Języki się rozkręcają, nogi biegają a mamuśki wciąż gadają (list-grud 2009) - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-12, 10:57   #781
Maria2008
Zadomowienie
 
Avatar Maria2008
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 351
GG do Maria2008
Dot.: Języki się rozkręcają, nogi biegają a mamuśki wciąż gadają (list-grud 2009)

Ja jeszcze w domu, mała mi usneła, więc robie obiadek, posprzątam, a potem zjemy i idziemy może tż już będzię to mi potem pomoże z wóziem po schodach.

pietrusia ja robie to samo jedne zabawki chowam, a potem jak wyciągne to potrafi się nią bawić i bawić, a jak leżą wszystkie to ma je gdzieś

simpatica to masz luzik
Maria2008 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-12, 11:32   #782
pietrusia
Zakorzenienie
 
Avatar pietrusia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Okolice Pilzna
Wiadomości: 3 915
GG do pietrusia
Dot.: Języki się rozkręcają, nogi biegają a mamuśki wciąż gadają (list-grud 2009)

Cytat:
Napisane przez simpatica Pokaż wiadomość

[COLOR="DarkRed"]Pietrusiu na katar polecam zrobic sobie inhalacje z majeranku tylko lepiej na noc żeby potem zatoki nie zamarzły
dzieki napewno sobie zrobie bo mnie ten katar normalnie dobija

Moja juz spi ide pranie wieszać
__________________
Moje
17.11.2009
19.06.2012



Aniołek[*]

Edytowane przez pietrusia
Czas edycji: 2011-03-12 o 11:33
pietrusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-12, 11:40   #783
gochaa_p
Zakorzenienie
 
Avatar gochaa_p
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 5 596
Dot.: Języki się rozkręcają, nogi biegają a mamuśki wciąż gadają (list-grud 2009)

hej, troszke mnie nie było, ale teraz obiecuje być na bieżąco.
Obejrzałąm tylko zdjęcia - cudne. A śpiący Andre

Mój małż właśnie jest w drodze na lotnisko mały śpi, a ja sobie miejsca znaleśc nie mogę

A to z krókiego wypadu w góry:
__________________
ślubowaliśmy - 20.09.2008
Wojtuś - ur. 06.12.2009
Ewunia - ur. 10.01.2013

Edytowane przez gochaa_p
Czas edycji: 2011-04-30 o 19:38
gochaa_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-12, 11:47   #784
pietrusia
Zakorzenienie
 
Avatar pietrusia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Okolice Pilzna
Wiadomości: 3 915
GG do pietrusia
Dot.: Języki się rozkręcają, nogi biegają a mamuśki wciąż gadają (list-grud 2009)

Cytat:
Napisane przez gochaa_p Pokaż wiadomość

Mój małż właśnie jest w drodze na lotnisko mały śpi, a ja sobie miejsca znaleśc nie mogę

A to z krókiego wypadu w góry:
Kochana wcale ci sie nie dziwie ja bym nie mogla tak bez Tz-ta

A zdjecia cudne
__________________
Moje
17.11.2009
19.06.2012



Aniołek[*]
pietrusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-12, 11:53   #785
tarasia
Wtajemniczenie
 
Avatar tarasia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: góry
Wiadomości: 2 476
Dot.: Języki się rozkręcają, nogi biegają a mamuśki wciąż gadają (list-grud 2009)

Cytat:
Napisane przez wywa Pokaż wiadomość
Jeszcze sie pochwale nowym nabytkiem, przed godziną przyszła paczka
Ale Karol guziczki powciska, a skakać sie boi.
Jak wstanie z drzemki to popróbujemy
ciekawa zabawka!
Cytat:
Napisane przez karenina19 Pokaż wiadomość

