Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kcal cz.5 - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-27, 20:39   #3481
zielonykotek
Raczkowanie
 
Avatar zielonykotek
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 308
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Hej dziewczyny widzę że wypracowania cały czas tu piszecie, nie nadążam za Wami a moja waga spada, tylko że strasznie powoli... wczoraj nie zjadłam kolacji, a dzisiaj rano waga i tak nie ruszyła z miejsca. Tylko mi nie mówcie, że to spadek metabolizmu!! To tylko jedna ominięta kolacja, no way!!
zielonykotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 20:40   #3482
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez maminka83 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o oliwkę to boska. Już kilka lat temu ją stosowałam ale zapomniałam jak mięciutka jest po niej skóra
Kurcze, mam nawet tą oliwkę w domu zapomniałam o jej istnieniu dobrze, że mi przypomniałaś, bo jest super

Cytat:
Napisane przez monika01011986 Pokaż wiadomość
hej kobitki
dziś poszłam spać o 6 rano....... całą noc pisałam na fejsie z przyjacielem moim i mojego męża.
No to popisałaś sobie... skoro do 6 ale przykra historia mam nadzieję, że ostateczna diagnoza nie będzie strasznym wyrokiem trzymam za niego by mu się w życiu poukładało a ta jego żona to brak słów

Cytat:
Napisane przez tinekk Pokaż wiadomość
Tak zebys wiedziała kąpiel była najgorsza, musiałam worek zkładac i trzymac ciagle noge NA wannie bo nie mogłam jej wsadzic mimo wszystko do wody, wiec nie moglam po prostu tak sobie fajnie polezec w wannie. Głowy tez nie umyłam w wannie bo nie dało sie z noga podniesiona do góry, wiec najpierw sie kapalm a pozniej jak wyszłam to włosy nad wanna... koszmar przez 7 tygodni takie mycie się... ale teraz juz jest super człowiek dopiero potem docenia
kąpiele ze złamaną nogą/kostką są najgorsze cały rytuał trzeba wykonać człowiek jest wtedy taki nieporadny i bezbronny... ehh, dobrze, że to już za Tobą

Cytat:
Napisane przez tinekk Pokaż wiadomość
okropność doceniajmy to co mamy a nie durnymi dietami człowiek nieraz sie tak zamartwia, ze nie potrafi zrzucic 5kg... to pestka wystarczy silna wola i juz tak na prawde
Święta prawda dziewczynki cieszmy się, że jesteśmy zdrowe! Mamy co jeść i gdzie mieszkać! A to już dużo życie jest zbyt kruche by się ciągle zamartwiać błahostkami... ;/

Cytat:
Napisane przez zooska Pokaż wiadomość
Ja już nie wiem czy opłaca to się ciągnąć. Najtrudniej jest, że mieszkamy razem. Ale co trochę dociera do mnie, że to nie ma przyszłości. Ale co zrobisz z miłością. Każdy argument przegrywa z "Ale ja go kocham..." I weź tu człowieku bądź mądry
Kochana, zrób tak, byś TY była szczęśliwa życzę Ci jak najlepiej
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 20:41   #3483
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez monika01011986 Pokaż wiadomość
Powiedziała że na piątek przywiezie mi żółte i czerwone rurki a ja sobie kupiłam dzisiaj u niej malinowe!!!!!! Cudowne są koleżanka się śmiała że czekały specjalnie na mnie bo to mój rozmiar 26 Pięknie na mnie leżą ale zdjęcia Wam nie zrobię bo w telefonie nie mam samowyzwalacza a aparat baterii nie ma naładowanych. Zrobiłam tylko fote telefonem tak jak leżą :
Kurde Monia! Cudne te spodnie! noooo boski kolorek!!! Chcę je zobaczyć na Tobie jakie one wąskie! Ty chudzino Tyyyy

Cytat:
Napisane przez murka04 Pokaż wiadomość
Ja już po ćwiczonkach, czyli oficjalnie 2 dzień za mną Brzuch bez zmian Galareta moja ukochana Na dniach @ dostanę to może dlatego jest aż taki Głowa mnie bolała po południu ale Ibuprom Zatoki uratował sprawę Muszę się jeszcze tylko na niemca nauczyć i spokój będę miała, może dokończę 7 sezon Gotowych. Co ja zrobię jak skończe wszystkie odcinki?
ukochana galareta ja też mam takową
mnie też boli głowa ze zmęczenia ;/
jak skończysz to zaczniesz nowy serial

Cytat:
Napisane przez monika01011986 Pokaż wiadomość
Dziękuję no jest słodziutki i to strasznie mój cukiereczek mały
ostatnio mu fotkę zrobiłam jak spał
Boziuniu jaki on słodki!!! wymiętosiłabym Go Ma Twoje oczka i w ogóle Twoje spojrzenie
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 20:47   #3484
zooska
Zakorzenienie
 
Avatar zooska
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 6 805
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

monia Jakoś dałam radę. Ciężko było, ale coż poradzę. Najgorzej, że sie dobrze nie przygotowałam, bo psychicznie jestem wykończona i sobie już z niczym nie radzę, nawet na nauke nie mam siły, a biologia to mój konik:/
Tak, ja ćwiczę 10minut brzuch, mam swoje serie na brzuszek. Kiedyś robiłam codziennie przez miesiąc i miałam boskie efekty A to tylko 10min :O A teraz zaprzestalam i
Jak nie mam czasu albo siły to chociaz 100brrzuszków zrobie i tyle(tj półbrzuszków pomacham nożyce i spac
__________________
- wege od 8 lat
- dbam o włosy i paznokcie
- zdrowe odżywianie

68kg->63kg -> 61kg->60kg ->59kg->...->58kg->57kg
zooska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 20:47   #3485
Aisza21
Wtajemniczenie
 
Avatar Aisza21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 980
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Hej laski!

