem ale na cuda nie liczę.
Pozdrawiam
soniu o jakim grzeszeniu Ty wspominasz .... ???? no przecież tak ładnie leci - ruszy w końcu zobaczysz

Cytat:
Napisane przez blackredmoon Pokaż wiadomość
Chciałam na matematykę, a dostałam się na Administrację (opcja B), przez co nie rozpatrzyli mnie na Zarządzaniu (opcja C) a ja dziś stwierdziałam, że wolałabym Zarządzanie od Admini
Zobaczymy jeszcze jak na UW i co z drugą rekrutacją na PW, trzeba próbować
a jaką uczelnie wybrałaś?? ja broniłam się 2 tygodnie temu własnie z gospodarki i administracji publicznej ... a obecnie wybieram się na Akademie na skarbowość ...

Cytat:
Napisane przez adrijah Pokaż wiadomość
Co za piękny dzień urodziny zaczęłam od sto lat i tortu o północy



ogólnie był grill i wieelka wyżerka, alkohol też, ale ja dzielnie jadłam sałatki (z sosem jogurtowym i z winegretem Dukana - nabijali się jak dodałam parafinę, że trzeba było mówić, że ja świeczki jem, to by mi kartonik kupili ) i piłam duuużo wody z cytryną i miętą
poszłam spać przed 6, wstałam o 10 i kolejny -1kg calutki jeden (na elektronicznej wadze) to już łącznie -17,5 po 3 miesiącach, wow

adrijah 100 lat i spełnienia marzeń tych wypowiedziany ale przede wszystkich tych skrytych co tylko Tobie są znane
__________________
Adunia
13.08.2012 godz 15:01
2532g i 50 cm naszej miłości
[*] .. dzieli nas już tylko czas ...
Konczita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-11, 18:46   #2543
Konczita
Zakorzenienie
 
Avatar Konczita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: aglomeracja
Wiadomości: 8 612
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 12

Cytat:
Napisane przez missines Pokaż wiadomość

Ja swoje kuleczki robiłam tak:
7 łyżek mleka w proszku
1 łyżeczka kakao
3 łyżeczki słodziku
4 krople aromatu rumowego
3 łyzki mleka
Oczywiście wszystko odtłuszczone
Mleko w proszku, kakao i słodzik przetarłam przez sitko do miseczki, Mialam granulowane mleko więc granulat fajnie przez sitko się przesiał. Dodałam mleko, aromat i wszystko wymieszałam aż do uzyskania gęstej papki.

Wysypałam otręby na tackę. Łyżeczką nabierałam po troszkę nutelli, "maczałam" w otrębach az się całość oblepi i dopiero wtedy zgarniałam wszystko paluchami i turlałam w dłoniach aż się uformują kuleczki.
Potem do lodówki na kilka godzin.
Jeżu, jakie to dobre, a rodzina od wczoraj krzyczy WIĘCEJ!!
jejku ale smakowite to musi być ... w II fazie mogę sobie pozwolić ????


Cytat:
Napisane przez SimplyDivine Pokaż wiadomość
U mnie dzis spadek o kolejne 0.3 kg i to po PW i kalafiorze na kolacje Czyli od 1 lipca zlecialo 3.7 kg

Musze zaczac uzywac steperka znowu coby sobie nogi wyszczuplic bo jak narazie to mi tylko z tylko leci.. Juz coraz blizej do pierwszego celu - 95 kg

I jedno pytanko - czy my mozemy wiorki kokosowe jesc? W minimalnej ilosci?

imponujące kg tracisz oby tak dalej ...
__________________
Adunia
13.08.2012 godz 15:01
2532g i 50 cm naszej miłości
[*] .. dzieli nas już tylko czas ...
Konczita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-11, 18:46   #2544
Sparta
Wtajemniczenie
 
Avatar Sparta
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Boskie piekło :)
Wiadomości: 2 278
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 12

Co mogę zjeść na kolację, na P mam zero weny a w wiadomościach pokazywali pyszne fryty z ryba w panierce...zaczynam mieć myśli typu : rzuć dietę w cholerę, jedz co kochasz. Raz się żyje
__________________
Czas powiedzieć stop przemocy wobec zwierząt!!!