A my tak spedzamy teraz dnie..
Załącznik 3811861Załącznik 3811862


bezcenne!
Cytat:
Napisane przez konspiracja Pokaż wiadomość
Tarasiu, ja jeszcze tylko dodam, że też jestem cały czas przy małym przy tego typu zabawach
No a poza tym, bawimy się produktami spożywczymi, więc nawet jak sobie wepcha do buźki kisiel czy trochę suchej kaszki to sie nic nie stanie, bo to nie chemia, farbki itd
my w takim razie zawsze przy obiedzie się w TO bawimy
nie ma to jak pogrzebać w miseczce a to z kaszą, a to z zupką albo inna ciekawą konsystencją a jak się przyklei do łapki to nieźle się tym rzuca po ścianach i lodówce
Cytat:
Napisane przez olalicious07 Pokaż wiadomość
tarasiu, ale fajne ubranka upolowałaś ja do lumpków nie chodzę bo nigdy nie moge nic tam znaleźć i ten zapach mnie odrzuca
ja rzadko je odwiedzam bo ciężko mi z nilą ale raz na ruski rok obskoczę wszystkie w mieście i zawsze uda się coś fajnego dorwać.

typowej "grzebalni" u nas brak, tylko takie na wieszakach więc nie sprzedaja na KG a na sztuki.

piękna pogoda dzisiaj! żyć nie umierać
a ja znowu mam dylemat
w co ubierać kiedy jest 10 - 13C ?
__________________
NASZ ŚLUB
w dniach
w latach



tarasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-12, 12:00   #786
gochaa_p
Zakorzenienie
 
Avatar gochaa_p
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 5 596
Dot.: Języki się rozkręcają, nogi biegają a mamuśki wciąż gadają (list-grud 2009)

ja zakłądam jeszcze kurteczke ziomową, bo taka "wczesna wiosna" jest zdradliwa, ale po spodem ma tylko cienką bluzeczke lub koszule
__________________
ślubowaliśmy - 20.09.2008
Wojtuś - ur. 06.12.2009
Ewunia - ur. 10.01.2013
gochaa_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-12, 12:05   #787
karenina19
Zakorzenienie
 
Avatar karenina19
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Niedersachsen
Wiadomości: 6 905
Send a message via Skype™ to karenina19
Dot.: Języki się rozkręcają, nogi biegają a mamuśki wciąż gadają (list-grud 2009)

Hej dziewczynki

przepraszam, ze nie odniose sie do postow, bo nie mam kompletnie glowy...

dziekuje za cieple slowa...niestety to raczej afty...wczoraj mial tylko na gornej wardze od srodka a dzisiaj juz na dolnej i na jezyczku sie pojawily

Spytalam o rade jedna mame-wizazanke, ktorej coreczka tez to miala i napisala mi, ze u nich skonczylo sie to zapaleniem jamy ustnej, antybiotykiem dozylnie i kroplowka dowadniajaca...
Jak to przeczytalam to wlosy stanely mi prawie deba i od razu zadzwonilam do lekarza i idziemy dzisiaj na 16.15...

Smaruje mu Myrhen Tinktur i psikam Tantum Verde, przed spaniem Bobodentem...ulga jakas jest - widac, bo po tym chwilowo lepiej sie czuje i pije, nawet cos tam zje...ale mysle, ze powinno byc to przymywane nestatyna a ja moze przepisac tylko lekarz dlatego idziemy dzisiaj. Od razu mowie, ze jak mi powiedza, ze mam odczekac jeszcze to ich tam zamorduje...

Ehhh....no nic, ide doprowadzic sie do ladu troche chociaz....pogoda u nas piekna dzisiaj a my jak siedzielismy w domu tak siedzimy dalej...i jak tu dola nie lapac...


__________________
>> I nga wa o mua << Timszel...
"The world is getting so hypersensitive. Soon I won´t be able to make fun of mysel without offending someone"

karenina19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-12, 12:54   #788
pietrusia
Zakorzenienie
 
Avatar pietrusia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Okolice Pilzna
Wiadomości: 3 915
GG do pietrusia
Dot.: Języki się rozkręcają, nogi biegają a mamuśki wciąż gadają (list-grud 2009)

Karenina tez tak mysle ze to nestatyna bedzie na to najlepsza, u mnie Kamilka raz tez takie miala i po tym moment zeszło, mam nadzieje ze lekarz ci przepisze zeby sie biedak nie meczył

---------- Dopisano o 13:54 ---------- Poprzedni post napisano o 13:09 ----------

Aniulka ogladnelam Twoje zdjecia na NK bo dodalas nowe i musze Ci powiedziec ze bardzo sie zmienilas .... pozytywanie oczywiscie
__________________
Moje
17.11.2009
19.06.2012



Aniołek[*]
pietrusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-12, 13:06   #789
elalank
Zadomowienie
 
Avatar elalank
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 663
Dot.: Języki się rozkręcają, nogi biegają a mamuśki wciąż gadają (list-grud 2009)

helołmoje mamuśki

Ależ piękna dziś pogoda byłam własnie na spacerku Olką, normalnie czuć wiosnę w powietrzu!!!


