DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D ) - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-27, 16:49   #901
mroziq
Zadomowienie
 
Avatar mroziq
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 286
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
W razie potrzeby albo zmieniam rytm na jeden "cykl" żeby mi się przesunęło, albo przedłużam warzywa Chyba ze dwa razy tak robiłam w ciągu całej diety

W którejś części naszego tematu ktoś pisał,że Dukan pozwala tylko raz zmienić tryb...Więc jestem sceptycznie do tego nastawiona. Wolę nie szaleć

A ja właśnie wróciłam z dworku Noo...mimo,że świeci słonko to aż tak cieplutko nie jest W cieniu to troszkę zmarzłam,ale na słoneczku dało radę

Chciałam wejść dzisiaj na wagę,ale zbliża się @ więc wolę nie
mroziq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-27, 17:22   #902
tchnienie-wiatru
Wtajemniczenie
 
Avatar tchnienie-wiatru
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: my own little world
Wiadomości: 2 366
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez popolka Pokaż wiadomość
witajcie

mam okropne koszmarny czas teraz mam nadzieje że jakoś się to poukłada bo chyba dalej tak nie wytrzymam
hej,co się stało?
Cytat:
Napisane przez izuulkaa Pokaż wiadomość
a w ogóle, na wakacje jadę prawdopodobnie do pracy w NL, byłam już tam - praca bardzo fizyczna po 11 godzin dziennie... także na II fazie chyba tam nie dam rady zastanowię nad przejściem nad III fazę chyba w tym okresie - 6-7 tygodni. Później jak się uda to winogronka we Francji...

sama już nie wiem, może Wy coś doradzicie? Z diety zrezygnować nie chcę i z pracy też nie....
ja bym przeszła na III fazę przy tak ciężkiej pracy - i tak CI polecą kg przy wysiłku fizycznym
Cytat:
Napisane przez sweet__chocolate Pokaż wiadomość
nie, nie, nie kochana

w sumie od jakiś 2-3 tygodni -0,4
no to III faza. Dukan pisze w książce, że jeśli waga spada 1,5kg/m-c lub mniej to trzeba dać organizmowi wytchnąć.
Cytat:
Napisane przez lexie Pokaż wiadomość
Trzymajcie kciuki za moją 7...

Cytat:
Napisane przez popolka Pokaż wiadomość
Hellooo
aaa dziewczyny kupiłam sukienkę sobie!! nie mogłam jej tam zostawić tak mnie zauroczyła kolor czekoladowy a jeszcze bardziej jej rozmiar S wcisnęłam sie w nią jeszcze tak 1-2cm i będzie idealna
wklejam Wam zdjęcia bo nie posiadam sie z radości

aa i jeszcze kupiłam spodnie 29rozmiar gdzie zawsze brałam 32


bez twarzy bo mam strasznie oopuchniete oczy




ja dostałam oferte ok 1200zł netto za 3/4 etatu, ale podobna dlatego tak duzo bo w moim lidlu są nocki
śliczna! i sporo płacą... na cały etat wychodzi 1600 na rękę?! wow
Cytat:
Napisane przez dominic_sz Pokaż wiadomość
pizza, chipsy i pepsi

To wszystko przez ten zbliżający się @

Cytat:
Napisane przez mroziq Pokaż wiadomość
W którejś części naszego tematu ktoś pisał,że Dukan pozwala tylko raz zmienić tryb...Więc jestem sceptycznie do tego nastawiona. Wolę nie szaleć
no,ale raz można zależy czy planujesz zmieniać ja z końcem czerwca kończę i po drodze mam tylko święta takie, że muszę mieć PW (teściowie robią grilla zawsze, to szaszłyki będą z kuraka i warzyw, i sałatki ) muszę sprawdzić z ciekawości czy zcasem mi nie wypadnie PW
__________________
Utrwalam zrzucone 20 kg, bo chcieć to móc!
tchnienie-wiatru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-27, 17:30   #903
mroziq
Zadomowienie
 
Avatar mroziq
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 286
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Ja to sobie w kalendarzyku do 1 czerwca policzyłam wszystko Obliczyłam dni i po kolei powpisywałam "P,P,P,P,P,PW,PW,PW,PW,PW ,PW..." Ułatwia to bardzo,bo nie muszę się zastanawiać,tylko patrzę sobie
mroziq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-27, 17:35   #904
tchnienie-wiatru
Wtajemniczenie
 