Może ja też wrzucę swoje zdjęcia ,żebyście widziały z kim macie doczynienia.
Pierwsze zdjęcia sprzed ok 1,5 roku , ostatnie już 12 kg pózniej w rozm. 40. No i synka - jak był mały to też był ukochany pysiaczek ,teraz to już urwis pełną gębą.
Miałam kiedyś piękne długie włosy , potem ścięłam, a teraz trochę żałuję i będę zapuszczać.
oglądajcie szybko ,bo skasuję te zdjęcia jutro

Monika , synuś do schrupania, jeszcze ma taki bobasowy pyszczek.

Edytowane przez Aisza21
Czas edycji: 2012-03-28 o 07:51
Aisza21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 20:47   #3486
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez aguniaaaaa041986 Pokaż wiadomość
Noo sałatke na jutro do pracy zrobiłam godzinke pokreciłam hula hopem jeszcze na 30 min wskocze na rowerek

przyszły mi dzisiaj butki z DeeZee cudowne sa ale wydaje mi sie ze troszke za wysokie bede musiala nauczyc sie w nich smigac
No hulasz tym hula hop namiętnie pewnie masz już talię jak ta lala

Przyszły?! Chcemy fotkę na Twojej nóżce
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 20:50   #3487
aguniaaaaa041986
Zakorzenienie
 
Avatar aguniaaaaa041986
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tam Gdzie Jest Mi Najlepiej;)
Wiadomości: 18 150
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez Aisza21 Pokaż wiadomość
Hej laski!

Może ja też wrzucę swoje zdjęcia ,żebyście widziały z kim macie doczynienia.
Pierwsze zdjęcia sprzed ok 1,5 roku , ostatnie już 12 kg pózniej w rozm. 40. No i synka - jak był mały to też był ukochany pysiaczek ,teraz to już urwis pełną gębą.
oglądajcie szybko ,bo skasuję te zdjęcia jutro

Monika , synuś do schrupania, jeszcze ma taki bobasowy pyszczek.
Kolejny słodziak
Bardzo ładna z Ciebie kobietka sliczne oczy masz takie niebiesciutkie

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
No hulasz tym hula hop namiętnie pewnie masz już talię jak ta lala

Przyszły?! Chcemy fotkę na Twojej nóżce
Ojjj jeszcze troche mi brakuje ale mam nadzieje ze niedluga beda efekty nogi mnie bola od stania przy kreceniu
Foteczki napewno jutro dodam
__________________

Think happy - be happy

M






aguniaaaaa041986 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-27, 20:52   #3488
zooska
Zakorzenienie
 
Avatar zooska
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 6 805
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez Aisza21 Pokaż wiadomość
Hej laski!

Może ja też wrzucę swoje zdjęcia ,żebyście widziały z kim macie doczynienia.
Pierwsze zdjęcia sprzed ok 1,5 roku , ostatnie już 12 kg pózniej w rozm. 40. No i synka - jak był mały to też był ukochany pysiaczek ,teraz to już urwis pełną gębą.
Miałam kiedyś piękne długie włosy , potem ścięłam, a teraz trochę żałuję i będę zapuszczać.
oglądajcie szybko ,bo skasuję te zdjęcia jutro

Monika , synuś do schrupania, jeszcze ma taki bobasowy pyszczek.
Jaaaaaaaaaaaaaki fajny^^!

---------- Dopisano o 21:52 ---------- Poprzedni post napisano o 21:52 ----------

Cytat:
Napisane przez aguniaaaaa041986 Pokaż wiadomość
Kolejny słodziak
Bardzo ładna z Ciebie kobietka sliczne oczy masz takie niebiesciutkie


Ojjj jeszcze troche mi brakuje ale mam nadzieje ze niedluga beda efekty nogi mnie bola od stania przy kreceniu
Foteczki napewno jutro dodam
Hym, jak tak ładnie foteczki rozdajesz, to może i swojej talii cykniesz;>?
__________________
- wege od 8 lat
- dbam o włosy i paznokcie
- zdrowe odżywianie

68kg->63kg -> 61kg->60kg ->59kg->...->58kg->57kg
zooska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 20:55   #3489
monika01011986
Zakorzenienie
 
Avatar monika01011986
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Niemcy, Baden-Württemberg <3
Wiadomości: 6 411
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez zielonykotek Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny widzę że wypracowania cały czas tu piszecie, nie nadążam za Wami a moja waga spada, tylko że strasznie powoli... wczoraj nie zjadłam kolacji, a dzisiaj rano waga i tak nie ruszyła z miejsca. Tylko mi nie mówcie, że to spadek metabolizmu!! To tylko jedna ominięta kolacja, no way!!
jedna ominieta kolacja..... cała noc na głodzie..... uwierz mi, że to bardzo może rozregulować wszystko
Kolacja musi być
__________________
175 cm , 29 lat

06.2010 - 85 kg

06.2011 - 57 kg

2013 - 60-62 kg
2014 - 61-65
2016 - 71 kg

aktualnie jest : 66 kg

cel : 60 kg

monika01011986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 21:01   #3490
_Baletnica_
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: od siebie
Wiadomości: 1 389
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Hej KOchane...pamiętacie mnie jeszcze? wiem, że już dwa razy odchodziłam i wracałam...ale nie miałam czasu Was nadgonić...i tak odwlekałam to.
W tamtym tygodniu powiedziałam pass...byłam na zakupach...i dawniej mieściłam się w XS/S, a teraz? Kupiłam sukienkę M i to ledwo, ledwo się zapiełam dlatego wracam...ważyłam się. Na czczo 54, wieczorem 55,5