Sparta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-11, 18:54   #2545
Konczita
Zakorzenienie
 
Avatar Konczita
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: aglomeracja
Wiadomości: 8 612
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 12

Cytat:
Napisane przez Sparta Pokaż wiadomość
Co mogę zjeść na kolację, na P mam zero weny a w wiadomościach pokazywali pyszne fryty z ryba w panierce...zaczynam mieć myśli typu : rzuć dietę w cholerę, jedz co kochasz. Raz się żyje

hmmm rzuć dietę w cholerę i spoglądając w lustro myśl - wyrzuć lustra w cholere - nie ma tak łatwo ... zrób sobie serek z szyneczką
__________________
Adunia
13.08.2012 godz 15:01
2532g i 50 cm naszej miłości
[*] .. dzieli nas już tylko czas ...
Konczita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-11, 18:55   #2546
JulietteCapulette
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 317
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 12

Cytat:
Napisane przez Sparta Pokaż wiadomość
Co mogę zjeść na kolację, na P mam zero weny a w wiadomościach pokazywali pyszne fryty z ryba w panierce...zaczynam mieć myśli typu : rzuć dietę w cholerę, jedz co kochasz. Raz się żyje
Tak samo myślałam a teraz obok pokus przechodzę obojętnie
Spokojnie jeszcze pożyjesz i pojesz sobie frytek z rybką ale najpierw skończ co zaczęłaś i w dodatku będziesz piękniejsza i szczupła!
JulietteCapulette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-11, 19:00   #2547
avataris
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 621
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 12

Cytat:
Napisane przez Sparta Pokaż wiadomość
Co mogę zjeść na kolację, na P mam zero weny a w wiadomościach pokazywali pyszne fryty z ryba w panierce...zaczynam mieć myśli typu : rzuć dietę w cholerę, jedz co kochasz. Raz się żyje
też mam dzisiaj P i pomysłu raczej nie mam bo jem wieśniaka ze szczypiorem i tuńczyka
Sparta daj spokój z tymi frytam, pewnie były smażone na starym oleju, za to rybkę możesz sobie zapodać jakąś bez smażenia
__________________
Dukam od 28.06 58kg
Waga 58kg==>30.06 57.2==>03.07 56.4==>07.07 56.1==>14.07 55.7==>18.07 55.3==>28.07 54.7==>30.07 54.3==>01.08 54.1==> 02.09 53.4 ==>14.09 52.8
Cel 51kg

21.03 Dukan drugie podejście


Wspominamy tylko to, co nigdy się nie wydarzyło
avataris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-11, 19:02   #2548
JulietteCapulette
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 317
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 12

Doradźcie mi w czym mogę upiec babeczki?
Nie mam foremek a mam straszną ochotę na nie
JulietteCapulette jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-11, 19:04   #2549
twinsplus1
Zadomowienie
 
Avatar twinsplus1
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Anglia/Polska
Wiadomości: 1 262
GG do twinsplus1
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 12

Cytat:
Napisane przez avataris Pokaż wiadomość
z nieba mi spadasz, dziękuje za podpowiedź i adres do kolejnych przepisików
nie ma za co ja swoje lody juz zrobilam i zaraz siadam z nimi do meczu
__________________
start 29.06.2017 The Tapping Solution for Weight Loss & Body Confidence

wzrost: 174 cm
79-78-77-76-75-74-73-72-71-70-69-68-67-66-65-64-63-62-61-60-59-58

Nothing is Impossible to a willing mind
twinsplus1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-11, 19:05   #2550
Sparta
Wtajemniczenie
 
Avatar Sparta
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Boskie piekło :)
Wiadomości: 2 278
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 12

Cytat:
Napisane przez Konczita Pokaż wiadomość

hmmm rzuć dietę w cholerę i spoglądając w lustro myśl - wyrzuć lustra w cholere - nie ma tak łatwo ... zrób sobie serek z szyneczką
Cytat:
Napisane przez JulietteCapulette Pokaż wiadomość
Tak samo myślałam a teraz obok pokus przechodzę obojętnie
Spokojnie jeszcze pożyjesz i pojesz sobie frytek z rybką ale najpierw skończ co zaczęłaś i w dodatku będziesz piękniejsza i szczupła!
Dziękuję, takie słowa motywują...naprawdę
Ale wiecie co jest najgorsze? nie mam weny na dania P
A dziś wyjadłam ostatniego wieśniaka z lodówki i nie wiem kiedy go kupie bo mam odruch wymiotny
__________________
Czas powiedzieć stop przemocy wobec zwierząt!!!


Sparta jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:56.