Avatar tchnienie-wiatru
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: my own little world
Wiadomości: 2 366
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez mroziq Pokaż wiadomość
Ja to sobie w kalendarzyku do 1 czerwca policzyłam wszystko Obliczyłam dni i po kolei powpisywałam "P,P,P,P,P,PW,PW,PW,PW,PW ,PW..." Ułatwia to bardzo,bo nie muszę się zastanawiać,tylko patrzę sobie
ja też tak mam,musiałam sprawdzić.. no i wypada P :P od soboty. myślę że najlepszym rozwiązaniem będzie po prostu pójście normalnym trybem, i po prostu zamiast tego jednego P, zrobię PW w niedzielę...

idę zrobić brzuszki
__________________
Utrwalam zrzucone 20 kg, bo chcieć to móc!
tchnienie-wiatru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-27, 17:40   #905
popolka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 3 523
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez tchnienie-wiatru Pokaż wiadomość
hej,co się stało?

ja bym przeszła na III fazę przy tak ciężkiej pracy - i tak CI polecą kg przy wysiłku fizycznym

no to III faza. Dukan pisze w książce, że jeśli waga spada 1,5kg/m-c lub mniej to trzeba dać organizmowi wytchnąć.



śliczna! i sporo płacą... na cały etat wychodzi 1600 na rękę?! wow



no,ale raz można zależy czy planujesz zmieniać ja z końcem czerwca kończę i po drodze mam tylko święta takie, że muszę mieć PW (teściowie robią grilla zawsze, to szaszłyki będą z kuraka i warzyw, i sałatki ) muszę sprawdzić z ciekawości czy zcasem mi nie wypadnie PW



na pełen etat to facet mówił ze nawet ktoś tam z 4 letnim stażem to ok 1800netto
ale zeby dostaw pełen etat trzeba mieć przepracowane 16 m-cy
popolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-27, 17:43   #906
myrmyr
Rozeznanie
 
Avatar myrmyr
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 557
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Widzę, że nie tylko ja nagrzeszyłam w weekend... ech strach jutro na wagę wejść... należą mi się OGROMNE baty

No trudno... dzisiaj już grzecznie...
__________________
Odliczam do wakacji
myrmyr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-27, 17:49   #907
tchnienie-wiatru
Wtajemniczenie
 
Avatar tchnienie-wiatru
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: my own little world
Wiadomości: 2 366
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez popolka Pokaż wiadomość



na pełen etat to facet mówił ze nawet ktoś tam z 4 letnim stażem to ok 1800netto
ale zeby dostaw pełen etat trzeba mieć przepracowane 16 m-cy
ojj, zły jest, że na III nie chcesz przejsć czy coś powazniejszsego?

to ładnie w tym lidlu płacą...
Cytat:
Napisane przez myrmyr Pokaż wiadomość
Widzę, że nie tylko ja nagrzeszyłam w weekend... ech strach jutro na wagę wejść... należą mi się OGROMNE baty

No trudno... dzisiaj już grzecznie...
nieładnie dziewczyny! ja byłam u rodziców TŻta na obiedzie, był kurczak pieczony, karkówka, robione przez mamę TŻta frytki , sałatka z fetą, i potem lody z bitą śmietaną i ananasem.. i namawiali.... a zjadłam tylko kurczaczka bo mam P

8 minutes zrobione
__________________
Utrwalam zrzucone 20 kg, bo chcieć to móc!
tchnienie-wiatru jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-27, 17:52   #908
mroziq
Zadomowienie
 
Avatar mroziq
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 286
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

A co to za jakiś nawiedzony weekend? Ciepło się zrobiło to i żabkom apetyt na zakazane wrócił

No,ale grzech zawsze lepiej mieć za sobą niż przed sobą jeszcze. Ja też przecież zgrzeszyłam raz I wiem,że więcej tego nie zrobię,bo nie warto,a zakazane żarełko wcale nie jest takie dobre,jak to sobie wcześniej wyobrażałam hahaha
mroziq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-27, 17:55   #909
popolka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 3 523
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez tchnienie-wiatru Pokaż wiadomość
ojj, zły jest, że na III nie chcesz przejsć czy coś powazniejszsego?