Nie jest źle, ale ten mój brzuch i coraz większe problemy z @..zdarzało się, że cały tydzien nie byłam w WC. Teraz od 2dni jestem na diecie i czuję się o niebo lepiej...Od kwietnia przechodzę w pracy na pół etatu, żeby mieć więcej czasu na nauke, także będę z Wami częściej.
Dzisiejsza spowiedź:
1. duży talerz otrąb, płatków czekoladowych Mlekołaki i owsianych
2. talerz rosołu
3 2 marchewki
4 nóżka gotowanego indyka z zestawem surówek, z białej i czerwonej kapusty.
5 jablko
6. 3 kanapki chleba Dukana( wreszcie sobie upiekłam ) z 2plasterkami sera żółtego, pomidor i ogórek.

1,5 wody..i zaczęłąm biegać...60brzuszków na kołysce i 35min. szybkiego biegu.

Także dzień zaliczony.
Po pracy miałam wiele pokus. Kebab itp. Ale wygrałam dzisiejszy dzień
__________________
dietka
60, 59....58....57...56...55... 54
_Baletnica_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 21:04   #3491
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez aguniaaaaa041986 Pokaż wiadomość
Ojjj jeszcze troche mi brakuje ale mam nadzieje ze niedluga beda efekty nogi mnie bola od stania przy kreceniu
Foteczki napewno jutro dodam
Na pewno już jest bosko ile masz w talii?

czekamy
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-27, 21:06   #3492
zooska
Zakorzenienie
 
Avatar zooska
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 6 805
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez _Baletnica_ Pokaż wiadomość
Hej KOchane...pamiętacie mnie jeszcze? wiem, że już dwa razy odchodziłam i wracałam...ale nie miałam czasu Was nadgonić...i tak odwlekałam to.
W tamtym tygodniu powiedziałam pass...byłam na zakupach...i dawniej mieściłam się w XS/S, a teraz? Kupiłam sukienkę M i to ledwo, ledwo się zapiełam dlatego wracam...ważyłam się. Na czczo 54, wieczorem 55,5

Nie jest źle, ale ten mój brzuch i coraz większe problemy z @..zdarzało się, że cały tydzien nie byłam w WC. Teraz od 2dni jestem na diecie i czuję się o niebo lepiej...Od kwietnia przechodzę w pracy na pół etatu, żeby mieć więcej czasu na nauke, także będę z Wami częściej.
Dzisiejsza spowiedź:
1. duży talerz otrąb, płatków czekoladowych Mlekołaki i owsianych
2. talerz rosołu
3 2 marchewki
4 nóżka gotowanego indyka z zestawem surówek, z białej i czerwonej kapusty.
5 jablko
6. 3 kanapki chleba Dukana( wreszcie sobie upiekłam ) z 2plasterkami sera żółtego, pomidor i ogórek.

1,5 wody..i zaczęłąm biegać...60brzuszków na kołysce i 35min. szybkiego biegu.

Także dzień zaliczony.
Po pracy miałam wiele pokus. Kebab itp. Ale wygrałam dzisiejszy dzień
Heloł jadlospis ladny z wc tez miałam prbl,więc współczuje, wiem jak to jest:/ Mhm...może sie skuszę na upieczenie tego chleba...chociaż ja preferuję jednak z otrębami i płatkami owsianymi
__________________
- wege od 8 lat
- dbam o włosy i paznokcie
- zdrowe odżywianie

68kg->63kg -> 61kg->60kg ->59kg->...->58kg->57kg

Edytowane przez zooska
Czas edycji: 2012-03-27 o 21:07
zooska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 21:14   #3493
monika01011986
Zakorzenienie
 
Avatar monika01011986
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Niemcy, Baden-Württemberg <3
Wiadomości: 6 411
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Witam

Szalone jesteście powiedział Wam to ktoś kiedyś? dopiero Was nadrobiłam a robię to dwa razy wolniej, bo mózg mi pracuje na zwolnionych obrotach

Znowu jestem padnięta ja nie wiem, męczy mnie ta praca okrutnie... nogi mnie bolą od tego latania ale ogólnie jestem bardzo zadowolona mam tylko nadzieję, że przyzwyczaję się do wstawania i nie będę taka osowiała po pracy
taaaa bez przerwy ktoś tu pisze że nie wyrabia z czytaniem nas

Bidulko dziś znowu Cie wymęczyli ale Ty kalorii spalisz!!! ohoho! lepsze to niż siłownia
Myślisz, że się przyzwyczaisz? natury SOWY nie przestawisz :P ja przez 12 lat szkoły się nie przestawiłam/przyzwyczaiłam do wstawania rano. Zawsze spałam na lekcjach


Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
No to popisałaś sobie... skoro do 6 ale przykra historia mam nadzieję, że ostateczna diagnoza nie będzie strasznym wyrokiem trzymam za niego by mu się w życiu poukładało a ta jego żona to brak słów
noooo pisaliśmy na prawdę dużo.... wszystko mi powiedział, wyżalił się na maksa. Ja rozumiem że ludzie sie rozstają itd, ale żeby takie numery ona mu odwalała??? nasyła nawet swoich byłych facetów na niego żeby go pobili..... oczywiście bez powodu... tak sobie, za to że żyje. Kilka razy już na mieście szarpał się z jakimiś typami w obecności ich dziecka!!!! W ogóle to się w głowie nie mieści. Za 5 dni będą wyniki biopsji.... mam nadzieję że to nie rak on ma tylko 27 lat....


Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Kurde Monia! Cudne te spodnie! noooo boski kolorek!!! Chcę je zobaczyć na Tobie jakie one wąskie! Ty chudzino Tyyyy
jutro zrobię foty! baterię się ładują już


Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Boziuniu jaki on słodki!!! wymiętosiłabym Go Ma Twoje oczka i w ogóle Twoje spojrzenie
ja go co chwilę miętolę całuje, ściskam, przytulam to taka moja cudowna przytulanka ten starszy synek nie lubi, on to zaraz ucieka a ten młodszy to co chwilę przychodzi się przytulać
Oczka ma moje bo zielone a reszta to nie wiem, ciężko mi stwierdzić ale pewnie jest tak jak mówisz
__________________
175 cm , 29 lat

06.2010 - 85 kg

06.2011 - 57 kg

2013 - 60-62 kg
2014 - 61-65
2016 - 71 kg

aktualnie jest : 66 kg

cel : 60 kg

monika01011986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 21:19   #3494
monika01011986
Zakorzenienie
 
Avatar monika01011986
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Niemcy, Baden-Württemberg <3
Wiadomości: 6 411
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez aguniaaaaa041986 Pokaż wiadomość
monika01011986 te niebieskie sa megaaaaa znaczy sie ja nosze rurki, ale wlasnie jeansy, czarne , no i oczywiscie legginsy, uwielbiam w legginsach chodzic i tunikach albo troszke dluzszych bluzkach
Jak schudne to w nagrode sobie kupie takie jaskrawe np wlasnie jak te niebieskie albo wlasnie malinowe, mam nadzieje ze na urodziny tzn w maju juz bede mogla w takich wystapic

A jutro pokaze butki zrobie foto jak wroce z pracy w swietle dziennym bo próbowałam komórka, ale brzydko wychodza prawie nic nie widac a cyfrówki sie dalej nie dorobiłam
no też mi się podobają te niebieskie
Ja też do tej pory nosiłam tylko czarne rurki czasami tylko białe lub błękitne ale rzadko kiedy. Teraz mam zamiar dodac sobie kolorów
Noo do maja jeszcze troszkę czasu więc na pewno schudniesz
ok to jutro czekamy na foteczki

---------- Dopisano o 22:19 ---------- Poprzedni post napisano o 22:16 ----------

Cytat:
Napisane przez zooska Pokaż wiadomość
monia Jakoś dałam radę. Ciężko było, ale coż poradzę. Najgorzej, że sie dobrze nie przygotowałam, bo psychicznie jestem wykończona i sobie już z niczym nie radzę, nawet na nauke nie mam siły, a biologia to mój konik:/
Tak, ja ćwiczę 10minut brzuch, mam swoje serie na brzuszek. Kiedyś robiłam codziennie przez miesiąc i miałam boskie efekty A to tylko 10min :O A teraz zaprzestalam i
Jak nie mam czasu albo siły to chociaz 100brrzuszków zrobie i tyle(tj półbrzuszków pomacham nożyce i spac
ojj bidulko Ty nasza tak mi Ciebie szkoda połóż się dzisiaj szybciej i odeśpij wczorajsza noc to rano będziesz lepiej się czuła
Ja kiedyś też brzuszki robiłam i miałam też widoczne efekty, teraz nie mam siły i czasu ćwiczyć ale chyba będę musiała zacząć jak wrócę z tych Niemiec w maju.
Mam nadzieję że z TŻ już lepiej?
__________________
175 cm , 29 lat

06.2010 - 85 kg

06.2011 - 57 kg

2013 - 60-62 kg
2014 - 61-65
2016 - 71 kg

aktualnie jest : 66 kg

cel : 60 kg

monika01011986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 21:23   #3495
Aisza21
Wtajemniczenie
 
Avatar Aisza21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2 980
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Dzięki za komplementy laski , teraz moje poczucie własnej wartości jest niskie, tym bardziej mi miło

Ja też sobie obiecałam ,że jak schudne chociaż do r. 38 to kupuje kobaltowe jeansy.

Śpiąca już się robię ,jak wy to robicie ,że po nocach siedzicie

---------- Dopisano o 22:23 ---------- Poprzedni post napisano o 22:21 ----------

Baletnica ,ale sobie rygor narzuciłaś ,ładnie . Na stówę schudniesz . Ja to w ogóle się nie biorę za pieczenie czegokolwiek ,więc podziwiam , podziwiam...
Aisza21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 21:24   #3496
monika01011986
Zakorzenienie
 
Avatar monika01011986
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Niemcy, Baden-Württemberg <3
Wiadomości: 6 411
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez Aisza21 Pokaż wiadomość
Hej laski!

Może ja też wrzucę swoje zdjęcia ,żebyście widziały z kim macie doczynienia.
Pierwsze zdjęcia sprzed ok 1,5 roku , ostatnie już 12 kg pózniej w rozm. 40. No i synka - jak był mały to też był ukochany pysiaczek ,teraz to już urwis pełną gębą.
Miałam kiedyś piękne długie włosy , potem ścięłam, a teraz trochę żałuję i będę zapuszczać.
oglądajcie szybko ,bo skasuję te zdjęcia jutro