I dziękuję Wam bardzo za głosy na FB Wiedziałam, że na Was mogę liczyć!!! Na razie jestem 4, a pierwsze 3 osoby wygrywają nagrody, może się uda konkurs trwa do 18.03

byłam dziś po raz pierwszy w sklepiku osiedlowym takim hobbystycznym i normalnie zwariowałam tam wszystko było do decoupagu, scrapbookingu, biżuterii innych! jak ja lubię takie robótki!! tylko talentu mi brak i czasu
Na razie zajmę się szyciem bo mam kilka pomysłów, czekam tylko na moją paczkę z all z materiałami



Cytat:
Napisane przez simpatica Pokaż wiadomość
wysłałam Olkę z Tż-tem na spacer bo normalnie grzech nie wyjśc a ja... idę sprzątac liczę na to że jak wrócą to Ola pójdzie spac
grzech! robota nie zając, a taka pogoda i owszem

Cytat:
Napisane przez gochaa_p Pokaż wiadomość
Mój małż właśnie jest w drodze na lotnisko mały śpi, a ja sobie miejsca znaleśc nie mogę

A to z krókiego wypadu w góry:
jakie cudne! ale zazdroszczę takiego wypadu marzy mi się się wyjazd w góry wczesną wiosną, ech...

Cytat:
Napisane przez tarasia Pokaż wiadomość
piękna pogoda dzisiaj! żyć nie umierać
a ja znowu mam dylemat
w co ubierać kiedy jest 10 - 13C ?
u nas też na sztuki czasem sie wcale nie opłaca, bo jak krzyczą 10 zł na bodziaka, to wolę w tesco kupić nowe za tą samą cenę

ja ubrałam dziś kurtkę wiosenną, ale miała pod spodem polarek i bodziaka z długim rękawem. Do tego lekka czapa (tzn buff, taki worek, nie wiem czy wiecie co to jest, ale fajna sprawa)
Rajstopki i spodenki z takiego lekkiego dżinsu i była cieplutka

Cytat:
Napisane przez karenina19 Pokaż wiadomość
dziekuje za cieple slowa...niestety to raczej afty...wczoraj mial tylko na gornej wardze od srodka a dzisiaj juz na dolnej i na jezyczku sie pojawily

Spytalam o rade jedna mame-wizazanke, ktorej coreczka tez to miala i napisala mi, ze u nich skonczylo sie to zapaleniem jamy ustnej, antybiotykiem dozylnie i kroplowka dowadniajaca...
Jak to przeczytalam to wlosy stanely mi prawie deba i od razu zadzwonilam do lekarza i idziemy dzisiaj na 16.15...
zdrówka dla Andre biedaczek

Joaśka- ale sie obłowiłaś ślicznie Milka będzie wyglądać.

I Karol to pilot, że ho, ho. Mama bój się, piloci mają straszne branie
__________________
Córcie 15.11.2009 i 16.06.2011


elalank jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-12, 15:22   #790
katevalley
Rozeznanie
 
Avatar katevalley
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 966
Dot.: Języki się rozkręcają, nogi biegają a mamuśki wciąż gadają (list-grud 2009)

Cytat:
Napisane przez gochaa_p Pokaż wiadomość
hej, troszke mnie nie było, ale teraz obiecuje być na bieżąco.
Obejrzałąm tylko zdjęcia - cudne. A śpiący Andre

A to z krókiego wypadu w góry:
śliczne zdjęcia

Cytat:
Napisane przez tarasia Pokaż wiadomość
piękna pogoda dzisiaj! żyć nie umierać
a ja znowu mam dylemat
w co ubierać kiedy jest 10 - 13C ?
zgadzam się. POGODA PIĘKNA DZIŚ!
Cytat:
Napisane przez karenina19 Pokaż wiadomość


dziekuje za cieple slowa...niestety to raczej afty...wczoraj mial tylko na gornej wardze od srodka a dzisiaj juz na dolnej i na jezyczku sie pojawily

Spytalam o rade jedna mame-wizazanke, ktorej coreczka tez to miala i napisala mi, ze u nich skonczylo sie to zapaleniem jamy ustnej, antybiotykiem dozylnie i kroplowka dowadniajaca...
Jak to przeczytalam to wlosy stanely mi prawie deba i od razu zadzwonilam do lekarza i idziemy dzisiaj na 16.15...