to ładnie w tym lidlu płacą...

nieładnie dziewczyny! ja byłam u rodziców TŻta na obiedzie, był kurczak pieczony, karkówka, robione przez mamę TŻta frytki , sałatka z fetą, i potem lody z bitą śmietaną i ananasem.. i namawiali.... a zjadłam tylko kurczaczka bo mam P

8 minutes zrobione
poszło o jakieś głupstwo tak naprawde a rozpetała sie wielka burza, powiedział mi kilka rzeczy których mysle ze nawet tak nie mysli, ale powiedział to co powiedział i zabolało bardzo ... cała noc przeryczałam
a dziś dla odstresowania zamiast na uczelnie poszłam na zakupy
popolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-27, 18:03   #910
tchnienie-wiatru
Wtajemniczenie
 
Avatar tchnienie-wiatru
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: my own little world
Wiadomości: 2 366
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez popolka Pokaż wiadomość
poszło o jakieś głupstwo tak naprawde a rozpetała sie wielka burza, powiedział mi kilka rzeczy których mysle ze nawet tak nie mysli, ale powiedział to co powiedział i zabolało bardzo ... cała noc przeryczałam
a dziś dla odstresowania zamiast na uczelnie poszłam na zakupy
oj,ułoży się kochana musimy się w końcu na tę kawę wybrać
__________________
Utrwalam zrzucone 20 kg, bo chcieć to móc!
tchnienie-wiatru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-27, 18:24   #911
popolka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 3 523
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez tchnienie-wiatru Pokaż wiadomość
oj,ułoży się kochana musimy się w końcu na tę kawę wybrać
ojj musimyy
jutro ide na badania i dowiem sie dokładnie kiedy zaczynam prace i grafik to sie umówimy jakos
popolka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-27, 19:26   #912
Agus140188
Rozeznanie
 
Avatar Agus140188
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 728
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez popolka Pokaż wiadomość
Hellooo
aaa dziewczyny kupiłam sukienkę sobie!! nie mogłam jej tam zostawić tak mnie zauroczyła kolor czekoladowy a jeszcze bardziej jej rozmiar S wcisnęłam sie w nią jeszcze tak 1-2cm i będzie idealna
wklejam Wam zdjęcia bo nie posiadam sie z radości

aa i jeszcze kupiłam spodnie 29rozmiar gdzie zawsze brałam 32


bez twarzy bo mam strasznie oopuchniete oczy




ja dostałam oferte ok 1200zł netto za 3/4 etatu, ale podobna dlatego tak duzo bo w moim lidlu są nocki
Sukieneczka prześliczna a Ty zachwycasz piękną figurką ehhhhhh kiedy to moje S będzie...
__________________
Cierpliwość- najważniejszą cnotą w Dukanie
Agus140188 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-27, 19:39   #913
Agus140188
Rozeznanie
 
Avatar Agus140188
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 728
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez dominic_sz Pokaż wiadomość
Dzień dobry w ten piękny, słoneczny dzionek

Ja już zaliczyłam potwornie długaśny spacer i wygrzałam się w wiosennym słoneczku

Dziewczynki, powiem tyle - zgrzeszyłam
Mam jednak nadzieję, że dziś wyspacerowałam tę chwilę słabości Waga na szczęście nie podskoczyła i mam nadzieję, że nie zemści się to potem jakiś paskudnym zastojem.....

Mam się jednak czym pochwalić - od zeszłego tygodnia nie zapinam się już z ledwością na 3 dziurkę od paska, ale na 5!!! i nadal mam luz w pasie!!!! Widzę też nareszcie po ogólnej sylwetce duże zmiany. Brzuch robi się coraz bardziej płaski, bioderka smukleją a mi aż serduszko się cieszy!!!! JUPI!!!!

A teraz będę chwalić, pocieszać i dodawać otuchy hehe




WOW!!!! Super wynik!!!!!



Piękny spadek! To bardzo dużo, jak na niecały tydzień!!! Gratulacje!



Tina, moje gratulacje! Trzeba niezwykłej wytrwałości, żeby tyle zgubić!