Monika , synuś do schrupania, jeszcze ma taki bobasowy pyszczek.
Naprawdę śliczne miałaś włoski! zapuszczaj koniecznie!! co prawda teraźniejsza fryzurka też fajna ale jednak w długich włosach lepiej mi się wydaje
Powiem Ci szczerze, że różnicę widać ( te 12 kg) ale nie dużo. Nadal super wyglądasz a rozmiar 40 to przecież nie taki wielki Ogólnie ładna z Ciebie kobietka
Dla pocieszenie pokażę Ci jak ja kiedyś wyglądałam wyślę Ci zaproszenie do znajomych i jak je zaakceptujesz to ujrzysz na moim profilu moje dwa albumy - sprzed odchudzania i po
A synuś twój śliczny no i jaki juz duży Przystojniak taki

Dziękuję
__________________
175 cm , 29 lat

06.2010 - 85 kg

06.2011 - 57 kg

2013 - 60-62 kg
2014 - 61-65
2016 - 71 kg

aktualnie jest : 66 kg

cel : 60 kg

monika01011986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 21:26   #3497
_Baletnica_
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: od siebie
Wiadomości: 1 389
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

zooska, powiedz Mi, a jak osiągnęłaś zdrową cerę??
__________________
dietka
60, 59....58....57...56...55... 54
_Baletnica_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 21:28   #3498
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Monia o Takie własnie mi chodziło jak te niebieskie śliczny ten kolor jest kupiłabym sobie, ale na razie kasy brak no i dość już kupiłam w tym miesiącu

Heroine hehe tak jakoś wyszło, że waga dziś spadła a na prawdę się nie spodziewałam

Agunia ja też czekam na foteczki butków
Aisza ślicznego masz synka i Ty też super laseczka

Heroine aaa ja też codziennie ćwiczę, tylko weekendy odpuszczam ale zapominam tu pisać, że ćwiczyłam dziś 100 brzuszków melduję
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 21:28   #3499
Milena001
Zadomowienie
 
Avatar Milena001
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 294
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

hej kupiłam sobie dziś agrafke...jej Medzik jak Ty dajesz robić 300 powtórzeń????
__________________
26 lat, 166 cm, cel 58 kg
75 kg lipciec 2015 r (7 miesięcy od porodu)
Jest 65,8kg
Skalpel 60x
Turbo wyzwanie 57,5x
Killer 14,5x
Model look 4x, Detocell, Secret 2x
6- minotowki 6x, Ekstra figura 3x
Turbo spalanie, Skalpel wyzwanie 1x
Milena001 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-27, 21:29   #3500
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez _Baletnica_ Pokaż wiadomość
Hej KOchane...pamiętacie mnie jeszcze? wiem, że już dwa razy odchodziłam i wracałam...ale nie miałam czasu Was nadgonić...i tak odwlekałam to.
W tamtym tygodniu powiedziałam pass...byłam na zakupach...i dawniej mieściłam się w XS/S, a teraz? Kupiłam sukienkę M i to ledwo, ledwo się zapiełam dlatego wracam...ważyłam się. Na czczo 54, wieczorem 55,5

Nie jest źle, ale ten mój brzuch i coraz większe problemy z @..zdarzało się, że cały tydzien nie byłam w WC. Teraz od 2dni jestem na diecie i czuję się o niebo lepiej...Od kwietnia przechodzę w pracy na pół etatu, żeby mieć więcej czasu na nauke, także będę z Wami częściej.
Dzisiejsza spowiedź:
1. duży talerz otrąb, płatków czekoladowych Mlekołaki i owsianych
2. talerz rosołu
3 2 marchewki
4 nóżka gotowanego indyka z zestawem surówek, z białej i czerwonej kapusty.
5 jablko
6. 3 kanapki chleba Dukana( wreszcie sobie upiekłam ) z 2plasterkami sera żółtego, pomidor i ogórek.

1,5 wody..i zaczęłąm biegać...60brzuszków na kołysce i 35min. szybkiego biegu.
Hej

Super, że postanowiłaś się ogarnąć nie zostawiaj nas więcej to motywacja wróci

Jadłospis bardzo ładny tak trzymaj no i brawa za ćwiczenia jak na początek to jest super

Cytat:
Napisane przez monika01011986 Pokaż wiadomość
Bidulko dziś znowu Cie wymęczyli ale Ty kalorii spalisz!!! ohoho! lepsze to niż siłownia
Myślisz, że się przyzwyczaisz? natury SOWY nie przestawisz :P ja przez 12 lat szkoły się nie przestawiłam/przyzwyczaiłam do wstawania rano. Zawsze spałam na lekcjach
No wymęczyli masakrycznie oj tak, przynajmniej trochę kalorii spalę lepszy rydz niż nic

weź mnie nawet nie strasz ja cały dzień ziewam i chodzę jak naćpana dzisiaj weszłam w ścianę i rąbnęłam głową

Cytat:
Napisane przez monika01011986 Pokaż wiadomość
noooo pisaliśmy na prawdę dużo.... wszystko mi powiedział, wyżalił się na maksa. Ja rozumiem że ludzie sie rozstają itd, ale żeby takie numery ona mu odwalała??? nasyła nawet swoich byłych facetów na niego żeby go pobili..... oczywiście bez powodu... tak sobie, za to że żyje. Kilka razy już na mieście szarpał się z jakimiś typami w obecności ich dziecka!!!! W ogóle to się w głowie nie mieści. Za 5 dni będą wyniki biopsji.... mam nadzieję że to nie rak on ma tylko 27 lat....
No to rzeczywiście w głowie się NIE mieści ehhh, niezła lafi.rynda
kurcze, taki młody człowiek...