Mam nadzieję, ze będzie wszystko ok. DUŻO DUŻO ZDRÓWKA!!!

A zdjęcie śpiącego Andre


Hej,
nie było mnie ze 2 dni. Ale nie miałam siły siedzieć przy kompie. Amelka szaleje!!! Noce nie przespane, to nadrabiam jak śpi w dzień.

W końcu wczoraj wyszła jej 3 i mamy już 13 ząbków, ale jak na złość dziś znów noc zarwana, idzie kolejna

Do tego w końcu pod chwilą nieuwagi weszła nam sama na górę po schodach. Zadowolona. Tylko zejść się bała. I dziś TŻ zrobił takie małe drzwiczki tam na schody z blatu i już z głowy

I my dziś pół dnia na spacerku, spotkałam się z koleżanką a Amelcia z kolegą Mikołajem o dzień starszym. I półtorej godziny Amelka zasuwała na nogach. Oczywiście tam gdzie jej się podobało. A ja już padnięta jestem, bo czasami trzeba było ją nosić, za dużo samochodów i wcale nie chciała iść tam gdzie ja. Trochę się na placach zabaw pobawiła.

I tarasia dokładnie ten sam problem miałam dziś z jej ubraniem. Zupełnie nie wiadomo. Ani na 0 jej nie ubiorę skoro jest +11 -+12 ale jednak z wiaterkiem i jeszcze taka pogoda zdradliwa może być.
No i w końcu było typowo wiosennie. Body na długi rękaw, bluza, cienka kurteczka, czapka taka też wiosenna, nie za ciepła nie za cienka. Rajstopki i dresy. Buty trzewiki ale nie ocieplane i wiso
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg na koguciku.jpg (76,5 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg na spacerze.jpg (79,7 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg śmieszka.jpg (81,6 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg uciekam ci mamo.jpg (94,7 KB, 21 załadowań)
__________________
Ślubowaliśmy

NASZA CÓRCIA AMELKA ur. 20.11.2009 o 13:35, 3800g i 56cm

Mój malutki synek JAŚ 1-2.07.2011, 1130g


Odchudzanie 55kg



katevalley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-12, 16:49   #791
katevalley
Rozeznanie
 
Avatar katevalley
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 966
Dot.: Języki się rozkręcają, nogi biegają a mamuśki wciąż gadają (list-grud 2009)

hej, trochę mi się nudziło i latałam sobie po mapie Google i zobaczcie co znalazłam

http://pl.wikipedia.org/wiki/Poland_..._w_Kiribati%29

__________________
Ślubowaliśmy

NASZA CÓRCIA AMELKA ur. 20.11.2009 o 13:35, 3800g i 56cm

Mój malutki synek JAŚ 1-2.07.2011, 1130g


Odchudzanie 55kg



katevalley jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-12, 17:01   #792
pietrusia
Zakorzenienie
 
Avatar pietrusia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Okolice Pilzna
Wiadomości: 3 915
GG do pietrusia
Dot.: Języki się rozkręcają, nogi biegają a mamuśki wciąż gadają (list-grud 2009)

Cytat:
Napisane przez katevalley Pokaż wiadomość
hej, trochę mi się nudziło i latałam sobie po mapie Google i zobaczcie co znalazłam

http://pl.wikipedia.org/wiki/Poland_..._w_Kiribati%29

Cielawe

Zdjecia Amelki cudne
__________________
Moje
17.11.2009
19.06.2012



Aniołek[*]
pietrusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-12, 18:29   #793
magdawikp
Wtajemniczenie
 
Avatar magdawikp
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 2 686
GG do magdawikp Send a message via Skype™ to magdawikp
Dot.: Języki się rozkręcają, nogi biegają a mamuśki wciąż gadają (list-grud 2009)