No nic nie da się poradzić na choróbsko - zdrówko najważniejsze i przeciez nie miałaś wyboru. Taki grzech to nie grzech
Oj, trzymam mocno!!!!



Ale LASECZKA!!!!!! Sukienka śliczna, mam w szafie b. podobną i też o pysznym, czekoladowym kolorku



To jedyna wada naszej dietki - trzeba wymienić całą garderobę na niższy rozmiar



Mam to samo Jakaś jestem nienażarta przed tym @



To się nazywa silna wola!!!!
A ja na naszej diecie ogólnie odkryłam swój talent kulinarny! W życiu nie piekłam, nie gotowałam takich pyszności jak teraz, zaczęłam experymentować z ziołami. A właśnie - dziś na obiadek flaczki + hamburgerki









Matko, kiedy ja osiągnę taki piękny wynik!?
Aj Ty Ty!!!!
Brzydko, brzydko i jeszcze raz brzydko, ale tak jak już wcześniej którejś pisałam, poczekajmy na efekty takich grzeszków, a może w ogóle nic nie będzie? oby się upiekło

---------- Dopisano o 20:39 ---------- Poprzedni post napisano o 20:36 ----------

Cytat:
Napisane przez mroziq Pokaż wiadomość
Ja to sobie w kalendarzyku do 1 czerwca policzyłam wszystko Obliczyłam dni i po kolei powpisywałam "P,P,P,P,P,PW,PW,PW,PW,PW ,PW..." Ułatwia to bardzo,bo nie muszę się zastanawiać,tylko patrzę sobie
Ja tak samo pozapisywałam sobie wszystko, bo czasami łapię się na tym, że zapominam, który dzień już jestem np na P, a tu w kalendarzu wszystko jak na dłoni ktoś kto nie jest wtajemniczony mógłby pomyśleć że to jakiś szyfr:P
__________________
Cierpliwość- najważniejszą cnotą w Dukanie
Agus140188 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-27, 19:47   #914
201604301943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7 169
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez mroziq Pokaż wiadomość
I kurcze,załamałam się,bo na WIELKANOC mam dni P Więc nici z sałatek Zostanę na samych jajkach i mięsku
u mnie też P na święta wypada... ale nie ma co - tak zmienie tryb żeby na niedzielę i poniedfziałek mieć PW. trudno, niech się dzieje potem z wagą co chce ale ani ja ani dziadkowie u których będę nie wytrzymają moich samych proteinek

Cytat:
Napisane przez popolka Pokaż wiadomość
Hellooo
aaa dziewczyny kupiłam sukienkę sobie!! nie mogłam jej tam zostawić tak mnie zauroczyła kolor czekoladowy a jeszcze bardziej jej rozmiar S wcisnęłam sie w nią jeszcze tak 1-2cm i będzie idealna
wklejam Wam zdjęcia bo nie posiadam sie z radości

aa i jeszcze kupiłam spodnie 29rozmiar gdzie zawsze brałam 32
o jak pięknie! kiecunia śliczna no i jak ty się w niej prezentujesz...
201604301943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-27, 20:24   #915
Agus140188
Rozeznanie
 
Avatar Agus140188
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 728
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Kochane moje ja już zmykam do łóżeczka. Jakoś przez tą zmianę czasu mój wewnętrzny zegar biologiczny całkiem się rozregulował. Śpijcie spokojnie, kolorowych snów i dużej redukcji wagowej do jutra
__________________
Cierpliwość- najważniejszą cnotą w Dukanie
Agus140188 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-27, 20:34   #916
izuulkaa
Rozeznanie
 
Avatar izuulkaa
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 667
GG do izuulkaa
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

mi wychodzą całe święta PW

już obiecałam tż, że zrobię za 2 tygodnie gyrosa - takiego z protomajonezem i kapusta pekińską, tylko nie wiem co z keczupem można jakiś fit dostać ?