Cytat:
Napisane przez monika01011986 Pokaż wiadomość
jutro zrobię foty! baterię się ładują już
Super

Cytat:
Napisane przez monika01011986 Pokaż wiadomość
Oczka ma moje bo zielone a reszta to nie wiem, ciężko mi stwierdzić ale pewnie jest tak jak mówisz
też mam zielone życie szalone (no i pop.ier.dolone )
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 21:30   #3501
_Baletnica_
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: od siebie
Wiadomości: 1 389
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez Aisza21 Pokaż wiadomość
Dzięki za komplementy laski , teraz moje poczucie własnej wartości jest niskie, tym bardziej mi miło

Ja też sobie obiecałam ,że jak schudne chociaż do r. 38 to kupuje kobaltowe jeansy.

Śpiąca już się robię ,jak wy to robicie ,że po nocach siedzicie

---------- Dopisano o 22:23 ---------- Poprzedni post napisano o 22:21 ----------

Baletnica ,ale sobie rygor narzuciłaś ,ładnie . Na stówę schudniesz . Ja to w ogóle się nie biorę za pieczenie czegokolwiek ,więc podziwiam , podziwiam...

Aisza, rok temu z takim programem i z tym forum schudłam 15kg..w większości dzięki zasludze Moni, słuchajcie jej dziewczyny, bo ona zawsze dobrze radzi!
a poza tym dwa wesela, bardzo ważne dla Mnie..jedno już za 3 tyg. także motywacja się obudziła


zooska mój chleb jest z samych otrębów, jogurtów naturalnych i jajek..
i ładnie usprawnia Mi jelita ten chlebek..

Meedzik widzę, że osiągnełaś cel!! Wreszcie. Gratulacje
__________________
dietka
60, 59....58....57...56...55... 54

Edytowane przez _Baletnica_
Czas edycji: 2012-03-27 o 21:34
_Baletnica_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 21:34   #3502
heroine86
Zakorzenienie
 
Avatar heroine86
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 53 148
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Aisza21 piękna kobietka z Ciebie trzymam za Twoją dietkę

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Heroine hehe tak jakoś wyszło, że waga dziś spadła a na prawdę się nie spodziewałam
jaaasne

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Heroine aaa ja też codziennie ćwiczę, tylko weekendy odpuszczam ale zapominam tu pisać, że ćwiczyłam dziś 100 brzuszków melduję
No to super, brawo
__________________
'Bo ja jestem Proszę Pana, z tych, co im przysłowiowa cegła na głowę spadnie w drewnianym kościele. A nawet więcej. Ja jestem z takich, co się wypie*dolą i rozbiją łeb- zanim jeszcze do tego kościoła wejdą.'
Moja dusza pachnie Tobą- Aleksandra Steć
heroine86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 21:39   #3503
monika01011986
Zakorzenienie
 
Avatar monika01011986
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Niemcy, Baden-Württemberg <3
Wiadomości: 6 411
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez _Baletnica_ Pokaż wiadomość
Hej KOchane...pamiętacie mnie jeszcze? wiem, że już dwa razy odchodziłam i wracałam...ale nie miałam czasu Was nadgonić...i tak odwlekałam to.
W tamtym tygodniu powiedziałam pass...byłam na zakupach...i dawniej mieściłam się w XS/S, a teraz? Kupiłam sukienkę M i to ledwo, ledwo się zapiełam dlatego wracam...ważyłam się. Na czczo 54, wieczorem 55,5

Nie jest źle, ale ten mój brzuch i coraz większe problemy z @..zdarzało się, że cały tydzien nie byłam w WC. Teraz od 2dni jestem na diecie i czuję się o niebo lepiej...Od kwietnia przechodzę w pracy na pół etatu, żeby mieć więcej czasu na nauke, także będę z Wami częściej.
Dzisiejsza spowiedź:
1. duży talerz otrąb, płatków czekoladowych Mlekołaki i owsianych
2. talerz rosołu
3 2 marchewki
4 nóżka gotowanego indyka z zestawem surówek, z białej i czerwonej kapusty.
5 jablko
6. 3 kanapki chleba Dukana( wreszcie sobie upiekłam ) z 2plasterkami sera żółtego, pomidor i ogórek.

1,5 wody..i zaczęłąm biegać...60brzuszków na kołysce i 35min. szybkiego biegu.

Także dzień zaliczony.
Po pracy miałam wiele pokus. Kebab itp. Ale wygrałam dzisiejszy dzień

hej kochana boże jak ja tęskniłam tyle razy pisałam żebyś wróciła a Ty nic nie opuszczaj nas więcej

Napisz koniecznie co tam u Ciebie, gdzie teraz mieszkasz? jak sobie radzisz? jak z TŻ?
Widzę waga troszkę podskoczyła ale wierzę że dasz radę schudnąć Juz nie raz Ci się to udało będzie dobrze Menu bardzo ładne tak trzymaj!!!
__________________
175 cm , 29 lat

06.2010 - 85 kg

06.2011 - 57 kg

2013 - 60-62 kg
2014 - 61-65
2016 - 71 kg

aktualnie jest : 66 kg

cel : 60 kg

monika01011986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 21:41   #3504
_Baletnica_
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: od siebie
Wiadomości: 1 389
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez Milena001 Pokaż wiadomość
hej kupiłam sobie dziś agrafke...jej Medzik jak Ty dajesz robić 300 powtórzeń????