Karenina jak Grześ miał pleśniawki to lekarka przypisała mu nestatynę d picia a do smarowania buzi ten syrop (chyba bo mam jeszcze alcep - ale to cebulowy)
http://www.✂✂✂✂✂✂✂/leki/p1973-Sirupus_Plantaginis
pomogło
a co do smarowania siusiami - a czy kiedyś były specyfiki w aptece? to chyba nasze babcie wiedzą czym się pozbywały
zreszta był taki moment że i ja miałąm Grześkowi złapac jego siusie i wysmarowac ale na szczęście ten syrop pomógł i nie sprawdzałam tej metody
magdawikp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-12, 19:19   #794
gochaa_p
Zakorzenienie
 
Avatar gochaa_p
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 5 596
Dot.: Języki się rozkręcają, nogi biegają a mamuśki wciąż gadają (list-grud 2009)

Cytat:
Napisane przez katevalley Pokaż wiadomość
hej, trochę mi się nudziło i latałam sobie po mapie Google i zobaczcie co znalazłam

http://pl.wikipedia.org/wiki/Poland_..._w_Kiribati%29

ciekawe

Amelcia słodka

a to moja stwora http://www.facebook.com/v/1305917665084
__________________
ślubowaliśmy - 20.09.2008
Wojtuś - ur. 06.12.2009
Ewunia - ur. 10.01.2013
gochaa_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-12, 21:29   #795
andzia391
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 21
Dot.: Języki się rozkręcają, nogi biegają a mamuśki wciąż gadają (list-grud 2009)

Witam wszystkie mamusie
Czytam Was regularnie od baaaardzo dawna i nawet jakoś we wrześniu próbowałam dołączyć, ale problemy rodzinne na długi czas wyłączyły mnie właściwie ze wszystkiego i teraz nadal tylko czytam
Wiem, ze może to nie być dobrze odebrane, ale przed chwilą trafiłam na wizażu na historię pewnej małej dziewczynki i moje matczyne serce pokierowało mnie tu, bo jest Was sporo i "ziarnko do ziarnka..." Wklejam, bo może nie każda z Was ma sprecyzowany cel na 1% podatku... Przepraszam jeszcze raz jeśli komuś nie spodoba się takie moje najście.
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=497556
www.serce-oliwki.pl

Pozdrawiam i życzę słonecznej niedzieli
andzia391 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-13, 07:52   #796
asioczka
Zadomowienie
 
Avatar asioczka
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 837
Dot.: Języki się rozkręcają, nogi biegają a mamuśki wciąż gadają (list-grud 2009)

Andzia skoro juz sie odezwalas, to moze sie przedstawisz, wrzucisz jakies foty i dolaczysz do nas?
__________________
Maja jest z nami od godziny 1.40 dnia 18.11.2009 : D
Majusia

http://www.suwaczki.com/tickers/1usaqps60jfvd5cq.png Natka 16.06.2012
asioczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-13, 10:22   #797
pietrusia
Zakorzenienie
 
Avatar pietrusia
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Okolice Pilzna
Wiadomości: 3 915
GG do pietrusia
Dot.: Języki się rozkręcają, nogi biegają a mamuśki wciąż gadają (list-grud 2009)

Witam niedzielnie

No i Kamilka chyba sie odemnie zarazila bo katarek juz cos ma oby sie tylko na katarku skonczylo.

Zmykam gotowac obiadek a TAAAAAAAAAAAAAAK mi sie nie chce
__________________
Moje
17.11.2009
19.06.2012



Aniołek[*]
pietrusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-13, 10:40   #798
gochaa_p
Zakorzenienie
 
Avatar gochaa_p
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 5 596
Dot.: Języki się rozkręcają, nogi biegają a mamuśki wciąż gadają (list-grud 2009)

a co tutaj taka cisza?
__________________
ślubowaliśmy - 20.09.2008
Wojtuś - ur. 06.12.2009
Ewunia - ur. 10.01.2013
gochaa_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-13, 10:57   #799
wywa
Zakorzenienie
 
Avatar wywa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiadomości: 4 413
Dot.: Języki się rozkręcają, nogi biegają a mamuśki wciąż gadają (list-grud 2009)