obecnie trzęsę się z pasem vibro action, ciekawe czy coś pomoże na moją oponkę
izuulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-27, 20:36   #917
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cześć dziewczyny
Gratuluję wszystkim spadków i spadeczków. Ja właśnie cierpie z powodu @ masakra Dziś pierwszy dzień z 2PW. I od samego rana sie opycham. Na śniadanko tortilla z 2 jaj i 3łyżek otrębów ogóreczek pomidorek i kurczaczek. Obiad krem z brokułów, wątróbka z cebulką i surówką z modrej kapusty. Na podwieczorek kawa z dodatkiem cynamonu i spienionym mleczkiem plus mega pyszny i słitaśny krówkowy sernik mojego pomysłu. Kolacyjka 4 faszerowane pieczareczki i 3 wątróbki z resztką surówki do tego kawałek sernika. Jestem mega obżarta. Teraz popijam moim auchan'owym odkryciem. Woda o smaku wiśniowym Beauty.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1030859.jpg (101,7 KB, 44 załadowań)
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW


Edytowane przez zochawks
Czas edycji: 2011-03-27 o 20:37
zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-27, 20:39   #918
izuulkaa
Rozeznanie
 
Avatar izuulkaa
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 667
GG do izuulkaa
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

super ciacho

przepis proszę


woda wiśniowa? w NL taką piłam ostatnio
a ona nie jest słodzona cukrem ?
izuulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-27, 21:18   #919
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez izuulkaa Pokaż wiadomość
super ciacho

przepis proszę


woda wiśniowa? w NL taką piłam ostatnio
a ona nie jest słodzona cukrem ?

2kcl w 100ml więc ni jak ale cukrem na pewno nie jest słodzona. Koło niej stały jeszcze z trawą cytrynową i o smaku liczi niestety po zakupie przeczytałam ze tam jest cukier a w tym smaku wiśniowym go nie ma. TŻ wypił tamte wody a ja tą siorbie.

Sernik to taka moja fantazja.

Krówkowy sernik Zośki

Biszkopt:
3 jajka
1 łyżka otrąb owsianych (nie mielone)
1 łyżka otrąb żytnich
1 łyżka otrąb pszennych
2 łyżki sera twarogowego mielonego
1.5 łyżeczki proszku
1 łyżeczka cynamonu
1 łyżka kakao
3 łyżki mleka w proszku (dałam w proszku nie granulowane)
słodzik wedle uznania

Żółtka utrzeć z serkiem. Dodać cynamon, kakao, otręby, proszek do pieczenia, mleko w proszku. Białka ubić na sztywną pianę ze słodzikiem. Delikatnie wymieszać z masą kakaowo-otrębową. Wylać na wołożoną papierem małą tortownicę (25cm). Piec w 150-180 stopiach przez 40minut lub do suchego patyczka (piec piecowi nie równy). Ciasto ostrudzić.

Masa krówkowa:
0,5 l mleka skondensowanego light
słodzik
1,5 łyżeczki żelatyny

Mleko gotować na wolnym ogniu co chwilę mieszając. Uważać bo lubi się przypalać i nie dopuścić do powstania kożucha bo on tworzy takie nierozpuszczalne gluty. Po odparowaniu wody wyłączyć gaz. Dodaś słodzik wedle uznania aby krówka była słodka. Dodać rozpuszczoną w wodzie żelatynę. Odstawić do wystudzenia.

Masa serowa:
1 kg sera twarogowego z carefoura lub innego ulubionego
1,5 łyżeczki żelatyny
słodzik

Twaróg wymieszać ze słodzikiem, dodać rozpuszczoną żelatynę. Wymieszać.

Biszkopt odkleić od papieru, wyłożyć formę nowym papierem. Wyłożyć część masy serowej. Do pozostałej masy dodać część masy krówkowej, wymieszać a resztę pozostawić na górę. Wyłożyć na ser a następnie posmarować wierzch krówką. Całość schłodzić

Można całość krówki zmieszać z masą serową i resztą posmarować u góry. Sernik ma delikatny smak krówek. Następnym razem aby sernik miał wyrazisty smak wezmę 1litr mleka i z niego zrobię krówkę albo chociaż 0,75. Jak na pierwszy raz ciasto jest dla mnie rewelacją. Biszkopt o lekkim cynamonowym posmaku, pulchny. Do masy serowej można dodać ubite białko jaj aby masa była bardziej piankowa ale ja mam jakąś awersję do surowych jaj w kremach dlatego ten mój jest taki fajowy twarogowy, mazisty. Nie jest żelatynowy dyż nie cierpię smaku żelatyny.