Milena, co to jest agrafka?
Poza tym gratuluje tak wyśmienitego wyniku w odchudzaniu!!! i czekam na Twoje kolejne rekordy
__________________
dietka
60, 59....58....57...56...55... 54
_Baletnica_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 21:47   #3505
monika01011986
Zakorzenienie
 
Avatar monika01011986
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Niemcy, Baden-Württemberg <3
Wiadomości: 6 411
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez Aisza21 Pokaż wiadomość
Śpiąca już się robię ,jak wy to robicie ,że po nocach siedzicie
taka nasza natura już typowa Sowa ze mnie i z Heroine nasze dziewuszki to skowronki dlatego one już od samego rana napierniczają nam postami więc gdy ja wstaję ok. 12 to mam juz co czytać

---------- Dopisano o 22:47 ---------- Poprzedni post napisano o 22:42 ----------

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Monia o Takie własnie mi chodziło jak te niebieskie śliczny ten kolor jest kupiłabym sobie, ale na razie kasy brak no i dość już kupiłam w tym miesiącu
fajny ten kolorek też mi się podoba może w piątek koleżanka przywiezie to sobie kupię. Ogólnie to 3 pary ma mi przywieźć różnych rurek i kilka bokserek ciekawe czy jej sie uda wszystko w hurtowniach dostać nie mogę się już doczekać piątku ale chyba będę musiała na zeszyt u niej to wziąć bo też już z kasą krucho a wypłata dopiero za tydzień dobrze, że to moja dobra koleżanka to nie będzie problemu hihihihi
__________________
175 cm , 29 lat

06.2010 - 85 kg

06.2011 - 57 kg

2013 - 60-62 kg
2014 - 61-65
2016 - 71 kg

aktualnie jest : 66 kg

cel : 60 kg

monika01011986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 21:48   #3506
_Baletnica_
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: od siebie
Wiadomości: 1 389
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez monika01011986 Pokaż wiadomość
hej kochana boże jak ja tęskniłam tyle razy pisałam żebyś wróciła a Ty nic nie opuszczaj nas więcej

Napisz koniecznie co tam u Ciebie, gdzie teraz mieszkasz? jak sobie radzisz? jak z TŻ?
Widzę waga troszkę podskoczyła ale wierzę że dasz radę schudnąć Juz nie raz Ci się to udało będzie dobrze Menu bardzo ładne tak trzymaj!!!


Hej Kochana bylam z Toba myślami, bo naprawdę często myślalam o Tobie, Murce, Lajla, , Ani, Meedzik..tak bardzo chciałam wrócić, ale pracuje od rana do nocy i jak wracam to padam na pysk.

Z Tżtem wszystko ok, dalej pracuje w delegacji, ja nadal sama w Jowie dojeżdzam do pracy pociągiem 40km..W marcu pracowałam bardzo dużo, bo oszczędzam i potrzebuje kasy, a od kwietnia tylko 2dni w tyg. będę pracować.. A jak u Ciebie Monia? Wyjechałaś do Niemiec? Jak z mężem? Z teściami? teraz Was na pewno nie opuszczę..
MAMY MOTYWACJĘ, ZBLIŻA SIĘLATO,A Z LATEM WIĄŻE SIĘ BIKINI...A MY CHCEMY ŁADNIE WYGLĄDAC NA PLAŻY, TAK DZIEWCZYNY???!!!
__________________
dietka
60, 59....58....57...56...55... 54
_Baletnica_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 21:54   #3507
Cocktailraspberry
Zakorzenienie
 
Avatar Cocktailraspberry
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 320
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez murka04 Pokaż wiadomość

Fajnie że są efekty ja to szczerze mówiąc nigdy nie wierzyłam w jakieś balsamy przeciw cellulitowi ale sama też nie stosowałam
Kochana ja widzę efekty, ale po aerobiku Sama oliwka to dodatek, ale wzeszłym roku jak masowałam to udo z 57 ma 54cm spadło Póki co teraz mam 54 też
Cytat:
Napisane przez monika01011986 Pokaż wiadomość


Dziękuję no jest słodziutki i to strasznie mój cukiereczek mały
ostatnio mu fotkę zrobiłam jak spał
Przesłodki jest Przypomina mi strasznie mojego kuzynka Ma już 10 lat a jak u niego jestem to sie tuli, albo siedzi obok i musi mnie za rękę trzymać

Cytat:
Napisane przez monika01011986 Pokaż wiadomość

zależy też od tego jak rozplanujesz dietę ja nie zabraknie w niej witamin i minerałów oraz wszystkich ważnych składników odzywczych dla organizmu to włosy nie powinny wypadać ja na diecie nie narzekałam na włosy, bardzo szybko mi rosły i nadal rosną, wypadały mi jedynie przez antykoncepcję hormonalną no i czasami po farbowaniu a tak to jakoś się trzymają paznokcie mi się łamią ale ja o nie w ogóle nie dbam tak na prawdę i całe życie miałam je słabe.
Z suplementów łykałam i nadal łykam CLA& green tea. Kiedyś łykałam też Fit Effect i piłam trochę Fat Killera. Wszystko to z firmy TREC. Chudłam ładnie ale czy to dzięki wspomagaczom to nie wiem. Jedynie co wiem to to, że po CLa&green Tea ładnie cellulit mi zniknął
Monia a gdzie kupujesz ten CLA&green tea ile kosztuje i ile tabletek Głównie mi zależy żeby cellulit zniknął A Ty mówisz, że nie masz

Baletnico witamy z powrotem Jezu ja bym tylko chciała 6kg zbubić a Ty mi mówisz że 15 zleciałaś. Rygorystycznie przestrzegałaś diete i co ćwiczyłaś ?