Cześć w niedzielę. My już po małym spacerku. Położyłam spać Karolka i mam chwilę dla siebie. Tż mnie tak już wkurza ,że nie mam na nic sił. Znowu gdzieś zniknął nic nie mówiąc.
U nas strasznie ciepło. W słońcu 19 stopni, w cieniu 15. Zazwyczaj nie choruje, ale zawwsze na taki początek wiosny gorączka i kaszel. Zaraz chyb a płuca wypluję.
I w ogóle jest mi źle.
Tak tylko przyszłam się pożalić
__________________
Ubrania 44-46,dla chłopca 110-116, decoupage
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1265168
Kosmetyczny
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1262590


Chudnę sobie...
83kg-78kg -75......................6 2 kg





wywa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-13, 11:45   #800
gochaa_p
Zakorzenienie
 
Avatar gochaa_p
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 5 596
Dot.: Języki się rozkręcają, nogi biegają a mamuśki wciąż gadają (list-grud 2009)

Wywa głowa do góry w końcu zbliża się wiosna
__________________
ślubowaliśmy - 20.09.2008
Wojtuś - ur. 06.12.2009
Ewunia - ur. 10.01.2013
gochaa_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-13, 16:36   #801
elalank
Zadomowienie
 
Avatar elalank
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 663
Dot.: Języki się rozkręcają, nogi biegają a mamuśki wciąż gadają (list-grud 2009)

Witaj Andzia- może napiszesz coś o sobie.
Ja już oddałam mój 1%, również na potrzebujące dziecko, syna mojej koleżanki

Wywa- zdrówka

Ola- pokażesz te buciki, które kupiłaś Blancikowi?? byłam dziś w ecco, ale przecen nie było więc nic nie kupiłam. Dowiedziałam się jak kupić buciki, i chyba te które ma, są za małe a jedyne dobre, to ma takie wysokie zimowe. Więc jutro musowo muszę iść kupić buciki! Zajrzę jeszcze do Bartka, bo w ecco jakoś żadne mi nie wpały w oko, tak żebym na nie zachorowała


i jak zwykle niedzielna ciszaaaaaaaaaaa
a my dziś byliśmy nad jeziorkiem, och jak było pięknie! Olka szalała też na placu zabaw
__________________
Córcie 15.11.2009 i 16.06.2011


elalank jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-13, 16:39   #802
olalicious07
Zadomowienie
 
Avatar olalicious07
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 120
GG do olalicious07
Dot.: Języki się rozkręcają, nogi biegają a mamuśki wciąż gadają (list-grud 2009)

Ela na naszej picasie są zdjecia z zoo dzisiejsze i Blanka miala tam nowe buciki )
reszte nadrobie pozniej paaaaa
olalicious07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-13, 19:47   #803
AlwaysPerfect
Raczkowanie
 
Avatar AlwaysPerfect
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 70
Dot.: Języki się rozkręcają, nogi biegają a mamuśki wciąż gadają (list-grud 2009)

Czesc dziewczyny

Czytam was od czasu do czasu ...rozwniez jestem mama listopadowa 2009 moja corcia urodzila sie 14 listopada

mam do was pytanie czy wasze pociechy juz samodzielnie jedza lyzeczka/ widelczykiem?

Moja probuje ale tak jej to nieporadnie idzie ze szok!!!! jedyne co ladnie sama je to cos co moze jesc z raczki...kanapeczki....ci astka....chrupki...owocki ....itd

dziekuje ze odpwiedzi i pozdrwiam
AlwaysPerfect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-13, 20:07   #804
katekatee
Zadomowienie
 
Avatar katekatee
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 466
Dot.: Języki się rozkręcają, nogi biegają a mamuśki wciąż gadają (list-grud 2009)

Witam. Ostatnio jakoś tak ciężko mi się wbić na wątek Napiszę coś dziś bo jak jutro wpadnę w wir pracy to się ocknę dopiero w weekend. U Nas póki co ok. Byliśmy wczoraj z tżtem na "Sali samobójców" i jestem zaskoczona że w Polsce można produkować takie filmy a nie tylko głupie komedie. Niestety w kinie rzuciłam się na zimną colę i od rana strasznie boli mnie gardło. Ze mnie taki zdechlak że nawet zimnego pić nie mogę Modlę się żeby znowu nie zarazić Wikiego bo nie wiem co wtedy zrobię I już nigdy nie napije się zimnego napoju tylko żeby z mojej głupoty Wiki nie był chory