Dodaję że sernik jest mojego autorstwa i nigdzie indziej takiego nie znajdziecie Co do ilości słodzika to trzeba go dodawać wedle uznania. Ja nie lubię zbyt słodkich ciast więc nie podaję ilości słodziku bo komuś może być mało słodki.

Wczoraj również robiłam ciasto dla pozostałych domowników takie nie dukanowe. Murzynek z kremem z kremówki z rozpuszczonymi landrynkami miętowymi z warstwą delicji w środku. Niestety liznęłam ciasta surowego Ale to taki mały grzeszek był hehe Kurcze mame zabije bo kupiła książeczkę z mega przepisami ciast. Po diecie będe wszystkich próbować
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-27, 21:31   #920
jedyyna
Rozeznanie
 
Avatar jedyyna
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 737
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

kochane moje ogłaszam WAM ŻE PRZESZŁAM WCZORAJ NA III FAZĘ ! zobaczę jak na niej bedzie ! jesli bedzie zle wroce do 2 nie osiagnelam wymarzonej wagi 57 kg ale 60 już jest ! i wygladam ponoc super sama jednak mam juz psychiczne zboczenie i sama tego nie widze hehe Wszyscy mowia zebym sie juz nie odchudzała i zebym przeszla na III wiec ich posluchalam i tak zrobilam... a więc mam już jedną uczte za soba wlasciwie to "uczte" bo jedzeniem to nie bylo i wiem ze wszyscy ktorzy mi poradzili przejscie na III Faze zrobili to z milosci do mnie i uratowania od za duzej ilosci zrzuconych kg bo to tez nie wyglada ladnie a ja juz sie ak wkrecilam w diete ze ciezko samej byloby Mi przejsc... nie mam umiaru i opanowania i bym mogla siedziec na II Wy anioleczki pewnie tez tak macie


I PRZEPRASZAM ZA TO ŻE BYWAM TUTAJ MAŁO KIEDY ALE BRAK CZAS MNIE OGRANICZA I NIE MA MNIE ZBYT CZESTO NA KOMPUTERKU SERDUCHEM JEDNAK JESTEM Z WAMI i 3mam za nas wszystkie mocno kciuki! Buziaki ANiołki ! :*
jedyyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-27, 21:56   #921
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Dziewczyny mam pytanie do was

Otoz na diecie dukana nie jestem poprostu odchudzam się swoim sposobem, ale np. jakby mnie złapała ochota na cos slodkiego lub podebrala jakis smaczny przepis na obiad z diety dukana to nie przytyje od tego? Może głupie pytanie ale bardzo mi zalezy na konkretnej odpowiedzi. Dziękuje i pozdrawiam
__________________
Marzenia się spełniają.. 2.09.13 operacja plastyczna nosa Już po

04.12.13 Ostrzyknięcie ust

Nałogi http://www.fragrantica.pl/uzytkownicy/6683/
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1222826 Wiosenna wymiana
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-27, 22:52   #922
justyna8924
Raczkowanie
 
Avatar justyna8924
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 174
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Never nie przytyjesz{tak sadze} a jaka diete prowadzisz???
__________________
Wiosen 24
Wzrostu 177 CM
7.01.2011 99KG
16.05.2011 84,0KG
CEL 67 KG

DUKAM 185 DZIEN - 15 KG

JESZCZE TYLE KG PRZEDEMNĄ
justyna8924 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-27, 23:02   #923
xplasticlove
Rozeznanie
 
Avatar xplasticlove
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 501
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Dzięki za przepis na serniczek!! Muszę się pokusić o zrobienie, bo kooooocham masę krówkową


Cytat:
Napisane przez jedyyna Pokaż wiadomość
kochane moje ogłaszam WAM ŻE PRZESZŁAM WCZORAJ NA III FAZĘ ! zobaczę jak na niej bedzie ! jesli bedzie zle wroce do 2 nie osiagnelam wymarzonej wagi 57 kg ale 60 już jest ! i wygladam ponoc super sama jednak mam juz psychiczne zboczenie i sama tego nie widze hehe Wszyscy mowia zebym sie juz nie odchudzała i zebym przeszla na III wiec ich posluchalam i tak zrobilam... a więc mam już jedną uczte za soba wlasciwie to "uczte" bo jedzeniem to nie bylo i wiem ze wszyscy ktorzy mi poradzili przejscie na III Faze zrobili to z milosci do mnie i uratowania od za duzej ilosci zrzuconych kg bo to tez nie wyglada ladnie a ja juz sie ak wkrecilam w diete ze ciezko samej byloby Mi przejsc... nie mam umiaru i opanowania i bym mogla siedziec na II Wy anioleczki pewnie tez tak macie