Dziewczyny a ja znowu nie miałam internetu Później muszę nadrabiać i nie wiem o co chodzi tyle piszecie. Ale naskrobałam trochę pracy. Pisałam chyba z 3h i wiecie co mam tylko 5 stron! porażka ale co chwile z innej książki muszę czytać ;/

Fuj u Kuby Wojewódzkiego są Grycanki co za baby Toż to ja dziękuje i pokłony za moje 55,4kg

A Monia zapomniałam prześliczne spodnie !!! rozmiar 26 ? ja bym chyba musiała zszyć nogawki żeby chociaż jedną noge wciągnąć

Edytowane przez Cocktailraspberry
Czas edycji: 2012-03-27 o 21:58
Cocktailraspberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 21:59   #3508
monika01011986
Zakorzenienie
 
Avatar monika01011986
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Niemcy, Baden-Württemberg <3
Wiadomości: 6 411
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
No wymęczyli masakrycznie oj tak, przynajmniej trochę kalorii spalę lepszy rydz niż nic

weź mnie nawet nie strasz ja cały dzień ziewam i chodzę jak naćpana dzisiaj weszłam w ścianę i rąbnęłam głową
nooo moment schudniesz zobaczysz!

hehehe skąd ja to znam Boże ile razy ja też wlazłam na ścianę
Ciężko jest funkcjonować za dnia heheheh dlatego ja bardzo lubiłam nocki w pracy wszyscy myśleli że ja coś biorę bo jako jedyna siedziałam prosto i nawijałam ciągle coś do każdego a oni siły nawet nie mieli ze mna gadać :P czasami to słuchawki z MP3 ubierałam i spiewałam dziewczynom to miały polewkę moment ich rozbudziłam ale w dzien w pracy na rannej zmianie to była masakra.... one mnie budziły ciągle

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
No to rzeczywiście w głowie się NIE mieści ehhh, niezła lafi.rynda
kurcze, taki młody człowiek...
ojjj straszna jest :/ popier.oliło jej się całkowicie we łbie.... taka słodka idiotka... i każdy ją może mieć bez problemu :/ szok normalnie ;/

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
też mam zielone życie szalone (no i pop.ier.dolone )
oooo jak miło
no to wszystko jasne czemu my takie głupoty nieraz piszemy

---------- Dopisano o 22:59 ---------- Poprzedni post napisano o 22:54 ----------

Cytat:
Napisane przez _Baletnica_ Pokaż wiadomość
Aisza, rok temu z takim programem i z tym forum schudłam 15kg..w większości dzięki zasludze Moni, słuchajcie jej dziewczyny, bo ona zawsze dobrze radzi!
a poza tym dwa wesela, bardzo ważne dla Mnie..jedno już za 3 tyg. także motywacja się obudziła
Dziękuję kochana strasznie mi się miło zrobiło
nawet nie wiesz jak się cieszę, że pomogłam Ci zgubic te 15 kg ale pamiętaj że to wyłącznie Twoja zasługa!!!! Bo ja sobie mogłam pogadać a od Ciebie zależało czy to zrobisz także jestem z Ciebie dumna

A gdzie na wesele idziesz?
__________________
175 cm , 29 lat

06.2010 - 85 kg

06.2011 - 57 kg

2013 - 60-62 kg
2014 - 61-65
2016 - 71 kg

aktualnie jest : 66 kg

cel : 60 kg

monika01011986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 22:05   #3509
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Milenko zaczynałam od 100 powtórzeń w seriach po 10 ścisków i krótka przerwa później robiłam już po 20 ścisków i krótka przerwa i przeważnie rozkładałam to na 2 raty czyli np rano 100-150 ścisków w seriach i wieczorem to samo dojdziesz do wprawy tylko nie przesadź, bo będziesz mieć zakwasy

Monia zazdroszczę, że sobie pokupujesz koniecznie się pokaż w tych gatkach i w ostatnich bokserkach

Baletnica też często o Tobie myślałam fajnie, że wróciłaś i już więcej nas nie zostawiaj
A ja swój cel osiągnęłam już maj-czerwiec zeszłego roku, czyli już od 9-10 miesięcy jestem na utrzymywaniu wagi ( nie licząc tego, że w Niemczech przytyłam do 49 kg ale szybko wróciło do normy )
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-27, 22:05   #3510
monika01011986
Zakorzenienie
 
Avatar monika01011986
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Niemcy, Baden-Württemberg <3
Wiadomości: 6 411
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez Cocktailraspberry Pokaż wiadomość
Przesłodki jest Przypomina mi strasznie mojego kuzynka Ma już 10 lat a jak u niego jestem to sie tuli, albo siedzi obok i musi mnie za rękę trzymać

Monia a gdzie kupujesz ten CLA&green tea ile kosztuje i ile tabletek Głównie mi zależy żeby cellulit zniknął A Ty mówisz, że nie masz

A Monia zapomniałam prześliczne spodnie !!! rozmiar 26 ? ja bym chyba musiała zszyć nogawki żeby chociaż jedną noge wciągnąć
hehe widać że uczuciowi ten Twój kuzyn i strasznie Cie kocha fajnie

Ja CLa kupuję na siłowni u mnie w mieście, oni tam mają wszystko z każdej firmy.
Ale na allegro też są ja płaciłam ostatnio 89 zł za 180 tabletek. Ale słyszałam że teraz podrożały te tabletki, na allegro mozna kupić jeszcze w cenie 89 zł są też małe opakowania 90 tabletek za 49 zł z 2-3 miechy trzeba je regularnie łykać aby były efekty 3 razy dziennie po 1 tabl.

Dzięki no rozmiar 26 nie przesadzaj pewnie bez problemu byś w nie weszła one rozciągliwe dosyć są dlatego się w nie mieszczę
__________________
175 cm , 29 lat

06.2010 - 85 kg

06.2011 - 57 kg

2013 - 60-62 kg
2014 - 61-65
2016 - 71 kg

aktualnie jest : 66 kg

cel : 60 kg

monika01011986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:57.