Karenino trzymam kciuki żeby Andre szybciutko wyzdrowiał
Pietrusi, Kamilce, i reszcie chorobitków również życzę zdrówka Musimy jakoś przetrwać te chorobowe miesiące potem już będzie tylko lepiej

Wszystkie zdjęcia prześliczne. A zdobyczy lumpkowych zazdraszczam

Zmykam myć głowe i spać bo jutro do pracy. Życzę spokojnej nocki
__________________
Nasz mały Wiki

http://suwaczki.slub-wesele.pl/200910201762.html




katekatee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-13, 20:18   #805
gochaa_p
Zakorzenienie
 
Avatar gochaa_p
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 5 596
Dot.: Języki się rozkręcają, nogi biegają a mamuśki wciąż gadają (list-grud 2009)

AlwaysPerfect ja na razie nie daję Wojtkowi samemu jesć łyżeczką , jada sam tylko to co z rączki,
Katektee też chciałąm iść na ten film, ale tż był na nie , niestety
__________________
ślubowaliśmy - 20.09.2008
Wojtuś - ur. 06.12.2009
Ewunia - ur. 10.01.2013
gochaa_p jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-13, 20:47   #806
elalank
Zadomowienie
 
Avatar elalank
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 663
Dot.: Języki się rozkręcają, nogi biegają a mamuśki wciąż gadają (list-grud 2009)

Cytat:
Napisane przez AlwaysPerfect Pokaż wiadomość
Czesc dziewczyny

Czytam was od czasu do czasu ...rozwniez jestem mama listopadowa 2009 moja corcia urodzila sie 14 listopada

mam do was pytanie czy wasze pociechy juz samodzielnie jedza lyzeczka/ widelczykiem?

Moja probuje ale tak jej to nieporadnie idzie ze szok!!!! jedyne co ladnie sama je to cos co moze jesc z raczki...kanapeczki....ci astka....chrupki...owocki ....itd

dziekuje ze odpwiedzi i pozdrwiam
witaj
Moja Olka jest z 15 listopada, je sama widelczykiem i łyżeczką, ale oczywiście spada jej, wylewa się itp, ale to normalne, bo jest w trakcie nauki najważniejsze, że próbuje, więc tym się nie martw, wprawy nabiorą później.

Może napisz coś więcej o sobie i Córci

---------- Dopisano o 21:47 ---------- Poprzedni post napisano o 21:45 ----------

Cytat:
Napisane przez olalicious07 Pokaż wiadomość
Ela na naszej picasie są zdjecia z zoo dzisiejsze i Blanka miala tam nowe buciki )
reszte nadrobie pozniej paaaaa
a podasz jeszcze raz linka nie zapisałam sobie nigdzie, a nie chce misię szukać wstecz wątku
__________________
Córcie 15.11.2009 i 16.06.2011


elalank jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-13, 20:56   #807
AlwaysPerfect
Raczkowanie
 
Avatar AlwaysPerfect
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 70
Dot.: Języki się rozkręcają, nogi biegają a mamuśki wciąż gadają (list-grud 2009)

Dziekuje za mile przyjecie

Mieszkamy za oceanem juz kilkanascie lat.......
Olimpia juz dawno zjada to co my mamy na talerzu ale kurcze musze przyznac ze moje dziecko jest raczej niejadkiem....tzn uwielbia a wrecz kocha swoje mleczko ktore pije jeszzcze 3 razy na dzien i czasem raz w nocy.......ogolnie to u nas wyglada tak

kolo 8 rano mleko 210
kolo 11 kanapka/kaszka/ jajko roznie
kolo 1-2 mleko i idzie lulu
kolo 4-5- obiadek (zupka, miesko...roznie)
kolo 20 mleko 210 i lulu


w miedzy czasie miedzy posilkami....owocki....ch rupki itd

a jak wasze dzieci jedza
AlwaysPerfect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-13, 21:08   #808
simpatica
Zakorzenienie
 