I PRZEPRASZAM ZA TO ŻE BYWAM TUTAJ MAŁO KIEDY ALE BRAK CZAS MNIE OGRANICZA I NIE MA MNIE ZBYT CZESTO NA KOMPUTERKU SERDUCHEM JEDNAK JESTEM Z WAMI i 3mam za nas wszystkie mocno kciuki! Buziaki ANiołki ! :*
No pięknie, to teraz nam relacjonuj jak się żyje na III f POWODZENIA
__________________
"Wystarczy zwrócić uwagę na człowieka, by stał się pociągający i na swój sposób piękny"

Dukan od 23-09-2017
xplasticlove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-28, 00:44   #924
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie do was

Otoz na diecie dukana nie jestem poprostu odchudzam się swoim sposobem, ale np. jakby mnie złapała ochota na cos slodkiego lub podebrala jakis smaczny przepis na obiad z diety dukana to nie przytyje od tego? Może głupie pytanie ale bardzo mi zalezy na konkretnej odpowiedzi. Dziękuje i pozdrawiam
Nie sądzę, żebyś mogła przytyć od jakichś dukanowych rzeczy, ponieważ nie ma w nich węglowodanów i tłuszczu, tzn może jest odrobina, ale głównie to białko
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-28, 06:13   #925
extravagance86
Zadomowienie
 
Avatar extravagance86
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1 249
GG do extravagance86
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

dzień dobry chudziunki..
strasznie boli mnie gardło. cholinex nie pomaga
__________________
Dukan od 20.01.2011

"Czas to najcenniejszy podarunek, jaki możemy dostać od innych"...
extravagance86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-28, 06:38   #926
tchnienie-wiatru
Wtajemniczenie
 
Avatar tchnienie-wiatru
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: my own little world
Wiadomości: 2 366
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez jedyyna Pokaż wiadomość
kochane moje ogłaszam WAM ŻE PRZESZŁAM WCZORAJ NA III FAZĘ ! zobaczę jak na niej bedzie ! jesli bedzie zle wroce do 2 nie osiagnelam wymarzonej wagi 57 kg ale 60 już jest ! i wygladam ponoc super sama jednak mam juz psychiczne zboczenie i sama tego nie widze hehe Wszyscy mowia zebym sie juz nie odchudzała i zebym przeszla na III wiec ich posluchalam i tak zrobilam... a więc mam już jedną uczte za soba wlasciwie to "uczte" bo jedzeniem to nie bylo i wiem ze wszyscy ktorzy mi poradzili przejscie na III Faze zrobili to z milosci do mnie i uratowania od za duzej ilosci zrzuconych kg bo to tez nie wyglada ladnie a ja juz sie ak wkrecilam w diete ze ciezko samej byloby Mi przejsc... nie mam umiaru i opanowania i bym mogla siedziec na II Wy anioleczki pewnie tez tak macie


I PRZEPRASZAM ZA TO ŻE BYWAM TUTAJ MAŁO KIEDY ALE BRAK CZAS MNIE OGRANICZA I NIE MA MNIE ZBYT CZESTO NA KOMPUTERKU SERDUCHEM JEDNAK JESTEM Z WAMI i 3mam za nas wszystkie mocno kciuki! Buziaki ANiołki ! :*
gratulacje i opowiadaj nam jak tam jest
Cytat:
Napisane przez extravagance86 Pokaż wiadomość
dzień dobry chudziunki..
strasznie boli mnie gardło. cholinex nie pomaga
oj, to weź coś mocniejszego - cholisept albo strepsils intensive -one mają środek znieczulający, choć ja zawsze miałam zdrętwiały język, a gardło dalej bolało:P źle ssam chyba

OGŁASZAM WSZSEM I WOBEC!....
W dniu dzisiejszym, 85 Dukana, jestem na połowie wyznazconych sobie kilogramów do stracenia! czyli 11,5 za mną, 11,5 przede mną (a na biedę i 6,5 )

cieszę się strasznie, bo takim moim małym celem było 66,5 do końca marca osiągnąć następny cel to 65 do 11.04, 1,5 kg w 2 tygodnie... może być ciężko, zwłaszcza, że 2 razy 5 dni P będzie:P
__________________
Utrwalam zrzucone 20 kg, bo chcieć to móc!
tchnienie-wiatru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-28, 06:50   #927
extravagance86
Zadomowienie
 
Avatar extravagance86
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 1 249
GG do extravagance86
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez tchnienie-wiatru Pokaż wiadomość
gratulacje i opowiadaj nam jak tam jest

oj, to weź coś mocniejszego - cholisept albo strepsils intensive -one mają środek znieczulający, choć ja zawsze miałam zdrętwiały język, a gardło dalej bolało:P źle ssam chyba

OGŁASZAM WSZSEM I WOBEC!....
W dniu dzisiejszym, 85 Dukana, jestem na połowie wyznazconych sobie kilogramów do stracenia! czyli 11,5 za mną, 11,5 przede mną (a na biedę i 6,5 )

cieszę się strasznie, bo takim moim małym celem było 66,5 do końca marca osiągnąć następny cel to 65 do 11.04, 1,5 kg w 2 tygodnie... może być ciężko, zwłaszcza, że 2 razy 5 dni P będzie:P
no chyba niedługo pójdę do apteki.. tylko muszę czekać aż może jakąś otworzą. a na razie ciężko pracuję..

gratuluję wyniku i szybkiego osiągnięcia drugiej połowy
__________________
Dukan od 20.01.2011

"Czas to najcenniejszy podarunek, jaki możemy dostać od innych"...
extravagance86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-28, 06:53   #928
tchnienie-wiatru
Wtajemniczenie
 
Avatar tchnienie-wiatru
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: my own little world
Wiadomości: 2 366
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez extravagance86 Pokaż wiadomość
no chyba niedługo pójdę do apteki.. tylko muszę czekać aż może jakąś otworzą. a na razie ciężko pracuję..

gratuluję wyniku i szybkiego osiągnięcia drugiej połowy


ja lecę na uczelnię, cały dzień dziś... do zobaczenia wieczorem!
__________________
Utrwalam zrzucone 20 kg, bo chcieć to móc!
tchnienie-wiatru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-28, 07:05   #929
izuulkaa
Rozeznanie
 
Avatar izuulkaa
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 667
GG do izuulkaa
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

extravagance86
ja biorę zawsze strepsils intensiv, ale ostatnio jak bolało mnie gardło okrutnie to okazało się, że angina

tchnienie wiatru gratki za wytrwałość, za grzeczne dukanie, za to, że jest Ciebie mniej

jedyyna zdawaj nam relacje co i jak i wielkie klask i: dla Ciebie


muszę za godzinę wyjść... nie chce mi się okrutnie, pogoda za oknem nie nakłania do wychodzenia z cieplutkiego łóżka

mama ma dziś obronę - trzymajcie kciuki
izuulkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-28, 07:09   #930
tchnienie-wiatru
Wtajemniczenie
 
Avatar tchnienie-wiatru
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: my own little world
Wiadomości: 2 366
Dot.: DIETA DUKANA od nowego roku :) cz.IV (nutelkowy odwyk :D )

Cytat:
Napisane przez izuulkaa Pokaż wiadomość
muszę za godzinę wyjść... nie chce mi się okrutnie, pogoda za oknem nie nakłania do wychodzenia z cieplutkiego łóżka

mama ma dziś obronę - trzymajcie kciuki
we Wrocławiu słonko świeci,ale mróz chyba jest...brrr... trzymamy kciuki za Twoją mamę

kurcze, wszystko zrobiłam, a jeszcze za wcześnie, żeby iść na uczelnię:P TŻ mnie obudził 20 min przed budzikiem jak wychodził i teraz mam 20 min zapasu
__________________
Utrwalam zrzucone 20 kg, bo chcieć to móc!
tchnienie-wiatru jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:39.