Avatar simpatica
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: woj. lubelskie
Wiadomości: 3 023
Dot.: Języki się rozkręcają, nogi biegają a mamuśki wciąż gadają (list-grud 2009)

Cytat:
Napisane przez gochaa_p Pokaż wiadomość
A to z krókiego wypadu w góry:
fajne a na tym jednym zdjęciu to gdzieś na Gubałówce jesteście? Wózek tam wypchałaś? I w aqua parku też widzę szaleństwa no no pozazdrościc
Cytat:
Napisane przez katevalley Pokaż wiadomość
hej, trochę mi się nudziło i latałam sobie po mapie Google i zobaczcie co znalazłam
ło muszę tacie pokazac - on lubi takie ciekawostki
~~
do klubu zapraszam- szybko
~~
Katevalley fajnie Amelka na 4 fotce wyglada jakby biegła na przejście
__________________


Edytowane przez simpatica
Czas edycji: 2011-03-13 o 21:10
simpatica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-13, 21:10   #809
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 437
Dot.: Języki się rozkręcają, nogi biegają a mamuśki wciąż gadają (list-grud 2009)

Witajcie Mamusie!
Cytat:
Napisane przez olalicious07 Pokaż wiadomość
Konspi,podziwiam cierpliwość do takich zabaw, ja pedantka bym zwariowała
Ola, ja w zakresie mieszkaniowym też pedantka, a zaręczam Ci że jak się dobrze przygotujesz i będziesz trzymac rękę na pulsie nic Ci nie grozi u nas nawet odkurzacz nie był konieczny.

Cytat:
Napisane przez tarasia Pokaż wiadomość
my w takim razie zawsze przy obiedzie się w TO bawimy
nie ma to jak pogrzebać w miseczce a to z kaszą, a to z zupką albo inna ciekawą konsystencją a jak się przyklei do łapki to nieźle się tym rzuca po ścianach i lodówce

My już zeszlismy na bardziej wiosenną kurteczkę, ocieplaną ale już nie puchową, rajtuzki i sztruksy.

Super zdobycze lumpkowe i zdjęcia dzieciaczków

Zdrówka wszystkim choraskom!

Gocha ale wypadzik, a gdzie byliście? Foty piękne, ach te ukochane górki zazdroszczę...

My dzisiaj byliśmy w z wizytą rodzinną, ale miala bardzo zły koniec, bo Staś się tak zagrzebał na jednym regale,że spadla na niego figurka z półki ach, poryczałam sie oczywiście i mam dzisiaj dość wszystkiego. Tak malo trzeba... na szczęście skończyło się na guzie tylko, ale musiało go to strasznie boleć
__________________
...najmniejsze państwo świata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf była kobietą
konspiracja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-13, 23:48   #810
bogus85
Raczkowanie
 
Avatar bogus85
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 168
Dot.: Języki się rozkręcają, nogi biegają a mamuśki wciąż gadają (list-grud 2009)

Dzien dobry mamusie,

Karenina, jak Andre sie czuje? Kurcze, ja nawet nie wiedzialam, co to sa afty, dopiero w googlach znalazlam.

Konspi, az mnie dreszcz przeszedl, jak przeczytalam o figurce. Trzeba miec oczy dookola glowy, a i to czasem nie wystarczy aby uchronic nasze maluchy.

Boli mnie brzuch jak na okres, juz 6 dni sie spoznia, zrobilam nawet test i nic. Dziwne to, ostatni raz jak bolal mnie brzuch, a okresu nie bylo, byl Oli


Zaczelismy chodzic z malym do parku z placem zabaw, gdzie jest mnostwo maluchow i organizowane mnostwo roznych zabaw. Polecam wszytskim, takie zabawy z innymi dziecmi. To jest nieprawdopodobne, jak bardzo moj synek sie zmienil w ciagu zaledwie kilku dni, jak duzo sie nauczyl od innych dzieci, jak bardzo do nich lgnie, obserwuje i nasladuje. Fantastyczne uczucie, widziec jak sie bawi z dziecmi w swoim wieku, a takze z dwu- i trzylatkami.

Hihihihi z ciekawostek: Elalank mi sie snilas
__________________


bogus85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:09.